André Gomes

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
22
76%
2
5
17%
3
2
7%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 29
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2018.07.29. 21:25:26

Azért azt megkerdeznem mi a bánatnak kellet játszatni
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.29. 16:57:50

Yokozuna írta:Lábtörést meg még a gyűlölt riválisnál sem kívánok senkinek.
én sem kívánok senkinek, épp azért írtam oda, hogy ha paraszt lennék. de nem vagyok az. csak dühít h végre eladhatnánk a rákba erre lesérül...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.07.29. 15:30:17

Régi Barca játékos, nem a kiemelkedőek közül. Én sajnálom, hogy megsérült. Lábtörést meg még a gyűlölt riválisnál sem kívánok senkinek.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.07.29. 12:01:02

El sem kellett volna vinni! Hihetetlen...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.29. 11:52:32

a büdös életben nem fogunk ettől a falábútól megszabadulni, itt fog ránk rohadni. ha paraszt lennék sajnálnám h nem tört el a lába és dőlt ki egy évre. mind1, csak abban reménykedem, hogy tényleg veszünk még egy worldclass kp-t és csak nagyon-nagyon sokadik opció lesz jövőre. a hide kiráz ettől a szerencsétlentől....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.29. 11:12:37

palesz77 írta:RAC1 szerint 2 hónapra lesérült.. Akkor üdv a klubban jövőre is! :roll:
Fejberúgta saját magát hogy legyen ürügye itt maradni jövőre is? :mrgreen:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.29. 10:59:54

palesz77 írta:RAC1 szerint 2 hónapra lesérült.. Akkor üdv a klubban jövőre is! :roll:
Gomessel, Denis-szel, Alenával és Samperrel igazi world class betegszobánk lesz ősszel (bár Denis csak pár hétre dőlt ki, Samper meg ki tudja).
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.07.29. 10:47:10

RAC1 szerint 2 hónapra lesérült.. Akkor üdv a klubban jövőre is! :roll:
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.07.28. 11:40:44

Rinku írta:A srác két éve nyújtja a semmit és tollasodik abból a pénzből. Csak összehasonlításul, Mina fél éve van nálunk és kapott 5 meccsen lehetőséget, de el fogja adni a klub. Egy olyan védőről beszélünk, aki messze az egyik legjobban fejelő játékos nemzetközi szinten, de nem, őt rögtön kiraják. Na erre mondj egy védőbeszédet kérlek, hogyha Mina nem, akkor Gomes miért igen? Egy [auto_cenzúra], kelletlen házasság, el kell mennie.
Pont azért adják el Minat, (valószínűleg visszavásárlásival) mert a vbn is elég jó volt és ráaduásul mint írtad jól fejelő, nagy segítség a szögleteknél. De ezen felül még van pár dolog pl a helyezkedés, amit tanulnia kell. Nálunk, hogy is tudna tanulni, ha csak Lenglet miatt 4.számú? Neki még sok meccs kell, hogy szokja Európát. Itt alig játszana, viszont Lyonba, Evertonba akár kezdő is lehetne és kell neki 1-2 év meg a klubnak, hogy lássa mindenki, hogy fejlődik stb. Plusz relatíve jó áron el tudjuk adni. Akkor kérdem én mindent összevetve tanulnia kell, szokni Európát, nálunk minimális időt kaphatna, jó pénzt kapunk érte. Én azon a véleményen vagyok, hogy mennyen, ha ügyes lessz, bízva bízom bennt, hogy vissza hozzák. Gomes meg abszolút eladhatatlan kb. de valamiért Valverde 'sokat' játszatja. Nem látok bele, hogy edzéseken mit csinál, de lehet ott nem olyan 2ballábas mint meccsen, és ezért kap lehetőséget. Most nagyon megvagyunk támadásba, hihetetlen az a szekciónk, viszont védekező Busquets, Rakitic meg elvileg Arthur is visszalép, Roberto is inkább védekezó legalábbis remélem. Sokan itt képzelik el Gomest is. Én nem vagyok ellene, bár jobban örülnék ha menne.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.28. 11:26:44

Fecooo írta: Voltak mások, akik fele ennyi esélyt nem kaptak... Egyszerűen nincs a játékának egy olyan eleme sem, amivel hasznára tudna lenni a csapatnak: védekezni nem tud, minden szerelése szabálytalansággal végződik, lassú fejben és futásban is, kreatív focira alkalmatlan, nem lát a pályán. Picit jobban vezeti a labdát Lalyosnál? Ez TALÁN az egyetlen, amiben nem a keret leggyengébbje, viszont ezzel kitörölheti kb...
Denis alig kapott lehetőséget, viszont év végén néha 5-10 perc alatt is hatással volt a játékra, miközben gomes minden meccsen besült, akár 5 percet volt a pályán, akár 90et...
Ha ingyen megy el, annak is örülnék, csak ne foglalja a helyet...
Naigen, Suarez is suta mint a szamár, de neki megvan az a tulajdonsága hogy veszélyes a kapura, míg Gomes maximum a mi kapunkra lehet veszélyes. :mrgreen:


Verminátor mellett az szól, hogy rutinos, és ha beáll arra az évi 5-10 meccsre akkor azt olyan szinten tudja végig teljesíteni, mintha fix kezdő lenne, több meccsen is az egyik legjobb védőnk volt, pedig volt hogy fél éve nem játszott előtte, ezt Mina nem tudja mert ő neki fejlődésre van szüksége, és szokni az európai focit, amit padozva nem lehet.
Én sem adnám el Minát, már csak azért sem mert jelenleg elég jól áll a mérlegünk a nyáron(hála Griezmannak, meg annak hogy Paulát eladta a katalán Mészáros), így inkább kölcsönbe adnám, vagy esetleg visszavásárlási opcióval adnám el.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.07.28. 11:08:38

Semmi bajom Minaval, szeretném, ha maradna. Ezerszer inkább Vermaelent kellene eladni, több okból is kifolyólag, de ezt most nem itt részletezném. Számomra is érthetetlen, hogy el akarjuk adni.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.07.28. 11:03:12

A srác két éve nyújtja a semmit és tollasodik abból a pénzből. Csak összehasonlításul, Mina fél éve van nálunk és kapott 5 meccsen lehetőséget, de el fogja adni a klub. Egy olyan védőről beszélünk, aki messze az egyik legjobban fejelő játékos nemzetközi szinten, de nem, őt rögtön kiraják. Na erre mondj egy védőbeszédet kérlek, hogyha Mina nem, akkor Gomes miért igen? Egy szr, kelletlen házasság, el kell mennie.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.28. 08:09:34

geridoss írta:Áthozom ide az igazolások topicból.

Először is szeretném leszögezni már az elején, hogy NEM, szerintem sem volt kiemelkedő, sem remek az elmúlt két szezonban.

De.

Olyan közutálatnak örvend, hogy sokkal kritikusabban nézik a szurkolók az ő teljesítményét, mint másokét. Hogy miből gondolom? Mert ezen a fórumon kívül is sok helyen olvasom. Néha úgy mozgott, mint egy idegen test? Igen.

De itt szintén megemlíteném, hogy igenis voltak mozdulatai, amiből látszik, hogy nem egy falábú szerencsétlen. Két szezon alatt nagyon kevés az a néhány mozdulat, tisztában vagyok vele.
Az emberünk mentálisan szét van csúszva, és valamiért én azt érzem vele kapcsolatban, hogy ha sikerül ezen átlendülnie, érzi azt, hogy mögötte állnak és támogatják a klubon belül és azon kívül is, akkor meg fogja hálálni a belé fektetett időt és "ideget".

Ezt csak abból a néhány mozdulatból gondolom, meg egyfajta megérzés.
Ha valaki lelkileg ennyire a padlón van, és még folyamatosan kapja az ívet, az nagyon össze tud zuhanni. Nagyon sok tényezőnek kell összejönnie, hogy ebből kilábaljon, kérdés megér-e ennyi energiát és időt bármelyik játékos. Nálam itt a válasz igen. Ha már a mi játékosunk, és itt is AKAR bizonyítani, akkor minimum annyi, hogy segítsük őt azzal, hogy támogatjuk (nyilván nem az Eurobarca fórumon fog keresni motivációt és megnyugvást). Kollektívan a szurkolókról beszéltem.

Nem tudom megmagyarázni. Lehet naív vagyok és hülye a focihoz, de valamiért jót érzek vele kapcsolatban és azt, hogy fogunk mi még neki Barca mezben tapsikolni.

Oleguerrel azért nem jó dolog összehasonlítani, mert a palinál a korlátolt képesség volt a gond, itt pedig a képesség megvan, de mentálisan teljesen össze van törve. A különbség a kettő között az, hogy míg előbbi ha eléri a plafont, akkor nincs tovább, míg utóbbinál van visszaút. Legalábbis én így gondolom.

Egyébként az eddigi teljesítménye valóban hagy némi kívánnivalót, még egy részét sem láthattuk - szvsz - annak, amit tud.
Voltak mások, akik fele ennyi esélyt nem kaptak... Egyszerűen nincs a játékának egy olyan eleme sem, amivel hasznára tudna lenni a csapatnak: védekezni nem tud, minden szerelése szabálytalansággal végződik, lassú fejben és futásban is, kreatív focira alkalmatlan, nem lát a pályán. Picit jobban vezeti a labdát Lalyosnál? Ez TALÁN az egyetlen, amiben nem a keret leggyengébbje, viszont ezzel kitörölheti kb...
Denis alig kapott lehetőséget, viszont év végén néha 5-10 perc alatt is hatással volt a játékra, miközben gomes minden meccsen besült, akár 5 percet volt a pályán, akár 90et...
Ha ingyen megy el, annak is örülnék, csak ne foglalja a helyet...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.27. 21:31:24

geridoss írta:Áthozom ide az igazolások topicból.

Először is szeretném leszögezni már az elején, hogy NEM, szerintem sem volt kiemelkedő, sem remek az elmúlt két szezonban.

De.

Olyan közutálatnak örvend, hogy sokkal kritikusabban nézik a szurkolók az ő teljesítményét, mint másokét. Hogy miből gondolom? Mert ezen a fórumon kívül is sok helyen olvasom. Néha úgy mozgott, mint egy idegen test? Igen.

De itt szintén megemlíteném, hogy igenis voltak mozdulatai, amiből látszik, hogy nem egy falábú szerencsétlen. Két szezon alatt nagyon kevés az a néhány mozdulat, tisztában vagyok vele.
Az emberünk mentálisan szét van csúszva, és valamiért én azt érzem vele kapcsolatban, hogy ha sikerül ezen átlendülnie, érzi azt, hogy mögötte állnak és támogatják a klubon belül és azon kívül is, akkor meg fogja hálálni a belé fektetett időt és "ideget".

Ezt csak abból a néhány mozdulatból gondolom, meg egyfajta megérzés.
Ha valaki lelkileg ennyire a padlón van, és még folyamatosan kapja az ívet, az nagyon össze tud zuhanni. Nagyon sok tényezőnek kell összejönnie, hogy ebből kilábaljon, kérdés megér-e ennyi energiát és időt bármelyik játékos. Nálam itt a válasz igen. Ha már a mi játékosunk, és itt is AKAR bizonyítani, akkor minimum annyi, hogy segítsük őt azzal, hogy támogatjuk (nyilván nem az Eurobarca fórumon fog keresni motivációt és megnyugvást). Kollektívan a szurkolókról beszéltem.
Azt, hogy ilyen helyzetben "magának köszönheti". Ahányszor játszott, szinte mindig a leggyengébb volt, és ő aztán kapott lehetőséget a bizonyításra.Nyilván megviseli az embert ha kfütyülik, de mindennek megvan az oka. Egyszerűen erre a játékra ő alkalmatlan. Azt hogy fizikai gyorsaságban olyan, mint egy terhes anyatetű az egy dolog, de fejben is rohadt lassú, és ezek alapvető képességek, nem lehet csak úgy megtanulni. Vagy alkalmas rá valaki vagy nem.

Azzal pedig, hogy itt akar bizonyítani vitatkoznék. Ő maga is el akart menni. Elég megnézni Denist, aki ragaszkodik a csapathoz és megpróbálja itt kiharcolni a helyét, pedig nem kapott annyi lehetőséget. És rajta inkább látszik, hogy van benne lehetőség.

Haa valaki 2 év alatt nem képes valamit felmutatni és nem is látni benne a potenciált meg kell emészteni, hogy bukta volt. Ez egy profi klub és nem jótékonysági intézmény, hogy pátyolgassanak valakit és addig nyomassák, míg nem mutat fel valamit, addig meg kapja a súlyos pénzeket.

Mondom ezt úgy, hogy személy szerint nincs bajom vele, de be kell látni, hogy alkalmatlan ide és el kell engedni. Egy Juve-féle csapatban megtalálhatná a számítását, de ezt a fizetést sehol nem fogja megkapni, nincs arányosságban az értékével.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.27. 21:20:09

MatyiG írta:Az a baj, hogy már a legelején lehetett látni, hogy kevés lesz ide, azt pedig ezzel nem lehet magyarázni.
Sőt, már a Valenciában is elég rossz statjai voltak.

Szimpatikus srác amúgy, a hozzáállásával sosem volt gond. Remélem, megtalálja a számításait a jövőben, de nem biztos, hogy az itt lesz.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.27. 21:14:36

Az a baj, hogy már a legelején lehetett látni, hogy kevés lesz ide, azt pedig ezzel nem lehet magyarázni.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.07.27. 21:07:47

Áthozom ide az igazolások topicból.

Először is szeretném leszögezni már az elején, hogy NEM, szerintem sem volt kiemelkedő, sem remek az elmúlt két szezonban.

De.

Olyan közutálatnak örvend, hogy sokkal kritikusabban nézik a szurkolók az ő teljesítményét, mint másokét. Hogy miből gondolom? Mert ezen a fórumon kívül is sok helyen olvasom. Néha úgy mozgott, mint egy idegen test? Igen.

De itt szintén megemlíteném, hogy igenis voltak mozdulatai, amiből látszik, hogy nem egy falábú szerencsétlen. Két szezon alatt nagyon kevés az a néhány mozdulat, tisztában vagyok vele.
Az emberünk mentálisan szét van csúszva, és valamiért én azt érzem vele kapcsolatban, hogy ha sikerül ezen átlendülnie, érzi azt, hogy mögötte állnak és támogatják a klubon belül és azon kívül is, akkor meg fogja hálálni a belé fektetett időt és "ideget".

Ezt csak abból a néhány mozdulatból gondolom, meg egyfajta megérzés.
Ha valaki lelkileg ennyire a padlón van, és még folyamatosan kapja az ívet, az nagyon össze tud zuhanni. Nagyon sok tényezőnek kell összejönnie, hogy ebből kilábaljon, kérdés megér-e ennyi energiát és időt bármelyik játékos. Nálam itt a válasz igen. Ha már a mi játékosunk, és itt is AKAR bizonyítani, akkor minimum annyi, hogy segítsük őt azzal, hogy támogatjuk (nyilván nem az Eurobarca fórumon fog keresni motivációt és megnyugvást). Kollektívan a szurkolókról beszéltem.

Nem tudom megmagyarázni. Lehet naív vagyok és hülye a focihoz, de valamiért jót érzek vele kapcsolatban és azt, hogy fogunk mi még neki Barca mezben tapsikolni.

Oleguerrel azért nem jó dolog összehasonlítani, mert a palinál a korlátolt képesség volt a gond, itt pedig a képesség megvan, de mentálisan teljesen össze van törve. A különbség a kettő között az, hogy míg előbbi ha eléri a plafont, akkor nincs tovább, míg utóbbinál van visszaút. Legalábbis én így gondolom.

Egyébként az eddigi teljesítménye valóban hagy némi kívánnivalót, még egy részét sem láthattuk - szvsz - annak, amit tud.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.27. 15:49:16

Nero. írta:Valaki leforditana nacholo kommentjét és Gomes válaszát? Legfelül van mindketto sok lájkkal.
https://twitter.com/BarcaTimes/status/1 ... 2853175296" target="_blank
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.27. 00:51:16

Cestus írta:Gomes nagyon kipattintotta magát. Készül a PL-re? :D
Valaki leforditana nacholo kommentjét és Gomes válaszát? Legfelül van mindketto sok lájkkal.

Szerintem marad, úgy tűnik hogy nagyon akar, de kétlem hogy 2 év után egy nyár alatt megtanulna focizni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.07.26. 23:00:05

Jó kép az tény, de csak úgy megjegyezném, hogy ezek is az elmúlt héten készültek róla. :D Jó formában van, kár tagadni, de nem lett egy bivaly azért hirtelen.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.26. 15:21:48

Cestus írta:Gomes nagyon kipattintotta magát. Készül a PL-re? :D
Még a végén Yaya Touré 2 lesz belőle :lol: Már csak a labdával kell megtanulni bánnia :twisted:
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.07.26. 15:01:01

Cestus írta:Gomes nagyon kipattintotta magát. Készül a PL-re? :D
Elég durván néz ki most, eltudnám képzeni erő középpályásnak, már csak az kéne, hogy megfelelően futbalozzon.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.26. 14:41:14

"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.13. 20:45:50

Eszméletlen lenne, ha végül ténylegesen pénzért el tudnánk adni ezt az arcot.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.13. 20:34:25

Valahol tegnap azt olvastam hogy a Juventus és az Arsenal érdeklődik még utána, 20m környéki összeggel(a forrást már nem tudom bocsánat), de gyanítom hogy kacsa.


Az is a baj ezekkel a hatalmas instant fizetésekkel hogy ha nem válik be az adott játékos akkor még ingyen is nagyon nehéz túl adni rajta olyan csapatnak is, akit érdekelne és jó lenne oda, mert a játékos nem akar leadni a fizetéséből, és a kisebb csapat pedig értelemszerűen nem teheti meg az akkora fizetést.
Lezárt