Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
barcadams
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.10.05. 18:48:09

2018.04.14. 18:14:46

Én csak azt nem vágom, hogyha Coutinho úgysem játszott a BL-ben, akkor miért ő az első játékos akit le kell cserélni?
Pont hogy a legújabb, legkevesebbet játszó játékost kéne erőltetni.
Phil07
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2018.01.06. 19:10:51

2018.04.14. 17:02:10

Viszlát!!
Ebből elég..hol van Mina,Paco,Verma,Dembele és a többi fiatal?
Miért játszik Pique Suarez?
Hihetetlen ez az edző..
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.13. 12:10:54

hau30 írta:
nagyatyesz írta:...
....
A második hozzászólóval értek teljesen egyet! Hau30 minden szavadat adom! :shock:
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2018.04.13. 11:27:55

nagyatyesz írta:Itt-ott találtam olyan híreket, ami szerint egyes játékosok kritizálták a taktikát az öltözőben. Ilyen híreket találtam:
- Ini a játékoskijáróban félidőben odaszólt Umtitinek és Robertonak, hogy ha úgy játszanak, mint az első félidőben, akkor ki fognak esni. Most a kérdés itt az, hogy ezt csak a rossz játék miatt, esetlegesen a taktika és a félidőben elhangzott (nyugimégvankétgólelőnyünkegyetmegúgyislövünk taktika) miatt mondta?!
- elvileg Piqué is odaszólt vmi EV-nek, hogy ki kellene találni valamit, mert ez nem jó így. Erre EV annyit lökött vissza neki, hogy "én vagyok a főnök"?!
- meccs után Messi is beleállt, hogy nem volt jó a taktika, nem támadtak le...?!
- Busi nyilatkozatában konkrétan kimondta, hogy más taktikát kellett volna választaniuk!?

Én ezeket találtam...ha ezek igazak, akkor nem csak mi szurkolók, de talán a játékosok sem értették miért így játszanak. Ezzel nem a játékosok felelősségét akarom levenni, hiszen még is csak ők voltak a pályán, de látva a Róma játékát és játékfelfogását hihető a dolog. Messi és Suarez elveszett volt elől, középpályán sem elől nem volt megjátszható ember, ezért mentek az ívelések. És ezt végignézte EV ahelyett, hogy próbált volna tenni vmit!
Nem tudom le tudja e magáról mosni ezt a kudarcot, vagy sem. Viszont már írtam, hogy én tuti elbeszélgetnék vele, hogy vagy átáll a Barca egy élvezetesebb játékot nyújtó csapattá jövőre, vagy viszlát...
Nem tudom, de nekem továbbra is Emery ugrik be erről az emberről. Tavaly megbukott a bl-ben. Idén sem sikerült átlépni árnyékát. Nagy kérdés, hogy jövőre sikerül-e EV-nek. Nyugodtabb lennék, ha egy Puyol ott lenne mellette a padon...
Én szerintem egy kicsit komplexebb ez a BL bukás. Benne van EV is bőven. Nem cserélt akkor amikor támadólag kellett volna fellépni (félidőben), illetve támadóbb felfogásban kellett volna az alap kezdőt összerakni. Dembelere gondolok itt, nem AG-ra. Amúgy érzett valamit előre EV, mert a múlt heti meccs után ki is mondta, hogy jobban örült volna a 3-0-nak. Viszont a játékosok hozzáállásán konkrétan majdnem agyérgörcsöt kaptam. Hihetetlen,hogy a kezdő 11-ből ter Stegen-en kívül mindeki tengszlengsz módon nyomta a 3. bekapott gólig. Azt sem tudták milyen rendezvényen vannak. Mondjuk az első gólban benne volt Stegen is, nemcsak Samu. És nekem azt ne mondja senki,hogy azért mert ilyen volt a taktika. Egyszerűen kirakták a mezt. Volt már ilyen idén, de valahogy úgy álltak a csillagok, vagy Messi lábfeje, hogy nem jöttünk ki ennyire rosszul. Most visszakaptuk hatványozottan. '94-es BL döntő után éreztem magam így....
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.13. 11:15:46

Kár megpróbálni összerakni a játékosok véleményét. Ha edzőt akarnak buktatni, azt mindenki észre fogja venni. Ha meg nem, akkor nincs jelentősége, hogy meccs közben mit gondoltak.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.04.13. 10:40:12

Itt-ott találtam olyan híreket, ami szerint egyes játékosok kritizálták a taktikát az öltözőben. Ilyen híreket találtam:
- Ini a játékoskijáróban félidőben odaszólt Umtitinek és Robertonak, hogy ha úgy játszanak, mint az első félidőben, akkor ki fognak esni. Most a kérdés itt az, hogy ezt csak a rossz játék miatt, esetlegesen a taktika és a félidőben elhangzott (nyugimégvankétgólelőnyünkegyetmegúgyislövünk taktika) miatt mondta?!
- elvileg Piqué is odaszólt vmi EV-nek, hogy ki kellene találni valamit, mert ez nem jó így. Erre EV annyit lökött vissza neki, hogy "én vagyok a főnök"?!
- meccs után Messi is beleállt, hogy nem volt jó a taktika, nem támadtak le...?!
- Busi nyilatkozatában konkrétan kimondta, hogy más taktikát kellett volna választaniuk!?

Én ezeket találtam...ha ezek igazak, akkor nem csak mi szurkolók, de talán a játékosok sem értették miért így játszanak. Ezzel nem a játékosok felelősségét akarom levenni, hiszen még is csak ők voltak a pályán, de látva a Róma játékát és játékfelfogását hihető a dolog. Messi és Suarez elveszett volt elől, középpályán sem elől nem volt megjátszható ember, ezért mentek az ívelések. És ezt végignézte EV ahelyett, hogy próbált volna tenni vmit!
Nem tudom le tudja e magáról mosni ezt a kudarcot, vagy sem. Viszont már írtam, hogy én tuti elbeszélgetnék vele, hogy vagy átáll a Barca egy élvezetesebb játékot nyújtó csapattá jövőre, vagy viszlát...
Nem tudom, de nekem továbbra is Emery ugrik be erről az emberről. Tavaly megbukott a bl-ben. Idén sem sikerült átlépni árnyékát. Nagy kérdés, hogy jövőre sikerül-e EV-nek. Nyugodtabb lennék, ha egy Puyol ott lenne mellette a padon...
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.04.12. 22:08:45

Kovbal88 írta:
Nem azért nem támadtunk, mert nem volt a kis csokid, hanem ez volt a bölcs taktika.Nem a játékoson múlott.
Passzolni se tudtunk, nemhogy támadni, szóval nem hinném, hogy ez volt a taktika. Mert a védekezés se ment. Mintha a fiúk szétnéztek volna a római éjszakában a meccs előtt. Nagyon bosszantó, és még a Realnak is sikerült Real-módra továbbjutni.

A meccsek tényleg nem valami élvezhetőek úgy január óta, csak éppen, korábban más edzők alatt se voltak azok, már jó ideje.

A veretlenség brutális eredmény lenne, de ahogy most állunk nem sok esély mutatkozik rá.
Szerintem előtte se voltak igazán jó meccsek 1-2 kivétellel. Beszéltük is , hogy ez nem az a keret ami korábbi játékképre alkalmas, sokkal inkább voltunk stabilakmint szépek. Akkor talán igaz is volt ez azóta viszont jött 1(2 dembele felépülésével) igazi támadó játékos, illetve Valverdenék is volt ideje hozzászokni a kerethez. Viszont támadó foci azóta se nagyon van hiába lenne már rá alkalmas a keret szvsz. Év elején örültem, hogy jött valaki aki mer változtatni a 4-3-3 felálláson annak ellenére, hogy én szerettem. Viszont ez a 4-4-2 elég statikussá tesz minket főleg, hogy mindent Messinek kéne csinálni. Az én álmom egy amolyan 4-2-3-1 lenne : Sem-piq-umt-alb; rak-bus; dem-mes-cou;sua , de ezt csak így zárójelben :)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.12. 21:38:51

Valverdének rá kell gyúrnia a bajnokságra és egy Liga arannyal távoznia, így nekünk is duplán lehet ünnepelni. Ez itt a Barca, nem a Chelsea! Itt játék kell, nem eredmény. Kedves mester, remélem még 8 meccs és ágyő.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.04.12. 20:29:36

Nem azért nem támadtunk, mert nem volt a kis csokid, hanem ez volt a bölcs taktika.Nem a játékoson múlott.
Passzolni se tudtunk, nemhogy támadni, szóval nem hinném, hogy ez volt a taktika. Mert a védekezés se ment. Mintha a fiúk szétnéztek volna a római éjszakában a meccs előtt. Nagyon bosszantó, és még a Realnak is sikerült Real-módra továbbjutni.

A meccsek tényleg nem valami élvezhetőek úgy január óta, csak éppen, korábban más edzők alatt se voltak azok, már jó ideje.

A veretlenség brutális eredmény lenne, de ahogy most állunk nem sok esély mutatkozik rá.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2018.04.12. 16:44:09

A bajnokságban adom a stabilitást ami úgy tűnik a kedvence,lehet mast nem is tud jatszatni ami elég érdekesnek tűnne ilyen állománnyal. Ezért is vagyunk meg ott veretlenek,viszont mi nem a madrid,cselzi,mu vagyunk,mi bl-t meg nem nyertünk úgy hogy nem játszottunk szepen és nem alaztunk. Abszolút az ő sara is a kiesés,umtitit és piquet letenném a kispadra gondolkodni,főleg előbbit,mert ilyen teljesítményre ne kérjen évi 9 milliót, johet mina és verma.


Persze mindez úgy sem fog megvalósulni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.04.12. 13:46:12

dinnyesz írta: Ahogy jött a kis csoki barátom egyből lett egy kis lendület elől .
Azt látnod kellett volna, hogy a "kis csoki barátod", -ahogyan Dembelét nevezed-csak akkor jött, amikor elkezdtünk támadni. Nem azért nem támadtunk, mert nem volt a kis csokid, hanem ez volt a bölcs taktika.Nem a játékoson múlott.
A többivel egyetértek, sőt továbbmegyek, szerintem ilyen taktikával pályára lépő edzőnek nincs helye nálunk. A kis csapat taktikát választotta, csakhogy azok csúsznak,másznak minden labdáért, széttördelik a játékot, meghalnak szinte a pályán. Nálunk ebből semmi nem valósult meg csak a lötyögés a semmibe.

Nagyon remélem, hogy komoly szankciók lesznek a játékosoknál is, mert nemcsak akkor kell keménynek lenni, amikor kell a több lové és a zsírosabb szerződés.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.04.11. 13:52:25

Érdekes, hogy 1 meccs mennyit tud rontani valaki megítélésén, és ez így történt az én szememben is. Én a tavalyi Psg meccs óta tartom 0 edzőnek Emeryt. Amikor egyetlen gólra lenne szükség ami eldöntene mindent és 1 csapat még is beáll védekezni az számomra nagyon unszimpatikus. Valverde most ugyan azt csinálta. Fel nem fogom még mindig mi volt ez este. Eddig jöttek az eredmények , de azt hiszem abban mind egyetértünk hogy a meccsek 90% nem volt szórakoztató, visszaálltunk legtöbbször ha már 2vel mentünk , unalmas játék, Messire bízunk mindent mert ő az isten. Ha jól emlékszem amikor Capello bajnok lett a Madriddal ellett küldve mert nem volt szép a játék, lehet még a tegnap van bennem , de átgondolnám év végén ezt a lehetőséget. Veretlen bajnokság és stabil védelem ide vagy oda ez idén nem a Barcelona. Nálam a tegnap este egyértelmű EV sara, az hogy 2vel megy az ellenfél erre a 75.! percig nincs csere és akkor is Andre Gomes jön be(aki szvsz nem volt rossz tegnap se) felháborító. Ahogy jött a kis csoki barátom egyből lett egy kis lendület elől . Lényeg a lényeg , hogy azt hiszem eddig az eredmények miatt nem tudtam haragudni Valverdére , de a játék képével kevesen voltak elégedettek. Ez a tegnapi meccs számomra megbocsájthatatlan kategória.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.04.11. 12:59:55

Szerintem ez a veretlenségi széria (-1 meccs) totálisan megtévesztette a srácokat, de sok szurkolót is. Azért valljuk be őszintén, hogy már a szezon eleje óta sok esetben csak a szerencse, és rengetegszer Messi villanása mentett pontot vagy pontokat nekünk. Az utóbbi időben pedig már a kezdeti jónak mondható játék is döcögött. Én továbbra is tartom, hogy ez az edző sara, mert igenis kell pihentetni a játékosokat. Nem akarok itt papolni, de az általam nem kedvelt Cé képes lemenni a madridi házi rangadó 60. percében, mert megérti, hogy pihennie kell. Nálunk meg hol a játékosok, és részben az edző hibája miatt mindig ugyanazok játszanak. Kifulladt a csapat. A jelek már láthatóak voltak, mert pár hete a Sevilla is guríthatott volna egy 6-ost. Akkor megúsztuk...lehet jobb lett volna ott megkapni a pofont és talán észhez térünk. Én nem azt mondom ,hogy le kell váltani Ernőt - bár az én bizalmam a totális tehetetlenségét látva teljesen meginogott vele kapcsolatban -, de azért egy Barto féle elbeszélgetés ráférne, hogy tudja ez nem a Bilbao. Azt is csodálom amúgy, hogy Messi és Suarez még nem fakadtak ki, hogy konkrétan 0 támogatást kapnak...
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.04.11. 12:59:37

Ilyen első félidő után ordítozni kellett volna velük, számon kérni, felrázni. Cserélni, játékmódot váltani.
Ehelyett kisétált ugyanaz az öreguras alakulat. Gólszerzésre nem is tettünk kísérletet.
A fő bűn a játékosoké, de most Valverde is lefagyott szerintem. Nagyon sok volt mostanában a takarék módban lejátszott mérkőzés, amivel aztán magunkat is elaltattuk véglegesen.
Egy ilyen méltatlan kiesés, egy nem az elitbe tartozó ellenfél ellen, a bajnoki címre is óriási árnyékot vet.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2018.04.11. 12:47:20

Sajnos a Barca veszte szerintem pont az lesz hogy csökönyösen ragaszkodik a filozófiájához főleg edzők kiválasztása tekintetében.
Az a baj, hogy tegnap még az se volt meg. A Cruyff és Pep féle filozófiát 2013-ban döngölte földbe a Bayern a 7-0 alkalmával. Sokat olvastam akkortájt ezt a fórumot, és esküszöm hogy foteldrukkerként jobban látták sokan, hogy mik a csapat problémái...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.04.11. 11:13:29

barka írta:Sajnos a Barca veszte szerintem pont az lesz hogy csökönyösen ragaszkodik a filozófiájához főleg edzők kiválasztása tekintetében.
Mondjuk ebből tegnap semmit nem láttunk sajnos, kimentünk őrizni az eredményt mint tavaly a PSG. Köze nem volt a filozófiához ennek, a szezon utóbbi időszakának sincs sok. Boldog lennék, ha azt láthatnánk a pályán, amit Cruyff és Pep játszatott és tartott nyertes felfogásnak. Itt az alapok hasonlóak, a megközelítés meg 5.000-szer konzervatívabb, természetesen annak az előnyeivel és a tegnap látható hátrányaival együtt.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2018.04.11. 11:03:30

Tegnap "kicsit" felcseszte az agyam a kishitű, nulla, középcsapat szindrómával.
A szezon hátralevő részében megmutathatja, hogy mit csinálna jövőre, nem lesz kérdés a pihentetés, új igazolások játszatása. Szeretnék végre szép meccset is látni, mert idén 1-2 meccs kivételével csak ültünk a tojásainkon. Ha nem tud felnőni a színvonalhoz akkor felőlem mehet nyáron, mert a buszozáshoz - 1-0nál - nincs játékoskeretünk..
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2018.04.11. 10:42:48

Sajnos a Barca veszte szerintem pont az lesz hogy csökönyösen ragaszkodik a filozófiájához főleg edzők kiválasztása tekintetében.
Azért tegyük hozzá nincs új a nap alatt, Guardiola megreformálta már ezt a Cruyff szisztémát. LE se játszotta már és ragaszkodott túlságosan ehhez és nem támaszkodott labdabirtoklásra. Minél előbb gólt szerezni az volt a cél.
Tegnap a Roma semmi újat nem csinált csak azt a letámadást játszotta ami mindig is müködött ellenünk. Mindezt úgy hogy a keretünk öregedett 5 évet. Valverde semmi újat nem tesz amióta itt van pusztán annyit hogy most már a játék is szinte nézhetetlen. Gomessel meg a sírba teszi a szurkolókat. Tegnap semmit nem változtatott a csapaton még a félidőben sem, mindannak ellenére, hogy 45 perc alatt nem rúgtunk kapura!
Még egy ilyen konvencionális edzőt nem láttam. Bartameu meg amilyen tökéletlen még elküldeni se fogja, mert ő meg aztán minden konfliktust kerül. Kicsit olyan érzésem van hogy a következő évek se lesznek jobbak amíg ők itt vannak.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.04.11. 10:41:48

Azért azt szeretném hozzátenni, hogy semmiképen se jusson senkinek az eszébe a leváltása!!!
Egy nagyon jó útvonalra tévedt a csapat, mely neki köszönhető. Viszont nyilvánvalóan az Atletichez képest itt máshogy kell beosztani az erőforrásokat. Az atom kezdőt többet kell pihentetni! Pique, Suarez, Messi,Rakitic hónapok óta folyamatosan játszanak! Reméljük, hogy a következő szezonra sikerül egy olyan csapatot összeállítani, amelyiknek legalább olyan stabil cserepadja lesz, mint egy nyavalyás Madridnak..És biztonsággal lehet rotálni és pihentetni. A primadonnák meg felfogják majd hogy mi ennek az értelme..
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.11. 10:34:03

csababarca írta:
Fecooo írta:Másik topicban is megírtam:
...
sose fogsz ezekre választ kapni, se szóban se írásban az érintettektől.

Majd a Vale ellen kimegy egy játszós csapat Coutinhoval, Dembelével, kupadöntőben meg majd becsicskulunk megint egy ilyen kamu felállással mint tegnap.
De nyugtass meg Csaba, hogy ezeket te is hasonlóan látod és nem csak én vagyok a hülye...
Csont nélkül leraknám Umtitit a padra most nevelő célzattal, Verma stabilabb lenne...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.11. 10:15:39

Fecooo írta:Másik topicban is megírtam:
...
sose fogsz ezekre választ kapni, se szóban se írásban az érintettektől.

Majd a Vale ellen kimegy egy játszós csapat Coutinhoval, Dembelével, kupadöntőben meg majd becsicskulunk megint egy ilyen kamu felállással mint tegnap.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.11. 10:06:50

Másik topicban is megírtam:
Lehet hülye vagyok, de ekkora előny birtokában miért nem lehetett a saját, megszokott 433-unkat játszani Oszmánnal? Tényleg nem tűnt fel, hogy utóbbi meccseken, akármikor 442-ben álltunk fel, akkor átrohantak rajtunk?
Nem tűnt fel az sem, hogy Semedo és SR mennyire kioltják egymás játékát? Nem tűnt fel, hogy 442-ben Lalyos olyan, mint Don Quijote? Nem tűnt fel, hogy ez a 442 igazából 451, mert Messi is olyan mélyről kénytelen indulni, hogy esélye sincs összejátszani Lalyossal?
Nem tűnt fel, hogy Umtiti mélyen tudása alatt teljesít az elmúlt hetekben?
Egy pragmatikus, eredménycentrikus edző nem érte fel ésszel, hogy Umtiti jelenleg magasabb kockázatot jelent, mint Dembelé játszatása? Nem sikerült mérlegelni ennyi meccs után, hogy melyik felállás a veszélyesebb magunkra? Számomra már régóta egyértelmű, hogy a 442 sokkal inkább átjáróház, mint a jól megszokott 433...
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2018.04.11. 09:59:14

vinszentvega írta: On the other hand..... Mi a fenét csinált, vagy épp nem csinált Dembele az edzéseken, hogy kulcs meccseken 10 perceket kap csak?
Csak gyanítom, hogy nem elégedett a védekezésével és a labdatartásával. 2-0-nál nem érezte biztonságosnak, hogy betegye egy ilyen instabil középpályára, 3-0-nál meg már késő volt...
Megjegyzem egy ilyen fiatal játékosnál ez még azért nem kritika részemről.
AG beállítása teljesen érthetetlen volt. Ahogy az is, hogy Init miért hagyta olyan sokáig a pályán mikor nagyon kellett volna az erős emberünk...
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.11. 09:58:39

Nem is írok semmit az elmúlt meccseinkre,mert behúztuk őket így vagy úgy,győzelmet meg nem kell magyarázni. De az,hogy tegnap reagálni nem akart arra a fosra amit műveltünk,az döbbenet. Szerintem ha 4-1-es odavágó után már 2-vel megy az ellenfél a szünet után,a csapat meg az se tudja milyen rendezvényen van,minimum 2-t kellett volna cserélni. Nem is értem mit akart,kibekkelni ezzel a semmi védekezéssel az utolsó 30 percet?Mert hogy támadni akkor se tudtunk. Na mindegy,hátha tanul ebből.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.11. 09:58:10

visca el barca írta:semmi mást nem akart csak bekkelni, nem akart belemenni adok-kapokba. én is éreztem h a támadások, labdatartások nem mennek, én még durvábbat húztam volna, 2-0 után suarez le, vermaelen be.
az a baj, hogy az volt a meccs kezdésétől a taktikai elképzelés, hogy hát hármat úgysem kapunk. kaptunk.

amit írsz csere, az ésszerűbb lett volna mint az Iniesta-Gomes csere. De még Iniesta helyett is jobb lett volna egy védő behozatala.
AG semmire nem jó, pláne nem bekkelni. Max arra jó, hogy ha vezetünk a bajnokságban valami kiscsapat ellen 2-3 góllal, akkor csalja az időt.

De ez a vesztes edzők állandó jellemzője, hogy annyira tanácstalanok ilyen helyzetben, hogy még végső elkeseredésükben is a "tutihoz" nyúlnak.
2-0nál kellett volna legkésőbb alakítani, és valamit érdemben tenni. 3-0nál már tök mindegy volt,hogy behozta Pacot meg Dembelét.
Gondolom a francia a Valencia ellen sem kezd majd, mert elfáradt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2018.04.11. 09:59:30-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése