Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.07.10. 19:45:38

visca el barca írta:nem tudom mi a realosok véleménye a távozásról, de sztem óriási érvágás lesz nekik, hogy elmegy. lehet puffogtatni a sablont, hogy majd csapatszinten pótolják, de azt az évi 40 gólt nem lehet. ha nem húzzák be neymart vagy mbappét, esélyük sem lesz semmi címre jövőre benzemával balelel meg asensio féle kutyaütőkkel. .
De lehet nélküle is gólokat lőni. Ronaldo előtt is nyert a Real és utána is fog. Gátja volt a focinak,ezt te is sokszor hangoztattad.
Bőven elég lesz az,hogy nem lesz ember,aki meccsenként 10et lő kapura. Hogy a szabadrúgások mögé Isco,Modric,Kroos állhat oda és nem 3%-ban találnak kaput.

Ahogy itt is,Messi előtt és után is volt foci. Öregapáink is azt hitték biztos,hogy az akkori nagyok után nem lesz több olyan. Én is azt hittem a 90es évek sztárjai után,hogy ilyenek úgysem lesznek. Most is azt hisszük CR és Messi miatt. De mindig van más,mindig jön egy Ronaldo is.
Tavaly nyáron eltemette mindenki a Barcát,nagy pofára esés lett. Lehet temetni a Realt is.

ui: nem akarom Neymart Madridban meglátni.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.10. 19:33:12

Ronaldo góljait, pontjait nem lehet egy emberrel pótolni. Nincs ilyen. Csapatszinten lehet ezt csak megoldani ls remélem, hogy Perez is úgy gondolkodik, mint sokan, hogy Neymar a megoldás. Marketingben biztos, de a brazil pont nem az, aki a semmiből villan ha nagy a baj.
Örülök, hogy vége lesz a minden hétre jutó Messi vs Cr csatákból. Nekünk Messi a legnagyobb, Real szurkolóknak Ronaldo, a semlegesek meg tudják, hogy nekünk van igazunk. :D
Egyébként is Ronaldo generálta maga körül ezt a versengést, amibe a vége felé már Messi is bekapcsolódott, de engem pl pont nem érdekelnek a statok. Messi-t szeretem nézni a pálya minden pontján, Ronaldo "csak" a kapu előtt villogott már az utóbbi években.
Azt sem gondolnám, hogy olaszban könnyebb dolga lesz. Keményebb, zártabb, jobb a védekezés és nem lesz mögötte egy Modric-Kroos-Marcelo 3as akik tömték jobbnál jobb lasztikkal. Benzema pedig a világ legjobb 9ese ha kiszolgálásról van szó. Dybala nem az a szint, neki villogni kell, hogy megéljen.
Nem kell félteni őket, így is ott lesznek mindenhol, gyorsan át fogják alakítani a csapatot. Ahogy nálunk sem fog megállni az élet Messi után.
Most kéne bekopogtatni nekünk Pjanic-ért, de gyorsan.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.10. 19:27:13

ultrasur írta:Ezt a hsz-t kimentem, és majd cserélem Ronaldót-Messire és a Realt Barcára két év múlva...
nem kell kimentened, ha majd messi elmegy, ide is lefogom írni, mert itt is igaz lesz.

2-3 top év még bőven volt benne, hülye volt perez h elengedte. de ez már legyen a ti bajotok, engem nem nagyon izgat. én csak örülök, hogy nem kell tovább néznem azt az önelégült majom gólörömeit, messi állandó majmolását, meg a homár, nadrágfeltűrős beállásait...számomra piros betűs ünnep h eltakarodott a spanyol fociból.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2018.07.10. 19:34:07-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.07.10. 19:24:26

visca el barca írta:nem tudom mi a realosok véleménye a távozásról, de sztem óriási érvágás lesz nekik, hogy elmegy. lehet puffogtatni a sablont, hogy majd csapatszinten pótolják, de azt az évi 40 gólt nem lehet. ha nem húzzák be neymart vagy mbappét, esélyük sem lesz semmi címre jövőre benzemával balelel meg asensio féle kutyaütőkkel. remélem most jön nekik egy pár éves gödör és a helyükre kerülnek a nagy arcukkal.
Ezt a hsz-t kimentem, és majd cserélem Ronaldót-Messire és a Realt Barcára két év múlva...

Lesz 1-2 nehezebb évünk, bár szerintem így is versenyben leszünk mindehol és közbe felépítünk egy újabb nagy generációt...

Ronaldora nincsenek szavak, nem ez a fórum, ahol éltetnem kell, így nem is teszem itt.

Egyébként abban igazad van szerintem is, hogy nem lehet pótolni és nem is lehet egyhamar. Bár egy hazard mbappé bale hármassal nem lennék csalódott.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.10. 19:19:14

visca el barca írta:nem tudom mi a realosok véleménye a távozásról, de sztem óriási érvágás lesz nekik, hogy elmegy. lehet puffogtatni a sablont, hogy majd csapatszinten pótolják, de azt az évi 40 gólt nem lehet. ha nem húzzák be neymart vagy mbappét, esélyük sem lesz semmi címre jövőre benzemával balelel meg asensio féle kutyaütőkkel. remélem most jön nekik egy pár éves gödör és a helyükre kerülnek a nagy arcukkal.
igen is meg nem is. hatalmas érvágás ellenben hatalmas lélegzetvétel is. a góljai hiányoznak ellenben nem kell hozzá igazítani mindent. CR és Messi olyan kategória akiket nem lehet pótolni. egyszerűen más szint mint bárki. ellenben valószínű hogy csapatként jobban fog mozogni a csapat mert nincs ott Ronaldo. ez az esélyük se lesz semmire is elég erős. szerintem a bl nem lesz meg sőt megkockáztatom hogy hosszú idő után nem is spanyol lesz a nyertese, viszont a bajnokság és kupa bőven benne van a pakliban. még tart a vb, egyenlőre Odriozola érkezett akivel csak mélyült a keret. a játékosok még nem is beszéltek Lopival. szépen véget ér a vb és beindul a buli és meglátjuk, hogy sikerül forgatni a keretet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.10. 19:12:53

nem tudom mi a realosok véleménye a távozásról, de sztem óriási érvágás lesz nekik, hogy elmegy. lehet puffogtatni a sablont, hogy majd csapatszinten pótolják, de azt az évi 40 gólt nem lehet. ha nem húzzák be neymart vagy mbappét, esélyük sem lesz semmi címre jövőre benzemával balelel meg asensio féle kutyaütőkkel. remélem most jön nekik egy pár éves gödör és a helyükre kerülnek a nagy arcukkal.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.10. 19:05:41

Varatrix írta:
MessiNeymarSuarez írta: Amúgy Mbappé most igazolt a PSG-be, nincs olyan szabály hogy egy adott időszakban csak egyszer válthat klubot egy játékos? Mintha valahol ezt olvastam volna, de ha hülyeség akkor bocsánat.
Nincs. Számomra a legmeglepőbb ellen példa az volt, amikor Demichelis 2013-ban aláírt a Atmához, két napra rá pedig megvette a Mancity,, nyílván már a Ticónak fizetett.
Magyar megye 2-ben egy szezonban kétszer igazolhatsz át, bár nem biztos, hogy külföldön is így van :mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.10. 19:04:36

Varatrix írta:Azért ha nem is 222, de remélem belecsúsznak abba, amibe mi, és keményen legombolják őket a piacon.
Nem lenne rossz, de Perez dörzsöltebb ennél.
Kitalálják majd hogy Ronaldo árából 40 millió az ügynöké, 20 millió a pénzt szállítóké, a többit meg eladományozták és meg van oldva a probléma. :lol:

Varatrix : KÖszi, így már más, nem is tudom hol olvastam de akkor kamu.


Szerintem ha a belgák most tovább jutnak akkor Perez biztos lecsap Hazardra.
Tipikus vízoltó, VB sztár igazolás lenne, aki amúgy régóta a képben van.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.10. 18:46:45

Varatrix írta:Azért ha nem is 222, de remélem belecsúsznak abba, amibe mi, és keményen legombolják őket a piacon.
amíg a célpontok jók della van dögivel és mehet a bugi :mrgreen:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.10. 18:43:44

Azért ha nem is 222, de remélem belecsúsznak abba, amibe mi, és keményen legombolják őket a piacon.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.10. 18:34:52

Most kicsit sajnálom, hogy nem a Real ellen játszunk szuperkupa-döntőt.
Zidane, Ronaldo off, vissza lehetett volna vágni a tavalyiért.

Amúgy igen, szétkapja majd az olasz bajnokságot, szerintem még az aranycipőt is behúzza jövőre. Azt viszont sajnálom, hogy idén egy fokkal kiélezettebb volt a Serie A, erre a Nápolytól elküldték Sarri-t és a Juvéhoz odaviszik CR-t.

Jobban örültem volna, ha a Unitedbe megy és jövőre a Premier League is egy fokkal izgalmasabb lett volna.

És igen, a Realtól valahogy nem tudnak szépen elbúcsúzni a legendák.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.10. 18:31:52

MessiNeymarSuarez írta: Amúgy Mbappé most igazolt a PSG-be, nincs olyan szabály hogy egy adott időszakban csak egyszer válthat klubot egy játékos? Mintha valahol ezt olvastam volna, de ha hülyeség akkor bocsánat.
Nincs. Számomra a legmeglepőbb ellen példa az volt, amikor Demichelis 2013-ban aláírt a Atmához, két napra rá pedig megvette a Mancity,, nyílván már a Ticónak fizetett.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.10. 18:23:38

Valami olyasmi lehet az ügyben, hogy Perez évek óta ígérgeti a fizuemelést de nem hajlandó emelni, szerintem Ronaldo egojával érthető is ha bepöccent amiért csak ígérgetnek neki évek óta.
Meg ugye az adócsalási ügy miatt is bepöccent mert szerinte nem állt ki a klub eléggé érte.


Bízom a PSG-ben, hogy foggal körömmel harcolnak azért hogy megtartsák a sztárjaikat, ha már nagy nehezen sikerült ilyen kalibereket összehalászni.

Azért is örülök hogy Ronci a Juventusba ment, mert így nem is lehet alku tárgya egy esetleges cserében, már pedig a PSG-t a puszta pénz aligha hatja meg.

Amúgy Mbappé most igazolt a PSG-be, nincs olyan szabály hogy egy adott időszakban csak egyszer válthat klubot egy játékos? Mintha valahol ezt olvastam volna, de ha hülyeség akkor bocsánat.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.10. 18:20:42

Varatrix írta:...
az ok szerintem a pénz. bevágta a durcit hogy emeljenek Perez mutatta a fityiszt egy 33 évesnek erre jött a Juve és mindenki boldog. ez a megbecsülés meg egy hülye dolog. messze a legjobban fizetett volt fényesre volt nyalva a segge minden kérdésben. egyszerű emberek egyszerű igények. money money money. ugyanez van Messivel is. akkora a klub iránti szeretete hogy állandóan emelik a fizuját mert körbe van nyalva. ezeket a sztár egókat sose csíptem. lásd Iniesta,Raúl,Puyol vagy edzőként most Zidane is elutasított emelést 1 év után mert nem szolgálta meg. embere válogattja.


Hazard meg elég esélyes és inkább mint delfinke. de szerintem nem lesz 150. ha azt mondja hogy menni akar akkor bl nélkül 80-100 közé lőném be. meglátjuk de remélem már nyomtatják a 7es Mbappé mezeket [-o<
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.10. 18:17:06

Beleült a jóba, a digóknál úgyis gólkirály lesz és bajnok.

Ja, nem, abban Pep a király. :mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.10. 18:14:50

Ejj, nem gondoltam volna hogy ez létrejön idén, főleg nem a Juventusról, de mindenképp jól járt vele a Juventus, ez nekik óriási nagy presztízs szint lépés.

Mennyire furcsa lesz jövőre a Liga...Iniesta, Ronaldo nélkül.Szerintem egy ideig keresni fogjuk őket a meccseken.

Ronaldonak meg sok sikert, ideje bizonyítania a Madrid ellen a BL-ben., :lol:


Nagyon remélem hogy nem Mbappét viszik a helyére, mert azzal nagyot erősödnének, és sajnálnám a gyereket ha oda menne.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.10. 18:13:28

Basszus, még egy csapat, amit nem választok többet Sport játékokban...

Igazából, egy dolgot sajnálok, hogy soha nem derül ki rendesen mi a valódi ok, lehet majd vitatkozni, hogy Cr pénzéhes, vagy a Real nem becsülte meg eléggé, mindenesetre kitartok amellett, hogy egy újabb Real Madrid legenda búcsúzik méltatlanul, mindegy kinek a hibájából.

A Juventus szurkolói, illetve az "olasz futball" szerető emberek, most biztos nagyon boldogok, a Juventus szurkolóit megértem, biztos lesz még benne tűz, hogy kupát nyerjen, ami a Juventusba távolról sem lehetetlen, de a BL-re nagyon kíváncsi leszek.

ami talán még izgalmasabb ebben az egészbe, hogy ki lesz az utód. Én továbbra is Hazard-ot érzem (150 M körül szerintem), ka VB miatt nagyon magas lesz az ára, de könnyebb dolguk van az Európa liga indulás miatt.

A Real amúgy már adott ki közleményt.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.07.10. 18:11:36

A Juventus honlapján még nincs semmi, de a La Gazzetta dello Sport már ezzel a hírrel van tele.

https://www.gazzetta.it/?refresh_ce-cp" target="_blank
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.10. 18:10:45

a végén úgy néz ki hogy 120M euró az annyi. ez szerintem pazar üzlet. mindenki tudja mit jelentett a csapatnak és a szerepe de februárban lesz 34 éves, menni akart és haszonnal tudtunk kiszállni a dologból és épülhet az új project. ő is nyer mert nagyobb fizut kap, a Juve is nyer mert egy nagy nevet kapnak aki náluk még évekig elég a Real meg 120millióval gyarapodott a jövőre tekintve.

win-win-win
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.10. 17:45:04

na, közben hivatalos Ronaldo Juventusba való igazolása.
Azért hiányozni fog, szerintem akarva akaratlanul, de ösztönözték egymást Messivel, hogy minél jobbak legyenek.
Mindenesetre minden jót neki olasz földön. :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.07.10. 17:43:14

"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.07.09. 11:16:53

Varatrix írta:
intim kérdés, hogy milyen csapatba játszol?
Ausztriában focizom 4. osztályban. :)

privatba irok ha meg erdekel valami.. :)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.09. 08:40:37

miro. írta:Tegnap csapattarsaimmal neztem a meccset,es volt szerencsem igy egy tarsasagba kerulni a Kovacic hugaval.
intim kérdés, hogy milyen csapatba játszol?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.07.08. 22:22:42

Nero. írta: Akárhogy is néz ki, szed össze! :D
Hat hallod full extra.. De csapattarsam battyaval van egyutt... :D :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.08. 21:41:39

miro. írta:Tegnap csapattarsaimmal neztem a meccset,es volt szerencsem igy egy tarsasagba kerulni a Kovacic hugaval.

Kicsit felidobe beszelgettem vele, O azt mondta hogy tobb mint valoszinu hogy elmegy a testvere Madridbol. De az uj edzovel meg szeretne beszelni,viszont jatszani akar.
( Viszont a tizinel hatatforditott a tvnek,azt mondta higy erezte hogy kifogja hagyni..) :)
Akárhogy is néz ki, szed össze! :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése