Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.18. 20:57:19

Lehet igazatok van, de én úgy látom, hogy sok holland (nem csak ajaxos) tehetség hamar besül, ha elviszi egy magasan jegyzett csapat. Talán ez a németalföldi bajnokság színvonala miatt van.
"And my heart will leave you never."
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2018.07.18. 20:49:41

személy szerint én már egy ideje hiányolok holland jelenlétet a csapatból és a srác játéka szerintem igen ígéretes.
Rabiot-ban a mai napig nem látom amit sokan mások és nem is gondolom, hogy előrébb lenne vele a csapat. Ellenben ha a Kanté-s pletykáknak bármi alapja lenne, na az már inkább erősítést jelentene Busquets helyére, de ha el is adnák biztosan nem mi leszünk azok akiknek, helyette majd hozunk még egy Paulinho-t :(, esetleg egy újabb (Dembeléhez hasonló) fiatal potenciált aki majd padozhat EV fantasztikus taktikája mellett. De hosszú még a nyár bízzunk a legjobbakban.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.07.18. 20:48:46

messideco írta:El is dőlt: Thiago lesz és kész. Mondjuk Rabiot megszerzését sem bánnám, de ezek az ajaxos fiatalok nagyon zsákbamacskák (egy-két kivétellel, Eriksen, Vertonghen pl.)
Azért ott akit nagy tehetségnek harangoznak be és elmegy topcsapathoz általában szép karriert fut be.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.18. 20:37:07

messideco írta:El is dőlt: Thiago lesz és kész. Mondjuk Rabiot megszerzését sem bánnám, de ezek az ajaxos fiatalok nagyon zsákbamacskák (egy-két kivétellel, Eriksen, Vertonghen pl.)
Mitől zsákbamacska? Ennyi erővel bármelyik fiatal játékos az. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.18. 20:25:08

messideco írta:El is dőlt: Thiago lesz és kész. Mondjuk Rabiot megszerzését sem bánnám, de ezek az ajaxos fiatalok nagyon zsákbamacskák (egy-két kivétellel, Eriksen, Vertonghen pl.)
Hol dőlt el? :D
Már csak az lenne a szép ha a PSG beintene nekünk és még De Jongot is megszereznék [-X
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.18. 20:19:48

El is dőlt: Thiago lesz és kész. Mondjuk Rabiot megszerzését sem bánnám, de ezek az ajaxos fiatalok nagyon zsákbamacskák (egy-két kivétellel, Eriksen, Vertonghen pl.)
"And my heart will leave you never."
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2018.07.18. 19:44:10

PSG’s sporting director, Antero Henrique, met with Frenkie de Jong’s agent, Ali Dursun. [@parisunited6]

:D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.18. 19:34:26

Cestus írta:
zola8787 írta:Gomes fiúval mizu? Kajak nem kell senkinek sem, vagy mi a franc? Szégyen, hogy még mindig itt van.
Az Arsenal vinné a Marca szerint. Állítólag ez most komoly dolog.
Az a baj, hogy a real-on kívül 2 éve minden nagy csapat vinné, aztán még mindig itt van.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.18. 17:23:58

Cestus írta: Az Arsenal vinné a Marca szerint. Állítólag ez most komoly dolog.
Ne rémiszgess légy szíves :? :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.18. 17:22:49

Chino írta:
Varatrix írta: Nagy újdonságok nincsenek. Mondjuk én nem értem mi az, hogy a játékos megkéri a klubbot, hogy hívják már fel a Barcát, hogy eladjuk nektek. Nem egy túl jó pozíció egy tárgyaláshoz.

Nekem kicsit fura cikk ez...

Gondolom volt érdeklődés felé, egy játékos nem gondol egy olyat, hogy el akar menni xy csapathoz, ha nem volt vmi megkeresés. Nem értem a vezetést, hogy minek kell ilyen begyepesedett módon gondolkozni. Már ha tényleg az a kifogás, hogy innen ment el. Nem hiszem hogy van bármi elítélnivaló abban, hogy elment.
21 évesen előtte volt egy Xavi és hoztak rá még egy Fabregast. Szerintem inkább a klub felől volt egy üzenet, hogy nem tartanak rá igazán igényt, ráadásul egy szintén top klubba mehetett, nem mellesleg Guardiolaval.

Nem tudom ki találta ki ezt a baromságot(elileg Segura), de el kéne zárni.
Eszem megáll, honnan szülték ezt a baromságukat? :lol:

Mindezt úgy hogy minden évben rohantunk Thiagoért, Bellerínért :lol:
Simán kinézem ezekből hogy begőzöltek Bellerín beszólásán(hogy fel se venné a telefont ha a Barca keresné), és ezért van ez az egész :lol: #-o

Ezzel a felfogással ártanak a leginkább, azt közvetítik a fiataloknak hogy vagy várnak 28 éves korukig a karrierjüket kockáztatva és elpazarolva hogy hátha játékidőhöz jutnak miközben értelmetlen igazolásokat raknak folyamatosan eléjük, vagy pedig elmennek de akkor le is mondhatnak már a reményről is, hogy valaha a szeretett klubjukba visszatérhessenek, mert volt pofájuk elmenni mert nem elégedtek meg évi 2 meccsel. =D>(ráadásul 2 topcsapat a Real, Atleti is kilőve, mert árulók, közellenségek meg nem akarnak lenni)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2018.07.18. 17:24:04-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.18. 16:47:34

Cestus írta:Willianért 80 milliót kér a Chelsea (TV3).

Feleannyit ha ér. +20 millióért már vehettünk volna egy Roncit. :mrgreen:
Ennyit én sem adnék érte. De nem is bánnám, ha nem jönne, főleg, ha a kezdőbe akarná Valverde. Annak kevés, Chelseaben is csereként szokott inkább hasznos lenni. Nekem az a lehetőség sem tetszik, hogy Dembelé kárára kezdene, aztán fokozatosan venné át a helyét a francia, mert abból megint nem lenne semmi Velverdét ismerve.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.18. 16:31:09

zola8787 írta:Gomes fiúval mizu? Kajak nem kell senkinek sem, vagy mi a franc? Szégyen, hogy még mindig itt van.
Az Arsenal vinné a Marca szerint. Állítólag ez most komoly dolog.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.18. 16:26:30

Thiago lemond egy éves fizujáról, hiszen nagyon jönni akar. :)... Padra jó lesz, két év múlva meg mehet Deulofeu-s módon. Tudom, hogy nem egy szinten vannak, de full ugyanezt érzem nála. De ne értsetek félre, szimpi úgy ahogy a srác, megértem, hogy anno elment, Xavi-ék mögött nem lett volna értelme padoznia.

Ezerszer inkább Rabiot leigazolásával folytatnám.

Gomes fiúval mizu? Kajak nem kell senkinek sem, vagy mi a franc? Szégyen, hogy még mindig itt van.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.18. 16:21:19

Willianért 80 milliót kér a Chelsea (TV3).

Feleannyit ha ér. +20 millióért már vehettünk volna egy Roncit. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7403
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.18. 16:12:12

Varatrix írta: Nagy újdonságok nincsenek. Mondjuk én nem értem mi az, hogy a játékos megkéri a klubbot, hogy hívják már fel a Barcát, hogy eladjuk nektek. Nem egy túl jó pozíció egy tárgyaláshoz.

Nekem kicsit fura cikk ez...

Gondolom volt érdeklődés felé, egy játékos nem gondol egy olyat, hogy el akar menni xy csapathoz, ha nem volt vmi megkeresés. Nem értem a vezetést, hogy minek kell ilyen begyepesedett módon gondolkozni. Már ha tényleg az a kifogás, hogy innen ment el. Nem hiszem hogy van bármi elítélnivaló abban, hogy elment.
21 évesen előtte volt egy Xavi és hoztak rá még egy Fabregast. Szerintem inkább a klub felől volt egy üzenet, hogy nem tartanak rá igazán igényt, ráadásul egy szintén top klubba mehetett, nem mellesleg Guardiolaval.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.18. 15:52:33

MessiNeymarSuarez írta:Na ledobom a shitbombot( :mrgreen: )

Thiago Alcântara wants to join Barça. Bayern are considering letting the midfielder leave the club. [Bild]
Ez nekem arról szól, hogy a piacon nem kelendő és remélik, hogy a Barca szentimentalizmusból fizet, mint egy katonatiszt.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.18. 13:23:26

MessiNeymarSuarez írta:Thiago Alcântara wants to join Barça. Bayern are considering letting the midfielder leave the club. [Bild]
Szerintem az lesz a vége, hogy a PSG ismét bemutat nekünk Rabiot-val kapcsolatban egy hosszú huzavona után, és végül megyünk a bajorokhoz Thiagoért. Igazából nekem egyik játékos leigazolása sem lenne nagy trauma, habár Rabiot-t preferálnám így, hogy Arthur már itt van.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.18. 13:23:14

MessiNeymarSuarez írta:Na ledobom a shitbombot( :mrgreen: )

Thiago Alcântara wants to join Barça. Bayern are considering letting the midfielder leave the club. [Bild]
Most olvasom én is. :mrgreen:

Mundo szabad fordításban:
"Thiago megkérte a Bayern vezetőségét, hogy engedjék el Barcelonába. A német klub hajlik felé, mert a magasan fizetett játékosok közé tartozik, aki nem szerepelnek az edző jövőbeli terveiben. Megfelelő ajánlatok esetén szeretnének túladni, néhány (főleg) külföldi játékoson, ezzel könnyítve a bérállományon.

A Bayern által kért pénz azonban túl magasak a Barca számára. (itt nem írja mennyi az annyi) Emellett belső vita folyik a klubban a középpályásról. Abidal és Planes támogatják, míg másokat meg kell győznie a felső vezetésből, hogy vegyék vissza az egykori Barca játékost."


Nagy újdonságok nincsenek. Mondjuk én nem értem mi az, hogy a játékos megkéri a klubbot, hogy hívják már fel a Barcát, hogy eladjuk nektek. Nem egy túl jó pozíció egy tárgyaláshoz.

Nekem kicsit fura cikk ez...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2018.07.18. 13:23:48-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.18. 13:02:59

Na ledobom a shitbombot( :mrgreen: )

Thiago Alcântara wants to join Barça. Bayern are considering letting the midfielder leave the club. [Bild]
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.17. 16:56:08

Cestus írta:Alissonért most tett a Liverpool 62 M fontos ajánlatot James Pearce szerint. Valahol olyat is olvastam, hogy Courtois is közel van a Realhoz, valami hasonló pénzért. Ezekből úgy tűnik, senki sem fog mélyen a zsebébe nyúlni Cillessenért, az a benyomásom, hogy max ilyen 30 milliót tudnánk érte kapni. Szerintem annyiért meg nem éri meg eladni azt a kapust, aki TS lesérülése esetén szinte tökéletesen tudná őt pótolni még akár a BL-ben is.
Cillessent én amúgy sem adnám el jó ajánlat esetén sem, max akkor ha tényleg menni akar, különben nem találnánk nagyon olcsón helyettest, és még mindig benne van a zsákbamacska faktor.
Amúgy vele kapcsolatban mintha elhalkultak volna a pletykák, nyár elején ment leginkább, lehet azért mert azt hitte a sajtó hogy nem nagyon lesz téma velünk kapcsolatban nyárra mert rögtön jön Grizi és szevasz, aztán tévedtek, így van miről beszélni. :lol:

lesliejr12 : Jól mondod, a kezdő keretünk ott van a TOP 3-ban bőven, de pl egy BL győzelemhez a padnak is méltó színvonalúnak kell lennie, amiből elég régóta hiány van.
Valahogy minden évben úgy indulunk neki hogy megvagyunk, aztán szezon közepén derül ki hogy amúgy bőven lehetne jobb is.

Williant én adnám ha értelmes áron hoznánk, Dembelét pedig fokozatosan beépíteni, és a teljesítményével arányosan kapjon több játékidőt.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.17. 16:35:33

Most függetlenül a nevektől, azért érthető, hogy miért akarunk még 2 játékost. A rotálásba az is beletartozik, hogy aki halványabb vagy rossz napja van, azt le tudod hozni a 60. percben és olyan jön a padról aki tud is segíteni v tartani a szintet.
Általában 3 támadóval játszunk. Most van oda 4v5 játékosunk, függően attól, hogy Coutinho hol játszik és Paco-val mi lesz. Coutinho vszínű akkor lesz a középpályán, ha hátul Digne játszik. Így a brazil elé még be lehet tolni egy szélsőt.
Ettől a középpálya összetétele és stílusa is változik.
Érthetőek a nevek, Kante, Rabiot, Frenkie, Willian...mindegy milyen érveket sorakoztatunk fel, de érthető mind.
Alena-ra, Oriol-ra vagy Samper-re nem lehet bízni a padot egész évre a mai csapatnak. A fiatalos Pep féle gárda ezt elbírta, de mára megöregedett a csapat magja. Ezt figyelembe kell venni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.17. 16:31:19

Alissonért most tett a Liverpool 62 M fontos ajánlatot James Pearce szerint. Valahol olyat is olvastam, hogy Courtois is közel van a Realhoz, valami hasonló pénzért. Ezekből úgy tűnik, senki sem fog mélyen a zsebébe nyúlni Cillessenért, az a benyomásom, hogy max ilyen 30 milliót tudnánk érte kapni. Szerintem annyiért meg nem éri meg eladni azt a kapust, aki TS lesérülése esetén szinte tökéletesen tudná őt pótolni még akár a BL-ben is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.07.17. 15:07:52

knor írta: Dembele nem véletlen nem kezdő sehol, az hogy Giroud kiszoritotta a válogatott kezdőjéből több mint érdekes. Sejtet valamit. Nagyon tehetséges, de nagyon messze van a kezdőtől
Már megbocsáss, DE! Giroud középső támadó/ csatár/ center, ellenben Dembele jobb - bal szélső támadó! Tehát nem poszt azonosak és legfeljebb MBappe volt aki alternatív kiszorította, de a látottak alapján nem hiszem, hogy lett volna a világon olyan játékos a posztján akit nem szorít ki.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7403
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.17. 14:41:27

knor írta: Dembele nem véletlen nem kezdő sehol, az hogy Giroud kiszoritotta a válogatott kezdőjéből több mint érdekes. Sejtet valamit. Nagyon tehetséges, de nagyon messze van a kezdőtől
Ezzel kb. annyit mondtál, hogy Tolisso vagy Fekir miért nem játszott Giroud helyett. #-o

20 évesen alapozás nélkül, utoldó percben érkezett meg és a szezon kb. kétharmadában sérült volt. Ezek alapján tényleg meg lehet ítélni. Mellesleg Messi mellett ő volt talán az egyetlen, aki meg tudta bontani a védelmet, megverni a védőket. És ennyi perc alatt is eltett négy gólt, plusz 8 assistot nem mellesleg baromi mobilis játékos, a széleken ugyanúgy bevethető.

Nem tudom milyen hosszútávú következtetéseket kellene levonni. Willian pedig még ebben a nem túl acélos Chelsae-ben sem tud tartósan megragadni, akkor nálunk helye van a kezdőben! Szóval nem ebből kellene kiindulni. Ráadásul sokat nyom a megítélésében, hogy milyen összegért érkezett.
A kérdés inkább az, hogy Valverde hogyan és kikkel képzeli el a szezont.

Nem védeni akarom akarom a franciát, de minden megvan benne, hogy klasszis játékos legyen és a keretben így sem sokan vannak akik jelenleg olyan minőséget képviselnének, mint ő. Nyilván nem kell egyből orrba-szájba nyomatni a kezdőbe, de el lehetne kezdeni kicsit komolyabban beépíteni. De ki tudja, lehet hogy Ernőnek is hasonló az elképzelése.
Forca Barca!!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.07.17. 14:34:29

Lehet, hogy ez a mániám, de Willian aug.-ban 30 éves. Messi-Suarez el is multak. De Rakéta és Busi is. Pique is. Öreg játékos nincs, de öreg csapat van. Nem kellene már csak 25-26 körüli játé-
kosokat venni. Jo folyamat Semedó, Langelet, Coutinhó, Dembele, Arthur vonal. Ezt kellene tovább vinni. Van még idő, nem kell kapkodni.
Válasz küldése