Európa-bajnokságok & Világbajnokságok

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a Világbajnokságot?

A szavazás 2022.12.18. 12:44:24-kor befejeződött.

Címvédés, Franciaország
15
33%
Ezúttal Messiéknek összejön, Argentína
29
64%
Horvátország idén megnyeri
1
2%
Folytatódik a csoda, Marokkó
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.14. 17:14:25

LG írta: Igazából a legnagyobb különbséget ebben látom, a horvátok, mikor kellett, tudtak magas színvonalon focizni, az angolokban meg ennyi volt/van.
szerintem is. csak nézzük meg hogy a horvátoknál kik csinálják a zsugát. ha az angoloknál lenne egy Modric vagy Rakitic mennyivel másabb a fekvése. a horvátoknak se a védelmük hozta a meccseket mert mindig hátrányba kerültek és jöttek a támadók Modric,Rakitic,Mandzukic,Perisic.

jobbak a horvátok de az angoloknak meg ennyi a keretük. a jövőre vannak tehetségek és bőven összeállhat valami. csak minden fórumon ez az angol utálat érdekes. a horvátok se mutattak atom focit az argentin meccs óta inkább csak kicsikarják a meccseket.
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.07.14. 17:09:29

El Sie7e írta: a horvátok meg hosszabbításban dánia,orosz,angol. akkor ez is világi mázli hogy a horvátok döntőznek? eléggé kettős mérce szaga van
Ki beszélt itt más csapatról? Senki. Akkor milyen kettős mérce?
senki nem tiltotta meg a németeknek hogy ne utolsóként essenek ki a csoportból ahogy a spanyoloknak se lett kiadva hogy az oroszok ellen essenek ki. itt még sorsolás sincs amit lehet mázlizni hanem egy előre látható ágrajz volt ez van.
Természetesen ők vannak itt,nem a brazilok. De attól még ez az angol csapat egy kalap ....
Remekül mutatja,hogy miért undorító a 2018as futball.
senki nem mondja hogy top10. a lehetőségük ennyi majd fejlődnek. ez az igazságtalan angol utálat nem tudom honnan jön. kéne kreatív ember középre de nincs az egész országban ez van. abból főznek amilyük van az meg erre elég
Nem az angolokkal van bajom. Szerintem ugyanúgy tucatszar a többi foci is. Brazil,belga,francia vonalon van néha sebesség,technika. Néha.
ez nem egy csapat hogy igazolsz egyet és jó
De. Holnap játszik "Franciaország". 10 fölött van a nem gyári francia focista.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.14. 17:04:17

Fenomeno írta: Reálisan nézve a világ top10 válogatottjában sem biztos,hogy berakná az ember őket.
Ha szigorúan az aktuális formát nézzük csak, akkor igen, de ha gyengélkedő nagyok összeszedik magukat, akkor sok sót nem fognak megenni.
a horvátok meg hosszabbításban dánia,orosz,angol. akkor ez is világi mázli hogy a horvátok döntőznek? eléggé kettős mérce szaga van
Valahol jogos, de a dánok azért elég masszívvak voltak, főleg védekezésben, mindenki megszenvedett volna velük szvsz. Az oroszok házigazdaként megkettőzött erővel küzdöttek, az angolokat pedig amikor kellett, lefocizták.
Igazából a legnagyobb különbséget ebben látom, a horvátok, mikor kellett, tudtak magas színvonalon focizni, az angolokban meg ennyi volt/van.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.14. 17:02:47

Fenomeno írta:
El Sie7e írta:fiatal csapat végre valami koncepcióval. szerintem alapnak jó. egyértelműen középre kell nekik valaki. így is szép ameddig eljutottak. és vannak ígéretes fiataljaik is a jövőre. de igen ha most lenne egy Lampard/Gerrard/Scholes bármelyik középre ugrásszerű lenne a javulás
Győzelem: Tunézia,Panama,Kolumbia,Svédország
Vereség: Belgium,Horvátország,Belgium
Ez lenne a mázli,amivel idáig eljutottak. Angol foci erre elég. Világi szerencsével negyedikek. Reálisan nézve a világ top10 válogatottjában sem biztos,hogy berakná az ember őket.
a horvátok meg hosszabbításban dánia,orosz,angol. akkor ez is világi mázli hogy a horvátok döntőznek? eléggé kettős mérce szaga van

senki nem tiltotta meg a németeknek hogy ne utolsóként essenek ki a csoportból ahogy a spanyoloknak se lett kiadva hogy az oroszok ellen essenek ki. itt még sorsolás sincs amit lehet mázlizni hanem egy előre látható ágrajz volt ez van.

senki nem mondja hogy top10. a lehetőségük ennyi majd fejlődnek. ez az igazságtalan angol utálat nem tudom honnan jön. kéne kreatív ember középre de nincs az egész országban ez van. ez nem egy csapat hogy igazolsz egyet és jó. abból főznek amilyük van az meg erre elég.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.14. 16:56:17

ez a delph, loftus-cheek, dier kp a világ legnagyobb alibije, a középszert is alig súrolják. nem tudom southgate miért adta fel a meccset egy ilyen gagyi kezdővel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.07.14. 16:50:34

El Sie7e írta:fiatal csapat végre valami koncepcióval. szerintem alapnak jó. egyértelműen középre kell nekik valaki. így is szép ameddig eljutottak. és vannak ígéretes fiataljaik is a jövőre. de igen ha most lenne egy Lampard/Gerrard/Scholes bármelyik középre ugrásszerű lenne a javulás
Győzelem: Tunézia,Panama,Kolumbia,Svédország
Vereség: Belgium,Horvátország,Belgium
Ez lenne a mázli,amivel idáig eljutottak. Angol foci erre elég. Világi szerencsével negyedikek. Reálisan nézve a világ top10 válogatottjában sem biztos,hogy berakná az ember őket.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.14. 16:42:12

fiatal csapat végre valami koncepcióval. szerintem alapnak jó. egyértelműen középre kell nekik valaki. így is szép ameddig eljutottak. és vannak ígéretes fiataljaik is a jövőre. de igen ha most lenne egy Lampard/Gerrard/Scholes bármelyik középre ugrásszerű lenne a javulás
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2018.07.14. 16:35:04

"Oszt mire mennek vele? Semmire."

Angolok ezzel a kezdővel fel is adták a meccset kb, hihetetlen, hogy mennyire nincs kreatív játékos a csapatukban.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.07.14. 16:19:18

mekkora De Bruyne labda és tipik Lukaku érintés #-o
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.14. 13:14:20

http://www.origo.hu/sport/vb/2018/20180 ... -2018.html" target="_blank

Azért ez elég kemény =D>
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.07.13. 16:58:50

MatyiG írta:November 21st - December 18th
Szerencsére nem Magyarországon rendezik, nálunk novembertől márciusig használhatatlanok a pályák.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.13. 15:57:42

FIFA have announced the 2022 World Cup will be held from November 21st - December 18th. Meaning the tournament will take place in the winter for the first time ever.

:roll:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.13. 09:30:15

visca el barca írta:Ha Ivan Rakitic vasárnap pályára lép a franciák elleni döntőben, akkor a 71. meccsén szerepelne a 2017–2018-as szezonban. Ilyen magas mérkőzésszámot senki sem ért el a mögöttünk hagyott idényben.

#ironman
És mindenki a kondiján van kibukva. :mrgreen:

Kis érdekesség a " Cold Raini stílusában":

A Francia-Horvát döntőn ugyanannyi La ligában játszó játékos van keretben mint akik Franciaországban játszanak. 10-10 db Ligue1 és La liga játékosról van szó.

Ha Kalinicet nem számoljuk az Olasz bajnokság szintén 6 embert delegál, ahogyan a Bundesliga, és Premier League.

#Secondbesztlíg #végrevalamibenjobbmintabesztlíg #sequeda =D>
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.13. 08:40:13

http://player.hu/vb-2018/az-angolok-meg ... rom-alatt/" target="_blank

Naszép :lol:

Azóta sem szóltak nekik hogy az egész urban legend? :mrgreen: [-X
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.12. 20:15:22

Két nap jeges fürdőben lennék, hogy felépüljek :D :D horvátoknál már mindenki sérült volt a hosszabbításban. :D. Remélem ledarálják a franciákat.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.12. 17:26:40

Ha összejött volna a francia-angol döntő asszem minden idők legunalmasabb döntőjét láthattuk volna. Két unalmas, semmilyen csapat. Így mindkét meccs jó lehet majd! A franciák gondolom ölik majd a meccset, a horvátok meg pörögnek. A másik meccsen pedig a belgák remélem lelépik az angolokat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.12. 13:44:19

Ha Ivan Rakitic vasárnap pályára lép a franciák elleni döntőben, akkor a 71. meccsén szerepelne a 2017–2018-as szezonban. Ilyen magas mérkőzésszámot senki sem ért el a mögöttünk hagyott idényben.

#ironman
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.12. 11:16:07

Hát igen “kis ország” 4 millio lakossal, de mégis VB dontot jatszanak mi meg kijutas közelébe se vagyunk. De a szerbek is szépen helyt álltak pedig ok is kevesebben vannak mint mi, és még csak gazdasági elony sincs.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.12. 10:58:59

Tegnap a második félidőben nagyon felpörögtek a horvátok, onnan az volt az érzésem, csak idő kérdése, mikor húzzák be. Nagyon megérdemelték, de a döntőben kijöhet, hogy három meccsen is hosszabbítást játszottak, mint a franciák mindhárom meccsüket rendes játékidőben eldöntötték, ráadásul általában ők vezettek, nem kellett hatalmas erőket egyenlítésre, fordításra mozgósítani.

A bronzmeccsen egyértelműen hajrá Belgium!

A döntőben a horvátoknak szurkolok, de a franciáktól sem sajnálnám a végső sikert. Utóbbiakat tartom jóval esélyesebbnek, de legyen meglepetés, győzzön egy kis ország Kelet-Európából!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.12. 10:26:49

most olvasom h rakéta a meccs előtti este 39 fokos lázzal tért nyugovóra... szegény pali itt 60 perceket se bír ott meg már a 3. 120-as meccset nyomja le.... :D

döntőben fogalmam sincs kinek szurkolok, alapesetben a franciák mellett lennék, de úgy vagyok vele, hogy győzzön egy kis nemzet, az mindig jobb érzés. ettől függetlenül 2-1-es francia sikert várok.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2018.07.12. 10:15:31

Örülök a horvát győzelemnek.

Ennyit értek az angolok a vicc águkkal együtt amin idáig eljöttek, az első komoly ellenfél ellen el is buktak. =D>

Komoly,hogy az a két csapat játssza a döntőt melyik elverte Messiéket. :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.12. 09:57:29

Ez nem ritka jelenség.
Viszont fogalmam sincs hogy miért akarják folyton bizonygatni hogy mennyire a PL a világ legjobbja, és hogy arra születni kell hogy abba az elitligába helyt állj, míg a bohóc spanyol,olasz bajnokságba minden második kókler helytállhat mert az nem szint :lol:

Vicces volt ahogy a gigafizikális, "mibírjukaPL-eskeményvédőket" angolok minden kisebb faultnál úgy repültek mintha 20 kilósak lennének. :lol:
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.07.12. 08:45:00

Az egész vébén keresztül pofáztak, nagyképűsködtek és uszítottak. Amikor úgy tűnt, hogy az angol válogatottnak van esélye, másokat kezdtek fikázni. Pont ugyanazt csinálták, mint a Kele által leírt személyek üzenet formájában. Pont ugyanaz a szánalmas, "valamit be kell szólnom" tinédzserszint.

A követőiket felmérgesítik, szubjektív véleményeket objektívként eladva pózolnak, összeugrasztják a közösségeket. Igazi romboló, ártalmas oldal mind a CRNIB és Kele is. Ráadásul egész évben ez meg a besztlígezéssel és lányligázással is.

Persze le is tojhatnám, de amikor valaki ennyire nem vállal felelősséget azért az embercsoportért, akik követik őket, vagy szimplán nem érdekli őket, az rendesen fel tud idegesíteni. Nekik köszönhetjük a habzó szájjal, érvek nélkül tárgyaló Premier League fanokat.

Olyanok, mint a rák.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.12. 08:24:59

Muszáj kiírnom magamból.

Előre leszögezném, hogy az elmúlt 10 évhez képest idén, nagyon is szimpatikus volt az Angol válogatott, és nagyon tetszett, hogy felismerték a korlátaikat, és egy merész új irányt választottak, ami be is jött, már a bronz meccsel is túlszárnyalták a velük szemben fektetettt elvárásokat. Továbbá ezen a meccsen szurkolni is fogok neki.

De amire igazából kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol erről a "Cold rainy Night" "Kele" "#besztlíg" dologról? Én fel vagyok iratkozva, mert szeretem én a viccet, csak nem értem...

De amit a VB-n műveltek, Blogolás címszóval, vagy "újságírás" nem tudom merészelnek e ilyen hangzatosan nevezni, amit művelnek, az amúgy botrányos volt. Ezzel sajnos a nem PL fanok hozzáállását befolyásolhatják, de nem feltétlen pozitív az attitűd. Amikor azt érzi az ember, hogy mind a La Ligán, mind a Budesligán jót élcelődnek a kiesés után, és ezt is annak a bizonyítékaként mutatják fel, hogy ez a Besztlíg....

Akkor Kele János úr ír egy szívbemarkoló írást, arról, hogy milyen büszke az angolokra (teszem hozzá teljes joggal), de nem érti hogy miért kap kárörvendő üzeneteket, a személyes, és CRNIB oldalára is.... :shock:

Nem látják be, hogy nincs még egy olyan oldal, blog, aki szervezett szinten becsmérli a többi liga vagy válogatott teljesítményét, még ha ezek csak félmondatokban is nyilvánulnak meg.

Az a fajta képmutatás, hogy a VB előtt leírták, hogy ez egy "sör torna", amit Anglia még csak komolyan sem tud venni, mert #besztlíg. Akkor elvitathatjuk, a spanyol óriásoktól, vagy a Bayern játékosoktól, hogy egyszerre tudnak koncentrálni a BL-re, és a válogatott tornákra is.

Ha nem is ugyanekkora látogatottságú oldalak, de valaha valaki olvasott ilyet egy La Liga Locán, vagy egy "omletdufromázson", mert én nem. És ha ők kapnának kárörvendő üzeneteket, talán még meg is érteném az önsajnáltatást.

Őszintén gondolom, hogy egyáltalán nem éreztem "ügynek" a folyamatos élcelődést, de amikor visszanyal a fagylalt, akkor bennük legyen tartás!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.12. 07:19:50

Azt hiszem Vida volt az, és talán az orosz szurkolók lehetett a videós affér miatt. Gondomom én.
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése