Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.25. 10:06:37

Úgy néz ki Coutinho-t tovább hajtjuk. Most ha őt tényleg hozzuk a középpályára akkor igazán gondolkodhatnának játékosok eladásán is. Egy nyamvadt hét van hátra az átigazolási ablakból és alapban is el kellett volna adnunk 1 középpályást, ahhoz képest vettünk 1et meg még 1et akarunk #-o #-o #-o
94:39 6 - 1
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.25. 09:55:48

kz86 írta:Örülök, hogy sikerült megszerezni Dembélét, de kiváncsi vagyok, hogy nálunk mit fog játszani. Ha jól tudom, akkor a Dortmundban támadó középpályás vagy jobbszélső volt, ezért nem hinném, hogy Neymar helyén akarnánk játszatni. Oda szerintem Coutinho kéne. Ha Coutinho nem jön, akkor viszont el kell felejteni a 4-3-3-at, mert nincs olyan játékosunk, aki balszélsőként értékelhető teljesítményt tudna nyújtani.
Dembelé nagyon mobilis játékos. Inkább balszélsőt játszott. A Dortmund sok féle szisztémámában játszott. Tkp. inkább akkor volt, amikor 4-4-2-ben játszottak elől Reuss-al és Aubameyang-gal vagy 3 védővel álltak fel.
Igazából azt is el tudom képzelni, hogy meccs közben váltunk, Deulofeu-val a baloson és Dembelé visszalép eggyel visszalép. Ez az egyik nagy erőssége, hogy több poszton is tud játszani és esze is van, nem véletlenül zárt 21 gólpasszal. Csak összehasonlítva, Messi több, mint kétszer annyi perccel 19 assistig jutott. Neymar, majdnem kétszer annyival 27.
Nyilván gólokban elmaradt, de a szezon kb. egyharmadában tkp-ként játszott.

Nekem egyetlen gondom van, hogy baromi későn érkezett/érkezhet. Azért jó lett volna az alapozás legalább felét végigtolni. EV még most sem igazán találja a csapatát és így idegen csapatba, bajnokságba ilyen fiatalon beesni, hogy rl is kezdődött nem szerencsés. Az őszi szezonban még nincsenek nagy elvárásaim felé, majd április körül vonnék le következtetlét.
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.25. 09:32:23

visca el barca írta:
kz86 írta:Ha jól tudom, akkor a Dortmundban támadó középpályás vagy jobbszélső volt, ezért nem hinném, hogy Neymar helyén akarnánk játszatni.
rosszul tudod, játszott mindenhol: 23 meccs középen 15 a baloson, 9 a jobboson.
a gyerekenek nincs gyengébbik lába, mind a 2 oldalon ugyanúgy tud játszani.
Ez sztem nagyon durva, nem is tudom, h ki volt ennyire kétlábas, ha nagyon döntenem kéne, akkor talán jobbosnak mondanám a videók alapján. Max Zidanera tudnám azt mondani, h ennyire egyforma volt a két lába.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.25. 09:30:41

kz86 írta:Örülök, hogy sikerült megszerezni Dembélét, de kiváncsi vagyok, hogy nálunk mit fog játszani. Ha jól tudom, akkor a Dortmundban támadó középpályás vagy jobbszélső volt, ezért nem hinném, hogy Neymar helyén akarnánk játszatni. Oda szerintem Coutinho kéne. Ha Coutinho nem jön, akkor viszont el kell felejteni a 4-3-3-at, mert nincs olyan játékosunk, aki balszélsőként értékelhető teljesítményt tudna nyújtani.
Szerintem nálunk nem balszélső lenne Coutinho se, amit nem is bánnék, mert annyira játszik azt mostanság, mint Leo. Neki mélyebben a helye! 8)

Dembélé amúgy a szezon első felében rengeteget játszott balszélsőt, ha kell ott is bevethető. Amilyen kétlábas, kb berakhatod elől bárhova, feltalálja magát. De szerintem a baloldalunkon a szélek mentén inkább Alba lesz, a többi részt meg Suárez és Ini/SR(/Coutino) játssza majd be. Meg Deu és Denis csereként.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.25. 09:25:32

kz86 írta:Ha jól tudom, akkor a Dortmundban támadó középpályás vagy jobbszélső volt, ezért nem hinném, hogy Neymar helyén akarnánk játszatni.
rosszul tudod, játszott mindenhol: 23 meccs középen 15 a baloson, 9 a jobboson.
a gyerekenek nincs gyengébbik lába, mind a 2 oldalon ugyanúgy tud játszani.
BarcafanTomee írta:A Sport szerint, tényleg 7 milliót fog keresni. Az még egész elviselhető, pláne a tegnapi 12höz képest. Valamint a 105 millás fix összegből 25 százalék a Rennes-é lesz. A bónuszok meg a játszott meccsek számához valamint a nyert trófeákhoz lesz kötve. Pl 3 milla egy BL, 5 pedig egy aranylabda. Mondjuk nem írják, hogy hány évre vonatkozik a bónusz. Hány évig kell perkálni minden trófeáért.
ez sztem majd hamarosan kiderül, hogy a 45 milla pontosan miből áll, de kétlem, hogy aranylabdához meg bl-hez lenne kötve. a dortmund eddig se ment bele ilyenbe. ki lesz az a 45 fizetve maximum 2 éven belül (pályára lépés, gólok száma stb)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.08.25. 09:24:44

kz86 írta:Örülök, hogy sikerült megszerezni Dembélét, de kiváncsi vagyok, hogy nálunk mit fog játszani. Ha jól tudom, akkor a Dortmundban támadó középpályás vagy jobbszélső volt, ezért nem hinném, hogy Neymar helyén akarnánk játszatni. Oda szerintem Coutinho kéne. Ha Coutinho nem jön, akkor viszont el kell felejteni a 4-3-3-at, mert nincs olyan játékosunk, aki balszélsőként értékelhető teljesítményt tudna nyújtani.

Arda egyszer sem volt ott rossz. Sőt !
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.25. 09:07:23

A Sport szerint, tényleg 7 milliót fog keresni. Az még egész elviselhető, pláne a tegnapi 12höz képest. Valamint a 105 millás fix összegből 25 százalék a Rennes-é lesz. A bónuszok meg a játszott meccsek számához valamint a nyert trófeákhoz lesz kötve. Pl 3 milla egy BL, 5 pedig egy aranylabda. Mondjuk nem írják, hogy hány évre vonatkozik a bónusz. Hány évig kell perkálni minden trófeáért.
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2017.08.25. 08:43:58

VargaAron írta:
Barca+ írta:http://barcanoticias.blog.hu/2017/08/24 ... a_jatekosa
Itt mindíg csak a kèsz tènyeket olvastam eddig, tehát mostmár Üdv.: Dembelè
remélem neki nem 220 m€ lesz a kivásárlási ára :lol:

Hát...ha Messiè 300.m€ akkor... Nem is tudom!
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2017.08.25. 08:42:46

Örülök, hogy sikerült megszerezni Dembélét, de kiváncsi vagyok, hogy nálunk mit fog játszani. Ha jól tudom, akkor a Dortmundban támadó középpályás vagy jobbszélső volt, ezért nem hinném, hogy Neymar helyén akarnánk játszatni. Oda szerintem Coutinho kéne. Ha Coutinho nem jön, akkor viszont el kell felejteni a 4-3-3-at, mert nincs olyan játékosunk, aki balszélsőként értékelhető teljesítményt tudna nyújtani.
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2017.08.25. 08:20:29

Azért kiváncsi leszek a kivásárlási árra?!...
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2017.08.25. 08:15:33

zsoltfree írta:100 százalékban egyet értek veled! Ez csak azt bizonyítja hogy a technikai stáb is alkalmatlan. Ez olyan igazi arab stílus, hogy kinézek valaki és az a stratégia, hogy tízzel többet ajánlok érte amíg el nem hozzuk.

Évek óta rendszeresen kB 60-70 millánk van igazolni. Ezzel elérték, hogy most már ilyen gomezek kerülnek majd nekünk 70 millióba. Egy jó év a bundesligában és 15szörös ár? Eddig a több mint egy klub stratégiánk után, és az után, hogy perezről mondtuk hogy egy megalomán idióta és milyen lehetetlen összegekért igazol már.

120 millió plusz bónuszok. Ezek tényleg nem normálisak.
Èn 105+45változóról olvastam. Ennyit pedig megèrt főleg, ha okosak a változó feltètelek!( Bár azt kètlem!)
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.25. 08:06:22

100 százalékban egyet értek veled! Ez csak azt bizonyítja hogy a technikai stáb is alkalmatlan. Ez olyan igazi arab stílus, hogy kinézek valaki és az a stratégia, hogy tízzel többet ajánlok érte amíg el nem hozzuk.

Évek óta rendszeresen kB 60-70 millánk van igazolni. Ezzel elérték, hogy most már ilyen gomezek kerülnek majd nekünk 70 millióba. Egy jó év a bundesligában és 15szörös ár? Eddig a több mint egy klub stratégiánk után, és az után, hogy perezről mondtuk hogy egy megalomán idióta és milyen lehetetlen összegekért igazol már.

120 millió plusz bónuszok. Ezek tényleg nem normálisak.
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2017.08.25. 08:00:55

Barca+ írta:http://barcanoticias.blog.hu/2017/08/24 ... a_jatekosa
Itt mindíg csak a kèsz tènyeket olvastam eddig, tehát mostmár Üdv.: Dembelè
remélem neki nem 220 m€ lesz a kivásárlási ára :lol:
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.25. 07:53:26

Ha tavaly Higany 100 volt úgy hogy 30 éves és pocakos, emellett világbajnok a ziccerek elrontásában, akkor egy 20 éves kétlábas és a statjai alapján zseni gyerek simán megért ennyit.
Csak is Puyol
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2017.08.25. 07:46:24

http://barcanoticias.blog.hu/2017/08/24 ... a_jatekosa" target="_blank
Itt mindíg csak a kèsz tènyeket olvastam eddig, tehát mostmár Üdv.: Dembelè
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2017.08.25. 07:00:47

Dembelé kellett. Igen ennyit nem ér, de a 222 mindenkinek felborította a piacot. Mindjuk ha az nem lett volna akkor Mbappe sztem sokkal hamarabb megy a Psghez, és az borít 150-160al,majdnem ugyan az. Ez van, a FFP nem működik, kikerülik, az araboknál ezek meg kv pénzek.

Középpályán ott van Sergi Roberto. Ha bárkit igazolunk Coutinho egyebek akkor semmi lehetőség nem fog neki jutni. Busi,Rakéta fix,Ini helyén van hely mert már öreg. Ha oda berakjuk Coutinhot SR padozik. Úgy meg nem tud tovább fejlődni. Lehet meg kéne adni neki a lehetőséget,és nem 100+ért hozni vkit. Ő az egyetlen ígéretes saját nevelésű kp évek óta. Minden más posztra is van 2 ember kp-ra. Ha megy is pár ember akkor is marad bőven opció. Ha mégis jön valaki kérdés mi lesz a sajátjainkkal. Főleg SR-el. Sztem ezért faroltunk kk a Seri bizniszből. Coutinhot ha elhozzuk és kezd nyílván más szint mint SR, de SeriRSr helyett már azért kérdéseket vet fel.

Elől viszont kellett Dembelé,senki nem volt aki bal szélső támadóként értékelhetőt tudott volna nyujtani. Hiányposzt volt. Ő fiatal tehetséges képességei elképesztőek. A többi az edzőn áll.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.25. 05:12:31

Tippem:Goretzka fog érkezni az utolsó pillanatban.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.25. 00:47:13

Messias2 írta: Gerard Romero:
‣  Coutinho is Barça's only objective now
‣  Club is confident about signing him next week


Mondjuk nem tudom jövő héten mit akarunk...
Alapból már ilyenkor nem szoktak klubot váltani, de azért azt ne felejtsük el hogy Coutinho szándéka világos, szóval nem kell a jelenléte és beleegyezése egy esetleges transzferbe, bár kétlem hogy elhoznánk.

Jó lenne ha ma lezárulna Dembelé ügye és jönne, és lenne szűk 1 hetünk keresni egy épkézláb KP-t...
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.08.25. 00:33:51

Akkor elvileg Dembele megvan, ki jön még? Di Maria elvileg valaki írta jön Coutinho szintén Seriről sem mondtunk még le teljesen ha minden igaz. Valaki írta hogy kb 130-140millànk van igazolni az Dembele nélkül vagy vele együtt ennyi? Mert ez így nekem érdekes.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.25. 00:06:26

csababarca nagyjából összefoglalta.

Nem a 3 darab 2est kellett volna nézni, hanem azt hogy ez egy Dembele-Paulinho-Deulofeu pakkra lesz elég kb. Neymartól nagyon messze van Dembelé ez egyértelmű, de attól mert jön mellé két középszer más posztra attól még ugyanolyan messze marad + tovább hígul a keret ami tavaly nyár óta megkezdődött.
Bob, te annyira nem szered az "ügyes" játékosokat, de még te is leírtad tavaly sokszor hogy nagyjából a legjobb formában lévő játékosunk. Ezt úgy hozta hogy itt volt egy Messi aki megint nagyon jó formába volt és továbbra is övé volt a főszerep. És akkor a marketingértékéről nem is beszéltünk, vajon mennyivel többen nézik mostantól a Ligue 1-et, vagy a PSG meccseit?

A múltat nem lehet visszacsinálni, de megint olyan malőrt követett el a klub (mondjuk ez volt a legnagyobb) amit max. akkor fogok tudni kiheverni ha évvégén hozzuk a bajnokságot, vagy a BLt (a másodikat jobban akarom.)

Ugye nagyon hangos voltam amiatt hogy Mathieut ingyen adtuk el (nem feltétlen ez az eset, hanem ez egy nagyon tipikus és állandó probléma hogy mindenkit harmadáron, ingyen szórunk ki), az előbb kíváncsiságból megnéztem, eddig a Sporting 3 forduló alatt nem kapott gólt, Mathieu kezdőjátékos, tényleg ingyen kellett volna mennie? Nem azt mondom hogy 30 milliót kellett volna kapni érte, azt se hogy a reálisan kérhető 10-15-20 misin múlna a klub élete, de az elmúlt 6-7 évben annyi ilyen transzfer volt amiből már kijönne egy Thiago ára.

Van életem a Barcán kívül is, nem ezen múlik a boldogságom, de ha a csapatra gondolok és arra amit a vezetőség csinál akkor rendesen rossz kedvem lesz. Másfél éve még gáláztunk Madridban, mi voltunk a legesélyesebb csapat a BL címvédésre, helyette duplázott a rivális, mi meg egy Betis elleni 2-0-nak örülünk mint majom a farkának.

Azt meg pláne nagyon tartom hogy Enriquével nem így alakult volna a 2 szuperkupa meccs. Tudom hogy ő akart menni de itt a végén már nagyon nagy ellenségeskedés volt vele szembe, hát majd meglátjuk hogy Ernesto papa mennyire tölti fel a vitrint.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.25. 00:04:27

7 milliót fog keresni "csak" elméletileg amúgy, most azt olvastam legalábbis.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.24. 23:59:16

Gerard Romero:
‣  Coutinho is Barça's only objective now
‣  Club is confident about signing him next week


Mondjuk nem tudom jövő héten mit akarunk...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.24. 23:52:05

Jobb lesz mint Neymar..,..:)
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.24. 23:40:05

Bob_Marley írta:Nem is egy egy emberben kell soha gondolkozni, hanem rendszerben. Griezmann jövőre hozható lett volna, de lényegtelen is, mert mint írtam nem személyfüggő. Dembele-t mint játékost jónak tartom, nem ezen van a hangsúly, hanem hogy megértése. Ennyi pénzért nem, vilagklasszisok mozognak ennyiért. Másnak nincs Messije és tud csapatként működni, Dembelevel sem volt előrébb a Dortmund. Ezért mondom, hogy butaság volt ennyit fizetni.


Nem egy ember pótolja, Atleticoból nem lehetett volna igazolni, rendben. Németek, franciák tele vannak tehetségekkel, vagy mint írtam ott a Mané gyerek, vagy Williams-Valverde kapcsolat. Lehetett volna más felé is keresgélni és akkor teszem azt Seri+xy. Megvagyunk, szerintem.
Világklasszisok mozognak ennyiért, ő meg ígéret, igen, ez tény. De ebben a piaci helyzetben nincs értelme ezt mérlegelni, ő megfelelt a szakmai elképzeléseknek, ígéretes játékos, illik a focinkba, és van rá pénz. Mert afölött sokszor elsiklunk, hogy egyszerűen ki tudtuk fizetni. Nem arról van szó, hogy a következő évekből költöttünk előre. Megmondom őszintén, engem ennek tudatában nem zavar, hogy 105 millió volt vagy 150 lesz.

Egy gazdasági társaság is úgy költekezik, ahogy a büdzséje megengedi. Ha fejlesztésekre kell költeni, és megvan rá a keret, akkor kifizetik és pont. Nem azon gondolkoznak, hogy végül is két kisebb fejlesztéssel is megpróbálhatnánk a dolgot, ami végül is közel ennyibe kerülne. Mert ugye, ha veszünk 2 zsákbamacskát, a mostani helyzetben azok is kb. ennyibe kerültek volna.

Mané nem illik a focinkba, Williams nagyon messze van Dembelétől, a bármelyik francia tehetség meg annyira behatárolhatatlan és kétes, hogy nem is érdemes róla beszélni.
csababarca írta:@looka: ha felkúszik 150re az azt jelenti, hogy jól teljesít (általában ugye ilyenekhez vannak kötve a bónuszok)...szóval akkor engem pl nem fog érdekelni, az a plusz 40-50 milla, amit ki kell még pengetni az évek alatt.
Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, de ugyanígy gondolom én is. Az más kérdés, hogy engem, mint mezei szurkolót tökéletes hidegen hagy, hogy mennyibe kerül egy-egy játékos, amíg a sportszakmai indokok vannak előtérben, és a kiadás nem veszélyezteti a klub likviditását. Jelen esetben mindkét tényező alapján ez egy jó igazolás.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2017.08.24. 23:31:19

Ez az igazolás azért jöhetett létre, mert a vezetőség kényszerpályán volt, ők maradni akarnak a klub élén és ennek eléréséhez nem láttak más utat, kerül amibe kerül.

Az elmúlt szezon nem azért volt nehéz és sikerekben szegény, mert nem volt jó a támadóhármasunk, annál jobb nem lesz friss igazolásunkkal sem, sőt. A problémák máshol voltak, főként középpályán, ami Xavi távozása óta egyre csak gyengül. Éveik lettek volna ezt megoldani, de nem sikerült és úgy tűnik most sem fog, nem hiszem, hogy Paulinho fogja megoldani a problémáinkat.

Dembélé árát, ha igazak a hírek és minden idők második legdrágább játékosa lesz, irreálisnak tartom. Nagy ígéret, de még csak ígéret, nem kiforrott játékos ami arra predesztinálná, hogy ekkora árat fizessenek ki érte. Igaz, hogy inflálódik a piac, hogy lépni kellett, de már sokkal korábban kellett volna felébredni. Nagyon rossz alkupozícióba kerültünk Neymar távozásával, ezt minden tárgyalópartner kegyetlenül kihasználja, de ezen lehetett volna javítani, mégpedig visszalépéssel. Néha be lehet áldozni egy szezont, megadni az esélyt a kezdőben a saját nevelésnek és az hosszútávon kifizetődőbb. Én reálisnak láttam volna, hogy valaki meg tudna SR-en kívül ragadni a kezdőben, ha folyamatosan kapna lehetőséget. Jövőre meg lehetett volna igazolni, megfontoltan, nem kapkodva, olyan posztra, amit nem tölt ki saját nevelés.
Ez így tűzoltás, ami ugyan megmentheti a vezetőséget, de csapat problémájára már nem lesz elegendő gyógyír.

Természetesen drukkolok, hogy Dembélé beváljon és látok is rá reális esélyt, nagyon tehetséges srác. De ez kevés még ehhez az árhoz. Túl nagy a rizikó benne, ha jól is játszik akkor is káros lehet az amúgy is alacsony csapatmorálra egy ilyen igazolás, rossz üzenet a piacnak, mert olyan szereplőként mutatkozunk ami alárendelt szerepet tölt be, ez rossz a jövőre nézve is (közel sincs kész még a csapat) és ami a legkárosabb, hogy rossz üzenet az utánpótlásnak.
Válasz küldése
cron