Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.01. 08:52:22

MessiNeymarSuarez írta: Neymar vol2:
https://index.hu/sport/futball/2018/02/ ... _is_tette/" target="_blank

Tényleg nő a Neymarizmus, és nincs ki kordába tartsa. Láthatóan neki a legfontosabb az hogy jó sok pénzért ellötyögjön a brazil tesókkal.
Ezt hogy sikerült kiértened ebből a nyilatkozatból? :D kb olyan vagy, mint az NSO-sok, leírod ezt, én meg nyitom meg, h mekkorát mondott Neymar. Aztán közben köze nincs ehhez.

A hozzáállásával kb semmi probléma nem volt nálunk, nagyjából csúszott mászott a meccseken, próbálkozott, védekezett. De tudom, egyszer elment a húga születésnapjára :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.01. 08:12:41

Mekkora troll lenne, ha lényegében kicsalnánk tőle a legjobb haverja árának a felét :lol: :lol:


Neymar vol2:
https://index.hu/sport/futball/2018/02/ ... _is_tette/" target="_blank


Tényleg nő a Neymarizmus, és nincs ki kordába tartsa. Láthatóan neki a legfontosabb az hogy jó sok pénzért ellötyögjön a brazil tesókkal.

Sajnálom hogy így elszállt magától, képességben a TOP 3-ban benne lenne ha olyan profi hozzáállása lenne mint pl Messinek vagy Roninak.
Egy Xavi-Puyol-Masche-Valdes öltözőben lenne a helye, ők jól helyre tennék, és megtanulná hogy hol a helye, de a PSG-ben már most nincs fék a brazilok ego-vonatján.
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2018.02.01. 00:10:55

Mindig is jellemző volt Neymarra az alattomosság, a simlisség, a pénzéhség és az ellenfél megalázása. Na meg a kakaskodás és a hiszti, nagyon jó utódja lesz CR-nek. :). Van egy olyan érzésem, hogy törött lábbal nem fognak érte 250 milliót fizetni, mert valakinek el fog borulni az agya és a karrierjét is kettétöri. Szerintem úgy van vele hogy a rossz reklám is reklám és mégtöbb pólót vásárolnak.
Örülök hogy már máshol bohóckodik, pedig ha csak a focival foglakozna akkor még akármi is lehetett volna.
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.01.31. 23:10:43

Stalkyard írta:Neymar hivatalosan beadta a keresetet az első fokon illetékes bíróságon, amelyben a szerinte - jogosan - járó 26 millió euró elmaradt aláírási bónuszát követeli a Barcelonától. A keresetben további 4 millió eurót is követel kamat gyanánt, így a teljes összeg 30 millió euró. [mundo]

(A Barca eközben ellenkeresetet készül benyújtani, amelyben az aláírási bónusz - a klub által már kifizetett - első részletét követeli vissza a játékostól. És mivel a Barca keresetében is szerepel egy 9 milliós bánatpénz a szerződés megszegéséért, a klub összesen 75 millió eurót követel Neymaron.)
[totelcamp blog]


Hát ez érdekes. Gondolom volt erről szerződés, hogy milyen feltételek teljesülése esetén kapja meg a bónuszt Neymar. Na most, ennyire kétféleképpen értelmezni ezt a szerződést, elég érdekes... :mrgreen:

Jogi részéről nyilván nem tudok nyilatkozni, de félretéve azt, és az emberi oldalra koncentrálva Neymar azért egy büdös nagy gyökér, a nyári események fényében. De ha jár neki, akkor persze jár... De annyira örülnék ha pofára esne.
Őszintén remélem h kisemmizzük ezt a kis brazil mocskot!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.31. 22:07:26

Jó lenne, ha végre pont kerülne a Neymaros ügyeink végére. Egyébként a lehető legjobb helyen van jelenleg. Neki elég fontos a pénz és a sztárság, ezekhez Párizsnál nincs jobb hely.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.01.31. 22:01:31

Nero. írta:
Lehet én vagyok itt a csóró, de 10 milliárdos kintlévőség miatt én se lennék rest a bírósághoz fordulni. Ha neki van igaza megkapja, ha meg nem akkor nem, ilyen egyszerű. Amúgy nyilván nem szép hogy így vannak egymással a felek.

Nem mindenki culé, aki itt játszik/játszott, van akinek ez csak egy munkahely, ezt sokan elfelejtik.
A távozása egyéb körülményeire is gondolok illetve nyilván ezzel a pénzzel kapcsolatos vetületére is. Számomra elég egyértelmű, hogy amiatt kussolt egész nyáron, hogy nehogy rá lehessen fogni, hogy csak és kizárólag emiatt az összeg miatt várt, hanem ő igenis "gondolkodott" és "mérlegelt", azért nem a nyár elején lépett le. Nyilván sportszakmailag az lett volna a legoptimálisabb, ha már Párizsban kezdi az alapozást, felkészülést, stb. Egyenes korrekt választ ad a szurkolóknak, akik az utolsó percig ragaszkodtak volna hozzá. Ha nekem a pénz a fontos, akkor is egyenesen kimondtam volna már a nyár elején, hogy lépni fogok, mert .... Ekkora átigazolási/kivásárlási pénznél pedig simán el lehetett volna húzni a bürokráciai dolgokat úgy is, hogy köztudott, hogy lép.
Neymar viszont egy önző, nagypofájú kis takony. Itt azért volt csöndben, mert voltak akik az öltözőben a fejére szóltak volna. Abban a pillanatban viszont, ahogy janinak érzi magát, köp mindenkire. Meg kell nézni pl. Cavanival a kapcsolatát. Kb fizetnek nekik az arabok hogy nyugalom és béke legyen. :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.31. 21:55:32

Nero. írta:
Lábtörést tudok csak kívánni neki.
Pff...

Lehet én vagyok itt a csóró, de 10 milliárdos kintlévőség miatt én se lennék rest a bírósághoz fordulni. Ha neki van igaza megkapja, ha meg nem akkor nem, ilyen egyszerű. Amúgy nyilván nem szép hogy így vannak egymással a felek.

Nem mindenki culé, aki itt játszik/játszott, van akinek ez csak egy munkahely, ezt sokan elfelejtik.
Ezzel egyet értek, és az anyagi érdekek mellett szerepet játszhat még a megromlott vizsony is a vezetőséggel, amelyben valószínűleg nemcsak a brazil hibás, mondom ezt úgy, hogy nem vagyok egy nagy Neymar fan.

Ha jogosan jár neki, akkor kapja meg és kész.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.31. 21:54:20

Nero. írta:
...
Pff...
Nem mindenki culé, aki itt játszik/játszott, van akinek ez csak egy munkahely, ezt sokan elfelejtik.
Azzal nincs is baj! Sajna nekem is egyre kevésbé szimpatikus. Sajnáltam, hogy elmegy, de már örülök, hogy nincs itt. Persze nem haragszom rá, de már nem tudok úgy ránézni, mint eddig. Emberileg csalódás, és nem tudom különválasztani a játékostól...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.01.31. 21:48:37

Nero. írta:
Lábtörést meg a jövőre nézve 0 komoly trófeát tudok csak kívánni neki.
Pff...

Lehet én vagyok itt a csóró, de 10 milliárdos kintlévőség miatt én se lennék rest a bírósághoz fordulni. Ha neki van igaza megkapja, ha meg nem akkor nem, ilyen egyszerű. Amúgy nyilván nem szép hogy így vannak egymással a felek.

Nem mindenki culé, aki itt játszik/játszott, van akinek ez csak egy munkahely, ezt sokan elfelejtik.
Szerintem Neymar fogja megnyerni a pert, túl sok sumákság van a klubnál, Barto és Rosell révén. És az időpont is adott, amit kivárt Neymar.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.31. 21:41:26

Lábtörést tudok csak kívánni neki.
Pff...

Lehet én vagyok itt a csóró, de 10 milliárdos kintlévőség miatt én se lennék rest a bírósághoz fordulni. Ha neki van igaza megkapja, ha meg nem akkor nem, ilyen egyszerű. Amúgy nyilván nem szép hogy így vannak egymással a felek.

Nem mindenki culé, aki itt játszik/játszott, van akinek ez csak egy munkahely, ezt sokan elfelejtik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.01.31. 21:21:59

Stalkyard írta: Hát ez érdekes. Gondolom volt erről szerződés, hogy milyen feltételek teljesülése esetén kapja meg a bónuszt Neymar. Na most, ennyire kétféleképpen értelmezni ezt a szerződést, elég érdekes... :mrgreen:
Én azt tudom feltételezni, hogy arról volt szó, hogy aláíráskor kapsz x összeget, aztán ha egy év múlva is itt vagy (azt hiszem augusztus 1 volt a dátum amit a média lehozott), akkor kapsz x összeget és évről évre így tovább. Ez az aláírási pénz pedig egy bónusz, amit én leginkább a német Weihnachtsgeld-hez tudnék hasonlítani. (német jogi kifejezés onnan jön, hogy itt dolgozom) A lényege pedig az, hogy évente kapsz egy bónuszt, amit a legtöbb munkaadó november-decemberben fizet ki, a dátum benne van a szerződésedben.
A lényeg pedig itt következik. Ha a munkaviszony dec. 31 előtt valamilyen okból megszűnik, akkor a munkavállaló nem követelheti a kifizetést, ha pedig dec 31 után, akkor követelheti. Olyan nincs, hogy részletet követelek. Vagy megkapom az összeget vagy sem. Ha ilyen séma alapján volt kikötve ez a bónusz, hogy augusztus 1-ig kell fennálljon a munkaviszony, akkor Neymar JOGILAG jogosan követel és a vezetőség volt amatőr, hogy így kötötték meg a szerződést, ha viszont van más kitétel is akkor Neymar pattog hiába.
A szerződésszegést nem igazán tudom hova tenni, mert én ebben az esetben a szerződés egyoldalú felbontásáról beszélnék, ami nem szerződésszegés, mert egyértelmű a kivásárlási összeg esetén, hogy ha azt kifizeted, akkor egyoldalúan megszüntetheted a szerződést, mint játékos. Legfeljebb arról lehet szó, hogy Neymar rosszhiszeműen járt el a klubbal, a munkaadójával szemben és ezen az alapon követelhetünk rajta pénzt. Ez a jóhiszeműség ill. rosszhiszeműség pedig jogilag elég tágan értelmezhető, általános fogalom, nehéz lenne csak ezzel pert nyerni.

Emberileg pedig nyilván a távozásának a körülményei gusztustalanok, nálam leírta magát a gyerek az biztos. Lábtörést meg a jövőre nézve 0 komoly trófeát tudok csak kívánni neki. :roll:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.01.31. 20:32:44

Neymar hivatalosan beadta a keresetet az első fokon illetékes bíróságon, amelyben a szerinte - jogosan - járó 26 millió euró elmaradt aláírási bónuszát követeli a Barcelonától. A keresetben további 4 millió eurót is követel kamat gyanánt, így a teljes összeg 30 millió euró. [mundo]

(A Barca eközben ellenkeresetet készül benyújtani, amelyben az aláírási bónusz - a klub által már kifizetett - első részletét követeli vissza a játékostól. És mivel a Barca keresetében is szerepel egy 9 milliós bánatpénz a szerződés megszegéséért, a klub összesen 75 millió eurót követel Neymaron.)
[totelcamp blog]


Hát ez érdekes. Gondolom volt erről szerződés, hogy milyen feltételek teljesülése esetén kapja meg a bónuszt Neymar. Na most, ennyire kétféleképpen értelmezni ezt a szerződést, elég érdekes... :mrgreen:

Jogi részéről nyilván nem tudok nyilatkozni, de félretéve azt, és az emberi oldalra koncentrálva Neymar azért egy büdös nagy gyökér, a nyári események fényében. De ha jár neki, akkor persze jár... De annyira örülnék ha pofára esne.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2018.01.27. 19:03:18

Amúgy nem értem, ha annyira hú de a Real a vágyálma akkor miért minket választott 2013-ban? Pláne hogy Perez is eléggé futott utána.
Mert itt kaptak zsebbe 40-50, ki tudja hány millió eurót.

Nekem semmi kétségem nincs, hogy ha most nyáron nem is, de legkésőbb 2019ben ott fog kikötni.
A Realnak CR után kell egy arc, akire építhetnek szakmailag és marketing oldalról is.
Se Kane se Hazard nem ilyen, hiába viszik oda.

Perez meg gondolom tudja, hogy nem engedhet meg magának a Real még egy olyan időszakot, ami a galaktikusok után és CR előtt volt pár évig.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.27. 18:53:07

Varatrix írta:
Illetve nekem mindössze annyi nem világos hogy mi lehet az hogy, "mindvégig ez volt terv" ??
Ha tényleg ez lett volna az álma hogy ott is kipróbálja magát, miért nem tette le Pérez nekünk kivásárlási árat?

Senki nem lehet annyira naiv hogy ha Párizsból költözik Madridba, akkor nem kap disznófejet a Nou Camba...

Én is tartom hogy kacsa, csak sajnos nyáron ugyanez a háború ment közöttünk amikor Párizsról volt szó. Az egyik fél szerint ordító kacsa, a másik meg fél.

Azért én is tartok ettől a dologtól, egyrészt mert nagyon jó játékosnak tartom, másrészt meg végleg meggyűlölném mint embert.

Kíváncsi vagyok hogy, tényleg Messi státusza volt a gond, vagy az hogy nem volt "elég" brazil a keretbe, mert most itt lehetne a gyerekkori barátjával.

És annyira haragszom rá hogy nyugodt szívvel mondom hogy a legrosszabba mit kívánok neki hogy, Coutinho előbb legyen aranylabdás nálunk, mint Neymar bárhol máshol. Cou lehet a bizonyíték arra hogy tévedett...



Vajon mennyire szívhatja most a fogát, hogy eljött, és a legjobb haverja + Paulinho is a Barcában játszik? :lol:


Amúgy nem értem, ha annyira hú de a Real a vágyálma akkor miért minket választott 2013-ban? Pláne hogy Perez is eléggé futott utána.

Nem hiszem hogy előre ez volt a terve hogy eljön a Barcába hogy utána a RM-ba menjen..
Egyrészt ki tudja előre hogy addigra mire oda kerül, nem tölti fel a Real jobbnál jobb játékosokkal a posztot?!
Na meg szerintem senki sem akarhat szándékosan közellenség lenni.

Szerintem most amúgy azt vette magára, hogy nem rég kifütyülték, amiért nem adta Cavaninak oda a tizit hogy rúgja be és rekorder lehessen.

Mindegy, jöjjön vissza a kedve a RM ellen, ejtsék ki, hogy utána mi ejtsük ki őket :lol:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.27. 18:36:54

Tivadar6 írta:Elnézve Neymart, egyátalàn nem lepne meg, ha nyáron tènyleg eligazolna.
Szanaszét rùgták ma is, és a mostani gòljáná, megint fapofàval "ünnepelt", mint az utòbbi meccsein....
Akkor egy igazi búcsús ci.ány lenne :D legalább kiábrándulnek belőle, mert én bírom a mai napig a játékát.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.01.27. 17:41:57

Elnézve Neymart, egyátalàn nem lepne meg, ha nyáron tènyleg eligazolna.
Szanaszét rùgták ma is, és a mostani gòljáná, megint fapofàval "ünnepelt", mint az utòbbi meccsein....
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.01.26. 12:45:26

MessiNeymarSuarez írta:Szerintem ez a Neymar-->Real a sajtó kreálmánya.

Miért akarna oda menni, pláne hogy ha esetlegesen idén ők vernék ki a BL-ből? Ha meg még BL-t nyernének, akkor meg végképp miért?
Inkább menne a PSG-ből ahol kiskirályfi és épp Bl-t nyertek egy omladozó, jelenleg pocsék állapotban lévő Real Madridhoz?

Ha 2-3-szor kiütné sorban a RM a PSG-t akkor megérteném ha beindulna, de így jelenleg nem.

Ráadásul a PSG miért adná el? Gyanítom szóltak neki hogy onnan el nem megy 1-2 éven belül főleg, ha meg hisztizik akkor pont a PSG az aki korlátlan anyagiakkal rendelkezik, így ők megtehetik hogy lelátóztatják, aztán Neymar dönthet hogy focista marad és vissza megy játszani, vagy pedig lelátózik és 3-4 év múlva ingyen megy, ha egyáltalán kell valakinek addigra.

A PSG csúcs csapatot akar építeni, nem hiszem hogy elengednék ha több éves kergetőzés után sikerült egy TOP kalibert leigazolni.
Illetve nekem mindössze annyi nem világos hogy mi lehet az hogy, "mindvégig ez volt terv" ??
Ha tényleg ez lett volna az álma hogy ott is kipróbálja magát, miért nem tette le Pérez nekünk kivásárlási árat?

Senki nem lehet annyira naiv hogy ha Párizsból költözik Madridba, akkor nem kap disznófejet a Nou Camba...

Én is tartom hogy kacsa, csak sajnos nyáron ugyanez a háború ment közöttünk amikor Párizsról volt szó. Az egyik fél szerint ordító kacsa, a másik meg fél.

Azért én is tartok ettől a dologtól, egyrészt mert nagyon jó játékosnak tartom, másrészt meg végleg meggyűlölném mint embert.

Kíváncsi vagyok hogy, tényleg Messi státusza volt a gond, vagy az hogy nem volt "elég" brazil a keretbe, mert most itt lehetne a gyerekkori barátjával.

És annyira haragszom rá hogy nyugodt szívvel mondom hogy a legrosszabba mit kívánok neki hogy, Coutinho előbb legyen aranylabdás nálunk, mint Neymar bárhol máshol. Cou lehet a bizonyíték arra hogy tévedett...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.25. 19:50:16

Szerintem ez a Neymar-->Real a sajtó kreálmánya.

Miért akarna oda menni, pláne hogy ha esetlegesen idén ők vernék ki a BL-ből? Ha meg még BL-t nyernének, akkor meg végképp miért?
Inkább menne a PSG-ből ahol kiskirályfi és épp Bl-t nyertek egy omladozó, jelenleg pocsék állapotban lévő Real Madridhoz?

Ha 2-3-szor kiütné sorban a RM a PSG-t akkor megérteném ha beindulna, de így jelenleg nem.

Ráadásul a PSG miért adná el? Gyanítom szóltak neki hogy onnan el nem megy 1-2 éven belül főleg, ha meg hisztizik akkor pont a PSG az aki korlátlan anyagiakkal rendelkezik, így ők megtehetik hogy lelátóztatják, aztán Neymar dönthet hogy focista marad és vissza megy játszani, vagy pedig lelátózik és 3-4 év múlva ingyen megy, ha egyáltalán kell valakinek addigra.

A PSG csúcs csapatot akar építeni, nem hiszem hogy elengednék ha több éves kergetőzés után sikerült egy TOP kalibert leigazolni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.25. 19:30:55

Szerintem 100% hogy még minimum 2-3 évig PSG játékos lesz.
Még ha esetleg el is akarna menni (amit kétlek) és a Real minden eszközt bevetne akkor se sikerülne leigazolniuk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.25. 18:59:40

Egyébként lehet csak én gondolom így,de ha Neymar frusztrált lesz(vagy már az) Cavani miatt,akkor inkább elküldik az urut(annak ellenére hogy lövi a gólokat) Ney fizetésén meg emelnek még egy kicsit. Most vették Neyt,aki azért bőven top 5 játékos(ha maximálisan a játékra koncentrál akkor nálam a 2.),és nem csak villogni akarnak a pénzzel,hanem felnőni a Barca-Real szinthez,és Bl-t nyerni,ha most nem is,2-3 éven belül. A pénz egy másik kérdés,hogy 250,300 vagy még több. Ha zsebből nem is húzzák elő az arabok,nem szorulnak rá. Azt sem gondolom,hogy Neymar egyedül megoldaná a Madrid gondjait,a legtöbb mérkőzésen többre mennének vele mint a jelenlegi támadókkal,de ott a védekezéssel is vannak gondok,azon meg a brazil nem segít. Én olyan 4-5 érkezőt is tippelek a fehéreknél nyáron,főleg ha tényleg kiesnek a BL-ből is rögtön.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.25. 18:58:04

De mégis mi a túróért akarna lelépni? :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.25. 18:53:52

18Barca99 írta:
neobarca írta:Állítólag Ney csak akkor mehet a Realba, ha a PSG BL-t nyer. :mrgreen:
És ennek mi értelme lenne? Mármint azt értem, hogy te is viccből írtad be (remélem:D) de aki ezt ki találta mennyire unatkozott?
Ezt én is olvastam.
Neymar el akar menni, és gondolom így motiválja az elnök, hogy okés, ha nagyon akarsz leléphetsz, de ahhoz meg kell nyerni a BL-t.

De én is kétlem, hogy már most nyáron lelépne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.25. 18:40:36

neobarca írta:Állítólag Ney csak akkor mehet a Realba, ha a PSG BL-t nyer. :mrgreen:
És ennek mi értelme lenne? Mármint azt értem, hogy te is viccből írtad be (remélem:D) de aki ezt ki találta mennyire unatkozott?
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.25. 18:02:16

Neymar úgy néz ki megy a Realba, annyi ilyen hír van. Verrattiról is megírták százan, hogy leigazolja a Barca, azóta is a játékosunk. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2018.01.25. 17:56:24

Állítólag Ney csak akkor mehet a Realba, ha a PSG BL-t nyer. :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése
cron