Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.07. 23:13:07

Jön a harmadik gyerek? Errol lemaradtam :) Ráhajt a CSOKra :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.03. 12:49:56

Na pasztmekk, úgy tűnik jól beütött az agybaj nálam :lol:

Természetesen a Chelsea előtti meccsekre gondolt a költő, például az Eibar ellen, bár ott már Iniestát és társait is pihentetném, hogy pihenten mehessünk a Buszpályaudvarra.

Stalkyard : Az biztos, nagyon ki vagyok éhezve már egy jó BL menetelésért, és ha kiejtenénk a Chelsea-t, az élményben nálam felérne egy BL döntőbe jutással, pláne a 2012 után, és az után hogy azt nyilatkozták hogy a Barca fél tőlük.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.03. 12:10:31

Szerintem a Chelsea elleni meccsek előtti bajnokik egyikére gondolt. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.03. 11:54:31

MessiNeymarSuarez írta:Chelsea elleni meccsek egyikén én pihentetném, folyamatosan játszott, neki is kell a pihi, ő sem lehet ott minden meccsen maximálisan fejben.
Hogy mi? :D Én is optimista vagyok a Chelsea elleni párharccal kapcsolatban, de azért annyira még én se, hogy Messit a visszavágón már pihentetném. De legalább nem lehet azzal vádolni, hogy nem bízol a csapatban. :D
csaaron
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:38:52

2018.02.03. 01:20:44

Stalkyard írta:Ez tényleg idegesítő, hogy egyfolytában ő lövi a full jobblábas szögeket. Lajos pl. remek szabadrúgáslövő, nagyon kevésszer rúghatott nálunk, és most nem nézek utána, de a tegnapi két üres Heinekenes üvegemet tenném rá hogy 80-90%-ban beverte. :D

Meg engem spec az is idegesít, mikor 30 méterről a pálya széléről is rálövi, ahelyett, hogy beívelné. Pedig most már azért van nem egy jól fejelő ember a csapatban, Lajos, Piqué, Umtiti/Verma, Paulinho, Rakitic pl.

Na mindegy, tökéletes ő sem lehet. :D

Ja még annyit, hogy mostanában cseszettül önző, és mellé háromszor annyi rossz döntést hoz meccsenként, mint általában. Remélem csak a szokásos év eleji forma.
Te tudod az önző szó fogalmát hogy mit jelent? Ha itt játszana Ronaldo szerintem már öngyilkos lettél volna ha Messire azt mondod hogy önző. Az egész emberen látszik hogy nem önző csak a csapat érdekeit nézi egy mozdulata nincs szinte( régebben, fiatalabb korában azért volt) amin az látszodna hogy a saját érdekei vannak szem előtt nála. Nem önző csak fáradt és nem jól dönt bizonyos szituációkban. Szerda szombat játsza A meccseket nyilván nem gép ő sem. Van két rosz meccse és jönnek a „Barcelona” szurkolok magyarázni egyből amikor nem gondolkoznak cseppetsem hogy ez mennyivel összetettebb dolog nem csak arról szól hogy jó akkor ő most önző lett...ha oxigénhiány van az ember sokkal nehezebben tud jó döntést hozni és szerintem ez lehet a dolog mögött sokkal jobban hihető minthogy Messi hirtelen megváltozott és önző lett és mindent maga akar megoldani mert egy kis ördög és egy diktátor aki uralkodik mindenki felett igazából..ha majd 15 meccset játszik rosszul egymás után akkor már lehet panaszkodni de szerintem egy szót sem szólhat senki se ilyen verseny naptár mellett.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.02.02. 10:50:37

MNS te nagyon rá vagy pörögve erre a Chelsea meccsre, 3 hete folyamatosan arról írsz, és még mindig van ugyanennyi a meccsig. :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.02. 10:49:08

Stalkyard írta: Nem tegnapra értem, általánosan, elég sokszor inkább kapura teszi olyan szögből és távolságból, ahonnan ívelni kéne. Legalábbis én így emlékszem, lehet rosszul. :D
jah azt hittem a tegnapi meccsre gondolsz.
az lehet, bár sokszor próbálkozik ezzel az élesen a rövdre rúgott lasztival, de vagy rossz a kivitelezés, vagy akinek kéne lemarad. mert ebben lenne veszély bőven, ha a röviden érkezne valaki.

mondjuk ide tartozik,hogy a pontrúgásaink ebben a szezonban nem érnek egy forintot sem, kb mint Pep idejében. LE-nél volt fellángolás, de idénre elmúlt a veszély. (gondolok itt szögletekre elsősorban.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.02. 10:43:54

Tegnap tényleg gyenge volt, de szigorúan magához viszonyítva.(bár így is kiadott egy olyan gólpasszt amit sokan megirigyelnének)


Chelsea elleni meccsek egyikén én pihentetném, folyamatosan játszott, neki is kell a pihi, ő sem lehet ott minden meccsen maximálisan fejben.

Bár az elég nagy segítség, hogy a Getafe ellen lesz egy 6-7 napos szünet, akkor relaxálhat a csapat is, és készülhet a Chelsea ellen mindent bevetve.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.02.02. 10:40:08

csababarca írta:Mármit mikor lőtte rá 30 méterről pálya széléről?
.
Nem tegnapra értem, általánosan, elég sokszor inkább kapura teszi olyan szögből és távolságból, ahonnan ívelni kéne. Legalábbis én így emlékszem, lehet rosszul. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.02. 10:38:14

Mármit mikor lőtte rá 30 méterről pálya széléről?
Tegnap volt egy szituáció, amikor annak tűnhetett, hogy kapura lőtte. De azt oda rúgta, ahova tanítják, csak Piqué lemaradt picit, illetve pont annyira volt erős a labda, hogy későn ért oda Piqué.

Azokat a rövidre szokta rúgni, oda kell érni.

Biztos nem lövi 80-90%osan Suarez, erre a nyakamat teszem. Még 50%osan sem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.02.02. 10:29:26

Ez tényleg idegesítő, hogy egyfolytában ő lövi a full jobblábas szögeket. Lajos pl. remek szabadrúgáslövő, nagyon kevésszer rúghatott nálunk, és most nem nézek utána, de a tegnapi két üres Heinekenes üvegemet tenném rá hogy 80-90%-ban beverte. :D

Meg engem spec az is idegesít, mikor 30 méterről a pálya széléről is rálövi, ahelyett, hogy beívelné. Pedig most már azért van nem egy jól fejelő ember a csapatban, Lajos, Piqué, Umtiti/Verma, Paulinho, Rakitic pl.

Na mindegy, tökéletes ő sem lehet. :D

Ja még annyit, hogy mostanában cseszettül önző, és mellé háromszor annyi rossz döntést hoz meccsenként, mint általában. Remélem csak a szokásos év eleji forma.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.02. 10:14:43

recrea írta: Azért én téged elzavarnálak onnan és meghagynám Suareznek :D egyébként már nálunk is nem egy rohadt nagy gólt lőtt az uru szabiból, nagyon fent van most, nyugodtan lőhette volna a tegnapit is.

Ugye te sem gondolod komolyan, h EV dönti el, h ki rúgja őket vagy van bármiféle beleszólása Messivel szemben?! :D
Nem láttál még szabadot rúgni. 8)

nem gondolom komolyan, bár beleszólhatna.
Messi magától nem fogja átadni, ki adná át? Akkor menjen oda az adott játékso, hogy figyelj, most ezt érzem, had rúgjam.
Játékosok megbeszélhetik maguk közt, de ha nem nyitják ki a szájukat, akkor úgy nehéz.
Szerintem fog rúgni Coutinho is majd, de még nagyon új, nem véletlen nem is állt oda még.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.02. 10:02:47

csababarca írta: Szabadrúgásoknál amúgy nem értem pl Lajos minek áll oda, ki veszi őt komolyan? neki én sem engedném át.
A végén az a jobblábas szög, Coutinhonak lett volna jó, de oda sem ment.
Ezt mondjuk az edzőnek kellene elmondani szerintem, hogy néha engedje át. Neymarnak sokszor átengedte a jobb oldaliakat. Nem hiszem hogy megsértődne ezen, ha 10ből csak 8 szabadot rúghatna rá.
Azért én téged elzavarnálak onnan és meghagynám Suareznek :D egyébként már nálunk is nem egy rohadt nagy gólt lőtt az uru szabiból, nagyon fent van most, nyugodtan lőhette volna a tegnapit is.

Ugye te sem gondolod komolyan, h EV dönti el, h ki rúgja őket vagy van bármiféle beleszólása Messivel szemben?! :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.02. 09:52:59

TEgnap valóban gyenge volt, látszott is a csapat játékán.
De remélem csak rápihen a tavaszra ( :mrgreen: )

Szabadrúgásoknál amúgy nem értem pl Lajos minek áll oda, ki veszi őt komolyan? neki én sem engedném át.
A végén az a jobblábas szög, Coutinhonak lett volna jó, de oda sem ment.
Ezt mondjuk az edzőnek kellene elmondani szerintem, hogy néha engedje át. Neymarnak sokszor átengedte a jobb oldaliakat. Nem hiszem hogy megsértődne ezen, ha 10ből csak 8 szabadot rúghatna rá.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.02.02. 08:45:02

Nem teljesen értem ezt a negatív hozzállást.Ha jól tudom nem 100százalékban rajta keresztül futnak a támadások.Nincs megtiltva Suareznek ,hogy egyedül csinálja meg, vagy Coutinhonak sem ,hogy ne a védőbe rúgja a zsugát, vagy Iniesta kaput találjon 20ról ... ecetera ecetera.Nyilván gyengébben megy de ez is önmagához képest.És még így is adott egy extra gólpasszt.Szóval Messivel kapcsolatban a kritikáva mindig csínján bánnék.
sajnos néhány éven belül , könyörögni fognak a népek csakhogy a legrosszabb Messi 10 percre pályára lépjen.De akkor ő már Miamiba fogja veretni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.02. 00:40:50

Ezzel nincs is semmi gond, de akkor engedje már át a jobb lábas szabit másnak meg ne feltétlen vezesse bele két emberbe a labdát nyolcadszorra is.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.02. 00:38:22

Nekem se tetszik a mostani Messi, de ő is ember neki is vannak rosszabb időszakai. Legkésőbb a Chelsea ellen ujra ő lesz a húzó ember.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.01. 23:58:54

Ez a január elég közepesre sikeredett neki, legalábbis magához képest a mezőnyben volt már sokkal jobb. Persze a gólok, gólpasszok attól még jönnek neki szerencsére, de mostanában több hibával játszik, mint szokott.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2018.02.01. 23:55:14

Leonak jót tenne egy óra kispad az Espanyol ellen, utóbbi 2-3 meccsen nagyon enerváltan játszott. Coutinhóval a helyén talán elbírná a csapat a hiányát.

Bár elképesztő, hogy még így, gyengébb formájában is szinte minden alkalommal hoz egy meccset eldöntő mozdulatot.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.30. 20:33:12

Ez oké, én csak az Aranycipő tekintetében néztem, 18 csapatos portugáloknál a 2-es szorzó nagyjából ugyanaz a szint lenne, mint a franciáknál 20 csapattal 1.5-ös szorzó, az korrekt volt tavaly.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2018.01.30. 20:30:26

S.Agüero írta:Elég nagy vicc, hogy cseréltek a Portugál Ligával, mert ott ugye csak 18 csapat van, tehát úgy a 2x-es szorzó korrekt, a franciáknál meg ugyanúgy 20 csapat van, ott a legegyszerűbb Aranycipősnek lenni most szerintem.
Ettől még szerintem te is érzed, hogy a portugál bajnokság csapatai, kanyarban sincsenek a PSG illetve szerintem a Lyon is pl messze előttük jár és habár a Monaco nem ugyan az mint tavaly, de véleményem szerint ők is.
recrea írta: És burkoltan lehülyéz :D
Eszem ágában nem volt. :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.30. 20:28:47

TripleH írta:Recrea: A szó együtthatót jelent. :D
És burkoltan lehülyéz :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.30. 20:27:34

Elég nagy vicc, hogy cseréltek a Portugál Ligával, mert ott ugye csak 18 csapat van, tehát úgy a 2x-es szorzó korrekt, a franciáknál meg ugyanúgy 20 csapat van, ott a legegyszerűbb Aranycipősnek lenni most szerintem.
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.30. 20:23:23

TripleH írta:
Ronaldinho0408 írta:Kicsit off, de mégiscsak Messit érinti leginkább, esetleg Suarezt.

Mióta kétszeres a francia bajnokság gól szorzója az aranycipőnél ls legfőképpen miért. (lehet, hogy már régóta, csak valahogy ösztönösen másfelesnek gondoltam) De gondolom ez is Bl, meg nemzetközi szereplés alapján rangsorolódik, ennyire jó eredményeket hoznak a francia klubok? Ok, ott van a PSG, illetve a Monaco sem teljesít rosszul, de ez igencsak friss dolog, a Monaco pl a tavalyi éven kívül nem tudom, korábban meddig jutott el.
Tavaly még 1,5x volt, de inkább egy francia bajnokság legyen 2x szorzó, mintsem a portugál. Ha jól nézem őket cserélték meg.

Recrea: A szó együtthatót jelent. :D

Jelenleg szerintem az angol és spanyol liga kiemelkedik az összes többi közül, utána német, (azzal is lehetne kezdeni valamit, hogy nekik 4 meccsel kevesebb jut) olasz, ahol mostanában talán nem annyira magas a színvonal, de ha mást nem az alapvetően védekező felfogás felértékelheti az ott elért találatokat.

Azzal, hogy összevásároltak egy "világverő" psgt egy kutyautő bajnokságon belül, logikusan inkább csökkennie kéne a szorzónak :D de szerintem ezt úgyis lehetetlen úgy kihozni, hogy igazságos legyen, éppen ezért nem is látom sok értelmét ennek a díjnak.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.30. 20:18:44

Én csak simán azt hittem hogy a katari csóka ezt is elintézte Neymarnak ugyanolyan sportszerű módon ahogy megszerezték a 2022es VBt is. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése
cron