Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.27. 18:39:31

Léfe írta:Bestbarca: az összeállitás sántit, mert a középpálya nemhogy bombaerős, hanem közepes. Akár a védekező, akár a támadó részét nézem.
Ki kéne akkor? :D Tudom, Veratti-Modric-meg a 30 éves Zidane, mostaniak meg a padra.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2017.08.27. 18:36:22

Léfe írta:Bestbarca: az összeállitás sántit, mert a középpálya nemhogy bombaerős, hanem közepes. Akár a védekező, akár a támadó részét nézem.
Itt azt gondolják sokan,hogy elfelejtettek focizni a játékosaink. Csak a Real középpályája az etalon...
Ez nem igaz. Volt egy teszetosza magtalan edzőnk és szétestünk. Ennyi. Ha a mostani tud csapatot építeni, a játékosokkal nincs baj minőségben.

Busi,Rakitic,Coutinho hol közepes? Rakitic pár év még a szezon legjobb box to box középpályása volt a Bl-ben, Coutinho ösztönös zseni, Busi meg zseni a labdaszerzésben. Ini ha pihenhet és beáll akkor azért az aki. Sr ígéretes stb.

Védekezés csapat,taktika kérdés. Hogy zárnak vissza a szélsők, csatárok, hol vesztünk labdát stb. Edzőkérdés. De a középpályánk messze nem közepes akár előre akár hátra,ha belevesszük Coutinhot is már. Igen Ini kiöregedett és ez baj volt de erre jött Coutinho.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.08.27. 18:27:44

Bestbarca: az összeállitás sántit, mert a középpálya nemhogy bombaerős, hanem közepes. Akár a védekező, akár a támadó részét nézem.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2017.08.27. 18:20:26

davi10 írta:Azért triplázásokban ne gondolkozzunk. A Real sajnos nagyon összeállt, és nekünk a padunk elég sovány...
Nem nagyon van olyan játékos, aki a padról beállva dobna a játékon (talán Dulifuli, ha megmarad a lendülete).
Triplázás nyílván kicsit elrugaszkodott,csak úgy értettem a keret nem lehet akadálya,az alapján kb elvárható annyira erősek lettünk.

Igen a madrid jobban összeállt,de az első félévben semmi nem fog eldőlni mint ahogy soha, a másodikra meg na nem állunk össze,akkor EV alatt már nem is fogunk. Nézzük Pep vagy Le csapatát. Februártól hengereltünk igazán amikor ment. Hameg nem ment akkor következő évben sem. Ott más a baj. Ha bejön EV akkor össze fogunk állni január,februárra.

Pad pedig beállva INI, SR, Denis Suarez,Duli kell hogy tudjon újat hozni. Deha mondjuk bukó előre játékban Dembelé,Messi,Suarez,Coutinho ha ez nem elég akkor oda beállhatna a jóisten is,az se lenne elég. Ennél nagyobb, jobb támadó potenciált kiállítani nem nagyon lehet. Ha ez nem elég akkor más a baj,edzőkérdés...

Amúgy nem feltétlen újat kell tudni hozni egy-egy beállónak hanem annyira hozni egy szintet,hogy még elbírja az alap csapat az aktuális kieső hiányát. Pepnél ki hozott újat beállóként? Abba a csapatba eleve ki tudott volna újat hozni? Le 5kupás csapatánál ki hozott újat beállóként? Volt az alap felállás ha valaki kiesett gyengültünk de megoldotta a beálló annyira,hogy nyertünk. Illetve gyengébb meccsen nyertünk a beállókkal is.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.08.27. 18:15:20

Bestbarca írta:Ha tényleg jön Coutinho azért a keretünk eléri a botrányosan erös szintet.Ezzel a kerettel konkrétan a triplázás is simán elvárható.
Szerintem meg ha jön Coutinho,akkor is maximum egy hajszállal lesz erősebb a keret!Természetesen ehez az is kell hogy minden új igazolás beváljon.Ami azért vicces mert ha jön Cou kb 130-150 millióért,akkor majdnem 400-at költünk úgy, hogy nem biztos hogy erősebb lett a csapat!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.27. 18:09:10

Azért triplázásokban ne gondolkozzunk. A Real sajnos nagyon összeállt, és nekünk a padunk elég sovány...
Nem nagyon van olyan játékos, aki a padról beállva dobna a játékon (talán Dulifuli, ha megmarad a lendülete).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.27. 18:06:53

Az fizikálisan fölé növök stb sikerével elérte, hogy míg nálunk nincs fizikum, pitbull stb. több gólt kaptak, mint mi és kevesebbet lőttek. Csak tőlünk kaptak két meccsen ötöt.
Ki is törölhetjük vele, erre nem adnak kupát, főleg nem BL-t. A BL-ben az egyenes kiesésben idén is, tavaly is hatalmas szerepe volt a győzelemben, az idei döntő után meg már csak illene elismerni őt. Isco is nagyot játszott most tavasszal, de tavaly pl. sehol sem volt.

Amúgy ez előrefele 0 is óriási túlzás.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2017.08.27. 17:40:47

Ha tényleg jön Coutinho azért a keretünk eléri a botrányosan erös szintet.Ezzel a kerettel konkrétan a triplázás is simán elvárható. A kezdő bomba, padon Ini,Sr,Denis Suarez,Delofeu, Vidal,Mascherano,Paulinho,Marlon és most azokat irtam akik maradnak tutira,azt hiszem elég több mit elég kell hogy legyen kiegészitönek. Sokan vagyuk,alap kezdő bomba,pad erős. Minden adott EV-nek a triplázáshoz. A többi az ö dolga. Asszem a keretre nem lehet panasz.

J. Cillessen
Ortolá
M. ter Stegen

S. Umtiti
Nélson Semedo
Marlon
Aleix Vidal
L. Digne
Piqué
Jordi Alba
J. Mascherano

Iniesta
Sergi Roberto
Busquets
I. Rakitić
Coutinho
Paulinho
Denis Suárez

O. Dembélé
L. Messi
L. Suárez
Paco Alcácer
Deulofeu

Azt hagytam bent aki ugy néz ki marad.
Most komolyan, mondja valaki hogy baj van ezzel a kerettel. Max hogy sokan vagyunk. Lehet itt szidni az elnökséget, deha EV ebből nem tud ütöképes csapatot csinálni akkor menjen el kapálni... :D :D :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.27. 17:37:39

rikko írta:
Bob_Marley írta:
És egyébként ha körbenézek tavaly, egy Chelsea nyert, egy Monaco nyert, egy Juventus nyert (sokkal erősebbek, nem a legjobb példa) de még a Honvéd is nyert bajnokságot, nagy kreativitások nélkül. Sőt a Rm is leginkább az erőre és a fizikálisan mindenki fölé növök tulajdonságát kihasználta. Munka és szervezett játékának köszönhette több csapat is a sikerét. Mi is mindig erről voltunk híresek, hogy percre tudja mindenki hol a helye a pályán és mit kell csinálni. Francia válogatott, portugál válogatott? Érdekes sikeresek voltak. Várom, hogy Coutinho ezek közül miben fog jeleskedni.

Bob a Real nem Casemiro miatt nyert, hanem azért ,mert egy Isco-t be tudtak építeni, illetve Morata a padról hozott 20 gólt.... Természetesen a brazil jelenléte is komoly fejfájást okoz az ellenfélnek, mert mint egy pitbull ragad bárkire, de előrefele egy 0... kellett mellé egy robotként passzoló Kroos aki megint nem a védekezéséről híres és egy fenomén Isco, akit bármikor bármennyiért elhoznék a hófehérkéktől.
Az fizikálisan fölé növök stb sikerével elérte, hogy míg nálunk nincs fizikum, pitbull stb. több gólt kaptak, mint mi és kevesebbet lőttek. Csak tőlünk kaptak két meccsen ötöt. És Casemiro is minimum 3 meccsenként a kiállítás küszöbén egyensúlyozik.
Nekünk pont az volt a bajunk, hogy a betömörülő csapatokat nem tudtuk áttörni. A kisebb csapatok is -főleg a nagyobbak ellen- azért használják inkább a fizikumot meg a stabilitást, mert nincsenek olyan embereik, akik védelmeket tudnának feltörni.

Láttuk mi volt tegnap, főleg, amikor Alcacer beállt. Betömörültek két sorba 4 ember ráállt Messire egy az egyben pedig mindenki hatástalan volt és csak ment az adogatás. Néha Deulofeu vagy Ini tudott embert megverni és betörni. Támadásépítés félpályáról. Jól nézett ki.
Nem csak kreatív emberek kellenek, kellenek melósok is, mint Rakitic, de rengeteget számít pl. Busi, aki szorongatott helyzetből is pontosan tud passzolni.

Bármennyire is elbagatelizálod Bob a kreativitást egy csapaton belül iszonyatosan sokat számít. Ha tavaly nem lett volna a Realban Isco, nyakamat teszem rá, hogy se bajnkság se BL. Ahogy sokszor mentették meg Kroos pontrúgásai Ramos fejére.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.27. 17:26:20

Akkor menjünk sorba. Kapusunkat néhányan zsigerből utálják, de aligha vitatható, hogy a világ élvonalához tartozik. Ha a labdatartást előtérbe állító focit játszunk, akkor meg különösképpen. A védelem ellen eddig kizárólag az volt a kifogás, hogy nincs jobbhátvéd. Azóta már van.Amikor arról volt szó, hogy leigazoljuk Inigot, felzúdulás volt, hogy minek. Ráadásul azóta kiderült, hogy majd jön Mina. Valverde kijelentette, hogy négy hátvéddel fogunk játszani. Akkor mi a probléma? (Szerintem ugyan van - de ezt az edzőnek kell megoldani.) Csatárok. Senki nem vitatta, hogy a MSN világmárka. Neymar elment. Sikerült a nemzetközi élmezőny ügyeletes ifjú csillagával pótolni. Akkor?

Marad tehát a középpálya, ami tényleg rossz, mert a szükséges védő-, arculatadó- és 1 az 1-ben eredményes funkciója egyikének se tud megfelelni. Van egy igazi Jolly Jockerünk (SR), de egyébként nem a kívánt Barca szintek (már). Van még egy kirobbanthatatlan Busquetsünk, ami nem szorosan vett középpályás kérdés, hanem a csapatjáték egyik kulcsa - ezért edzői feladat. Verratti érkezésével mindenki egyetértett volna - de ő mozdíthatatlannak bizonyult. Elhozták Paulinhot, aki más, mint a meglévők (csak éppen 29éves) és megy a meccs Coutinhoért - aki szintén más. Vagyis a problémát érzékelték, csak távolról sem biztos, hogy volt áttekintésük a lehetséges hozni érdemesekről, hogy jól választottak-e és biztos, hogy rosszul tárgyaltak.

Ennyit a csapatrészekről. Általános probléma a játékosok fix bérének súlyosan eltúlzott volta, ami miatt szinte senkitől nem lehet normálisan megszabadulni. És a rosszul kiválasztott kispadosok, akiktől meg se próbáltunk a nyáron szabadulni.

Látva a klub belső állapotát, Valverde az ideálisnak ígérkező edző, mert egy nemzetközi sztár képtelen lenne ezekkel a körülményekkel együttélni. Meglátjuk, mit tud produkálni.

Végül itt van a másodosztályba feljutott B csapatunk kérdése. Az ottani jó szerepléshez az a koncepció, hogy felnőttként máshonnan igazolt játékosok nélkülözhetelenek. Ezen túl rajtuk a szégyen, ha a saját fiatal tehetségeinket blokkolják és így azokat könnyedén máshová csábítják. - Nehéz, ellentmondásos feladat. De az egésznek csak akkor van értelme, ha nyitva áll a kapcsolat felfelé, Valverde folyamatosan képben van a B-ben és átlépeti az arra érdemesekkel a küszöböt. Ez egyben megoldás arra is, hogy az A keret arra érdemtelen, de elküldhetetlen tagjait hogy lehet tartósan a lelátóra száműzni úgy, hogy még az edzéseik is külön vannak.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.27. 17:17:42

Rivaldo11 írta:speciel én egy Yaya szerű figurát nagyon elnéznék most is a kp-n, Busi és esetleg Coutinho mellé egy ilyen típusú játékos illene leginkább. Lenne ott minden: Erő, kreativitás, lendület.
Először mondjuk legyen meg Coutinho.
Na azt én is eltudnám viselni, de a Yaya - Iniesta - Xavi duó egyik tagját sem tudnánk tökéletesen pótolni. "Ha lett volna egy négerem, betettem volna." :lol:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.27. 17:14:35

speciel én egy Yaya szerű figurát nagyon elnéznék most is a kp-n, Busi és esetleg Coutinho mellé egy ilyen típusú játékos illene leginkább. Lenne ott minden: Erő, kreativitás, lendület.
Először mondjuk legyen meg Coutinho.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.27. 17:03:53

Monaco se jó példa, ott egy jó keveréke volt a fineszes játékosoknak és a rombolóknak.
De azt kellene felfogni, hogy eleve bajban vagyunk, mert lassúak vagyunk a kp-n, idehozni még egy lépegetőt a Busi-Gomes-Rakitic vonal mellé, idiótaság lenne.

De nagyon szövevényes a probléma, de szervezettnek lehet lenni kreatív játékosokkal is, lásd érdekes módon a Xavi-Busi-Iniesta kp-n senki nem ütközött, mégis mivel jó rendszer volt, verhetetlenek voltunk kis túlzással.
Az a lényeg hogy találjon az edző egy jó szerkezetet és rendszert, amit a játékosok tudnak játszani. Ez a legfontosabb.


Jah, amúgy jöhetne egy Bakayoko féle emberke, de akkor Busi szívná meg, gondolom akkor meg az lenne a baj.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.27. 17:02:42

rikko írta:
Bob_Marley írta:Ebbe vagytok szerelmesek, kreativitás szó. :D A focit nem kreativitás szóra játsszák. Főleg mikor többen írják, hogy pl sebesség, futás, erő hiányozhat.

Sigurdsonra visszatérve, olyan gólt lőtt legutóbb, hogyha azt valami "divatnév" rúgja tízszer lenne linkelve. De nem rajta van a hangsúly, pár nap alatt eltapsolunk 240-250 milliót, bravó!

Bob , ne haragudj meg de gondolom te is látod, hogy sír a labda nálunk amikor Iniesta nincs a csapatban, de ez csak a kisebbik rossz. A nagyobb meg az ,hogy akkor elég az ellenfélnek 11 vakot pályára küldeni és akkor sem tudjuk megbontani a védelmüket. Ezzel azt hiszem körbe is írtam, hogy miért kell legalább egy kreativ emberke a kpn.
Mert ilyen birodalmi lépegető Busquets és rettentően statikus Rakitic mellé kell egy fürgébb, ravkósabb spíler.
Bob pont arra világított rá, hogy olyan csapatok is tudnak jó, eredményes és látványos játékot játszani, melyekben nincs olyan játékos, mint akiket itt ajnároznak.

Emlékezzetek csak vissza, mi volt 2012-2015 között, a meccseink 80 százalékával vallatni lehetett, pedig itt volt még Xavi, Fabregas 13 nyarától még Neymar is. Mikor értitek már meg, attól még összevásárolni vki a legfelkapottabb neveket, még nem fogunk jó focit játszani, és eredményesebbek sem leszünk. :!: Maximum annyival, hogy a szenvedős meccseket eldönti 1-1 egyéni villanás, de a legerősebb riválisok ellen ez édes kevés lesz. Igen, hiányzik a kreativitás, de elsősorban nem egyéni szinten, hanem csapat szinten, az pedig elsősorban edzői hiba, nekem azt ne mondja senki, hogy ebben a keretben ennyi van, mint amit az elmúlt meccseken láthattunk. [-X Ha a játékosok egyéni képességére bízzuk magunkat, akkor minek ide Valverde, minek egyáltalán edző?

Az a szomorú, hogy azok az újítások, melyeket Lucho hozott, és amelyek újra csúcsra juttatták a csapatot, mára szinte teljesen eltűntették, újra a régi szenvedést láthatjuk. Jó, adjunk még időt Valverdének, de nekem eddig Tata Martinora hajaz leginkább. :?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.27. 17:00:31

Stalkyard írta:
recrea írta:Mondjuk marhára elferdítitek, amit Bob próbál mondani, kb direkt nem is akarjátok megérteni, aztán viccesnek gondolva ironizáltok rajta. Tök ugyanolyan játékosra gondol ő is, mint Veratti, akibe a fórum szerelmes, csak azt próbálja közölni, h előbb talán szét kéne nézni, és nem 120-ért venni valakit. Erre kihegyezitek erre az afrikai-néger volnalra. Nem Usain Boltra gondol, hanem pl Yaya Toure típusú játékosra.
Mondjuk egyáltalán nincs igazad ebben a ferdítésben, de én elengedtem. Én speciel arra reagáltam, hogy le vagy szólva, amikor Barca szurkolóként a kreativitást helyezed előtérbe. Szerintem nehéz elferdíteni amit Bob mond, elég világosan fejezi ki magát rendszeresen. De mondom, én hagyom. :D
Lehet, h én értettem akkor félre, de egy szóval se mondta, h tegyük tele néger ütközőkkel a középpályát, csakhogy elkelne oda egy ilyen típusú játékos. Mindegy, én fogadatlan prókátor vagyok a vitában :)
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.27. 16:59:47

Nem ertem, hogy miert aggodnak sokan a koltsegekert. Egyszer mi is megtehetjuk h igazan kiteszunk magunkert es kifizetjuk amit diktal a piac azokert akiket akar a klub. Persze ha valakinek reszesedese van akkor ok a kivetel itt a forumon. Mivel nem az en zsebembol veszik ki a penzt igy az sem erdekel csak legyunk utokepes csapat es rettegjen Europa ismet... Stabilitas utan majd lehet az ifikkel kiserletezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zknym 2017.08.27. 17:00:43-kor.
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2017.08.27. 16:57:45

http://barcarazzi.blog.hu/2017/08/27/a_ ... a_barcanak" target="_blank

Azért ehhez is kell bőr. Dehát mit várt az ember. Szerencsére nem jött össze.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.08.27. 16:45:01

Bob_Marley írta:
És egyébként ha körbenézek tavaly, egy Chelsea nyert, egy Monaco nyert, egy Juventus nyert (sokkal erősebbek, nem a legjobb példa) de még a Honvéd is nyert bajnokságot, nagy kreativitások nélkül. Sőt a Rm is leginkább az erőre és a fizikálisan mindenki fölé növök tulajdonságát kihasználta. Munka és szervezett játékának köszönhette több csapat is a sikerét. Mi is mindig erről voltunk híresek, hogy percre tudja mindenki hol a helye a pályán és mit kell csinálni. Francia válogatott, portugál válogatott? Érdekes sikeresek voltak. Várom, hogy Coutinho ezek közül miben fog jeleskedni.

Bob a Real nem Casemiro miatt nyert, hanem azért ,mert egy Isco-t be tudtak építeni, illetve Morata a padról hozott 20 gólt.... Természetesen a brazil jelenléte is komoly fejfájást okoz az ellenfélnek, mert mint egy pitbull ragad bárkire, de előrefele egy 0... kellett mellé egy robotként passzoló Kroos aki megint nem a védekezéséről híres és egy fenomén Isco, akit bármikor bármennyiért elhoznék a hófehérkéktől.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.27. 16:43:57

recrea írta:Mondjuk marhára elferdítitek, amit Bob próbál mondani, kb direkt nem is akarjátok megérteni, aztán viccesnek gondolva ironizáltok rajta. Tök ugyanolyan játékosra gondol ő is, mint Veratti, akibe a fórum szerelmes, csak azt próbálja közölni, h előbb talán szét kéne nézni, és nem 120-ért venni valakit. Erre kihegyezitek erre az afrikai-néger volnalra. Nem Usain Boltra gondol, hanem pl Yaya Toure típusú játékosra.
Mondjuk egyáltalán nincs igazad ebben a ferdítésben, de én elengedtem. Én speciel arra reagáltam, hogy le vagy szólva, amikor Barca szurkolóként a kreativitást helyezed előtérbe. Szerintem nehéz elferdíteni amit Bob mond, elég világosan fejezi ki magát rendszeresen. De mondom, én hagyom. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.08.27. 16:38:11

Bob_Marley írta:Ebbe vagytok szerelmesek, kreativitás szó. :D A focit nem kreativitás szóra játsszák. Főleg mikor többen írják, hogy pl sebesség, futás, erő hiányozhat.

Sigurdsonra visszatérve, olyan gólt lőtt legutóbb, hogyha azt valami "divatnév" rúgja tízszer lenne linkelve. De nem rajta van a hangsúly, pár nap alatt eltapsolunk 240-250 milliót, bravó!

Bob , ne haragudj meg de gondolom te is látod, hogy sír a labda nálunk amikor Iniesta nincs a csapatban, de ez csak a kisebbik rossz. A nagyobb meg az ,hogy akkor elég az ellenfélnek 11 vakot pályára küldeni és akkor sem tudjuk megbontani a védelmüket. Ezzel azt hiszem körbe is írtam, hogy miért kell legalább egy kreativ emberke a kpn.
Mert ilyen birodalmi lépegető Busquets és rettentően statikus Rakitic mellé kell egy fürgébb, ravkósabb spíler.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.27. 16:28:03

Mondjuk marhára elferdítitek, amit Bob próbál mondani, kb direkt nem is akarjátok megérteni, aztán viccesnek gondolva ironizáltok rajta. Tök ugyanolyan játékosra gondol ő is, mint Veratti, akibe a fórum szerelmes, csak azt próbálja közölni, h előbb talán szét kéne nézni, és nem 120-ért venni valakit. Erre kihegyezitek erre az afrikai-néger volnalra. Nem Usain Boltra gondol, hanem pl Yaya Toure típusú játékosra.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.27. 16:24:17

csababarca írta:
Stalkyard írta:
De áh, nem is folytatom, felesleges.
tényleg az.
tele kell rakni 10 romboló, daráló, de sokat is futó afrikaival a csapatot, és tuti a siker. csak ezen múlik semmi máson.. :roll:
ész nem kell, sem passzkészség, aki cselezni mer azzal instant szerződésbontás.
nem szabad tűrni az ilyeneket. csak fussanak és ütközzenek a játékosok.
ez a FOCI.


a kóklereinkkel nem lehet szerződés bontani? haljak meg inkább kipengetném az esetleges büntetést emiatt.
Nem hiszem, hogy ezt írtam. :D


Tavaly leginkább azzal volt a gondunk, hogy minden meccsen nyeltük a gólokat, idén már jobb lehet a helyzet, ha Valverde összerakja hátul a dolgokat. Nem tudtunk egymás után két meccset lehozni kapott gól nélkül, vagy ha igen borzasztó ritkán.

És egyébként ha körbenézek tavaly, egy Chelsea nyert, egy Monaco nyert, egy Juventus nyert (sokkal erősebbek, nem a legjobb példa) de még a Honvéd is nyert bajnokságot, nagy kreativitások nélkül. Sőt a Rm is leginkább az erőre és a fizikálisan mindenki fölé növök tulajdonságát kihasználta. Munka és szervezett játékának köszönhette több csapat is a sikerét. Mi is mindig erről voltunk híresek, hogy percre tudja mindenki hol a helye a pályán és mit kell csinálni. Francia válogatott, portugál válogatott? Érdekes sikeresek voltak. Várom, hogy Coutinho ezek közül miben fog jeleskedni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.27. 16:21:19

Nero. írta:Inkább végleg hazavágják a karrierjüket, gondolom minden nap mosolyogva fogadja majd oket a stab. A pénzéhes brazil meg a buta török...
Douglas még hagyján, ő kiscsapatoknál is max peremember lehetne, de Arda simán kezdő lehetne spanyol élcsapatokban...
Azért mind2-nél kijön a déli mentalitás.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.27. 16:18:29

Inkább végleg hazavágják a karrierjüket, gondolom minden nap mosolyogva fogadja majd oket a stab. A pénzéhes brazil meg a buta török...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.27. 16:16:52

visca el barca írta:
Messias2 írta:Douglas and Arda Turan are refusing to leave Barça in the case where the salary offered is less than what they earn at Barça. [md]

Nyakunkon fognak maradni így..
és figyeld meg, ezt még lehet fokozni :arrow:

The players are not ruling out the idea of staying at the club without playing. [md]

:lol:
Alex Moranből jutott nekünk 2 is, nem semmi azért. :D Valverde helyében akkor se használnám őket, ha 11 B csapatos játékossal kell kiállni..
Válasz küldése