Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2017.08.14. 21:35:20

Lehet, hogy csak Èn vagyok optimista de úgy èrzem mind a ketten jönnek a (Cou/Dembelè) mèg a. Hèten!!!Azt nem tudom megmagyarázni, hogy mièrt èrzem így...talán a "TÚL SOK EGYBEFÜGGŐ VÈLETLEN" az oka!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.14. 21:22:56

http://www.liverpoolfc.com/news/first-t ... hoffenheim" target="_blank

Ez viszont végre egy hivatalos infó. Cou nem utazott el Hoffenheimbe
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
efem27
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2017.02.19. 09:39:41

2017.08.14. 20:11:36

Hát ahogy így nagyjából két hét van hátra nem tudom ki mit lát, ebben az átigazolási szezonban már nemigen fogunk szerintem minőségi igazolást látni...valaki tud valami konkrétat erről a veszünk egy paulinhot hogy az elnök cége kapja a nem tudom milyen felújítást, építést?...Mert ha ez tényleg így van akkor nagy valószínűséggel elég nagy pénzmosás folyik a klubnál...remélem a vezetőséget elküldik a..... Személy szerint Denis Suarezt erőltetném meg Semedot, nem is értem miért Vidal kezdett....
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.14. 19:49:21

fanbarca írta:
csabimo írta:Akkor Paulinho megvan végre, el lehet okosan is költeni ezt a 222öt ;) nem kellenek 100 millios igazolasok, hiszen csak 1 pontra maradtunk el a madridtol, nincs itt nagy baj Paulinho erkezesevel meg végre minöséget is kaptunk, az idei Gomes csak rutinosabb változat!
Végre lesz középpályánk lesz tempo es kreativitas, hola Paulinho, remelem csütörtökön kifutyulnek téged is meg az elnokseget is.. akkor lenne szerencsénk ha megserülne és kihagyná a szezont! Okádok de tényleg.
Itt tényleg elszaladtak a lovak, egyesek szégyenbe hozzák a klubot a szövegeikkel! Mi az, hogy reméled kifütyülik? Én remélem, hogy szívélyesen fogadják s megkapja a megfelelő bizalmat, hogy bizonyítson! Emberek, mi lett veletek? Nyugalom már egy kicsit. Nem lehet mindig minden rendben, milyen elvárás már az, hogy minden évben 6 kupát nyerjünk. Szeressétek a csapatunkat, szeressétek a játékosainkat!

Szerintem amúgy Cou és/vagy Dembelé mindenképp jön.
Megszállt Jézus vagy bevágtad a fejedet? 40 ért vettek egy olyan játékost, aki 10 milliót ha ér.Kínából!
Elszórják a Neymart pénzt, tönkreteszik Messi, Suarez, Iniesta utolsó éveit. Ébresztő!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.08.14. 19:40:28

zsoltfree írta:
Samper írta:Ne misztifikáljuk azt a bónuszt. Ha akkor kell fizetni, ha bajnokok leszünk vagy BL-t nyerünk, esetleg ha Dembelé világbajnok lesz, akkor nosza!
Ez bónusz függő. A MU Martial és Depay szerződésénél is igen nagy bónuszt adott arra, ha a játékos aranlabdát nyer. 10 milliót azért ilyenkor szerintem szívesen kifizetnénk. Meg kb ilyen 25 válogatott meccs után volt szintén ennyi, ami eléggé megéri az árát. Bár ez a MU volt. Nálunk szerintem 100 millió, meg még kap 30-at, ha egyszer pályára lép, meg még 20-at, ha 5 éven belül lő egy gólt.

A következő ki lesz? Rámegyünk Pellére is, vagy esetleg Gervinho?

remélem Hulk :mrgreen:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 19:39:56

Legújabban azt olvastam, hogy megegyeztünk a Dortmunddal, egy százas Dembelé, már csak a bónuszokon megy az alkudozás.
Nevetséges, nem nevetséges, ez van, ennyibe kerül. Szerintem fölösleges ezen vitatkozni, ez ma a piac. Ha egy Paulinho 40 akkor a Dembele - Coutinho duó bőven 100-100 fölött van.

Olyat is lehetett hallani, hogy csütörtökre akarják mindhárom játékos bemutatását. HA ez igaz, akkor szerintem hamarosan megegyeznek, és órákon belül be is jelenthetik (nem :D )
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 19:30:18

Samper írta:
Bob_Marley írta: Mondjuk magadnak mondasz ellent, mert másoknál meg sokallod a kiadott összeget. 100+30 totálisan nevetséges lenne, már a 100 is.
Ne misztifikáljuk azt a bónuszt. Ha akkor kell fizetni, ha bajnokok leszünk vagy BL-t nyerünk, esetleg ha Dembelé világbajnok lesz, akkor nosza!
Ez bónusz függő. A MU Martial és Depay szerződésénél is igen nagy bónuszt adott arra, ha a játékos aranlabdát nyer. 10 milliót azért ilyenkor szerintem szívesen kifizetnénk. Meg kb ilyen 25 válogatott meccs után volt szintén ennyi, ami eléggé megéri az árát. Bár ez a MU volt. Nálunk szerintem 100 millió, meg még kap 30-at, ha egyszer pályára lép, meg még 20-at, ha 5 éven belül lő egy gólt.

A következő ki lesz? Rámegyünk Pellére is, vagy esetleg Gervinho?
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.14. 19:03:32

pr13 írta: Valószínűleg nem, de ekkora *butaságot* életemben nem láttam még, mint amit művelnek.. Itt van a srác, de vesznek 40-ért egy Gomest, őt kikölcsönzik, Gomes marad. Következő nyáron visszajön a srác, kap 2 félidőt, hozzák Paulát 40-ért, és megint elküldik.
Még ha nem is a következő Busquets vagy Xavi a srác, de egy egy félidős/csere középpályásként bőven le tudna tenni annyit, mint azok, akikre kiadunk 40 milliókat. Bravó. =D> Megspóroltuk volna itt Coutinho árát.
Mondok jobbat. Jelen pillanatban a 3 középpályás posztra van:
Busquets, Rakitic, Iniesta, Roberto, Gomes, Denis, Rafinha, Turan, Paulinho, Samper. És igyekszünk még Coutinho-t is leigazolni. 11 ember.
Nyilván ez a helyzet fenntarthatatlan, távozni kell több embernek is. Ki maradjon?
Iniesta, Busquets és Rakitic biztosan nem fognak elmenni, Paulinho most jött. Gomes is marad, több ajánlatot is elutasítottunk már érte. Ha pedig Coutinho érkezik, akkor megvan a 3 posztra az a 6 ember, akik a legtöbbet játszani fognak. Magyarul aki a legrövidebbet húzza ebben a játszmában az Roberto, Rafinha, Turan és Samper. Közülük Denis és Rafinha sorsa kérdéses, mert ha Dembelé nem érkezik, akkor ők kelleni fognak a szélekre.
A sorminta szépen tükrözi, hogy a saját nevelésű játékosainkkal cseszünk ki a leginkább. Nem lepődnék meg, ha Roberto dobbantana. :roll:
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.14. 18:58:49

Egy bolond százat csinál,
fordítva forog ez a nagy világ.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.08.14. 18:08:08

zknym írta:
visca el barca írta:Borussia Dortmund doesn't want to sell Ousmane Dembélé before they have a replacement for him. [md]

LOL . most velük is eljátsszák majd ua. amit ők velünk, hogy háromszoros árat fognak kérni tőlük


Barça have told Samper that he won't be a part of the first team this season. [@bladenil]


paula után várható volt
Samper meg hát, nem a hiányán fog múlni a szezon.
Valószínűleg nem, de ekkora *butaságot* életemben nem láttam még, mint amit művelnek.. Itt van a srác, de vesznek 40-ért egy Gomest, őt kikölcsönzik, Gomes marad. Következő nyáron visszajön a srác, kap 2 félidőt, hozzák Paulát 40-ért, és megint elküldik.
Még ha nem is a következő Busquets vagy Xavi a srác, de egy egy félidős/csere középpályásként bőven le tudna tenni annyit, mint azok, akikre kiadunk 40 milliókat. Bravó. =D> Megspóroltuk volna itt Coutinho árát.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.14. 16:49:33

Bob_Marley írta: Mondjuk magadnak mondasz ellent, mert másoknál meg sokallod a kiadott összeget. 100+30 totálisan nevetséges lenne, már a 100 is.
Ne misztifikáljuk azt a bónuszt. Ha akkor kell fizetni, ha bajnokok leszünk vagy BL-t nyerünk, esetleg ha Dembelé világbajnok lesz, akkor nosza!
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.14. 16:33:55

visca el barca írta:Borussia Dortmund doesn't want to sell Ousmane Dembélé before they have a replacement for him. [md]

LOL . most velük is eljátsszák majd ua. amit ők velünk, hogy háromszoros árat fognak kérni tőlük


Barça have told Samper that he won't be a part of the first team this season. [@bladenil]


paula után várható volt
Na akkor remélem a Dortmund belehúz :)

Samper meg hát, nem a hiányán fog múlni a szezon.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.14. 16:25:57

Borussia Dortmund doesn't want to sell Ousmane Dembélé before they have a replacement for him. [md]

LOL . most velük is eljátsszák majd ua. amit ők velünk, hogy háromszoros árat fognak kérni tőlük


Barça have told Samper that he won't be a part of the first team this season. [@bladenil]


paula után várható volt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.08.14. 16:13:28

csabimo írta:Akkor Paulinho megvan végre, el lehet okosan is költeni ezt a 222öt ;) nem kellenek 100 millios igazolasok, hiszen csak 1 pontra maradtunk el a madridtol, nincs itt nagy baj Paulinho erkezesevel meg végre minöséget is kaptunk, az idei Gomes csak rutinosabb változat!
Végre lesz középpályánk lesz tempo es kreativitas, hola Paulinho, remelem csütörtökön kifutyulnek téged is meg az elnokseget is.. akkor lenne szerencsénk ha megserülne és kihagyná a szezont! Okádok de tényleg.
Itt tényleg elszaladtak a lovak, egyesek szégyenbe hozzák a klubot a szövegeikkel! Mi az, hogy reméled kifütyülik? Én remélem, hogy szívélyesen fogadják s megkapja a megfelelő bizalmat, hogy bizonyítson! Emberek, mi lett veletek? Nyugalom már egy kicsit. Nem lehet mindig minden rendben, milyen elvárás már az, hogy minden évben 6 kupát nyerjünk. Szeressétek a csapatunkat, szeressétek a játékosainkat!

Szerintem amúgy Cou és/vagy Dembelé mindenképp jön.
més que un club
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.14. 16:08:31

Res írta:
Notya írta:A Sky lehozta, hogy Cou nem csak a nyitó fordulót, de a bl selejtezőt is kihagyja. Remélem, ez azt jelenti, hogy pár napon belül bejelentjük. [-o< http://www.skysports.com/football/news/ ... -leg-squad" target="_blank
Álljatok már le! a Liverpool "hivatalos" nyilatkozata nem volt elég?? Nem gondolnám, hogy ott olyan vezetők vannak, akik valótlan nyilatkozatukkal lejáratják magukat a saját szurkolóik előtt...
Nem jön és kész. Ez van. :cry:
Azért most már ebben a storyban is túl sok összecsengés van.. Nem jár edzésre, nem lett nevezve a bajnoki rajtra és nem lett nevezve a BL-re(utóbbi mondjuk elég fontos infó) És ha jól tudom, a mi hivatalos álláspontunk is az volt Neymarral kapcsolatban, hogy nem eladó és nem érkezett kérelem...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.14. 15:43:12

MessiNeymarSuarez írta:Bein sports és Diario sport szerint elfogadta a Dortmund a 100 milliós ajánlatot de mellé + bonuszt akarnak 30 millio értékben amit a vezetőségünk sokall...

Ne huzzák már ne garasaskodjanak, mert a végén beintenek hogy"utolso X napban vagyunk, most már semmiképp sem adjuk"
Mondjuk magadnak mondasz ellent, mert másoknál meg sokallod a kiadott összeget. 100+30 totálisan nevetséges lenne, már a 100 is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 15:36:38

Res írta:
Álljatok már le! a Liverpool "hivatalos" nyilatkozata nem volt elég?? Nem gondolnám, hogy ott olyan vezetők vannak, akik valótlan nyilatkozatukkal lejáratják magukat a saját szurkolóik előtt...
Nem jön és kész. Ez van. :cry:
Most Jordi Mestre, a gránátvörös-kékek alelnöke reagált a felröppent pletykákra.

„Kétszáz százalékig biztos vagyok benne, hogy marad nálunk – kommentálta Mestre a híreszteléseket. – Amit a francia sajtóban olvastam erről az egészről, azt a Paris Saint-Germain azóta cáfolta. És egy olyan klubról beszélünk, amellyel jó kapcsolatot ápolunk.”

Ami utána történt, az már történelem. Itt a szavaknak sok jelentősége nincs.

Persze ettől, még egyszer sem biztos, hogy jön, de semmit nem szabad már készpénznek venni.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 15:34:25

Bein sports és Diario sport szerint elfogadta a Dortmund a 100 milliós ajánlatot de mellé + bonuszt akarnak 30 millio értékben amit a vezetőségünk sokall...

Ne huzzák már ne garasaskodjanak, mert a végén beintenek hogy"utolso X napban vagyunk, most már semmiképp sem adjuk"
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.14. 15:28:57

Res írta:
Notya írta:A Sky lehozta, hogy Cou nem csak a nyitó fordulót, de a bl selejtezőt is kihagyja. Remélem, ez azt jelenti, hogy pár napon belül bejelentjük. [-o< http://www.skysports.com/football/news/ ... -leg-squad" target="_blank
Álljatok már le! a Liverpool "hivatalos" nyilatkozata nem volt elég?? Nem gondolnám, hogy ott olyan vezetők vannak, akik valótlan nyilatkozatukkal lejáratják magukat a saját szurkolóik előtt...
Nem jön és kész. Ez van. :cry:
Csak azt követően Cou benyújtotta hivatalosan a távozási szándékát. Klopp pedig a hétvégi meccs után lenyilatkozta, hogy néha el kell fogadnia a vezetőség és a játékosok döntéseit.

Ezután pedig kimaradt a bl keretből, reménykedjünk.. [-o<
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.14. 15:27:52

Akkor Paulinho megvan végre, el lehet okosan is költeni ezt a 222öt ;) nem kellenek 100 millios igazolasok, hiszen csak 1 pontra maradtunk el a madridtol, nincs itt nagy baj Paulinho erkezesevel meg végre minöséget is kaptunk, az idei Gomes csak rutinosabb változat!
Végre lesz középpályánk lesz tempo es kreativitas, hola Paulinho, remelem csütörtökön kifutyulnek téged is meg az elnokseget is.. akkor lenne szerencsénk ha megserülne és kihagyná a szezont! Okádok de tényleg.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.08.14. 15:26:32

Talán 15 év jól -néha extra módon- futott a szekér. Egy két év olt csak gyengébb. Régóta Barcás vagyok, elsők között köttetem be a tányéros tévét, és ki nem hagytam Barca meccset. Istenem micsoda időszak volt. A Reált is idevéve nem emlékezem, hogy egy klubcsapat ilyen soáigt lett volna a csucson. Nem öröm, egyáltalán nem, de várható volt, hogy egyszer alább kerülünk. Nem örülök, de elfogadom-ilyen az élet. Remélem rövid pauza lesz. Ney elment és sajnos egyszer Messi is kiöregszik.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.08.14. 15:25:22

Notya írta:A Sky lehozta, hogy Cou nem csak a nyitó fordulót, de a bl selejtezőt is kihagyja. Remélem, ez azt jelenti, hogy pár napon belül bejelentjük. [-o< http://www.skysports.com/football/news/ ... -leg-squad" target="_blank
Álljatok már le! a Liverpool "hivatalos" nyilatkozata nem volt elég?? Nem gondolnám, hogy ott olyan vezetők vannak, akik valótlan nyilatkozatukkal lejáratják magukat a saját szurkolóik előtt...
Nem jön és kész. Ez van. :cry:
Avatar
Notya
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.08.22. 11:23:14

2017.08.14. 15:21:06

A Sky lehozta, hogy Cou nem csak a nyitó fordulót, de a bl selejtezőt is kihagyja. Remélem, ez azt jelenti, hogy pár napon belül bejelentjük. [-o< http://www.skysports.com/football/news/ ... -leg-squad" target="_blank
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.14. 15:13:08

Az azért elég kemény, hogy 2 év telt el a triplázás és 1,5 év a Bernabeu-ban bemutatott 4-0-ás parádé óta. :roll:
Az elnöki stáb vétkes abban, hogy:
- nem megfelelő szerződéseket köt a játékosokkal, magas fizetéssel és alacsony kivásárlási árakkal
- nem a megfelelő személyeket jelöli edző, igazolásokért felelős menedzseri, stb. posztokra.
- nem képes hatékonyan tárgyalni a kiszemelt játékosokért

Az igazolásokért felelős stáb vétkes abban, hogy:
- rossz tárgyalási stratégiát alkalmaz, drágán vesz sz.r minőséget, képtelen megszabadulni a kloncoktól, relatíve olcsón ad el
- nem méri fel racionálisan, hogy mely játékosok leigazolására van esély és "vergődik" az elérhetetlen játékosokért is

A mindenkori edző és stábja vétkes abban(Tata, Lucho, Valverde?), hogy:
- nem a megfelelő játékosok leigazolását kéri
- koncepció nélkül rotálja a keretet, variálja a taktikát
- nem számol a Masia nyújtotta lehetőségekkel

Ezek így összességében eredményezik azt, hogy jelen pillanatban a Barca Európa top 5 klubjába sem fér bele és nagy a lemaradása, holott 2 éve az élen voltunk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.14. 15:05:17

Varatrix írta:
visca el barca írta:FC Barcelona was interested in hiring Manchester City midfielder Fabian Delph. [sky sports] :D
Adom! Ha csinálod, legalább csináld rendesen. Olyan bomba csapatot építenek. Valverde lesz a mi Wengerünk. Kicsit béna, kicsit öreg, de a 4. hely a miénk. Kivéve amikor mégsem!
Vegyünk még pár semmirekellőt, amíg Bartoék itt vannak. Elköltik az összes Neymar-pénzt, a következő vezetőségnek meg az lesz a legnagyobb gondja, hogy a sok selejtet hogyan passzolja el. Valverde meg akkor jár majd a legjobban, ha egy Alena-Samper-Denis középpályát rak össze, mivel SR meg elképzelhető, hogy lelép.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése