Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.05. 10:57:15

Én azt simán el tudom képzelni hogy Ronaldo bedurcizott, mert nem tetszik neki hogy folyamatosan kapta a "te vagy a világ, évezred, évmilliók legjobbja", aztán most meg már azt kapja hogy"te már lassan nyugdíjas leszel, már nézelődünk az utódod után hogy kit hozzunk ide sztárnak".

Én az ő fejével simán el tudom képzelni ezt. Tekintve a nyilatkozatait lehet hogy tényleg úgy gondolta hogy 40 éves koráig a Realban fog játszani, és most jön a hideg zuhany hogy már nem is olyan fontos és egy jó ajánlat esetén kiárusítanák kilóra.
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2018.07.05. 10:44:32

Én máshogy fogalmaznék.. Nem Ronaldo-t sajnálom, hanem a helyzetet. Rossz belátni, de ha nem lesz CR ellenünk a bajnoki classico-kon, más íze lesz a dolognak. Tényleg rossz belátni, hogy leáldozóban van egy éra, és most kezdjük a bőrünkön érezni.

Az meg, hogy ki hogyan manipulálja most a sajtót hogy kevésbé tűnjön bűnbaknak ebben a szituációban - a klub vagy a játékos - teljes mértékben hidegen hagy. Mindenkinek a szíve joga eldönteni hogy melyik vonatra száll fel. Aki Ronaldo miatt szerette meg a klubot úgyis mellé áll, az öregebb motorosok valószínű becsületből a klub mellé.

Viszont ha ezt megcsinálnánk mi is Messivel... hát.. jobb bele se gondolni. Sokszor viccelődnek a "meszkeunclub"-on, de igenis van, amire büszkék lehetünk, örüljünk azoknak a dolgoknak amiben értéket tudunk teremteni a mai futball világában.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.05. 10:35:55

Ronaldot lehet sok minden miatt nem szeretni, de kifejezetten emiatt én nem fikáznám, az összes top 10 focista ezt csinálja szinte, Messivel, Griezmannal, Neymarral is évente kell hosszabbítani (mondjuk nagyon nem olvastam utána, pontosan mit csinált, úgy írom ezt).

Ha tényleg 100-120 M-ért eladja a Real, az az évszázad üzlete nekik, megvették 90-ért, rengeteg kupát hozott a klubnak, és profittal eladják a végén 33 évesen. :D Ha ezt összehozzák, megemelem a kalapom Perezék előtt. A Juventusnak mondjuk nem tudom, mennyire éri meg, de ha a 30 éves Higanyt el tudják passzolni valami méltányos áron, hozzá képest előrelépés lenne a 33 éves CR.

Arra is kíváncsi leszek, kit hoz a Real a helyére. Neymar, Mbappé újfent nem tűnik reálisnak most, hogy a PSG FFP problémái elvileg megoldódtak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.05. 10:33:09

Veidt_madridista írta:Hű de nagyon sajnálni kell egy olyan játékost, aki kábé a negyedik nyáron játssza el ugyanazt a távozós forgatókönyvet. BL-döntő után nevetséges módon lenyilatkozza a hülyeségeit, és ráadásul képes azt mondani, hogy ez nem pénzkérdés. Mondjuk ki, zsarolja a klubot, hogy megint fényesre legyen nyalva a nemesebbik fele
Nem pénz kérdés, ez egó kérdés. Az, hogy ő e a legjobb az az ő fejében a dollárjelek, és az aranybogyók határozzák meg.
A feltételezésedben leírtak helyett én csak arra emlékszem, hogy Iniesta a felét sem kereste annak, amit CR, mégsem rinyált több pénzért.

Nem hiszem, hogy egyről beszélünk...

Itt a bánásmód a különbség, nem a pontos összegekben keresendő mi a különbség aközött ahogy Barca bánik egy legendával, és ahogyan Real.

Azon meg azért ne hűljünk már el hogy pénz kell neki, ez sima presztízs kérdés. Valószínűleg nem csirkefarhátra kell a pénz.

De mindegy ki a rossz fiú a sztoriban, akkor sem gondolom, hogy a klub méltósággal jöhetne ki ebből az egész nyári kálváriából.

És kivételesen elég esélyesnek tűbik, hogy ez nem csak hiszti, és tényleg Juve játékos lesz.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.05. 09:49:04

Veidt_madridista írta:
Varatrix írta: Jézus már kicsit sajnálom Ronaldót... :oops: :oops: :oops:
Hű de nagyon sajnálni kell egy olyan játékost, aki kábé a negyedik nyáron játssza el ugyanazt a távozós forgatókönyvet. BL-döntő után nevetséges módon lenyilatkozza a hülyeségeit, és ráadásul képes azt mondani, hogy ez nem pénzkérdés. Mondjuk ki, zsarolja a klubot, hogy megint fényesre legyen nyalva a nemesebbik fele.
Ezzel kb. egyet kell értenem, ugyanakkor azt erősnek érzem, hogy zsarolja a klubot, inkább az egojáról lehet itt szó. Muszáj hogy mindig szóljon róla valami és fizetés tekintetében sem akar nagyon lemaradni. Szerintem cseszi a csőrét, hogy Neymar és Messi ennyivel többet keres nála és ezt nem képes elviselni. Megkockáztatom, hogy ha az előbbi két játékos hasonló gázsit kapna és sokan nem közelítgetnék alulról, nem lenne ilyen vita.
Vannak bőven gusztustalan és taszító dolgai Cr-nek, de azt valahogy nem tudom elképzelni, hogy a pénzéhség ennyire erős lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.07.04. 22:38:59

Varatrix írta: Jézus már kicsit sajnálom Ronaldót... :oops: :oops: :oops:
Hű de nagyon sajnálni kell egy olyan játékost, aki kábé a negyedik nyáron játssza el ugyanazt a távozós forgatókönyvet. BL-döntő után nevetséges módon lenyilatkozza a hülyeségeit, és ráadásul képes azt mondani, hogy ez nem pénzkérdés. Mondjuk ki, zsarolja a klubot, hogy megint fényesre legyen nyalva a nemesebbik fele.
Varatrix írta: Ininek mi 34 évesen kábé bármeddig emeltük volna a fizuját, h akarja, és akar maradni, illetve ha jól tudom emeltük is. Pedig hát gazdaságilag nyöghetjük az ilyeneket, de akkor is egy legenda, és nem érdekel, hány André Gomest nem igazolunk le emiatt, mert "nagy bértömeg".
A feltételezésedben leírtak helyett én csak arra emlékszem, hogy Iniesta a felét sem kereste annak, amit CR, mégsem rinyált több pénzért.
MatyiG írta:Ettől még egy szép búcsút megérdemelne - ha megy -, mint ahogy a többi volt legendátok - Raúl, Casillas, Zidane -, akik ugyanúgy nem kapták meg. Érdekes, nálunk Xavi és Iniesta is szépen búcsúzott. :roll:
Raúl távozása szinte a semmiből jött, nem jelentette be előre, és a közvélemény azzal számolt, hogy maradni fog tartalékcsatárnak. Júliusban hogy lehet elbúcsúztatni bárkit is...? Egyébként ez valamennyire pótolva lett a 2013-as Bernabéu-kupán, ahol Raúl tulajdonképpen kapott egy saját meccset, telt ház előtt.

Casillas pontosan azt kapta, amit érdemelt. Csapatkapitányi minőségében teljesen elárulta a csapatot, edzőt buktatott, öltözői titkokat szivárogtatott ki. Ez nem konteó, hanem tény. Mellesleg ő sem jelentette be előre a távozását, és mivel az ultrákkal súlyos szembenállás volt köztük, nem is lett volna, aki pl. élőképpel vagy koreóval készül az utolsó meccsére. De még így is kiment kb. 20 ezer ember elbúcsúzni tőle a stadionba, a sajtótájékoztató után.

Zidane (bár ha jól látom, őt már kitörölted a kommentedből, úgyhogy csak megemlítem) kapott búcsúztatást. katt1 katt2
Kép
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.07.04. 19:29:11

Fecooo írta:
Fenomeno írta: Xavi lehet,hogy emberileg,szellemileg,értékrendileg lényegesen különbözik cr-től,így nem könnyű összehasonlítani
Mi az, hogy "lehet"?
Némileg gúnyossá tette a reagálást.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.04. 18:54:59

Fenomeno írta: Xavi lehet,hogy emberileg,szellemileg,értékrendileg lényegesen különbözik cr-től,így nem könnyű összehasonlítani
Mi az, hogy "lehet"?
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.07.04. 18:32:10

MatyiG írta:Ettől még egy szép búcsút megérdemelne - ha megy -, mint ahogy a többi volt legendátok - Raúl, Casillas, Zidane -, akik ugyanúgy nem kapták meg. Érdekes, nálunk Xavi és Iniesta is szépen búcsúzott. :roll:
Aki hisztizik és ilyen irreálisan le akarja húzni a klubot (mert ez nem érdem,hogy 33-34 évesen dupla fizetést akar),annak nem lehet szép válás a vége.
Xavi lehet,hogy emberileg,szellemileg,értékrendileg lényegesen különbözik cr-től,így nem könnyű összehasonlítani
És ennek mik az okai? :)
H Ronaldo egy [auto_cenzúra]
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.04. 18:30:54

El Sie7e írta:nem is így közölték hogy menni akarnak. úgy sokkal könnyebb szép búcsút venni ha előre tudod.
És ennek mik az okai? :)
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.04. 18:25:52

nem is így közölték hogy menni akarnak. úgy sokkal könnyebb szép búcsút venni ha előre tudod.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.04. 18:18:46

Ettől még egy szép búcsút megérdemelne - ha megy -, mint ahogy a többi volt legendátok - Raúl, Casillas -, akik ugyanúgy nem kapták meg. Érdekes, nálunk Xavi és Iniesta is szépen búcsúzott. :roll:
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.04. 18:07:43

Varatrix írta:
Nyiri81 írta:Na most mivan? CR megy a Juveba hogy hogy? 1 milliárdos kivásárlási ár máris 120 körül van? :D Real ennyire szabadulni akar tőle?
Markáék már azt írják háznézés van Torinóba...

Röhej, hogy ez a klub, nem képes méltó módon búcsúzni egy legendájától sem. Ha más csapat játékosáról lenne szó rávágnám, hogy kacsa az egész hír, de Casillas és Raúl után annyira nem lepne meg ha tényleg távozna.

Továbbá, ahogy nézem az agy mosott szurkolóik úgyis őt fogják meggyűlölni a végén, egy pillanatra nem gondolkoznak el azon, hogyan kell bánni egy idős legendával.

Ininek mi 34 évesen kábé bármeddig emeltük volna a fizuját, h akarja, és akar maradni, illetve ha jól tudom emeltük is. Pedig hát gazdaságilag nyöghetjük az ilyeneket, de akkor is egy legenda, és nem érdekel, hány André Gomest nem igazolunk le emiatt, mert "nagy bértömeg".

De nem csak rólunk van szó, nem a Barsza a császár, nem emlékszem hirtelen egy olyan csapatra sem a közelmúltból, aki rendszeresen ilyen méltatlanul bánt volna a legnagyobbjukkal.

Jézus már kicsit sajnálom Ronaldót... :oops: :oops: :oops:

lehetetlen ilyen fizuval szórakozni. szép dolog hogy Iniesta eddig maradt de nem egy fizetési kategória a kettő. milyen lenne Messit 34 évesen ott tartani évi 40 milliós ami a klubnak mondjuk 80 azért mert legenda és milyen szép de közben meg mondjuk csak csere lenne. nem reális. szép lenne ha Ronaldo a Realból vonulna vissza de annál több van még benne hogy visszavonuljon vagy haknizzon ellenben 34 éves játékosnak még hova emeljék a fizuját? most keres adó után 21 milliót és valahol 30 és 35 között szeretne. akármekkora játékos ilyen korban ez már szürreális. nem lehet tudni mennyit bír, 2 éve kb csak tavasza van ami viszont beton de itt olyan összegekről van szó amit már nem lehet. senki nem akarja elküldeni de ha menni akar akkor meg el kell adni és kész. fura lesz máshol látni ha elmegy de ez itt a legmagasabb szint és az nem biztos hogy 1 évnél több benne van. a padra nem fog leülni és megint előjön hogy 20-30 milliós ember a padra nem reális. levezetni még korai neki mert bár mondjuk nem Real-Barca szinten de azért még van benne kraft. Iniestában már nincs annyi hogy európai topcsapatban kezdő legyen ergo elment haknizni mint Xavi vagy akárki, ellenben pl Ronaldo a Juvéval még a bl-t is behúzhatja.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.04. 17:57:34

kíváncsi vagyok ha eladják az évi 40 gólt és sem neymart sem pappnét nem tudják megvenni, akkor ki fog elől termelni... a fogyatékos benzema? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2018.07.04. 14:28:30

MichaaBee írta:Ennyire nem lehetnek fogalmatlanok a PSG-nél... :D Ha valóban igaz, hogy 120 millió körül van Ronaldo kivásárlási ára, akkor nem fogják a 180 és 220 milliós játékosaikat egy az egyben elcserélni. De még ráfizetéssel is hülyeség, Ronaldo 33 éves, Mbappé 19.
Egy cikkben olvastam, hogy okosan vitték le a kivásárlási árát és az nem vonatkozik a Barcára és természetesen a PSG-re. De biztos vagyok benne, ahogy Matyi is írja, hogy nem viselné el Mr. Zselé, hogy nem ő a legnagyobb.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.04. 13:10:49

CR pedig nem fog belemenni egy olyan üzletbe, hogy ő+200 millió=Mbappé, az egója nem bírná el, lehet ezért menne inkább a Juvéba, ott megint ő lehetne a király, róla szólna minden, azt nagyon szereti, ha ő van a középpontban.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.07.04. 13:01:19

MessiNeymarSuarez írta:Még akár egy Ronaldo-Mbappe cserét is el tudnék képzelni.
Ennyire nem lehetnek fogalmatlanok a PSG-nél... :D Ha valóban igaz, hogy 120 millió körül van Ronaldo kivásárlási ára, akkor nem fogják a 180 és 220 milliós játékosaikat egy az egyben elcserélni. De még ráfizetéssel is hülyeség, Ronaldo 33 éves, Mbappé 19.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.07.04. 12:26:57

MessiNeymarSuarez írta:Még akár egy Ronaldo-Mbappe cserét is el tudnék képzelni.
Én is ezt tartanám logikusnak. Vagy akár egy Ney<->Ronaldot. Mindegy is. Juvét sem értem. 30 millát ki tud csengetni neki évente?
Csak is Puyol
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.04. 12:14:51

Nyiri81 írta:Na most mivan? CR megy a Juveba hogy hogy? 1 milliárdos kivásárlási ár máris 120 körül van? :D Real ennyire szabadulni akar tőle?
Január környékén titokba le lett 120 millióra csökkentve a kivásárlási ár.
Azért az kemény lenne ha oda menne, a Juventus nem szokott ilyen üzleteket kötni, én szerintem kacsa és marad Madridban, vagy maximum PSG.

Még akár egy Ronaldo-Mbappe cserét is el tudnék képzelni.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.04. 11:25:49

Nyiri81 írta:Na most mivan? CR megy a Juveba hogy hogy? 1 milliárdos kivásárlási ár máris 120 körül van? :D Real ennyire szabadulni akar tőle?
Markáék már azt írják háznézés van Torinóba...

Röhej, hogy ez a klub, nem képes méltó módon búcsúzni egy legendájától sem. Ha más csapat játékosáról lenne szó rávágnám, hogy kacsa az egész hír, de Casillas és Raúl után annyira nem lepne meg ha tényleg távozna.

Továbbá, ahogy nézem az agy mosott szurkolóik úgyis őt fogják meggyűlölni a végén, egy pillanatra nem gondolkoznak el azon, hogyan kell bánni egy idős legendával.

Ininek mi 34 évesen kábé bármeddig emeltük volna a fizuját, h akarja, és akar maradni, illetve ha jól tudom emeltük is. Pedig hát gazdaságilag nyöghetjük az ilyeneket, de akkor is egy legenda, és nem érdekel, hány André Gomest nem igazolunk le emiatt, mert "nagy bértömeg".

De nem csak rólunk van szó, nem a Barsza a császár, nem emlékszem hirtelen egy olyan csapatra sem a közelmúltból, aki rendszeresen ilyen méltatlanul bánt volna a legnagyobbjukkal.

Jézus már kicsit sajnálom Ronaldót... :oops: :oops: :oops:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.07.04. 10:58:33

Na most mivan? CR megy a Juveba hogy hogy? 1 milliárdos kivásárlási ár máris 120 körül van? :D Real ennyire szabadulni akar tőle?
Csak is Puyol
mark watney
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.06.13. 10:31:22

2018.06.20. 09:06:12

Sztem is a ketto kozott lehet az igazsag, de hitelt erdemloen ugysem derul ki soha.
Viszont az, h ebben a storyban Julen gerinctelen lenne, semmi massal nem tudom magyarazni, mint a barcas eloitelettel. Sot ebben a storyban Perez sem az, de ot vedeni sem probalom, itt nyilvan felesleges. :D
Minden esetre ritka balf.sz, egoista lepes volt kivagni Lopeteguit. Egy fuckin world cup alatt nyilvan a nyari amcsi turaval foglalkozott volna... Idiota Rubi *facepalm*

Mas; a Madrid igazolt 8,5 (+ 4,5) M-ert ehy 19 eves ukran kapustehetseget. Nyaron utan dontik el, hogy hop lesz a kovetkezo evben. Ugy sejtem, de elso sorban remelem, hogy ezzel elengedtuk DDG-t, Alissont, Donnarummat, es Oblakot, ha ok baloban celpontok voltak. Navas melle 60-80-100 milkas kapust hozni eleg buta dolog lenne. Mar ha igazak egyaltalan ezek a hirek, m DDG-n kivul cafolhatatlan hir egyikrol sem volt.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.20. 08:53:41

Tehát: Amit a szövetség és Rubik kocka vagy ki mondd: hazugság, minden egyes részlet

Amit megír a Marca az eset után szűk egy héttel: az IGAZSÁG

:mrgreen:

Szerintem egyébként, mint a legtöbb esetben, valahol a kettő között lehet a tényleges igazság. Mondjuk engem pont nem érdekel. :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
mark watney
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.06.13. 10:31:22

2018.06.20. 08:48:56

D.i.N.h.O írta:Te figyelj már ez nem a madridom.hu. Ott lehet sÍrni 0-24-ben, hogy mindenki ellenetek de azt tippelem itt ilyenekkel nem fogsz nagy sikert elérni. :wink:
Ez is egy nagy különbség a két tábor közt, hogy amíg itt a saját elnökünket tudjuk bírálni addig nálatok csak a fényesre ... megy, de nagyon.
A sajat elnokot oszto kommentek ott ugyanugy megvoltak, amikor jogosak voltak, de az meg a Calderon, meg az Perez elso regnalasa volt.
A taborok kozti kulonbseg meg total alaptalan. Mindeket tabor nagyobb resze ostoba frocsogo nethuszarokbol all, kisebb resze pedig ertelmes. De ez ugyanugy igaz a MU, Bayern, Juve, de meg a LA Lakers, vagy akar a Linkin Park fanokra is, ilyen a vilag, es total tevesek ezek az elitista kulonbsegtetelek. Itt is vannak ertelmesebbek arcok, meg jonehany kevesbe, es a tuloldalon ugyanugy.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.20. 08:39:25

Voltak egyébként nem túl szép nyilatkozatok madridi részről is a Barca felé, maximum nektek nem tűntek durvának.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése