Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.26. 20:37:04

Nero. írta:Valaki tud jo stream oldalt? sport365 es m4 elo kilove.
Miért nem nézed a mindigtv appon keresztül?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.26. 20:35:10

Valaki tud jo stream oldalt? sport365 es m4 elo kilove.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.26. 19:54:30

Sinya22 írta:Nem a pool lenézése,kb idén nekik volt a legjobb támadósoruk(nem nevek,hanem teljesítmény alapján),Salah amit tolt az emberfeletti,tekintve hogy a közelében se volt ennek a teljesítménynek előtte. De a védelmük szerintem nagyon gyenge,Ronaldo meg fogja enni őket reggelire,mármint nem arra gondolok hogy kicselez 4 embert,hanem helyezkedésben fog föléjük nőni,ahogy kb 2 éve csinálja. A Madrid ellen meg tényleg összecsinálja magát mindenki. PSG elbaltázta az egészet vezetés után,Bayern oda-vissza kihagyott kb 8 ziccert,majd csináltak egy nevetséges hibát,és ez csak az idei szezon. Juve is mit művelt otthon?Kb 1 percig tudták fogni Ronaldot. Persze voltak bírói hibák,de minden ellenfélnek megvoltak a helyzetei a meccs/párharc során,és senki nem élt velük. Én egy 2-0-s Real győzelmet tippelek.
én 3-1 vagy 4-1-re tippelek.

Amúgy igen, ezért is írtam évközben hogy egyedül mi vagyunk akik megállíthatnák őket, mert alapból van egy misztikumuk, hát még a zsinórban 2 BL után mindenki össze tojja magát a nagy Real Madrid ellen, mintha szurkolók játszanának ellenük és zavarba jönnének a kapu előtt, míg mi ismerjük őket ezért kevésbé hatna meg minket a misztikumuk és ellenünk azért joggal izzadhat a Real tenyere is.

Szóval jövőre is szerintem azon fog múlni a BL, hogy mi mennyire leszünk töketlenek. Na majd szurkolhatunk sorsolásnál hogy a nehezebbek közül kapjunk, mert mint láttuk nem jó ha a legkönnyebbnek tűnőt kapjuk :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.05.26. 19:49:51

Nem a pool lenézése,kb idén nekik volt a legjobb támadósoruk(nem nevek,hanem teljesítmény alapján),Salah amit tolt az emberfeletti,tekintve hogy a közelében se volt ennek a teljesítménynek előtte. De a védelmük szerintem nagyon gyenge,Ronaldo meg fogja enni őket reggelire,mármint nem arra gondolok hogy kicselez 4 embert,hanem helyezkedésben fog föléjük nőni,ahogy kb 2 éve csinálja. A Madrid ellen meg tényleg összecsinálja magát mindenki. PSG elbaltázta az egészet vezetés után,Bayern oda-vissza kihagyott kb 8 ziccert,majd csináltak egy nevetséges hibát,és ez csak az idei szezon. Juve is mit művelt otthon?Kb 1 percig tudták fogni Ronaldot. Persze voltak bírói hibák,de minden ellenfélnek megvoltak a helyzetei a meccs/párharc során,és senki nem élt velük. Én egy 2-0-s Real győzelmet tippelek.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.26. 19:36:40

visca el barca írta:nem kell itt f*sni, azt majd a pool teszi, mint ahogy az atleti szokta a döntőkben :D sima madridi győzelem lesz 3,4-0
Nem kell azért ennyire lenézni a Poolt, 1 gólt azért csak fognak tudni rúgni, szóval 4-1 lesz :lol:

Engem nem az bánt igazán hogy a RM sorra nyeri a BL-t, hanem az hogy mindezt úgy teszi hogy:
1. a legendás Barca generáció nem volt képes BL címet védeni sajnos, pedig sokkal jobb csapat volt (szerintem), de így hogy sorra nyerik a BL-eket, ezzel a megítélésben jelentősen csorbítják a Guardiola-éra csapatának dicsőségét.

2. szinte minden évben megverjük a RM-ot a bajnokságban, és jobbak vagyunk náluk, de nem kerülünk össze BL-ben, és mi meg folyamatosan kiejtjük magunkat, elszórakozzuk, ők meg köszönik szépen kihasználják a lehetőséget, és valahogy mindig megoldják.
Sajnos el kell ismerni, de ilyen szempontból jobb csapat a Real Madrid, téves bírói ítéletek ide vagy oda.

3. Ha megnyeri a Real ma, akkor Ronaldo akár ülhet is a pályán, akkor is megkapja januárban a 6. aranylabdáját, amivel meg is előzi Messit lasztiban, és nyert BL-ek számában is, ami számomra teljesen abszurd.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.26. 19:28:43

nem kell itt f*sni, azt majd a pool teszi, mint ahogy az atleti szokta a döntőkben :D sima madridi győzelem lesz 3,4-0
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.05.26. 19:15:12

személy szerint én a Real és főleg CR. ellen drukkolok ebben nincs semmi szépíteni valóm! a baj csak az, hogy nem hiszek a Liverpoolban. azt gyanítom, hogy kiütötték az egyetlen csapatot, akik jó eséllyel megállíthatták volna őket ez pedig Guardiola-City-je lett volna.
a remény azonban mindent felülír, hátha ezúttal a sors is bele áll a dologba!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.26. 19:01:14

ultrasur írta:
A győzelemhez kell és mindig is kellettek a szerencsés ítéletek.
A mennyiség és az arány a nem mindegy... 9 éve nem tudnak sokan elszakadni a "világi csalástól", ami az övrebős meccsen történt, pedig ott a tévedések kb 60-40 arányban sújtották a Chelseat. (tehát fogjuk fel, hogy az ide-oda tévedésekből jobban jöttünk ki azon a meccsen, pedig már a meccs elején büntetőt úszott meg a chelsea ballack kézilabdája miatt, ill. ott van Abidal kiállítása is, nem beszélve az első meccsen történt Henry-lerántásról...)
A lényeg, hogy ti egyetlen meccs egyetlen félidejéből kihoztátok, hogy a Barca nem érdemelte meg a BL-címet, viszont az idei folyamatos bírói segítség meg belefér az egész kieséses szakaszra, hogy megérdemelt legyen esetlegesen a cím? Hol van itt az egyenlő mérce?

Személy szerint én ma nem is elsősorban a Real ellen drukkolok, hanem cé aranylabdája ellen, mert igazságtalan lenne, ha ezzel a pár meccsel megkapná és beelőzné Messit... :evil:

Bízom a Poolban, hogy lesz annyi bennük, hogy cét láthatatlanná tegyék a 16oson belül, mert Ramost és Bale-t, meg talán Asensiot leszámítva nincs hatékony embere a madridnak a kapu előtt...
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.05.26. 18:01:11

LG írta:
ultrasur írta: De addig engedd el, nem jó ha ez ellenfél sikere/bukása ennyire megérinti az embert.
Engem az nem frusztrál, mikor azért sikeres az ellenfél, mert tényleg jó, a tavalyi győzelmetek előtt megemelem a kalapomat. De az idei döntőbe jutáshoz nem tudok gratulálni, és a 2016-os siketek is hagy kívánni valót maga után. Ha a Realon kívül más csapat érne el ugyanígy sikereket, az is zavarna. Néha minden csapat szerencsés, néha minden csapat javára téved a bíró, de nektek ezekből valószínűtlenül sok jutott az elmúlt 3 évben.

Sajnos szerintem a mait is behúzzátok, úgy gondolom a Liverpool össze fog rogyni a nyomás alatt, de kívánom, hogy cáfoljanak rám. Most sajnálom, hogy Coutinho nem csak idén nyáron érkezik, csavarinthatna egy gólt a döntőben.
A győzelemhez kell és mindig is kellettek a szerencsés ítéletek.

Azt gondolom, a Juvét a tizi nélkül is ütöttük volna a hosszabításban. A BM tényleg lefocizott minket, de még így is azt gondolom, hogy az ő lúzerségük és nem a bírok voltak a központban. A Pool is kapott vitatható ítéleteke a Roma és a City ellen is...

A döntőn sok múlik, ha szép játékkal nyerünk, akkor nem lehet senkinek se egy szava, ha olyan lesz mint 2016, akkor megértem... De tény, hogy a játékos keretünk tudáshoz sokszor nem nőt fel a mutatott játék, de mentalitásban, hozzáállásban a legjobbak vagyunk jelenleg.

És remélem jövőre összejön végre a Classikus döntő, vgay legrosszabb esetben elődöntő! Kijárna még ennek a játékos generációnak. :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.05.26. 17:53:45

ultrasur írta: De addig engedd el, nem jó ha ez ellenfél sikere/bukása ennyire megérinti az embert.
Engem az nem frusztrál, mikor azért sikeres az ellenfél, mert tényleg jó, a tavalyi győzelmetek előtt megemelem a kalapomat. De az idei döntőbe jutáshoz nem tudok gratulálni, és a 2016-os siketek is hagy kívánni valót maga után. Ha a Realon kívül más csapat érne el ugyanígy sikereket, az is zavarna. Néha minden csapat szerencsés, néha minden csapat javára téved a bíró, de nektek ezekből valószínűtlenül sok jutott az elmúlt 3 évben.

Sajnos szerintem a mait is behúzzátok, úgy gondolom a Liverpool össze fog rogyni a nyomás alatt, de kívánom, hogy cáfoljanak rám. Most sajnálom, hogy Coutinho nem csak idén nyáron érkezik, csavarinthatna egy gólt a döntőben.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.26. 17:26:01

Nero. írta:Ma biztos hogy nagyon befogok drinkelni, valószínűleg bánatomban de jobban orulnek ha örömömbe innék
hallod... engedd már el ezt a témát... hihetetlen mit össze nem szorongsz non-stop ezen a fhos realon...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.05.26. 17:05:55

Nero. írta:Ma biztos hogy nagyon befogok drinkelni, valószínűleg bánatomban de jobban orulnek ha örömömbe innék
Ezeket a dolgokat el kell engedni... nem rástresszelni.

Én se élveztem a Pep érát nálatok, de amilyen gyorsan jött, olyan hamar vége is lett....

Bár én bízom benne, hogy a Zizou éra tovább kitart, a de ha jól igazolunk, meg minden, akkor is max 3 év mert utána Ramos, Marcelo,CR, Modric egyszerre megy el majd nyuggerkedni... és akkor úgy is vége lesz a bálnak egy ideig.

De addig engedd el, nem jó ha ez ellenfél sikere/bukása ennyire megérinti az embert.

Am.:

Ma este az nyer, aki jobban tud a másik taktikájára reagálni. De bízom a középpályánkban. A tippem 3:1 ide. (de persze benne van bőven a bukó is.) Valszeg jó meccs lesz!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.26. 16:49:33

Ma biztos hogy nagyon befogok drinkelni, valószínűleg bánatomban de jobban orulnek ha örömömbe innék
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.18. 11:54:00

visca el barca írta:mondjuk arra nagy összegben fogadnék, ha a liverpool nyeri a bl-t ez a szerencsétlen fogyatékos eltakarodik innen végleg.
dehogy végleg, csak a következő tavaszig :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.18. 11:27:14

mondjuk arra nagy összegben fogadnék, ha a liverpool nyeri a bl-t ez a szerencsétlen fogyatékos eltakarodik innen végleg.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.05.18. 11:09:07

megeszleknoctum :lol: :lol: Mekkora nicknév már. :D
visca el barca írta:hugyosjóska is back :D nála már csak az itteni moderátorok szerencsétlenebbek akik nem tudnak neki egy ip-bant adni :D
Sajnos az ip ban sem ér semmit, ha dinamikus ip-je van a gyereknek.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.18. 09:41:41

Mondjuk a célja pont ez mindnek, hogy valaki foglalkozzon velük. Megmaradtak egy harmadikos szintjén....
Kép
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2018.05.18. 09:35:56

visca el barca írta:hugyosjóska is back :D nála már csak az itteni moderátorok szerencsétlenebbek akik nem tudnak neki egy ip-bant adni :D

:DDD Zseniális arc. Pont olyan emberrel kezdett aki felveszi a kesztyűt és odacsap. Úgyhogy jöhetnek az üzik :D Mindet kiteszem ide és mindegyikhez fogok egy szösszenetet írni. Majd talán egyszer át tudja lépni a komplexusait szegényke.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.18. 09:27:03

hugyosjóska is back :D nála már csak az itteni moderátorok szerencsétlenebbek akik nem tudnak neki egy ip-bant adni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.18. 09:05:45

Nocturn4L írta:Nocturn4L írta:
Teljesen olyanok lettünk mint a Real vagy a City és a PSG csak költekeznénk és vennénk a bevált sztárokat ahelyett, hogy nevelnénk a 17-19 éves fiatalokat és behoznánk 22-23 évesen őket a nagy csapatba. Szégyen....


na te takarmányf_aszú szerencsétlen féreg, te is beléptél az elit klubba ezzel a mondatoddal amit beidéztem tőled, szóval gratulálok a klubtagságodhoz.
a tagságival járó előnyök:
-kommentek figyelése
-bizonyos féregségi szint fölött a cenzúramentes válaszadás
-random fenyegetés
-meccseken mikor fa_sz kerül a gránátvöröskék pofátokba újabb privát üzenetek

na de a ganajtúró kommentedre visszatérve: van pofád a Realhoz hasonlítani a posvány csürhéteket? a legutóbbi drága igazolása a csapatnak James volt te elba_szott fostarisznya aki 2014ben érkezett a csapathoz, azóta 4 év eltelt te istenbarma.
míg ti ezalatt az idő alatt elértétek, hogy nincsen saját nevelésetek a már rég kiszart buskec meg seggpikéteken kívül, na meg persze az autista fosbálványotok. és emellett elbasztatok 150et dembelére(egyes fogyatékosok a "Szúnyogként" emlegetik plusz 100 millió szerepel a a csökevény agyatokban), 140et "Phil"-re, plusz most férgeskedtek griezmannért aki szintén 100 fölött lesz...
és akkor a Realhoz hasonlítod a barcát te mocsok????? hogy a féreg kopasz pep által vezetett cityt meg se említsük a psg meg nyilván egy összevásárolt sz_ar ebben igazat adok.
ha még egyszer egy ekkora [auto_cenzúra] fogja elhagyni a pofád nem leszek ilyen kíméletes :)
remélem megbaszod saját magad a bl döntő alatt csicska.




Ez a különbség egy Real és egy Barca szurkoló között. Remélem a kedves úriember aki ezt írta egyszer megtalálja a számítását az életben és nem fog kompenzálni a kis pömpölője miatt egy fórumon ilyen üzenetek írásával. Ne aggódj barátom nincs ezzel baj. "megeszleknocturn" a kedves úriember friss regisztrációval gondolom többször kitiltva :) Sok sikert az életben.

gondolom ez is a húgyosjóska volt :D
Eddig VEB-be volt szerelmes, most új célpontot talált :D
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2018.05.18. 08:51:45

Nocturn4L írta:
Teljesen olyanok lettünk mint a Real vagy a City és a PSG csak költekeznénk és vennénk a bevált sztárokat ahelyett, hogy nevelnénk a 17-19 éves fiatalokat és behoznánk 22-23 évesen őket a nagy csapatba. Szégyen....


na te takarmányf_aszú szerencsétlen féreg, te is beléptél az elit klubba ezzel a mondatoddal amit beidéztem tőled, szóval gratulálok a klubtagságodhoz.
a tagságival járó előnyök:
-kommentek figyelése
-bizonyos féregségi szint fölött a cenzúramentes válaszadás
-random fenyegetés
-meccseken mikor fa_sz kerül a gránátvöröskék pofátokba újabb privát üzenetek

na de a ganajtúró kommentedre visszatérve: van pofád a Realhoz hasonlítani a posvány csürhéteket? a legutóbbi drága igazolása a csapatnak James volt te elba_szott fostarisznya aki 2014ben érkezett a csapathoz, azóta 4 év eltelt te istenbarma.
míg ti ezalatt az idő alatt elértétek, hogy nincsen saját nevelésetek a már rég kiszart buskec meg seggpikéteken kívül, na meg persze az autista fosbálványotok. és emellett elbasztatok 150et dembelére(egyes fogyatékosok a "Szúnyogként" emlegetik plusz 100 millió szerepel a a csökevény agyatokban), 140et "Phil"-re, plusz most férgeskedtek griezmannért aki szintén 100 fölött lesz...
és akkor a Realhoz hasonlítod a barcát te mocsok????? hogy a féreg kopasz pep által vezetett cityt meg se említsük a psg meg nyilván egy összevásárolt sz_ar ebben igazat adok.
ha még egyszer egy ekkora [auto_cenzúra] fogja elhagyni a pofád nem leszek ilyen kíméletes :)
remélem megbaszod saját magad a bl döntő alatt csicska.




Ez a különbség egy Real és egy Barca szurkoló között. Remélem a kedves úriember aki ezt írta egyszer megtalálja a számítását az életben és nem fog kompenzálni a kis pömpölője miatt egy fórumon ilyen üzenetek írásával. Ne aggódj barátom nincs ezzel baj. "megeszleknocturn" a kedves úriember friss regisztrációval gondolom többször kitiltva :) Sok sikert az életben.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2018.05.13. 21:37:03

miro. írta:
mes írta:Annyira elvagytok ( mondom kivulallokent ) ezelott 20 evvel z se erdekelt volna, ha a szomszed szovegel ossze vissza minden hulyeseget, csak a meccset lassatok. Ha nem tetszik a kommentar, nem figyelsz ra. En evek ota Bein Sporton nezem online, ingyen, mindenki megteheti ...
Ezelott 20 evvel fekete-feher tvk voltak max,remelem nem valtottal rola.. :D :D :D :D
98-ban fekete-fehér TV.... ok. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.13. 19:42:07

MessiNeymarSuarez írta:.
Jol eltuntel az utobbi idokbe :D

Nyugi, en is hasonloan erzek...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.05.13. 19:35:05

mes írta:Annyira elvagytok ( mondom kivulallokent ) ezelott 20 evvel z se erdekelt volna, ha a szomszed szovegel ossze vissza minden hulyeseget, csak a meccset lassatok. Ha nem tetszik a kommentar, nem figyelsz ra. En evek ota Bein Sporton nezem online, ingyen, mindenki megteheti ...
Ezelott 20 evvel fekete-feher tvk voltak max,remelem nem valtottal rola.. :D :D :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.13. 18:51:42

MessiNeymarSuarez írta:
mes írta:Annyira elvagytok ( mondom kivulallokent ) ezelott 20 evvel z se erdekelt volna, ha a szomszed szovegel ossze vissza minden hulyeseget, csak a meccset lassatok. Ha nem tetszik a kommentar, nem figyelsz ra. En evek ota Bein Sporton nezem online, ingyen, mindenki megteheti ...
Bein sport rendes honlapján nézed, vagy hogyan?
http://streamspn.info/tv/beins" target="_blank

ezen a linken mindig van HD angol közvetítés
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése