Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.15. 16:59:30

csababarca írta:a kerékhez, vagy a tűzhöz merik hasonlítani
lalyos :lol: igazi gyöngyszem a díjbírkózó szilárddal egyetemben. sztem ég soha nem volt két ilyen hülye politikus a magyar történelemben :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.09.15. 16:00:47

recrea írta: 1. Nincs értékelhető ellenzék.
2. Van másfél-két millió agymosott, akiket ügyesen manipulálnak.
3. Átvitt értelemben "megveszik" a megvehető választókat.
4. A magyar panaszkodik, aki elégedett, az nem hallatja a hangját.

De a tendencia az, h csökken a népszerűségük.
mind a 4 pontot adom.
nem véletlen, hogy olyanokat engedhetnek meg maguknak nap mint nap, mint hogy a brilliáns "ötleteiket" a kerékhez, vagy a tűzhöz merik hasonlítani, belevigyorogva a kamerákba.
és a bázisuk meg bólogat, hogy igen, milyen igaz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.09.15. 15:51:22

recrea írta:
Nero. írta:De ezt valaki magyarazza mar el nekem, hogy miert van az hogy barmilyen feluletre megy az ember vagy az utcan van azt hallja hogy 10/9 ember kokemenyen bevan ragva a kormanyra (teljesen jogosan), es megis nem is kerdes hogy zsinorba harmadjara is befogjak huzni = min. 12 ev fidesz. =D> =D> =D> =D> =D>
1. Nincs értékelhető ellenzék.
2. Van másfél-két millió agymosott, akiket ügyesen manipulálnak.
3. Átvitt értelemben "megveszik" a megvehető választókat.
4. A magyar panaszkodik, aki elégedett, az nem hallatja a hangját.

De a tendencia az, h csökken a népszerűségük.
Csúnyán fogalmazva azért csökken, mert a tv-n, rádión, újságokon élő idősek szépen lassakcsán elhaláloznak. Ettől függetlenül meg a kisebbség, igen a cigányok meg szaporodnak, ezért nem olyan drasztikus ez a csökkenés.

Ezeket kimondja a Jobbik, semmirekellő rasszista, nyugdíjas gyűlölőknek lettek kikiáltva, azóta Vonáék már kb imádkozni is járnak zsinagógákba, elvesztették a presztízsüket, balosokról minden szó felesleges, tényleg nincs más :/ Mondjuk a vicc, hogy a mostani ezektől is rosszabb.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.09.15. 15:45:28

Nero. írta:De ezt valaki magyarazza mar el nekem, hogy miert van az hogy barmilyen feluletre megy az ember vagy az utcan van azt hallja hogy 10/9 ember kokemenyen bevan ragva a kormanyra (teljesen jogosan), es megis nem is kerdes hogy zsinorba harmadjara is befogjak huzni = min. 12 ev fidesz. =D> =D> =D> =D> =D>
1. Nincs értékelhető ellenzék.
2. Van másfél-két millió agymosott, akiket ügyesen manipulálnak.
3. Átvitt értelemben "megveszik" a megvehető választókat.
4. A magyar panaszkodik, aki elégedett, az nem hallatja a hangját.

De a tendencia az, h csökken a népszerűségük.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.09.15. 15:39:53

Nero. írta:De ezt valaki magyarazza mar el nekem, hogy miert van az hogy barmilyen feluletre megy az ember vagy az utcan van azt hallja hogy 10/9 ember kokemenyen bevan ragva a kormanyra (teljesen jogosan), es megis nem is kerdes hogy zsinorba harmadjara is befogjak huzni = min. 12 ev fidesz. =D> =D> =D> =D> =D>
Mert pontosan azokat a húrokat pendítik meg, amik halló fülekre találnak a kevésbé képzett emberek között. Nézzük meg, hogyan cserélték le a teljes szavazó táborukat, és milyen volt mondjuk a 8 évvel ezelőtti kampányuk. Gyakorlatilag szembeköpik azokat az elveket :? Ezen felül az elmaradottabb régiók rengeteg EU-s pénzt kaptak, amit a korábbi kormányok nem nyomtak oda, és a "paraszt" csak azt látja új út épült, felújították az iskolát... De az már nem jut el az emberek tudatáig, hogy ezt nem ővezérének köszönhetjük, hanem annak, hogy abban a klubban vagyunk ahonnan ki akarnak vezetni minket (hazai retorika alapján, gyakorlatilag, amíg gennyesre szedik magukat nem fognak kilépni soha belőle)

Az EU-s támogatásokról a kormány kommentárja: "A kormányfő szerint nem szabad engedni, hogy bárki is a külföldi pénzeknek tulajdonítsa a növekedést, mert a költségvetés 18 ezer milliárd forint, évente uniós pénzből meg 1-1,5 ezer milliárd forint áramlik be, és az utóbbi kisebb szám. Azért sem szabad ilyesmiről beszélni, mert 2000-ben is volt növekedés, amikor szintén ők kormányoztak, és nem is voltunk uniós tagok, úgy meg támogatások se lehettek." via Index

Pont 3%-ot növekszik a gazdság lehet számolgatni =D> =D> =D>
zola8787 írta:Mert ebből a 9 emberből 5 megy el szavazni, 3 a bal oldali suttyókra 1-1-1 arányban, 2 a Jobbikra. Itt csakis akkor lesz váltás, ha a komplett degenerált bal oldal 3 pártja teljesen megszűnik és nem hoznak létre újakat. Erre mi az esély? Hamarabb fog egy máltai klub bl-t nyerni.
Itt nem a diktátorék ennyire erősek, hanem ennyire normálatlanok a szavazók és nem szavazók.
Miért lenne jó egy egy pólusú ország, a totális baloldali politikájával? :shock: :shock: :shock: Mert lehet, hogy magukat jobboldalinak tartják, de az államosítás és az összes állami támogatás full baloldali eszme.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bowlinggolyo 2017.09.15. 15:47:24-kor.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.09.15. 15:38:38

Nero. írta:De ezt valaki magyarazza mar el nekem, hogy miert van az hogy barmilyen feluletre megy az ember vagy az utcan van azt hallja hogy 10/9 ember kokemenyen bevan ragva a kormanyra (teljesen jogosan), es megis nem is kerdes hogy zsinorba harmadjara is befogjak huzni = min. 12 ev fidesz. =D> =D> =D> =D> =D>
Mert ebből a 9 emberből 5 megy el szavazni, 3 a bal oldali suttyókra 1-1-1 arányban, 2 a Jobbikra. Itt csakis akkor lesz váltás, ha a komplett degenerált bal oldal 3 pártja teljesen megszűnik és nem hoznak létre újakat. Erre mi az esély? Hamarabb fog egy máltai klub bl-t nyerni.
Itt nem a diktátorék ennyire erősek, hanem ennyire normálatlanok a szavazók és nem szavazók.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.09.15. 15:38:16

Nero. írta:De ezt valaki magyarazza mar el nekem, hogy miert van az hogy barmilyen feluletre megy az ember vagy az utcan van azt hallja hogy 10/9 ember kokemenyen bevan ragva a kormanyra (teljesen jogosan), es megis nem is kerdes hogy zsinorba harmadjara is befogjak huzni = min. 12 ev fidesz. =D> =D> =D> =D> =D>
Mármint milyen felületre gondolsz?
Még itt sem egyértelmű ez, vannak akik itt is védik őket, bár nem lehet politizálni, de kis szemmel simán kivehető egyes kommentekből is a dolog.
Vagy nézz fel facebookon az oldalaikra, a nyugdíjasok szobrokat emelnek nekik, a Megváltóval kezelik egy szinten őt, őket.

Nagyon kevés az a felület, ahol ütik őket. Konkrétan ha mindenfajta médiumot összeszámolok, se jutok el 10ig. (mértékadókból)
Amúgy meg a kisnyugdíjasokhoz (1,5-2 milliós betonbiztos szavazóbázisuk) mi jut el? a kormány tv-k, mert azok mindenhol foghatók, meg a helyi szintű lapok, amiket ők adnak ki.
És ez a lényeg.
Mert azok elmennek szavazni, mert remek kis szabadidős program felvenni a nejlonharisnyát, feltenni a púdert, aztán elbotorkálni a szavazófülkékig...majd elpanaszkodni a többieknek hogy éppne milyen nyavaják gyötrik. Egy nap ezzel el is telik, és már boldogok is.

Most arról nem teszek csak halvány megjegyzést, hogy vidéken listázva is vannak, kik mennek el, kik nem, kőkeményen. Véletlen mindig a szavazások előtti napokban csönget be az önkormányzat a láda almával a mamámhoz is, vagy egy kiló mézzel. Teljesen véletlen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.09.15. 15:31:14

De ezt valaki magyarazza mar el nekem, hogy miert van az hogy barmilyen feluletre megy az ember vagy az utcan van azt hallja hogy 10/9 ember kokemenyen bevan ragva a kormanyra (teljesen jogosan), es megis nem is kerdes hogy zsinorba harmadjara is befogjak huzni = min. 12 ev fidesz. =D> =D> =D> =D> =D>
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2017.09.15. 15:26:18

És ne felejtsd el, hogy hófehérre cloroxozott számlákkal. El tudom képzelni, ahogy revizorok helyett maga heilige Tállai úr felügyelte a tisztes adózást. Milyen jó, hogy kivettek az egyik zsebükből 24 milliárdot, és hellyel közzel számlázva, adóteherként mondjuk 500 milliót visszatettek ugyanabba.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.09.15. 15:14:07

Szerintem nálunk minőségi szakemberek minőségi anyagokkal dolgoztak, hogy tökéletes FEMA-tábornak-valót építsenek, míg Barcelonában csak menekültek dolgoznak hozott anyagból egy focipálya létrehozásán.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.09.15. 10:30:15

torrestoni írta:A Miniestadi utódja, a Cruyff stadion 12 millió euró körül fog felemészteni, 6000 férőhely mellett.

Összehasonlításképp :

Az MTK mintegy 1000 férőhellyel kisebb stadionja valamivel több, mint 24 millió euró adópénznek adott új köntöst, ami ugye elveszette közpénz jellegét...

Azt hozzátéve, hogy Barcelonában adott munka, és építőanyag jóval magasabb költséget jelent, végképp tragikus az egész.
dehogy tragikus, hiszen van bözske-utalvány karácsonyra és rezsicsökkentés, így tulajdonképpen még oltárt is érdemelnek... (vagy egy koronázást a nyári duna jegén egy betoncipőben)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.15. 10:22:08

mondjuk ennek túl nagy hírtértéke nincs :D itthon egy km autópálya is 3-4x annyiba kerül mint németben.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.09.15. 10:18:14

torrestoni írta:A Miniestadi utódja, a Cruyff stadion 12 millió euró körül fog felemészteni, 6000 férőhely mellett.

Összehasonlításképp :

Az MTK mintegy 1000 férőhellyel kisebb stadionja valamivel több, mint 24 millió euró adópénznek adott új köntöst, ami ugye elveszette közpénz jellegét...

Azt hozzátéve, hogy Barcelonában adott munka, és építőanyag jóval magasabb költséget jelent, végképp tragikus az egész.
Zsinorba harmadjara fogjak nagyon siman megvalasztani a Fideszt a magyarok, akkor meg?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2017.09.15. 09:52:38

A Miniestadi utódja, a Cruyff stadion 12 millió euró körül fog felemészteni, 6000 férőhely mellett.

Összehasonlításképp :

Az MTK mintegy 1000 férőhellyel kisebb stadionja valamivel több, mint 24 millió euró adópénznek adott új köntöst, ami ugye elveszette közpénz jellegét...

Azt hozzátéve, hogy Barcelonában adott munka, és építőanyag jóval magasabb költséget jelent, végképp tragikus az egész.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.09.05. 13:50:08

csababarca írta:
hihetetlen, hogy nem tiltották ki.
csak writeonly módban tolja, vagy max magát olvassa. :D
sok duplája van már, elvileg lassan megérik neki a BANán :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.09.05. 08:27:01

Fecooo írta:nem sértésnek szánom, de Samper új szintet ért el azzal, hogy feltesz egy kérdést, amire ő maga reagált később :D
vmit tud a srác... :D
hihetetlen, hogy nem tiltották ki.
csak writeonly módban tolja, vagy max magát olvassa. :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.09.05. 07:51:50

nem sértésnek szánom, de Samper új szintet ért el azzal, hogy feltesz egy kérdést, amire ő maga reagált később :D
vmit tud a srác... :D
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2017.08.29. 16:03:25

Az amúgy piros-kék torta (azt azért nem állítom, hogy gránátvörös :mrgreen: ) szóval a Honvéd mezhez köze nincs, rosszul adja át a fotó. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.29. 08:19:19

fcbarca0827 írta:Ugyan már túl aktív nem vagyok a fórumon (értsd: semennyire) de ezt megosztanám veletek.:
https://www.instagram.com/p/BYS3AhxnlyD ... by=kdeak27" target="_blank
Tegnap lettem 27 éves és ezt a tortát kaptam szülinapomra. 8) :D
Grat mind a kettőhöz. A többieknek meg, a szándék a lényeg. Mondjuk én a 10-est tettem volna rá.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.28. 23:33:57

Messias2 írta:Király, de a mezt elrontották, ahogy látom. :mrgreen:
Most miért mondod, ez egy tök szép Kispest Honvéd mez. :mrgreen:

Amúgy szép gesztus, meg, ha nem cukrász, akkor jó melós is lehetett. :)
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.28. 23:14:49

fcbarca0827 írta:Ugyan már túl aktív nem vagyok a fórumon (értsd: semennyire) de ezt megosztanám veletek.:
https://www.instagram.com/p/BYS3AhxnlyD ... by=kdeak27" target="_blank
Tegnap lettem 27 éves és ezt a tortát kaptam szülinapomra. 8) :D
Király, de a mezt elrontották, ahogy látom. :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2017.08.28. 23:12:24

Ugyan már túl aktív nem vagyok a fórumon (értsd: semennyire) de ezt megosztanám veletek.:
https://www.instagram.com/p/BYS3AhxnlyD ... by=kdeak27" target="_blank
Tegnap lettem 27 éves és ezt a tortát kaptam szülinapomra. 8) :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.25. 18:44:12

visca el barca írta:
Normandia írta:Jó nagy marha a pali, én 20-ért adtam volna neki.:-D Mivel a családba senki sem issza a bort ( még jó, hogy a szakmám borász ) ezért minden éven szőlőpálinkát főzetek a termésből.:-D
nah basszus h a tudom h borász vagy rád tukmálom a prést :lol:
Hát ez az, hogy van, de nem használom. Figyu, eladom neked 20-ért, te meg keresel 40-ért még egy madarat.:D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.25. 18:35:03

Normandia írta:
MQuCsabi írta:Így kell ezt gördülékenyen lezavarni kérem. HIdeg maradtál, és még ő örült neki, hogy adhatott érte ennyit. :twisted: :mrgreen:
Jó nagy marha a pali, én 20-ért adtam volna neki.:-D Mivel a családba senki sem issza a bort ( még jó, hogy a szakmám borász ) ezért minden éven szőlőpálinkát főzetek a termésből.:-D
nah basszus h a tudom h borász vagy rád tukmálom a prést :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.25. 18:15:01

MQuCsabi írta:Így kell ezt gördülékenyen lezavarni kérem. HIdeg maradtál, és még ő örült neki, hogy adhatott érte ennyit. :twisted: :mrgreen:
Jó nagy marha a pali, én 20-ért adtam volna neki.:-D Mivel a családba senki sem issza a bort ( még jó, hogy a szakmám borász ) ezért minden éven szőlőpálinkát főzetek a termésből.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Válasz küldése