Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.16. 12:51:01

Máskor elég lesz, ha jelentitek, aztán megy a ban.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.16. 12:44:08

- veb fél, mert tilos hajléktalannak lenni
- palesz-tinok

Azért ezek jók :DDD

Nem semmi cica harcok mennek itt le. Fura állatfaj ez a szurkoló :D (köztük én is :D)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 12:18:55

lesliejr12 írta:Mondjuk ha ferdítéseket, hülyeségeket és kisebbségi komplexusban lévőket akarok olvasni akkor átmegyek a túlóldalra, van ott olyan hely ahol rajtunk köszörülik páran a nyelvüket és jól mulatnak.
Modric-ról elmondom mi a helyzet. Míg Ronaldo-ról ki nem derült, hogy távozni fog, addig ő volt az idei aranylabdás mindenkinél. Csak vissza kell olvasni, ott van minden. A spanyolok utáni mesterhármasával már Messi koporsójába ütötte a szöget szerintetek. Aztán eltűnt, az EB győztes kiesett hamar. Na onnantól jött a képbe Modric. Most már Modric,Cé,Varane a 3as dobogó. Griezz se ér mert béna szerintetek. Igazából mindenki flop nektek aki nem a Realban játszik.
Modric napjaink legkiválóbb középpályása, ezzek nincs is baj. Én csak a személetet próbáltam megmutatni, hogyan változik meccsről meccsre.
Viszont nagyon egyszerű, ha ennyire gyűlölöd a Barcelona-t és szurkolóit akkor kerüld el őket. A Barca vs Real topicot ne vérre menő harcnak fogd fel, mert nem az.

Azért az tényleg vicces hogy amióta bejött hogy Ronci lelép, azóta mekkora kampány folyik odaát Modric aranylabdájáért. :D


Amúgy azért durva dolog, szerintem nem sokan tippeltek volna arra hogy ha Cunci elmegy, akkor a Juventusba fog menni. :D
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.07.16. 11:54:18

Megint ez a szánalomhegy, a büszke madridisták dzsiskolájának növendéke.. :D Egyszer már te is felvállalhatnád magad, mondjuk egy névvel és címmel, aztán lehet beszélgetni. Ja, ahhoz gerinc is kéne...
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.16. 11:30:30

Mondjuk ha ferdítéseket, hülyeségeket és kisebbségi komplexusban lévőket akarok olvasni akkor átmegyek a túlóldalra, van ott olyan hely ahol rajtunk köszörülik páran a nyelvüket és jól mulatnak.
Modric-ról elmondom mi a helyzet. Míg Ronaldo-ról ki nem derült, hogy távozni fog, addig ő volt az idei aranylabdás mindenkinél. Csak vissza kell olvasni, ott van minden. A spanyolok utáni mesterhármasával már Messi koporsójába ütötte a szöget szerintetek. Aztán eltűnt, az EB győztes kiesett hamar. Na onnantól jött a képbe Modric. Most már Modric,Cé,Varane a 3as dobogó. Griezz se ér mert béna szerintetek. Igazából mindenki flop nektek aki nem a Realban játszik.
Modric napjaink legkiválóbb középpályása, ezzek nincs is baj. Én csak a személetet próbáltam megmutatni, hogyan változik meccsről meccsre.
Viszont nagyon egyszerű, ha ennyire gyűlölöd a Barcelona-t és szurkolóit akkor kerüld el őket. A Barca vs Real topicot ne vérre menő harcnak fogd fel, mert nem az.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.16. 11:04:04

MessiNeymarSuarez írta:Ebből szinte biztos hogy BioHazard lesz amúgy a Realnak, a mostani nyilatkozataival konkrétan már könyörög hogy vegyék már meg
Tuti, de önmagában Hazard nagyon kevés lesz oda. Benzemát is el kellene adniuk (vagy pad), és hozni egy gólvágó centert (Icardi, Lewa reális célpontok). Szépen le is lesznek gombolva szerintem, ilyenkor látszik majd, hogy Griezmann egy százasért milyen jó lett volna bárkinek.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 10:16:35

Nehéz helyzetben a Real, Ronaldora remek gépezet épült és neki csak be kellett lőni..Csak...Lehet mondani hogy" csak be kell rúgni", de nehéz lesz olyan embert találni aki ilyen szinten ki tudja majd használni a helyzeteket, és akár a semmiből gólt teremteni.
Ronaldo(Messivel az élen) olyan egyszerűvé tette a góllövést, de csak egyszerűnek tűnik, ez olyan mint hogy Iniesta és Xavi olyan egyszerűvé tette a zseniális játékot, közben meg azóta sem akad olyan varázsló mint ők.


Annak viszont örülök hogy Donatello VB-t nyert, mert így fix hogy a PSG még jobban nem akarja eladni.
Akármi lesz a következő években, készíteni kell a világ pénzét, nincs mese meg kell vennünk a gyereket ha tényleg így folytatja. Nagyon nem szeretném a Realban látni, meg úgy ellenünk sem.
Bár nem lesz egyszerű, mert a gyerek már 10 évesen Realos-Ronaldos poszterekkel nyomta a falán.


Ebből szinte biztos hogy BioHazard lesz amúgy a Realnak, a mostani nyilatkozataival konkrétan már könyörög hogy vegyék már meg.

Persze Perez szerelmes Neymarba és őt vinné, de a PSG nincs rászorulva arra hogy elengedje.
Neymar amúgy brutálisan leépítette a megítélését, évekig szomorkodtak a Real szurkolók hogy nem ők vették meg, tavaly nyáron örömünnepet jártak amiért lelépett, most meg a legtöbbjük hallani sem akar arról hogy megvegyék, amiért azért elég rendesen megdolgozott Neymar.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.16. 09:51:19

Cestus írta:Szerintem nem törvényszerű, hogy Mbappénak a Realban kell kikötnie. Ha váltani akar (lejár a szerződése), majd szépen megverekszik érte a két klub.
Nem, az viszont vhol igen, hogy Neymarral ketten hosszútávon nem fognak megférni egymás mellett, szóval abban majdnem biztos vagyok, hogy az egyik távozni fog, ha nem is idén nyáron, de két éven belül biztos.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.16. 09:47:41

Szerintem nem törvényszerű, hogy Mbappénak a Realban kell kikötnie. Ha váltani akar (lejár a szerződése), majd szépen megverekszik érte a két klub.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.16. 09:40:59

mbappé kijelentette h marad a psg-nél, szóval idén még tuti nem lesz habfehér balettos
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.16. 09:31:55

lesliejr12 írta:Így már érthető, hogy Perez-nek miért Neymar kell. Ezeket a számokat csak vele tudná megközelíteni. Mbappé akármekkora tehetség, ekkora hype nincs körülötte még most sem. A Real Madridnak kell egy alany, akire a koronát rá lehet aggatni.
Ne felejtsük el, csak Ronci lépett le, Messi még itt van és a Real-nak is kell egy aranytojás, rosszul mutat ha a kirakatba nincs kit kitenni.
Mióta internet meg twitter és társai léteznek két fronton harcolunk. Egyik a pálya másik a média. Ronaldo kiválásával ez utóbbiban óriási hátrányba kerültek.
Szerintem Mbappéban marketing szempontból is hatalmas lehetőségek vannak, a Real pedig ebből a szempontból is van olyan profi, hogy ezeket ki is aknáznák. Belőle is nagyon gyorsan aranytojástojó tyúkot csinálnának. Sőt, hosszútávon ilyen szempontból is több lehet benne, mint Neymarba. A brazil megcsömörlött, és ezt egyre többen kezdik belátni. Kéne neki az áttörés, amit igazából csak VB-n vagy BL-ben tud elérni, de főleg ezeknek is az egyenes kieséses szakaszában. Ha a francia bajnokságban parádézik, azzal senkit nem fog meghatni. VB 4 év múlva lesz legközelebb, marad a BL. Megrendült a közvélemény hite a brazilban, és ha jövőre a negyeddöntőket megint a TV-ből fogja nézni, azzal még mélyebre áshatja magát, és ez előbb-utóbb a marketing értékére is ki fog hatni.


Tehát én inkább a franciával erősíteném meg a csapatomat, és nyomatnám ezerrel a csodagyerek, elmúlt évtized legnagyobb tehetsége szlogeneket, minthogy azzal a Neymarral, amelyre az emberek egyre nagyobb része húzza a száját.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.16. 08:16:18

A hírek szerint Ronaldo évi 250 milliót hozott a Real bankszámlájára marketing bevételként, már amit nem tarthatott meg. 330 millió követője volt/van, a legeladhatóbb játékos jelenleg.
Így már érthető, hogy Perez-nek miért Neymar kell. Ezeket a számokat csak vele tudná megközelíteni. Mbappé akármekkora tehetség, ekkora hype nincs körülötte még most sem. A Real Madridnak kell egy alany, akire a koronát rá lehet aggatni.
Ne felejtsük el, csak Ronci lépett le, Messi még itt van és a Real-nak is kell egy aranytojás, rosszul mutat ha a kirakatba nincs kit kitenni.
Mióta internet meg twitter és társai léteznek két fronton harcolunk. Egyik a pálya másik a média. Ronaldo kiválásával ez utóbbiban óriási hátrányba kerültek.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.07.16. 06:23:54

Samper írta:Miért nem dicséritek Perezt, aki a csúcson adta el relatíve olcsón Zselét egy riválisnak és új csapatot próbál összehozni? Ha nálunk történik ez, mit kap Barto egy ilyen húzásárt? Rossz rá gondolni.
Akkor most dicsérni kell, vagy szidni? :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.16. 05:28:16

Miért nem dicséritek Perezt, aki a csúcson adta el relatíve olcsón Zselét egy riválisnak és új csapatot próbál összehozni? Ha nálunk történik ez, mit kap Barto egy ilyen húzásárt? Rossz rá gondolni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.16. 01:38:55

A tavalyi év volt az első, hogy egyértelmű esélyesként voltak elkönyvelve. Előtte azért rendre 4-5. esélyesként mondták őket - a két spanyol és a Bayern mögött -, hogy ők lehetnek a fekete ló.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.16. 00:23:26

MatyiG írta:Arra fel, hogy erősebb keretük, jobb csapatuk van, legalábbis szerintem.
Igen, de évek óta emlegetik esélyesként őket, erre mindig felsülnek. Még egyik csapat sem tudott áttörést elérni. Kell egy igazán nagy skalp, én csak azután tudom igazán komolyan venni őket.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.15. 23:50:03

Arra fel, hogy erősebb keretük, jobb csapatuk van, legalábbis szerintem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.15. 23:21:21

MatyiG írta:
Simán ott van a top 3 BL esélyes kozt a Juve, foleg hogy mostmár valószínűleg nem a Real nyeri BLt.
TOP3-tól szerintem azért messze vannak, Real, Barca, City, Bayern, PSG előttük van mindenképp.
A City meg PSG mire fel? Először gyűjtsenek be egy nagy skalpot, de eddig minden évben az van, hogy elbuknak az első igazi kihíváson. A Juve meg játszott az elmúlt 4 szezonban 2 BL döntőt, a másik kettőben igen erősen megszorították a Bayernt és a Realt.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.07.15. 22:33:34

MatyiG írta:Nem mondtam, hogy zsoldos. De az szerintem egyértelmű, hogy a pénz meghatározó szerep volt ebben a váltásban.
Igen a pénz is meghatározó volt sajnos. Új világ jön nekünk, nehéz még megemészteni... :)

A jövő héten be is jelentjük a két cselzis belgát!

Nálam BL favorit jövőre sincs. Barca ha jól igazol és lesz cserepadja és még küzdeni is tudnak majd nyerhetnek, a City is ott lehet, bár egy komolyabb csapat szerintem taktikailag ütheti őket.

A Bayern tavaly a legjobb csapat volt, akivel játszottunk, idén már nem lesz annyira penge, de kis szerencsével odaérhetnek.

Utánuk jön a Juve, aki ha megtart mindenkit és okosan igazol a padra is atom lehet.

Nálam a PSG nem esélyes Mbappé ide vagy oda.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.15. 22:25:05

Simán ott van a top 3 BL esélyes kozt a Juve, foleg hogy mostmár valószínűleg nem a Real nyeri BLt.
TOP3-tól szerintem azért messze vannak, Real, Barca, City, Bayern, PSG előttük van mindenképp.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.15. 22:02:34

Mondjuk alapbol a Juve se volt egy rossz döntés olyan szempontból hogy eros csapat. Utobbi 4 évbe toltak 2 dontot, egyszer a Bayern ellen hajszállal híjján estek ki, tavasszal meg pont CR rendezte le őket.

Simán ott van a top 3 BL esélyes kozt a Juve, foleg hogy mostmár valószínűleg nem a Real nyeri BLt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.15. 17:22:51

Persze, hogy a pénz is fontos tényező volt a döntésében, de ha csak az lett volna a szempont, akkor elmehetett volna arabokhoz vagy Kínába, még sokkal többet kereshetett volna.
Egyrészt a pénz, másrészt az, hogy egy erős, bár gyengébb bajnokságban fixen bajnok és gólkirály lehet, illetve továbbra is ő lehet az alfa hím a csapatban.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.15. 16:51:03

MessiNeymarSuarez írta:Nem mondta hogy zsoldos, azt mondta hogy ha Messi lelépne máshova akkor rögtön kapná hogy zsoldos, és hogy elmenekül nagyobb pénzért gyengébb bajnokoságba.
Azért más a két játékos helyzete, de én most Messitől is elfogadnám, ha máshol is ki akarná próbálni magát.

Egyébként számomra kicsit frusztráló, hogy elment Zidane és CR. Bíztam benne, hogy jövőre mi leszünk, akik végre megállítják őket a BL-ben, hogy ha ez össze is jönne, így most már nem ugyanaz.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.15. 16:47:11

Nem mondta hogy zsoldos, azt mondta hogy ha Messi lelépne máshova akkor rögtön kapná hogy zsoldos, és hogy elmenekül nagyobb pénzért gyengébb bajnokoságba.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.15. 16:34:45

MatyiG írta:Nem mondtam, hogy zsoldos. De az szerintem egyértelmű, hogy a pénz meghatározó szerep volt ebben a váltásban.
Persze, hogy a pénz is fontos tényező volt a döntésében, de ha csak az lett volna a szempont, akkor elmehetett volna arabokhoz vagy Kínába, még sokkal többet kereshetett volna.
Szerintem lehet tisztelni azért, hogy még ennyi siker után is magas szinten akar focizni.
Válasz küldése