Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2018.06.14. 11:19:03

http://www.ogcnice.com/fr/actualite/340 ... en-2018-19" target="_blank

Marlon jön vissza.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.06.14. 11:08:33

MessiNeymarSuarez írta:

VEB: Az biztos, volt már hasonlóra példa nem is olyan rég, ha valaki megnézi a képet szerintem érteni is fogja :mrgreen: : http://hotcountry1035.com/wp-content/up ... ey-jpg.jpg
Ez mekkora lenne... :D
Felkerül az egyik videó, örül a tábora, aztán kiderül, hoppá... :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.14. 10:47:45

Milyen ÉeBron videoja? YTon fent van?
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.14. 10:47:36

Ejj palesz, már te is kezdesz hálátlan lenni, Tejbegriezmann csak segíteni akar nekünk azzal hogy ne csak Ronaldoval legyenek tele a lapok és beszáll a szappanopera bizniszbe ő is :lol:

Mindenesetre ez a videós dolog WTF, nem Benzema ő hogy videózzon...


VEB: Az biztos, volt már hasonlóra példa nem is olyan rég, ha valaki megnézi a képet szerintem érteni is fogja :mrgreen: : http://hotcountry1035.com/wp-content/up ... ey-jpg.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2018.06.14. 10:48:06-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.14. 10:46:12

Azt írják, hogy a LeBron James-es videó mintájára lehet egy ilyen egy órás mű is. Kíváncsi leszek, lesznek-e benne látványos robbanások, CGI, autós üldözések meg szerelmi háromszögek. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.14. 10:45:33

palesz77 írta: Hogy is mondjam. Egyedi. :D
Kétségtelen, de nem tekinthetünk el attól a ténytől, hogy az egész eset Hogy is mondjam? Egyedi.

Van egy játékos aki nagyon kötődik egy kluboz, ami alapvetően nem egy rossz klub, tehát ha kevesebb eséllyel is de komoly kupákért harcol, és néha meg is nyerik.

Szeretne váltani egy komolyabb csapathoz, (de megkeresi a Manchester Utd :mrgreen: ) szeretne odaigazolni, de a jelenlegi klubja nehéz helyzetben van, és kisegíti őket a maradással.

Belevesznek a szerződésébe 100m-ás kivásárlást, mert a klub hálás, de akkor nem tudják, hogy egy idióta Quatai klub borítja az egész piacot, így a korábban bevett kivásárlási ár nem fedezi, egy hasonló kaliberű játékos leigazolását.

Lényeg ami lényeg, én annyira nem lepődök meg, mert szerintem Griezzmant pont az fogja vissza, hogy nem egy primadonna. Adott esetben a családiasabb, kisebb klubbot választja, egy karrier előrelépés helyett. Illetve megszolgálta a korábbi döntése hogy, rászolgáljon a becsületes jelzőre.

Nem érzem úgy hogy, bocsánatot kéne kérnie azért mert nehéz döntés, elhagyni a "családját".

A videó tényleg egy baromság, nagyon nagy, de én ilyenkor lehet hogy túl jóhiszeműen, de valami idióta manager kezét feltételezem a dologba, de lehet túl naív vagyok. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.14. 10:36:01

palesz77 írta:amiről mindkét verziót felvette
aztán majd véletlenül a rossz kazettát teszik be a szakik a videóba, és fél óra múlva jön a korrigálás, hogy sorry, rosszat játszottunk le :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.06.14. 10:32:57

Varatrix írta:Semmivel nem tartom Griezmann-t gerinctelenebb embernek, mint bármelyik, nagy átigazolási saga alanyát.
Mondjuk azért az egy nem elhanyagolható különbség, hogy egy saga általában arról szól, hogy mennyiért engedi el a klub a játékost. Nem arról, hogy valaki hónapok gondolkozása után hogy dönt, és mindezt teszi egy videóban, amiről mindkét verziót felvette. Hát azért na, lássuk be ez elég.. Hogy is mondjam. Egyedi. :D

Amúgy nem gerinctelen lesz ettől, szimplán egy olyan ember akit nem szívesen néznék primadonnáskodni itt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.14. 10:19:53

Varatrix írta:Melyik napon érkezik ez a videó?
máma'
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.14. 10:13:34

palesz77 írta:Na, vissza is vonok mindent amit Griezmannról mondtam, szappanoperánk hőse egy videóban fogja bejelenteni a világnak, hogy hogy döntött. 2 féle verziót is felvett, egyet a távozásról, egyet arról, hogy marad.

Ezek után remélem a marad verzió kerül feltöltésre.. Van egy határ azért, azt el tudtam fogadni, hogy a klubok miatt nem mondhatta meg a döntését, de nekem ez már sok.
Melyik napon érkezik ez a videó?

Továbbá:
Nem vagyok egyik tábor elkötelezett híve sem, de azért én úgy látom, hogy ez nem rajta, de legalábbis nem csak rajta múlik.

Azt nem fogadom el aki azt mondja, hogy azért haragszik mert nem jelentette be, azon az "ominózus" válogatott sajtótájékoztatón. Ő egy szóval nem mondta hogy befogja jelenteni. A sajtó írta. A fórumon azért rengetegszer érzem azt, hogy a mundo deportivo hitelessége attól függ, hogy egyetért e vele az illető aki ír róla pár sor, vagy nem ért vele egyet, illetve akár az hogy reménykedik e az aktuális pletyka teljesülésében.

Illetve jelen helyzetben minden esély megvan rá hogy, nem csinál kakit a szájából, és a VB nyitómeccsük előtt érdemi választ kapunk a kérdésre.

Az pedig, hogy el volt e kötelezve ide valóban korábban, azt kizárólag ő, és a két érintett klub tudhatja biztosan. Mi az előbb említett sajtóhitelességek alapján tudunk vitatkozni erről.

Mivel kivásárlási árról beszélünk, csak az ő döntése. Nehéz döntés. Nem kell sértésnek venni, ha nem minden európai játékos "gyerekkori álma" Barcelona.

A legtöbb átigazolás során az az érzésem, hogy lehetett volna ezt jobban, és egyszerűbben kezelni, de nem hiszem, hogy ilyen információ morzsák alapján kéne egy játékos megítélnie bárkinek.

Ilyen alapon a legkakibb emberek között van Dembouz is, egyáltalán nem volt korrekt ahogy ide került.

Semmivel nem tartom Griezmann-t gerinctelenebb embernek, mint bármelyik, nagy átigazolási saga alanyát.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.14. 10:13:15

Nos ha leigazoljuk, elmondhatjuk, hogy minden tekintetben pótoltuk Neymart. Remélem, ezzel a showmannel aláíratunk egy egy milliárdos kivásárlási árat rögtön, különben vele is évente kell majd hosszabbítani.

Állítólag LeBron James csinált ilyen videót valamikor, és azt akarja leutánozni.

Tegyük hozzá, hogy ha tényleg lenyilatkozza még július előtt, hogy mi lesz vele, az mégiscsak pozitívum, mert elhúzhatná ezt a dolgot augusztus végéig is, Deschamps kérése ide vagy oda.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.06.14. 10:17:08-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.14. 10:08:07

Remélem ezért a pojácáért nem áldozzuk be Dembélét... Mert az fix, hogy nem Suárez helyett, hanem mellett játszana, pedig csak úgy lenne értelme ennek az egésznek, ha egymást rotálnák. De egy Messi-Su-rez-Griezmann támadóhármas elképesztő statikus lenne, Dembouz dinamikájára, és arra, hogy megbontsa a védelmeket, óriási szükség lenne.

Másrészt meg teljesen meg tudom érteni a vezetőséget, hogy 100-ért el akarják hozni. Félelmetes, de egyszerűen nincs csatárkínálat jelenleg Európában... Nem, hogy ideális korban lévő befutott klasszisok, de még fiatal bombatehetségek is alig-alig akadnak.

Végignézve a topcsapatokat: A 30 körüli Suárez-Agüero-Lewandowski-Higuain ( :lol: ) kínálat már bőven kifelé megy, de nincs utánpótlás. Dybala, Gabirel Jesus, Mbappé. Kb ennyi a fiatalabb generáció. Az angoloknál meg Lukakuk, Moraták szaladgálnak, meg Kane, aki ide abszolút nem illene.

Dehát a VB keretek is... A spanyoloknál nincs értelmes csatár, se a németeknél.

Igazából aki minőségben szóba jöhetne a támadók közül a közeljövőben, az Mbappé, Neymar, Jesus, Griezmann, talán Firmino, de ő erősen kérdőjeles. És kb ennyi.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.14. 09:29:04

palesz77 írta:Na, vissza is vonok mindent amit Griezmannról mondtam, szappanoperánk hőse egy videóban fogja bejelenteni a világnak, hogy hogy döntött. 2 féle verziót is felvett, egyet a távozásról, egyet arról, hogy marad.

Ezek után remélem a marad verzió kerül feltöltésre.. Van egy határ azért, azt el tudtam fogadni, hogy a klubok miatt nem mondhatta meg a döntését, de nekem ez már sok.
Egyetértek, jo játékosnak tartom és kellene ide mert Suarez már láthatóan lassul és kopik, de ez az észjátszás és díva viselkedés ide nem kell.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.06.14. 09:23:13

visca el barca írta:
bad link bro.
A szemetek akkor törölték a Tweetet közbe.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.14. 09:16:59

bad link bro.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.06.14. 09:02:29

Na, vissza is vonok mindent amit Griezmannról mondtam, szappanoperánk hőse egy videóban fogja bejelenteni a világnak, hogy hogy döntött. 2 féle verziót is felvett, egyet a távozásról, egyet arról, hogy marad.

Ezek után remélem a marad verzió kerül feltöltésre.. Van egy határ azért, azt el tudtam fogadni, hogy a klubok miatt nem mondhatta meg a döntését, de nekem ez már sok.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.06.14. 08:11:23

Léfe írta:Azt hiszem, még van nehány tisztázandó részlet, ezért nincs bejelentés. Ha nagyon maradni akarna azt már elmondta volna.
Lehet nem sikerült lezárni időben a megegyezést. Amúgy a helyében maradnék. Nagy fizetés ismerős környezet. Plusz megerősített csapat. A Barca mellett a neve szól, semmi más.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.06.14. 07:07:01

Azt hiszem, még van nehány tisztázandó részlet, ezért nincs bejelentés. Ha nagyon maradni akarna azt már elmondta volna.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.13. 21:17:43

A L'Équipe szerint is holnap fog Griezmann nyilatkozni. Kérdés, hogy miért nem tette ezt már meg a legutóbb. Valószínűleg Lemar érkezése a kulcs, ez mindkét lehetséges kimenetelbe illeszkedik.

Busquetsnek és Rakiticnek valóban jó lenne valaki alternatíva gyanánt. Ha felhozzuk Oriolt meg megvesszük Arthurt, szerintem az lesz a vége, hogy Valverde nem meri majd őket erőltetni, és továbbra is a két alapkezdő játszik mindig. Paulát beteheti, de támadóbb pozícióban él ő igazán. Viszont Griezmann érkezése tűnik a legvalószínűbbnek, és szerintem más komoly név így már nem fog jönni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.13. 20:57:57

VB reklámba nem látnék túl sokat bele, akkor max ha Franciaországról is lett volna szó, benne más francia játékossal, pl Gameiro, így meg lehet hogy csak a spanyol-uruguay-argentín vonalat, magyarul a spanyol anyanyelvű országokat rakták bele.

Középpályás kérdés:
Akárhogy nézzük, nagyon kellene a középpályára igazolni egy erős kalibert.
Iniesta elment, így ott van Coutinho, Busi, és Rakitic, plusz mellé Paulinho aki beugróként jó mint ahogy Denis is(Gomessel ne számoljunk), meg majd valamikor télen beköszön Arthur is ha minden igaz.
Coutinho meg egyenlőre kérdés hogy egyáltalán Iniesta, vagy Neymar szerepben akarjuk játszatni.
Ha az első hármas közül valamelyik lesérül, vagy formán kívülre kerül, akkor meg is vagyunk lőve, és kifacsarni sem kéne a csapatot, ha akarunk valamit tavasszal a BL-ben.

Idén is rövid volt a KP-s játékosok érdemi része, és pluszba Iniesta is elment , szóval ha nem igazolunk érdemi játékost KP-re, akkor csak gratulálni tudok a vezetőségnek hogy attól várják a sült galambot hogy majd a 31 éves Rakitic az év meccseinek 90%-ában leteszi azt a melót amit 27 évesen sem bírhatott minden meccsen 90 percig(meg persze attól hogy maaajd Messi mindig megmenti a csapatot), főleg ha tényleg igaz a Thiago téma.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.13. 19:15:44

Atléticos VB reklám, Griezmann nem szerepel benne.

Az ilyen dolgokba mindig könnyű túl sokat belelátni, de csak gyanús azért.

Ami meg Cillessent illeti, én a helyében simán elhúznék a Liverpoolba. BL-döntőt játszottak, jól is igazoltak most, ha Salah-ékat meg tudják tartani, jövőre akár a PL-ért is versenyben lehetnek. Ha meg a Kariusok és Mignolet-k után lehoz egy klasszis teljesítményt, imába fogják foglalni ott a nevét.

Griezmannal kapcsolatban szokás szerint össze-vissza találgatnak az újságírók. Ma az a narratíva, hogy a Barcába megy. :D

A Mundo szerint holnap, a Sport szerint szombaton nyilatkozza le, hogy marad-e az Atlétinél vagy sem. Azt nem mondhatja ki szerintük, hogy a Barcába igazolna.
A Cope eddig nagyon sokáig makacsul hirdette, hogy Griezmann marad Madridban. Ma tőlük is azt írta egy újságíró, hogy a Barcába igazol, amint a kivásárlásija 100 M-ra csökken.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.06.13. 16:40:11

Digne-el nincs bajom, de ha a Thiago transzfert elősegíti, akkor menjen csak. Mostmár annyira kézenfekvő lenne, ha visszahoznánk, és látszik a csapat is mennyire várja, hogy majd ezért nem hozzák el Seguráék, mert "csakazértsemertmimondjukmeg" .
Csere balhátvédnek meg Blind is meg tenné, jövőre lejár a szerződése, nagyon Mourinho se ragaszkodik hozzá állítólag.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.13. 16:36:54

Majd szépen jönnek, ha lejáróban van a szerződésük, addig meg jó helyen vannak ott. Ha meg eligazolnak egy Unitedbe, örökre elzárva maguktól a Barcát, akkor így jártak. Bár de Jong elég nagy Barca fan, szerintem igyekszik majd úgy intézni a jövőjét, hogy ide tudjon majd jönni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.06.13. 16:27:17

Nervo írta:Az Ajaxnál beárazták De Jongot és De Ligtet. Elöbbiért 50 millió eurot kérnek, utóbbiért 60 milliót. (Mundo Deportivo)

Azért ez az 50-60 millió elég szép összegek. :D Ha már Hollandia, ezt a Vilhenát is nagytehetségnek tartják. A nemzeti válogatottban is szépen játszik, ráadásúl olcsóbb is lenne mint De Jong. Nem értem hogy miért nem érdeklődünk iránta, sztem 20-25 körül el lehetne hozni.
De csak azért mert mi érdeklődünk felőlük.
Majd elviszik őket féláron figyeljétek csak meg. =D> =D> =D> =D>
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.13. 16:01:58

Elhoznám mindkettőt. Együtt többet érnek, mint külön-külön.
Ehhez hosszú matematikai képleteket kellett megoldani. :mrgreen:
Válasz küldése