Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.18. 13:02:59

Na ledobom a shitbombot( :mrgreen: )

Thiago Alcântara wants to join Barça. Bayern are considering letting the midfielder leave the club. [Bild]
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.17. 16:56:08

Cestus írta:Alissonért most tett a Liverpool 62 M fontos ajánlatot James Pearce szerint. Valahol olyat is olvastam, hogy Courtois is közel van a Realhoz, valami hasonló pénzért. Ezekből úgy tűnik, senki sem fog mélyen a zsebébe nyúlni Cillessenért, az a benyomásom, hogy max ilyen 30 milliót tudnánk érte kapni. Szerintem annyiért meg nem éri meg eladni azt a kapust, aki TS lesérülése esetén szinte tökéletesen tudná őt pótolni még akár a BL-ben is.
Cillessent én amúgy sem adnám el jó ajánlat esetén sem, max akkor ha tényleg menni akar, különben nem találnánk nagyon olcsón helyettest, és még mindig benne van a zsákbamacska faktor.
Amúgy vele kapcsolatban mintha elhalkultak volna a pletykák, nyár elején ment leginkább, lehet azért mert azt hitte a sajtó hogy nem nagyon lesz téma velünk kapcsolatban nyárra mert rögtön jön Grizi és szevasz, aztán tévedtek, így van miről beszélni. :lol:

lesliejr12 : Jól mondod, a kezdő keretünk ott van a TOP 3-ban bőven, de pl egy BL győzelemhez a padnak is méltó színvonalúnak kell lennie, amiből elég régóta hiány van.
Valahogy minden évben úgy indulunk neki hogy megvagyunk, aztán szezon közepén derül ki hogy amúgy bőven lehetne jobb is.

Williant én adnám ha értelmes áron hoznánk, Dembelét pedig fokozatosan beépíteni, és a teljesítményével arányosan kapjon több játékidőt.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.17. 16:35:33

Most függetlenül a nevektől, azért érthető, hogy miért akarunk még 2 játékost. A rotálásba az is beletartozik, hogy aki halványabb vagy rossz napja van, azt le tudod hozni a 60. percben és olyan jön a padról aki tud is segíteni v tartani a szintet.
Általában 3 támadóval játszunk. Most van oda 4v5 játékosunk, függően attól, hogy Coutinho hol játszik és Paco-val mi lesz. Coutinho vszínű akkor lesz a középpályán, ha hátul Digne játszik. Így a brazil elé még be lehet tolni egy szélsőt.
Ettől a középpálya összetétele és stílusa is változik.
Érthetőek a nevek, Kante, Rabiot, Frenkie, Willian...mindegy milyen érveket sorakoztatunk fel, de érthető mind.
Alena-ra, Oriol-ra vagy Samper-re nem lehet bízni a padot egész évre a mai csapatnak. A fiatalos Pep féle gárda ezt elbírta, de mára megöregedett a csapat magja. Ezt figyelembe kell venni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.17. 16:31:19

Alissonért most tett a Liverpool 62 M fontos ajánlatot James Pearce szerint. Valahol olyat is olvastam, hogy Courtois is közel van a Realhoz, valami hasonló pénzért. Ezekből úgy tűnik, senki sem fog mélyen a zsebébe nyúlni Cillessenért, az a benyomásom, hogy max ilyen 30 milliót tudnánk érte kapni. Szerintem annyiért meg nem éri meg eladni azt a kapust, aki TS lesérülése esetén szinte tökéletesen tudná őt pótolni még akár a BL-ben is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.07.17. 15:07:52

knor írta: Dembele nem véletlen nem kezdő sehol, az hogy Giroud kiszoritotta a válogatott kezdőjéből több mint érdekes. Sejtet valamit. Nagyon tehetséges, de nagyon messze van a kezdőtől
Már megbocsáss, DE! Giroud középső támadó/ csatár/ center, ellenben Dembele jobb - bal szélső támadó! Tehát nem poszt azonosak és legfeljebb MBappe volt aki alternatív kiszorította, de a látottak alapján nem hiszem, hogy lett volna a világon olyan játékos a posztján akit nem szorít ki.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.17. 14:41:27

knor írta: Dembele nem véletlen nem kezdő sehol, az hogy Giroud kiszoritotta a válogatott kezdőjéből több mint érdekes. Sejtet valamit. Nagyon tehetséges, de nagyon messze van a kezdőtől
Ezzel kb. annyit mondtál, hogy Tolisso vagy Fekir miért nem játszott Giroud helyett. #-o

20 évesen alapozás nélkül, utoldó percben érkezett meg és a szezon kb. kétharmadában sérült volt. Ezek alapján tényleg meg lehet ítélni. Mellesleg Messi mellett ő volt talán az egyetlen, aki meg tudta bontani a védelmet, megverni a védőket. És ennyi perc alatt is eltett négy gólt, plusz 8 assistot nem mellesleg baromi mobilis játékos, a széleken ugyanúgy bevethető.

Nem tudom milyen hosszútávú következtetéseket kellene levonni. Willian pedig még ebben a nem túl acélos Chelsae-ben sem tud tartósan megragadni, akkor nálunk helye van a kezdőben! Szóval nem ebből kellene kiindulni. Ráadásul sokat nyom a megítélésében, hogy milyen összegért érkezett.
A kérdés inkább az, hogy Valverde hogyan és kikkel képzeli el a szezont.

Nem védeni akarom akarom a franciát, de minden megvan benne, hogy klasszis játékos legyen és a keretben így sem sokan vannak akik jelenleg olyan minőséget képviselnének, mint ő. Nyilván nem kell egyből orrba-szájba nyomatni a kezdőbe, de el lehetne kezdeni kicsit komolyabban beépíteni. De ki tudja, lehet hogy Ernőnek is hasonló az elképzelése.
Forca Barca!!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.07.17. 14:34:29

Lehet, hogy ez a mániám, de Willian aug.-ban 30 éves. Messi-Suarez el is multak. De Rakéta és Busi is. Pique is. Öreg játékos nincs, de öreg csapat van. Nem kellene már csak 25-26 körüli játé-
kosokat venni. Jo folyamat Semedó, Langelet, Coutinhó, Dembele, Arthur vonal. Ezt kellene tovább vinni. Van még idő, nem kell kapkodni.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.17. 14:20:22

pep71 írta:...
Ha vicc, ha nem, ezek szerint ebben nem értünk egyet! :D
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy Rabiot is preferált, a kettő közül bármelyiket szívesen látnám...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2018.07.17. 13:47:43

Williant nem igazán értem. Dembelé beépítése lenne a prioritás és a brazil gyakorlatilag lefedné ezt, mert nem hiszem, hogy egy Willian-Cou-Messi-Suarez-Dembelé sorral állnánk ki bármikor is, legalábbis öngyilkosság. Valverde meg főleg nem ezt preferálja. Szerintem vagy Valverde ennyire nem bízik a franciában vagy megint Bartoék vették a kezükbe a gyeplőt.
Bár az, hogy Coutinhoval így rámentek az EU-s állampolgárságra nagyon azt vetíti előre, hogy prioritás lett Willian.[/quote]
Dembele nekem eddig hatalmas kérdőjel, akármennyire tehetséges is...
Sokszor úgy tűnik, mintha keresné a helyét, néha se nem támad le normálisan, se nem látom, hogy tudná mit is akar, annak ellenére, hogy a potenciál látszik...
Én ezért örülnék Williannak, kész játékos, nagyon jól fordul, erős és gyors, kiváló rúgótechnikával! A Chelseat szinte egyedül ő tartotta meccsben ellenünk a BL-ben...
Egyébként ebben érzem a csapatot a legsebezhetőbbnek, amikor erős presszinget kapunk, a középpályánkról nincs, aki bátran megtartja vagy megfordul háttal az ellenfél kapujának. Csak a visszapassz, abból pedig ugyanaz lesz mindig, újra elkezdjük a labdafelhozatalt... Se Rakéta se Busi, de még Paula sem volt ilyen egyedül Cou, de ő nem játszhatott a BL-ben.
Messi pedig megkapta az embereit rendszerint, akik bármi áron megakasztották. (ha tudták) :)
Én azt gondolom Dembouznak is jutna elég idő, Willian sem huszonéves már, jutna elég játékidő mindkettőnek...[/quote]

Ha Willian olyan jó játékos akkor miért nem állandó kezdő a Chelsea-ben sem(sőt inkább állandó csere), de Barcelonába ő kell 60-70 millióért...vicc
30 milliót érne meg maximum, de a Barca focijához nagyon buta(szvsz Dembelé is), esetleg, ha átállna a Barca kontrákra akkor érne valamit, de akkor Dembelé is..
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2018.07.17. 13:44:55

senkialfonz40 írta:
Chino írta:
barca0417 írta:...
Williant nem igazán értem. Dembelé beépítése lenne a prioritás és a brazil gyakorlatilag lefedné ezt, mert nem hiszem, hogy egy Willian-Cou-Messi-Suarez-Dembelé sorral állnánk ki bármikor is, legalábbis öngyilkosság. Valverde meg főleg nem ezt preferálja. Szerintem vagy Valverde ennyire nem bízik a franciában vagy megint Bartoék vették a kezükbe a gyeplőt.
Bár az, hogy Coutinhoval így rámentek az EU-s állampolgárságra nagyon azt vetíti előre, hogy prioritás lett Willian.
Dembele nekem eddig hatalmas kérdőjel, akármennyire tehetséges is...
Sokszor úgy tűnik, mintha keresné a helyét, néha se nem támad le normálisan, se nem látom, hogy tudná mit is akar, annak ellenére, hogy a potenciál látszik...
Én ezért örülnék Williannak, kész játékos, nagyon jól fordul, erős és gyors, kiváló rúgótechnikával! A Chelseat szinte egyedül ő tartotta meccsben ellenünk a BL-ben...
Egyébként ebben érzem a csapatot a legsebezhetőbbnek, amikor erős presszinget kapunk, a középpályánkról nincs, aki bátran megtartja vagy megfordul háttal az ellenfél kapujának. Csak a visszapassz, abból pedig ugyanaz lesz mindig, újra elkezdjük a labdafelhozatalt... Se Rakéta se Busi, de még Paula sem volt ilyen egyedül Cou, de ő nem játszhatott a BL-ben.
Messi pedig megkapta az embereit rendszerint, akik bármi áron megakasztották. (ha tudták) :)
Én azt gondolom Dembouznak is jutna elég idő, Willian sem huszonéves már, jutna elég játékidő mindkettőnek...
Dembele nem véletlen nem kezdő sehol, az hogy Giroud kiszoritotta a válogatott kezdőjéből több mint érdekes. Sejtet valamit. Nagyon tehetséges, de nagyon messze van a kezdőtől
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.17. 13:29:57

Chino írta:
barca0417 írta:...
Williant nem igazán értem. Dembelé beépítése lenne a prioritás és a brazil gyakorlatilag lefedné ezt, mert nem hiszem, hogy egy Willian-Cou-Messi-Suarez-Dembelé sorral állnánk ki bármikor is, legalábbis öngyilkosság. Valverde meg főleg nem ezt preferálja. Szerintem vagy Valverde ennyire nem bízik a franciában vagy megint Bartoék vették a kezükbe a gyeplőt.
Bár az, hogy Coutinhoval így rámentek az EU-s állampolgárságra nagyon azt vetíti előre, hogy prioritás lett Willian.
Dembele nekem eddig hatalmas kérdőjel, akármennyire tehetséges is...
Sokszor úgy tűnik, mintha keresné a helyét, néha se nem támad le normálisan, se nem látom, hogy tudná mit is akar, annak ellenére, hogy a potenciál látszik...
Én ezért örülnék Williannak, kész játékos, nagyon jól fordul, erős és gyors, kiváló rúgótechnikával! A Chelseat szinte egyedül ő tartotta meccsben ellenünk a BL-ben...
Egyébként ebben érzem a csapatot a legsebezhetőbbnek, amikor erős presszinget kapunk, a középpályánkról nincs, aki bátran megtartja vagy megfordul háttal az ellenfél kapujának. Csak a visszapassz, abból pedig ugyanaz lesz mindig, újra elkezdjük a labdafelhozatalt... Se Rakéta se Busi, de még Paula sem volt ilyen egyedül Cou, de ő nem játszhatott a BL-ben.
Messi pedig megkapta az embereit rendszerint, akik bármi áron megakasztották. (ha tudták) :)
Én azt gondolom Dembouznak is jutna elég idő, Willian sem huszonéves már, jutna elég játékidő mindkettőnek...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.17. 12:58:04

barca0417 írta:Azt én sem értem minek erőltetjük De Jongot ennyire, mikor ő tényleg ráérne jövőre, aztán be lehetne építeni majd. Most így is van Samper, Alena, és Arthur személyében 3 fiatal középpályás, akiket ki kéne előbb próbálni, melléjük meg olyan kéne jöjjön, aki azonnali megoldás. Rabiot mondjuk nagyobb eséllyel az.
A fiatal hollandot meg foglalózzuk le valahogy jövőre, kössünk előszerződést vagy valami, de ne erőltessük feleslegesen.
Azt mondjuk én sem értem miért kergetjük ennyire de Jong-ot, főleg ilyen 40-50 milliókért. Így is vannak a posztjára fiatalok. Ha már Ajax, nekem de Ligt lenne az alfa és omega. Ha nem is egyből elhozni, de otthagyni még egy-két évig kölcsönben vagy előszerződést kötni. Baromi tehetséges az a srác, mire Piqué kifelé menne már lenne utóda. Nagyon sajnálom, hogy a hollandok nem jutottak ki a VB-re, megnéztem volna a srácot, biztos kapott volna minimum egy-két meccset.

Williant nem igazán értem. Dembelé beépítése lenne a prioritás és a brazil gyakorlatilag lefedné ezt, mert nem hiszem, hogy egy Willian-Cou-Messi-Suarez-Dembelé sorral állnánk ki bármikor is, legalábbis öngyilkosság. Valverde meg főleg nem ezt preferálja. Szerintem vagy Valverde ennyire nem bízik a franciában vagy megint Bartoék vették a kezükbe a gyeplőt.
Bár az, hogy Coutinhoval így rámentek az EU-s állampolgárságra nagyon azt vetíti előre, hogy prioritás lett Willian.

Arthurral kapcsolatban én kicsit szkeptikus vagyok, de remélem nagyot fogok koppanni. Valverden sok fog múlni, hogyan menedzseli a fiatalokat és egyáltalán kire lesz szüksége.
Forca Barca!!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.07.17. 12:09:36

Azt én sem értem minek erőltetjük De Jongot ennyire, mikor ő tényleg ráérne jövőre, aztán be lehetne építeni majd. Most így is van Samper, Alena, és Arthur személyében 3 fiatal középpályás, akiket ki kéne előbb próbálni, melléjük meg olyan kéne jöjjön, aki azonnali megoldás. Rabiot mondjuk nagyobb eséllyel az.
A fiatal hollandot meg foglalózzuk le valahogy jövőre, kössünk előszerződést vagy valami, de ne erőltessük feleslegesen.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.17. 11:05:04

MessiNeymarSuarez írta:Mit akarunk mi amúgy De Jonggal? Ha megvennénk akkor kölcsön adnánk hogy még fejlődjön, vagy már olyan szinten van a srác hogy fontos tagja legyen a Barcának, akár Bl meccseken is?
Dehogy van, az Ajaxban sem kezdő. Remélem, ha van reális esély egy Rabiot megszerzésére (aki nem a világ legjobb középpályása, de 23 évesen harmincvalahány BL-meccsen van túl), nem fogjuk de Jongot kergetni.

Amúgy az Ajax elvileg megvette Blindet a Unitedtől, aki de Jonghoz hasonló, több poszton bevethető játékos. Ezzel megnő az esélye, hogy az utóbbi távozik a hollandoktól.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.17. 11:00:02

Nervo írta:A Mundo Deportivo szerint a klub idén nyáron mindent egy lapra tesz fel, és azt összes jelenleg futó átigazolást mellőzve megpróbálják leigazolni Frenkie De Jongot.

Frenkie De Jong mindenáron a Barcelonához szeretne igazolni, viszont az Ajax ezt nem engedélyezi. A játékos mindent meg fog tenni a Katalánokhoz való igazolásért...
Most ez WTF. Szóltunk a PSG-nek tárgyalás közben hogy pill, szünetet kérnek, és inkább mennek De Jongért?
Ezzel fel is veheti a Verratti középnevet :lol:

Mit akarunk mi amúgy De Jonggal? Ha megvennénk akkor kölcsön adnánk hogy még fejlődjön, vagy már olyan szinten van a srác hogy fontos tagja legyen a Barcának, akár Bl meccseken is?
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.07.17. 10:55:22

A Mundo Deportivo szerint a klub idén nyáron mindent egy lapra tesz fel, és azt összes jelenleg futó átigazolást mellőzve megpróbálják leigazolni Frenkie De Jongot.

Frenkie De Jong mindenáron a Barcelonához szeretne igazolni, viszont az Ajax ezt nem engedélyezi. A játékos mindent meg fog tenni a Katalánokhoz való igazolásért...
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.17. 10:07:44

Miguel Rico (MD): Arthuron és Lenglet-n kívül majd még érkezik két játékos. Rabiot és Willian a célpontok, utóbbit augusztus 9-ig célszerű lesz leigazolni, mert ekkor a PL átigazolási időszaka zárul, ezt követően a Chelsea már nem fogja tudni az utódát leigazolni. Viszont az új igazolásokat megelőzően el kell adni több játékost (jelenleg 29 fős a keret, Valverde szűkebbet akar), ezekre a héten kerülne sor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.17. 08:59:37

Nem ran g ma már Barca játékosnak lenni. Ezért nem kelnek el azok, akik ide nem elég jók. És azért nem adú ász egy játékosnak, hogy le akarjuk igazolni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 13:30:44

pr13 írta:
Cestus írta: Én az alant leírtakkal ellentétben úgy gondolom, hogy a kezdőbe hoznák. Szerintem Valverde továbbra sem bízik annyira Dembélében, hogy kezdőként játszassa, ennek szólt volna Griezmann ide hozatala is. Egy 30 éves szélső pedig pont jó lenne arra a pár évre kezdőnek, amíg Dembélé beérik. De lehet, hogy tévedek, nem látok Ernőbá fejébe.
Attól félek én is, hogyha leigazoljuk, akkor a kezdőben fog landolni. Viszont a szezon elején a nem túl acélos kiscsapatok ellen bőven befér a kezdőbe Dembele is, ott azért kisebb a veszélye annak, hogy labdavesztés miatt szétfutják a csapatot. BL-ben meg a tavalyi szezonból (és EV taktikájából) kiindulva szerintem ugyanúgy nyomatjuk majd az ultrastabil védekezést és a 6000 oldalpasszt meccsenként, mert bunkerfoci ellen mást úgysem tudunk. Illetve bízhatunk Coutinho jobbosában.
Willian pont jó lenne A opciónak, miközben Dembelét folyamatosan építjük be.
Persze ne 80 millióért hozzuk, ha lehet.

De amúgy olyayn felállás is lehet olykor, hogy Dembele baloson nyomja, Willian pedig a jobboldalon.

Azt viszont nagyon remélem hogy Valverde nem a tavalyi bunker+625 oldalpassz(https://www.youtube.com/watch?v=1RwGScvZ59U :mrgreen: ) lesz, hanem a Lucho-féle lendületes, olykor kontrákra és direktebb focira fókuszálva játsszunk, mert szerintem ez az egyetlen lehetőség arra hogy Barca stílushoz közel, de egyben eredményesen és látványosan játszhassunk.
Ott is visszaálltunk ha kellett, de utána lendületből próbáltuk az ellenfél kapujába terelni a labdát, nem pedig nyugdíjasklub tempójában passzolgatni és megvárni míg az utolsó védő is visszatér a helyére.

Az értelmetlen 1500 oldalpasszal meg láthattuk mire mentek a spanyolok a bunker ellen, igazán látványos és eredményes Tiki-Takát amúgy is csak csúcs Iniesta-Xavi-Busquets hármassal lehet tolni, de ilyen játékosok 50 évente születnek, szóval erősen bízok benne hogy Valverde okosabb ennél.

A szezonvégi játék már hasonlított rá, reméljük ott folytatják ahol abbahagyták.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.16. 13:28:21

pr13 írta:BL-ben meg a tavalyi szezonból (és EV taktikájából) kiindulva szerintem ugyanúgy nyomatjuk majd az ultrastabil védekezést és a 6000 oldalpasszt meccsenként, mert bunkerfoci ellen mást úgysem tudunk. Illetve bízhatunk Coutinho jobbosában.
Abban én is egészen biztos vagyok, hogy nem fog változtatni az elképzelésein. Pláne, hogy két kupát nyert így. A mostani VB pedig valószínűleg még inkább csak megerősíti abban, hogy ez a nyerő felfogás manapság. Abban reménykedhetünk, hogy ha jobb játékosokkal töltik fel a csapatot, ez a fajta játékstílus is jobban fog kinézni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2018.07.16. 13:19:45

Cestus írta: Én az alant leírtakkal ellentétben úgy gondolom, hogy a kezdőbe hoznák. Szerintem Valverde továbbra sem bízik annyira Dembélében, hogy kezdőként játszassa, ennek szólt volna Griezmann ide hozatala is. Egy 30 éves szélső pedig pont jó lenne arra a pár évre kezdőnek, amíg Dembélé beérik. De lehet, hogy tévedek, nem látok Ernőbá fejébe.
Attól félek én is, hogyha leigazoljuk, akkor a kezdőben fog landolni. Viszont a szezon elején a nem túl acélos kiscsapatok ellen bőven befér a kezdőbe Dembele is, ott azért kisebb a veszélye annak, hogy labdavesztés miatt szétfutják a csapatot. BL-ben meg a tavalyi szezonból (és EV taktikájából) kiindulva szerintem ugyanúgy nyomatjuk majd az ultrastabil védekezést és a 6000 oldalpasszt meccsenként, mert bunkerfoci ellen mást úgysem tudunk. Illetve bízhatunk Coutinho jobbosában.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.16. 12:53:01

Samper írta:Nyugi, úgyis Pavon érkezik.
Most hosszabbított, így 50 milliós kivásárlásija lett. Ha lett volna realitása az átigazolásának, nem lépi ezt meg.
pr13 írta:Willian nem tudom mi a gyíknak kell ide, de ha ennyire akarnak szélsőt akkor valami értelmes középpályás után lehetne rá is boltolni.
Én az alant leírtakkal ellentétben úgy gondolom, hogy a kezdőbe hoznák. Szerintem Valverde továbbra sem bízik annyira Dembélében, hogy kezdőként játszassa, ennek szólt volna Griezmann ide hozatala is. Egy 30 éves szélső pedig pont jó lenne arra a pár évre kezdőnek, amíg Dembélé beérik. De lehet, hogy tévedek, nem látok Ernőbá fejébe.

Nekem Willian korával nem lenne amúgy problémám, ha max 40-50 millióért hozzuk. Henry, Villa is 29-30 évesen lettek leigazolva, szerintem rájuk sem mondaná senki utólag, hogy hiba volt leigazolni őket. Vagy ott van Paula, ő rá is nehéz lenne ráhúzni, hogy rossz igazolás volt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.16. 12:51:56

Nyugi, úgyis Pavon érkezik.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2018.07.16. 12:51:10

Cestus írta: Coutinho egyébként megkapta a portugál útlevelet (MD). Most aztán az összes Williant meg fogjuk tudni venni. :D
Lesz hely csere jobbhátvédnek Lord Douglas :mrgreen:
Willian nem tudom mi a gyíknak kell ide, de ha ennyire akarnak szélsőt akkor valami értelmes középpályás után lehetne rá is boltolni.
TS, Semedo, Pique, Umtiti, Alba, Busi, Rakitic, Cou, Demb, Laller, Messi
Cillessen, SR, Mina/Marlon, Lenglet, Digne, Rabiot/DJ, Arthur, DS, Alena, Paco/Munir.
Annyira nem acélos a "B" sor, de okos rotálással meg lehetne oldani. Meccsről meccsre 1-2 ember pihenhetne, nem pedig az elmúlt 2 szezon végleteit tolni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.16. 12:37:14

Messias2 írta:Ezek a willianes pletykák igazak? :D
Mi értelme lenne elkölteni 60+ milliót egy szélsőre, amikor tavaly nyáron 100+ milkáért jött Dembouz? :D
Szerintem megférnének, ha Valverde úgy akarná. Dembelét a kezdőbe kell beépíteni, Willian pedig cserének szerintem nem lenne rossz egyáltalán. Nem létszükséglet, de szvsz elférne.
Válasz küldése