Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.05.05. 19:48:39

recrea írta:Ha visszavasol engem itt a fórumon, azon 1-2 ember közé tartozom, aki nem foglalkozik a bírókkal, nem obégat miattuk, mert hosszútávon nem számítanak. Amennyit téved ellened, annyit fog melletted. És ezt tapasztalatból mondom, saját bőrön.

Adom nagyon amit írsz , DE ! Nem mindegy, hogy egy lefutott meccsen fújnak ellened vagy mindig a kétes meccset eldöntő szitukban kapod sorra a jó ítéleteket.
Senki nem beszél a MU elleni BL döntőnkről, pedig a vaddisznóember lesgólt szerzett és ezzel jöttek vissza a meccsbe. Miért ? Mert így is zsebre lettek rakva.... de ha ők nyerik ,akkor a mai napig emlegetnénk....

Sokaknak csak az [auto_cenzúra] a csőrét, hogy sorozatban pont éles szituban kapják meg a kétes ítéleteket. Senkit nem érdekelne, ha simán csapnák az ellenfelet és úgy ugrana be a baki.... de itt megközelítőleg sem erről van szó. Elcsalt BL döntő :arrow: Ramos lesfejes , Kassai és most Cakir....
De nagyon megnézném az arcokat odaát, ha egy 96. perc beli kamu büntivel kapnának ki..... Hetekig menne a sírás....
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.05. 19:43:28

Korrekt válasz, ritka is a neten ;)

Az örök igazság, hogy az bírózik aki vesztes. Jogos.
Abban nem értünk egyet amit a Laporta időszakról írsz, én azt inkább úgy éltem meg, hogy valaki akkor szól(végre) amikor figyelnek is a szavára...
Már a Barca aranykorszaka előtt is fura dolgok történtek Madrid meccseken.
És sajnos, és tényleg sajnos, nem látom, ahogy a negatív ítéletek kiegyenlítődnek. És ha mégis az sem mindegy mikor. De megkérdezem tőled is, amit pár lelkes ellenoldalitól pár hete, mikor történt olyan, hogy a Real egyértelmű bíroi hibák miatt esett ki a Bl ben?? Mikor veszítettek döntőt emiatt? Vagy tétre menő egyenes kiesésest?
És , valóban, elfogult vagyok, de nem értem a párhuzamot az akkori Barca(és játékvezetés) és a mostani Real "eredmények" között...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.05. 19:29:35

ALEXDP írta: Fölösleges a személyeskedés, szemüveg ide, vagy oda...
Sehol nem állítottam hogy zsinórban 3bl az csak a bírókon múlik.
Te azt állítod, hogy nincs hatással a storyra a játékvezetés, én meg azt, hogy van.
Ki lehet ezt hegyezni arra hogy mikor kinek mennyire játszott ez szerepet az esetleges bl sikerében.
Meg kényszer jópofizhatunk is ennek kapcsán, és próbálhatunk "liberálisba" nyilatkozni erről.
;)

Amit te említesz kicsivel később, az meg nagyjából olyan, hogy ha ezt gólra játszák más meg nem számít(lol), akkor szükségtelen a játékvezető, videó bíró, bármi.
Meg persze tudom, a foci kontaktsport is...
És nevezhetjük akkor onnantól futball helyett mondjuk utolsó emberig-nek, vagy az erős győzhet-nek is...
Én sem akarnék személyeskedni, hozzáteszem.
Én tényleg azt látom hogy döntő tényező a bíráskodás, és a megszokott, toljuk az aktuális jót szintnél erősebben ....
Bár igaz, sok helyen így sem értem amit írsz...
Például a sokat emlegetett Psg meccs, ami után mi többé ne bírózzunk, ugyanolyan helyzetben meg a Bayern mértnem rúgta be legalább az egyik ziccert...
Nem áll össze...
Ilyen formán mire alapozod, hogy a mi helyzetünkben álszent dolog bírózni.??
Szoval mi kiestünk a saját hibánkból pl az Inter ellen, meg a Bayern a Real ellen, de mi ne bírózzunk mert a Psg vagy a Chelsea meccsek.. ilyen elven, ők mért nem rúgtak többet...
Ne legyél ilyen érzékeny lelkű, semmi sértő személyeskedés nem volt a dologban. És soha nem állítottam olyat, h nincs hatással a bíró a meccsre, ezt nem tudom honnan veszed. És nem is rád gondoltam, mikor azt írtam h bírózás folyik. Pár meccset lejátszottam életemben, hidd el nekem, nem sok ember kapott nálam több sárga lapot ugatásért. Csak azt mondom, h sztem a vesztesek bíróznak, és Barca fórumon olyat leírni, h más csapat manipulál meg tolja a propagandát, elég álszent dolog, miután Laportáék totálisan ezt művelték, ha személyeskedni akarok megint, akkor azt írnám, h elég vicces ilyet olvasni, és kissé meglepő számomra pont LG-től.

Az pedig, h a bíró tévedett-e vagy sem, az szubjektív, amit te tizinek látsz, azt a Realos haverod nem annak látja, akkor most kinek van igaza? Ha visszavasol engem itt a fórumon, azon 1-2 ember közé tartozom, aki nem foglalkozik a bírókkal, nem obégat miattuk, mert hosszútávon nem számítanak. Amennyit téved ellened, annyit fog melletted. És ezt tapasztalatból mondom, saját bőrön.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.05. 17:54:58

recrea írta:
ALEXDP írta:Általánosságban, vagy átfogóan mindenre, ami ezzel kapcsolatos.
Benne van a lényeg abban a két mondatban, tudod jól, h miről beszélek, ha meg szemüveg van rajtad, akkor tök mindegy, mit és mennyit írok. Leírtam már itt párszor, nem fogom újra. Jó, h nem majd a bírókra fogunk zsinórban 3 BL győzelmet :D
Fölösleges a személyeskedés, szemüveg ide, vagy oda...
Sehol nem állítottam hogy zsinórban 3bl az csak a bírókon múlik.
Te azt állítod, hogy nincs hatással a storyra a játékvezetés, én meg azt, hogy van.
Ki lehet ezt hegyezni arra hogy mikor kinek mennyire játszott ez szerepet az esetleges bl sikerében.
Meg kényszer jópofizhatunk is ennek kapcsán, és próbálhatunk "liberálisba" nyilatkozni erről.
;)

Amit te említesz kicsivel később, az meg nagyjából olyan, hogy ha ezt gólra játszák más meg nem számít(lol), akkor szükségtelen a játékvezető, videó bíró, bármi.
Meg persze tudom, a foci kontaktsport is...
És nevezhetjük akkor onnantól futball helyett mondjuk utolsó emberig-nek, vagy az erős győzhet-nek is...
Én sem akarnék személyeskedni, hozzáteszem.
Én tényleg azt látom hogy döntő tényező a bíráskodás, és a megszokott, toljuk az aktuális jót szintnél erősebben ....
Bár igaz, sok helyen így sem értem amit írsz...
Például a sokat emlegetett Psg meccs, ami után mi többé ne bírózzunk, ugyanolyan helyzetben meg a Bayern mértnem rúgta be legalább az egyik ziccert...
Nem áll össze...
Ilyen formán mire alapozod, hogy a mi helyzetünkben álszent dolog bírózni.??
Szoval mi kiestünk a saját hibánkból pl az Inter ellen, meg a Bayern a Real ellen, de mi ne bírózzunk mert a Psg vagy a Chelsea meccsek.. ilyen elven, ők mért nem rúgtak többet...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.05. 15:57:55

Mondjuk azért az Inter elleni kiesesben bőven benne voltak a bírók is. Megadott lesgol, nem megadott büntető, plusz a végén Bojan gólja...

De tény, hogy a visszavágón Pep játéka besult.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.05. 14:34:12

Miért nem kellene a BL-ben lenniük már rég? Mert te úgy gondolod, vagy mert Barca szurkolók vagyunk? Ezt a játékot még mindig gólra játszák, és valszeg ez ezután sem fog változni, szóval aki többet lő, az nyer a végén. Tudom, h fáj...elhiheted, nekem is, ahogy folyamat kijön nekik a lépés.

Az Inter elleni megadott gól az nem régi sztori? Kiráz a hideg, amikor ezt felhozzátok, ott (is) mi szúrtuk el, nehogy már azt a kiesést a bíróra fogjuk, mert sírva fakadok a hülyeségtől :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.05. 14:26:39

ALEXDP írta:Általánosságban, vagy átfogóan mindenre, ami ezzel kapcsolatos.
Benne van a lényeg abban a két mondatban, tudod jól, h miről beszélek, ha meg szemüveg van rajtad, akkor tök mindegy, mit és mennyit írok. Leírtam már itt párszor, nem fogom újra. Jó, h nem majd a bírókra fogunk zsinórban 3 BL győzelmet :D
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.05. 14:22:27

Általánosságban, vagy átfogóan mindenre, ami ezzel kapcsolatos.

Ja, közben olvasom a folytatást...
Kb ugyanannyiszor meg nem kaptuk meg, és mellé elfelejted megemlíteni, hogy toronymagasan a legjobbak voltunk a jelzett Bl címeknél, ami az elmúlt pár évben nem feltétlen mondható el.
A be nem rúgott ziccer téma, sokadjára, relativizálás.
Az nem változtat azon a tényen, hogy rég nem kelle már a Bl-ben lenniük.
Nem csapatszellem meg világlegjobbtámadója kérdéskör ez, különösen ebben a szezonban.
Az pedig meglep, hogy egyenlőséget meg párhuzamot látsz a két helyzetben.
A szent klub vagyunk témakörbe nem mennék bele. Sokkal régebbi ez a sztori ennél...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ALEXDP 2018.05.05. 14:28:08-kor.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.05. 14:18:34

ALEXDP írta:
recrea írta:Propagandával meg manipulálással Barcásként vádolni más csapatot az elmúlt 10 évet tekintve enyhén szólva álszent dolog :D Talán az utóbbi 2 év az az időszak, amikor nem azt csinálja a bíró, amit mi akarunk.
Mesélj már erről részletesebben légyszi .
Mire vagy kiváncsi?

Évekig be voltunk állítva a tökéletes klubnak, aztán kipotyogtak a csontvázak. A bíroktól meg mi is megkaptuk a pluszt a BL győzelmeknél (kivéve 2015), de ez már lerágott csont, csak álszent dolognak tartom ez ügyben a Realt felhozni. Senki nem tiltotta meg a Bayernnek, h a 10 ziccerből egyet belöjjön.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2018.05.05. 14:22:31-kor.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.05.05. 14:05:37

Tény:

Akinek nem jól jönnek ki a bírói tévedések nem játszik Bl döntőt. Ezzel így volt Pep-Barca, Mourinho Real, a Bayern és a Roma is idén.

Amíg ti nyertetek, mi Uefalonaztunk, most ti nyomjátok ezt. Ez mindig így lesz...
Tavaly dupláztunk, remélem jövőre triplázunk.

Idén minden hibát elkövetett a management, hogy garantáltan ne nyerjünk semmit, de világ legjobb támadója és a legjobb középpályája nem így gondolta.

Nem azért szarunk a bajnokságra mert, nem érdekel minket, hanem azért mert elszabtuk... Ahhoz, hogy a évtized vitatlanul legjobb csapata legyünk az kell, hogy húzzuk be maradék két La Ligát és egyszer üssünk titeket a Bl-be.

Holnapi meccs sajnos egyáltalán nem izgat, videóvágás mellett hallgatom majd :D
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2018.05.05. 13:57:35

Egyébként szerintem annak is van azért jelentősége, hogy a Real jóval gyengébben teljesít a bajnokság rangadóin (persze a motiváció hiánya ennek is az egyik lehetséges oka).
+ emberhiány.

Tavaly, amikor a Real bajnok lett akkor Zidane tavasszal még megtehette azt, hogy szinte teljesen kicserélje a csapatot a bajnokikra, de James, Morata, Danilo és Pepe távozása után már nem tudta megfelelően menedzselni a két sorozatot. Ez a Real Madrid a hibáival együtt sokkal alkalmasabb néhány párharc megnyerésére, mint egy bajnoki cím behúzására. Utóbbihoz ennél jóval konzisztensebb teljesítményre van szükség.

Amúgy ez a mostani Real Madrid az eredményei alapján bizony igenis egy abszolút korszakos csapat, de a játéka közel sem maradandó, sőt látványos szerkezeti hibákkal küzdenek, amiket az ellenfelek nagyon nem tudnak kihasználni. Ezeket a hibákat a játékosok egyéni képességei még remekül kompenzálják:

- Ramos szinte minden párharcot megnyer
- Kross és Modric remek páros, akik a legnagyobb nyomás alatt is képes kihozni a labdát
- Ronaldo meg veszélyesebb a 16-oson belül mint anno Gerd Müller

Zidane érdeme az, hogy remekül bánik a játékosaival, mind erőnlétileg, mind mentálisan, de túl sokszor támaszkodik a játékosok egyéni képességeire, ami hosszútávon nem jó (így nem lehet bajnokságot nyerni) de rövidtávon igen (BL-t viszont nagyon is, mert csak néhány párharcot kell megnyerni).

Az az érdekes, amúgy hogy a Real is a BL legjobb 4-e között fut össze általában olyan csapatokkal, amelyek képesek a szerkezeti gyengeségeket kihasználni, azonban nekik legalább sikerül továbbjutni ellenük.

Amikor a Pep féle Barca rendszeres szereplője volt a BL elődöntőknek, ott is az volt, hogy általában akkor sikerült olyan ellenfelekkel találkozni, akik az akkori Barcanak a gyengepontjait jól kihasználták.
- Szellős középpálya, Busi nagyon kevés egy kontrázó csapat megállításához, aminek az eredménye egy 7-0 lett a Bayern ellen.
- A Barca-nak gyakorlatilag nem voltak szélei, mert Pep-nek az a nagyon hülye szokása volt, hogy lomha centereket tett ki a szélre csak azért, hogy Messi középen villogjon, akitől nem elég, hogy így is baromira függött a csapat, de így aztán könnyű volt semlegesíteni egy Inter/Chelsea féle, a játékot fizikai kontaktra helyező csapatnak.
- Xavi túlzott szerepeltetése, akit már 2011 után kispadra kellett volna tenni. A lomha és körülményes játéka még elment a bajnokságban de a BL-ben mindig óriási hátrány volt.

Ami rohadtul idegesítő volt az az, hogy Pep semmit se tett ezeknek a hibáknak a befoltozására, pedig mindenki tisztában volt velük. De az ő makacs ragaszkodása a filozófiájához miatt van az szerintem, hogy a Barca nem volt címvédő a BL-ben. Sőt a filozófiával még nincs is baj. Labdatartás rulez. A baj az volt, hogy semmit se csinált.

Aztán 2014-ben jött Neymar és Suarez, akik végre orvosolták a Messifüggőséget, valamint Xavi végre a háttérbe szorult, átadva a helyét a harapósabb és dinamikusabb Rakiticnek, akire szerintem már évekkel korábban nagy szükség volt. A vége tudjuk mi lett 2015-ben :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2018.05.05. 14:08:12-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.05. 13:08:49

S.Agüero írta:De csak Getafek és Levantek ellen megy nekünk.
Mostanság sokszor még ellenük sem. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.05. 12:58:53

Gareth Tello írta:
markionni írta:motivacio a kisebb csapatok ellen.
Egyébként szerintem annak is van azért jelentősége, hogy a Real jóval gyengébben teljesít a bajnokság rangadóin (persze a motiváció hiánya ennek is az egyik lehetséges oka). Kíváncsiságból utánanéztem, hogyan szerepelt a Barça és a Real az Atlético, a Sevilla, a Valencia és a Villarreal elleni bajnokikon, illetve a bajnoki Clásicókon az elmúlt négy szezonban:

Barça
38 meccsen 4 vereség, a maximálisan elérhető 114 pontból 84 pont megszerezve

Madrid
37 meccsen 13 vereség, a maximálisan elérhető 111 pontból 52 pont megszerezve
De csak Getafek és Levantek ellen megy nekünk.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.05.05. 12:45:09

mess2009 írta:magyarázni és magyarázkodni mindig lehet, ebben nincs is hiba de vasárnap győzni kell először és azután mehet ezerrel a szöveg....
nem gondolom, hogy valójában gyenge csapattal állnának ki ők is ugyanazt érzik mint mi: kell ez a győzelem.
az, hogy háromesélyes szinte közhely, de egy igazán "odatett" meccsel elkaphatjuk őket én most úgy érzem.
Én a Realra tennék. A BL döntő még messzi van nagyon. És ott van, hogy tönkretudnák tenni a Barca veretlen idényét.
Nálunk meg, akkor van esély a győzelemre, ha Coutinho nagyon odateszi magát az első klasszikusán és Ini is méltóképp akar búcsúzni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.05.05. 11:13:12

magyarázni és magyarázkodni mindig lehet, ebben nincs is hiba de vasárnap győzni kell először és azután mehet ezerrel a szöveg....
nem gondolom, hogy valójában gyenge csapattal állnának ki ők is ugyanazt érzik mint mi: kell ez a győzelem.
az, hogy háromesélyes szinte közhely, de egy igazán "odatett" meccsel elkaphatjuk őket én most úgy érzem.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.05. 11:09:10

markionni írta:motivacio a kisebb csapatok ellen.
Egyébként szerintem annak is van azért jelentősége, hogy a Real jóval gyengébben teljesít a bajnokság rangadóin (persze a motiváció hiánya ennek is az egyik lehetséges oka). Kíváncsiságból utánanéztem, hogyan szerepelt a Barça és a Real az Atlético, a Sevilla, a Valencia és a Villarreal elleni bajnokikon, illetve a bajnoki Clásicókon az elmúlt négy szezonban:

Barça
38 meccsen 4 vereség, a maximálisan elérhető 114 pontból 84 pont megszerezve

Madrid
37 meccsen 13 vereség, a maximálisan elérhető 111 pontból 52 pont megszerezve
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.05. 10:51:12

recrea írta:Propagandával meg manipulálással Barcásként vádolni más csapatot az elmúlt 10 évet tekintve enyhén szólva álszent dolog :D Talán az utóbbi 2 év az az időszak, amikor nem azt csinálja a bíró, amit mi akarunk.
Mesélj már erről részletesebben légyszi .
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.05. 10:07:03

Stalkyard írta:Mikor kaptunk mi spanyol szuperkupán vagy bármelyik ESZ győzelem után sorfalat bárkitől? :lol:
Valami Betis vagy Valencia állt nekünk sorfalat az egyik mikiegérkupa elhódítása után, pár hete/hónapja volt itt szó erről, de én nem vagyok szakértő a témában. :D

Meg most a Deportól is kaptunk a király kupa miatt, persze az egy fokkal komolyabb trófea.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.05.05. 09:47:49

Egyébként ez annyira vicces, amilyen baromságokat képesek kitalálni ezzel kapcsolatban a realosok. Mondok egy párat, hogy mikor nem álltunk nekik sorfalat:

- A spanyol szuperkupán az előző(!!) évi bajnoki címért
- Az Európai Szuperkupáért

Mikor kaptunk mi spanyol szuperkupán vagy bármelyik ESZ győzelem után sorfalat bárkitől? :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.05. 09:44:24

Az idei klasszikónak valóban tét nélkül kéne lezajlania, értem ez alatt, hogy a Real nem készülne a BL döntőre, mert a Juve ellen megérdemelten kiestek volna és nem kaptak volna a 93. percben egy kis bírói segítséget... Remélem a döntőben visszakapják a sorstól fordítva. Így viszont valószínű tartalékos csapat lesz és ha győzünk, pont azt mondják, hogy ennek semmi tétje, pihentettek, mert nekik ott a BL döntő ami a legnagyobb kupa siker Európában.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.05. 09:44:19

Ez a sorfal-kérdés engem különösebben nem izgatott sosem. Egyes helyeken viszont azt olvasni, hogy a Real két esetben is elvárta volna tőlünk a sorfalat, a klub VB- és az európai szuperkupa győzelmük után is. Na most kíváncsi lennék, hogy ha mondjuk a klub VB után kiálltuk volna a sorfalat, a szuperkupa után viszont nem, akkor ők viszonoznák-e most a gesztust, vagy elutasítanák arra hivatkozva, hogy a 2. lehetőségnél megtörtük a hagyományt, hiába álltunk egyszer. :D A válasz szerintem egyértelmű.

Ha pedig emellé odatesszük, hogy Perez évről-évre kibekkeli, hogy ne játszhassunk CDR-döntőt a Bernabeuban (a királyi gárda stadionja a király stadionja is egyben, nem? :D), akkor láthatjuk, hogy ők sem különbek, és ugyanúgy keresik a kibúvókat, mint mi. Ez csak annak fényében érdekes, hogy micsoda shitstormot kaptunk azért, hogy nem álltunk nekik fel amikor ők szerették volna, és még most is nekünk van visszadobva a laszti, amikor rajtuk a sor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.05.05. 09:44:02

recrea írta:Propagandával meg manipulálással Barcásként vádolni más csapatot az elmúlt 10 évet tekintve enyhén szólva álszent dolog :D Talán az utóbbi 2 év az az időszak, amikor nem azt csinálja a bíró, amit mi akarunk.
Ebben igazad van, csak azért ilyenkor eszembe jutnak olyan dolgok, hogy két éve mi nem kaptuk meg az Atletico ellen az utolsó percekben az abszolút fújható tizenegyest, ami hosszabbítást ért volna, 2010-ben az Inter ellen nem kaptuk meg az egyébként szabályos gólunkat, stb. Ezekben a kulcspillanatokban még nem volt olyan eset, hogy a Madrid ne kapott volna meg valamit is. Nem csak, hogy folyamat a javukra tévednek, de emellett még nem is sújtják őket minimálisan se tévedésekkel, mint minden más csapatot. ÉS ez már így 3 év után kezd idegesítő lenni.

De amúgy meg ez van, nem sokat lehet tenni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2018.05.05. 09:44:31-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.05.05. 09:01:30

Ez a sorfal kérdés meg már ovis szint..... Nem állnak ki azzal ugyanúgy magukat jellemzik, mint mi tettük. Sőt ők még ovisabbak lesznek " én sem ,mert ő sem" ..... Ugyanmár, szerintem elég égő nekik, hogy évek óta csak hébe-hóba esik nekik egy bajnoki cím.... Sőt !
Menjünk ki, csapjuk meg a szájukat :arrow: kb el is fog dőlni, hogy veretlenül leszünk bajnokok.
Init meg szépen búcsúztatjuk, nem mint odaát Cassillast vagy Rault.

Uriemberek klubja..... meg a kis f...om az......
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.05.05. 08:57:13

markionni írta: Mondjuk ilyen erovel ez oda-vissza igaz. Akkor a Barcat meg az arazza be, hogy ebbol a bearazott BL-bol hullik ki.
De termeszetesen ezek mind nem igazak. Egyszeruen a Barca hosszu tavon jobb otthon spanyolban, mig a Real 1-2 meccsre jobban oda tudja rakni magat es mentalisan erosebbek, valamint az idegenbeli meccseken se latni kulonbseget a teljesitmenyben. A Barcanak evek ota ez a legnagyobb problema talan nemzetkozileg. A Realnak meg a konstans jo teljesitmeny es a motivacio a kisebb csapatok ellen.

Azt mondjuk nem kell elfelejteni, hogy 3. döntőbe jutásotok is véletlen a bírón is múlik. Mert azt valóban nem lehet tagadni, hogy ha a BM kicsit koncentráltabb a helyzeteknél, akkor most erősen vakarhatná fejét Zizou....
Illetve azt sem, hogy a spori pont megint nem titeket súlytott. Bezzeg amikor kellett a Juve ellen, akkor az ennél kétesebb szitut simán fújták.
Arról már nem is beszélek, hogy egy döntőt is simán elcsaltak nektek....
Én csak azért szurkolok már, hogy a 96. percben 2 méteres lesgóllal kapjatok ki a BL döntőben. Nem fog megtörténni, de szép válasza lenne a sorsnak.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.05. 08:33:28

Propagandával meg manipulálással Barcásként vádolni más csapatot az elmúlt 10 évet tekintve enyhén szólva álszent dolog :D Talán az utóbbi 2 év az az időszak, amikor nem azt csinálja a bíró, amit mi akarunk.

Engedjük el ezeket a bírói tévedéseket, nem kell tökön rúgni magadat ziccerben, be kell lőni a 11-est, és nem árt gondolkodni egy-egy szabálytalanság előtt. Majd, ha erre képes lesz a Bayern München, akkor több BL-t fog nyerni, mint a Real.

Asensio beemeli ziccerben, Ronci belövi a tizit a 94-ben, a Real meg két gólt lő egy helyzetből. Ennyit tudnak, pont.
Válasz küldése