André Gomes

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
22
76%
2
5
17%
3
2
7%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 29
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.13. 18:32:34

amúgy annyi esze nem volt, hogy a klubtól segítséget kérjen? nyugodtan odamehetett volna valverdéhez elmondani neki is ezeket a dolgokat...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.03.13. 18:04:38

tenyleg minden jel arra mutat (ez a nyilatkozata, valverde hozzaallasa hozza, lucho nyilatkozata vele kapcsolatban), hogy o edzesen igenis barca szintu jatekot produkal, de fejben gyenge, es a mentalis problemai gatoljak abban hogy kibontakozzon. szamomra szimpatikus, hogy ilyen batran ki mert allni es elmondta, hogy problemaja van, talan meg beteg is. de meg igy is csak az ideny vegeig van lehetosege rendbe tennie magat, ha nem sikerul, akkor tovabb "patyolgatni" nem fogjuk az tuti.

valaki azt irta, hogy senki sem fogja sajnalni meg tamogatni ezutan a nyilatkozata utan, hat nezzetek meg az instagramjat. hirtelen tele lett batorito, jobbulast kivano uzenetekkel meg #weloveyouandre hashtagekkel :D

ja es csatlakozom, hogy az tenyleg egy budos paraszt es semmi keresnivaloja a lelaton, aki a sajat jatekosat igy kifutyuli es ezzel a sajat csapatat hatraltatja. foleg egy sorsdonto, korulbelul a bajnoksagot eldonto meccsen. a klubot, szurkolokat nem kopkodte, dolgozik, kimegy jatszik, egyszeruen csak nem megy neki, vagy nem eleg jo.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Balazsis
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2018.03.04. 11:51:48
Tartózkodási hely: Hódmezőlázárhely

2018.03.13. 17:24:18

Subinho írta:Hát ja. Matuidi jó példa. 30 milláért vette a Juve, ha jól emlékszem. Gomes és Matuidi között azért zongozázni lehet a különbséget. Úgyhogy az biztos, nem egy Juve szintű csapat fogja megvenni és nem ilyen áron, de töredékéért sem...
Főleg úgy, hogy régóta beszélik, hogy a Juvéhoz nyáron még jön ingyen a Pool-ból Emre Can akinek addigra lejár a szerződése, így nekik biztos nem lesz szükségük még egy André Gomesre. :|
It's nice to be important but it's more important to be nice! -Scooter
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.13. 16:50:27

TrollBarcaFan írta:MU meg Juve hogy venné meg? :D
Mu arra a posztra Pogbákat vesz, Juve meg töredék áron Matuidiket, biztos ezek fogják megvenni :D
Hát ja. Matuidi jó példa. 30 milláért vette a Juve, ha jól emlékszem. Gomes és Matuidi között azért zongozázni lehet a különbséget. Úgyhogy az biztos, nem egy Juve szintű csapat fogja megvenni és nem ilyen áron, de töredékéért sem...
TrollBarcaFan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2018.03.02. 11:54:49

2018.03.13. 15:16:51

MU meg Juve hogy venné meg? :D
Mu arra a posztra Pogbákat vesz, Juve meg töredék áron Matuidiket, biztos ezek fogják megvenni :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.13. 15:15:46

A profi sportban azért bőven több dologtól függ egy átigazolás, mint hogy egy játékos mit akar.
Egy részét látjuk mi, hogy egy játékos hogy jászik, de a háttérről fogalmunk sincs:
- Nagy pénzügyi bukás a nem játszatása, meg az elnökségnek is egy nagy minusz, már nem az első
- menedzser ráhatása a klubra (pl. "egy portugál válogatottat hoztam nektek, ennyire leépiteni senkit se lehet")
- Turan után elég égés az, ha megint egy hatalmas fizus játékos ül a lelátón, ez árt a klub imidzsének
-Melyik az a klub, aki átvállalná a hatalmas fizetést?
- Van-e olyan klub, aki kifizetné érte a 35-40milliós vételárat?
-Van-e ennek a 2 halmaznak metszete?
-Menedzser megkapná-e a jussát az új klubban?
-Összeegyeztethetők-e a játékos céljai a klub céljaival?
Ha ilyen klub nem létezik, akkor könnyen mondja a játékos, hogy élete klubjában van, ellenkező esetben meg pár nap alatt megtanulja zongorázni az új csapata himnuszát, meg lenyilatkozza 123.alkalommal, hogy álmai klubjába igazolt, a kutyát nem érdekli a játékos szava, meg, hogy igazat mond-e.

Én úgy gondolom, hogy eddig a pillanatig volt értelme Valverdének próbálgatni, hogy megtalálja a posztját, ha nem képes bizni saját megában, hogy bizzanak benne a többiek? A másik része pedig, ha gondja is van, van ember aki segithetett volna rajta, hatalmas öngólt lőtt, hogy kiteregette a saját szennyesét a sajtónak.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.13. 15:06:18

MessiNeymarSuarez írta:
Egy Juventus, MU, és hasonló stílusú csapatba még jó is lehetne, de az már nagyon régóta látszik hogy ide még csereként sem illik be.

hajnesz : Csak nehogy most tartson Valverde önbizalom tréninget azzal hogy megszavazza neki a bizalmat a Chelsea ellen, hadd trollkodja szét még ezt a meccset is :lol:
Honnan gondoljátok, hogy egy Juve, vagy MU megvenné? Azért Európa élcsapatairól beszélünk, minek is vennének meg egy botlábú, mentálisan teljesen maga alatt lévő játékost? Látják, hogy teljesen alkalmatlan, miért is vennének le egy fillért is a számlájukról? Itt milliókról beszélünk... Még ha csak 5 millió, akkor is. Az cirka 1,5 milliárt Ft. Egy teljesen alkalmatlan, semmire sem jó emberért. Nem fog kelleni a Juvéba, vagy a MU-ba, kb. ingyen valami kiscsapat, mint a Las Palmas, vagy hasonló esetleg elviszi kölcsönbe. De ezzel a mentális problémával ott is bajok lesznek...
Szerdán meg szerintem be fog jönni csereként a 2. félidőben, ha továbbjutásra állunk, mert "stabilitást" ad a csapatnak, ebben biztos lehet mindenki.
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.13. 10:58:59

Azt nem értem, hogy egy akkor sportszervezetnél nincs alkalmazásban egy sportpszichológus? A mentálisan rendben lévő játékosok mellé sem ártana a segítsége egy-egy meccs felkészítésben vagy akár a hétköznapi életben. Főleg, ha mondjuk felkerül egy fiatal játékos és a nyomás leküzdésében segíthetne neki. Ez volt Bojannal, pánikbeteg lett amikor a nagycsapathoz került. (Iniesta könyvében volt szó róla).
Mindemelett abban egyetértek, hogy aki nem tudja feldolgozni, hogy top csapatban játszik, az nem való ide, azt nem engedheti meg magának a klub.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.13. 09:32:56

Én nem sajnálom, az én fejemmel szívesen cserélnék vele, az egyik legnagyobb klubba van, és még padon ülve is többet keres 1 hónap alatt mint mi egész életünkben fogunk, az meg csak grátisz hogy Messiékkel lepacsizhat és velük edzhet.

Természetesen sportemberi fejjel rossz a helyzet, mert egy igazi sportember teljesíteni akar, de be kellett volna látnia nyáron-télen hogy váltani kéne.(lehet hogy marasztalták cserébe megígérték hogy játszhat indokolatlanul is? )

A probléma az, hogy sokkal több lehetőséget kapott mint egy saját nevelés, pedig semmi sem indokolta az árán és a hype-on kívül. Eladták nekünk, mint az EB győztes Portugál csapat alapemberét, aztán a kommentátor szerint is az volt a portugálok szerencséje hogy időben kitették a kezdőből :roll:
Volt 1-2 jobb meccs amikor megvadult, akkor lehetett látni hogy kezd is valamit magával, küzdött hajtott, adott egy szép labdát az Espanyol ellen, de a többi meccsen olyan teszetosza hogy rossz nézni.
Mint amikor végre megnyert egy fejest a 16-oson belül, aztán eladta mert elbotlott, emellett annyi veszélyesen eladott labdája van hogy még Rakiticet is betalálnánk ezért, nemhogy őt.

Egy Juventus, MU, és hasonló stílusú csapatba még jó is lehetne, de az már nagyon régóta látszik hogy ide még csereként sem illik be.


hajnesz : Csak nehogy most tartson Valverde önbizalom tréninget azzal hogy megszavazza neki a bizalmat a Chelsea ellen, hadd trollkodja szét még ezt a meccset is :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.13. 09:26:27

vhol én is sajnálom csóri gyereket, elég tré lehet neki h másfél éve itt van, de még egy fél jó meccse se volt (nem tudom mire fel érzi h az első féléve jó volt). ha itt akarják tartani még ezek után is, akkor kell neki gyorsan egy sportpszichológus, de hanem, akkor nyáron el kell adni annyiért amennyiért tudják. ha 5 millió akkor 5 millió. ha arthur robbant és ini még 1 évig húzza, akkor amúgy se játszana semmit.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.13. 09:13:50

Én sajnálom szerencsétlent, de inkább a vezetőséget/edzőket hibáztatom, mert ha látják, hogy ennyire nem megy neki és konkrétan nem érzi jól magát, miért nem gondoskodtak arról, hogy nyáron elmenjen? Talán kaptunk volna érte nyáron 15-20 misit, de az idei produkciója, meg ez a riportja után gyakorlatilag senki nem fog érte adni egy fillért sem. Tudom, a mostani piacon mondjuk 5-10 millió az semmi, de akkor is, gondoljuk végig, levenni a számláról x milliót azért, hogy vegyünk egy botlábú, mentálisan teljesen maga alatt lévő embert, aki gyakorlatilag használhatatlan! Max. ingyen, vagy kölcsönben, de őszintén... ha pl. a Girona edzője lennék, inkább adnék lehetőséget egy helyi fiatalnak, mint egy ingyen a csapathoz érkező Gomesnek.
Ha bárki lát benne fantáziát és ad érte többet, mint a nulla, akkor oda kell adni azonnal, nem szabad azon filózni, hogy 35 volt, hátha visszajön az ára, mert nem fog!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.13. 09:12:48

Mostani interjúja után kb egyetértek mindenkivel, csak azzal kiegésziteném,hogy ezzel csak azt érte el, hogy igy garantáltan nem fog játszani a Chelsea ellen, egy ilyen mentalitásra nincs szükség egy ilyen fontos meccsen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.03.13. 08:48:40

Nekem személy szerint nagyon nem tetszett ez az interjú. Persze olehet sajnálni, de nem feltétlenül emiatt. És itt jön ki a mentalitábeli gond is. Egy profi játékos, akinek ez a munkája nem picsognia kell, hogy szegényt mennyire nem szeretik, hanem meg kell próbálni még elszántabbnak lenni és küzdeni. De nekem olvasva ezt a cikket nem ez jön le, de főleg, amit a pályán látok tőle.
Ezt a kifütyülést én sem értem, hatalmas tahóságnak tartom, de ha látni lehetne rajta, hogy megy mint a golyó, küzd, akar, megtesz mindent, hogy jobb legyen szerintem nem lenne ennyire megtalálva. De a pályán nem igazán ez jön le, semmi bizonyítási vágyat nem érzek az esetében. Sokszor csak bandukol, nem látni rajta az akarás, így pedig ne csodálkozzon ha nem vívja ki a szurkolók elismerését. És lehet, hogy még fiatal, de azért vagy öt éve már profi focista, klubban és válogatottban is egyaránt van tapasztalata. Az önbizalom pedig kétpólusú. Lehet mondani, hogy ez hiányzik, de amikor 0 teljesítményre is bizalmat szavaz neki az edző, az komoly pluszt kellene hogy legyen.

A személyével nekem nincs bajom, de ő is beláthatja, hogy neki itt nem terem babér és a legjobb éveit pazarolná el és ez az interjú talán valahol (nem feltétlenül szándékos) egy üzenet a vezetés és Valverde felé. Ha egy játékos ennyire rosszul érzi magát, azt nem szabad erőltetni, főleg ha kritikán aluli teljesítményt is tesz le.

Ez a fütyülés tényleg elég elítélendő, de az elég pozitívumként jött le, hogy a cssapattársak és az edző is látványosan megvédte és nem csak meccs utáni sablonos interjúkban hanem a pályán/mellett is.
Forca Barca!!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.03.13. 08:37:38

recrea írta:Én nem sajnálom, senkit nem sajnálok, nemhogy őt, engem sem sajnál senki a problémáim miatt.

Én a csapatot szeretem, nem érdekel milyen játékosokkal nyerünk kupákat, ő láthatóan nem idevaló, menjen, ahova akar v tud, és azt kívánom, h legyen ott sikeres. Továbbá kívánok neki egy vb ezüstöt, mely meccs végén Messinek gratulál :D

EV meg vakon van, csak az ellenkezőjét éri el vele, h erőlteti, ha valóban igaz, akkor kölcsönbe kellett volna adni, és most senkinek sem fájna.
Nem sajnálom én se... kérvényeznie kellett volna a kölcsönadást, vagy legalább látni, hogy megszakad a pályán, ha lehetőséget kap. Ehelyett sétálgatott, amit el lehetett bénázni, azt elbénázta és még a közösségi médiában is nyilatkozik, hogy "köszöni a csapat támogatását" (hirtelen nem tudom melyik meccs után)? Minden cselekedete kontraproduktív, ezzel a nyilatkozattal is csak annyit ért el, hogy max a szerződése felbontásával szabadulhatunk tőle, mert nem lesz senki, aki meg akarja őt venni... Igazi balfék, még Csiga sem hatott ennyire ballasztként... Ernőbát azért nem tudom hibáztatni annyira, mert ő látja az edzéseken és mindent meg is tesz, hogy ennek a luzitánnak megjöhessen az önbizalma, de aki reménytelen, azon nem lehet segíteni, még a legjobb szándék ellenére sem... Csak azon lehet segíteni, aki szintén akarja ezt...
tűnjön el nyáron, azt se bánom, ha ingyen, bontassa fel a szerződését (persze akkor pénzt bukik, de pont azért nem tudom sajnálni, mert nem megy el a végsőkig...),csak ne kelljen a keretben látni...
Nem vagyok utálkozó típus, de tényleg nem volt még játékos, aki ennyire kilógott volna a csapatból és kapta volna a lehetőségeket... Csiga és duglász legalább alig voltak pályán, ő meg...áh hagyjuk

szerk: te csak ne kívánj neki VB ezüstöt, mert akkor cuncika esélyt kap az aranybogyóra még az ezüsttel is! :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.13. 07:07:16

Én nem sajnálom, senkit nem sajnálok, nemhogy őt, engem sem sajnál senki a problémáim miatt.

Én a csapatot szeretem, nem érdekel milyen játékosokkal nyerünk kupákat, ő láthatóan nem idevaló, menjen, ahova akar v tud, és azt kívánom, h legyen ott sikeres. Továbbá kívánok neki egy vb ezüstöt, mely meccs végén Messinek gratulál :D

EV meg vakon van, csak az ellenkezőjét éri el vele, h erőlteti, ha valóban igaz, akkor kölcsönbe kellett volna adni, és most senkinek sem fájna.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.03.13. 00:42:03

Sajnálom a srácot, most tökmindegy mi miatt és hogyan került bele ebbe a gödörbe, de ez biztosan iszonyú érzés.

Viszont ezzel a nyilatkozattal szerintem ki is nyírta a karrierjét, komoly csapat nem fogja ezek után szerződtetni szerintem.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.12. 23:54:38

zola8787 írta:Ennyiben becsülöm Deulofeu-t, hogy ő legalább belátta, hogy kevés ide, vagy rájött, hogy túl jó ő ide, ezért lelépett, Gomes meg, mint egy depis kisgyerek próbálkozik.
Ha jól emlékszem talán a Mundon vagy valahol írták, hogy kérvényezte ő is, hogy adjuk kölcsön, mert mindenképp szeretne ott lenni nyáron a VB-n, de Valverde ragaszkodott hozzá.

Én már régóta sajnálom a srácot, hiába szerencsétlen, abszolút nem az jön le, hogy sz.rna az egészbe és csak a pénzért csinálja. Tényleg akar, és én mindig szurkolok neki, hogy talán villan. Nekem sokkal szimpatikusabb, mint pl. Denis, csak szerintem elbírna egy sportpszichológust. Ezt már múltkor is említettem, de egy ilyen szintű szorongásból nem lehet csak úgy kijönni, hogy a társak bíztatnak.
Nero. írta:
Mar miert ne lehetne sajnalni? O elsosorban ember es csak utana focista.
Hozzá akartam tenni, hogy valamennyire sajnálom, de azért annyira nem mert egyrészt annyi pénze van és olyan körülmények közt él hogy a világ felső 1%ához tartozik, másrészt a sok kritika ellenére még mindig kapja a perceket egy világszinten top 3as csapatban, csak rajta múlik hogy amikor nála a labda akkor meghozza a jó döntéseket.
Azt hittem ezen már túl vagyunk, hogy gazdag és híres embereket nem sajnálunk. Főleg így, hogy látszólag gondjai vannak, nem csak picsog.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.12. 23:43:12

herlius írta:Egy kicsit úgy jártunk vele is, mint annak idején Hleb-bel. Az Arsenalban jó volt, de már az első meccsén érezni lehetett, hogy ez nem az ő világa. Hiányzott az a fajta könnyed, dinamikus játékosság belőle, ami a jó Barca focistákra általában jellemző. Egy fizikálisabb bajnokság (angol, német) sokkal előnyösebb lenne neki. Ott a technikai hiányosságai kevésbé hátráltatnák, a fizikai adottságai viszont egyáltalán nem rosszak egy brusztolósabb focihoz.
Szerintem azért más a két eset. Hleb tényleg jó volt az Arsenalban, és akkor még a londoni csapat sokkal nagyobb erőt képviselt, mint most. Nálunk tényleg besült.

Gomes viszont a Valenciában is csak átlag volt, sőt, egyes statisztikák szerint még az sem. Hatalmas melléfogás, és nem az egyetlen az elmúlt évekből. Sajnos akiknek mélyíteni kellett volna a keretet, csak hígították.

Ha csak nem vki olyan előrelátó volt vele, mint Gandalf a Gyűrűk Urában Gollamal, és a BL döntőn majd róla pattan be a győztes gól. :mrgreen:
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.12. 22:10:03

herlius írta:Egy kicsit úgy jártunk vele is, mint annak idején Hleb-bel. Az Arsenalban jó volt, de már az első meccsén érezni lehetett, hogy ez nem az ő világa. Hiányzott az a fajta könnyed, dinamikus játékosság belőle, ami a jó Barca focistákra általában jellemző. Egy fizikálisabb bajnokság (angol, német) sokkal előnyösebb lenne neki. Ott a technikai hiányosságai kevésbé hátráltatnák, a fizikai adottságai viszont egyáltalán nem rosszak egy brusztolósabb focihoz.
Neki nincsenek fizikai adottságai, nem tudom honnan veszitek, annyi van, hogy magas, de simán megverik a levegőben. Se nem gyors, se nem erős,se nem technikás, sőt nem lő jól távolról. Nem akarom szapulni, mert ennyire gyengén, egy profi játékos nem játszat ezen a szinten, szóval nyilván többet tud. De érdekelne miből gondolja bárki is hogy extra fizikummal rendelkezik.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.03.12. 22:03:46

Egy kicsit úgy jártunk vele is, mint annak idején Hleb-bel. Az Arsenalban jó volt, de már az első meccsén érezni lehetett, hogy ez nem az ő világa. Hiányzott az a fajta könnyed, dinamikus játékosság belőle, ami a jó Barca focistákra általában jellemző. Egy fizikálisabb bajnokság (angol, német) sokkal előnyösebb lenne neki. Ott a technikai hiányosságai kevésbé hátráltatnák, a fizikai adottságai viszont egyáltalán nem rosszak egy brusztolósabb focihoz.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.12. 21:57:39

Vele egyébként nem hiszem hogy bukunk majd anyagilag, azt a 35öt simán kifizeti majd a Juve, United stb.
Ha az FC Porto lennénk akkor talán, 15-20 milla járna érte, de mi az FC Barcelona vagyunk,10 milliót nem fogunk érte kapni, nemhogy 35-öt. Majd elmegy 5+extrákért. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.12. 21:41:11

Emiatt viszont simán lehet, hogy tényleg megtalálják az utcán is.
Általában az ilyen emberek a leggyávábbak szemtől szemben, de lehet van 1-2 elvetemült barom.
Mar miert ne lehetne sajnalni? O elsosorban ember es csak utana focista.
Hozzá akartam tenni, hogy valamennyire sajnálom, de azért annyira nem mert egyrészt annyi pénze van és olyan körülmények közt él hogy a világ felső 1%ához tartozik, másrészt a sok kritika ellenére még mindig kapja a perceket egy világszinten top 3as csapatban, csak rajta múlik hogy amikor nála a labda akkor meghozza a jó döntéseket.
Nálatok is fütyülve volt elég sok játékos (még CR és Casillas is) még is inkább nyeltek egy nagyot és a pályán válaszoltak, sőt ha jól emlékszem a Schalke ellen még a kocsikat is rúgdosták a meccs után.
Azért az amit leművelt az Atletico ellen, simán ki lehetett fütyülni.
Én saját játékost soha semmilyen körülmények közt nem tudnék kifütyülni, pláne nem egy bajnoki döntőnél amikor nyerésre állunk a Ligáért. Akár a másik 10 játékost is megzavarhatja.

Vele egyébként nem hiszem hogy bukunk majd anyagilag, azt a 35öt simán kifizeti majd a Juve, United stb.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.12. 21:33:58

Nero. írta:
zola8787 írta: A stadionban lévő kifütyülés pedig szánalmas és szánom mindegyik Barcás büdös tahó parasztot, aki ezt megengedte magának.
Ezzel erősen egyetértek, de a bunkók mindenütt jelen vannak a nagyvilágban még a Nyugaton is.
Azért az amit leművelt az Atletico ellen, simán ki lehetett fütyülni. Annyira idegen test volt, ilyet korábban még sose láttam,hogy egy játékos totál emberhátrányt jelent. Komolyan mintha egy szurkoló került volna a pályára. Se egy normális passz, becsúszás, két értékelhető megmozdulás egész mérkőzés alatt.
Viszont hétvégén nem volt rossz, igaz tét se volt már mikor beállt. Bár beválna, nem hiányzik újabb 35 millió mínusz, de még az akarás is hiányzik belőle. Legalább hajtana, mikor játszik nem fel és le kocogna.
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.03.12. 21:24:24

Nero. írta:Teljesen felesleges volt ez a nyilatkozat tőle, senki nem fogja megsajnálni. Most már bármi történik szezon végéig velünk marad, és valószínűleg még fog lehetőséget kapni, ezért a legtöbb amit a tehet hogy a pályán kihozza magából a maximumot aztán meglátjuk mire lesz elég, ennél rosszabb már nem nagyon lehet.

De kétlem hogy az utcán bárki is megtalálná. Én még vele is örülnék egy közös képnek :D
Mar miert ne lehetne sajnalni? O elsosorban ember es csak utana focista. Aki ezt elfelejti es kepes megtalalni az utcan emiatt az borzaszto ertekrendu ember lehet.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.12. 21:16:55

Nero. írta:
zola8787 írta: A stadionban lévő kifütyülés pedig szánalmas és szánom mindegyik Barcás büdös tahó parasztot, aki ezt megengedte magának.
Ezzel erősen egyetértek, de a bunkók mindenütt jelen vannak a nagyvilágban még a Nyugaton is.
Emiatt viszont simán lehet, hogy tényleg megtalálják az utcán is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Lezárt