Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.15. 21:10:18

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta:Ha esetleg nem jutna be most a Liverpool, akkor az mennyivel növelné meg az esélyét annak hogy Coutinho jön?
nem lesz akkora mákunk h kiessenek... hoffenheim ki is hagyott gyorsan egy büntetőt....
Mekkora szemét ez a Coutinho hogy el akar jonni a Barcába ahol szinte tálcán van kínálva neki a kezdo. Mekkora csapat ez a Liverpool, X a Watford ellen, izzadás a Hoffenheim ellen, nem is értem. :?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.15. 21:02:46

MessiNeymarSuarez írta:Ha esetleg nem jutna be most a Liverpool, akkor az mennyivel növelné meg az esélyét annak hogy Coutinho jön?
nem lesz akkora mákunk h kiessenek... hoffenheim ki is hagyott gyorsan egy büntetőt....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.15. 21:00:47

MessiNeymarSuarez írta:Ha esetleg nem jutna be most a Liverpool, akkor az mennyivel növelné meg az esélyét annak hogy Coutinho jön?
Csökkentené az árát talán, jönni úgyis fog szerintem. :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.15. 20:58:31

Ha esetleg nem jutna be most a Liverpool, akkor az mennyivel növelné meg az esélyét annak hogy Coutinho jön?
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.08.15. 20:22:54

palesz77 írta:
Chino írta:Vért izzadni???? Lettük a 40 millát és itt is volt. Kb. 2 nap volt.
Európa legnagyobb tehetsége amúgy ki, Gomes? Vagy ez irónia volt?
Nyár elején hetekig tárgyaltunk az áráról, hogy elhozzuk olcsóbban, nem sikerült, jegelve volt egy darabig, most Neymar pénzből meg letettük a kivásárlásit. Tényleg röhejes kicsit, Mathieunél ugyanez volt amúgy. Alkudozás fél nyáron át, hogy aztán a kivásárlásival végül elhozzuk.
Ezek után, tuti minden csapat ad majd "kedvezményt"... :)
Bartomeu, OUT NOW!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.15. 20:21:31

természetesen nem tudok tárgyszerűen hozzászólni ahhoz az -itt ezerrel pergő- összeesküvés elmélethez, hogy Barto saját pecsenyéjét sütögeti a brazillal, de azt bátran ki merem jelenteni, hogy ezzel kapcsolatban egy értelmes kijelentést olvastam az ns. ma feldobott cikkében, hogy ti. : pletyka. és igen mint ilyen terjed, mint az a bizonyos....
azt már csak magam gondolom hozzá, hogy ugye készül egy puccs Bartóék ellen nekik bizony jól jött ez a csodás felfedezés.
Paulinhoról sem tudom hogyan fog beválni, de nem csodálkozom az itteni fogadtatásán különösen annak a fényében, hogy hogyan írogattak itt Neymarról !? is nem túl régen... szóval, hiszem ha látom.
azzal viszont ki segíthetne valaki, hogy mi a tényszerű alapja annak, hogy Valverdének nem kell?
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.08.15. 20:03:38

Chino írta:
Azért ne szálljunk már el azzal a brazil válogatottsággal. Egyrészt a válogatottságainak több, mint a fele barátságos meccs és az a brazil válogatott ahová őt 26 éves kora körül komolyabban beválogatták hullagyenge kp-ja volt és az öregecske Luiz Gustavo, Fernandinho, Reanato Augusto trióbol kell kettőt kiszorítani. És az alapemberség sem fedi teljesen a valóságot.

Csak annyi a különbség, hogy Valverdének annyira kellett Paulinho, mint púp a hátára. Ő Barto egy saját üzleti befektetése volt, amire a klubot használta fel.

Vért izzadni???? Lettük a 40 millát és itt is volt. Kb. 2 nap volt.
Európa legnagyobb tehetsége amúgy ki, Gomes? Vagy ez irónia volt?
Te két napja hallottál először arról, hogy leigazolnánk Őt? Ajánlottunk érte 20, 25 és 30 milliót is de elutasították. Június vége óta olvasni azt, hogy vinnénk csak nem akartuk kifizetni az árát. Még Paulinho és megerősítette jó egy hónapja hogy mekkora öröm ez neki. És igen, legyen már pozitívum hogy brazil válogatott bőven 4 éve és annak ellenére se lett kegyvesztett hogy kiment Kínába. Így sem az elödöntős City szűrője volt kezdő vagy a negyeddőntős Wolfsburgé, hanem Ő.

Igen Gomesre gondoltam. Úgy lett leigazolva hogy kiloptuk a Real orvosi szobájaból a Juventus és a többi top csapat elől. Mindenki féltette Rakiticet hogy távozik miatta. Vagy nem így volt? Aztán láttuk mire vitte nálunk.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.15. 19:53:06

Chino írta:Vért izzadni???? Lettük a 40 millát és itt is volt. Kb. 2 nap volt.
Európa legnagyobb tehetsége amúgy ki, Gomes? Vagy ez irónia volt?
Nyár elején hetekig tárgyaltunk az áráról, hogy elhozzuk olcsóbban, nem sikerült, jegelve volt egy darabig, most Neymar pénzből meg letettük a kivásárlásit. Tényleg röhejes kicsit, Mathieunél ugyanez volt amúgy. Alkudozás fél nyáron át, hogy aztán a kivásárlásival végül elhozzuk.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.08.15. 19:43:22

Insigne 162 cm magas. Lehet, hogy ezért alacsonan van a súlypontja, de nem tűnik jó ötletnek. Elég alacsony játékos van és lesz így is.
més que un club
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.08.15. 19:00:23

visca el barca írta:
Robcsyy írta:Napoli rejected an offer for Insigne by Barça a few days ago. The offer was 60 million euros. [gazzetta dello sport]

Ez volt már?
Nem igazán vagyok képben a Napolival, de ez a csóka nem jobbszélső?
nem, balszélső. és elég jó játékos. ha ennyiért adták volna az igen csak jó lett volna...
Szerintem inkább érte kéne kb 70-et adni, mit Dembéléért 130-at !
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.15. 18:51:53

Robcsyy írta:Napoli rejected an offer for Insigne by Barça a few days ago. The offer was 60 million euros. [gazzetta dello sport]

Ez volt már?
Nem igazán vagyok képben a Napolival, de ez a csóka nem jobbszélső?
nem, balszélső. és elég jó játékos. ha ennyiért adták volna az igen csak jó lett volna...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.15. 18:40:27

El Pistolero írta:Engem eddig annyira nem zavart a vezetőség tevékenysége. Úgy voltam vele, hogy vannak trófeák, a keret az egyik legjobb a világon, a klub pénzügyileg erős, nincs semmi baj. Az viszont már kezd nagyon zavarni, hogy az átigazolási politika kiábrándító. Engem Paulinho leigazolása zavar legkevésbé. Még kora tavasszal mondogattam a barátaimnak, hogy beférne egy top csapat padjára vagy egy Pool szintű csapat kezdőjébe is. Okkal van Ő ott évek óta a brazil válogatottban, mint alapember. Ha jól tudom, Valverde csapatában mindig is volt egy parasztgyerek, aki elvégzi a piszkos munkát. Ő lesz a mi Raul Garciánk és Casemironk.
Azért ne szálljunk már el azzal a brazil válogatottsággal. Egyrészt a válogatottságainak több, mint a fele barátságos meccs és az a brazil válogatott ahová őt 26 éves kora körül komolyabban beválogatták hullagyenge kp-ja volt és az öregecske Luiz Gustavo, Fernandinho, Reanato Augusto trióbol kell kettőt kiszorítani. És az alapemberség sem fedi teljesen a valóságot.

Csak annyi a különbség, hogy Valverdének annyira kellett Paulinho, mint púp a hátára. Ő Barto egy saját üzleti befektetése volt, amire a klubot használta fel.

Viszont szörnyű, hogy vért kell izzadni azért, hogy a kínai bajnokságból tudjanak igazolni. Az, hogy 5 nappal a bajnokság kezdete előtt nem sikerült pótolni Neymart és utódót találni Iniestának felháborító. Én azért még hiszem, hogy le lesz valahogy igazolva Coutinho és Dembelét is, mert tényleg a vezetőség fejét fogják szedni ha nem, de csak az ő idejüket rabolják azzal, hogy beilleszkedjenek. Mind láttuk, Európa egyik legnagyobb tehetségét vettük meg tavaly 40 millióért, és azóta is csak keresi a helyét, alapvető hibákat vét. Őszintén remélem, hogy Coutinhonak nem kellene ennyi idő, de Dembelének biztos szüksége lesz (lenne) valamennyi időre. Emlékszem, Neymar az első évében jóval gyengébb teljesítményt nyújtott, mint Pedro vagy Alexis. Épphogy csak ki tudta szorítani a csapatból Tellot. Minden esély megvan rá, hogy Dembelének is kell egy bemelegítő év. Fiatalabb, mint mikor Neymart vettük.
[/quote]

Vért izzadni???? Lettük a 40 millát és itt is volt. Kb. 2 nap volt.
Európa legnagyobb tehetsége amúgy ki, Gomes? Vagy ez irónia volt?
Forca Barca!!!!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.08.15. 18:38:34

Napoli rejected an offer for Insigne by Barça a few days ago. The offer was 60 million euros. [gazzetta dello sport]

Ez volt már?
Nem igazán vagyok képben a Napolival, de ez a csóka nem jobbszélső?
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
AudiQ3
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2011.05.28. 18:55:24
Tartózkodási hely: Barcelona

2017.08.15. 18:26:33

na ez tetszik, azaz mindenki nyugodjon le a pics@ba... :-)

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -move.html" target="_blank

Liverpool star Philippe Coutinho set for 'imminent' move to Barcelona alongside Ousmane Dembele
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.15. 18:09:44

Ez 2017. júniusi cikk.

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -best.html" target="_blank

De nézzük majd szeptembertől. Tehát, ha esetleg tényleg úgy van, h nem mi fizetjük a legtöbbet, az max egy hónapja van. És ha még ebből levesszük Neymarét, anélkül is mi fizettük a legtöbbet a tavalyi szezonban.

https://m.sportskeeda.com/football/top- ... 2016-17/10" target="_blank
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.15. 17:51:53

S.Agüero írta:Főleg, ha jön Dembélé és/vagy Coutinho, nem lesz kevesebb, mint amennyi tavaly volt. :)
Mondjuk engem nem kifejezetten zavar, amíg nem ezen múlik, hogy tudunk-e játékost igazolni és szerződést hosszabbítani.
igen, nem lesz kevesebb, de ez a mi fizetünk a legtöbbet a világon már rég nem igaz. lentebb kiszámoltam, a city heti kb 300-al többet fizet, most ha idejön cou meg dembelé, akkor is kb egálban leszünk. de a bayernnél, meg a főleg a cselzinél is bőven heti 2 milla felett vannak fizetések. és akkor arról nem is beszélek, hogy a tavalyi évünk 690 milliós volt, míg pl a bayernnél ez 650, citynél 580, cselzinél meg csak 500.

az, meg hogy egy X hónappal ezelőtti EB-s cikk (nem találtam meg mikori) mit ír, az már a kutyát nem érdekli, mert rég nem aktuális.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.15. 17:40:10

Főleg, ha jön Dembélé és/vagy Coutinho, nem lesz kevesebb, mint amennyi tavaly volt. :)
Mondjuk engem nem kifejezetten zavar, amíg nem ezen múlik, hogy tudunk-e játékost igazolni és szerződést hosszabbítani.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.15. 17:38:15

visca el barca írta:
recrea írta:Ezek a tények, nem pedig az, amit te írsz.
azóta már nincs itt sem mathieu, se neymar. utóbbi nagyon sokat kivett a kasszából. én pedig aktuális fizetési táblázatot néztem.
Van viszont Marlon, Semedo, Paulinho és (lesz?) Messi új szerződése, de akkor maradjunk annyiban, h nézzük meg szeptember elsején, kíváncsi leszek rá.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.15. 17:31:50

recrea írta:Ezek a tények, nem pedig az, amit te írsz.
az a cikk már rég nem aktuális.

azóta már nincs itt sem mathieu, se neymar. utóbbi nagyon sokat kivett a kasszából. én pedig az aktuális fizetési táblázatot néztem. jelenleg a city pl alig adott el komoly fizetéssel bíró játékost, míg az újak közül mendy 90, walker 120, danilo 90, bernardo silva 140.000 eurót keres. psg-nél is megugrottak a fizetések, csak alves meg neymar keres majd 700.000 eurót hetente.

de kiszámoltam, nálunk most kb 2.200.000 megy el hetente, csak a citynél ez 2.500.000
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2017.08.15. 17:44:20-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.15. 17:27:46

El Pistolero írta:Engem eddig annyira nem zavart a vezetőség tevékenysége. Úgy voltam vele, hogy vannak trófeák, a keret az egyik legjobb a világon, a klub pénzügyileg erős, nincs semmi baj. Az viszont már kezd nagyon zavarni, hogy az átigazolási politika kiábrándító. Engem Paulinho leigazolása zavar legkevésbé. Még kora tavasszal mondogattam a barátaimnak, hogy beférne egy top csapat padjára vagy egy Pool szintű csapat kezdőjébe is. Okkal van Ő ott évek óta a brazil válogatottban, mint alapember. Ha jól tudom, Valverde csapatában mindig is volt egy parasztgyerek, aki elvégzi a piszkos munkát. Ő lesz a mi Raul Garciánk és Casemironk. Viszont szörnyű, hogy vért kell izzadni azért, hogy a kínai bajnokságból tudjanak igazolni. Az, hogy 5 nappal a bajnokság kezdete előtt nem sikerült pótolni Neymart és utódót találni Iniestának felháborító. Én azért még hiszem, hogy le lesz valahogy igazolva Coutinho és Dembelét is, mert tényleg a vezetőség fejét fogják szedni ha nem, de csak az ő idejüket rabolják azzal, hogy beilleszkedjenek. Mind láttuk, Európa egyik legnagyobb tehetségét vettük meg tavaly 40 millióért, és azóta is csak keresi a helyét, alapvető hibákat vét. Őszintén remélem, hogy Coutinhonak nem kellene ennyi idő, de Dembelének biztos szüksége lesz (lenne) valamennyi időre. Emlékszem, Neymar az első évében jóval gyengébb teljesítményt nyújtott, mint Pedro vagy Alexis. Épphogy csak ki tudta szorítani a csapatból Tellot. Minden esély megvan rá, hogy Dembelének is kell egy bemelegítő év. Fiatalabb, mint mikor Neymart vettük.

A két sráccal igazán lecsökkenne a kezdőnk átlagéletkora ami szerintem hatalmas felüdölés lenne sokunknak. A triplázós csapatból ami maradt, az sajnos igen-igen megöregedett. Piqué, Mascherano, Busquets, Iniesta, Rakitic, Messi, Suárez, Alba is 28 felett van és akkor még itt van nekünk Arda. Új arcokra van szükség. Nem kell 21-22 éveseket igazolni mint tavaly, akiknek meggátoljuk a fejlődését azzal, hogy padoztatjuk őket végig. Elég lenne 24-25-26 éves, de jó játékosokat venni akiknek van a futballhoz egy kis intelligenciája és jó teljesítményt tudnak nyújtani. Ilyen lenne például Seri. Már ötvenszer kinyilvánították afrikai Xavinak. Már maga a mester is beszélt róla, hogy tényleg illene a csapatba. De nem hozzuk el, mert nem. Én személy szerint elhoznám Sarabiát is a Sevillából. Biztos vagyok benne hogy a kivásárlási ára nem nagyobb 25 milliónál, Balszélen, jobbszélen és középen is képes játszani. (még középső középpályás poszton is) és tavaly ő volt a második, aki a legtöbb helyzetet teremtette a ligában. (Az első Messi) Nem mondom, hogy ő legyen az elsőszámú igazolásunk, de szerintem nem bukjuk el a tavalyi bajnokságot, ha a kispadunkon minőségi emberek lettek volna.

Sajnos nem sikerült elküldeni a felesleget sem. Turant már bagóért sem tudjuk adni, pedig mindenki remélte a 30 milliót érte, Rafinha nem kell egy csapatnak sem 20 millióért, Munir is itt van, de majd kölcsön adjuk úgy, hogy mi álljuk a fizuját. És akkor még itt van Denis és Gomes. Előbbivel semmi gondom, utóbbi pedig úgyse fog eligazolni, ezért kár dühöngeni miatta. Hátha megtáltosodik...

Én optimista embernek tartom magamat. Messi a világ legjobb játékosa, de még így is életveszélyes megoldás az, hogy rábízzuk magunkat az egész szezonra, játszótársak nélkül. Mert a 33 éves Iniestára nincs értelme alapozni, Deulofeu pedig nagyon jó csere lehet, de semmi több.

Ha jól emlékszem Sarabia Barca nevelés. Nem biztos hogy jól tudom.. :)
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.08.15. 17:17:38

Engem eddig annyira nem zavart a vezetőség tevékenysége. Úgy voltam vele, hogy vannak trófeák, a keret az egyik legjobb a világon, a klub pénzügyileg erős, nincs semmi baj. Az viszont már kezd nagyon zavarni, hogy az átigazolási politika kiábrándító. Engem Paulinho leigazolása zavar legkevésbé. Még kora tavasszal mondogattam a barátaimnak, hogy beférne egy top csapat padjára vagy egy Pool szintű csapat kezdőjébe is. Okkal van Ő ott évek óta a brazil válogatottban, mint alapember. Ha jól tudom, Valverde csapatában mindig is volt egy parasztgyerek, aki elvégzi a piszkos munkát. Ő lesz a mi Raul Garciánk és Casemironk. Viszont szörnyű, hogy vért kell izzadni azért, hogy a kínai bajnokságból tudjanak igazolni. Az, hogy 5 nappal a bajnokság kezdete előtt nem sikerült pótolni Neymart és utódót találni Iniestának felháborító. Én azért még hiszem, hogy le lesz valahogy igazolva Coutinho és Dembelét is, mert tényleg a vezetőség fejét fogják szedni ha nem, de csak az ő idejüket rabolják azzal, hogy beilleszkedjenek. Mind láttuk, Európa egyik legnagyobb tehetségét vettük meg tavaly 40 millióért, és azóta is csak keresi a helyét, alapvető hibákat vét. Őszintén remélem, hogy Coutinhonak nem kellene ennyi idő, de Dembelének biztos szüksége lesz (lenne) valamennyi időre. Emlékszem, Neymar az első évében jóval gyengébb teljesítményt nyújtott, mint Pedro vagy Alexis. Épphogy csak ki tudta szorítani a csapatból Tellot. Minden esély megvan rá, hogy Dembelének is kell egy bemelegítő év. Fiatalabb, mint mikor Neymart vettük.

A két sráccal igazán lecsökkenne a kezdőnk átlagéletkora ami szerintem hatalmas felüdölés lenne sokunknak. A triplázós csapatból ami maradt, az sajnos igen-igen megöregedett. Piqué, Mascherano, Busquets, Iniesta, Rakitic, Messi, Suárez, Alba is 28 felett van és akkor még itt van nekünk Arda. Új arcokra van szükség. Nem kell 21-22 éveseket igazolni mint tavaly, akiknek meggátoljuk a fejlődését azzal, hogy padoztatjuk őket végig. Elég lenne 24-25-26 éves, de jó játékosokat venni akiknek van a futballhoz egy kis intelligenciája és jó teljesítményt tudnak nyújtani. Ilyen lenne például Seri. Már ötvenszer kinyilvánították afrikai Xavinak. Már maga a mester is beszélt róla, hogy tényleg illene a csapatba. De nem hozzuk el, mert nem. Én személy szerint elhoznám Sarabiát is a Sevillából. Biztos vagyok benne hogy a kivásárlási ára nem nagyobb 25 milliónál, Balszélen, jobbszélen és középen is képes játszani. (még középső középpályás poszton is) és tavaly ő volt a második, aki a legtöbb helyzetet teremtette a ligában. (Az első Messi) Nem mondom, hogy ő legyen az elsőszámú igazolásunk, de szerintem nem bukjuk el a tavalyi bajnokságot, ha a kispadunkon minőségi emberek lettek volna.

Sajnos nem sikerült elküldeni a felesleget sem. Turant már bagóért sem tudjuk adni, pedig mindenki remélte a 30 milliót érte, Rafinha nem kell egy csapatnak sem 20 millióért, Munir is itt van, de majd kölcsön adjuk úgy, hogy mi álljuk a fizuját. És akkor még itt van Denis és Gomes. Előbbivel semmi gondom, utóbbi pedig úgyse fog eligazolni, ezért kár dühöngeni miatta. Hátha megtáltosodik...

Én optimista embernek tartom magamat. Messi a világ legjobb játékosa, de még így is életveszélyes megoldás az, hogy rábízzuk magunkat az egész szezonra, játszótársak nélkül. Mert a 33 éves Iniestára nincs értelme alapozni, Deulofeu pedig nagyon jó csere lehet, de semmi több.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.15. 17:06:05

visca el barca írta:felőlem elviccelheted de nálunk semmivel nem több összességben a játékosok fizetése mint máshol. ráadásul sztem egy cselzi/city/bayern triónál a bevételek, szponzori pénzek is kisebbek. szóval felesleges ezen a magas fizetéseken való sírás, mert NEM IGAZ.
Attól, h nagy meg kivastagított betűvel írsz, még nem lesz igazad. Kb. olyan mintha arról vitáznánk, h a fű zöld vagy az ég kék.

Számtalan helyen, köztük itt, az EUROBARCÁN is le lett írva, be lett linkelve, h az összes csapat közül mi adjuk összeségében a legtöbb fizetést, főoldali cikkben le lett hozva, h mennyire ki van maxolva az összfizetés, miért probléma ez a költségvetésben, és h miért nem tud több fizetést adni a klub összeségében, merth az milyen problémákkal járna. Az is le lett írva, h más csapat húz pénzt a játékosai marketingjogaiból, mi pedig nem.

Ezek a tények, nem pedig az, amit te írsz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.15. 16:59:40

Múltkor azt olvastam mi 340 milliót költünk fizetésre, második a Rm 290 millióval. Azért ez nem kis különbség.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.15. 16:57:24

felőlem elviccelheted de nálunk semmivel nem több összességben a játékosok fizetése mint máshol. ráadásul sztem egy cselzi/city/bayern triónál a bevételek, szponzori pénzek is kisebbek. szóval felesleges ezen a magas fizetéseken való sírás, mert NEM IGAZ.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.15. 16:40:47

visca el barca írta:
recrea írta:Mondjuk ha egyik helyen keresnek 10-en 200-at, nálunk meg 5-en 500-at, akkor elég félrevezető azt összehasonlítani, h hányan keresnek 100 felett..
nincs ebben semmi félrevezető. ha összeségében megnézed kb ugyanannyira jönnek ki a fizetések.
Jó, kb. CR is 85 kg, ahogy én :)

Ettől mi még rohadtul szívunk a fizukkal, nem véletlenül csinál mindenből pénzt Barto, meg engedünk el gombokért játékosokat.
Válasz küldése