Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.18. 20:47:40

Áthozom ide:
Nero. írta:http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... &utm_mediu ... aign=nsofb

Na kezdodik...
Mondjuk a múltkori hisztijénél a Chelseat követte be.
Nem tartom valószínűnek, hogy eligazolni Messi, azt viszont igen, hogy sokba fog kerülni a hosszabbítása. Télen még évi 35- 40 millióról volt szó, lehet a nyár fejleményei miatt ennél is magasabb fizetést kell majd neki adnunk, + egy kis aláírási pénzt.

Reméljük hamarosan aláír, VISZONT durva belegondolni, hogy nem teszi meg januárig, akkor már szabadon tárgyalhat bármelyik csapattal, nyáron pedig eligazolhat ingyen. Jó, hogy erre is figyelt a vezetőség. :lol:
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2017.08.18. 20:47:21

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... on-2587159" target="_blank



Nagyon remélem hogy kacsa, még csak ez kellene.
Més que un club !
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.18. 14:34:42

szerintem, ha egyáltalán megfordult a fejében a nem hosszabítás gondolata, azon sokat segítene még 1-2 (minőségi) érkező, így viszont a Neymarért kapott pénz elköltése már nem is számítana soknak.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.08.18. 14:29:27

Nem az elmult 12-13 evre gondoltam amikor azt irtam, hogy masik klubban eredmenyesebb lehetne. A jelenre gondoltam, hogyha most elmenne egy olyan csapatba ahol nem hozza nem ertok ulnek az elnoksegben, es ahol van minosegi jatekos kozeppalyara. Mondjak csapatokat? Jelen allas szerint Bayern, PSG duoban biztos vagyok, hogy eredmenyesebb lehetne ebben a szezonban. (Egyebkent igaz rosszul fogalmaztam az elozo hsz-ben, mert nem irtam oda azt hogy jovoben)
Viszont ha csak a multat nezzuk, amiutan elment Pep, es Villanova megbetegedett, azutan masfel evig megvoltunk love. Tata idehozatala is megkerdojelezheto dontes volt finoman szolva. Nem tudom mit vartak tole. Aztan a tavalyi szezonban megint Messi szervezesen mult minden a kp-n, es verbeli jobbhatvedunk sem volt. (Mondjuk ez nem feltetlen a vezetoseg hibaja)
Erre jelen allas szerint megint az van, hogy van ket het igazolni, de Neymar potlasara sem jott senki, se kozeppalyara. Mert nem hinnem, hogy Paulinho lesz a megvaltas oda. Es igen, jelenleg ugy nez ki, hogy ez a szezon is kuka, es mar O is csak idosebb lesz. Egyszer Messi is visszaesik majd, es meg a jo evei mehetnek igy a kukaba erzesem szerint.

LG: Abban igazad van, hogy O rengeteget koszonhet a klubnak, es epp ezert nem fog elmenni szerintem egy masik europai klubba soha. De attol meg az igaz m, hogy mashol eredmenyesebb lehetne a szezonban jelen allas szerint. (Nem csak golokra ertem). Van 300 millio igazolni, akkor illene most is tamogatast hozni neki.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.18. 14:13:34

LG írta:Amúgy a mostani helyzet részben neki is köszönhető, azzal, hogy középre húzódott, összeomlott az addig remekül működő 4-3-3.
Sajnos a Bernabeuban játszott meccs első félidejében láttuk, mi történik, ha nem jön vissza középre.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.18. 14:07:31

MatsMessi írta:Ha egy kicsit is onzo lenne, szerintem huzna is el innen. Az az egyetlen mazlija az elnoksegnek, hogy imadja a klubot.
Sajnos meggyozodesem, hogy ha egy masik sztar klubban focizna, akkor tobb dija lenne.
A klub toketlensege egalba hozatja CR-t vele. Es igen, most lehet mondani, hogy szerencsere O nem olyan, meg stb, de ez a ritkabb fajta, es hogy oszinte legyen en nagyon sajnalom, hogy elvan pazarolva. Egy ertelmes csapatban nem csak neki kene szervezni a jatekot, hanem elol loni a golokat. Csak hat a kozeppalya tele van kozepszerrel, az egyetlen ertelmes szervezo jatekos meg mar az oszi szeltol megserul.
De ez csak mostanra lett igaz, a Pep-éra alatt olyan támogatást kapott, melyet bárki megirigyelhetne.

Amúgy a mostani helyzet részben neki is köszönhető, azzal, hogy középre húzódott, összeomlott az addig remekül működő 4-3-3.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2017.08.18. 13:06:09

Alcantara írta:
MatsMessi írta:
Sajnos meggyozodesem, hogy ha egy masik sztar klubban focizna, akkor tobb dija lenne.
A klub toketlensege egalba hozatja CR-t vele...... .
Melyik "sztárklubra" gondoltál pontosan és milyen díjakra?

Komolyan érdekelne a felvetés.
Nyilván 15 éve ez igaz lett volna, Milan Mu, Bayern, Valencia, Arsenal Juve Inter stb. De jelenleg Real és a Barca az egyetlen csapat (sajnos) ahol bárkinek sokszoros BL és aranylabda esélyei lehetnek.

Nagyon kéne már ennek a focivilágnak újra egy jó Milan, Manchester stb.

Messi a legjobb helyen van, csak egy megfelelő középpályával és taktikával kéne megsegíteni. Nyilván Relosként remélem ez nem következik be, de ha elzavarjátok azt 3-4 [auto_cenzúra] és a helyére jönnek tehetséges fiatalok, akkor még lehet akár 7szeres is Messi...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2017.08.18. 12:46:06

MatsMessi írta:
Sajnos meggyozodesem, hogy ha egy masik sztar klubban focizna, akkor tobb dija lenne.
A klub toketlensege egalba hozatja CR-t vele...... .
Melyik "sztárklubra" gondoltál pontosan és milyen díjakra?

Komolyan érdekelne a felvetés.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.08.18. 11:05:53

Ha egy kicsit is onzo lenne, szerintem huzna is el innen. Az az egyetlen mazlija az elnoksegnek, hogy imadja a klubot.
Sajnos meggyozodesem, hogy ha egy masik sztar klubban focizna, akkor tobb dija lenne.
A klub toketlensege egalba hozatja CR-t vele. Es igen, most lehet mondani, hogy szerencsere O nem olyan, meg stb, de ez a ritkabb fajta, es hogy oszinte legyen en nagyon sajnalom, hogy elvan pazarolva. Egy ertelmes csapatban nem csak neki kene szervezni a jatekot, hanem elol loni a golokat. Csak hat a kozeppalya tele van kozepszerrel, az egyetlen ertelmes szervezo jatekos meg mar az oszi szeltol megserul.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.18. 00:33:23

Szerintem nagyon jól gondoljátok. Vegyük példának CR-t és a Madridot. Egyáltalán nem függ a játékuk tőle és így simán tudják tartalékolni a fontos meccsekre. Persze ő nem tud akkora befolyással lenni a játékra, mint Messi, de szabadabb is lenne, ha az ellenfelnek nem csak rá kéne figyelni.

Sokkal többet tudna adni a csapatnak, ha nem neki kéne mindent csinálni. Hátramenni labdáért, szervezni, gólokat lőni, meg mèg alkalmanként védekezni is. CRnek csak a góllövès a feladata, de ha nem megy neki akkor más belövi. Nálunk meg minden Messin múlik, és ez nem jó se a csapatnak se Messinek. Nem csoda ha tavaszra már kizsigerelődik, pláne ennyi idősen, mìg CR akkor van a toppon.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.17. 23:37:11

Messias2 írta:
recrea írta:majd a szezon eldönti Messi szerepét, nem akarom előre elrontani a kedveteket.
Ha jól veszem ki a szavaidból, Te jobb játékosnak tartod a brazilt...
Akkor tényleg ne menjünk bele.
Szerintem nem erre gondol, hanem talán arra, hogy már rá nem kellene csapatot építeni, vagy nem annyira, hogy rá legyen kihegyezve. Nem 25 éves már. Most félre ne értsd nem azt mondom, hogy kispadoztatni kell, mint Init, de nem ő tőle kellene várni a csapat fazonjának a megadását. Nyilván továbbra is jelenti majd a különbséget, de neki már csak a plusznak kell lenni a csapatban és nem az alfnak és omegának. Szerintem ő is jobban tudna hozzátenni a játékhoz. Ney ezért volt fontos.
Lehet nem világos.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.17. 20:15:10

Kovbal88 írta:
ha választanom kellett volna Messi meg Neymar között, erősen elgondolkodtam volna a dolgon
Én egy percet se, és egyből Messit választanám. Neymar nem klasszis, fel lett kapva, meg voltak is jó meccsei. De össze se lehet őket hasonlítani.

Ahogy fedezte félpályánál a labdát a pálcika lábain megvárva míg felrúgják, vagy magát is kicselezte a 16-oson belül, az a sok kihagyott ziccer. Jobban tetszik az érte kapott 222 millió mint Neymar. Felét se éri. És még Ronaldinhohoz hasonlítják.
ha megcsinálja soha többet nézek focit.
megtehetné, mert azért számít ki hány aranylabdát kap, és idén is Ronaldo fogja. Pedig nem volt jobb Messinél. Számít az egyéni elismerés. És egy Juvéval jelenleg több esélye van BL-t nyerni. Vagy a PSG vel vagy a Cityvel. Pénzt ezeknél a csapatoknál is megkapja.
És nem ő hagyná cserben a Barcát, hanem fordítva.
Amióta nincs Puyol, azóta nem szeretem annyira a Barcát. Más lett.
Asszem, ezen a ponton bontok egy roset.
Messias2 írta:
recrea írta:majd a szezon eldönti Messi szerepét, nem akarom előre elrontani a kedveteket.
Ha jól veszem ki a szavaidból, Te jobb játékosnak tartod a brazilt...
Akkor tényleg ne menjünk bele.
Nagyon rosszul veszed ki.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.17. 20:14:45

recrea írta:majd a szezon eldönti Messi szerepét, nem akarom előre elrontani a kedveteket.
Ha jól veszem ki a szavaidból, Te jobb játékosnak tartod a brazilt...
Akkor tényleg ne menjünk bele.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.17. 20:11:03

ha választanom kellett volna Messi meg Neymar között, erősen elgondolkodtam volna a dolgon
Én egy percet se, és egyből Messit választanám. Neymar nem klasszis, fel lett kapva, meg voltak is jó meccsei. De össze se lehet őket hasonlítani.

Ahogy fedezte félpályánál a labdát a pálcika lábain megvárva míg felrúgják, vagy magát is kicselezte a 16-oson belül, az a sok kihagyott ziccer. Jobban tetszik az érte kapott 222 millió mint Neymar. Felét se éri. És még Ronaldinhohoz hasonlítják.
ha megcsinálja soha többet nézek focit.
megtehetné, mert azért számít ki hány aranylabdát kap, és idén is Ronaldo fogja. Pedig nem volt jobb Messinél. Számít az egyéni elismerés. És egy Juvéval jelenleg több esélye van BL-t nyerni. Vagy a PSG vel vagy a Cityvel. Pénzt ezeknél a csapatoknál is megkapja.
És nem ő hagyná cserben a Barcát, hanem fordítva.
Amióta nincs Puyol, azóta nem szeretem annyira a Barcát. Más lett.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.17. 20:09:50

Messias2 írta:
recrea írta: És ez kit érdekel és miért szempont?
Engem.
Nem áldozunk be 1 legendát egy 4 éve itt lévő brazilért.
Milyen beáldozásról beszélsz? :D
Mindegy, nem megyek bele a beszélgetésbe, majd a szezon eldönti Messi szerepét, nem akarom előre elrontani a kedveteket.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.17. 20:03:39

Azért ne felejtsük el hogy kb. az életet mentette meg a Barca fiatalon, és mar többször lenyilatkozta hogy neki mindene a klub. Az hogy esetleg nem mondja el minden héten nem jelent semmit, nem ez a típus. Nekem annyi elég hogy egy-egy fontosabb gól vagy mesterhármas után az elso dolga hogy megfogja a címert és dob rá egy csókot.
300 milla a kivásárlási ára, ha Neymarert lerakták a 220at feltételezhetjük hogy őt is megkörnyékezték már.
Nem àll jol a csapat szénája, és? Hova menne? A Realba?

Piqué meg annyira culé hogy már a nagyapja is az volt. Engem is irritál a viselkedése de biztos vagyok benne hogy önszántából sose menne el.

Tenyleg van baj most de hál' Istennek ezek az emberek nem olyan mentalitásuak hogy egyből ugranak a süllyedő hajóról. Én is nagyon negativ vagyok de láttunk mar sok mindent, a fociban egy honap alatt megváltozhat minden.

Ha választani kellett volna hogy ki menjen Neymar vagy Messi, én is Neymart mondtam volna (mondjuk a brazil távozása rendesen meglőtt minket), de nem annyira egyértelmű kerdes Messi kora miatt. Neymar meg nagyon alulértékelt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.08.17. 20:09:52-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.17. 20:02:43

recrea írta: És ez kit érdekel és miért szempont?
Engem.
Nem áldozunk be 1 legendát egy 4 éve itt lévő brazilért.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.17. 20:00:19

Messias2 írta:
recrea írta:Azt már nagyon félve merem leírni, ha választanom kellett volna Messi meg Neymar között, erősen elgondolkodtam volna a dolgon.
Taknyos tized annyit sem tett Barcáért, mint az argentín.
És ez kit érdekel és miért szempont?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.17. 19:58:24

Sőt, ugye a szabály úgy szól, hogy már télen tárgyalhat más csapatokkal szabadon.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.17. 19:56:29

recrea írta:Azt már nagyon félve merem leírni, ha választanom kellett volna Messi meg Neymar között, erősen elgondolkodtam volna a dolgon.
Taknyos tized annyit sem tett Barcáért, mint az argentín.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.17. 19:53:53

visca el barca írta:ha megcsinálja soha többet nézek focit. mostanában úgyis a baseballt veretem, tök jó, semleges, nincs izgalom, teljes nyugalomban bambulom végig a 3 órás meccseket :D
Én nem vagyok ennyire sértődős, Messi megy, a Barca örök :D
Azt már nagyon félve merem leírni, ha választanom kellett volna Messi meg Neymar között, erősen elgondolkodtam volna a dolgon.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.17. 19:48:29

recrea írta:
visca el barca írta:most amugy meddig vanszerződése? ha nem ír alá akkor tényleg csak jövő nyárig? a nagy show az lenne ha ingyen elmenne jövőre vhova :lol:
Igen, 2018-ig.
Akkor azért nagy gec lenne :D
ha megcsinálja soha többet nézek focit. mostanában úgyis a baseballt veretem, tök jó, semleges, nincs izgalom, teljes nyugalomban bambulom végig a 3 órás meccseket :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.17. 19:46:49

visca el barca írta:most amugy meddig vanszerződése? ha nem ír alá akkor tényleg csak jövő nyárig? a nagy show az lenne ha ingyen elmenne jövőre vhova :lol:
Igen, 2018-ig.
Akkor azért nagy gec lenne :D
PaulinhGOAT
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.08.15. 14:09:37

2017.08.17. 19:46:18

visca el barca írta:most amugy meddig vanszerződése? ha nem ír alá akkor tényleg csak jövő nyárig? a nagy show az lenne ha ingyen elmenne jövőre vhova :lol:
Igen, 2018 nyarán jár le a szerződése. Szerintem nagy szerepet játszhat a vezetőség eltakarításában az a tény, hogy még mindig nem írt alá.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.17. 19:41:22

most amugy meddig vanszerződése? ha nem ír alá akkor tényleg csak jövő nyárig? a nagy show az lenne ha ingyen elmenne jövőre vhova :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése