Malcom

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz tőle a jövőben?

Idővel kezdő lesz
19
51%
Csere szintnél több sose lesz, de sokáig nálunk marad
7
19%
Pár évig csere lesz, aztán eligazol
9
24%
Teljes flop lesz
2
5%
 
Szavazatok száma: 37
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.07.28. 15:31:38

Fecooo írta:
Persze mindentől függetlenül remélem beválik a brazil, mert látszik, hogy nem egy duglász vagy gomes így tehetségre, de véget kéne vetni annak, hogy az edző is kb akkor tudja meg, kivel fog dolgozni, amikor a csapat tagjai...
Ez azért nehéz kérdés, mert az sem feltétlenül jó, amikor az edző igazol. Vegyük LE példáját, idehozott egy rakat ide nem illő, full középszer játékost, Arda, Vidal, Paco, Mathieu csak, hogy párat említsek. Plusz annak sincs értelme, ha egy edző feltölti a saját embereivel a keretet, aztán másfél év múlva már rég másik edző van, de azok a játékosok még mindig ott vannak a bivaly szerződéseikkel... Most is van erre példa ugye, nem kell messzire menni.

A probléma inkább az, hogy ez a jelenlegi vezetés sportszakmailag olyan szinten inkompetens, amire én más top kluboknál nem láttam példát, mióta követem a focit. Mellé még pénz mosoda is üzemel rendesen, a közelmúlt botrányait nem is említve. De a sociók elégedettek velük, úgyhogy megköszönhetjük nekik mi is. Nem tudom, mi marad a klubból, mire ezek végre eltakarodnak. Inkább bele se gondolok.

Egyébként mindezt amellett mondom, hogy pont Malcolm szerintem nem lenne egy rossz igazolás, de ha Valverde bemutatja megint a fakkot és játszatja tovább a 4-4-2-őt, akkor az gyönyörű lesz.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.28. 15:04:45

Ernőbá nem finomkodott, kertelés nélkül kimondta, hogy nem volt köze az igazoláshoz... Ugye milyen fa.sza staff van az edzőnk mögött... Csak takarodnának már el a segg urával együtt...

Persze mindentől függetlenül remélem beválik a brazil, mert látszik, hogy nem egy duglász vagy gomes így tehetségre, de véget kéne vetni annak, hogy az edző is kb akkor tudja meg, kivel fog dolgozni, amikor a csapat tagjai...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.28. 13:25:43

Lehetett volna Dembélét többet játszatni és megpróbálni beépíteni, erre jön még egy ember ugyanarra a posztra.
Azon a poszton Dembélé volt egyedül, maximum Rafinhát lehetett volna ott játszani, kellett egy csere, mert Rafinhát szerintem eladjuk. :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.28. 12:58:32

Nem tudom, de csak én érzem úgy, hogy Valverdenek egyáltalán nincs szüksége rá? Legalábbis a nyilatkozatában finoman céloz erre.
Ennek én speciel nem nagyon örülök. Lehet, hogy tehetséges, nagy jövő állhat előtte, de egy igazolás előtt érdemes lenne az edzőt is megkérdezni. Szídjuk itt Perezt, hogy nagyban tesz az edzőkre és csak vásárolgat össze-vissza erre mi is azt csináljuk.
Lehetett volna Dembélét többet játszatni és megpróbálni beépíteni, erre jön még egy ember ugyanarra a posztra.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.27. 20:07:26

MatyiG írta:Ez a dekázgatása sem kerül be a 'Best of' videói közé. :mrgreen:
El kell adni. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.27. 19:36:49

Ez a dekázgatása sem kerül be a 'Best of' videói közé. :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.27. 14:14:04

recrea írta: Én sosem írtam olyat, h nem elég mély a keret, sőt, azt gondolom, h EV rengeteg jó játékost kapott, és barmit el tudott volna tanyák is érni a kerettel. Ezt többször is leírtam a tavasszal.

Csak nem igazán értem, h tavasszal a 4-4-2-őt erőltette, most meg vesz egy szélsőt, amikor van.
Mondjuk szerintem volt gond a keret mélységével. Ki volt az aki padról beszállva lendületet adhatott volna vagy nem gyengültünk volna látványosan. Volt a padon Gomes, Digne, Denis, Semedo, Alcacer, Vermaelen, ősszel Deulofeu, Paulinho. Egyedül utóbbi volt aki érdemben beszállhatott, de ő sokszor még kezdő volt. Dembelé is tavaszra épült fel úgy-ahogy, Cou pedig szintén egy szűk fél szezont, tudott hozni, úgy hogy mind a kettőnek szinte 0-ról kellett indulnia és a brazil még a BL-ben sem játszhatott, a francia meg több hónapos sérülés után tért vissza. A 33-34 éves Ininek kellett vinnie a szezont, ahogy Busi és Rakitic is végigjátszottak mindent, hogy Albaról és a többiekről ne is beszéljünk.
Nem véletlen, hogy tavaszra, a szezon érdemi részére szerda-szombat ritmusra mindenki a seggén vette a levegőt.
Nyilván a római blamára ez nem mentség, de fizikálisan és mentálisan is rohadt fárasztó így.
Persze voltak Ernőnek minimális lehetőségei, Semedo-SR csere, de ilyenkor utóbbit kicsit pihentetni is kellett, de a lényeg, hogy tavaszra teljesen elfogytak, mert ilyen Gomesekkel lehetett csak pihentetni.

De Malcomra rátérve nagyon homály, hogy mi lesz a szezonban. Nem látunk bele Valverde fejébe, de addig nem igazán lehet komoly következtetéseket levonni, míg nem tudjuk mit akar játszatni. A 4-4-2 valahol jogos is volt, lehet, hogy csak Dembélé sérülése váltotta ki, akit talán Neymar helyére szántak. Nem tudni, és ez esetben Malcom vagy akár Willian védhető terv. Mert az látszik, hogy Suarez pozíciója például nem tartható fent. A kezdőből pedig nem fog kikopni és lassan 32 évesen nem fog szélen szaladgálni, főleg hogy amúgy se stílusa.

Én Malcommal kapcsolatban egyelőre nem tudok véleményt formálni, de nem hiszem, hogy két ennyire hasonló stílusú játékost a padra hoztak volna. Főleg, hogy Dembélé mennyibe került.
Azt is el tudom képzelni, hogy a brazil szélsőként játszik majd, míg a francia a kp jobb szárnyán és ellenféltől függően játszanak majd. Mert nem ismerem Malcom-ot, hogy kp-n is tud-e játszani, mennyire érezné a sokpasszos játékot.

De az is elképzelhető, hogy Cou, Ini pozíciójánál kicsit előrébb játszik és Suarez bbeljebb lép.

Szóval rengeteg lehetőség van, nem tudni mit preferál majd Valverde. Maradhat ez a játék, de Paulinho eligazolásával és ha nem jön egy Pjanic/Rabiot/Thiago-féle ember az eddigi 4-4-2 Malcom megszerzésével két gyors szélsővel könnyen lehet hogy változik.
Azt meg pláne nem tudni, hogy mennyire kellett Ernőnek a brazil vagy tényleg van valami fasírt Dembélével.
Forca Barca!!!!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.07.27. 13:12:05

recrea írta:
Csak nem igazán értem, h tavasszal a 4-4-2-őt erőltette, most meg vesz egy szélsőt, amikor van.
Valószínűleg köze nincs Malcom leigazolásához. Gyanítom, hogy nem bízik Demélében, ezért bekérte Williant, helyette viszont Abidal lecsapott a "piac kínálta lehetőségre".

Annyira gyönyörű lesz, mikor Malcom is meg Dembélé is ül majd a padon, és SR/Gomes lesz 4-4-2-ben a jobbszélen. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.07.27. 12:50:35

Varatrix írta:
recrea írta:Sose hallottam erről a gyerekről, és azt sem tudom, h minek igazoltuk le :D full Dembele poszt, nem? Csak ő egylábasnak tűnik a franciához képest.
Eddig az volt, hogy nem elég mély a keret, most itt van akkor nem értjük miért?

Én egyáltalán nem érzem, hogy kizárnák egymást, de az sem baj ha versenyhelyzet van egy poszton.
Én sosem írtam olyat, h nem elég mély a keret, sőt, azt gondolom, h EV rengeteg jó játékost kapott, és bármit el tudott volna tavaly is érni a kerettel. Ezt többször is leírtam a tavasszal.

Csak nem igazán értem, h tavasszal a 4-4-2-őt erőltette, most meg vesz egy szélsőt, amikor van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2018.07.27. 14:08:06-kor.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.07.27. 12:37:16

Leon írta:Figyelem! Év vicce kategória jelölt nyilatkozat következik.

Az ügyben hogy Malcom-ot lenyúltuk a Róma elöl:

"A Barcelona szerdán bocsánatot kért tőlünk, de nem fogadtam el. Csak akkor tudnék megbocsátani, ha úgy döntetnének, megkapjuk Messit” – mondta egy rádióműsorban Pallotta."

:lol:

Szerencsétlen csóringerek ha eladnák az egész csapatot meg a stadionjukat a mobil wc-jükkel meg a takarítónőjükkel együtt akkor sem lenne annyi lóvéjuk hogy Messi-t megérintsék... :mrgreen:
Nem is értem miért kellett nekünk bocsánatot kérni.
Volt a srácnak aláírt szerződése? Nem. Akkor meg mi a gond.
Azért az gondolhatták volna hogy ha náluk fényévekkel nagyobb csapat jelentkezik be akkor oda fog igazolni. Csak azt ne mondta volna hogy egy gyermekkori álma vált valóvá.Persze lehet hogy már tényleg odaígérték az olaszoknak akkor meg a franciák a hunyók.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2018.07.27. 12:22:37

Stalkyard írta:Csak abban az esetben volt értelme leigazolni őt, ha elfelejti Valverde a 4-4-2-őt, és igazi szélső támadókkal játszunk. Ebben az esetben csak is ő, Dembélé és Coutinho minőségi alternatíva azon a poszton, így indokolt, hogy megvettük.

Viszont nekem a középpálya még mindig lyukas, az én szememben Iniestát eddig nem pótoltuk, és gyanítom nem is fogjuk. Coutinho a támadó harmadban a legszűkebb elit, labdakihozatalokban és középpályás játékszervezésben viszont meg se közelíti a Dont, ha erre a szerepkörre szánjuk, azt erősen meg fogja érezni a csapat szvsz. Ezért még egy világklasszis irányító kp sztem mindenképp kellene, hogy reális cél legyen mondjuk a BL győzelem. De ahogy látom oda is csak tölteléket és verőembereket nézünk, szóval nem hinném, hogy a vezetés egyetértene velem.

Paulinhot óriási hiba volt elengedni, ha már idehoztuk és bevált, dehát Bartoék pénzmosodájában a szakmai szempontok csak másodlagosak. Remélem a következő elnökválasztást is megnyeretik vele a socik. =D>
Arthur szerintem nagyon sokaknak meglepetést fog okozni, ő lesz az az kp akire te vársz :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.07.27. 11:25:46

Csak abban az esetben volt értelme leigazolni őt, ha elfelejti Valverde a 4-4-2-őt, és igazi szélső támadókkal játszunk. Ebben az esetben csak is ő, Dembélé és Coutinho minőségi alternatíva azon a poszton, így indokolt, hogy megvettük.

Viszont nekem a középpálya még mindig lyukas, az én szememben Iniestát eddig nem pótoltuk, és gyanítom nem is fogjuk. Coutinho a támadó harmadban a legszűkebb elit, labdakihozatalokban és középpályás játékszervezésben viszont meg se közelíti a Dont, ha erre a szerepkörre szánjuk, azt erősen meg fogja érezni a csapat szvsz. Ezért még egy világklasszis irányító kp sztem mindenképp kellene, hogy reális cél legyen mondjuk a BL győzelem. De ahogy látom oda is csak tölteléket és verőembereket nézünk, szóval nem hinném, hogy a vezetés egyetértene velem.

Paulinhot óriási hiba volt elengedni, ha már idehoztuk és bevált, dehát Bartoék pénzmosodájában a szakmai szempontok csak másodlagosak. Remélem a következő elnökválasztást is megnyeretik vele a socik. =D>
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.27. 11:18:17

Leon írta:"A Barcelona szerdán bocsánatot kért tőlünk, de nem fogadtam el. Csak akkor tudnék megbocsátani, ha úgy döntetnének, megkapjuk Messit” – mondta egy rádióműsorban Pallotta."
Szerintem jól kezelte az öreg a dolgot, van humora. :D

Kíváncsi vagyok amúgy, Dembélé vagy Malcom lesz-e inkább kezdő. Az az érzésem, hogy Malcomnak csak annyit kell tennie, hogy kőkeményen vissza kell zárnia védekezni. Ha ezt megérti és sikeresen meg is valósítja, szerintem jóval többször fog kezdeni Dembélénél.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2018.07.27. 11:02:57

Figyelem! Év vicce kategória jelölt nyilatkozat következik.

Az ügyben hogy Malcom-ot lenyúltuk a Róma elöl:

"A Barcelona szerdán bocsánatot kért tőlünk, de nem fogadtam el. Csak akkor tudnék megbocsátani, ha úgy döntetnének, megkapjuk Messit” – mondta egy rádióműsorban Pallotta."

:lol:

Szerencsétlen csóringerek ha eladnák az egész csapatot meg a stadionjukat a mobil wc-jükkel meg a takarítónőjükkel együtt akkor sem lenne annyi lóvéjuk hogy Messi-t megérintsék... :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.26. 11:03:13

recrea írta:Sose hallottam erről a gyerekről, és azt sem tudom, h minek igazoltuk le :D full Dembele poszt, nem? Csak ő egylábasnak tűnik a franciához képest.
Eddig az volt, hogy nem elég mély a keret, most itt van akkor nem értjük miért?

Én egyáltalán nem érzem, hogy kizárnák egymást, de az sem baj ha versenyhelyzet van egy poszton.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.26. 10:35:29

recrea írta:Sose hallottam erről a gyerekről, és azt sem tudom, h minek igazoltuk le :D full Dembele poszt, nem? Csak ő egylábasnak tűnik a franciához képest.

Összehasonlítva őket azért Dembele jóval magasabb szinten játszott jól, akár a bundást, akar a BL-t nézzük.
Remélem az érkezésével Dembele több időt kap a baloson Neymar-féle szerepkörben, és akkor a jobboson olykor mehet Malcom is.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.07.26. 10:27:09

Sose hallottam erről a gyerekről, és azt sem tudom, h minek igazoltuk le :D full Dembele poszt, nem? Csak ő egylábasnak tűnik a franciához képest.

Összehasonlítva őket azért Dembele jóval magasabb szinten játszott jól, akár a bundást, akar a BL-t nézzük.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.25. 13:08:59

LG írta:Ez inkább egy szánalmas gazgad pojáca bosszúja a szegény fiún, aki szégyenszemre elpáholta őt.
azért egy szintet tartsunk már meg... igen, biztos azért vettük meg malcomot h kiszabjunk a rómával meg bosszút álljunk #-o ne nevettesd már ki magad :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.25. 13:06:04

Remélem legalább tényleg akkora tehetség a srác, hogy megérte miatta lejáratni magunkat a világ előtt.
Itt inkább a Roma járatta le magát, mintsem mi. :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.25. 12:35:49

Leon írta:Engem nem tud érdekelni a Róma nyomora, erősebb kutya ....ik :twisted:
Tavasszal a BL-ben kellett volna megmutatni, hogy mi vagyunk az erősebb kutya, tudjuk mi lett a vége. Ez inkább egy szánalmas gazgad pojáca bosszúja a szegény fiún, aki szégyenszemre elpáholta őt.

Remélem legalább tényleg akkora tehetség a srác, hogy megérte miatta lejáratni magunkat a világ előtt.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2018.07.25. 12:03:53

Engem nem tud érdekelni a Róma nyomora, erősebb kutya ....ik :twisted:

Csak azt sajnálom hogy nem egy Salah vagy egy Kane kalibert happoltunk el előlük! :mrgreen:

A gyerekre kíváncsi leszek, a mai piacot nézve bagóért elhoztuk. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.07.25. 11:58:25

Az is mennyire vicces, hogy az első meccsét lehet pont a Roma ellen játszhatja.
Kíváncsi leszek rá nagyon hogyan válik be.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.07.25. 11:33:29

Pedig de. Hol él ez? Ez így megy. Az eladó minél több pénzt akar és természetesen aukciót tart ha van rá elég vevő.
Már megállapodtak és várták, hogy érkezik. Tehát megvolt a szóbeli megállapodás nyilván és utána léptek vissza. Azért az nem ugyanaz, mint amikor csak alkudoznak. Előfordul az ilyen, de nyilván nem segíti a jövőbeni közös együttműködést.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.07.25. 10:52:14

barca0417 írta:A juvésok meg most biztos Messi ellenesek, hiszen náluk van a világlegjobbjacr7.
Juves haveromnak nem létezik olyan hogy Messi mióta náluk van CR. Addig korszakos zseninek tartotta, most meg már csak törpe :/
Csak is Puyol
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.07.25. 10:46:36

Cestus írta:
barca0417 írta:Ezek alapján inkább a Bordeaux-ra neheztelnek a Románál mint sem ránk. Ennek azért örülök, utálnak minket így is épp elegen.
Mondjuk a Róma szurkolók elsősorban minket gyűlölnek most, de majd ha CR ver nekik egy mesterhármast, megint megszeretik a Barcát. :D
A szurkolók mindig utálnak valakit, ha kell ha nem, de Monchiék úgy tűnik nem minket okolnak, ez később még azért számíthat.
A juvésok meg most biztos Messi ellenesek, hiszen náluk van a világlegjobbjacr7.
Kép
Lezárt