Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.16. 12:19:05

MessiNeymarSuarez írta:legalább a horror fizetése felszabadulna
Gomesre sok mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy ne lenne élelmes. Két év alatt három milliárd forintot keresett a Barcánál úgy, hogy semmi hasznára nem volt a csapatnak. Eszméletlen.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.16. 12:04:35

Cestus írta:
Varatrix írta:...
Jelenleg van a TM szerint 32 tagja a csapatnak, ehhez még vagy két ember jön (Rabiot/de Jong meg gondolom Willian), szóval vagy 12-14 emberen túl kellene adniuk a nyár végéig. Komoly meló lesz.i
Hmm rengeteg ifit odaírnak. Cucurella, Ortolá, Alena, Árnáiz, Palencia.

Akik tényleg listásak szerintem: Vidal, Mina, vagy Vermaelen, Marlon, Munir, Douglas,Rafinha, Samper, André Gomes,

Kérdéses: Digne, Alcácer, D. Suárez (én az ő eladásukhoz nem ragaszkodom, ha csak ők itt maradnak, nem tépném a hajamat. )
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 11:59:38

lesliejr12 írta:A Juvénak Cé után egyelőre wc papírra se telik, irom ezt minden tisztelettel. :)
A részvények emelkedésével már azelőtt visszahozta Ronaldo árának a felét mielőtt egyáltalán odaigazolt volna :lol:

Vidalt adnám akár ingyen is, de egy 5 milliót ki lehetne hozni.
Gomes 2 zsák krumpliért mehetne is, legalább a horror fizetése felszabadulna, és véletlenül sem lenne lehetséges hogy valahogy beálljon.

Digne eladását viszont idén nem erőltetném, szerintem egyáltalán nem olyan rossz védekezésben, Albát is rotálni kell, csak azzal számolni kell hogy ilyenkor a bal támadópotenciál erősen visszaesik, így ennek tudatában kell összeállítani az adott kezdőcsapatot a meccsre.(pl ne akkor küldjük be amikor a fél baloldal és az összes kreatív emberke is pihen)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.16. 11:47:55

Varatrix írta:...
Jelenleg van a TM szerint 32 tagja a csapatnak, ehhez még vagy két ember jön (Rabiot/de Jong meg gondolom Willian), szóval vagy 12-14 emberen túl kellene adniuk a nyár végéig. Komoly meló lesz.

A Juventusnak lehet még bőven pénze, Agnelliék egyáltalán nem szegények, csak eddig szemlátomást nem nagyon akartak a csapatra áldozni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.16. 11:33:16

A Juvénak Cé után egyelőre wc papírra se telik, irom ezt minden tisztelettel. :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.16. 11:19:58

A mundo deportivo tollából...

A klub fő prioritása nem változott, a szakmai stáb Rabiot megszerzésén dolgozik, de végre előtérbe kerül, hogy kik lehetnek a távozók, mert egyre töltöttebb a keret.

Több játékos után is mutatkozik érdeklődés, de a klub, és a szurkolók is Adnré Gomes távozását tartják a legfontosabb prioritásnak.

Gomes iránta hírek szerint a két északlondoni csapaton túl a Juventus, és a korábbi klubja a Valencia érdeklődik. De a spanyol lapok szerint a Valencia anyagi forrásai nem teszik ezt lehetővé, bármennyire ért egyet a szakvezetés abban, hogy hasznos tagja lenne a csapatnak, Marcelino azonban nehezen mond le erről, és megakarja győzni a klub vezetését, hogy próbálják meg a szerződtetését.

A másik aki a távozás küszöbén áll, az Marlon. Fél lábbal már a Southampton játékosának érezhette magát 12 milliós vételárral, azonban a Sotonnak sikerült leigazolnia Jannik Vestergaardot.

Rafinha esetében a klub még mindig az Inter-t várja, de az olaszok nem szeretnének sokat fizetni, és minek után Nainggolan érkezett 38 millióért, soknak tartják a Rafinháért elkért 35 milliót. A játékos ugyanakkor szívesen maradna az Inter szolgálatában.

Vidal és a Sevilla újraegyesülését a spanyolért kért 10 millió euro akadályozza, ugyanis az Aldalúz csapat sokallja az összeget.

Digne esetében is több az érdeklődő, töbekközött az Everton, azonban a játékos "környezete" szerint Digne nem szeretne váltani. Illetve a klub idejébe nem biztos, hogy belefér, egy minőségi csere keresése a bal védő poszton.

Munirt és Sampert a hírek szerint szeretnék megnézni az amerikai túra során, az esetükben csak utána döntenek, a többiek esetében már a túra kezdete előtt szeretnének túladni rajtuk .
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.16. 11:18:36

Megint csorgatjuk a nyálunkat egy PSG játékosra, aztán ő is csak arra használ majd minket, hogy magasabb fizut alkudjon ki. Ahogy Marquinhos v Verratti tette. Utána meg jön a kapkodás, hogy vkit hozzunk.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.16. 10:39:56

Nem tudom, mit tartalmaz a játékosok szerződése. Jár-e a Club részéről azzal a kötelezettséggel, hogy nevezni kell őt a Ligába, a BL-be. Mert ha nem, akkor a tehertételeknek meg kellene mondani, hogy arra számítsanak: nem nevezik őket, szabadlistára kerülnek. Ez ugyan lenullázza a piaci értéküket, de legalább nem röhöghetnek a Club szemébe, hogy ők bizony maradni akarnak szerződésük lejártáig.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 10:31:25

Cestus írta:
Jövőre sem lenne ingyen, akkor a 40-50 millió prémium formájában egyenesen a játékos zsebébe menne, hogy minket válasszon. Szerintem ha a PSG meggyőzhető, hozzuk. 50 milliót a TM szerint is ér, valamint szerintem megérne az plusz 10-15 milliót az (egy 30-35 millióhoz képest, ameddig le lehetne elviekben alkudni az árat a lejáró szerződés miatt), ha hamarabb át tudnánk hozni, és így teljes értékű előszezont tudna a csapattal csinálni.

Coutinho egyébként megkapta a portugál útlevelet (MD). Most aztán az összes Williant meg fogjuk tudni venni. :D
Nem úgy volt hogy csak januárban kezdődhet meg? :D De ha megkapta akkor az örömhír. =D>

Nagyon jó lenne ha Rabiot sikerülne, azzal már kész is lenne a keret, max jobbhátvéd után nézelődhetnénk ha találunk jó lehetőséget, de ez nem létszükség, bízom Semedoban.

Ilyen Willianok nem lennének rosszak arra, hogy ha ég a ház akkor kapura veszélyesek és képesek a semmiből gólt szerezni, felpörgetni a játékot(elég megnézni hogy mit művelt ellenünk, plusz a szabadrúgásokat is jól tolja, a jobblábasokat meg is kaphatná), de ilyen 70-80 milliókért nem jó üzlet.

A RM jelenleg gyengült, szóval jövőre végképp a BL-nek kell a fő prioritásnak lennie(nem feladni a ligát), még mindig a legjobbak között vagyunk, megfelelő paddal és okos rotációval bármi lehetséges lehetne.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.16. 09:57:10

lesliejr12 írta:Én Rabiot és Frenkie közül a hollandot választanám. Eleve a Psg miatt és a katarinak nem adnék pénzt egy olyan játékosért, akiért januárban ingyen ajánlatot tehetünk. Persze addig hosszabbíthat is, fog is ha ott marad, de nem fizetnék 40-50 milliókat egy lassan lejáró szerződésű játékosért. Csak ha feltétlenül szükséges és nincs más opció.
Jövőre sem lenne ingyen, akkor a 40-50 millió prémium formájában egyenesen a játékos zsebébe menne, hogy minket válasszon. Szerintem ha a PSG meggyőzhető, hozzuk. 50 milliót a TM szerint is ér, valamint szerintem megérne az plusz 10-15 milliót az (egy 30-35 millióhoz képest, ameddig le lehetne elviekben alkudni az árat a lejáró szerződés miatt), ha hamarabb át tudnánk hozni, és így teljes értékű előszezont tudna a csapattal csinálni.

Coutinho egyébként megkapta a portugál útlevelet (MD). Most aztán az összes Williant meg fogjuk tudni venni. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.16. 08:08:59

Én Rabiot és Frenkie közül a hollandot választanám. Eleve a Psg miatt és a katarinak nem adnék pénzt egy olyan játékosért, akiért januárban ingyen ajánlatot tehetünk. Persze addig hosszabbíthat is, fog is ha ott marad, de nem fizetnék 40-50 milliókat egy lassan lejáró szerződésű játékosért. Csak ha feltétlenül szükséges és nincs más opció.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.15. 14:50:55

davi10 írta:Szerintem ha valamikor, akkor most meg tudja ezt oldani. Tavaly is azt kérte, hogy Augusztus 1-re legyen végleges keret, erre még 31-én is itt frissítgettük a híreket, hogy mi lesz.
Dembele-t meg megkapta úgy, hogy nem edzett hetek óta, mire felvette volna a ritmust megsérült.

Paulinho-t és Semedo-t szerintem jól használta, Coutinho-val meg szerintem nem volt nehéz dolga.

Elviszi a srácokat Amerikába, szerintem van annyira profi, hogy kész csapattal és tervvel jöjjön vissza.
Gondolom Ő is odaszólt Barto-éknak. 15 napja negy az átigazolási időszak, 2 játékost már hoztak, és van koncepció a többi 1-2 érkezőre, akik ráadásul elérhetőbbek is, mint tavaly Verratti meg Coutinho volt.
Ja, idén nyáron eddig úgy tűnik, minden esély meg van arra, hogy hamar meglegyen a kész keret. Rabiot-val kapcsolatban kellene még gyorsan dűlőre jutni. Alapvetően nekünk most nincs szükségünk nagy sztárigazolásra, ami megkönnyíti a helyzetet a tavalyi nyárral összevetve.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.15. 14:16:12

Cestus írta:EV-nek be kellene építenie jövőre Dembélét, Arthurt, Lenglet-t és talán még Alenát is. Kicsit sok lenne neki már szerintem, ha most nyáron melléjük kapna egy de Jongot is.
Szerintem ha valamikor, akkor most meg tudja ezt oldani. Tavaly is azt kérte, hogy Augusztus 1-re legyen végleges keret, erre még 31-én is itt frissítgettük a híreket, hogy mi lesz.
Dembele-t meg megkapta úgy, hogy nem edzett hetek óta, mire felvette volna a ritmust megsérült.

Paulinho-t és Semedo-t szerintem jól használta, Coutinho-val meg szerintem nem volt nehéz dolga.

Elviszi a srácokat Amerikába, szerintem van annyira profi, hogy kész csapattal és tervvel jöjjön vissza.
Gondolom Ő is odaszólt Barto-éknak. 15 napja negy az átigazolási időszak, 2 játékost már hoztak, és van koncepció a többi 1-2 érkezőre, akik ráadásul elérhetőbbek is, mint tavaly Verratti meg Coutinho volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.15. 14:06:03

Grimaldo írta:
Cestus írta:EV-nek be kellene építenie jövőre Dembélét, Arthurt, Lenglet-t és talán még Alenát is. Kicsit sok lenne neki már szerintem, ha most nyáron melléjük kapna egy de Jongot is. Szerintem ha Vermaelen marad és így kitölti a szerződését, jövő nyáron lehetne a helyére hozni de Jongot (ha megüti a szintet középhátvédként is).
Lehet én vagyok lemaradva ,de De Jong nem abszolút kp ?
Az Ajaxban újabban szokott (azt hiszem, háromvédős rendszerben) középhátvédet is játszani, és onnan irányítani vagy labdával előretörni a középpályára. Kérdés, hogy a holland bajnokságnál komolyabb helyeken is menne-e ez neki. Meg hogy egyáltalán milyen szintű védő, az sem mindegy.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.07.15. 13:59:24

Cestus írta:EV-nek be kellene építenie jövőre Dembélét, Arthurt, Lenglet-t és talán még Alenát is. Kicsit sok lenne neki már szerintem, ha most nyáron melléjük kapna egy de Jongot is. Szerintem ha Vermaelen marad és így kitölti a szerződését, jövő nyáron lehetne a helyére hozni de Jongot (ha megüti a szintet középhátvédként is).
Lehet én vagyok lemaradva ,de De Jong nem abszolút kp ?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.15. 13:52:12

EV-nek be kellene építenie jövőre Dembélét, Arthurt, Lenglet-t és talán még Alenát is. Kicsit sok lenne neki már szerintem, ha most nyáron melléjük kapna egy de Jongot is. Szerintem ha Vermaelen marad és így kitölti a szerződését, jövő nyáron lehetne a helyére hozni de Jongot (ha megüti a szintet középhátvédként is).
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.07.15. 12:38:07

Tomix354 írta:
Nervo írta:Remélem jövőre lesz annyi esze Abiéknak, hogy ajánlatott fognak tenni a kis Kluivertért is.
Őt már elvitte a Roma, nem?
Igen, de hátha nem horribilis árron tudjuk majd el hozni tőlük. :? A másik pedig hogy ez neki nagy kiúgrás, ott sok percet fog kapni, jó lesz kezdetnek egy ilyen lehetőség neki.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2018.07.15. 12:36:11

Nervo írta:Remélem jövőre lesz annyi esze Abiéknak, hogy ajánlatott fognak tenni a kis Kluivertért is.
Őt már elvitte a Roma, nem?
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.07.15. 12:24:19

Tomix354 írta:Barcelona are trying to close the signing of Adrien Rabiot but the Catalan club are running into a wall. PSG have no intention to sell the player this summer, even if that means he could join for free in 2019. [marca]

Kezdődik :D
Nekem az a megérzésem, ha most nem hozzuk (már pedig elég izzadtság szagú már a dolog) akkor télig meggyőzik Párizsban, hogy hosszabbítson és úgy járunk mint Griezmannal az Atma-ban.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.07.15. 12:20:32

Azt olvasni egy két oldalon mint a Sport.es, hogy az ajax hajlandó eladni De jongot a barcának és azért is hozzák vissza Blindet. Tehát kérdéses hogy a vezetőség kit szeretne jobban Rabiot vagy a hollandot. :) Számomra nem kérdés hogy melyiküket érdemes, egy az hogy imádom a holland futballt, a másik pedig hogy ez a srác ilyen fiatalon is sztem meghatározó emberre lehet a nemzeti csapatnak is. :D Remélem jövőre lesz annyi esze Abiéknak, hogy ajánlatott fognak tenni a kis Kluivertért is. :roll:
[SPORT] |:
Az Ajax sportigazgatója Marc Overmars úgy tűnik végre hajlandó tárgyalni a Barcelonával De Jongról. A klub vezetőségének néhány tagja a következő héten Amsterdamba utazik, hogy tárgyaljon a fiatal középpályás szerződtetéséről./ Forrás: FCB.
A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2018.07.15. 12:39:02-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.15. 12:04:46

Tomix354 írta:Barcelona are trying to close the signing of Adrien Rabiot but the Catalan club are running into a wall. PSG have no intention to sell the player this summer, even if that means he could join for free in 2019. [marca]

Kezdődik :D
Mondjuk a madridi lapok akkor is ezt írnák, ha már nálunk dekázgatna. :D

Állítólag ma találkoznak Abidálék Nasserrel. Majd meglátjuk, mi lesz, mindenesetre a PSG-ből piszok nehéz igazolni akárhogy, így nem vagyok optimista a dologgal kapcsolatban. Jó lenne viszont, ha valahogy sikerülne behúzni a tagot, a nyár maradék része meg már csak az eladásokról, és az új emberekkel együtt történő alapozásról szólna.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.07.15. 11:59:13

Tomix354 írta:Barcelona are trying to close the signing of Adrien Rabiot but the Catalan club are running into a wall. PSG have no intention to sell the player this summer, even if that means he could join for free in 2019. [marca]

Kezdődik :D
Igazából már tart egy hete. Este meg majd jön a hír hogy már csak a fizuján megy a tárgyalás,amúgy megvan a két klub között a megegyezés :D
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2018.07.15. 11:15:00

Barcelona are trying to close the signing of Adrien Rabiot but the Catalan club are running into a wall. PSG have no intention to sell the player this summer, even if that means he could join for free in 2019. [marca]

Kezdődik :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.14. 21:31:37

A legmegbízhatóbbnak tartott PSG-s forrás (Paris United) szerint Rabiot-ék a váltást preferálják. Nasserrel találkoznak pár napon belül.

Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. Eddig a ParisU amellett kardoskodott, hogy igazából maradna, csak a magasabb fizuhoz kellünk, de most már ők is mást mondanak.
Samper írta:Ha Cillesent, Minat, Paulinhot nyereséggel adjuk el, akkor belefér, hogy másokon meg veszítsünk. Annál is inkább lényeges az eladás, mert kölcsön esetén még a bérük egy részét is nekünk kell fizetni. Ezért ne rágódjunk az eladási árakon, mert kiscsapat aligha vállalja a távozók magas bérét.
Cillessent én már nem adnám el amúgy. Amellett, hogy annyira nem kell a pénz most valami gigaigazoláshoz, nem tudnánk sokat nyerni rajta, az utóda meg valamennyire zsákbamacska lenne.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.14. 20:49:07

Ha Cillesent, Minat, Paulinhot nyereséggel adjuk el, akkor belefér, hogy másokon meg veszítsünk. Annál is inkább lényeges az eladás, mert kölcsön esetén még a bérük egy részét is nekünk kell fizetni. Ezért ne rágódjunk az eladási árakon, mert kiscsapat aligha vállalja a távozók magas bérét.
Válasz küldése