Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.15. 10:37:20

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0359053985" target="_blank

Hogy teszi az agyát a Dortmund :D Vicc
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.15. 10:32:47

Léfe írta:Abszolute nyugodt vagyok. Van idő. Azt hiszem ide fog érkezni időben Coutinho, Dembele, talán Hazard is. De ha csak az első kettő már jók vagyunk. Elöbb nehéz lett volna Neymár pénze nélkül.
S.Robertót ne adják el, de Hazardért betudva bizony elgondolkodtató. És persze eladni sem lehet amig nincs igazolás, mert akkor ki marad. Ami Paulinho és főleg Valverde elleni dumákat illeti érthetetlen. Még pályán sem volt a brazil, Valverde is csak előkészitőket játszott. A vezetőség álltal elsinkofált pénzeket is sokan emlegetik, de valaki bizonyitani is tudja.Duma az van. Majd a végén itélkezzünk.
Hazard??? Miből??? Még Dembele meg Coutinho sem biztos,ott is csak egy helyben topogás van.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.08.15. 10:17:06

Abszolute nyugodt vagyok. Van idő. Azt hiszem ide fog érkezni időben Coutinho, Dembele, talán Hazard is. De ha csak az első kettő már jók vagyunk. Elöbb nehéz lett volna Neymár pénze nélkül.
S.Robertót ne adják el, de Hazardért betudva bizony elgondolkodtató. És persze eladni sem lehet amig nincs igazolás, mert akkor ki marad. Ami Paulinho és főleg Valverde elleni dumákat illeti érthetetlen. Még pályán sem volt a brazil, Valverde is csak előkészitőket játszott. A vezetőség álltal elsinkofált pénzeket is sokan emlegetik, de valaki bizonyitani is tudja.Duma az van. Majd a végén itélkezzünk.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.15. 02:14:14

http://www.fcbarcelonanoticias.com/barc ... 017-08.php" target="_blank Egyszerre akarják bemutatni a két brazilt. Akarni meg szarni az kettő.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2017.08.15. 01:41:10

Üdv.
Ha Samper esetleg egy épkézláb csapatba kölcsönadva alapember lehetne, és végigtolná a szezont, azzal ő maga és a Barca is jól járhatna hosszú távon.
Viszont emberek, ha Sergi Robertot elüldözi a klubvezetés, akkor én magam fogom rágyújtani Bartomeuékra a klubházat!!!
Nem bizonyította ő már eleget, hogy helye van a csapatban? (sőt, nálam a kezdőben is) Erre idehoznak a nyakára megint egy jött-ment senkiházi zsoldost... Megértem a srácot, h elbitonytalanodott a jövőjét illetően. De mondom még 1x, ha bekövetkezik a távozása, szívesen veszem fórumtársaim segítségét, bárki csatlakothat, de hétszentség, hogy én fellógatom a "vezetőség" tagjait.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.14. 23:36:51

Palesz77 írta:Azt is nyilatkozta, hogy vissza kell térni a középpályás dominanciához, mert az a játékunk alapja, de ez igazolások alapján ugyanúgy a támadó harmad támogatása lesz "csak" a feladatuk mint tavaly. A bevágódó sablonra nem alapoznék én.. :D
Szerintem a középpályás dominancia ugyanúgy lehetséges mindkét említett felállással. :)

A dominancia alapja a stabilitás, és mivel nem tudunk olyan minőségi játékost hozni, akinek a játéktudása és játékintelligenciája megfelelő lenne a 3 kp-s felállás fenntartására (a dominanciával egyetemben, ugye, mert fenntartani fent lehet a mostani állománnyal is, csak nem érdemes), akkor logikusan következik, hogy kell egy védekezőbb felfogású játékos, aki a stabilitást megteremti, és egyúttal a lehetőséget is arra, hogy a támadó harmad úgymond túltöltött legyen.

Plusz azért az a 4-2-3-1, amit S.Agüero felrajzolt alább, egészen könnyen alakulhat 4-3-3-ra meccs közben és vissza.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.14. 23:10:52

looka írta:Ő maga nyilatkozta, hogy a stílus a lényeg, nem pedig a szerkezet - és ebben maximálisan igaza is van.
Azt is nyilatkozta, hogy vissza kell térni a középpályás dominanciához, mert az a játékunk alapja, de ez igazolások alapján ugyanúgy a támadó harmad támogatása lesz "csak" a feladatuk mint tavaly. A bevágódó sablonra nem alapoznék én.. :D
Nero. írta:arról már SR tudna és nem nyilatkozna ilyen dolgokat.
Mit nyilatkozott? Lemaradtam erről asszem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 23:05:23

Kovbal88 írta:
MessiNeymarSuarez írta:Én akkor már inkább játszatnék 4-4-2-t úgy hogy elöl Lajos és Messi van, de akkor már tényleg olyan KP-val, aminél Messinek nem kell hátra mennie és a kapu előtt lehet...

Coutinho azért is lenne jó amúgy, mert KP-ra jönne, de Neymar helyét is be tudja jól játszani.
Azért Dembele jó jönne a 4-4-2 höz, de ne álmodozzunk, mert elkezdődött valami, amikor elment Neymar és nem lesz jó vége.
Az sem rossz ötlet, bár továbbra sem hiszem hogy jönne ő vagy Coutinho, szoval reálisabb lenne ha a mostani kerettel kezdenénk valamit, pl 4-4-2-t
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.14. 22:59:13

MessiNeymarSuarez írta:Én akkor már inkább játszatnék 4-4-2-t úgy hogy elöl Lajos és Messi van, de akkor már tényleg olyan KP-val, aminél Messinek nem kell hátra mennie és a kapu előtt lehet...

Coutinho azért is lenne jó amúgy, mert KP-ra jönne, de Neymar helyét is be tudja jól játszani.
Azért Dembele jó jönne a 4-4-2 höz, de ne álmodozzunk, mert elkezdődött valami, amikor elment Neymar és nem lesz jó vége.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.14. 22:53:05

visca el barca írta:kizárt h ez a halvérű edző hozzámerjen nyúlni a szenttehén 4-3-3-hoz
Ő maga nyilatkozta, hogy a stílus a lényeg, nem pedig a szerkezet - és ebben maximálisan igaza is van.

Amúgy meg, ha idén tavasszal egy csomó alkalommal játszottunk 3-4-3-at, akkor miért ne játszhatnánk ősszel 4-2-3-1-et? Már mezszponzortól kezdve van itt minden, miért lenne épp a 4-3-3 kőbe vésve?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 22:41:46

Én akkor már inkább játszatnék 4-4-2-t úgy hogy elöl Lajos és Messi van, de akkor már tényleg olyan KP-val, aminél Messinek nem kell hátra mennie és a kapu előtt lehet...

Coutinho azért is lenne jó amúgy, mert KP-ra jönne, de Neymar helyét is be tudja jól játszani.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.14. 22:40:02

Nero. írta:
Barca+ írta:Lehet, hogy csak Èn vagyok optimista de úgy èrzem mind a ketten jönnek a (Cou/Dembelè) mèg a. Hèten!!!Azt nem tudom megmagyarázni, hogy mièrt èrzem így...talán a "TÚL SOK EGYBEFÜGGŐ VÈLETLEN" az oka!
Szerintem is jonni fog mindkettő, viszont én koránt sem vagyok olyan optimista. Ahhoz kepest erősödni fogunk hogy Dembelé lesz Deulofeu helyett, viszont Coutinho azt nem tudja amit Iniesta, és úgy látszik Valverde ugyanazt akarja játszani mint Enrique, kvázi garantált hogy gyengébbek leszünk mint tavaly.

Amit most Matyi belinkelt az egy pàr próbát megér, mondjuk Messi nem tudom mennyire veszne el középen, plusz Busquets se szereti ha vannak mellette, ráadásul ha ez lenne Valverde terve akkor arról már SR tudna és nem nyilatkozna ilyen dolgokat.
Valamit újítani kell, az biztos.
Nem értem... Coutinho az egyik legtutibb igazolásunk lenne szinte minden szempontból,égető szükség van rá ... én sokkal jobban tartok a dortmundi "taknyostol" , borzasztó komolytalannak tűnik, a játéka is éretlen, és akár mekkora tehetség nem tudom h tudja e kezelni Neymar orokségét és egy 130 millios tehert ?!

A belinkelt felállás szerintem biztos h nem lesz....ebbe ugyanis tökéletesen illene Dybala is, de ugye technikai okok...viszont Messi kozepen játszik ez már nyilvánvaló, ez alap lesz azt hiszem, és Busi is egyedül szeret lenni.

Paulinhotol meg nem kell tartani, majd meglátjátok... egyrészt erősebb és gyorsabb mint a horvát és ő meg tud csinálni egy cselt is ha arról van szó, technikailag nyilván rendben van, náls az a kérdés mennyire tudja felvenni az europai tempot ?! Ha Gomes 32...1
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.14. 22:29:21

visca el barca írta:
S.Agüero írta:Szerintem is hozzuk mindkettőt.

Talán ezért jött Paulinho?

MAtS/Cillessen - Semedo/Vidal ; Piqué/Mascherano ; Umtiti/Marlon ; Alba/Digne - SR/Gomes ; Busi/Paulinho - Dembélé/Deu ; Messi/Ini ; Coutinho/Denis - Suárez/Paco.

Én azért ebben még bízom. :)
kizárt h ez a halvérű edző hozzámerjen nyúlni a szenttehén 4-3-3-hoz
Muszáj lesz neki, mert tiszta sanszból túl sok nem volt leginkabb járattuk a labdát, a Real meg Alba elképesztő mentésénél eldönthette volna, de CR elso golja se volt les.

Valverdét még ennyire élesen nem kritizálnám (mondjuk minden idok legcsúnyább bemutatkozása az övé), de én se leszek vele türelmes, mert ez az "nyugodtan építkezünk" mentalitás csak lefele vezet. Ha komoly gondok lesznek akkor a tavaszi BLt már más edzővel kell nyomni ahogy a Real tette Zidanenal.

Regen kiröhögtem azokat akik Kloppot/Simeonét vagy pl. Scolarit akarták de lehet itt az ideje egy nem "Barca-profilu" edzőt hozni. Azért ez a keret nagyon sok féle focira alkalmas.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.08.14. 22:41:00-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.14. 22:22:03

S.Agüero írta:Szerintem is hozzuk mindkettőt.

Talán ezért jött Paulinho?

MAtS/Cillessen - Semedo/Vidal ; Piqué/Mascherano ; Umtiti/Marlon ; Alba/Digne - SR/Gomes ; Busi/Paulinho - Dembélé/Deu ; Messi/Ini ; Coutinho/Denis - Suárez/Paco.

Én azért ebben még bízom. :)
kizárt h ez a halvérű edző hozzámerjen nyúlni a szenttehén 4-3-3-hoz
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.14. 22:14:24

S.Agüero írta:Hopsz, Rakiticről el is feledkeztem, mondjuk inkább ő maradjon, mint Gomes. De ezek csak álmok, maradni fognak a középpályára nyolcan nagyjából. :D
Én is inkább a portugáltól válnék meg. Érzésem szerint viszont inkább lesz egy Busquets-Paulinho-Coutinho kezdő középpályánk... :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.14. 22:08:58

Hopsz, Rakiticről el is feledkeztem, mondjuk inkább ő maradjon, mint Gomes. De ezek csak álmok, maradni fognak a középpályára nyolcan nagyjából. :D
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.14. 22:04:17

S.Agüero írta:Szerintem is hozzuk mindkettőt.

Talán ezért jött Paulinho?

MAtS/Cillessen - Semedo/Vidal ; Piqué/Mascherano ; Umtiti/Marlon ; Alba/Digne - SR/Gomes ; Busi/Paulinho - Dembélé/Deu ; Messi/Ini ; Coutinho/Denis - Suárez/Paco.

Én azért ebben még bízom. :)
Ez így nem néz ki rosszul, viszont nagy valószínűséggel nem fog így megvalósulni. Egyrészt mert Paulinho 40 millióért ziher, hogy nem fogja a szezon 3/4 részét Busquets mögött a padon tölteni, Rakitic-et pedig nem úgy néz ki, hogy eladnánk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.14. 21:54:00

Barca+ írta:Lehet, hogy csak Èn vagyok optimista de úgy èrzem mind a ketten jönnek a (Cou/Dembelè) mèg a. Hèten!!!Azt nem tudom megmagyarázni, hogy mièrt èrzem így...talán a "TÚL SOK EGYBEFÜGGŐ VÈLETLEN" az oka!
Szerintem is jonni fog mindkettő, viszont én koránt sem vagyok olyan optimista. Ahhoz kepest erősödni fogunk hogy Dembelé lesz Deulofeu helyett, viszont Coutinho azt nem tudja amit Iniesta, és úgy látszik Valverde ugyanazt akarja játszani mint Enrique, kvázi garantált hogy gyengébbek leszünk mint tavaly.

Amit most Matyi belinkelt az egy pàr próbát megér, mondjuk Messi nem tudom mennyire veszne el középen, plusz Busquets se szereti ha vannak mellette, ráadásul ha ez lenne Valverde terve akkor arról már SR tudna és nem nyilatkozna ilyen dolgokat.
Valamit újítani kell, az biztos.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.14. 21:51:54

Szerintem is hozzuk mindkettőt.

Talán ezért jött Paulinho?

MAtS/Cillessen - Semedo/Vidal ; Piqué/Mascherano ; Umtiti/Marlon ; Alba/Digne - SR/Gomes ; Busi/Paulinho - Dembélé/Deu ; Messi/Ini ; Coutinho/Denis - Suárez/Paco.

Én azért ebben még bízom. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2017.08.14. 21:57:46-kor.
thalasz
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.12.13. 08:26:27
Tartózkodási hely: Budapest XI.

2017.08.14. 21:51:05

...tönkreteszik Messi, Suarez, Iniesta utolsó éveit...
sajnos ez a lényeg
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2017.08.14. 21:35:20

Lehet, hogy csak Èn vagyok optimista de úgy èrzem mind a ketten jönnek a (Cou/Dembelè) mèg a. Hèten!!!Azt nem tudom megmagyarázni, hogy mièrt èrzem így...talán a "TÚL SOK EGYBEFÜGGŐ VÈLETLEN" az oka!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.14. 21:22:56

http://www.liverpoolfc.com/news/first-t ... hoffenheim" target="_blank

Ez viszont végre egy hivatalos infó. Cou nem utazott el Hoffenheimbe
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
efem27
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2017.02.19. 09:39:41

2017.08.14. 20:11:36

Hát ahogy így nagyjából két hét van hátra nem tudom ki mit lát, ebben az átigazolási szezonban már nemigen fogunk szerintem minőségi igazolást látni...valaki tud valami konkrétat erről a veszünk egy paulinhot hogy az elnök cége kapja a nem tudom milyen felújítást, építést?...Mert ha ez tényleg így van akkor nagy valószínűséggel elég nagy pénzmosás folyik a klubnál...remélem a vezetőséget elküldik a..... Személy szerint Denis Suarezt erőltetném meg Semedot, nem is értem miért Vidal kezdett....
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.14. 19:49:21

fanbarca írta:
csabimo írta:Akkor Paulinho megvan végre, el lehet okosan is költeni ezt a 222öt ;) nem kellenek 100 millios igazolasok, hiszen csak 1 pontra maradtunk el a madridtol, nincs itt nagy baj Paulinho erkezesevel meg végre minöséget is kaptunk, az idei Gomes csak rutinosabb változat!
Végre lesz középpályánk lesz tempo es kreativitas, hola Paulinho, remelem csütörtökön kifutyulnek téged is meg az elnokseget is.. akkor lenne szerencsénk ha megserülne és kihagyná a szezont! Okádok de tényleg.
Itt tényleg elszaladtak a lovak, egyesek szégyenbe hozzák a klubot a szövegeikkel! Mi az, hogy reméled kifütyülik? Én remélem, hogy szívélyesen fogadják s megkapja a megfelelő bizalmat, hogy bizonyítson! Emberek, mi lett veletek? Nyugalom már egy kicsit. Nem lehet mindig minden rendben, milyen elvárás már az, hogy minden évben 6 kupát nyerjünk. Szeressétek a csapatunkat, szeressétek a játékosainkat!

Szerintem amúgy Cou és/vagy Dembelé mindenképp jön.
Megszállt Jézus vagy bevágtad a fejedet? 40 ért vettek egy olyan játékost, aki 10 milliót ha ér.Kínából!
Elszórják a Neymart pénzt, tönkreteszik Messi, Suarez, Iniesta utolsó éveit. Ébresztő!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.08.14. 19:40:28

zsoltfree írta:
Samper írta:Ne misztifikáljuk azt a bónuszt. Ha akkor kell fizetni, ha bajnokok leszünk vagy BL-t nyerünk, esetleg ha Dembelé világbajnok lesz, akkor nosza!
Ez bónusz függő. A MU Martial és Depay szerződésénél is igen nagy bónuszt adott arra, ha a játékos aranlabdát nyer. 10 milliót azért ilyenkor szerintem szívesen kifizetnénk. Meg kb ilyen 25 válogatott meccs után volt szintén ennyi, ami eléggé megéri az árát. Bár ez a MU volt. Nálunk szerintem 100 millió, meg még kap 30-at, ha egyszer pályára lép, meg még 20-at, ha 5 éven belül lő egy gólt.

A következő ki lesz? Rámegyünk Pellére is, vagy esetleg Gervinho?

remélem Hulk :mrgreen:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Válasz küldése