Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.16. 08:27:18

Nagyon durva ami a Sportingnál történt... Egy konstans bl vagy legalábbis európai kupa részt vevő csapatnál. Ezek a "szurkolók" és az elnök jól visszavetheti őket, sztem a keret legalább fele el is megy ezekután aztán majd nézhetnek hogy nem jönnek az eredmények.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.14. 18:48:06

S.Agüero írta:Hivatalos, Tuchel a PSG új edzője.
:lol: a brazil különítmény 2 hónap alatt kicsinálja, kevés ő oda.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.14. 17:46:32

Hivatalos, Tuchel a PSG új edzője.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2018.05.06. 18:33:52

A tavaszi szezonban volt egy kis plusz szabadidőm, így néha elkaptam egy-egy Lyon meccset és nagyon tetszik Bertrand Traore játéka, 22 éves, szerintem nagy potenciál van benne, jó lenne már jövőre egy nagyobb csapatban látni. :)

Jó a fejjátéka, gyors és mindkét lábbal gólveszélyes.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.04.27. 17:54:06

Kíváncsi leszek Emery hova megy. Sokan lenézik, de szerintem nagyon is jó edző. Megnézném egy olyan csapat padján, ahol kell és van is miből építkezni. Pl egy Milan vagy Inter kispadján ideális lenne.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.27. 15:54:04

hivatalos, emery távozik idény végén a p$g-től. kíváncsi vagyok kit visznek a helyére, tuchelt rebesgetik, de sztem neymarék 1 hónap alatt szétkapnák mint foxi a lábtörlőt. wenger papát megnézném, lehet tudna még ott mit villantani.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.04.10. 16:17:08

Kapusposzton Caballero, Romero nem rossz nekik. Aztán mezőnyben ott van nekik Otamendi, Fazio, Rojo, Banega, Masch, Di Maria, Mercado, Agüero, Messi, Higu, Biglia, Dybala. Nem hiszem el, hogy ezzel a kerettel nem lehet összerakni egy komolyabb csapatot. Ezek a nevek azért Európa jobb klubjaiban fociznak, vagy Masch esetén fociztak nem rég. Azt nem értem, hogy hogyan lehet Higuain a csatár.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.10. 16:12:00

Nero. írta:Raadasul Salah leserult nem?
Hétvégi bajnokira felépül, de lehet, hogy már ma is játszik.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.10. 16:01:41

Raadasul Salah leserult nem?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.10. 13:40:03

S.Agüero írta:Tuchel mehet Emery helyére elvileg. :)
Az nso és a Bild már le is hozta

Ami még érdekesebb, hogy az nso szerint Lőw Zsoltot vinné magával segédedzőnek.
Ezt is elvileg a német laptól vették át, szóval lehet benne valami.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.10. 13:18:03

Aranycipő állása:

1. Messi - 29 gól, még 7 meccs
2. Salah - 29 gól, még 5 meccs
3. Immobile - 27 gól, még 7 meccs
4. Lewa - 26 gól, még 5 meccs

Innen ez szerintem már csak kétemberes verseny.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.09. 18:09:48

S.Agüero írta:Tuchel mehet Emery helyére elvileg. :)

pfff.... csöbörből vödörbe. vagy majd megy LE XDXD
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.09. 17:57:04

Tuchel mehet Emery helyére elvileg. :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.09. 09:34:12

http://www.origo.hu/sport/laza/20180408 ... pelte.html" target="_blank

Ez a Ben Arfa is nagy reménységnek tűnt, aztán ez lett belőle.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.30. 23:24:35

Petr írta:
Nem volt hülye, mert az ő megítélésük szerint 150(?) millióért elengedhető volt és megérte az üzlet. Az már klubok között változik, hogy kinek mi éri meg és mi elfogadható. Emiatt nem gondolom korrektnek senkit elítélni.
Értem, csak szerintem a PSG-nek nincs olyan, hogy anyagilag megérné elengedni egy játékosukat. Náluk nincs az az összeg, amennyiért elengedhető lenne egy játékos :D
De reméljük ebből tanulnak majd a játékosok is.

Ezért nem kell elítélni őket, de ahogy lekommunikálták, hogy ők a Barcával nen ülnek egy asztalhoz tárgyalni, az már más...
Petr írta: Egyébként a közelmúltban épp a Bayern egyik vezetője nyilatkozott arról, hogy akit nem akarnak, nem engednek el, legfeljebb irgalmatlan pénzekért. Ezzel azt szeretném érzékeltetni, hogy maga a szituáció sem egyedülálló és biztos vagyok benne, hogy sok hasonlót találnánk, ha keresnénk.
Persze az nem egyedülálló, hogy valaki csak akkor válna meg a szeretett tulajdonától, ha nagy pénzt kap érte, vagy anyagi gondjai vannak.

Csak nem fogsz tudni alkudozni valakivel, akinek végtelen pénz van a háta mögött.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.30. 20:25:55

davi10 írta:Akkor a Liverpool hülye volt elengedni Coutinhot?
És a játékos nem mozoghat oda ahova akar, de nem ingyen kértük, hogy légyszi engedjétek már el Verrattit :D
Csak erre reagálok, mert a többinél szerintem csak köröket futnánk.

Nem volt hülye, mert az ő megítélésük szerint 150(?) millióért elengedhető volt és megérte az üzlet. Az már klubok között változik, hogy kinek mi éri meg és mi elfogadható. Emiatt nem gondolom korrektnek senkit elítélni.

Egyébként a közelmúltban épp a Bayern egyik vezetője nyilatkozott arról, hogy akit nem akarnak, nem engednek el, legfeljebb irgalmatlan pénzekért. Ezzel azt szeretném érzékeltetni, hogy maga a szituáció sem egyedülálló és biztos vagyok benne, hogy sok hasonlót találnánk, ha keresnénk.
Nero írta:Egyébként az elmúlt 10 évbe mi se költöttünk kevesebbet játékosokra, fizetesekre stb. mint a City, PSG, vagy a Real ugyhogy nem kell pattogni. Ráadásul a klub tele van/volt stiklikkel (Laporta vagyona egy darabig bevolt fagyasztva, Rosell ül, Bartomeu kitudja) ezért kár másokra mutogatni.
Kit erdekel hogy mit csinal a PSG..
Hasonlóan gondolom. :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.30. 20:16:48

Bár senkit nem ismerek személyesen a futball világából, és ilyen szintű üzleti körökben nem mozgok, de megmerem kockázatatni hogy ez “az arab” ezerszebb egyenesebb, korrektebb, jobb modorú, jobban nevelt stb. stb. mint ahogy azt 1-2 ember gondolja. És ezt nem azért mondom mert libsi vagyok, de ismerek 1-2 tehetősebb (nem ennyire) közel-keleti embert, és messze a legnagyobb úriemberek voltak akikkel valaha találkoztam.
Egyébként az elmúlt 10 évbe mi se költöttünk kevesebbet játékosokra, fizetesekre stb. mint a City, PSG, vagy a Real ugyhogy nem kell pattogni. Ráadásul a klub tele van/volt stiklikkel (Laporta vagyona egy darabig bevolt fagyasztva, Rosell ül, Bartomeu kitudja) ezért kár másokra mutogatni.
Kit erdekel hogy mit csinal a PSG..
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.30. 20:08:35

Petr írta:
Olajos pénz az gondolom az, ami ellen már többen szót emeltek, hogy külső forrásból pumpálják bele. A Barca, Real, MU, Bayern félék meg tudják "termelni" maguknak a pénzt Dembelékre, a marketingből, szponzorokból stb. (egyelőre).
Ez mindig jelen volt, csak nem ekkora mértékben. Nő a piac, nő az invesztíció. Már CR átigazolásánál lehetett látni, hogy itt robbanás lesz tíz éven belül. Ha valakiért kifizet egy klub 100 millió fölötti összeget, akkor azért teszi, mert ér annyit. Ha csak a PSG tudná kifizetni, azt mondanám jogos. Így viszont nem.
CR igazolása nem volt a duplája az akkori rekordnak.
Ott az volt benne a levegőbe (nekem legalábbis), hogy szépen emelkednek a játékosárak, ahogy minden másnak emelkedett az ára csak talán egy kicsit nagyobb arányban, nem pedig ekkora robbanás.
És egy szezonba 220 + 180-at csak a PSG tud szerintem kifizetni (meg talán a City)
Petr írta:
És igen, megverjük a PSG-t egyelőre, de ha ezt a tendenciát követi a piac, simán el tudom képzelni, hogy 5-10 év múlva már csak a PSG meg City féléknek lesz reális esélyük BL-t nyerni.
Erre pedig azt tudom mondani, hogy a piac egyre nagyobb eséllyel lesz addigra mesterségesen szabályozva a mostaninál eredményesebb eszközökkel. Ebben a formában ez így mellesleg találgatás, mert esettanulmány még nem született arról, hogy a kizárólag piaci alapon működő klubok ne tudnának versenyezni a magántulajdonban lévőkkel. Rengeteg példa mutatja, hogy nem csak végtelen pénz felhasználásával lehet csapatot építeni, amit jelenleg talán a Bayern szimbolizál a legjobban.
Hát ha Khelafi barátunk tudja hova kell az "aprót" utalni, akkor nem hinném, hogy az UEFA nagyon beleszólna. Nem arról híresek ők.
Nemzetközileg a Bayern sem biztos, hogy sokáig húzza, annyi előnyük van, hogy a német utánpótlás nagyon ott van, és a német fiatalok inkább választják majd őket, mint valamelyik külföldi csapatot.
Náluk is, ha nem is olyan szinten mint nálunk, nem igazán változik a kezdő 11 évek óta, és ők nem hiszem, hogy képesek lennének Dembele meg Coutinho szintű igazolásokra ahhoz, hogy tartsák a szintet.
Bár ne legyen igazam!
Petr írta:
- Nekem azt senki ne mondja, hogy profitot termel a csapata és pénzt vesz ki belőle, ez csak a megalománia
Amíg nem tudnak eredményesebbek lenni egyértelműen mindenkinél, megengedik a szabályok és tudnak vele versenyezni a piac nyújtotta lehetőségeken belül, ez miért baj? Ha elfajul és ez már a csapatok gazdaságának is ártalmas lesz, el fogom fogadni, de akkor már nem csak magunk között lesz erről szó, hanem az összes óriásklub között a médiában. Akkor pedig változás jön.
Nem gondolom, hogy csak focival kapcsolatos motivációi vannak, így ki tudja, mennyire éri meg neki rajta kívül?
Ez is majd a jövő zenéje lesz.
Petr írta:
- Azt se hiszem, hogy akkora nagy szurkolója lenne a Párizsnak gyerekkora óta, hogy kedvesen beáldozza a kemény munkával megszerzett pénzét, hogy segítse őket.
És? :D
A fenti két érvvel csak azt akartam mondani, hogy miért nem szimpatikus ez az eszetlen, nagyzó, rongyrázó költekezés.

Petr írta:
- A Verrattis "fogolyként tartanak" sztori meg soha nem tudjuk meg mennyire volt igaz, de attól se lett senkinél szimpatikusabb (ha jól emlékszem azt még azelőtt nyilatkozta Verratti, hogy átment volna Raiola-hoz, tehát ezt nem lehet az ügynök nyakába varrni)
Tudta, hova ír alá egy ilyen hosszú szerződést. A PSG meg hülye lenne elengedni egy ilyen kulcsjátékost, ha nem szorul rá. Ha Busquets-nek nem lenne kivásárlási ára és egy másik klub bejelentkezne érte úgy, hogy nem tudod helyettesíteni, de szerződése van, elengednéd? Nem hülye, nem fog lázadozni az idény során, mert csak az ő helyzetét rontaná. Mi értelme van a szerződésnek, ha a játékos mozoghat, ahova akar? Ne írja alá, ha nem tetszik neki. Megvan hozzá a joga. Verratti senki másnak, csak magának és az ügynökének köszönheti, ha tényleg nem engedi el más klubhoz.
Akkor a Liverpool hülye volt elengedni Coutinhot?
És a játékos nem mozoghat oda ahova akar, de nem ingyen kértük, hogy légyszi engedjétek már el Verrattit :D
Én nem emlékszem másik játékosra, aki ennyire el akart jönni, de ennyire nem engedték, bár az igaz, hogy itt se tudjuk a teljes sztorit, szóval ezt hagyjuk is, mindenesetre ettől sem lett szimpatikusabb a Párizsi klubvezetés.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.30. 19:27:02

honsapeter írta:Na mindegy Te így érzed én, mi meg úgy, elvégre szabad országban élünk:)
Az ország szabad, de Európa nem?
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.03.30. 19:25:07

Petr jól megírtad a magadét csak éppen értelmetlen az egész:)
Szerintem semmi nem jött át neked amiről mi itt "hadováltunk"
Na mindegy Te így érzed én, mi meg úgy, elvégre szabad országban élünk:)
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.30. 19:16:53

Wall of text, vigyázat! :oops:
honsapeter írta:Bárki aki pályára lépett ilyen vagy olyan bajnokságban, már 20 millióval többet ér mint a reális értéke.
Az egésszel az a problémád, hogy drágultak a játékosok az elmúlt években, ha jól veszem ki. Emellett mindezt kihegyezed egy nemzetiségre.

Ki mondja meg, hogy mi a reális érték? Te? Tizenöt éve még más árak voltak, tény. Viszont az azt megelőzőben is. Növekedett a piac, ez ezzel jár.

A kisebb csapatok régen sem tudtak drágán játékosokat venni, most sem hallom őket panaszkodni a korábbiaknál jobban.

Egyre nőnek a tévés pénzek, többet kapnak a ligák, ami a klubokhoz csordogál. Ez nem az arab klubtulajdonosok olajos pénze, az angol klubok mégis fel tudják venni a versenyt a PSG-vel összkiadásban. Vagy csak addig van problémád, amíg nem szimpatikus egy tulajdonos származása? Vagy azzal van gondod, hogy valaki megvesz egy klubot és pénzt invesztál bele? Nézz körül Angliában, hogy ott mennyi klubnak van tulajdonosa. Ja, hogy csak a kiemelkedő arabok zavarnak...

Sandro Rosell el lett ítélve a bíróság által elsősorban a Neymar-ügy miatt. Az ő üzletmenete normális volt? Vagy az ilyenkor nem számít, mert csak az arabok jelenléte ártalmas?

A világ labdarúgásának piaca fénykorát éli. Ezt nem tehetné meg, ha nem invesztálna egyre több vállalat és személy az iparágba. Nem jut eszembe egy klub sem, ami az elmúlt évek trendjei miatt csődöt jelentett volna. Ha a kluboknak nem fáj, neked miért igen? Csak nem azért, mert az illető arab?

Írjad le, hogy csak az arab tulajdonosokkal van bajod személyesen. Az üzletükbe nem lehet jobban belekötni, mint másokéba. Így nonszensz, amiről már egy oldalon keresztül hadoválsz. Vagy ha nem az arabokkal van bajod, akkor írjad le úgy, hogy ne úgy tűnjön. Lényeg a lényeg, a piacot nem (csak) ők határozzák meg.

davi10:
Olajos pénz az gondolom az, ami ellen már többen szót emeltek, hogy külső forrásból pumpálják bele. A Barca, Real, MU, Bayern félék meg tudják "termelni" maguknak a pénzt Dembelékre, a marketingből, szponzorokból stb. (egyelőre).
Ez mindig jelen volt, csak nem ekkora mértékben. Nő a piac, nő az invesztíció. Már CR átigazolásánál lehetett látni, hogy itt robbanás lesz tíz éven belül. Ha valakiért kifizet egy klub 100 millió fölötti összeget, akkor azért teszi, mert ér annyit. Ha csak a PSG tudná kifizetni, azt mondanám jogos. Így viszont nem.
És igen, megverjük a PSG-t egyelőre, de ha ezt a tendenciát követi a piac, simán el tudom képzelni, hogy 5-10 év múlva már csak a PSG meg City féléknek lesz reális esélyük BL-t nyerni.
Erre pedig azt tudom mondani, hogy a piac egyre nagyobb eséllyel lesz addigra mesterségesen szabályozva a mostaninál eredményesebb eszközökkel. Ebben a formában ez így mellesleg találgatás, mert esettanulmány még nem született arról, hogy a kizárólag piaci alapon működő klubok ne tudnának versenyezni a magántulajdonban lévőkkel. Rengeteg példa mutatja, hogy nem csak végtelen pénz felhasználásával lehet csapatot építeni, amit jelenleg talán a Bayern szimbolizál a legjobban.
- Nekem azt senki ne mondja, hogy profitot termel a csapata és pénzt vesz ki belőle, ez csak a megalománia
Amíg nem tudnak eredményesebbek lenni egyértelműen mindenkinél, megengedik a szabályok és tudnak vele versenyezni a piac nyújtotta lehetőségeken belül, ez miért baj? Ha elfajul és ez már a csapatok gazdaságának is ártalmas lesz, el fogom fogadni, de akkor már nem csak magunk között lesz erről szó, hanem az összes óriásklub között a médiában. Akkor pedig változás jön.
Nem gondolom, hogy csak focival kapcsolatos motivációi vannak, így ki tudja, mennyire éri meg neki rajta kívül?
- Azt se hiszem, hogy akkora nagy szurkolója lenne a Párizsnak gyerekkora óta, hogy kedvesen beáldozza a kemény munkával megszerzett pénzét, hogy segítse őket.
És? :D
- A Verrattis "fogolyként tartanak" sztori meg soha nem tudjuk meg mennyire volt igaz, de attól se lett senkinél szimpatikusabb (ha jól emlékszem azt még azelőtt nyilatkozta Verratti, hogy átment volna Raiola-hoz, tehát ezt nem lehet az ügynök nyakába varrni)
Tudta, hova ír alá egy ilyen hosszú szerződést. A PSG meg hülye lenne elengedni egy ilyen kulcsjátékost, ha nem szorul rá. Ha Busquets-nek nem lenne kivásárlási ára és egy másik klub bejelentkezne érte úgy, hogy nem tudod helyettesíteni, de szerződése van, elengednéd? Nem hülye, nem fog lázadozni az idény során, mert csak az ő helyzetét rontaná. Mi értelme van a szerződésnek, ha a játékos mozoghat, ahova akar? Ne írja alá, ha nem tetszik neki. Megvan hozzá a joga. Verratti senki másnak, csak magának és az ügynökének köszönheti, ha tényleg nem engedi el más klubhoz.
De úgy az egész jelenség nekem nem jön be, felőlem bárki csinálhatná, nem azért nem bírom a csávót, mert arab, hanem azért amit csinál.
Félre ne érts, én elhiszem, hogy így gondolod, ezért nem is gondoltam tovább és az érveidre reagáltam. :)
Mondom még egyszer, ez amit a PSG csinál, pont hogy a nagycsapatoknak árt, akik mondjuk az elitre pályáznak, de ha beszáll a licitbe a PSG, akkor bebukták. De még ilyen esetbe sem feltétlen, mert amit írtam, ha a játékos nem akar oda aláírni, akkor nem ír alá. Fizetésekben nem hiszem hogy annyira ránkvernek.
Meg sem válaszolhattam volna jobban, mint ahogy te megválaszoltad magadnak.
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.03.30. 18:59:56

recrea írta:Sajnos van egy rossz hírem számodra...a pénznek van egy olyan tulajdonsága, hogyha sok van belőle, akkor szinte mindent meg lehet venni belőle.

Mondjuk azzal nem számolt a fajankó arab, h Te ezt megunod és eleged lesz belőle, most leshet ki a fejéből.

NA igen, csak a pénz és pénz között Óriási a különbség:)
"Pénzből lehet fegyvereket venni meg lehet kórházakat építeni"....

Jah bocsesz: meg lehet 2500 férőhelyes stadionnak álcázott akármit is építeni:)
Nálunk ezeket úgy hívják: STADION.. kiment a rákospalotai 4. osztály B és C tagozata és megtelt a "Stadion" :))) Ám legalább lóvé volt......

A bolond arab meg ha meg feszül sem lesz más mint BARCELONA-PSG 6:1 ennyi
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.30. 18:55:03

Sajnos van egy rossz hírem számodra...a pénznek van egy olyan tulajdonsága, hogyha sok van belőle, akkor szinte mindent meg lehet venni belőle.

Mondjuk azzal nem számolt a fajankó arab, h Te ezt megunod és eleged lesz belőle, most leshet ki a fejéből.
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.03.30. 18:26:34

Cestus írta:Honsapeter, írtál már majdnem tíz hsz-t, most már ideje lenne megpróbálnod emelni is a fórum színvonalán. A BL-ben esélytelen csapatoknak pedig épphogy előnyös az olajosok ténykedése, mivel a felfuttatott játékosaikat drágábban el tudják adni. A Dortmundnak, Liverpoolnak a mi közvetítésünkkel az olajosoktól lett 150 milliójuk. Én nem hiszem, hogy szomorúak lennének emiatt. Azok a noname fiatalok meg jelentősen nem lesznek drágábbak, akiket megvesznek, hogy a nagyobb kluboknak felépítsenek. Itt a nagykutyákért megy a licit, az ő áruk emelkedik jobban.

Kiragadtál egy momentumot és szerinted ez így igaz történet?

Ma az arab a következőket érte el:

Bárki aki pályára lépett ilyen vagy olyan bajnokságban, már 20 millióval többet ér mint a reális értéke.
Jah hogy azt mondod ez így rendben van mert Ők nevelték ki...Hány olyan csapatot ismersz akik mindezt megtették??????????????
Hány olyan csapatot ismersz, akik megtehetik hogy afrikából vagy bárhonnan felhoznak nonáme embereket, felnevelik és majd írtózatos pénzekért eladják?

Vagy tényleg nem értem a mondandódat!
Tényleg nem megbántani akarok embereket, csak egyszerűen nem értem, egy "OLAJBUNKÓ" ide jön Európába és azt gondolja a sza....s pénzével megvehet valamit aminek itt tradíciója van amit mi száz+ éve úgy csinálunk ahogy az nekünk jó!

Nem értem hogy azt amit Ő ténykedik, azt nekem miért kellene elfogadnom, szó nélkül eltűrnöm
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.03.30. 18:14:24

TripleH írta:
honsapeter írta: Real adott 100 milliót, nem az arabok olajos pénzéből tette mindezt!!!

Tette úgy hogy egy nagy hírű EURÓPAI csapat volt, megfelelő anyagi háttérrel, nem koldultak mindenféle elmebajos arabtól!!!
Pontosítsunk tette ezt banki hitelből, mi pedig megvettük Neymárt úgy, hogy bíróságra kellett miatta járni, mert naponta más volt a vételára és a mai napig nem tisztázott a pontos összeg. Az arab pedig ország világ előtt vállalja, hogy mennyi az annyi. Na akkor, hogy is van ez?
Az arab vállalta?:))))))))
Ne viccelj már.. mit vállalt Ő?

Akármilyen transzfer van, 100 cég mögé bújik el :)

Amúgy már leírták a lényeget: MI megteremtjük, nehezen , de megteremtjük ami kell, próbáljuk sportszerűen mindezt megtenni...Ő meg előhúz a zsebéből 10 szer annyit mert megteheti és felrúg mindent ami nálunk "szent"
Válasz küldése
cron