Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.10. 17:45:04

na, közben hivatalos Ronaldo Juventusba való igazolása.
Azért hiányozni fog, szerintem akarva akaratlanul, de ösztönözték egymást Messivel, hogy minél jobbak legyenek.
Mindenesetre minden jót neki olasz földön. :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.07.10. 17:43:14

"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.07.09. 11:16:53

Varatrix írta:
intim kérdés, hogy milyen csapatba játszol?
Ausztriában focizom 4. osztályban. :)

privatba irok ha meg erdekel valami.. :)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.09. 08:40:37

miro. írta:Tegnap csapattarsaimmal neztem a meccset,es volt szerencsem igy egy tarsasagba kerulni a Kovacic hugaval.
intim kérdés, hogy milyen csapatba játszol?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.07.08. 22:22:42

Nero. írta: Akárhogy is néz ki, szed össze! :D
Hat hallod full extra.. De csapattarsam battyaval van egyutt... :D :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.08. 21:41:39

miro. írta:Tegnap csapattarsaimmal neztem a meccset,es volt szerencsem igy egy tarsasagba kerulni a Kovacic hugaval.

Kicsit felidobe beszelgettem vele, O azt mondta hogy tobb mint valoszinu hogy elmegy a testvere Madridbol. De az uj edzovel meg szeretne beszelni,viszont jatszani akar.
( Viszont a tizinel hatatforditott a tvnek,azt mondta higy erezte hogy kifogja hagyni..) :)
Akárhogy is néz ki, szed össze! :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.07.08. 11:55:42

Tegnap csapattarsaimmal neztem a meccset,es volt szerencsem igy egy tarsasagba kerulni a Kovacic hugaval.

Kicsit felidobe beszelgettem vele, O azt mondta hogy tobb mint valoszinu hogy elmegy a testvere Madridbol. De az uj edzovel meg szeretne beszelni,viszont jatszani akar.
( Viszont a tizinel hatatforditott a tvnek,azt mondta higy erezte hogy kifogja hagyni..) :)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.07. 12:14:49

Drukkolok én is, hogy Ney-t vigyék Ronci helyett, nehogy Mbappé-t. Fél éve még hülyén néztek rám, mikor bohócoztam a brazilt. Látszott rajta a párizsi lazaság. Nálunk sem volt teljesen szimpi, a Barca mez kicsit segített rajta és itt nem játszhatott öncélúan, mert két erős világsztár volt mellette, akiknek ha nem adta volna a labdát, akkor az öltözőben tuti elpopizzák. Ezért ment el. Mert nem tettük rá a koronát és nem ő volt a kirakatban.
Csórikém tegnap is hányszor belevezette a védelembe, mikor a szélen a társai már görcsöt kaptak az integetéstől. Marcelo az egyiknél már csak megállt és a testbeszédén látszott, hogy oké, ebből megint csak szabi lesz, minek fussak le az alapvonalig, úgyse adja. De ő csak trükközik öncélúan és nem adja. Aztán feldobja magát. Csidálkozik mikor megtiporják. Én ha védő lennék meccs után egy taslit is kiosztanék, hogy nőj márfel, 26 éves férfi vagy...vagy lehetnél de nem vagy az. A péesgénél csak jobban elkorcsosult, ott még inkább szabad neki mindent mint nálunk. Barcelonában csak elkésegetett edzésekről és évente hiányzott pár meccsről mert a hugica partyján verette.
Vigye a Real, remélem leszakítanak róluk 300 millát, aztán lehet várni tőle a csodát.
Trükközni nagyon tud, de ez csapatjáték, ott viszont sokszor megbukik. Meg elég csak mellé lépni, mint tegnap Munier ahogy beijesztett és már dőlt el mint a krumplis zsák.
Ilyen szinten túlértékelt primadonna nem volt mióta én követem a focit, pedig az nem tegnap kezdődött.
Minden szempontból káros a labdarúgásra, mert a gyerekek meg sajna imádják.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.07.06. 14:41:35

Cestus írta:
Ha pusztán csapatjátékkal meg lehet lőni a szükséges gólokat, mi szükség egyáltalán gólerős támadókra
Nem,félreértettél. Szükség van,de olyan nincs hogy ha elmegy Ronaldo akkor 40 góllal kevesebb fog születni.

Senki nem fog Ronaldo helyére lépni,de szerintem normálisék nem is várják el.
Kell olyan játékos aki eltud dönteni meccset,de ez nem 1 ember lesz. Igazoljunk 2 játékost a támadósorba akik passzoljanak a csapathoz,akkor annyira nagy baj nem lesz.

miért ők a legdrágábbak, és miért ők kapják messze a legmagasabb fizukat? :)
Marketing,reklám,őket lehet eladni. Mindenki CR,Messi,Neymar akar lenni,mert a csillogás kell,el lehet bujtatni mögé a rohadt sok munkát.
Mégse mutathatják azt meg hogy egy belső védőnek vagy egy vkpnak mennyit kell melóznia. Azt nem akar senki már.
De emlékszem én Buffonokra 50 milláért majdnem 20 éve. Meg Rio Ferdinándokra.
A Mendy,Laporte,Dijk vonalról ne is beszéljünk.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.06. 10:27:29

miro. írta:Nem ertem ezt a potolni kell a kiesett golokat.
A futball nem egy egzakt tudomany.
Csapatjatek kell,es nyilvan tamadni tudo emberek..
De nem 1-1be kell potolni Ot.
Ha pusztán csapatjátékkal meg lehet lőni a szükséges gólokat, mi szükség egyáltalán gólerős támadókra, miért ők a legdrágábbak, és miért ők kapják messze a legmagasabb fizukat? :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.07.06. 10:23:39

Nem ertem ezt a potolni kell a kiesett golokat.
A futball nem egy egzakt tudomany.
Csapatjatek kell,es nyilvan tamadni tudo emberek..
De nem 1-1be kell potolni Ot.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.06. 10:08:58

MessiNeymarSuarez írta:Kane-t kihagytad, a másik túlhypeolt(de amúgy szerintem remek) játékost. Szerintem kettő közül fog valamelyik Perez zsebében landolni.
Kane-t vagy egy hozzá hasonló gólgépet oda is kell vinnie CR helyére, ha pótolni akarja a kiesett gólokat. Neymar vagy Mbappé nem hiszem, hogy képes lenne erre, már ha egyáltalán összejön nekik bármelyik.

A PSG-nél az UEFA újra vizsgálja állítólag az FFP-t, miután egyszer már lezárták az ügyet. Ez összecseng azzal, hogy azóta CR távozásának a valószínűsége ugrásszerűen megnőtt (a konteósok szerint). De amiatt is lehet ez, hogy júli elsejétől Mbappé hivatalosan is a PSG teljes értékű játékosa lett.

Mindenesetre szerintem így sem lesz könnyű Pereznek Neymart/Bappét kicsikarnia a PSG-től, dörzsölt arcok azért Nasserék is. Ha az UEFA megint hiányt jelez, még mindig van rengeteg játékosuk (Di María, Draxler, Rabiot, Cavani), akiket jó pénzért eladhatnak. Valamint Neymarnak és Bappének olyan fizui vannak, amelyeket nem biztos, hogy túllicitálna Perez.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.06. 09:18:46

Neymar..Már nagyobb primadonna mint Ronaldo, csak az a különbség hogy ez nem társul semmilyen profizmussal. Roni kis túlzással az edzőteremben-edzőpályán él, míg Neymarba tized annyi profizmus sem szorult, és régóta szétszórt.

Azzal hogy elment a PSG-be kiskirálynak, még hosszabb lett a póráz.
Nálunk itt volt Messi, Iniesta, Xavi(uu de imádtam amikor felpofozta :lol: :lol: ) aki rendre inti, addig ott ő azt csinál amit akar.


Azért adná ha Ronaldo a Juventusba menne. Miért?
Ez esetben a PSG aligha adná Neymart vagy Babnét, hülyék lennének eladni pénzért, ha sikerült 2 ekkora kalibert megszerezniük.
Ronaldoért + pénz kombóért cserébe csak-csak odaadnák Neymart, de így eszük ágában sincs, pénzük van dögivel.

Mbappét amúgy sajnálom hogy oda ment, oké hogy 5 év múlva jöhet és csak 24 lesz akkor, de ez csak akkor érvényes ha nem győzik meg minden második évben +60% fizuért hogy írjon alá még pár évre.



Varatrix: Biohazard :lol: Kane-t kihagytad, a másik túlhypeolt(de amúgy szerintem remek) játékost. Szerintem kettő közül fog valamelyik Perez zsebében landolni.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2018.07.06. 07:34:30

Lassan jöhetne egy Piqués mém hogy átöleli cuncit, és azt mondja hogy “marad” :D szegény Ronaldo fanok, férfiak, szakértő asszonyok, jövőre seria a-t kell nézni :)
Remélem hozzak helyette Neymart, akarom azt a sírós kislányt meg az apját, annál édesebb lesz bajnokságot nyerni..de idén ne szálljanak ki karácsonykor azért legyen izgalmasabb!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.05. 22:42:10

Hát ha Hakimi nem akar spanyol kis csapatba menni, nem tudnak mit csinálni. Gondolom egy Dortmund jóval vonzóbb.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.05. 22:23:17

furcsa hogy spanyol csapatok nem voltak képben mert azért amikor játszott nem volt rossz csak rutintalan. blben is játszott most a vbn is nem is a saját posztján. a dortmund viszont egy jó hely fejlődésben.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.05. 20:27:51

Petr írta: Theo a masik oldal. De igen, Hakiminel jobb lesz, aki valoszinuleg megy kolcsonbe. :)
Az ilyen üzleteket kellene kihasználniuk a spanyol középcsapatoknak (Vigo, Betis), erre el fog menni a Bundesligába, ami vagy bejön vagy nem, utóbbi a valószínű.
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.05. 20:19:42

Csak arra, hogy nem lehet fejetlenül szórni a pénzt és arra fogni, hogy felmentek az árak. Korábban 30 milliókért minőségi játékosokat kaptunk, Rakitic, Alves, Umtiti. Erre jön Dembele és Coutinho jóval százon felül. Akik jó játékosok, de ilyen áron nem lett volna szabad megvenni őket. A Juve jóval olcsóbban szerzett egy Coadrado, Douglas Costa pakkot.

Ha jó áron adnánk el játékosokat nem zavarna, de nem ez történik. Ekkora hatalmas pénzeknél, pedig előbb utóbb borul a bili.
Az akkori Alves most 70-80 körül lenne.

Cuadrado és Douglas Costa pedig mérföldekre van Coutinhótól, de Dembélétől is messze szerintem.

Theo pedig tudom, hogy másik oldal, csak ő is csere szélső hátvédnek lett véve, de nem váltotta be a reményeket.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.05. 20:13:30

Kovbal88 írta:
A kiemelt részt meg kifejthetnéd, hogy mire gondolsz pontosan.A kiemelt részt meg kifejthetnéd, hogy mire gondolsz pontosan.
Csak arra, hogy nem lehet fejetlenül szórni a pénzt és arra fogni, hogy felmentek az árak. Korábban 30 milliókért minőségi játékosokat kaptunk, Rakitic, Alves, Umtiti. Erre jön Dembele és Coutinho jóval százon felül. Akik jó játékosok, de ilyen áron nem lett volna szabad megvenni őket. A Juve jóval olcsóbban szerzett egy Coadrado, Douglas Costa pakkot.

Ha jó áron adnánk el játékosokat nem zavarna, de nem ez történik. Ekkora hatalmas pénzeknél, pedig előbb utóbb borul a bili.
Más lehetőségünk nem nagyon lett volna. Mindenki tudta hogy 220+ millió eurót kaptunk 1 játékosért, szerintem a szertárost sem adták volna 50 millió alatt nekünk.

Közben azon a nyáron a PL-ben is 80 millióért vettek belső védőt, így elszálltak az árak.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.05. 19:53:22

MatyiG írta:
összehasonlításnak nálatok Semedo 2vel öregebb és 30 volt. ebben a hülye világban ez a 40 a 4 évvel ezelőtti 15. Modric volt 30 millió erre most szélső bekkek 30-40. vicces.
Tavaly 23 volt Semedo, Odriozola most 22. Plusz azért Semedo kicsit erősebb csapatban volt alapember.

Theónál mondjuk biztos jobb lesz. :D
csak példának hoztam fel az áraik miatt. egyszerűen semmi a választék szélsővédő téren ezért pengetni kell. a 3 legértékesebb jhv a 3 nagynál van. Carvajal-Kimmich-Roberto utánuk pedig Odriozola az egyik legígéretesebb. szegényes a felhozatal.

amúgy ez a 40 a kivásárlási ára ami a baszkoknál kb az hogy leteszed vagy keress mást.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.07.05. 19:51:45

A kiemelt részt meg kifejthetnéd, hogy mire gondolsz pontosan.A kiemelt részt meg kifejthetnéd, hogy mire gondolsz pontosan.
Csak arra, hogy nem lehet fejetlenül szórni a pénzt és arra fogni, hogy felmentek az árak. Korábban 30 milliókért minőségi játékosokat kaptunk, Rakitic, Alves, Umtiti. Erre jön Dembele és Coutinho jóval százon felül. Akik jó játékosok, de ilyen áron nem lett volna szabad megvenni őket. A Juve jóval olcsóbban szerzett egy Coadrado, Douglas Costa pakkot.

Ha jó áron adnánk el játékosokat nem zavarna, de nem ez történik. Ekkora hatalmas pénzeknél, pedig előbb utóbb borul a bili.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.07.05. 19:43:08

MatyiG írta:Theónál mondjuk biztos jobb lesz. :D
Theo a masik oldal. De igen, Hakiminel jobb lesz, aki valoszinuleg megy kolcsonbe. :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.05. 19:35:18

összehasonlításnak nálatok Semedo 2vel öregebb és 30 volt. ebben a hülye világban ez a 40 a 4 évvel ezelőtti 15. Modric volt 30 millió erre most szélső bekkek 30-40. vicces.
Tavaly 23 volt Semedo, Odriozola most 22. Plusz azért Semedo kicsit erősebb csapatban volt alapember.

Theónál mondjuk biztos jobb lesz. :D
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2018.07.05. 19:29:34

Fenomeno írta:Én nem tudom ki ő,de kellett a szélre ember. Jöhet a támadó részleg.
A realitásnak Hazard-Lewa duót érzem.
Mbappe-ért odaadnám a stadiont,Perezt,Ronaldot,a szertárost és 3 labdát is akár.


Ezert nem lettel te sem edzo :D
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.07.05. 19:04:18

Én nem tudom ki ő,de kellett a szélre ember. Jöhet a támadó részleg.
A realitásnak Hazard-Lewa duót érzem.
Mbappe-ért odaadnám a stadiont,Perezt,Ronaldot,a szertárost és 3 labdát is akár.
Válasz küldése