Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.25. 08:06:22

100 százalékban egyet értek veled! Ez csak azt bizonyítja hogy a technikai stáb is alkalmatlan. Ez olyan igazi arab stílus, hogy kinézek valaki és az a stratégia, hogy tízzel többet ajánlok érte amíg el nem hozzuk.

Évek óta rendszeresen kB 60-70 millánk van igazolni. Ezzel elérték, hogy most már ilyen gomezek kerülnek majd nekünk 70 millióba. Egy jó év a bundesligában és 15szörös ár? Eddig a több mint egy klub stratégiánk után, és az után, hogy perezről mondtuk hogy egy megalomán idióta és milyen lehetetlen összegekért igazol már.

120 millió plusz bónuszok. Ezek tényleg nem normálisak.
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2017.08.25. 08:00:55

Barca+ írta:http://barcanoticias.blog.hu/2017/08/24 ... a_jatekosa
Itt mindíg csak a kèsz tènyeket olvastam eddig, tehát mostmár Üdv.: Dembelè
remélem neki nem 220 m€ lesz a kivásárlási ára :lol:
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.25. 07:53:26

Ha tavaly Higany 100 volt úgy hogy 30 éves és pocakos, emellett világbajnok a ziccerek elrontásában, akkor egy 20 éves kétlábas és a statjai alapján zseni gyerek simán megért ennyit.
Csak is Puyol
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2017.08.25. 07:46:24

http://barcanoticias.blog.hu/2017/08/24 ... a_jatekosa" target="_blank
Itt mindíg csak a kèsz tènyeket olvastam eddig, tehát mostmár Üdv.: Dembelè
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2017.08.25. 07:00:47

Dembelé kellett. Igen ennyit nem ér, de a 222 mindenkinek felborította a piacot. Mindjuk ha az nem lett volna akkor Mbappe sztem sokkal hamarabb megy a Psghez, és az borít 150-160al,majdnem ugyan az. Ez van, a FFP nem működik, kikerülik, az araboknál ezek meg kv pénzek.

Középpályán ott van Sergi Roberto. Ha bárkit igazolunk Coutinho egyebek akkor semmi lehetőség nem fog neki jutni. Busi,Rakéta fix,Ini helyén van hely mert már öreg. Ha oda berakjuk Coutinhot SR padozik. Úgy meg nem tud tovább fejlődni. Lehet meg kéne adni neki a lehetőséget,és nem 100+ért hozni vkit. Ő az egyetlen ígéretes saját nevelésű kp évek óta. Minden más posztra is van 2 ember kp-ra. Ha megy is pár ember akkor is marad bőven opció. Ha mégis jön valaki kérdés mi lesz a sajátjainkkal. Főleg SR-el. Sztem ezért faroltunk kk a Seri bizniszből. Coutinhot ha elhozzuk és kezd nyílván más szint mint SR, de SeriRSr helyett már azért kérdéseket vet fel.

Elől viszont kellett Dembelé,senki nem volt aki bal szélső támadóként értékelhetőt tudott volna nyujtani. Hiányposzt volt. Ő fiatal tehetséges képességei elképesztőek. A többi az edzőn áll.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.25. 05:12:31

Tippem:Goretzka fog érkezni az utolsó pillanatban.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.25. 00:47:13

Messias2 írta: Gerard Romero:
‣  Coutinho is Barça's only objective now
‣  Club is confident about signing him next week


Mondjuk nem tudom jövő héten mit akarunk...
Alapból már ilyenkor nem szoktak klubot váltani, de azért azt ne felejtsük el hogy Coutinho szándéka világos, szóval nem kell a jelenléte és beleegyezése egy esetleges transzferbe, bár kétlem hogy elhoznánk.

Jó lenne ha ma lezárulna Dembelé ügye és jönne, és lenne szűk 1 hetünk keresni egy épkézláb KP-t...
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.08.25. 00:33:51

Akkor elvileg Dembele megvan, ki jön még? Di Maria elvileg valaki írta jön Coutinho szintén Seriről sem mondtunk még le teljesen ha minden igaz. Valaki írta hogy kb 130-140millànk van igazolni az Dembele nélkül vagy vele együtt ennyi? Mert ez így nekem érdekes.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.25. 00:06:26

csababarca nagyjából összefoglalta.

Nem a 3 darab 2est kellett volna nézni, hanem azt hogy ez egy Dembele-Paulinho-Deulofeu pakkra lesz elég kb. Neymartól nagyon messze van Dembelé ez egyértelmű, de attól mert jön mellé két középszer más posztra attól még ugyanolyan messze marad + tovább hígul a keret ami tavaly nyár óta megkezdődött.
Bob, te annyira nem szered az "ügyes" játékosokat, de még te is leírtad tavaly sokszor hogy nagyjából a legjobb formában lévő játékosunk. Ezt úgy hozta hogy itt volt egy Messi aki megint nagyon jó formába volt és továbbra is övé volt a főszerep. És akkor a marketingértékéről nem is beszéltünk, vajon mennyivel többen nézik mostantól a Ligue 1-et, vagy a PSG meccseit?

A múltat nem lehet visszacsinálni, de megint olyan malőrt követett el a klub (mondjuk ez volt a legnagyobb) amit max. akkor fogok tudni kiheverni ha évvégén hozzuk a bajnokságot, vagy a BLt (a másodikat jobban akarom.)

Ugye nagyon hangos voltam amiatt hogy Mathieut ingyen adtuk el (nem feltétlen ez az eset, hanem ez egy nagyon tipikus és állandó probléma hogy mindenkit harmadáron, ingyen szórunk ki), az előbb kíváncsiságból megnéztem, eddig a Sporting 3 forduló alatt nem kapott gólt, Mathieu kezdőjátékos, tényleg ingyen kellett volna mennie? Nem azt mondom hogy 30 milliót kellett volna kapni érte, azt se hogy a reálisan kérhető 10-15-20 misin múlna a klub élete, de az elmúlt 6-7 évben annyi ilyen transzfer volt amiből már kijönne egy Thiago ára.

Van életem a Barcán kívül is, nem ezen múlik a boldogságom, de ha a csapatra gondolok és arra amit a vezetőség csinál akkor rendesen rossz kedvem lesz. Másfél éve még gáláztunk Madridban, mi voltunk a legesélyesebb csapat a BL címvédésre, helyette duplázott a rivális, mi meg egy Betis elleni 2-0-nak örülünk mint majom a farkának.

Azt meg pláne nagyon tartom hogy Enriquével nem így alakult volna a 2 szuperkupa meccs. Tudom hogy ő akart menni de itt a végén már nagyon nagy ellenségeskedés volt vele szembe, hát majd meglátjuk hogy Ernesto papa mennyire tölti fel a vitrint.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.25. 00:04:27

7 milliót fog keresni "csak" elméletileg amúgy, most azt olvastam legalábbis.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.24. 23:59:16

Gerard Romero:
‣  Coutinho is Barça's only objective now
‣  Club is confident about signing him next week


Mondjuk nem tudom jövő héten mit akarunk...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.24. 23:52:05

Jobb lesz mint Neymar..,..:)
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.24. 23:40:05

Bob_Marley írta:Nem is egy egy emberben kell soha gondolkozni, hanem rendszerben. Griezmann jövőre hozható lett volna, de lényegtelen is, mert mint írtam nem személyfüggő. Dembele-t mint játékost jónak tartom, nem ezen van a hangsúly, hanem hogy megértése. Ennyi pénzért nem, vilagklasszisok mozognak ennyiért. Másnak nincs Messije és tud csapatként működni, Dembelevel sem volt előrébb a Dortmund. Ezért mondom, hogy butaság volt ennyit fizetni.


Nem egy ember pótolja, Atleticoból nem lehetett volna igazolni, rendben. Németek, franciák tele vannak tehetségekkel, vagy mint írtam ott a Mané gyerek, vagy Williams-Valverde kapcsolat. Lehetett volna más felé is keresgélni és akkor teszem azt Seri+xy. Megvagyunk, szerintem.
Világklasszisok mozognak ennyiért, ő meg ígéret, igen, ez tény. De ebben a piaci helyzetben nincs értelme ezt mérlegelni, ő megfelelt a szakmai elképzeléseknek, ígéretes játékos, illik a focinkba, és van rá pénz. Mert afölött sokszor elsiklunk, hogy egyszerűen ki tudtuk fizetni. Nem arról van szó, hogy a következő évekből költöttünk előre. Megmondom őszintén, engem ennek tudatában nem zavar, hogy 105 millió volt vagy 150 lesz.

Egy gazdasági társaság is úgy költekezik, ahogy a büdzséje megengedi. Ha fejlesztésekre kell költeni, és megvan rá a keret, akkor kifizetik és pont. Nem azon gondolkoznak, hogy végül is két kisebb fejlesztéssel is megpróbálhatnánk a dolgot, ami végül is közel ennyibe kerülne. Mert ugye, ha veszünk 2 zsákbamacskát, a mostani helyzetben azok is kb. ennyibe kerültek volna.

Mané nem illik a focinkba, Williams nagyon messze van Dembelétől, a bármelyik francia tehetség meg annyira behatárolhatatlan és kétes, hogy nem is érdemes róla beszélni.
csababarca írta:@looka: ha felkúszik 150re az azt jelenti, hogy jól teljesít (általában ugye ilyenekhez vannak kötve a bónuszok)...szóval akkor engem pl nem fog érdekelni, az a plusz 40-50 milla, amit ki kell még pengetni az évek alatt.
Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, de ugyanígy gondolom én is. Az más kérdés, hogy engem, mint mezei szurkolót tökéletes hidegen hagy, hogy mennyibe kerül egy-egy játékos, amíg a sportszakmai indokok vannak előtérben, és a kiadás nem veszélyezteti a klub likviditását. Jelen esetben mindkét tényező alapján ez egy jó igazolás.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2017.08.24. 23:31:19

Ez az igazolás azért jöhetett létre, mert a vezetőség kényszerpályán volt, ők maradni akarnak a klub élén és ennek eléréséhez nem láttak más utat, kerül amibe kerül.

Az elmúlt szezon nem azért volt nehéz és sikerekben szegény, mert nem volt jó a támadóhármasunk, annál jobb nem lesz friss igazolásunkkal sem, sőt. A problémák máshol voltak, főként középpályán, ami Xavi távozása óta egyre csak gyengül. Éveik lettek volna ezt megoldani, de nem sikerült és úgy tűnik most sem fog, nem hiszem, hogy Paulinho fogja megoldani a problémáinkat.

Dembélé árát, ha igazak a hírek és minden idők második legdrágább játékosa lesz, irreálisnak tartom. Nagy ígéret, de még csak ígéret, nem kiforrott játékos ami arra predesztinálná, hogy ekkora árat fizessenek ki érte. Igaz, hogy inflálódik a piac, hogy lépni kellett, de már sokkal korábban kellett volna felébredni. Nagyon rossz alkupozícióba kerültünk Neymar távozásával, ezt minden tárgyalópartner kegyetlenül kihasználja, de ezen lehetett volna javítani, mégpedig visszalépéssel. Néha be lehet áldozni egy szezont, megadni az esélyt a kezdőben a saját nevelésnek és az hosszútávon kifizetődőbb. Én reálisnak láttam volna, hogy valaki meg tudna SR-en kívül ragadni a kezdőben, ha folyamatosan kapna lehetőséget. Jövőre meg lehetett volna igazolni, megfontoltan, nem kapkodva, olyan posztra, amit nem tölt ki saját nevelés.
Ez így tűzoltás, ami ugyan megmentheti a vezetőséget, de csapat problémájára már nem lesz elegendő gyógyír.

Természetesen drukkolok, hogy Dembélé beváljon és látok is rá reális esélyt, nagyon tehetséges srác. De ez kevés még ehhez az árhoz. Túl nagy a rizikó benne, ha jól is játszik akkor is káros lehet az amúgy is alacsony csapatmorálra egy ilyen igazolás, rossz üzenet a piacnak, mert olyan szereplőként mutatkozunk ami alárendelt szerepet tölt be, ez rossz a jövőre nézve is (közel sincs kész még a csapat) és ami a legkárosabb, hogy rossz üzenet az utánpótlásnak.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.08.24. 23:24:45

Grimaldo írta:Amikor Neymar jött akkor is hasonló hiszti volt a fórumon? :shock:
en ugy emlekszem, hogy igen, kabe ezen a vonalon:

"csak egy youtube sztar, rendes csapat egybol felrugja es semmit se tud csinalni, braziliabol egybol, nem volt koztes europai allomas, mint a tobbi brazilnak, nem fernek el messi mellett, oncelo cselezgetes"
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2017.08.24. 23:12:33

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A263330

Dembele teremtett helyzetei[/quote]

Sajnos sokan csak annyit látnak rajta, hogy fiatal. Egyébként mai árakon nézve Neymar is körülbelül ennyibe került, lezajlott azóta ekkora infláció. De Ő még pluszba egyetlen mérkőzést sem játszott Európában.[/quote]

Így van és ha továbbra is így fejlődik akkor 2 éven belül simán eléri Neymar szintjét ,akkor már persze mindenki verni fogja a mellét...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.24. 23:12:03

Hát igen, nyilván kockázatos, de melyik igazolás nem az?

Én ezek után sokkal inkább meg tudom bocsátani ha egy Dembelére adunk ki 120-at és nem válik be, mintha Gomesekre dobálnánk ki sorban a 40 milliókat.

Elég vissza nézni és számolgatni hogy mennyi pénzt vertünk el olyan játékosokra, akiknél már a leigazolásnál is lehetett tudni hogy jó eséllyel nem fognak bele illeni a focinkba.

Hatalmas pénz tény, de ha beválik megérte. Mellesleg Ronaldinhot anno 30 millióért vettük, és akkor egy éves szponzori szerződés került annyiba.

Ha azt nézzük hogy most 100 millió felett kapunk a Nike-tól akkor lényegében majdnem stimmelnek az arányok, még ha hihetetlenül el is szálltak az árak.

De ez alapból törvényszerű hogy ha növekednek a bevételek akkor a játékosok ára is növekedni fog, és nem egyszer beszéltünk róla hogy egyre több olyan kisebb klub is van akiknek nem szükséges elengedni a legjobbjaikat.
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.08.24. 23:05:47

MessiNeymarSuarez írta:
Grimaldo írta:Amikor Neymar jött akkor is hasonló hiszti volt a fórumon? :shock:
35 millióért ajándék volt szóval nem volt...Várjunk.. :lol:

Amúgy a botrány 2014 január-februárjában tört ki, szóval több minit félévvel Neymar leigazolása után derült ki így nem számított.


https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A263330

Dembele teremtett helyzetei
Sajnos sokan csak annyit látnak rajta, hogy fiatal. Egyébként mai árakon nézve Neymar is körülbelül ennyibe került, lezajlott azóta ekkora infláció. De Ő még pluszba egyetlen mérkőzést sem játszott Európában.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.24. 22:57:25

Grimaldo írta:Amikor Neymar jött akkor is hasonló hiszti volt a fórumon? :shock:
35 millióért ajándék volt szóval nem volt...Várjunk.. :lol:

Amúgy a botrány 2014 január-februárjában tört ki, szóval több minit félévvel Neymar leigazolása után derült ki így nem számított.


https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A263330

Dembele teremtett helyzetei
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.24. 22:56:44

csababarca írta:
zola8787 írta: Nemfeküt anyiraa mi focnik, posztjais milyen. Bocsi :mrgreen:

ÉN sem örültem pár héttel ezelőtt, hogy ennyire drágán hozzuk, de már nem érdekel, az ő pénzük, jöjjön csak, max bukik a vezetőség, mi meg visszatérünk a Ronaldinho-s előtti korszakba, azt is túléltük, csak az előző jó pár év óta túlságosan elkényelmesedtünk, kb úgy ültünk le a tv elé, hogy ma mennyivel nyerünk.

kicsit tényleg olyan lett az utolsó mondat.... :lol:

de már felhúznak az értetlenséggel páran, meg ezekkel a nevekkel.
nem véletlen adtuk el Alexist anno, Carrasco meg ugyanaz mint Griezman, idén nem jött volna el. (halkan jegyzem meg, Griezman posztja is kérdéses, mert középen érzi jól magát...nem a baloson.)
Hazard meg...mentem aludni..
De komolyan egy 20 éves kölyök egy év Dortmunddal a háta mögött 150 misi? Persze h most annyi, mert a vezetés töketlen és aug végén próbál igazolni! Tudniuk kellett erről a Neymar dologról, előre látóan meg kellett volna alapozni az igazolásokat. Nem most kapkodva, amikor mindenki tudja, sürgős, nincs idő és még tele is a kassza!!!
Alexist meg hagyjuk. Jó volt ő itt, azóta pedig nagyon sokat fejlődött! Hazard meg... Ö is lett volna ennyi? Igen. Tett már le vmit az asztalra? Igen. Ennyi. Dembelé biztos ügyes srác, de nem ér 150 misit, még most sem! Nem hiszem, hogy nem lehetett volna találni valakit! Hogy kit? Nem én vagyok a játékos megfigyelő...
Emlékszem volt pár éve egy nagyon erős Milan, aztán az utóbbi években mi lett belőle... Nehogy a sorsukra jussunk... Ezzel a vezetéssel viszont sanszos.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.24. 22:54:54

Grimaldo írta:Amikor Neymar jött akkor is hasonló hiszti volt a fórumon? :shock:
Nem, mert elvolt sumákolva az összeg amit kifezettünk érte :lol:
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2017.08.24. 22:51:15

Amikor Neymar jött akkor is hasonló hiszti volt a fórumon? :shock:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.24. 22:48:13

Subinho írta:Tehát Dembelé a megmentő ember, a következő aranylabdás, a jelenlegi legnagyobb ígéret, aki felrázza és a hátára veszi a csapatot! Mert 150 millió ezt jelenti ugye. Ennyi pénzt kiadni, komolyan hihetetlen! Egyszerűen nem lett volna szabad! Mésfelé kellett volna fordulni. Hazard, Carrasco, Alexis, stb. Nem hiszem, hogy egy nyár alatt egy ember volt, aki megfelelt az elvárásoknak azon a poszton! Asszem ezzel megkoronázták a nyarat!
Nem mondtuk hogy Dembelé a megmentő ember, azonban ha tényleg jön, akkor az egyik égető posztra olyan ember jön a személyében, aki ha beválik, akkor Neymar hiányát tudja pótolni, és legalább azon a poszton megleszünk, már pedig a jelenlegi mozdítható emberek közül ő az akivel a legnagyobb a sansz hogy beválik.

Azért így jobb esélyekkel indulunk, múltkor volt téma arról hogy a támadó harmadban mennyire függ a siker a taktikán és mennyi a játékosok egyéni tudásán és megoldásain.
Legelőre főként olyanok kellenek, akik a lehető legmagasabb szintet képviselik, és képesek a különbséget jelenti egy meccsen, különben jóval nehezebben rúgunk gólt. (persze ehhez egy KP is kell)

Ettől még nem lesz hirtelen minőségi KP-nk, de legalább 1 poszttal kevesebb az ahol vészmegoldásokat kell alkalmazni, és lehet koncentrálni a KP megoldására.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.24. 22:48:06

Igaz, hogy a B csapat csatárai egy kivétellel újak ill most kerültek föl a juvenilből. De Valverdenek ismerkednie kéne velük, mert sorozatos sérülések esetén nincs más lehetősége.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.24. 22:45:17

zola8787 írta: Nemfeküt anyiraa mi focnik, posztjais milyen. Bocsi :mrgreen:

ÉN sem örültem pár héttel ezelőtt, hogy ennyire drágán hozzuk, de már nem érdekel, az ő pénzük, jöjjön csak, max bukik a vezetőség, mi meg visszatérünk a Ronaldinho-s előtti korszakba, azt is túléltük, csak az előző jó pár év óta túlságosan elkényelmesedtünk, kb úgy ültünk le a tv elé, hogy ma mennyivel nyerünk.

kicsit tényleg olyan lett az utolsó mondat.... :lol:

de már felhúznak az értetlenséggel páran, meg ezekkel a nevekkel.
nem véletlen adtuk el Alexist anno, Carrasco meg ugyanaz mint Griezman, idén nem jött volna el. (halkan jegyzem meg, Griezman posztja is kérdéses, mert középen érzi jól magát...nem a baloson.)
Hazard meg...mentem aludni..
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése