Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.17. 23:54:57

Jack Napier írta: Szerintem a Sevilla-t nem kell ennyire lesajnálni
játékosokra le lehet bontani,bár úgy is a MU nyerne.
de érdekesebb hogy melyik klub mennyiből érte ezt el?

nekünk is blama lenne kiesni a Roma ellen, a MUnak is a Sevilla ellen. nincs ezen mit szépíteni.
a premier league második helyezettjétől nem azt várná az ember, hogy csont nélkül kiesik a spanyol 5. ellen. jelent kell nézni, nem a múltat. mármint fontos, de azzal nem lehet takarózni a jelen kudarcaira.

mondom, itt a baj a MU-nál az, hogy nem kompatibilis a keret azzal amit Mourinho akar. Pedig ez a második éve, igazolhatott is, de továbbra is az van, hogy van egy támadófelfogású kerete, ehhez meg nem illeszkedik Mourinho elképzelése.
írtam már, de ez olyan mintha Pep tikitakázni akarna, és a kp-n összerakna egy Matic, NZonzi, Casemiro hármast, elől meg Lukaku, Giruod, meg mondjuk Pedro lenne neki. Nem erre való a United kerete.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2018.03.17. 23:47:10

csababarca írta:Tök jókat mond, és igaza is van, de itt egy Sevilla volt az ellenfél, akiket simán kiverhettek volna, ha nem ezt a nullát erőlteti a csapatára.
Bazi nagy szerencséjük volt, hogy az odavágón nem dőlt el.

Szóval ez most mentegetőzés a múlttal, még ha igaza is van benne, de itt a Sevilla volt az ellenfél, akiken illett volna továbblépniük valahogy.
Meg vannak hozzá a játékosai, hogy jobb focit játszanak, nem olyan szinten, mint az általa említett klubok, és nem is a BL győzelem az elvárás a szurkolóknál még szerintem.
Alapvetően egy támadó focit játszó kerete van, és ezt barmolja szét, csak mert ő nem változtat a mentalitásán.
Pep is ilyen, de mondjuk nála akkor lenne ez bajos, ha mindig védőket, meg ütközőket, tuskókat igazolna, és azokkal akarna tikitakázni. Nem lehet.

Mindegy, amúgy értékes gondolatok vannak a mondandójában, pedig én nem bírom a tagot, de ez most nekem kicsit a volt Managerek és játékosok (plusz a mostani játékosok) besározásának hatott.
Szerintem a Sevilla-t nem kell ennyire lesajnálni, idén hektikusak az tény, de N'zonzi van olyan jó mint Matic, szerintem szélsővédőik kb ugyanolyan minőségűek. Kh-ekben jobb a Utd sokkal de ott is Baily csak fizikális amúgy nem szervezett, Kjaer pedig egy tapasztalt védő a másik oldalon.
Kapuban de Gea világklasszis az tény de Rico sem ügyetlen (nem is értem miért a 40 éves Reina megy a vb-re)
Ami úgy gondolom, hogy döntő lehetett az, hogy nem volt a vörösöknél szervező kp a kezdőben.
Támadásban is volt egy angol tinédzser és egy 1 szezonos Lingard plusz Mata a padon aki tud valamit kezdeni a labdával. Sanchez nem tud kiegyensúlyozott lenni soha.
Lukaku hozza nekik a szezont idáig kb.

José tényleg jókat mond és amire ki is hegyezi az egészet aszerint az utóbbi 7 évben a Sevilla ellen tény, hogy volt pár könnyű meccsünk de a United ellen pedig simán nyertünk egy Bl döntőt.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Phil07
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2018.01.06. 19:10:51

2018.03.17. 23:44:52

Zseniális az ember..élmény nézni a fociját. Ha a Pool összehozna egy BL-döntőt,úgy hogy mi nem vagyunk ott(magyarán ha nem Messi kapná), akkor siman vihetné az aranylasztit.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.17. 21:13:00

+ mellette 10 gólpasszt is összehozott, pazar szezont fut.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.03.17. 19:21:51

Azért az elég durva,amit Salah művel ebben a szezonban. 30 gól fölött jár már a bajnokság+bl alatt. Pár éve is gyors volt,de nem gondoltam volna hogy képes ennyi gólt szerezni.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.03.17. 17:23:09

Mondhat bármit Mourinho, egy MU-tól egy BL nyolcaddöntős kiesés soha nem lesz jó eredmény. Annyi elköltött font millió után, ami a hátuk mögött van, a minimum a legjobb 8 lett volna, főleg a sorsolás tükrében, onnantól meg lutri a történet. Nem kellene más csapatokkal, meg a korábbi játékosokkal foglalkozni, azért ez már nem az első éve, hogy ott van, és már bőven sort keríthetett volna a takarításra, ha szükség van rá. Másra mutogat, mentegetőzik, mindig ezt csinálja. A felelősségvállalás sosem volt az erőssége. Ha ő nyert x kupát, és győzte le y csapatot, ahogy E/1-ben szokott fogalmazni, akkor mondja ki azt is, hogy ő esett ki a Sevilla ellen a gyáva, jellegtelen és taktikailag megalapozatlan játékukkal.

Ettől függetlenül kétlem, hogy elküldik nyáron. A bajnokságban valszeg benne lesznek a top4-ben, sőt, akár az ezüst is meglehet nekik. Az FA kupában ma illene továbbmenniük a Brighton ellen hazai pályán, onnantól a 4-ben a Spurs és a Leicester/Chelsea lehet a legnagyobb ellenfelük, mindet megverték már idén, szóval akár le is eshet nekik a kupa. Így összességében pedig, ha behúznák az FA kupát, meglenne a 2. hely a bajnokságban már feledtetni tudná a BL-buktát, és a szezon is előrelépésnek lenne tekinthető a csalódást keltő játék ellenére is. Persze sok a "ha", de egyik sem a lehetetlen kategória, sőt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.17. 16:31:27

Tök jókat mond, és igaza is van, de itt egy Sevilla volt az ellenfél, akiket simán kiverhettek volna, ha nem ezt a nullát erőlteti a csapatára.
Bazi nagy szerencséjük volt, hogy az odavágón nem dőlt el.

Szóval ez most mentegetőzés a múlttal, még ha igaza is van benne, de itt a Sevilla volt az ellenfél, akiken illett volna továbblépniük valahogy.
Meg vannak hozzá a játékosai, hogy jobb focit játszanak, nem olyan szinten, mint az általa említett klubok, és nem is a BL győzelem az elvárás a szurkolóknál még szerintem.
Alapvetően egy támadó focit játszó kerete van, és ezt barmolja szét, csak mert ő nem változtat a mentalitásán.
Pep is ilyen, de mondjuk nála akkor lenne ez bajos, ha mindig védőket, meg ütközőket, tuskókat igazolna, és azokkal akarna tikitakázni. Nem lehet.

Mindegy, amúgy értékes gondolatok vannak a mondandójában, pedig én nem bírom a tagot, de ez most nekem kicsit a volt Managerek és játékosok (plusz a mostani játékosok) besározásának hatott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.17. 15:43:19

Jó, az tény, hogy egy arrogáns ember, és nem is akarom védeni, de ha szimpátia nélkül nézzük akkor van benne igazság amit mond. Amióta távozott SAF ez a MU visszaesett egy addig minden sorozatban esélyes csapatból, Anglia top 4-6 közé. Az elődei is költöttek temérdek pénzt, de könyörgöm milyen focistákra? A fele már ott sincs és azóta sem valamelyik top klubban fociznak, ergo rémgyenge igazolások voltak.

Ettől függetlenül abban igazatok van, ez nem jogosítja fel az ilyen kikelésre, pláne egy megmagyarázhatatlan hazai Sevilla bukó után. De ha csak az eredményeket nézem, akkor a MU előrelépett. Nem kérdés jövőre a Bl hosszú idő után, ami sajnos náluk már "eredménynek" számít. Viszont az amit ezzel a kerettel játszat az kritikán aluli. Sanchez, Mata komolyan fáj nézni, ahogy szenvednek a favágók között.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.03.17. 09:22:32

18Barca99 írta:
Nero. írta:http://www.skysports.com/watch/video/sp ... ce-in-full

Ennél az alaknál nincs jellemtelenebb ember a futball világában.
Ebben a nyilatkozatban mondjuk szerintem igaza van. Nem szeretem foleg amit a madriddal muvelt, de ebben nem volt jellemtelenseg. Vagy mire gondolsz?
Egy jellemes ember elismeri a hibáit. A Sevilla elleni kiesés 100%ban az ő hibája volt. Védekezni küldött ki egy támadó szellemű csapatot egy olyan Sevilla ellen, aminek gyenge a védelme.

Mou továbbra is egy féreg, akit egyre jobban megun mindenki. Az MU is bukás lesz és remélem h sose rakják többet igazi elit csapat élére.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.03.17. 06:06:32

Nero. írta:http://www.skysports.com/watch/video/sp ... ce-in-full

Ennél az alaknál nincs jellemtelenebb ember a futball világában.
Beszélt 10 percet, de a lényeget össze lehet foglalni röviden: örökölt egy válságban lévő klubot, amely most éri el az utóbbi évek legjobb eredményeit VELE, Pep csak beleült a tutiba és annyit vásárol, amennyit akar... (ő nyilván nem vehet meg akárkit...)
Ezen kívül csak a szokásos öndicséret ment, hogy ő mennyire tehetséges...
A végére egy érdekesség is jutott : ő is elmehetne egy könnyű bajnokságba, ahol könnyű nyerni (értsd: PSG), de ő nem menekül el...
Erre térjünk vissza ősszel, amikor már azon a kispadon lesz...
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.17. 02:46:57

Nero. írta:http://www.skysports.com/watch/video/sp ... ce-in-full

Ennél az alaknál nincs jellemtelenebb ember a futball világában.
Ebben a nyilatkozatban mondjuk szerintem igaza van. Nem szeretem foleg amit a madriddal muvelt, de ebben nem volt jellemtelenseg. Vagy mire gondolsz?
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.17. 01:52:38

http://www.skysports.com/watch/video/sp ... ce-in-full" target="_blank

Ennél az alaknál nincs jellemtelenebb ember a futball világában.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2018.03.16. 08:02:50

PCsabi írta:Amúgy Sánchez eddig milyen a ManUnited-ben?
Hulla gyenge... Egyáltalán nem tud nyújtani semmi plusszt, sőt inkább csak a csapata kárára van. Az alapján amiket olvastam mostanába (ahogy viselkedett az Arsenalnál) meg is érdemli hogy szenvedjen. Elszállt magától most meg nem tud mutatni semmit se. Valahol volt egy stat. brutális mennyiségü labdát adott el az eddigi meccsein az MU-ban. Valószínűleg a BL kiesés után ki is kerül a kezdőből, hozzáteszem tényleg jogosan.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2018.03.16. 00:21:55

Amúgy Sánchez eddig milyen a ManUnited-ben?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.10. 14:25:44

Ha ideális cserét keresnék a Busquets-Rakitic tengelynek, akit bármikor bárki ellen lehet játszatni, az nálam Matic lenne. Hihetetlenül jól lát a pályán, nem valami gyors, de hasonlóak az erősségei, mint a mi 2 jómadarunknak. Más kérdés, hogy hatalmas luxus lenne egy ilyen jó játékossal koptatni a padunkat.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.10. 13:45:14

Rashford szép gól vert! Innen nehéz lesz a Poolnak.
Ott a második is... mindkét gólnál kulcs volt, hogy Lovren elvesztette a párharcot Lukaku ellen.

Katasztrófa a Pool védelem. :? Mata majdnem egy hatalmas gólt ollózott.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.10. 13:39:50

balinteer írta:Valami más stream lenne a sport365-ön kívül? Chrome-mal sajnos nem működik. :( Előre is köszi! :)
http://ripple.is/football/1976-manchest ... -liverpool
AdBlockot kapcsold ki.

http://www.nebgames.net/soccer/2/" target="_blank
Meglepődnék, ha ez sokáig maradna közvetítésben.

http://www.dubs.top/dubs-iw-essenza145/" target="_blank
Sky.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2018.03.10. 13:32:58

Valami más stream lenne a sport365-ön kívül? Chrome-mal sajnos nem működik. :( Előre is köszi! :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2018.03.05. 16:58:10

Legyen már vége ennek a szenvedésnek...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.04. 20:50:16

balinteer írta:Valaki egy működő streamet tudna a Brighton-Arsenal meccsre? Köszi előre is! :)
Mindenféle szurkálódás nélkül, de az Arsenal már semmilyen körülmények közt nem nevezhető élcsapatnak, még angol szinten se. Egy erős, olykor látványosan focizó középcsapat. Nekem nincs semmim Wenger ellen, de szerintem nagyon jellemtelennek kell lenni ahhoz hogy valaki még ilyenkor se mondjon le.

De amúgy: sport365.live, itt mindig találsz majd
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2018.03.04. 14:38:16

Valaki egy működő streamet tudna a Brighton-Arsenal meccsre? Köszi előre is! :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.03. 20:23:04

Nézte vki a Liverpool meccsét? Hatalmas vicc volt itt a végén. Salah 1v1-be vezethette kapusra, erre a védő hátulról elég látványosan fölrúgta, és semmi. :lol:

Salah amúgy ma is beköszönt, és jól is játszott, hatalmas áttörés ez a szezon a karrierjében.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.01. 23:08:22

Petr írta:Sané gólja a labdatartás elejétől.
https://twitter.com/Atishay_Agarwal/sta ... 3575841792

Sané szólója és Bernardo bombája.
https://twitter.com/zhummm/status/969301705866137600

Az első videóban azért erősen benne van a Pep-faktor.
Pedig a tavalyi szezonban nagyon gyenge volt Sané, de hosszútávon úgy tűnik nagyon fogott vele Pep. Ezért nem kell egy fiatal játékos felett túl korán kimondani az ítéletet.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.01. 21:57:30

Sané gólja a labdatartás elejétől.
https://twitter.com/Atishay_Agarwal/sta ... 3575841792

Sané szólója és Bernardo bombája.
https://twitter.com/zhummm/status/969301705866137600

Az első videóban azért erősen benne van a Pep-faktor.
Tromort77

2018.02.25. 21:50:25

MessiNeymarSuarez írta:Bravo majdnem összehozta az egyenlítést az Arsenalnak.... jól leépült miután tőlünk elment, szerintem elfogadná így utólag azt hogy végig védhet egy La Ligában, de már MatS kiválóan pótolja az űrt.
Azért egy gólpasszra jó volt ma.
Válasz küldése