Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.09. 11:34:03

visca el barca írta:itt továbbra sem az a baj, hogy eladták paulinhot, hanem az, hogy a pénzből hoznak majd egy parejot helyette :?
Még csak nem is ez a legnagyobb baj...hanem, hogy jövőre lesz ebből pénz...

Ez a nyár fantasztikus idáig, nem is értem, mit panaszkodtok...
Legalább 3 távozóval számoltunk, ebből 2 már megvan! Már csak 3 maradt...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.09. 11:31:33

itt továbbra sem az a baj, hogy eladták paulinhot, hanem az, hogy a pénzből hoznak majd egy parejot helyette :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.09. 10:50:26

Varatrix írta:
Nézd, ez nem csak az én véleményem, hanem üzleti etika. Illetve, tudtommal hasonlókért minket perrel fenyegettek.

Valószínűleg van nálam tudóbb ember, de legjobb tudomásom szerint, először a klubnak kell jelezni a vételi szándékot.
Ez régebben volt általános, amíg nem létezett a kivásárlási ár. De a tradicionális viszonyokat az verte szét, hogy a játékosoknak menedzserük lett, akinek jogállása zűrös. Magával a játékossal nem korrekt felvenni a kapcsolatot, de próbáld perelni a menedzsert, a rokonokat stb. Paulinho is azzal hagyta ott válogatott társait, hogy a menedzserével akar találkozni.Nem az egyik klubbal, nem a másikkal, hanem a menedzserrel. Pikk-Pakk le is bonyolították az üzletet - igaz, a Barca még valamit módosíttatott a nem nyilvános dolgokon, amikor a kínai klub már kiadott hivatalos közleményt.

EZZEL EGYÜTT ÉN MA KIADNÉK EGY HIVATALOS NYILATKOZATOT? HOGY COUTINHO NEM ELADÜ!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.09. 10:47:37

Kubla9 írta:Nagy baj lesz itt ha tényleg komolyan gondolják a t......k a dolgot.
Ez esetben 400 millióért mehet :lol:

Szerintem szimpla kacsa, így is erősen borotvaélen táncolnak a Fairplay miatt, még ha lealkudnák és 200-ért vinni tudnák, akkor sem jöhetne létre mert már rengeteg pénzt szórtak el.

Coutinho meg még csak most jött, és rajta tényleg látszott hogy mekkora álma a Barca(elég megnézni interjúnál milyen fejet vágott amikor a riporter szóba hozta hogy a Barca érdeklődik iránta :lol:) , kezdőtagság vár itt rá, hülye lenne elmenni egy kis plusz pénzért Neymarral majomkodni a franciákhoz.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.07.09. 10:37:31

Nagy baj lesz itt ha tényleg komolyan gondolják a t......k a dolgot.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.09. 10:32:53

Samper írta:
Nem vagyok fociklub, pénzem sincs, de hirdethetem, hogy bárkit meg akarok vásárolni. Ha ezt teszem, bolond vagyok, de nem inkorrekt.
Nézd, ez nem csak az én véleményem, hanem üzleti etika. Illetve, tudtommal hasonlókért minket perrel fenyegettek.

Valószínűleg van nálam tudóbb ember, de legjobb tudomásom szerint, először a klubnak kell jelezni a vételi szándékot.

Szerk:

Ilyet találtam, egy cikkbe, (Origo Sport)

"Az átigazolási piac működése elméletileg egyszerű: amennyiben egy játékos élő szerződéssel rendelkezik, akkor az őt leigazolni szándékozó klubnak elsőként az egyesületével kell felvennie a kapcsolatot, a futballista vezetői tudta nélkül csak akkor tárgyalhat, ha szerződéséből fél évnél kevesebb van hátra."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2018.07.09. 10:43:49-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.09. 10:23:08

Varatrix írta:
Van, de az 400 körül... szóval nem korrekt, mert arról nincs szó, hogy ezt kifizetik. Az már tuti meszelés lenne.
Nem vagyok fociklub, pénzem sincs, de hirdethetem, hogy bárkit meg akarok vásárolni. Ha ezt teszem, bolond vagyok, de nem inkorrekt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.09. 10:17:19

Ha igaz, akkor az se gyenge hogy fél Brazíliát még oda kell hozni hogy a kis primadonna boldog legyen :lol:

Coutinho meg nem megy sehova [-X Annyira az álma volt a Barca, nem hiszem hogy egy ilyen bolond miatt el akarna menni(aki ráadásul önként távozott a Barcából), szóval reménykedhet. :D

(ki tudja, lehet hogy Paulát is azért vásárolta vissza a kínai klub hogy utána onnan a PSG megvegye Neymarnak :twisted: :mrgreen: )
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.09. 10:08:48

Samper írta:Ez miért sérelem? Ha van a játékosnak kivásárlási ára, szabad próbálkozni, de ha a club azt mondja, hogy nem eladó, akkor csak a kivásárlás jön szóba.Így jártunk mi is Lenglet kapcsán. Ahol nem korrekt az egyesület megkerülése, az az, ha nincs kivásárlási ár.Így jártunk De Jong esetében.
Van, de az 400 körül... szóval nem korrekt, mert arról nincs szó, hogy ezt kifizetik. Az már tuti meszelés lenne.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.09. 10:05:57

Varatrix írta:Coutinhoért elvileg bejelentkezett a PSG, a játékos ügynökét keresték meg, a klub tudta nélkül és, 270 milliós ajánlatot készülnek tenni érte, ezzel próbálja maradásra bírni Neymart a katari egyesület. (Írja Mundo Deportivo)
Ez miért sérelem? Ha van a játékosnak kivásárlási ára, szabad próbálkozni, de ha a club azt mondja, hogy nem eladó, akkor csak a kivásárlás jön szóba.Így jártunk mi is Lenglet kapcsán. Ahol nem korrekt az egyesület megkerülése, az az, ha nincs kivásárlási ár.Így jártunk De Jong esetében.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.09. 09:22:54

Coutinhoért elvileg bejelentkezett a PSG, a játékos ügynökét keresték meg, a klub tudta nélkül és, 270 milliós ajánlatot készülnek tenni érte, ezzel próbálja maradásra bírni Neymart a katari egyesület. (Írja Mundo Deportivo)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.09. 09:01:39

Talán nem is annyira fekete az ördög. Paula egy év nagy pénzért aligha ment volna oda, hogy utána valahol neki kelljen kuncsorogni szerződésért. Ha viszont vele hosszabb szerződést kötöttek, azt nem tudják teljesíteni kivásárlás nélkül. A Barcara nézve meg Paula és a kínai klub szerződése semmi kötelezettséget nem ró. Vagyis az opció valószínűleg működni fog.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.09. 08:38:08

Nem lehet hogy, Paulinho eladásához ( :x ) az eu-n kívüli helyeknek van köze. Így jöhet Arthur, és lehet, hogy a jó VB miatt Mina marad, vagy eléggé komolyan gondolják Willian szerződtetését.

Nehezen hiszem, hogy a pár milliós haszon mozgatta a klubbot, de még az is lehet.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.09. 08:29:28

Zozzy 5 írta:
nekem egyedül az fáj, hogy belekeverték ezt a kölcsönt, nem tudom miért nem lehetett ezt a pénzt most kierőszakolni a kínaiakból.
A tavalyi biznicnek ez volt az ára jó eséllyel...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.09. 07:11:42

Subinho írta:Messi nem fog jobb szélen futkározni, ez borítékolgató. Neki középen kell a szabad szerepkör. Előtte Suarez, két oldalán Demb és Cou, mögötte Busi és Rakéta. A pad a gáz, ott nincsenek minőségi emberek. Így hogy Paula elmegy, marad beugrani Denis, Gomes, Rafinha, Artur. Ki hova, hol tudna segíteni? Denis Cou helyén, Rafi-Demb, Gomes, Artur meg Busi, Rakéta helyett. Elég sovány lássuk be. És nem beszéltünk még Paco-ról...
Nagy hiba ebben az esetben elpasszolni Paulát.
majdnem két hónap van még igazolni meg alakítani a kereten, a VB is csak most ér majd véget, szóval a július 9-i állapotokból talán még nem vonnék le óriási következtetéseket. amúgy meg a távozni akaró Paulinhonak mit kell volna mondani? "Srác, nagy szükség van rád nálunk, kevesebb pénzért, a padon!" vagy mit?

ja, meg még annyit hozzá, hogy az év második felére azért beleszürkült ő is szépen a játékba, olyan sok mindent nem csinált. a góljai, jobb pillanatai inkább az elején voltak, amik 3szorosan felértékelődtek amiatt, hogy akkor még mindenki nagyítóval nézte, hogy na, ennek az idióta vezetőségnek ez a bohóc szerzeménye vajon mit tud? ha az év második felére szedte volna össze magát, és az elején nem csinál semmit, akkor tök más lenne a megítélése, ő lenne az, aki az elején pont olyan semmi volt, mint amilyennek mi "szakértők" vártuk, aztán jó-jó, második félévre összeszedte magát, de...

nekem egyedül az fáj, hogy belekeverték ezt a kölcsönt, nem tudom miért nem lehetett ezt a pénzt most kierőszakolni a kínaiakból.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.09. 07:07:31

Messi nem fog jobb szélen futkározni, ez borítékolgató. Neki középen kell a szabad szerepkör. Előtte Suarez, két oldalán Demb és Cou, mögötte Busi és Rakéta. A pad a gáz, ott nincsenek minőségi emberek. Így hogy Paula elmegy, marad beugrani Denis, Gomes, Rafinha, Artur. Ki hova, hol tudna segíteni? Denis Cou helyén, Rafi-Demb, Gomes, Artur meg Busi, Rakéta helyett. Elég sovány lássuk be. És nem beszéltünk még Paco-ról...
Nagy hiba ebben az esetben elpasszolni Paulát.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.09. 07:01:02

első hallásra tényleg érthetetlen, de tavaly is mindenki (én is) totál dilettánsnak nézte a vezetőséget, amikor idehozták, aztán kiderült, hogy mégsem voltak azok ezzel a döntéssel, bízzunk benne, hogy ugyanígy most is tudják, mit csinálnak.

Paula mehetnékjét megértem, azt gondolom továbbra is tudja, hogy nem lenne kezdő, Arthur jövetele valszeg még inkább negatívan érintené a perceit, plusz nagy lóvét kap ott 30 felett, tök oké döntés. és ha megfelelően pótoljuk, akkor mi sem fogunk belehalni, annak ellenére, hogy tényleg hasznos kis player.

ha sikerülne vmi jobbhátvédet szerezni, akkor akár még Robi is lehetne az utódja ezen a futkosós poszton. középpályán azért olyan nagyon rosszul nem állunk, Gomest el kell tüntetni végre meg esetleg jöjjön még vki és okés a dolog.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2018.07.09. 06:46:16

Igazolások előtt el kellene dönteni mit is akarunk játszani jövőre. Ez a 4-4-2 lássuk be sikeres volt de ráférne némi kreatív hozzányúlás.

Arthur jónak tűnik,rég láttam ennyire "Xavis" mosgású játékost, már "csak" be kéne építeni.

Mint ahogy be kéne építeni Dembelet is, aki baromi tehetség csak mivel fiatal idő kell neki,Semedo is csak félig meddig épült be. Robertonak nincs helye ha ő játszik. Megjegyzem Robertoval balon sokkak stabilabbak voltunk hátul. Elől meg kevesebbek...

Szal kérdés kit hol hogyan akarunk használni. Tök fölös igazolni bárkit is ha nincs ez meg.

Ha Dembelere számítunk,akkor játszon a balon, Coutinho meg mögötte,Messi jobbon,Suarez középen. Csak akkor hova fér el Arthur? Ha meg nem játszik majd max pados,akkor semmi értelme nem volt idehozni,ha nem játszatjuk be fog fürödni itt. Ha játszatjuk és 4-4-2, hova megy Dembele,padra?Cserének? Sokra nem megyünk vele,kellenének neki is a játékpercek...Különben belesavanyodik.

További középpályás igazolás,hova,milyen felállásban? Padra nem fognak érdemi emberek jönni,kezdőbe meg már most nem látom hogy gondoljuk. Robertoval mi lesz meghagyjuk jobbon,Semedo pad? Ha nem akkor plusz egy középpályás,bár én ott kevésnek érzem.

Kiváncsi vagyok mit talál ki Ev,és mennyire sikerül hozzá alapanyagot biztosítani.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.09. 06:42:30

Samper írta:Nem lesz 4-4-2. De hogy mi lesz, az rejtély. Pláne ha Suarezt és Rakiticot is viszik.
Szerintem egyértelmű, hogy nem ők fognak távozni, hanem Alba és Busquets, helyettük kell erősítés
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.09. 00:28:08

Részletekben is lehet fizetni, amihez nagy segítség lesz ez az 50 millió jövőre.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4473
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.07.09. 00:27:31

Paula egy remek húzás volt, hiába látta mindenki totál dilettánsnak az igazolását a srác meghálálta és a sírból visszahozta a karrierjét. Igazi melós volt és az első félévben még a találatokkal is örvendeztetett. 50-ért mindenképpen must sold kategória, tekintve milyen sikeresek vagyunk az eladás oldalán, az hogy egy év múlva vagy már most látunk belőle pénzt, az a magasan képzett öltönyösökön múlik. Jó kaland volt, tetszett a felfogása, sok sikert a továbbiakban! (azért remélem a jövőben nem a kínai liga lesz a sláger, hiába pénzből élünk)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.08. 23:33:47

MatyiG írta:Ha tényleg egy év kölcsön után meg kell venniük 50 millióért, az miért nem jó biznisz egyébként? Nem értem, hogy ez mitől olyan borzasztó üzlet.
1. Ha most kell erősítenünk akkor most kell a pénz, és ki tudja mennyi maradt, egy 50 millió nagy segítség lenne, különben mi értelme volt most eladni(azon kívül ha tényleg nagyon akart menni és annyira hátára sem kívánja a klubot?).
2. Nem tudom hogy állunk jelenleg de lehet hogy a Fair Play miatt is problémás lehet egy nagyobb költekezés, aminél egy 50 milliós eladás sokat számítana.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.08. 23:28:47

Ha tényleg egy év kölcsön után meg kell venniük 50 millióért, az miért nem jó biznisz egyébként? Nem értem, hogy ez mitől olyan borzasztó üzlet.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.08. 23:13:36

Biztos abban bízik a vezetőség, hogy na majd akkor idén robbant Gomes. Biztos Paula frusztrálhatta, azért nem ment neki. Tényleg, milyen pofátlan volt már, idejön, azt csak úgy rugdossa a gólokat! Semmi 2 év beilleszkedés, meg ilyenek! Az ilyet el is kell adni, nem tudja ő, hogy kell szépen lassan beilleszkedni, csak úgy durr bele és azonnal gólokat rúgni.... De várjunk csak! Hát a kölcsön az sokkal jobb!!! Rafinhánál is milyen jól bevált....
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.07.08. 22:56:18

Jó biznisz volt a 3. leggólerősebb emberünket elengedni kölcsönbe :D Sírok komolyan...
Válasz küldése