Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.08. 19:44:30

Jobb topicot nem találtam:

Halilovic :arrow: Milan

Figyelemmel fogom követni a srácot, jó döntés lehet a Milan.
"And my heart will leave you never."
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.07.08. 19:34:45

Vissza is ment, már hivatalos.
De csak 1 év kölcsönbe, kötelező vételi opcióval, szóval az árát is majd 1 év múlva fogjuk látni.


Nagyon nem örülök. Akkor meg pláne nem fogok hogy ha ezt a pénzt nem értelmesen költjük majd el.
Én úgy láttam, hogy nem kötelező az az opció.
Nekem ez a Paulinho üzlet már az elejétől bűzlött, így meg pláne.
Irgalmatlanul rossz üzlet ez már megint, elveszítjük az egyik használható kpnkat a kevés közül, és még pénzt sem kapunk. Ki tudja mikben sántikálnak Bartoék.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.08. 19:29:44

zknym írta:Ez az évtized biznisze lenne ha Paulinhot eladnánk egy év után és még haszonnal is. [-o<
Vezetőség ide vagy oda két trófeát csak sikerült összehozni úgy hogy a játék nézhetetlen, de ebben az aspektusban az edzővel lőttek (nagyon) mellé.
Egyébként 8 nap telt el az átigazolási "szezonból", nem kellene ennyi idő elteltével alatt csodákat várni az igazolások kapcsán (Coutinho bő félévbe került :D), a VB miatt (is) érdemes kivárni.
Vissza is ment, már hivatalos.
De csak 1 év kölcsönbe, kötelező vételi opcióval, szóval az árát is majd 1 év múlva fogjuk látni.


Nagyon nem örülök. Akkor meg pláne nem fogok hogy ha ezt a pénzt nem értelmesen költjük majd el.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2018.07.08. 19:00:16

Ez az évtized biznisze lenne ha Paulinhot eladnánk egy év után és még haszonnal is. [-o<
Vezetőség ide vagy oda két trófeát csak sikerült összehozni úgy hogy a játék nézhetetlen, de ebben az aspektusban az edzővel lőttek (nagyon) mellé.
Egyébként 8 nap telt el az átigazolási "szezonból", nem kellene ennyi idő elteltével alatt csodákat várni az igazolások kapcsán (Coutinho bő félévbe került :D), a VB miatt (is) érdemes kivárni.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.07.08. 18:47:05

Remélem nem jön ide Pogba,én nagyon nem bírom,szerintem elképesztően túl van sztárolva az az ember. De mivel velünk mindenkit szóba hoznak,nem kell félni hogy leigazoljuk. Megint itt fog maradni az összes ember,akit el akartunk adni. Vidal,Gomes,mindenki.Majd 1-2 ember elmegy kölcsönbe az utolsó pillanatban,aztán örüljünk. :D
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2018.07.08. 17:49:10

brazilfan írta:
visca el barca írta:honnan szedik ezt a pogbát? a bors írta meg?
Én már legalább három helyen olvastam, hogy a Barca le akarja igazolni. Volt olyan cikk is, amely szerint Messi kérte a vezetőket, hogy hozzák ide Pogbát. Izgi.
pl.calciomercato
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.07.08. 17:18:05

visca el barca írta:honnan szedik ezt a pogbát? a bors írta meg?
Én már legalább három helyen olvastam, hogy a Barca le akarja igazolni. Volt olyan cikk is, amely szerint Messi kérte a vezetőket, hogy hozzák ide Pogbát. Izgi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.08. 16:26:32

honnan szedik ezt a pogbát? a bors írta meg?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2018.07.08. 13:28:16

sztem Pogbara lehet mondani sok mindent de klassuuis középső középpályás. jól osztogatja a labdákat is elég labdabiztos kulcspasszai is vannak mellette sok labdát is szerez. nekünk pont ilyen ember kellene. ha már paula megy és ott a grizi pénz akkor már ha eladja a junájtid akkor megérné elhozni. Rabiot se lenne sokkal olcsóbb mert a psg arany árban ad el mindig. Ha meg gomes is el tudnánk sózni 20körül pacot 10 vidal 10 Paula 50 már nem sok hiányozna Pogba árához és a slepp lenne kiszórva. jön Artur, lenglet és PogbA.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.07.08. 13:10:31

Nem adnám el Paulinhot mert nagyon hasznos volt a játéka, és amilyen fogadtatásban részesült, annak fényében ez nagy szó.
De ha ő akar menni, akkor menjen, csak tudjuk pótolni. Erre mondjuk Rabiot tökéletes lenne.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.08. 12:57:10

lics írta:Paulinho eladása számomra kérdőjel. Nem volt rossz vétel megbízható volt, igaz most 50ért eladjuk ebbe 1 pozitívum van, végre valakin pénzt is keresünk. Kiváncsi leszek, hogy mennyire lehet megérezni a hiányát, mivel elég rutinos játékos. Nagyrészt csereként jött be, ez csak azért jó hír, mert talán a fiatalok megkapják az idejét. Mindenesetre ha megy, egy megbukott focistaként jött, egy jó kis focistaként távozik. De így tényleg kell valami középpályást igazolni mert Rakitics meg Busi márciusra szívelégtelenségbe megmurdálnak az biztos ha minden meccsen játszanak. A nyár egyik legbosszantóbb története,(számomra) hogy ott volt egy ingyen igazolható Gelson jobboldalra akire az Atleti le is csapott, helyette Willian után futunk és tuti, hogy vagy őt vagy Pogbát, vagy valami hasonló drága játékost igazolunk, hogy megmutassuk mi vagyunk a Barcelona. És mi külső szemlélők, kerressük a logikát az igazolásokba és izgulunk, hogy bejöjjön.
Jól mondod. Számomra nem túl jó biznisz eladni 50-ért a bevált Paulinhot, ha nekünk megért 40 milliót a kérdőjeles, ki tudja milyen állapotban lévő, Tottenhamben megbukott Paulinho, akkor így hogy bevált 70 alatt fel se kéne venni a telefont.
Persze az más kérdés hogy ha maga a játékos akar menni, de annak max anyagi okát tudom elképzelni, amikor idejött szerintem már annak örült ha nem kövezik meg a Camp Nou-ban, ehhez az elváráshoz képest pedig egyenesen álomszerűre sikerült számára az idény.

Viszont jól megnézhetjük magunkat ha Paulát is eladjuk. Iniesta, Paula ki, így alsó hangon 2 minőségi középpályást kell hoznunk, aminek illene Pjanic, Rabiot, Thiago szintet elérnie.

Ha nem így lesz, és ez lesz a zseniális terve Bartoéknak hogy Gomesékkel, Arthurékkal vágunk neki a szezonnak, akkor tökön szúrom magam.
Addig nem marad más hátra mint a reménykedés, hogy észbe kapnak.
Remélem nem Pogbára hajtanak, mert ő annyira nem illene a mi játékunkba mint Gomes, maximum Busquets helyére lehetne elképzelni.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.07.08. 12:45:29

Paulinho eladása számomra kérdőjel. Nem volt rossz vétel megbízható volt, igaz most 50ért eladjuk ebbe 1 pozitívum van, végre valakin pénzt is keresünk. Kiváncsi leszek, hogy mennyire lehet megérezni a hiányát, mivel elég rutinos játékos. Nagyrészt csereként jött be, ez csak azért jó hír, mert talán a fiatalok megkapják az idejét. Mindenesetre ha megy, egy megbukott focistaként jött, egy jó kis focistaként távozik. De így tényleg kell valami középpályást igazolni mert Rakitics meg Busi márciusra szívelégtelenségbe megmurdálnak az biztos ha minden meccsen játszanak. A nyár egyik legbosszantóbb története,(számomra) hogy ott volt egy ingyen igazolható Gelson jobboldalra akire az Atleti le is csapott, helyette Willian után futunk és tuti, hogy vagy őt vagy Pogbát, vagy valami hasonló drága játékost igazolunk, hogy megmutassuk mi vagyunk a Barcelona. És mi külső szemlélők, kerressük a logikát az igazolásokba és izgulunk, hogy bejöjjön.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2018.07.08. 10:31:16

Az Everton szeretné szerződtetni a klub csatárát, Paco Alcacert. (Sport)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.08. 10:24:16

LOL a szezon nagy részében Messi tartott el minket, ő volt egyben az irányítónk, gólpasszfelelősünk és a gólfelelősünk is egyben, de azért adjuk el :D

Nyilván nem megy neki ha tudja az ellenfél hogy ő az egyetlen akit igazán fogni kell, és a többiek az esetek 95%-ában maguktól nem tudnak semmit sem csinálni csak Messit keresni, ezért rá állítják a fél csapatot akkor jó hogy nem sok szóhoz jut.

Perez sem akarja eladni Ronit, szimplán nem akar neki annyi fizut adni ami Messinek van, és ezért Ronaldo bedurcizott, és csak akkor engedi el ha Roni nyilvánosan elismeri hogy ő akart menni.
De elhiheted, lenne ott rendesen népharag ha Ronaldo lelép, és ők nem hoznak valami bomba kalibert helyette.



Spanyol stílussal egyetértek, fel kéne pörgetni, ahogy Lucho tette.
Számomra az volt a tökéletes, modern foci(a Guardiola-féle Barcán kívül).
Valamennyire megmaradt a labdatartás, de egyben ráépítettünk a gyors, kapura törő, direktebb focira, úgy hogy ha úgy láttuk jobbnak, visszább álltunk átadni a területet, hogy utána jól szétkontrázzuk az ellenfelet, vagy próbálkozunk 1-1 átlövéssel.
Élmény volt nézni, igazi mestermű, és a Barcától sem volt túl távol mert Rijkaarddal is hasonlót nyomtunk.

Szerintem ezt a stílust kellene becélozni, és meg lenne hozzá az anyagunk.
Beépíteni Dembelét, Rakitic posztjára még egy hasonló embert aki bírja a melót és nem ügyetlen a labdával(hogy ne Rakétának kelljen évi 65 meccset végig melóznia), Iniesta posztjára egy zsenit(még ha nehéz is ilyet találni), bár oda Coutinho esélyes lehet.

Ezzel egyben tetszetős játékunk lehetne, de mellette még sikeresek is lehetnénk.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.07.08. 09:49:56

Paulinho távozásával csak az a baj, hogy anyagi hasznot nem tudunk húzni belőle, mert sokkal olcsóbb a helyettese sem lesz. Ilyen kiegészítőembert pedig, aki gólerős, tűri a padot (mondjuk ez kérdéses, lehet pont emiatt is akar elmenni) nem találunk könnyen.

Mondjuk egy Paulinho-Rabiot cserét aláírnék.

Továbbra is kellene szerintem egy klasszis irányító kp, mert Coutinhot én még mindig inkább a támadósorban érzem a legjobbnak, labdakihozataloknál közel sem hozza Ini szintjét, és mezőnybe is nagyon hajlamos beleszürkülni a középpályán. Ezzel szemben a tizenhatos közvetlen közelében gyakorlatilag konstans életveszély, gólok, gólpasszok, kulcspasszok olyan mennyiségben jönnek tőle, amit ritkán látni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.07.08. 09:47:19

van abban logika, hogy Bartomeura toljátok kétségtelen, de: azt se felejtsétek, hogy ö legalább próbál korrigálni, új embert hozni ha végképp oda mutatnak a balsikerek.a felelősség az övé de a sok balf..ságot nem ő követi el.
eljátszottam a gondolattal, hogy ha Perez papa valóban meg merte húzni a CR7 üzletet, milyen hasonló nagyságrendű akciót bonyolíthatna Barto?
adódik: eladni a Messi-Suarez duót. ez lehetne igazán korszakos húzás és egy új csapatot építeni új stílussal.
lehet, hogy korai még de a VB. hozott néhány jól látható tanulságot: Messi rúgott egy csodás gólt, nyilván még van benne kakaó de nem tudott már világklasszis focit nyújtani tehát nyilván túl van a zenitjén. Suarez azt hozta amit már rég láthatunk: van benne 20-25 gól egy szezonban de milyen áron? az hogy fájóan béna és baromi nehéz helyzetbe hozni, már önmagában is gáz de a 8-10 ziccer/egy gól - túl nagy luxus ha nem Ligában hanem mondjuk európai színvonalban gondolkodunk.
a stílus: a Spanyol foci látványosan bukott immár másodszor, a Barca stílus mivel igencsak hajaz rá valami hasonló elé nézhet, tegyük csak ide a BL fiaskókat és mindjárt hihetőbb lesz.
a lényeg: a Barto féle Barca játékos politikája olyan amilyen. nem túl fényes az tény. de milyen barcát is akarunk? ezt kéne először tisztázni! tele rakjuk a középpályát apró, lassú, passzolgatókkal?! legyen nálunk a laszti? de minek? hogy 70 percen át keresztbe osztogassuk?
vagy rájövünk, hogy a játék sebességét fokozni a hatékonyságot növelni kell és ehhez szerzünk embereket?!
lehet hogy a maffiózó húzása(CR7-el) nem jön be, nem tudom de a bátorságát ezúttal mégis becsülni tudom.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2018.07.08. 09:23:07

Ez a Paulinho sztori nagyon nem kerek...
Azt, mondjuk megértem, hogy 14m-ért visszaigazol, mikor itt 7et kap :lol:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2018.07.08. 09:12:08

amúgy rakitic.et meg Muringyóó akarja Pogba helyett meg lóvét. De ha elmegy paula is akkor elég lukasak lennénk...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.08. 08:26:29

Július 16-a helyett már 11-én elkezdi a felkészülést az új idényre a spanyol futballbajnok FC Barcelona.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.07.08. 01:23:08

hajnesz írta:
lics írta:Miújság Lozanoval? Hirtelen nagy felhajtás volt de azóta semmi.
Valami ilyesmit tudok elképzelni:
-25M a kivásárlási ára.
-Adunk érte 20milliót.
-25M a kivásárlási ára.
-Adunk érte 20milliót rögtön.
-25M a kivásárlási ára.
-Adunk érte 25milliót, meg 3 barátságos meccset.
...
...
...
...
-25M a kivásárlási ára.
Akkor taval Paulinho meg valahogy ígylehetett: kéne valakit igazolnunk, meg kéne egy kis biznisz. Utazás Gangzhuba. Sziasztok jöttünk Paulinhoért mennyi az annyi? 20milláért megkapjátok. Rendben és hogyha az én cégem kapja meg a munkát? 40ért vihetitiek. Oké megegyeztünk!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.08. 00:17:01

Baltazar írta:Van egy olyan érzésem, hogy Pogba jön.
Kétlem hogy lenne rá pénz, de egyébként inkább jojjon minthogy senkit ne igazoljuk.
Remelem a VB utan elkezd dolgozni is a vezetőség, mert eddig lóxart se csináltak és ez egyre bicskanyitogatobb.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.07. 23:46:19

Nem hiszem, hogy Pogba-ra lenne pénz most. Elődöntős a franciákkal, olcsóbb nem lett mint amennyiért a United megvette. Meg elég lesz nekünk "betörni" Dembelé-t, nem kell még egy franszia fiú. :)
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.07.07. 23:41:30

lics írta:Miújság Lozanoval? Hirtelen nagy felhajtás volt de azóta semmi.
Valami ilyesmit tudok elképzelni:
-25M a kivásárlási ára.
-Adunk érte 20milliót.
-25M a kivásárlási ára.
-Adunk érte 20milliót rögtön.
-25M a kivásárlási ára.
-Adunk érte 25milliót, meg 3 barátságos meccset.
...
...
...
...
-25M a kivásárlási ára.
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2018.07.07. 23:21:17

Van egy olyan érzésem, hogy Pogba jön.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.07. 18:31:28

A legnagyobb bajom az, hogy ha Barto magától nem mond le (és miért tenné), akkor 2021-ig garázdálkodhat a társaságával. Az még nagyon sok idő. Kár, hogy Rosell mellé nem vitték őt is.
Teljesen igazatok van. Ha Griez-re lett volna gyors 100 milla, akkor most mi is van?
Egyelőre egy Lenglet-tel is szenvedünk. Hihetetlen amúgy, hogy ezeknél lassan megy minden. Eladás-vétel egyaránt. Mit kell ennyit tökölni? Sevilla világossá tette, nem eladó. Egy opció van, csengetünk.
De jó lenne valóban, ha az eladásokra is ennyi figyelmet fordítanának. Feleslegeket kiszórni. Van pár.
Válasz küldése