Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.05. 04:09:08

Sinya22 írta:Na,ezért megérte fent maradni.. :D

Nem volt ez rossz meccs,EV már nem merte beküldeni a B sort,tanulva az előzőekből. Riqui Puig viszont kegyetlen jól mozog,imádom hogy ennyire bátran játszik,irányította ott a többieket hogy hova kell adni a labdát. Na benne látom azt hogy sokra viheti,többet láttam tőle ma mint Alenától eddig bármikor. Malcom volt az ellentéte,szerintem ennyi hibát focistától egy meccs alatt még nem láttam. Minden beadás elakad az első emberben,a szögletek a kapus kezében,többször is rontott egyszerű átadást,és nekem elég önzőnek tűnik,egyből a csel,nem is néz be középre. Valószínű csak a nagy akarás miatt volt ez,de ennél sokkal fegyelmezettebben kell majd játszania,főleg Valverde alatt.
+1
Fenébe, egy jó kis taktikus 0-0 majdnem összejött :mrgreen:

Arthur viszont tovább robog affelé, hogy tétmeccseken is komoly szerepeket kapjon, én már arra tippelek hogy Szuperkupán is kezd. =D>
Még nagyon sokra viheti, pláne ha levetkőzi a kezdeti biztonsági stádiumot, és jönnek a nagyobbnál nagyobb gólpassz értékű labdák is =D>
Chriss
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.06.25. 07:21:37

2018.08.05. 04:07:52

Helyzetük nem volt egész meccsen, sôt a labda se náluk és mégis, lassan minden meccs errôl fog szólni. Nincs még egy sportág ahol így lehet nyerni, hogy 1 támadás elég hozzá. Nem csoda, hogy ma képesek CR-t megválasztani a legjobbnak, ezen az elven mûködik pontosan, 90p bújócska aztán gyôztes gól. Mai labdarúgás röviden.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.08.05. 04:03:54

Na,ezért megérte fent maradni.. :D

Nem volt ez rossz meccs,EV már nem merte beküldeni a B sort,tanulva az előzőekből. Riqui Puig viszont kegyetlen jól mozog,imádom hogy ennyire bátran játszik,irányította ott a többieket hogy hova kell adni a labdát. Na benne látom azt hogy sokra viheti,többet láttam tőle ma mint Alenától eddig bármikor. Malcom volt az ellentéte,szerintem ennyi hibát focistától egy meccs alatt még nem láttam. Minden beadás elakad az első emberben,a szögletek a kapus kezében,többször is rontott egyszerű átadást,és nekem elég önzőnek tűnik,egyből a csel,nem is néz be középre. Valószínű csak a nagy akarás miatt volt ez,de ennél sokkal fegyelmezettebben kell majd játszania,főleg Valverde alatt.

Ja,én akkor tudtam meg,hogy Halilovic Milan játékos,mikor becserélték. Ő a miénk még?Ez már vagy a 4. csapata,mióta először kölcsön dobtuk,ha új Messi nem is,de benne is több volt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.05. 03:51:07

Sinya22 írta:Úr isten,kifolyik a szemem,nem igaz nem volt más szín.. ennél csak az lenne megtévesztőbb ha a Levantéval játszanánk. Arthur egy zseni,nagyon hamar be fog ő illeszkedni.
Ennél jobb színösszeállítást talán a Barca-Atleti BL meccsen hoztak össze :lol: #-o

Arthur mintha ezer éve itt játszana, szerintem a Szuperkupán 95% hogy kezd.

Naszéép, utolsó másodpercben gólt lő a PSG...akarom mondani AC Milan :mrgreen:
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.08.05. 02:53:33

Úr isten,kifolyik a szemem,nem igaz nem volt más szín.. ennél csak az lenne megtévesztőbb ha a Levantéval játszanánk. Arthur egy zseni,nagyon hamar be fog ő illeszkedni.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.08.05. 02:32:57

Chriss írta:Reddit soccerstreams - Barça vs Milan topic

Moderátorok ellenôrzik, elvileg mindegyik mûködô stream.

Köszi

uhhh.
hatalmas elismerés a mezválasztáshoz.
Chriss
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.06.25. 07:21:37

2018.08.05. 02:29:31

Reddit soccerstreams - Barça vs Milan topic

Moderátorok ellenôrzik, elvileg mindegyik mûködô stream.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.08.05. 02:15:50

Milan meccset hol lehet nézni?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.01. 10:17:26

palesz77 írta:Nem volt ez rossz meccs, a Barca cserék szerintem jobban fociztak, mint a Roma, a Barca B - vagy mondhatnám, hogy Juvenil A - meg kikapott egy BL elődöntős csapattól, nem egy váratlan dolog. Rafinha parádés volt szerintem, a játékot jobban érti mint Denis az biztos, kár hogy ilyen porcelán. Mondjuk én inkább őt próbálnám meg, minthogy igazoljak valakit nagy összegért cserének Arthur mellé - plusz ott an SR is még alkalomadtán -, de ez majd eldől úgyis. Arthur is jó volt amúgy, ha már szóba jött, labdát nem sűrűn veszít az az ember. Ami külön tetszik benne, hogy mennyit mozog labda nélkül, mind védekezésben, mind támadásban. Nem egy lusta gyerek, letámadásban sokat fog ő is hozzátenni szerintem. Lenglet is jó volt, Semedo szintén, bár annál a gólnál az egész védelem lenullázódott. SR kicsit gyengébb volt mint az előző meccsen, elhagyta a lasztit pár necces szituban sajna. Vidal csak csökkentette az árát, Cucu ma se győzött meg, Marlon se igazán, labda nélkül fele olyan jó mint vele sajna, védőnél meg ez nem épp előny. 4. számúnak elmegy mondjuk, meg még fejlődhet is. Munir gólpassza parádés volt, amúgy ő is inkább mezőnymunkával tűnt ki mint jó játékkal, Malcom meg még mindig pozitív csalódás, egyre jobb is. Dembélének fel kell majd kötni a gatyát ha akar játszani, ami bazi jó dolog nekünk.
Én csak az első félidőt láttam, de az kifejezetten tetszett. Mondjuk olyan sok következtetést nem lehet levonni. A Roma felállt szinte a legerősebb kezdőjével, mi pedig egy B/C-sorral. Így azért nagyon nehéz megmutatni mit is tudnak, hogy nincs egy kezdő szintű játékos sem a cssapatban. Azért látszott, hogy a rutinosabb játékosok mit jelentenek. Mondjuk Vidalra ez nem igazán volt érvényes, Cucu többet is mutatott már, ugyanakkor néhány kezdőjátékossal jobban kijönne mit tud. De Semedo és főleg Rafinha nagyon tetszett. Ha Malcom nem lenne szerintem egyértelmű, hogy őt meg kellene tartani, de így kicsit telített a posztja, igazából Coutinho cseréjének lehetne betenni, de a bal oldal nem fekszik neki annyira. A Marlon - Lenglet duó teljesítményén nem csodálkozom, ha egyikük mellett lenne egy Umtiti vagy Piqué, de akár Vermaelen másképp nézett volna ki.
Arthurt meg könnyen lehet, hogy meg fogom követni, de azért még pár tétmeccsen megnézném.

Annak örülök, amit Riqui-ről hallok, nagy kincs a gyerek, főleg, hogy még a B-ben is alig játszott, de ezek szerint nem volt egy megszeppent kisiskolás.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.08.01. 09:10:22

Nem volt ez rossz meccs, a Barca cserék szerintem jobban fociztak, mint a Roma, a Barca B - vagy mondhatnám, hogy Juvenil A - meg kikapott egy BL elődöntős csapattól, nem egy váratlan dolog. Rafinha parádés volt szerintem, a játékot jobban érti mint Denis az biztos, kár hogy ilyen porcelán. Mondjuk én inkább őt próbálnám meg, minthogy igazoljak valakit nagy összegért cserének Arthur mellé - plusz ott an SR is még alkalomadtán -, de ez majd eldől úgyis. Arthur is jó volt amúgy, ha már szóba jött, labdát nem sűrűn veszít az az ember. Ami külön tetszik benne, hogy mennyit mozog labda nélkül, mind védekezésben, mind támadásban. Nem egy lusta gyerek, letámadásban sokat fog ő is hozzátenni szerintem. Lenglet is jó volt, Semedo szintén, bár annál a gólnál az egész védelem lenullázódott. SR kicsit gyengébb volt mint az előző meccsen, elhagyta a lasztit pár necces szituban sajna. Vidal csak csökkentette az árát, Cucu ma se győzött meg, Marlon se igazán, labda nélkül fele olyan jó mint vele sajna, védőnél meg ez nem épp előny. 4. számúnak elmegy mondjuk, meg még fejlődhet is. Munir gólpassza parádés volt, amúgy ő is inkább mezőnymunkával tűnt ki mint jó játékkal, Malcom meg még mindig pozitív csalódás, egyre jobb is. Dembélének fel kell majd kötni a gatyát ha akar játszani, ami bazi jó dolog nekünk.

A kicsik meg hát, szegények összeroppantak kicsit. :D Monchu is amilyen jól kezdte, annyira sokat hibázott a végére, gól is lett belőle. Riqui volt tényleg talán a legjobb, Abelnak kiosztott egy gólpassz értékű lasztit, csak 1v1-ben be kellett volna lőni ugye.. A védelem katasztrófa volt ott középen, Miranda átlagosat hozott, a többiek meg elvoltak igazából. Pérez és Ballou mondjuk egy "hangyányit" önzőek, de Ballou legalább csinált is jó dolgokat a labdával. :D
rikko írta:Arthurtól hiányoltam pár távoli löketet. Lett volna rá lehetősége, de inkább leosztotta a szélre.
Azért nem bánnm, ha nem nevelnénk ki belőle ezt a képességét.
Ez nem kinevelés lenne, egész 1,5 éves karrierje alatt 2 gólt lőtt 16-oson kívülről eddig, egyet 3 napja. Egyáltalán nem egy nagy gólvágó a gyerek, bár kétségtelen, hogy sokat fejlődött benne - saját állítása szerint is dolgozott ezen -, számokban is jobban megérződött a jelenléte a 16-os körül a 2018-as szezonban a 2017-eshez képes. De tőle azért nem nagyon kell hasonlókra számítani szerintem mint a Roma ellen, tavaly 2200 perc alatt 9 lövése volt összesen a 16-oson kívülről a bajnokságban.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.08.01. 06:17:16

Sajnos a 2. félidőben már gyengébbek voltunk,de ez érthető. Sokat nem kell ebből leszűrni,Miranda és a többiek még nagyon fiatalok,egy Roma ellen így együtt még kevesek. De nem is fognak a nagyoknál játszani egyelőre,max ugye Cucurella,ő meg elég jól tolta. Meg úgy összességében a -vélhetően csere embereink- jól játszottak(Munir,Lenglet,Cucu+Rafinha,Marlon,ki tudja maradnak-e). Azért kicsit hiányoznak már Messiék,de gondolom a Gamperen lesznek ők is.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.01. 05:54:04

Ügyesek a fiatalok, de védekezni nem tudnak. Mindhárom kapott gólunkban benne volt a Barca DNS.

Összességében nekem ez a meccs is tetszett, jó iram volt, jól is játszottunk. Lenglet, Marlon, SR, Arthur, és különösen Rafinha jók voltak az első félidőben. A második félidőben meg Malcom többet mutatott, veszélyesen játszott, mellette Riqui Puig volt még nagyon jó szerintem, a kis srác nagyon gyorsan képes meghozni a jó döntéseket.

Ami látszik szerintem, hogy Rafinha hiába baromi sérülékeny, Denisnél egy szinttel jobb játékosnak tűnik, szerintem a brazilt kellene megtartani, mert DS hiába bevethető nagyrészt az egész szezon során, azzal nem szoktunk beljebb lenni, ha betesszük a keretbe ballasztnak egy-egy meccsre. A brazil meg jobb csere, amikor éppen egészséges. Denis most nem játszott, de az előző barátin is az látszódott, ami a tétmeccseken is: annak ellenére, hogy lassan 25 éves, még mindig nagyon éretlen, rossz döntéseket hoz.

Illetve a buszozó ellenfelek ellen jobb lenne a padra az Alcácer/Munir vonalnál egy 190+ centis, levegőben erős bójacenter. Szerintem egy ilyen játékossal előrébb lennénk, ha legalább lenne Suárez mellé becserélve egy második ember a boxban, akire lehet ívelgetni. Vészmegoldás, de a körbe-körbe passzolgatásnál több benne a ráció.

Az is valószínű, hogy a Piqué-Umtiti-Lenglet hármas mellé meg kell majd tartani a Vermaelen-Mina-Marlon hármas egyikét, a kis srácok még nem készek szerintem arra, hogy az első csapatban játszanak középhátvédet, amit a Mundo egyszer előrevetített.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.08.01. 06:25:12-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Chriss
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.06.25. 07:21:37

2018.08.01. 05:51:49

Minden fiatal eladta 1x már úgy a labdát, hogy helyzet lett belôle. Talán Puig a kivétel. Cuenca-Chumi-Monchu hátsó tengelyt nem bírjuk el, annyi hibával játszanak ma. Legszebb az egészben, hogy ezek nélkül helyzetbe nem kerültek amúgy.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.01. 05:39:01

Jók a B-sek, de a védők lassan abbahagyhatnák már, hogy lekészítik a labdát lövésre az ellen csatárának. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
QuarryPeter
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017.08.12. 14:59:38

2018.08.01. 05:26:00

MessiNeymarSuarez írta:
QuarryPeter írta:Egy működő linket tudnátok dobni? Köszönöm! :)
sport365.live érdemes megjegyezni ezt az oldalt mert elég jó! :wink:

Malcom gól is megvan már, hogy örült neki :D
Köszi ez tényleg nagyon jó ;)
Chriss
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.06.25. 07:21:37

2018.08.01. 05:24:45

Soccerstreams redditen odafigyelnek a moderátorok, hogy csak mûködô stream legyen “fent”, talán a legbiztosabb oldal ha neten néznél meccset.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.08.01. 05:21:43

Arthurtól hiányoltam pár távoli löketet. Lett volna rá lehetősége, de inkább leosztotta a szélre.
Azért nem bánnm, ha nem nevelnénk ki belőle ezt a képességét.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.01. 05:19:16

QuarryPeter írta:Egy működő linket tudnátok dobni? Köszönöm! :)
sport365.live érdemes megjegyezni ezt az oldalt mert elég jó! :wink:

Malcom gól is megvan már, hogy örült neki :D
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.08.01. 05:18:33

QuarryPeter írta:Egy működő linket tudnátok dobni? Köszönöm! :)

http://in.xrivonet.info/36f.html#5q
Chriss
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.06.25. 07:21:37

2018.08.01. 05:14:50

Vidal kapott egy búcsúmeccset tulajdonképpen, mundo deportivo szerint elfogadtuk a Sevilla 10m-s ajánlatát, már csak az eloszlás kérdéses: 8+2 v 9+1 (garantált+opciós összeg).
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.01. 05:14:41

Hehe Malcom :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
QuarryPeter
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017.08.12. 14:59:38

2018.08.01. 05:11:30

Egy működő linket tudnátok dobni? Köszönöm! :)
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.08.01. 04:55:36

Mondjuk az nem tudom honnan jött hogy bal szélsőt/bal kp-t játsszon :D Gondolom búcsú jelleggel lett betéve. Rafinhát megint öröm nézni,ez a Rafinha,Munir,Malcom sor simán lehetne a csere sorunk,vagy akár a király kupában tolhatnánk így. Kár hogy a brazil fog távozni valószínűleg.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.01. 04:52:06

Ez a Vidal amellett, hogy fizikálisan sem extra, technikáját tekintve nagyon kilóg lefele a csapatból.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.01. 04:44:39

Cestus írta:Hát lehet, hogy ezek a srácok jobban nyomták volna a BL-ben is. :D
Az utolsó visszavágó teljesítményét nem lenne nehéz felülmúlniuk :? :lol:

Eddig Lenglet, Arthur meggyőző, Semedo meg igazi csokinyúl, kegyetlenül gyors.

rikko: Igen, nagyon remélem hogy sikerül ezt a játékot átvinni a kezdőcsapatra is, és nem az lesz hogy nézhetjük az unalmas, 0 mozgásos lötyögést egész szezonban.
Válasz küldése