Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.19. 09:45:37

Pogba? Na neeeee #-o Ő is a Juventusban volt jó, amikor ott volt mellette egy Pirlo-Vidal kettős.

mess2009
: Ezt néha én sem értem, hogy miért nagy szempont, főleg hogy BL-ben kell erősödnünk, így inkább nemzetközi tapasztalatot kéne keresni nem?

Szerintem ez az "ismeri a ligát" azért szempont, hogy könnyen beilleszkedjen, mert ha a ligát ismeri akkor spanyolul is tud, megérti magát a társakkal.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.07.19. 09:30:43

én nem hoznám Thiagot, már leírtam régen...azt is hogy dettó Fabregas ügy lenne. amiért újra írok az a..." ismeri a Ligát"....szlogen! mondja meg már valaki ez melyik erényhez tartozik? netán kiváló fizikai adottság? vagy kivételes játékintelligencia? netán varázslatos labdakezelés? nos nem szerintem ez egy üres frázis!
Thiagó egy azok közül akik jó szinvonalon el passzolgatnak és ezzel el is tudják(tudták!?) adni magukat.
mellesleg a Barcának nincs problémája a Ligában....a bajok kissé feljebb(??) kezdődnek az európai porondon, inkább olyan kvalitású embereket kéne keresni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.19. 09:27:52

Varatrix írta:Mibe, hogy Pogbára gondolnak... ?
Nekem is ő jutott eszembe, amikor ezt olvastam.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.19. 09:25:31

Cestus írta:A Sport újságírója (Toni Juanmarti) szerint a vezetőségünk egyfajta 4D-s sakkjátszmát folytat, az összes pletyka az egyes célpontokról csak álca, és a háttérben Abidal egy világsztárt akar leigazolni. Egyedül az árban nem tudnak megegyezni az eladó klubbal (ki hitte volna). Szóval ha ezt olvassátok, ne mondjátok el senkinek, mert ez top secret. :D
A Sport amúgy rendszerint éjszaka szokott ilyen hülyeségekkel előrukkolni, jobban tennék, ha inkább lefeküdnének aludni, ha csak ilyenekre telik.
Én is kilennék, ha otthagynának éjszaka egyedül, hogy írjak valamit.

Mibe, hogy Pogbára gondolnak... ?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.19. 09:09:03

Varatrix írta:Az a baj, hogy nem érted, hogy aki ellenzi, még mindig nem látja, hogy Thiago játszott már a klubban, ismeri a közeget. "Ha lehet hinni a híreknek", akkor az öltöző is őt szeretné. Fiatal, és szinte ingyen hozható mindenki máshoz képest, továbbá úgysem tudsz olyan neveket mondani, akik megfelelnének ennek. #-o
Emellett ismeri a Ligát, tíz évre megoldja a posztot, szükség esetén több poszton is bevethető, valamint pusztán mezeladásokból visszahozza az árát. :mrgreen:

A Sport újságírója (Toni Juanmarti) szerint a vezetőségünk egyfajta 4D-s sakkjátszmát folytat, az összes pletyka az egyes célpontokról csak álca, és a háttérben Abidal egy világsztárt akar leigazolni. Egyedül az árban nem tudnak megegyezni az eladó klubbal (ki hitte volna). Szóval ha ezt olvassátok, ne mondjátok el senkinek, mert ez top secret. :D
A Sport amúgy rendszerint éjszaka szokott ilyen hülyeségekkel előrukkolni, jobban tennék, ha inkább lefeküdnének aludni, ha csak ilyenekre telik.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.07.19. 09:02:39

visca el barca írta:
rutintalan vagy, nem ismered még ezt a fórumot eléggé. ez az úgynevezett thiago-siratós. valaki minden évben elkezdi június elsején, aztán a többi beáll mögé és bömbölnek utána mintha vmi messi-klón szintű világklasszis lenne.
Èv vègi szavazàson Bartra az èv fiatalja, èvközben meg a Samper tèma a nyerő. Idèn valszeg Alena Samperozàs lesz egèsz èvben.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.19. 09:00:32

Thiago ismét gyors lefolyású volt, megint Rabiot-ról ír a Mundo:

A játékos tisztázta a PSG vezetőivel, hogy nem szeretné meghosszabbítani a szerződését. Úgy érzi környezetváltozásra van szüksége, mert még mindig nagyon csalódott, hogy nem került be a válogatottba, ami csak fokozódott azzal, hogy a Franciák meg is nyerték a VB-t.

A Mundo információi szerint a játékos, és a Barca között teljes a megegyezés, azonban a klub vezetősége érzi, hogy ez diplomáciailag nehéz, mert nem szeretnék megismételni a tavalyi Verratti esetet. Nagyon óvatosan közelednek a PSG-hez, és igyekeznek, hogy a katari klub-hoz minden információ eljusson, ne kerüljék meg őket.

Elméletileg Segura, és Abidal ismét Párizsba repült.
visca el barca írta:rutintalan vagy, nem ismered még ezt a fórumot eléggé. ez az úgynevezett thiago-siratós. valaki minden évben elkezdi június elsején, aztán a többi beáll mögé és bömbölnek utána mintha vmi messi-klón szintű világklasszis lenne.
Az a baj, hogy nem érted, hogy aki ellenzi, még mindig nem látja, hogy Thiago játszott már a klubban, ismeri a közeget. "Ha lehet hinni a híreknek", akkor az öltöző is őt szeretné. Fiatal, és szinte ingyen hozható mindenki máshoz képest, továbbá úgysem tudsz olyan neveket mondani, akik megfelelnének ennek. #-o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2018.07.19. 09:04:29-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.19. 08:55:08

Nocturn4L írta:Thiago még mindig minek ide ? :D
rutintalan vagy, nem ismered még ezt a fórumot eléggé. ez az úgynevezett thiago-siratós. valaki minden évben elkezdi június elsején, aztán a többi beáll mögé és bömbölnek utána mintha vmi messi-klón szintű világklasszis lenne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.19. 08:51:44

Thiago jó játékos, de 5 éve elment azért, mert nem bírta kivárni amíg beépül pl. Xavi helyére. Elment, nem drágán és azért mert nem játszott eleget, pedig ha nem volt sérült, megkapta a lehetőséget. Azon az állásponton vagyok, hogy én sem biztos, hogy visszahoznám. A legjobb éveit a Bayernben töltötte, most ott már nem kell, akkor inkább visszajönne? Hát, nem is tudom, ha olcsón szabadulnának tőle, akkor jöhet cserének (de ugye pont ezért ment el anno), de 70 misit biztos nem csengetnék ki érte. 30-40 misiért és persze, ha bevállalja, hogy csak csere lesz és nem lesz emiatt 1 év múlva megint hiszti, akkor OK.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.19. 07:47:39

Nocturn4L írta:
Thiago még mindig minek ide ? :D De tényleg. Mondom Fifa és leigazolod ahova csak akarod, de mikor itt volt annyit nem ért, hogy csere legyen hiába mondjátok, hogy jajj akkor itt volt Xavi és Ini és Busquets és izé és hozé. A nagy frászt akkor sem volt jó most sem az. Nem véletlen, hogy a Bayernből is szabadulnának tőle. De Jong meg 22 meccset játszott a 34ből ezen a 22 meccsen 7 assistot adott és 91%ban passzolt pontosan. Oltogathatjátok mondhatjuk, hogy lutri, de ez a srác tehetséges semmi kétség. Nem lesz se Xavi se Iniesta se Busquets mert ő Frenkie De Jong lesz és pont megállná a helyét bőven csak elfogultak és vakok vagytok és megy a Thiagozás feleslegese. Amíg ezeket a régi semmirekellő embereket nem engedjük el mi sem addig a vezetőség sem fogja. Aztán majd idejön megint nem csinál semmit és mindenki zavarná el télen. Kicsit frissítsük már ezt a csapatot legyenek új arcok és ne csak Xavi,Ini,Busquets meg Messi legyen. Van más tehetség is a földön vannak akik megüthetik a világklasszis szintet, de ha már előre leszólunk mindenkit........Tipikus Magyar mentalitás. Minden és mindenki [auto_cenzúra] aztán meg, ha beválik ő az isten. Kicsit lépjünk ki a saját árnyékunkból és engedjük el a múltat, mert lassan véget ér....és kezdődik az új kor ami, ha rajtatok múlik 30+os nyuggerekből fog állni akiket 6x körbefut egy 17 éves suhanc majd és leshetünk.

Béke.



Azért kell ide Thiago/Rabiot, mint amiért a Realba egy Modric-Casemiro-Kroos középpálya mögött van egy Isco és Kovacic, láthattuk is mire mentek azzal hogy mindig volt minőségi csereember aki lendületet tud adni a játéknak. De elég megnézni a City vagy a Bayern padját, félelmetes.

Thiago meg annyira 0, hogy talán 2015 nyarától próbáljuk megszerezni, de minden nyáron szóba se álltak velünk mert alapember volt, most is azért válnának meg tőle mert az edző németes fizikai focit szeretne játszani.

Nekünk meg van évi cirka 60+ meccsünk, és tavaly Rakitic 56, Busquets 50 meccsen, és Iniesta
is 45 meccsen lépett pályára ami sérülés nélkül jóval több lenne, aztán csodálkozunk ha tavaszra szétesik fejben és fizikálisan is a csapat, áprilisban lehet hogy a Gyirmót is kiejtett volna minket a BL-ből, na ezért kell plusz ember.

De Jonggal is az a baj hogy még nem feltétlen tekinthető kész játékosnak, ennek ellenére megszerezhetnék valahogyan, de ennek nem lenne szabad hatással lennie a Thiago/Rabiot bizniszre.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.07.19. 07:27:38

Samper írta:
Nervo írta:PSG are now showing interest in signing Frenkie de Jong from Ajax. Barcelona are worried about losing him and are set to place a third bid for the midfielder. (Diario Sport)
Ez a PSG igazi lelkülete. Ott ártani nekünk, ahol lehet, sőt ott is, ahol a józan ész alapján nem is lehet.
ezért kéne hagyni őket a francba, aztán télen megegyezni Rabiot al, hogy jövőre ingyen jöhet. Addigra lehet már Rakitic helyére.
Idén meg hozzuk Thiagot, csak alkudjunk belőle.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.19. 05:30:09

Nervo írta:PSG are now showing interest in signing Frenkie de Jong from Ajax. Barcelona are worried about losing him and are set to place a third bid for the midfielder. (Diario Sport)
Ez a PSG igazi lelkülete. Ott ártani nekünk, ahol lehet, sőt ott is, ahol a józan ész alapján nem is lehet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.19. 01:51:11

Nocturn4L írta:

Thiago még mindig minek ide ? :D De tényleg. Mondom Fifa és leigazolod ahova csak akarod, de mikor itt volt annyit nem ért, hogy csere legyen hiába mondjátok, hogy jajj akkor itt volt Xavi és Ini és Busquets és izé és hozé. A nagy frászt akkor sem volt jó most sem az. Nem véletlen, hogy a Bayernből is szabadulnának tőle. De Jong meg 22 meccset játszott a 34ből ezen a 22 meccsen 7 assistot adott és 91%ban passzolt pontosan.

Béke.
Thiago 2010/11-es szezonban még B-játékosként 1019 perc, 11/12-ben 2942 perc, 12/13 1901 perc. Tényleg még csere sem volt.
Előbb szerintem nézz utána annak, amit leírsz, mert így komolytalan az egész. A Bayernben több edző alatt is stabil játékos. Kovac nem számít rá, nem véletlen, hogy tavaly a bajorok szóba sem álltak velünk érte.

De Jong egyelőre egy ígéret plusz jelenleg van még itt fiatal, akit el kellene kezdeni beépíteni.
22 meccsen játszott a bajnokságban 7 assisttal! Jézusom. A szintén 21 éves van de Beek meg 34 meccsen, rádásul 11 góllal.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.19. 01:15:31

Nem lesz se Xavi se Iniesta se Busquets mert ő Frenkie De Jong lesz és pont megállná a helyét bőven csak elfogultak és vakok vagytok és megy a Thiagozás feleslegese.
Jobb lesz szerintem, ha kicsit visszaveszel, nem te tojtad a spanyol viaszt. :wink:

Thiago nálunk 2 év alatt 81 meccsen lépett pályára, mindezt 21-22 évesen úgy, hogy itt volt Xavi, Ini, Cesc és Keita, de nyilván nem volt jó cserének. :lol:
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2018.07.19. 00:11:24

MessiNeymarSuarez írta:Amúgy valahol írták is hogy eldőlt és Thiago lesz a befutó?

Szerintem Thiago a legutolsó a rangsorban a kinézettek közül, legalábbis addig biztos amíg a vezetőség fele a hülyeségét nyomatja, aztán ki tudja hogy mikor gondolják meg magukat, remélem minél hamarabb.

De én kinézem belőlük hogy 1 hónapot futnak Rabiotért és De Jongért, utána PSG beint, akkor megyünk mindent beleadva De Jongért 1 hétig aztán majd az utolsó 1-2 hétben rájönnek hogy valaki kéne, ezért nehezen félreteszik a benyomódásukat és ráhajtanak Thiagora aki ki tudja hogy addigra nem-e vált csapatot vagy hosszabbít, stb.

Thiago még mindig minek ide ? :D De tényleg. Mondom Fifa és leigazolod ahova csak akarod, de mikor itt volt annyit nem ért, hogy csere legyen hiába mondjátok, hogy jajj akkor itt volt Xavi és Ini és Busquets és izé és hozé. A nagy frászt akkor sem volt jó most sem az. Nem véletlen, hogy a Bayernből is szabadulnának tőle. De Jong meg 22 meccset játszott a 34ből ezen a 22 meccsen 7 assistot adott és 91%ban passzolt pontosan. Oltogathatjátok mondhatjuk, hogy lutri, de ez a srác tehetséges semmi kétség. Nem lesz se Xavi se Iniesta se Busquets mert ő Frenkie De Jong lesz és pont megállná a helyét bőven csak elfogultak és vakok vagytok és megy a Thiagozás feleslegese. Amíg ezeket a régi semmirekellő embereket nem engedjük el mi sem addig a vezetőség sem fogja. Aztán majd idejön megint nem csinál semmit és mindenki zavarná el télen. Kicsit frissítsük már ezt a csapatot legyenek új arcok és ne csak Xavi,Ini,Busquets meg Messi legyen. Van más tehetség is a földön vannak akik megüthetik a világklasszis szintet, de ha már előre leszólunk mindenkit........Tipikus Magyar mentalitás. Minden és mindenki [auto_cenzúra] aztán meg, ha beválik ő az isten. Kicsit lépjünk ki a saját árnyékunkból és engedjük el a múltat, mert lassan véget ér....és kezdődik az új kor ami, ha rajtatok múlik 30+os nyuggerekből fog állni akiket 6x körbefut egy 17 éves suhanc majd és leshetünk.

Béke.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.07.18. 23:26:19

Nervo írta:PSG are now showing interest in signing Frenkie de Jong from Ajax. Barcelona are worried about losing him and are set to place a third bid for the midfielder. (Diario Sport)
Faxa, ezt írtam pár nappal ezelőtt, hogy a büdös tevehúzogató majd kitalál valamit, ha Rabbiot-ért tovább nyomulunk. Egyébként nem gondolom komolynak az "érdeklődést", mert erősen eladás kényszerben vannak még mindig.
Ez inkább csak egy nekünk szóló figyelmeztető kellemetlenkedés.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.07.18. 22:38:31

PSG are now showing interest in signing Frenkie de Jong from Ajax. Barcelona are worried about losing him and are set to place a third bid for the midfielder. (Diario Sport)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.18. 21:46:36

Amúgy valahol írták is hogy eldőlt és Thiago lesz a befutó?

Szerintem Thiago a legutolsó a rangsorban a kinézettek közül, legalábbis addig biztos amíg a vezetőség fele a hülyeségét nyomatja, aztán ki tudja hogy mikor gondolják meg magukat, remélem minél hamarabb.

De én kinézem belőlük hogy 1 hónapot futnak Rabiotért és De Jongért, utána PSG beint, akkor megyünk mindent beleadva De Jongért 1 hétig aztán majd az utolsó 1-2 hétben rájönnek hogy valaki kéne, ezért nehezen félreteszik a benyomódásukat és ráhajtanak Thiagora aki ki tudja hogy addigra nem-e vált csapatot vagy hosszabbít, stb.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.07.18. 21:43:03

http://www.fociclub.hu/2018/07/18/a-bar ... -sajtohir/" target="_blank Én simán kölcsön adnám 1+1 évre 5 millióért. Persze ezt sehol nem írták, ezt csak én tettem hozzá :D elég jó ugródeszka lehetne neki a Lyon.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.18. 21:33:06

Ha sorrendbe kellene állítanom, melyik középpályást hoznám el legszívesebben, az így nézne ki:
Thiago > de Jong > Rabiot
Remélem, hogy a vezetőség is hasonlóan gondolkodik. Rabiot szerintem nem lenne akkora ász itt, picit Gomesre hasonlít annyi különbséggel, hogy nyomás alatt jobb, és fejben erősebb. Persze cserének nem lenne rossz, de feljebb nem kerülne, míg a másik két személy szerintem igen.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.18. 21:23:03

messideco írta:El is dőlt: Thiago lesz és kész. Mondjuk Rabiot megszerzését sem bánnám, de ezek az ajaxos fiatalok nagyon zsákbamacskák (egy-két kivétellel, Eriksen, Vertonghen pl.)
Ez lesz a vége szerintem is. Nem tudom, mit akart Antero Henrique de Jongtól, de az a benyomásom, hogy nekünk szólt a dolog. Ha nem hajlandóak üzletelni idén sem, nem szabad pazarolni az időt rájuk. A holland srác meg biztosan ügyes, de jelenleg van elég fiatalja Valverdének, akikkel meg kell birkóznia. De Jong maradjon még az Ajaxban 1-2 évet, verekedje be magát stabilan a kezdőbe először. Remélem, nem idehozni akarjuk, hanem maximum egy opciót szerezni rá, mint Arthurra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.18. 21:15:59

messideco írta:Lehet igazatok van, de én úgy látom, hogy sok holland (nem csak ajaxos) tehetség hamar besül, ha elviszi egy magasan jegyzett csapat. Talán ez a németalföldi bajnokság színvonala miatt van.
Én hasonlóan látom. Szerencsésebb szerintem, mikor pl. az Ajaxból először egy Sevilla szintű csapatba igazol egy fiatal tehetség, ha ott megugorja szintet, akkor jöhet ide.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.18. 21:00:27

messideco írta:Lehet igazatok van, de én úgy látom, hogy sok holland (nem csak ajaxos) tehetség hamar besül, ha elviszi egy magasan jegyzett csapat. Talán ez a németalföldi bajnokság színvonala miatt van.
Hol olvastad amúgy hogy eldőlt és Thiago jön?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.18. 20:57:19

Lehet igazatok van, de én úgy látom, hogy sok holland (nem csak ajaxos) tehetség hamar besül, ha elviszi egy magasan jegyzett csapat. Talán ez a németalföldi bajnokság színvonala miatt van.
"And my heart will leave you never."
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2018.07.18. 20:49:41

személy szerint én már egy ideje hiányolok holland jelenlétet a csapatból és a srác játéka szerintem igen ígéretes.
Rabiot-ban a mai napig nem látom amit sokan mások és nem is gondolom, hogy előrébb lenne vele a csapat. Ellenben ha a Kanté-s pletykáknak bármi alapja lenne, na az már inkább erősítést jelentene Busquets helyére, de ha el is adnák biztosan nem mi leszünk azok akiknek, helyette majd hozunk még egy Paulinho-t :(, esetleg egy újabb (Dembeléhez hasonló) fiatal potenciált aki majd padozhat EV fantasztikus taktikája mellett. De hosszú még a nyár bízzunk a legjobbakban.
Válasz küldése