Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.19. 14:51:38

Varatrix írta:
visca el barca írta:egyiken se. sztem 100 percet nem játszott összesen...
94 perc volt.
A teljesítménye meg, hát a csapat egyik, de nem a leggyengébje.

Viszont Rabiot nagyot futott.
Kb. ennyi értelme van annak is, hogy egy komplett lebőgött csapat néhány meccsét veszed alapul.

Viccet félretéve mondj három olyan játékost a spanyoloktól, aki nem égett meg a VB-n.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2018.07.19. 14:58:21-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.19. 12:38:07

visca el barca írta:
MatyiG írta:Melyik meccsen kezdett Thiago?
egyiken se. sztem 100 percet nem játszott összesen...
Akkor jól emlékeztem. Egy mezszám egy válogatottban pedig nem tudom, miért sejtet kezdőtagságot vagy sem. :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.19. 12:35:24

visca el barca írta:egyiken se. sztem 100 percet nem játszott összesen...
94 perc volt.
A teljesítménye meg, hát a csapat egyik, de nem a leggyengébje.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.19. 12:28:44

MatyiG írta:Melyik meccsen kezdett Thiago?
egyiken se. sztem 100 percet nem játszott összesen...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.19. 12:23:12

Melyik meccsen kezdett Thiago?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.19. 12:16:38

Baltazar írta:Thiago az elején a vb-én kezdőként kapott szerepet, a mezszáma is erre utalt, nem láttam élni a lehetőséggel.
Pogba végig küzdötte, motiválta is a csapatot, komolyabb arcát mutatta mint ami eddig megszokott volt tőle. Paulinho helyett is, én szívesen látnám a csapatban.
A VB-n jobb volt Pogba, mint Thiago, de ha összességében az elmúlt két szezont nézzük, akkor TA bőven többet mutatott.
Nekem egyik sem kéne jelenleg, szerintem jók vagyunk a kp-n, még vki kell, aki átveheti Paulinho szerepkörét, és kész vagyunk.
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2018.07.19. 11:24:05

Thiago az elején a vb-én kezdőként kapott szerepet, a mezszáma is erre utalt, nem láttam élni a lehetőséggel.
Pogba végig küzdötte, motiválta is a csapatot, komolyabb arcát mutatta mint ami eddig megszokott volt tőle. Paulinho helyett is, én szívesen látnám a csapatban.
weisz001
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2004.12.13. 12:20:56

2018.07.19. 11:09:28

Sziasztok!

Nálam így nézne ki a csapat:
- "Kezdő": ter Stegen - Semedo Piqué Umtiti Alba - Busquets Kante Rakitic - Coutinho Suarez Messi
- " Csere": Cillessen,Denis, Dembele, Lenglet, Arthur, Digne, Sergi Roberto, Vermalen, Alena, Samper, Brandt, Pavard
-Mina kölcsönbe

- Eladás: Vidal, Gomes, Paco
- Vétel: Kante, Brandt, Pavard

Ez persze csak az én elképzelésem, de ez így tetszene. Viszont kellene még egy Henrik Larsson tipusú csere csatár, de ezt nem tudom ki lehet most.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.19. 10:38:40

"Overmars: "Frenkie de Jong, Donny van de Beek and Matthijs de Ligt are not for sale as far as we are concerned. No, not even for absurd amounts. Let them play 40 matches for Ajax this season."

Helyes. Ezeknek a kisgyerekeknek még az Ajaxban a helyük, nem kell idén még egyik sem ide, erre a szezonra már megvannak a saját fiataljaink.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.07.19. 10:20:04

https://www.fcbarcelonanoticias.com/top ... =hootsuite" target="_blank Fontossági sorrend szerint.
Jong
Rabiot
Willian
Pogba
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.19. 10:04:19

Varatrix írta:még ne adjuk fel Thiagót. :mrgreen:
Már csak azért se, mert ha megvennénk, ő lenne az eddigi legdrágábban értékesített La Masia játékos. :D :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.19. 09:57:12

MessiNeymarSuarez írta:Pogba? Na neeeee #-o Ő is a Juventusban volt jó, amikor ott volt mellette egy Pirlo-Vidal kettős.
Nyugi, azért ez egyenlőre csak egy tipp volt tőlem, és Cestustól, még ne adjuk fel Thiagót. :mrgreen:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.07.19. 09:48:26

Most olvastam hogy állítólag Dembelét is felajánlottuk Hazard-ért cserébe.
Szerintem erősen hápog ez a hír.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.19. 09:47:19

mess2009 írta:én nem hoznám Thiagot, már leírtam régen...azt is hogy dettó Fabregas ügy lenne. amiért újra írok az a..." ismeri a Ligát"....szlogen! mondja meg már valaki ez melyik erényhez tartozik? netán kiváló fizikai adottság? vagy kivételes játékintelligencia? netán varázslatos labdakezelés? nos nem szerintem ez egy üres frázis!
A mezeladásos résszel miért nem volt problémád? Pedig az a nagyobb hülyeség.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.19. 09:45:37

Pogba? Na neeeee #-o Ő is a Juventusban volt jó, amikor ott volt mellette egy Pirlo-Vidal kettős.

mess2009
: Ezt néha én sem értem, hogy miért nagy szempont, főleg hogy BL-ben kell erősödnünk, így inkább nemzetközi tapasztalatot kéne keresni nem?

Szerintem ez az "ismeri a ligát" azért szempont, hogy könnyen beilleszkedjen, mert ha a ligát ismeri akkor spanyolul is tud, megérti magát a társakkal.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.07.19. 09:30:43

én nem hoznám Thiagot, már leírtam régen...azt is hogy dettó Fabregas ügy lenne. amiért újra írok az a..." ismeri a Ligát"....szlogen! mondja meg már valaki ez melyik erényhez tartozik? netán kiváló fizikai adottság? vagy kivételes játékintelligencia? netán varázslatos labdakezelés? nos nem szerintem ez egy üres frázis!
Thiagó egy azok közül akik jó szinvonalon el passzolgatnak és ezzel el is tudják(tudták!?) adni magukat.
mellesleg a Barcának nincs problémája a Ligában....a bajok kissé feljebb(??) kezdődnek az európai porondon, inkább olyan kvalitású embereket kéne keresni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.19. 09:27:52

Varatrix írta:Mibe, hogy Pogbára gondolnak... ?
Nekem is ő jutott eszembe, amikor ezt olvastam.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.19. 09:25:31

Cestus írta:A Sport újságírója (Toni Juanmarti) szerint a vezetőségünk egyfajta 4D-s sakkjátszmát folytat, az összes pletyka az egyes célpontokról csak álca, és a háttérben Abidal egy világsztárt akar leigazolni. Egyedül az árban nem tudnak megegyezni az eladó klubbal (ki hitte volna). Szóval ha ezt olvassátok, ne mondjátok el senkinek, mert ez top secret. :D
A Sport amúgy rendszerint éjszaka szokott ilyen hülyeségekkel előrukkolni, jobban tennék, ha inkább lefeküdnének aludni, ha csak ilyenekre telik.
Én is kilennék, ha otthagynának éjszaka egyedül, hogy írjak valamit.

Mibe, hogy Pogbára gondolnak... ?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.19. 09:09:03

Varatrix írta:Az a baj, hogy nem érted, hogy aki ellenzi, még mindig nem látja, hogy Thiago játszott már a klubban, ismeri a közeget. "Ha lehet hinni a híreknek", akkor az öltöző is őt szeretné. Fiatal, és szinte ingyen hozható mindenki máshoz képest, továbbá úgysem tudsz olyan neveket mondani, akik megfelelnének ennek. #-o
Emellett ismeri a Ligát, tíz évre megoldja a posztot, szükség esetén több poszton is bevethető, valamint pusztán mezeladásokból visszahozza az árát. :mrgreen:

A Sport újságírója (Toni Juanmarti) szerint a vezetőségünk egyfajta 4D-s sakkjátszmát folytat, az összes pletyka az egyes célpontokról csak álca, és a háttérben Abidal egy világsztárt akar leigazolni. Egyedül az árban nem tudnak megegyezni az eladó klubbal (ki hitte volna). Szóval ha ezt olvassátok, ne mondjátok el senkinek, mert ez top secret. :D
A Sport amúgy rendszerint éjszaka szokott ilyen hülyeségekkel előrukkolni, jobban tennék, ha inkább lefeküdnének aludni, ha csak ilyenekre telik.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.07.19. 09:02:39

visca el barca írta:
rutintalan vagy, nem ismered még ezt a fórumot eléggé. ez az úgynevezett thiago-siratós. valaki minden évben elkezdi június elsején, aztán a többi beáll mögé és bömbölnek utána mintha vmi messi-klón szintű világklasszis lenne.
Èv vègi szavazàson Bartra az èv fiatalja, èvközben meg a Samper tèma a nyerő. Idèn valszeg Alena Samperozàs lesz egèsz èvben.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.19. 09:00:32

Thiago ismét gyors lefolyású volt, megint Rabiot-ról ír a Mundo:

A játékos tisztázta a PSG vezetőivel, hogy nem szeretné meghosszabbítani a szerződését. Úgy érzi környezetváltozásra van szüksége, mert még mindig nagyon csalódott, hogy nem került be a válogatottba, ami csak fokozódott azzal, hogy a Franciák meg is nyerték a VB-t.

A Mundo információi szerint a játékos, és a Barca között teljes a megegyezés, azonban a klub vezetősége érzi, hogy ez diplomáciailag nehéz, mert nem szeretnék megismételni a tavalyi Verratti esetet. Nagyon óvatosan közelednek a PSG-hez, és igyekeznek, hogy a katari klub-hoz minden információ eljusson, ne kerüljék meg őket.

Elméletileg Segura, és Abidal ismét Párizsba repült.
visca el barca írta:rutintalan vagy, nem ismered még ezt a fórumot eléggé. ez az úgynevezett thiago-siratós. valaki minden évben elkezdi június elsején, aztán a többi beáll mögé és bömbölnek utána mintha vmi messi-klón szintű világklasszis lenne.
Az a baj, hogy nem érted, hogy aki ellenzi, még mindig nem látja, hogy Thiago játszott már a klubban, ismeri a közeget. "Ha lehet hinni a híreknek", akkor az öltöző is őt szeretné. Fiatal, és szinte ingyen hozható mindenki máshoz képest, továbbá úgysem tudsz olyan neveket mondani, akik megfelelnének ennek. #-o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2018.07.19. 09:04:29-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.19. 08:55:08

Nocturn4L írta:Thiago még mindig minek ide ? :D
rutintalan vagy, nem ismered még ezt a fórumot eléggé. ez az úgynevezett thiago-siratós. valaki minden évben elkezdi június elsején, aztán a többi beáll mögé és bömbölnek utána mintha vmi messi-klón szintű világklasszis lenne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.19. 08:51:44

Thiago jó játékos, de 5 éve elment azért, mert nem bírta kivárni amíg beépül pl. Xavi helyére. Elment, nem drágán és azért mert nem játszott eleget, pedig ha nem volt sérült, megkapta a lehetőséget. Azon az állásponton vagyok, hogy én sem biztos, hogy visszahoznám. A legjobb éveit a Bayernben töltötte, most ott már nem kell, akkor inkább visszajönne? Hát, nem is tudom, ha olcsón szabadulnának tőle, akkor jöhet cserének (de ugye pont ezért ment el anno), de 70 misit biztos nem csengetnék ki érte. 30-40 misiért és persze, ha bevállalja, hogy csak csere lesz és nem lesz emiatt 1 év múlva megint hiszti, akkor OK.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.19. 07:47:39

Nocturn4L írta:
Thiago még mindig minek ide ? :D De tényleg. Mondom Fifa és leigazolod ahova csak akarod, de mikor itt volt annyit nem ért, hogy csere legyen hiába mondjátok, hogy jajj akkor itt volt Xavi és Ini és Busquets és izé és hozé. A nagy frászt akkor sem volt jó most sem az. Nem véletlen, hogy a Bayernből is szabadulnának tőle. De Jong meg 22 meccset játszott a 34ből ezen a 22 meccsen 7 assistot adott és 91%ban passzolt pontosan. Oltogathatjátok mondhatjuk, hogy lutri, de ez a srác tehetséges semmi kétség. Nem lesz se Xavi se Iniesta se Busquets mert ő Frenkie De Jong lesz és pont megállná a helyét bőven csak elfogultak és vakok vagytok és megy a Thiagozás feleslegese. Amíg ezeket a régi semmirekellő embereket nem engedjük el mi sem addig a vezetőség sem fogja. Aztán majd idejön megint nem csinál semmit és mindenki zavarná el télen. Kicsit frissítsük már ezt a csapatot legyenek új arcok és ne csak Xavi,Ini,Busquets meg Messi legyen. Van más tehetség is a földön vannak akik megüthetik a világklasszis szintet, de ha már előre leszólunk mindenkit........Tipikus Magyar mentalitás. Minden és mindenki [auto_cenzúra] aztán meg, ha beválik ő az isten. Kicsit lépjünk ki a saját árnyékunkból és engedjük el a múltat, mert lassan véget ér....és kezdődik az új kor ami, ha rajtatok múlik 30+os nyuggerekből fog állni akiket 6x körbefut egy 17 éves suhanc majd és leshetünk.

Béke.



Azért kell ide Thiago/Rabiot, mint amiért a Realba egy Modric-Casemiro-Kroos középpálya mögött van egy Isco és Kovacic, láthattuk is mire mentek azzal hogy mindig volt minőségi csereember aki lendületet tud adni a játéknak. De elég megnézni a City vagy a Bayern padját, félelmetes.

Thiago meg annyira 0, hogy talán 2015 nyarától próbáljuk megszerezni, de minden nyáron szóba se álltak velünk mert alapember volt, most is azért válnának meg tőle mert az edző németes fizikai focit szeretne játszani.

Nekünk meg van évi cirka 60+ meccsünk, és tavaly Rakitic 56, Busquets 50 meccsen, és Iniesta
is 45 meccsen lépett pályára ami sérülés nélkül jóval több lenne, aztán csodálkozunk ha tavaszra szétesik fejben és fizikálisan is a csapat, áprilisban lehet hogy a Gyirmót is kiejtett volna minket a BL-ből, na ezért kell plusz ember.

De Jonggal is az a baj hogy még nem feltétlen tekinthető kész játékosnak, ennek ellenére megszerezhetnék valahogyan, de ennek nem lenne szabad hatással lennie a Thiago/Rabiot bizniszre.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.07.19. 07:27:38

Samper írta:
Nervo írta:PSG are now showing interest in signing Frenkie de Jong from Ajax. Barcelona are worried about losing him and are set to place a third bid for the midfielder. (Diario Sport)
Ez a PSG igazi lelkülete. Ott ártani nekünk, ahol lehet, sőt ott is, ahol a józan ész alapján nem is lehet.
ezért kéne hagyni őket a francba, aztán télen megegyezni Rabiot al, hogy jövőre ingyen jöhet. Addigra lehet már Rakitic helyére.
Idén meg hozzuk Thiagot, csak alkudjunk belőle.
Kép
Válasz küldése