Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.20. 00:47:30

Chino írta: Az nem szerkezeti probléma, hogy nincs szélsőnk és impotens az egész baloldal, meg, hogy két posztra van egy igazi kezdő szintű játékos, aki már alig bír el egy egész meccset, Rakitic Ini nélkül nem működik. Mellé van 5 olyan játékos, aki marha kevés a kezdőhöz, meg egy Paulinho akit csak a jóisten tudja hova jött.
Coutinho ezzel szemben egy kezdő szintű játékos.
Amiben még lehet reménykedni, hogy Semedo játéka feljavítja Rakiticet.
Szerintem meg az. Mi ha nem az? Le is írod szépen. Az, hogy nincsen baloldalunk az szerkezeti problémákat vet fel, hogy Ini szegény már nem bír 90 percet az is, mert fontos fogaskerekek hiányoznak a gépezetből.
És akkor, hogy egy kicsit Samperkedjek is.:-D Ideig óráig lehet helyettesíteni őket de a gépezet nem azon a fordulatszámon fog pörögni, mint elvárható lenne és előbb utóbb megáll.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.20. 00:24:20

Chino írta:Az nem szerkezeti probléma, hogy nincs szélsőnk és impotens az egész baloldal, meg, hogy két posztra van egy igazi kezdő szintű játékos, aki már alig bír el egy egész meccset, Rakitic Ini nélkül nem működik. Mellé van 5 olyan játékos, aki marha kevés a kezdőhöz, meg egy Paulinho akit csak a jóisten tudja hova jött.
Coutinho ezzel szemben egy kezdő szintű játékos.
Amiben még lehet reménykedni, hogy Semedo játéka feljavítja Rakiticet.
Az valóban nem szerkezeti probléma, hogy nincs szélsőnk, és a többiben is igazad van, csak éppen én nem erre gondoltam. :) A szerkezeti problémákkal azt szerettem volna érzékeltetni, hogy amennyiben azokat nem sikerül orvosolni, akkor teljesen mindegy, hogy Coutinho vagy más szaladgál a pályán, mert kevesek leszünk.

Illetve úgy gondolom, abban sem tévedek, hogy egy akár kezdő szintűnek tűnő játékos sem biztos, hogy beválik.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.20. 00:19:51

palesz77 írta:A hírek szerint megmondtuk a Poolnak, hogy vagy elfogadják a visszautasított ajánlatot, vagy visszavonjuk. Vasárnapig van határidő. Nem rossz dolog végülis, de el tudom képzelni mennyire kétségbeestek a Poolnál a hír hallatán. :D
Ennyi. Nem kell ezt húzni. Bőven kiváló ajánlat az Coutinho-ért még a megnövekedett értékeknél is
94:39 6 - 1
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.20. 00:13:29

looka írta:
pep71 írta:Ez a Seri is minek ide?? ma sem volt nagy szám, ahogy a Napoli ellen sem, ezért van éppen a Nice-ben ennyi idősen..
Ha jön ő is akkor megint ugyanazt játsza el a vezetőség mint az előző átigaolásoknál(AG,Paco) hogy kidobnak 80 milliót feleslegesen a kp-ra, de még sem lesz megoldva a probléma..ezt kéne felfogni és inkább igazolni egy tényleg jó játékost 100millióért vagy többért is akár, de akkor megoldódna a helyzet...
Mondjuk még egyik sem játszott egy percet sem... Ha tényleg nem válnak be, akkor kell majd őket szapulni, addig teljesen felesleges.

Az meg pláne nem biztos, hogy megoldódna a helyzet egy 100 milliós igazolással, mert tavaly pl. egész évben szerkezeti problémáink voltak... Ezen nyilván segíthetne egy Coutinho, de egyáltalán nem garancia, hogy úgy is lesz.
Az nem szerkezeti probléma, hogy nincs szélsőnk és impotens az egész baloldal, meg, hogy két posztra van egy igazi kezdő szintű játékos, aki már alig bír el egy egész meccset, Rakitic Ini nélkül nem működik. Mellé van 5 olyan játékos, aki marha kevés a kezdőhöz, meg egy Paulinho akit csak a jóisten tudja hova jött.
Coutinho ezzel szemben egy kezdő szintű játékos.
Amiben még lehet reménykedni, hogy Semedo játéka feljavítja Rakiticet.
Forca Barca!!!!
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.20. 00:05:04

pep71 írta:Ez a Seri is minek ide?? ma sem volt nagy szám, ahogy a Napoli ellen sem, ezért van éppen a Nice-ben ennyi idősen..
Ha jön ő is akkor megint ugyanazt játsza el a vezetőség mint az előző átigaolásoknál(AG,Paco) hogy kidobnak 80 milliót feleslegesen a kp-ra, de még sem lesz megoldva a probléma..ezt kéne felfogni és inkább igazolni egy tényleg jó játékost 100millióért vagy többért is akár, de akkor megoldódna a helyzet...
Mondjuk még egyik sem játszott egy percet sem... Ha tényleg nem válnak be, akkor kell majd őket szapulni, addig teljesen felesleges.

Az meg pláne nem biztos, hogy megoldódna a helyzet egy 100 milliós igazolással, mert tavaly pl. egész évben szerkezeti problémáink voltak... Ezen nyilván segíthetne egy Coutinho, de egyáltalán nem garancia, hogy úgy is lesz.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.19. 22:37:32

Ez a Seri is minek ide?? ma sem volt nagy szám, ahogy a Napoli ellen sem, ezért van éppen a Nice-ben ennyi idősen..
Ha jön ő is akkor megint ugyanazt játsza el a vezetőség mint az előző átigaolásoknál(AG,Paco) hogy kidobnak 80 milliót feleslegesen a kp-ra, de még sem lesz megoldva a probléma..ezt kéne felfogni és inkább igazolni egy tényleg jó játékost 100millióért vagy többért is akár, de akkor megoldódna a helyzet...
Avatar
Ladislao
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016.11.22. 21:25:06

2017.08.19. 22:24:10

Kovbal88 írta:
Ezt a 2 hetet meg màr lehet kibekkeli a Pool meg a Dortmund.
Nem biztos, mert egyik se játszott most hétvégén. Dembelével nagyon jól járnánk. Eddig nem hittem, hogy jönnek, de most 50-50.
Csak mondom, hogy De Gea sem játszott a MU-ban mikor arról volt szó, hogy hozzuk szezon elején... Aztán azóta is ott véd. Persze nyilván nem véletlen nem játszanak. Benne van a pakliban az igazolásuk, de nem boritékolható csak emiatt
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.19. 22:22:31

Barça have reached an agreement with Nice for Jean Michaël Seri for around €30m. He will be a Barça player soon. Csak orák kérdése?! :)[@RMCsport]
+ elkezdte a barcelonat kovetni, twitteren vagy instagrammon, ugye tudjuk ennek mekkora jelentősége van manapság :D
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.19. 22:05:01

Emberek! Ez most komoly, hogy Cou-ért küldtünk egy ajánlatot amiben a 90 m fix összeget 5 év alatt fizetnénk ki ? Plusz a bónuszok olyan feltételekhez lennének kötve amik tutira nem teljesülnek. Ráadásul még ultimátumot is adunk a Poolnak hogy Vasárnapig döntsék el hogy elfogadják-e. Nem csoda, hogy a focivilág apraja naggya rajtunk röhög már. Ijen impotens egy vezetést.. Hol van akkor a Ney-ért kapott pénz? Nem tudunk belőle 90 et kifizetni csak 5 részletbe ? :O. Szerintem Coutinho helyett Serrit fogjuk hozni. Talán még becsúzsik Dembele de ott is már csak pár napunk van lépni valami értelmeset. Ami a jelenlegi vezetőséget elnézve nem hiszem hogy meg fog történni. Azért kiváncsi lennék egy esetleges holnapi vereség után most mijen nyilatkozattal jönnének. Mert az mögé, hogy " közel a megeggyezés mindkét játékossal és jönni fognak " már csak 1 hétig bújhat a vezetőség. Szeptemberbe már nem bújhatnak e mögé. Hihetetlen és egyszerűen elszomorító ami a klubbnál történik ezen a nyáron. És akkor még a szerződéshosszabbításokrol nem is írtam. :(
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.19. 21:57:48

Ezt a 2 hetet meg màr lehet kibekkeli a Pool meg a Dortmund.
Nem biztos, mert egyik se játszott most hétvégén. Dembelével nagyon jól járnánk. Eddig nem hittem, hogy jönnek, de most 50-50.

Sokat gondolkodok rajta, hogy kell leigazolni, egy már neves játékost.
Arról, hogy kezdődik az átigazolás.
Pl Paul esetében. Valaki a Barcánál kitalálja, hogy ő kell, mert oka van rá, vagy inkább posztra azon belül karakterre keresünk. Mert nálunk, hiba van a gépezetben.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.19. 20:53:15

Paco mióta játszik sokat? :D
Avatar
Ladislao
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016.11.22. 21:25:06

2017.08.19. 20:52:55

Nero. írta: Nem mindegy neked ki jatszik amikor szinte mindent megnyertek? Ennél mar csak az szebb meg jellemzőbb amikor Casemiro helyett Pogbat vagy az aktuális divatnevet követelik Pereztol a madridisták.
Mind a három BL döntőn kezdo volt a pali, én nem hiszem hogy ez megtörténhetett volna ha olyan rossz jatekos lenne, foleg hogy 9es létére ő a portugál fegyverhordozoja.
Morata gol/perc mutatója nem rossz de kombinativ játékban annyit tud mint Suarez (semmit), CRel meg nem fér el a pályán.
Realos vagyok szóval nekem nem mindegy. Elég fájdalmas nézni meccsről meccsre azt amit az az ember a pályán művel futball cimén.
Morata kötve hiszem, hogy divat lenne egyébként... és Casemirot se tenném ki se Pogba helyett, de más KP-s helyett sem. De Benzemát igen. Véleményem gondolom lehet. :)
Ja igen... és a 3 BL döntőn mit alkotott csatár létére? Gól vagy gólpassz? Természetesen semmi... pedig lőttünk a 3 döntő alatt pár gólt...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.19. 20:51:07

LG írta:
A mostanit már nem mert Domenech kinyírta, a régit igen viszont. Lehet amugy röhögni de nem habira nyertek masfel év alatt 7 kupát Zidanenal. Van ott 1-2 nagyon jo jatekos és nem csak a nagy nevek.
Mi véletlenül tripláztunk 14/15-ben és dupláztunk 15/16-ban (a mikiegérkupákat nem is számoltam)? És olyanokat fikázol, akik ezeknek a sikereknek oszlopos tagjai voltak. Egy dolog, hogy most nem megy nekik, de valószínűleg nem felejtettek el focizni. És nem biztos, hogy személyi cserékkel kéne ezt a helyzetet megoldani, hanem Valverdének meg kéne találni, mi az ami elromlott, és megjavítani. Zidane is így tett.
Suarezt az elso két szezonjaban jo volt (marha nagy klasszisnak soha nem tartottam), de az utobbi egy évben rengeteg fejfájást okoz. Sokkal jobban tetszett az elso szezonja amikor inkább az előkészítésben jeleskedett.
Rakitic posztja meg értelmet vesztette Alves távozása óta.
Én vállalom, hogy a jelenlegi kezdobol vagy azok közül akik sokat jatszanak nyugodt szívvel válnék meg: TS, Vidal, Rakitic, Suarez, Gomes, Alcacer de nyilván egyik se fog menni meg mar idő se lenne a pótlásukra.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.19. 20:44:50

A mostanit már nem mert Domenech kinyírta, a régit igen viszont. Lehet amugy röhögni de nem habira nyertek masfel év alatt 7 kupát Zidanenal. Van ott 1-2 nagyon jo jatekos és nem csak a nagy nevek.
Mi véletlenül tripláztunk 14/15-ben és dupláztunk 15/16-ban (a mikiegérkupákat nem is számoltam)? És olyanokat fikázol, akik ezeknek a sikereknek oszlopos tagjai voltak. Egy dolog, hogy most nem megy nekik, de valószínűleg nem felejtettek el focizni. És nem biztos, hogy személyi cserékkel kéne ezt a helyzetet megoldani, hanem Valverdének meg kéne találni, mi az ami elromlott, és megjavítani. Zidane is így tett.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.19. 20:44:08

Ladislao írta:
recrea írta: Elsőre hülyén hangzik, de a másik csapatban lehet mindkettő meg tudna újulni :D
Fú... nem vagyok egy Suarez kedvelő emberke, de a jelenlegi Benzemát egy 11-es pontra állitott cementeszsákra is cserélném akár kis túlzással.
De az, hogy ő maradt a csapatban és Moratát kivágták a tavalyi szezon után az az év vicce.
Nem mindegy neked ki jatszik amikor szinte mindent megnyertek? Ennél mar csak az szebb meg jellemzőbb amikor Casemiro helyett Pogbat vagy az aktuális divatnevet követelik Pereztol a madridisták.
Mind a három BL döntőn kezdo volt a pali, én nem hiszem hogy ez megtörténhetett volna ha olyan rossz jatekos lenne, foleg hogy 9es létére ő a portugál fegyverhordozoja.
Morata gol/perc mutatója nem rossz de kombinativ játékban annyit tud mint Suarez (semmit), CRel meg nem fér el a pályán.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.08.19. 20:44:50-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.19. 20:39:38

A hírek szerint megmondtuk a Poolnak, hogy vagy elfogadják a visszautasított ajánlatot, vagy visszavonjuk. Vasárnapig van határidő. Nem rossz dolog végülis, de el tudom képzelni mennyire kétségbeestek a Poolnál a hír hallatán. :D

Seri meg elég gyenge ma, bár az utóbbi 10 percben volt 2 szép megmozdulása.

MNS: 40 millió az ára, megmondta az elnök, úgyhogy nem is kell előtte nagyon megkeresni a Nicet. Coutinho eldől vasárnap, hétfőn odamegyünk és lerakjuk a pénzt és csókolom.
Avatar
Ladislao
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016.11.22. 21:25:06

2017.08.19. 20:38:07

recrea írta: Elsőre hülyén hangzik, de a másik csapatban lehet mindkettő meg tudna újulni :D
Fú... nem vagyok egy Suarez kedvelő emberke, de a jelenlegi Benzemát egy 11-es pontra állitott cementeszsákra is cserélném akár kis túlzással.
De az, hogy ő maradt a csapatban és Moratát kivágták a tavalyi szezon után az az év vicce.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2017.08.19. 20:37:08

MessiNeymarSuarez írta:OGC Nice president: "No one from Barça has made contact for Seri yet. There's no release clause. Price for him is €40m."

Hülyék vagyunk ha nem csapunk le rá, na majd jövőre 150-ért miután megvette egy Tottenham és társai.
hozhattuk volna a brazil csodagyerek helyett.... de hát a Barcáról beszélünk...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.19. 20:28:34

LG írta:
Nero. írta:Pedig ez a Kovacic gyerek ér is annyit. Hú, mennyivel szívesebben nézném Rakitic helyett..
Benzemát meg Suarez helyett. :mrgreen:
A mostanit már nem mert Domenech kinyírta, a régit igen viszont. Lehet amugy röhögni de nem habira nyertek masfel év alatt 7 kupát Zidanenal. Van ott 1-2 nagyon jo jatekos és nem csak a nagy nevek.

De csak hogy ne off legyen, eddig hivatalosan a nyár:
Mathieu, Neymar out, Semedo, Paulinho in.
Azért ez nagyon komoly annak függvényében hogy mar tavasz elején tudni lehetett hogy nyaron erősíteni kell. Ezt a 2 hetet meg màr lehet kibekkeli a Pool meg a Dortmund.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.19. 20:22:48

Ladislao írta:
LG írta: Benzemát meg Suarez helyett. :mrgreen:

Azt hiszem lenne pár álmatlan éjszakátok Benzema miatt. :D
De negyed évente van 1 jó meccse szóval megéri a pénzét.
Elsőre hülyén hangzik, de a másik csapatban lehet mindkettő meg tudna újulni :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.19. 20:18:05

OGC Nice president: "No one from Barça has made contact for Seri yet. There's no release clause. Price for him is €40m."

Hülyék vagyunk ha nem csapunk le rá, na majd jövőre 150-ért miután megvette egy Tottenham és társai.
Avatar
Ladislao
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016.11.22. 21:25:06

2017.08.19. 20:13:29

LG írta:
Nero. írta:Pedig ez a Kovacic gyerek ér is annyit. Hú, mennyivel szívesebben nézném Rakitic helyett..
Benzemát meg Suarez helyett. :mrgreen:

Azt hiszem lenne pár álmatlan éjszakátok Benzema miatt. :D
De negyed évente van 1 jó meccse szóval megéri a pénzét.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.19. 20:10:34

Nero. írta:Pedig ez a Kovacic gyerek ér is annyit. Hú, mennyivel szívesebben nézném Rakitic helyett..
Benzemát meg Suarez helyett. :mrgreen:
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.08.19. 19:57:49

Amennyiben elhozzuk Dembelét, az megint csak a ritka rossz üzletpolitikánk gyümölcse lenne. Nem a franciával van bajom, de még az ára is hidegen hagy...
A probléma, hogyha jön, akkor jöhetett volna jóval korábban is, UGYANAZON az áron, amin vélhetőleg érkezik majd. Már nem az első olyan transzferünk lenne az utóbbi pár évben, ahol végül kifizetjük egy adott klub elsőre meghatározott feltételeit. Így heteken-hónapokon át alkudozás címszó alatt húzzuk ezeket a problémákat, míg az alkudozás abból áll, hogy egyre közelebb kerülünk ahhoz, amit először kértek tőlünk, végül megadjuk. Nevetséges és komolytalan.

Nagyjából így nézhet ki egy tárgyalásunk az eladó klubokkal.
Avatar
Ladislao
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016.11.22. 21:25:06

2017.08.19. 19:45:29

Én úgy vagyok vele ha Morata ért annyit amennyit akkor Kovacic sincs más szinten mint a spanyol támadó. Természetesen mást poszt, de minimum ugyanaz a kvalitás.
Válasz küldése