Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.28. 12:54:19

https://www.theguardian.com/football/20 ... ppe-monaco" target="_blank

Ezt is kibulizták végre. Végülis ha nem tudsz valamit megoldani pénzzel. Oldd meg sok pénzzel.
Csak is Puyol
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.08.28. 12:35:52

Olyan szokott lenni, hogy a játékpercek miatt lemond a fizetésének egy részéről és olyan csapatba igazol, ahol rendszeres játéklehetőséget kap. Esetleg olyan, hogy több pénzért eligazol egy ázsiai csapatba. Ilyet azonban még nem láttam, hogy csak azért maradna mert itt annyi pénzt kap, hogy inkább nem játszik csak kapja meg a zsét. :D Douglasból valamennyire kinéztem ezt mondjuk, hiszen képes abban lesérülni, hogy elaludja a seggét a buszon :D De Turanból nem. Bőven lenne még keresnivalója akár egy Roma kaliberű csapatnál is, de hát kell a pénz. Már csak azt nem értem, hogy miért nem igazolt el télen Kínába?

Egyébként imádtam Luis Enriquét, de már 2 hónappal távozása után is látszik, mennyire kiölte a stílust a csapatból. Valverde próbálja a csapathoz sokkal illőbb, Cruyffos focit játszani. Ennek következtében (is) akár már ingyen elengedné a 2 éve drágának számító törököt, hiszen sír nála a labda ebben a stílusban.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.08.28. 11:38:19

Egy profi focistánál ki nem mondott alapfeltétel, hogy játszani akar. Ha kijelenti, hogy ide a pénzt, ami jár nekem, legfeljebb ülök a lelátón - akkor jogilag igaza van, de sportolóként lenullázza magát. Ez független attól, hogy miért hibázott az egyesület a szerződéskötéskor. De egy anyagias, de fociszerető játékos azzal állhatna elő, hogy fociznék itt és itt, kapok érte ennyit és ennyit, de csak akkor fogadom el, ha a régi klubom szerződésem lejártáig kifizeti nekem a különbözetet. Akkor a klub kerül lépéskényszerbe.
Meg is mondta, hogy kisebb fizuért nem megy, és ez itt a gáz, senki nem akar neki annyit adni mint amennyit itt keres. Ha megkapná, menne.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.28. 11:37:20

Sanama írta: Ez ugyanolyan, mint amikor a klubot fikázzák sokan, hogy miért nem engedik el ezt vagy azt a játékost. Hát mert él a szerződése, amit aláírt, ennyi.
Nem kell mindenkivel 30 éves szerződést kötni, és nincs ilyen baj. Ugyanígy a játékos oldaláról is, akkor amikor megy zsebbe a 5-10-20 millió aláírási pénz, akkor jó, de jövőre meg jaj itt tart a gonosz vezetőség.
Ez ugyanez, csak másik irányból. A vezetőség vállalta, hogy x évig "munkát ad", ennyi.
Egy profi focistánál ki nem mondott alapfeltétel, hogy játszani akar. Ha kijelenti, hogy ide a pénzt, ami jár nekem, legfeljebb ülök a lelátón - akkor jogilag igaza van, de sportolóként lenullázza magát. Ez független attól, hogy miért hibázott az egyesület a szerződéskötéskor. De egy anyagias, de fociszerető játékos azzal állhatna elő, hogy fociznék itt és itt, kapok érte ennyit és ennyit, de csak akkor fogadom el, ha a régi klubom szerződésem lejártáig kifizeti nekem a különbözetet. Akkor a klub kerül lépéskényszerbe.
Avatar
Gergolino
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2005.12.05. 16:56:05
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2017.08.28. 11:29:14

Mégis jön Coutinho? :P

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... it-2588903" target="_blank
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.08.28. 11:18:53

Samper írta:
Tobias88 írta: Ugyan dehogy, Jelenleg 27 fős a keret. Még jön Seri-n és Coutinho-n kívül 4 játékos és akkor lesz 1-1 csapat mindegyik sorozatra.

Viccet félretéve nevetséges ami itt folyik eladás terén. Olyanok vagyunk mint egy gyűjtögető csöves, minden szemetet megtart. Van 3.5 napjuk megválni 5 játékostól: Douglas, Vermaelen/Marlon, Alcacer/Munir, Arda, Rafinha/Gomes. És ezt is úgy, hogy nem érkezik senki, nem hogy Coutinho és Seri együtt
Hibás a számítás: a 27-ben benne van a két kapus is, akik természetesen a 22 fölött itt lehetnek. Marlon a hírek szerint a Nice-be megy kölcsönbe, Munir is menne, csak azon van a vita, hogy hová és mennyiért. Nem tudjuk, hogy még kire van vevő vagy kölcsönvevő. Az igazi púp a hátunkon a sportolóhoz méltatlan Arda és Douglas kekeckedése.
Ezt imádom a szurkolókban. Mi az hogy sportolóhoz méltatlan? Ő aláírt egy szerződést, miért menne tovább? Én se akarnék innen elmenni. Főleg hogy gyengébb csapatba menj, kisebb fizuért, ki akarna ilyenbe belemenni?
Ez ugyanolyan, mint amikor a klubot fikázzák sokan, hogy miért nem engedik el ezt vagy azt a játékost. Hát mert él a szerződése, amit aláírt, ennyi.
Nem kell mindenkivel 30 éves szerződést kötni, és nincs ilyen baj. Ugyanígy a játékos oldaláról is, akkor amikor megy zsebbe a 5-10-20 millió aláírási pénz, akkor jó, de jövőre meg jaj itt tart a gonosz vezetőség.
Ez ugyanez, csak másik irányból. A vezetőség vállalta, hogy x évig "munkát ad", ennyi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2017.08.28. 11:33:47-kor.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.28. 10:48:11

Tobias88 írta: Ugyan dehogy, Jelenleg 27 fős a keret. Még jön Seri-n és Coutinho-n kívül 4 játékos és akkor lesz 1-1 csapat mindegyik sorozatra.

Viccet félretéve nevetséges ami itt folyik eladás terén. Olyanok vagyunk mint egy gyűjtögető csöves, minden szemetet megtart. Van 3.5 napjuk megválni 5 játékostól: Douglas, Vermaelen/Marlon, Alcacer/Munir, Arda, Rafinha/Gomes. És ezt is úgy, hogy nem érkezik senki, nem hogy Coutinho és Seri együtt
Hibás a számítás: a 27-ben benne van a két kapus is, akik természetesen a 22 fölött itt lehetnek. Marlon a hírek szerint a Nice-be megy kölcsönbe, Munir is menne, csak azon van a vita, hogy hová és mennyiért. Nem tudjuk, hogy még kire van vevő vagy kölcsönvevő. Az igazi púp a hátunkon a sportolóhoz méltatlan Arda és Douglas kekeckedése.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.08.28. 10:22:55

Láttam pár meccsét Serinek szerintem nem rossz kis játékos, elég labdabiztosnak tűnik plusz visszaszokott lépni labdát szeretni ami sikerül is neki 40millióér ha nem is tudja beverakdni magát a kezdőbe nagy erősítés lehetne cserének aztán szépen lassan kiderülne hogy mit is tud. De még ha igazak a hírek és 50et kérnek érte is lehet, hogy megpróbálnám. Adtunk már ki hasonló pénzeket játékosokért akik sokkal esélytelenebbnek tűntek és nemis váltak be. Majd Bartomue eldönti. Szerintem Coutinho 90%, hogy jön mindent megtesz a vezetőség, hogy ne váltsák le őket.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.28. 10:19:20

visca el barca írta:
palesz77 írta:Gomes kölcsönadása is egybevágna vele, a Mundo szerint egyezkedünk a Juvéval nagyban.
ma már megint eladásról írnak, de szerintem kamu az egész, a juve megmondta, hogy nem kell nekik. de amugy továbbra is csak az a kamu hír jön-megy, hogy 33 milliót ajánlottak érte, de mi 50-et kérünk. állítólag vidal is érdekli őket.
50-et persze... :lol: Nem hülye a Juve sem, vettek egy remek játékost 20 millióért, majd egy Gomesre akarnának elszórni 30+ milliót? Na ne... :lol: :lol:

Azt viszont fel nem tudom fogni hogy miért Vermaelent tartjuk meg Marlon helyett...
Verma remek védő, de minden 25ödik meccsen tud csak játszani annyira üveglábú szegény.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.28. 10:17:50

palesz77 írta:Gomes kölcsönadása is egybevágna vele, a Mundo szerint egyezkedünk a Juvéval nagyban.
ma már megint eladásról írnak, de szerintem kamu az egész, a juve megmondta, hogy nem kell nekik. de amugy továbbra is csak az a kamu hír jön-megy, hogy 33 milliót ajánlottak érte, de mi 50-et kérünk. állítólag vidal is érdekli őket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.28. 10:16:25

Reaktiválni Serit? Nem úgy volt hogy nem megfelelő fizikálisan?
Hirtelen brutálisan kigyúrta magát vagy mi? :lol:

Bár ha igazak a hírek és tényleg túl magas ár miatt léptek vissza akkor megértem, minden esetre sokkal előrébb lennénk egy Gomes-Seri cserével...

Seri sem a fekete Jézus, de sokkal inkább illeszkedne a játékunkba.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.28. 09:49:48

Samper írta:Ha Coutinho és Seri jön, akkor Gomesen és Ardan kívül Rafinha és Denis is feleslegessé válik.
Ugyan dehogy, Jelenleg 27 fős a keret. Még jön Seri-n és Coutinho-n kívül 4 játékos és akkor lesz 1-1 csapat mindegyik sorozatra.

Viccet félretéve nevetséges ami itt folyik eladás terén. Olyanok vagyunk mint egy gyűjtögető csöves, minden szemetet megtart. Van 3.5 napjuk megválni 5 játékostól: Douglas, Vermaelen/Marlon, Alcacer/Munir, Arda, Rafinha/Gomes. És ezt is úgy, hogy nem érkezik senki, nem hogy Coutinho és Seri együtt
94:39 6 - 1
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.28. 09:35:43

palesz77 írta:Marlon could join Nice on loan. Negotiations between the clubs are at an advanced stage, a deal could be agreed today. Marlon could join the French club on a 2-year loan, with Barcelona securing an option to recall him after the first season. [md]

After ruling out signing Jean Seri (26), Barcelona will now present a new offer to Nice to sign the midfielder for around €40M. [Le10Sport]

Seri: "I want to be optimistic and I think it can still happen. Let the two clubs come together quietly again and come to an agreement."


Na, még a végén reaktiválódik a Seri ügy? :-k Gomes kölcsönadása is egybevágna vele, a Mundo szerint egyezkedünk a Juvéval nagyban. Szerintem ott jó is lenne, csak attól tartok, ha ott jól menne neki, elhinnénk, hogy ebbe a játékstílusba is jó, és visszahoznánk szenvedni megint. :D
Ha Coutinho és Seri jön, akkor Gomesen és Ardan kívül Rafinha és Denis is feleslegessé válik.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.28. 09:32:25

Seri nyilatkozott a Mundonak (azt hiszem) az ügyéről. Összefoglalva eléggé megviselte, hogy nem jött össze a transzfer. A Nice-t okolja, amiért nem tartották be a megállapodásukat, és meg akarták jobban fejni a Barcát, akik emiatt visszaléptek. Emellett megérti, hogy a Barca egy tök ismeretlen játékosért nem akart nagy pénzt fizetni. Nekem úgy jött le, hogy mindez a Napolival játszott visszavágó előtt történt, azért ez erősen befolyásolhatta az ott mutatott játékát.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.28. 09:06:48

Marlon could join Nice on loan. Negotiations between the clubs are at an advanced stage, a deal could be agreed today. Marlon could join the French club on a 2-year loan, with Barcelona securing an option to recall him after the first season. [md]

After ruling out signing Jean Seri (26), Barcelona will now present a new offer to Nice to sign the midfielder for around €40M. [Le10Sport]

Seri: "I want to be optimistic and I think it can still happen. Let the two clubs come together quietly again and come to an agreement."


Na, még a végén reaktiválódik a Seri ügy? :-k Gomes kölcsönadása is egybevágna vele, a Mundo szerint egyezkedünk a Juvéval nagyban. Szerintem ott jó is lenne, csak attól tartok, ha ott jól menne neki, elhinnénk, hogy ebbe a játékstílusba is jó, és visszahoznánk szenvedni megint. :D

Alfredo Martinez, az Onda Cero Radio újságírója/műsorvezetője/nem tudom mik vannak ott pedig azt mondta, hogy a vezetőséghez közel levő források szerint jönni fog Coutinho.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.28. 05:44:35

Két figura van. Az egyik a kölcsön a kivásárlási opcióval, a másik a kölcsön a kötelező kivásárlási opcióval. Nem ugyanaz.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.28. 00:38:00

LG írta:
Nero. írta:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0359053985

Persze csak kölcsön aztán ott is rájönnek hogy nem tud focizni es rajtunk marad.
Én azt nem értem, hogy vinnék egyáltalán, pedig ők nem szoktak ennyire vakok lenni az igazolásokkal. Mindegy mennyiért, ha elmegy már erősödünk, ez gyerek egy spanyol kiscsapat, vagy egy portugál középcsapat szintjét üti meg, a Valenciában sem játszott az átlag fölött, fel nem bírom fogni, hogy kerülhetett ide. #-o
Le merem fogadni, hogy csak az ügynöke, vagy esetleg Bartoék által generált hír, hogy jobb fényben tüntessék fel, nem létezik hogy egy Matuidit vettek 20 millióért, és 33M+-t adnának egy Gomesért....

Persze majd még 50-et kérnénk mi? :lol: Hogyne, jövőre aranylabdás lesz...Ha bevált volna akkor tudnánk talán eladni 50-ért, de így jó ha 2 zsák krumplit kapnánk érte.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.28. 00:24:31

Ezek tuti kamuk. Nem az első hír, hogy valami csapat 30 millió felett adna érte, de én kizártnak tartom. Ahogy azt is, hogy ha valóban történne ilyen, ne fogadnánk el. Bár, ahogy mi üzletelünk...

33 milla ajándék lenne ezért a szerencsétlenért.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.28. 00:21:21

Nero. írta:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0359053985

Persze csak kölcsön aztán ott is rájönnek hogy nem tud focizni es rajtunk marad.
Én azt nem értem, hogy vinnék egyáltalán, pedig ők nem szoktak ennyire vakok lenni az igazolásokkal. Mindegy mennyiért, ha elmegy már erősödünk, ez gyerek egy spanyol kiscsapat, vagy egy portugál középcsapat szintjét üti meg, a Valenciában sem játszott az átlag fölött, fel nem bírom fogni, hogy kerülhetett ide. #-o
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.27. 23:54:00

Nero. írta:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0359053985

Persze csak kölcsön aztán ott is rájönnek hogy nem tud focizni es rajtunk marad.
Azt olvastam én is hogy 50 milliót akar a Barca... :lol: :lol:

Viccesek, én már 10-ért elengedném, vagy akár ingyen is. Már a kölcsönnel is előrébb leszünk mert legalább biztos nem tudják berakni a Barca kezdőbe
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.27. 23:46:55

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0359053985" target="_blank

Persze csak kölcsön aztán ott is rájönnek hogy nem tud focizni es rajtunk marad.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.08.27. 20:42:06

Messithebest írta:
Gaboo írta:Guillem Balague‏: "No matter what Catalan press, LFC insist on Coutinho: they not negotiating, no meetings, no conference calls, no putting a price. Not selling."
ja, ő volt az aki azt mondta annak idején hogy Paco marad Valenciában, Xabi Alonso marad a Real-ban, meg Mata is marad a Valenciában... :D
Reméljük most is téved.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2017.08.27. 20:36:45

Gaboo írta:Guillem Balague‏: "No matter what Catalan press, LFC insist on Coutinho: they not negotiating, no meetings, no conference calls, no putting a price. Not selling."
ja, ő volt az aki azt mondta annak idején hogy Paco marad Valenciában, Xabi Alonso marad a Real-ban, meg Mata is marad a Valenciában... :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.08.27. 20:22:04

Guillem Balague‏: "No matter what Catalan press, LFC insist on Coutinho: they not negotiating, no meetings, no conference calls, no putting a price. Not selling."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.27. 20:01:14

Ha meg lesz Coutinho (meg lesz, mert a "nem eladó" - ból eljutottak az árvitáig) és egy meglepi, akkor már csak az a kérdés, hogy hogy paterolják a fölösleget. Meg hogy röptében milyen csapatot tud csinálni Valverde a keretből. Ebben nem kiindulópont, hogy mi volt eddig. Az egyetlen komoly kockázat Messi alá nem írása.
Válasz küldése