Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2017.09.10. 11:29:33

Normandia írta: MNS, nekem nem probléma, ha utálsz valakit, tedd azt, hanem azzal, hogy minden topickban előjösz hasonlókkal. Szeretnék konkrét dolgokat olvasni, hogy mi a helyzet és a valóság, de ilyet nem tudok. Van egy bizalmatlansági indítvány egy olyan embertől, aki még a futottak közt sem volt az utolsó választáson és minden rosz szerinte, amit a jelenlegi kurzus végez. Ez olyan, mint T Józsi mondta naponta a parlamentbe, hogy "monnyjon le". Ezzel kezdte a napot.:-D Kezdesz hozzá hasonlítani.:-D Tehát szerintem elég nyomós érv már az a párszáz hsz-ed, amellett, hogy menjen Barto. Persze isten ments, hogy korlátozzam a témáid, csak lehet kevesebb is elég lenne. Mert ugye találgatunk, hogy Leo meg Ini miért nem ír alá, hogy kit kért EV és kit eröltetünk rá, hogy hol vannak Bartónak érdekeltségei, hogy Ney mikor is mondta, hogy megy, hogy Coutinhot miért nem sikerült megszerezni(mondjuk ez talán tiszta), hogy mennyit síbolt Barto stb, stb. Nem szimpatizálsz Bartoval a "tettei" miatt. Ok, de mik a tettek, amit nem hallomásból tudunk? Ez egy politikai játszma a hatalmon lévők és az arra törők között. Itt oda vissza többször is fentartással kellene fogadni az úgynevezett tényeket. Semmi sem fehér vagy fekete, ez sem. Nekem ezzel csak az a bajom, hogy hatalmi érdekek miatt az egész szezonunkat tesszük kockára, vagy kétségessé, mert azt meg én nem hiszem el, hogy ez nem hat ki a teljesítményre, vagy a mentális felkészültségre, erőre a csapaton belül.
Tények 1: Egy egész kampányt építettek fel arra, hogy Laporta úgy hagyta itt a klubot, hogy színes patronra se volt pénz. Ezt a bíróság jogerősen kimondta, hogy hazugság.

Tények 2: Hazudtak Neymar átigazolási díjáról

Tények 3: Jogerősen elítélték őket adócsalás vádjában.

Tények 4: Hazudtak arról, hogy Messi aláírt.

Tények 5: Hazudtak arról, hogy Iniestával megvan az egyezség.

Szükséged van még tényekre? Akarom mondani hazugságokra... Mert nekem nem.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.10. 10:59:20

tegnap állítólag csak 2900 aláírás gyűlt össze. nem sok.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2017.09.07. 20:19:31

Szerintem meg nem lehet eléggé kihangsúlyozni, hogy mennyire fontos, hogy ezt a vezetőséget minél hamarabb elküldjék. MNS behozott egy hírt, amit azóta már cáfoltak. Mindannyian járunk így, mert tengernyi kamu hír terjed.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.07. 19:46:21

MessiNeymarSuarez írta: Sajnálom ha nem nyerték el a tetszéseidet a hozzászólásaim, nem lehet mindenkinek megfelelni, de azért igyekszem nem rontani a fórum színvonalán.
Ne várj tőlem a dolgok legmélyebb részére kitérő, világot megrengető véleményeket, ha ilyeneket tudnék, nyilván cikkíró lennék az oldalon, és nem "mezei" hozzászóló.

Bár azért kifejthetnéd nyugodtan hogy szerinted mi is volt ebben annyira kínos.
Az hogy reagáltam egy olyan dologra, ami amúgy mindenhol terjed az interneten, és nehéz átsiklani felette, pláne úgy hogy olyan dologról van szó ami erősen meghatározza szeretett klubunkat?

Mellesleg nem vagyok Benedito kampányfőnöke (legalább akkor fizetne is talán), szimplán nem szimpatizálok a klubot irányítók tetteivel, és ezzel elég sokan így vannak a fórumon, meg úgy az egész világon ahogy látom.

Nekem aztán mindegy hogy ki irányítja, ha Laporta ülne most az elnöki székben, és ő irányította volna így a klubot az elmúlt években, akkor őt sem szívesen látnám többet a klub kötelékében...

Persze lehet jönni hogy néhányan csak le akarjuk mondatni, de azok a személyek nem látják hogy finoman szólva hódít a dilettantizmus a vezetőségben?
Véletlen lehet hogy a csapat több törzsgyökeres játékosa nem érzi jól magát, és erősen kérdőjelesnek tartja a jövőt, többek között Iniesta és Messi, akik alap esetben akár a tűzbe is raknák a kezüket a klubért?
[/quote]
MNS, nekem nem probléma, ha utálsz valakit, tedd azt, hanem azzal, hogy minden topickban előjösz hasonlókkal. Szeretnék konkrét dolgokat olvasni, hogy mi a helyzet és a valóság, de ilyet nem tudok. Van egy bizalmatlansági indítvány egy olyan embertől, aki még a futottak közt sem volt az utolsó választáson és minden rosz szerinte, amit a jelenlegi kurzus végez. Ez olyan, mint T Józsi mondta naponta a parlamentbe, hogy "monnyjon le". Ezzel kezdte a napot.:-D Kezdesz hozzá hasonlítani.:-D Tehát szerintem elég nyomós érv már az a párszáz hsz-ed, amellett, hogy menjen Barto. Persze isten ments, hogy korlátozzam a témáid, csak lehet kevesebb is elég lenne. Mert ugye találgatunk, hogy Leo meg Ini miért nem ír alá, hogy kit kért EV és kit eröltetünk rá, hogy hol vannak Bartónak érdekeltségei, hogy Ney mikor is mondta, hogy megy, hogy Coutinhot miért nem sikerült megszerezni(mondjuk ez talán tiszta), hogy mennyit síbolt Barto stb, stb. Nem szimpatizálsz Bartoval a "tettei" miatt. Ok, de mik a tettek, amit nem hallomásból tudunk? Ez egy politikai játszma a hatalmon lévők és az arra törők között. Itt oda vissza többször is fentartással kellene fogadni az úgynevezett tényeket. Semmi sem fehér vagy fekete, ez sem. Nekem ezzel csak az a bajom, hogy hatalmi érdekek miatt az egész szezonunkat tesszük kockára, vagy kétségessé, mert azt meg én nem hiszem el, hogy ez nem hat ki a teljesítményre, vagy a mentális felkészültségre, erőre a csapaton belül.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.06. 22:14:57

Alcantara írta:
MessiNeymarSuarez írta: Ez egészen brutális.. =D>
Úgy 16500 aláírásnak kell összegyűlni ha jól emlékszem, ha ez igaz akkor durva hogy alig 6 nap alatt össze is gyűlt, ráadásul úgy hogy még meccs sem volt, hogy össze jöjjön sok socio egyszerre.
Ez így elég kínos....

Nem lehetne olyat, hogy néha kevesebbet írnál ide és átgondoltabban?
Több,mint 5.000 hozzászólásod van, de nem nagyon emlékszem markáns véleményre tőled.
Sajnálom ha nem nyerték el a tetszéseidet a hozzászólásaim, nem lehet mindenkinek megfelelni, de azért igyekszem nem rontani a fórum színvonalán.
Ne várj tőlem a dolgok legmélyebb részére kitérő, világot megrengető véleményeket, ha ilyeneket tudnék, nyilván cikkíró lennék az oldalon, és nem "mezei" hozzászóló.

Bár azért kifejthetnéd nyugodtan hogy szerinted mi is volt ebben annyira kínos.
Az hogy reagáltam egy olyan dologra, ami amúgy mindenhol terjed az interneten, és nehéz átsiklani felette, pláne úgy hogy olyan dologról van szó ami erősen meghatározza szeretett klubunkat?

Mellesleg nem vagyok Benedito kampányfőnöke (legalább akkor fizetne is talán), szimplán nem szimpatizálok a klubot irányítók tetteivel, és ezzel elég sokan így vannak a fórumon, meg úgy az egész világon ahogy látom.

Nekem aztán mindegy hogy ki irányítja, ha Laporta ülne most az elnöki székben, és ő irányította volna így a klubot az elmúlt években, akkor őt sem szívesen látnám többet a klub kötelékében...

Persze lehet jönni hogy néhányan csak le akarjuk mondatni, de azok a személyek nem látják hogy finoman szólva hódít a dilettantizmus a vezetőségben?
Véletlen lehet hogy a csapat több törzsgyökeres játékosa nem érzi jól magát, és erősen kérdőjelesnek tartja a jövőt, többek között Iniesta és Messi, akik alap esetben akár a tűzbe is raknák a kezüket a klubért?
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2017.09.06. 21:47:48

LG írta:
S.Agüero írta: Az 2 éve volt, nem?
De, 15-ben volt a triplázás után.

Szakmailag nem tartom túl sokra, emberilég még annyira sem, pofátlanul hazudik a bandájával orbitálisakat a szurkolóknak. Most már takarodnia kell, a csapat szereplésétől függetlenül, kész.
Persze fals, Rosell lemondásához kötöttem.

Igy van, az a választás teljesen eltorzult lett, ami valahol érthető, sőt akkor még nem lehetett azt is biztosan tudni, hogy mennyire inkompetens és végső soron káros a jelenléte, viszont a Neymar-ügy és a mezszponzor miatt már korábban azonnal fel kellett volna állniuk Rosellel karöltve. Mondom ezt úgy, hogy magyar politikán szocializálódtam, ahol ugye nyiltan, rezzenéstelen, kielégült arccal lopnak, hazudnak, s még elszégyellniük sem kell magukat, nemhogy vállalni a következményeket. Bár igaz, hogy jogilag nem voltak kötelesek az előrehozott választásra sem - ami valamelyest megsüvegelendő -, azonban sajnos a történelem mutatja, mekkora ára volt a triplázás utáni választásnak.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.09.06. 21:36:44

S.Agüero írta:
Sajnos, 2014-ben is a játékosok nyerték meg a választást nekik, vagy jobban mondva a hozzád hasonló eredménymágusok adtak utat egy már akkor is totálisan megbukott, korrupt elnökség folytatására.
Az 2 éve volt, nem?
De, 15-ben volt a triplázás után. Ha a Sociedad elleni vereség után nem indul be a csapat, akkor már rég megbukott volna. Persze jobb, hogy így alakult, csak azt kell látni, ahhoz neki sok köze nem volt, nem miatta rendeződött Messi és LE viszonya, nem ő találta meg Xavi ideális helyzetét a csapaton belül, nem miatta lett Piquenek újra kedve focizni, Alves sem miatta hozott hosszú évek után újra egy remek tavaszt, nem ő találta meg az összhangot az MSN között.

Szakmailag nem tartom túl sokra, emberilég még annyira sem, pofátlanul hazudik a bandájával orbitálisakat a szurkolóknak. Most már takarodnia kell, a csapat szereplésétől függetlenül, kész.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.09.06. 20:51:28

Sajnos, 2014-ben is a játékosok nyerték meg a választást nekik, vagy jobban mondva a hozzád hasonló eredménymágusok adtak utat egy már akkor is totálisan megbukott, korrupt elnökség folytatására.
Az 2 éve volt, nem?
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2017.09.06. 20:38:45

Normandia írta: Szerintem MNS Benedito kampányfőnöke.:-D Itt már semmi sem számit, csak húzzon el Barto. Mintha attól Bajnokok lennénk.
Márpedig, a klub pártoló tagjai és szurkolói javarészt nem csak az orruk hegyéig látnak, ergo nem bajnoki serlegekben mérik (pusztán) az FC Barcelonát. Ennek megfelelően lesz minden bizonnyal sikeres Benedito projektje.

Nem kötelező szeretni a klubot, egyetemesen, de aki nem akarja megérteni, hogy egyszerű példával élve egy Andrés Iniesta vagy egy Lionel Messi elveszitése a dilettantizmus netovábbja lenne. Mindez pedig csak a jéghegy csúcsa, ami az elnökség hibáit illeti.

Sajnos, 2014-ben is a játékosok nyerték meg a választást nekik, vagy jobban mondva a hozzád hasonló eredménymágusok adtak utat egy már akkor is totálisan megbukott, korrupt elnökség folytatására.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.06. 18:52:36

Alcantara írta: Ez így elég kínos....

Nem lehetne olyat, hogy néha kevesebbet írnál ide és átgondoltabban?
Több,mint 5.000 hozzászólásod van, de nem nagyon emlékszem markáns véleményre tőled.
Szerintem MNS Benedito kampányfőnöke.:-D Itt már semmi sem számit, csak húzzon el Barto. Mintha attól Bajnokok lennénk.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3937
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2017.09.06. 18:10:35

MessiNeymarSuarez írta: Ez egészen brutális.. =D>
ÚGy 16500 aláírásnak kell összegyűlni ha jól emlékszem, ha ez igaz akkor durva hogy alig 6 nap alatt össze is gyűlt, ráadásul úgy hogy még meccs sem volt, hogy össze jöjjön sok socio egyszerre.
Ez így elég kínos....

Nem lehetne olyat, hogy néha kevesebbet írnál ide és átgondoltabban?
Több,mint 5.000 hozzászólásod van, de nem nagyon emlékszem markáns véleményre tőled.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.06. 17:46:59

így van, egyelőre még senki nem írta alá, nem hogy 14000 ember :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.06. 17:39:32

MessiNeymarSuarez írta:Ez egészen brutális.. =D>
ÚGy 16500 aláírásnak kell összegyűlni ha jól emlékszem, ha ez igaz akkor durva hogy alig 6 nap alatt össze is gyűlt, ráadásul úgy hogy még meccs sem volt, hogy össze jöjjön sok socio egyszerre.
Én úgy tudom, hogy ez még nem a konkrét aláírások száma, csupán azt jelzi, hogy ennyien jelezték felé támogatásukat a http://votdecensura2017.cat/" target="_blank oldalon. Az igazi aláírásgyűjtés csak néhány nap múlva fogja kezdetét venni.

Azt mondta egyébként Benedito, hogy ha összegyűlik elég aláírás, és az indítvány is sikeres lesz, akkor januárban lesz megtartva a választás.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.06. 17:25:43

Bartoék úgy kapkodtak az átigazolási időszak végén, mint akik tudják, hogy az állásukkal játszanak. Most megpróbálták sikernek eladni a kudarcot, de állandóan újabb hazugságokba keverednek. Nem tudom, képesek-e feladni a harcot.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.06. 17:19:18

etooka9 írta:Benedito: "At the moment, we have surpassed 14,000 signatures from Barça socis. We are just missing a few signatures." [@ESPORTSCOPE]

reméljük már csak kevés ideje maradt a klub élén..


Ez egészen brutális.. =D>
ÚGy 16500 aláírásnak kell összegyűlni ha jól emlékszem, ha ez igaz akkor durva hogy alig 6 nap alatt össze is gyűlt, ráadásul úgy hogy még meccs sem volt, hogy össze jöjjön sok socio egyszerre.

Én őszintén a mostani pillanattól kezdek el reménykedni és reális esélyt látni arra, hogy sikeres legyen a kampány, voltak olyan hírek hogy Katalóniában elég keményen elhallgatja a média a kampányt, és attól tartottam hogy hiába puffog ezen a fél világ, ha azokhoz akik szavazhatnak el sem jut az info, vagy nem értenek egyet.
Úgy látszik megtette a hatását a napokig/hetekig tartó közösségi média Bartot lemondató posztjai.

Az lenne a legjobb ha a gyors aláírás összegyűlést meglátva önként mondanának le, legalább hamar rendeződne az ügy és a játékosok foglalkozhatnak a focival.

Bár ki nézem belőlük hogy továbbra is hajtani fogják hogy minden rendben van, nem mondanak le, mekkora oltás lenne ha kidobatnák őket székestül.... :lol: :lol:


nemespatro
: Elég sok civil kezdeményezés is van, pl ha minden igaz Camp Nou környékét is tele tűzdelték plakátokkal, és a közösségi média is megtette a hatását.
Napokig-hetekig a #Bartomondjonle külföldi megfelelője a leggyakoribb bejegyzés lett a világon az elmúlt időszakban, erre mondták azt Bartoék hogy nem számít mert nem Katalóniából jönnek a posztok, nem olvasta egyszer sem a klubhimnuszt...

barca0417
:A 14 munkanap lejárta után pár napon belül össze számolják, ha megvan akkor pár nap alatt kihirdetik, és jön kb. októberben a rendes szavazás, ahol ha a szavazók 2/3-mada arra szavaz hogy mondjanak le, akkor onnantól DONE, repülnek is a székből és ideiglenes vezetőség lesz.

Azt viszont nem tudom hogy mi a helyzet ha ilyen hamar össze gyűlik a 16500 aláírás.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.09.06. 15:46:22

Benedito: "At the moment, we have surpassed 14,000 signatures from Barça socis. We are just missing a few signatures." [@ESPORTSCOPE]

reméljük már csak kevés ideje maradt a klub élén..
Kép
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.09.06. 15:17:51

Én arra lennék kíváncsi, hogy ezek a hírek mennyire jutnak el a socciókho. Vajon a helyi lapok és online felületek lehozzák ezeket a dolgokat? Azért elég komoly hogy így nyíltan folyamatosan cáfolják az elnök szinte minden nyilatkozatát. Gondolom Messi szerződése sincs még mindig alá írva. Csak pár nap és ez is meg lesz cáfolva Messi részéről.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.09.06. 14:37:01

A bizalmatlansági indítványnak mikor lesz meg az eredménye, nem lehet tudni? Mikor derül ki végre hogy elmennek végre innen.
Ha elüldözik Iniestát, úgyis rájuk gyújtják a székházat.
Kép
DORVAL
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.09.06. 14:13:02

2017.09.06. 14:29:12

Hogy ti mit összehergelitek magatokat és egymást hetek óta ezzel a Bartomeuval.Hazugságot számonkérni egy potitikustól?! Mintha egy sportpolitikus nem az a fajta lenne mint egy pártpolitikus-általában-?! Szerencséje van annak aki csak most kezdi elveszteni az emberi gondolkodásba vetett hitét!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.09.06. 13:53:00

Ez az egesz bagazs folyamatosan hazudik, raadasul meg hulyen is csinaljak mert olyanokrol kamuznak amiket egyertelmuen meg lehet cafolni... Meg ebben is dilettansak mint sok egyebb teruleten. Ha a sociok nem szavazzak le oket, akkor tenyleg elvesztem minden remenyemet az emberek gondolkodokepessegerol. #-o
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.06. 13:29:30

Bartomeu ugye nyilatkozott Ini szerződéséről is, hogy szóban már megegyeztek a felek. Megkérdezték Init is a meccs után, hogy meg tudja-e ő is erősíteni ezt, röviden tömören annyit mondott, hogy nem. Annyira imádom, hogy folyamatosan megcáfolják a hazugságaikat, de azért ők csak tolják és tolják ugyanúgy tovább..

Amúgy van egy tippem, hogy ő se marad, ha Bartoék nem mennek el nyárig. :?

szerk.:
Az meg asszem nem is volt még. Bartoék nyilatkozata után, miszerint az egyetlen hibájuk az volt, hogy túlságosan bíztak Neymarban és az apjában, Neymar egy Instagram post alá odakommentelte, hogy egy "joke of a president" - Barto egy vicc, kb ez a lényege. Katt.
MessiNeymarSuarez írta:Lehet hogy Laporta rosszabbul bánt a pénzzel(kitudja mi igaz a csődközelből),
A bíróság szerint semmi, nemrég volt ítélet.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.06. 11:30:04

https://www.facebook.com/notes/blaugran ... 0508707071
Srácok, akinek van ideje és kedve, érdemes elolvasni, sok igazságot ír a Rosell-Bartomeu témáról.


Elég jól le van írva, hogy mi a gond már egy jó ideje, még ha van is benne 1-2 túlzás is.
Konkrétan szerintem le kéne fordítani katalánra és kitűzni ott az oszlopokra..


Lehet hogy Laporta rosszabbul bánt a pénzzel(kitudja mi igaz a csődközelből), de a klub imázsának felépítéséhez nagyon értett, és sokkal jobb megítélése volt a klubnak.

Eleve játékosok szempontjából is...Ha pár éve hívott a Barca, az azt jelentette számodra hogy egészen különleges játékos vagy, és a legjobbak közé tartozol, de ha most hív, jelenleg is jelenti, hogy csak egy D terv vagy, esetleg lókötő mint Ardáék Douglassal...
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2017.09.06. 11:27:00

neobarca írta:Abszolút értelmesen nyilatkozik az elmök "úr". Kár, hogy a fele sem igaz. =D>
Anno Laprta miért lett leváltva? Arra emlékszik még valaki?
Nem le lett váltva, hanem a szabályok szerint már nem indulhattak egy újabb választáson. Nem tudom pontosan hogy van, de asszem 2 ciklus után automatikusan új elnökségnek kell jönnie. :?
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.09.06. 11:22:25

Samper írta:B. szerint az idei keret erősebb, mint a tavalyi volt. Tavaly másodikak lettünk. Tehát... (??)
Általában az a cél, hogy minden évben erősebb legyen a keret, amúgy meg tegyük hozzá, hogy közben mások is erősödnek vagy gyengülnek. Ezért kell arra törekedni, hogy a lehetőségekhez képest a lehető legjobb kerettel rendelkezzünk.

Tehát ahhoz, hogy bajnok tudj lenni, nem magadhoz képest kell erősödni, hanem a vetélytársakhoz képest.
Tudva, hogy a Real tavaly milyen stabil volt, ahhoz, hogy legyőzzük idén, első ránézésre több kell egy Dembele-Neymar cserénél és egy Paulinhonál.

Előre egy Neymar, Dembele, Messi, Suarez négyes nem ártott volna plusz Paco
középre Verratti, Iniesta, Roberto, Rakitic, Busquets Rafinha
hátulra meg még egy jobbhátvéd, plusz egy középső védő

A így állnák fel, akkor lehetne mondani, hogy papíron erős a csapat.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.09.06. 11:19:34

Abszolút értelmesen nyilatkozik az elmök "úr". Kár, hogy a fele sem igaz. =D>
Anno Laprta miért lett leváltva? Arra emlékszik még valaki?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése