Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.02. 18:29:55

recrea írta:Hallod, leírtam, h minek keresne, nyomja valami lentről az agyad? :D
kabbe :lol: csak akkor keresne ha vágyakozna utánam, de az az állapot meg egyelőre nincs meg
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.02. 18:16:27

visca el barca írta:
recrea írta:Igen, veheti, de nem fogja.

Ezt a sok lelkiziős baromságot gyorsan felejtsd el, amit a többiek írnak, esélytelen, mint én a pálinka ellen.
1, én ebben nem vagyok olyan biztos...

2, :D

ha meg is játszanám és tényleg nem szerelmes belém, akkor ugyan minek keresne tovább?
Mégis mitől lenne szerelmes? :D majd ezután lesz az.

Hallod, leírtam, h minek keresne, nyomja valami lentről az agyad? :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.02. 18:14:25

recrea írta:Igen, veheti, de nem fogja.

Ezt a sok lelkiziős baromságot gyorsan felejtsd el, amit a többiek írnak, esélytelen, mint én a pálinka ellen.
1, én ebben nem vagyok olyan biztos...

2, :D

ha meg is játszanám és tényleg nem szerelmes belém, akkor ugyan minek keresne tovább?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.02. 18:12:08

visca el barca írta:
recrea írta:Mert mit is veszíthetsz? :D
veheti úgy is, hogy meguntam a sz*rakodását és "leléptem". és akkor azzal úgy érzem hogy a legminimálisabb esélyemet is eljátszanám.
Igen, veheti, de nem fogja.

Ezt a sok lelkiziős baromságot gyorsan felejtsd el, amit a többiek írnak, esélytelen, mint én a pálinka ellen.

De felőlem magadra is hagyatkozhatsz...végülis csak 7 éve nem csajoztál :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2018.08.02. 18:14:26-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.02. 18:09:28

recrea írta:Mert mit is veszíthetsz? :D
veheti úgy is, hogy meguntam a sz*rakodását és "leléptem". és akkor azzal úgy érzem hogy a legminimálisabb esélyemet is eljátszanám.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.02. 17:56:46

visca el barca írta:
recrea írta:Ez pofonegyszerű: vedd el tőle!

Ne keresd, ne írj, ne hívd...garantálom, menni fog utánad. Mert így működnek.
reci (:D, Bobby után szabadon), őszinte leszek. én ehhez túl besz*ri vagyok :D pedig nekem is eszembe jutott
Mert mit is veszíthetsz? :D

Mindenkinek az kell, ami nem elérhető, amit nem tudsz elővenni a fiókból, amiért küzdeni kell stb, mennyi közhelyet írjak? Már Évának az alma kellett, azóta se változott a női faj :D

Higyj nekem, csináld meg!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.02. 17:50:50

recrea írta:Ez pofonegyszerű: vedd el tőle!

Ne keresd, ne írj, ne hívd...garantálom, menni fog utánad. Mert így működnek.
reci ( :D , Bobby után szabadon), őszinte leszek. én ehhez túl besz*ri vagyok :D pedig nekem is eszembe jutott
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.02. 17:28:22

Ez pofonegyszerű: vedd el tőle!

Ne keresd, ne írj, ne hívd...garantálom, menni fog utánad. Mert így működnek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.02. 16:35:43

Varatrix írta:Van hogy kialakul, én is ebben vagyok, mi szerintem jó a fél évet bohóckodtunk így, de ott én voltam a ludas... :roll:
türelmes ember vagyok, de fél évig biztos nem fogok bohóckodni, azért nálam is van egy határ. ha arról van szó tudok én küzdeni rendesen, de sajnos a szerelemhez két ember kell és ha a másik nem "akarja" akkor ha a fejem tetejére állok se tudok mit csinálni.
Cseri írta:Akkor érthető,hogy nem siet,neki első a gyerek,azt is néznie kell,hogy Ő-mármint a gyerek- elfogad-e. Mert,ha nem akkor hiába van rád állva,mint tyúk a langyos takonyra akkor se fog veled semmi komolyba kezdeni.
a gyerek nem tudom elfogadni, lévén hogy 7 hónapos :D de igen, ezt ő is mondta h a gyerek miatt hezitál. néha mondjuk tök azt érezteti, hogy jó neki egyedül (pontosabban a gyerekkel, meg anyjával, mert hogy vel él jelenleg)... csak akkor kérdezem megint mi a sz.rnak találkozgat velem folyamatosan...
Fenomeno írta:1. elmondod,hogy mi a szitu.VAGY bejön neki,örvendés (valószínű nem,mert akkor ő is teperne). VAGY nem jön be és bukó a barátság.
elmondtam már neki, hogy mi a szitu, tudattam vele, hogy ez a barát zóna engem nem érdekel. vagy megkapom és örülünk, vagy nem és akkor szevasz. ha én belezúgok egy nőbe akkor szerelem van és sem kapcsolat előtt, sem utána nincs barát zóna. nem barátot keresek :)
Fenomeno írta:2. nem mondod el,hanem beletörődsz,hogy ez van. VAGY maradtok így,elmentek néha ide-oda. VAGY kikopik az életedből,szépen fokozatosan elfelejtitek egymást.
igen, most ez van, beletörődtem ebbe a semmibe. mást nagyon nem tudok mit csinálni.
Fenomeno írta:Tapasztalataim szerint egy nő valamilyen módon mindig kimutatja,ha akar valamit. Legtöbbször pont azzal,ami nálad nincs meg,kezdeményez. Tudom,negatív voltam és elég bántóan egyenes,de az én tapasztalataim ezt mutatják.
épp ezért írtam le azt is, h szinte soha semmit nem kezdeményez, csak sodródik az árral. pedig ilyen bevállalós nőnek tűnik.
Fecooo írta:ha nincs szikra, ő fogja megunni... minden csaj ilyen, saját tapasztalat... kicsit szórakozik veled, aztán le fog sz.rni...bocsi...
igen, tudom, ezért vagyok most inkább apátiában mint sem feldobva.
Fecooo írta:Döntsd el, mit szeretnél, várni akarsz rá, vagy nem... várhatsz, de ne sokáig... ha fontos vagy neki, nem fogja megvárni, hogy elveszítsen...
persze h várok rá, csak a f*szom ki van ezzel a sehova nem haladunk tempóval. egész nap ezen pörgök... unom már...
brazilfan írta:Elhiszem neki, hogy nem tudja. Valószínűleg a gyerek fontos szempont lehet a tépelődésében, hiszen nem kalandot keres, hanem komoly, megbízható társat, aki a gyerekkel is ki tud jönni. Sőt, könnyen lehet, hogy ez a legfontosabb szempont a számára, és csak másodlagos, hogy neki, a nőnek, te mennyire jössz be. (Valószínűleg bejössz, ha nem így lenne, azt szerintem már jelezte volna.)
Ha én lennék hasonló helyzetben, először is magamban próbálnám meg tisztázni, hogy valóban akarnék-e egy ilyen kapcsolatot. És ha igen, akkor igyekeznék nem sürgetni a döntését, bármilyen nehéz is kivárni.
nagyjából minden szavaddal egyetértek. szerintem is így gondolkodik. én már tisztáztam magamba, és igen akarnám ezt a kapcsolatot.. épp ezért próbálok türelmes lenni...csak kur*ára nem egyszerű...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.08.02. 16:30:09

Amit én teszek jelenleg:

Nem keresem, megvárom, hogy keressen, tombolja ki magát és hiába jó muri neki most a szórakozás, ami kimaradt az életéből, ezt meg fogja unni...Ha kellek, megtalál, várok pár hetet, max 1-2 hónapot, aztán nem fogom tovább bírni...

Döntsd el, mit szeretnél, várni akarsz rá, vagy nem... várhatsz, de ne sokáig... ha fontos vagy neki, nem fogja megvárni, hogy elveszítsen...
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.08.02. 16:21:23

visca el barca írta:
Cseri írta:Célszerű rákérdezni,mint örlődni. Elmondod,hogy úgy érzed barát státuszban vagy és ez neked nem gyere be,jól érzed-e? De lehet,h csak idő kell neki.
igen, ez már megtörtént, de azt mondja idő kell neki, mert ő sem tudja mit akar. de amugy látni is rajta, hogy tényleg nem tudja.
Elhiszem neki, hogy nem tudja. Valószínűleg a gyerek fontos szempont lehet a tépelődésében, hiszen nem kalandot keres, hanem komoly, megbízható társat, aki a gyerekkel is ki tud jönni. Sőt, könnyen lehet, hogy ez a legfontosabb szempont a számára, és csak másodlagos, hogy neki, a nőnek, te mennyire jössz be. (Valószínűleg bejössz, ha nem így lenne, azt szerintem már jelezte volna.)
Ha én lennék hasonló helyzetben, először is magamban próbálnám meg tisztázni, hogy valóban akarnék-e egy ilyen kapcsolatot. És ha igen, akkor igyekeznék nem sürgetni a döntését, bármilyen nehéz is kivárni.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.08.02. 16:18:09

visca el barca írta:szerelemdoktor rovat! :mrgreen:

hetek óta találkozgatok egy csajjal. tök jól megvagyunk, jókat dumálgatunk meg minden. mondjuk általában én hívom mindig, meg én írok rá, de mindig válaszol, meg mindig eljön velem szinte mindenhova. szó szerint ki van nyalva a feneke, de vhogy az istennek nem bírom elérni, hogy meglássam a szemében a csillogást. szerintetek mi a retkes p.csát lehetne még tenni? látom rajta h jól érzi magát velem, de inkább olyan barát feeling egyelőre ami nekem marha kevés, mert nagyon durván odavagyok érte.

any useful ideas? :roll:
ha nincs szikra, ő fogja megunni... minden csaj ilyen, saját tapasztalat... kicsit szórakozik veled, aztán le fog sz.rni...bocsi...

saját sztori: megtaláltam a lányt, akivel 90%-ban hasonlítunk személyiségre, érdeklődési körre, MINDENRE!!!! Ő is tudja ezt, ki is mondta, hogy velem az egész életét el tudná képzelni... gyakorlatilag elmesélte, hogy hogy gondolja a közös jövőnket...
aztán...rájött, hogy velem csak komoly kapcsolatot tud elképzelni, de egy ideig nem akar komoly kapcsolatot, csak szórakozni, én meg túl fontos vagyok neki, hogy érzelem nélkül d.junk...
Nem akar elveszíteni, de most nem akar velem még összejönni, mert nincs jól... nem várja el, hogy várjak rá, de nem akar elveszíteni... azt meg tudja, hogy nekem a friend zone nem pálya...


szerk: jah igen, én is anyukáról beszélek, aki szeretne még gyereket...és velem, de nem most... szánalmas vagyok, hogy hiszek neki...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2018.08.02. 16:25:48-kor.
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.08.02. 16:13:50

visca el barca írta:szerelemdoktor rovat! :mrgreen:

hetek óta találkozgatok egy csajjal. tök jól megvagyunk, jókat dumálgatunk meg minden. mondjuk általában én hívom mindig, meg én írok rá, de mindig válaszol, meg mindig eljön velem szinte mindenhova. szó szerint ki van nyalva a feneke, de vhogy az istennek nem bírom elérni, hogy meglássam a szemében a csillogást. szerintetek mi a retkes p.csát lehetne még tenni? látom rajta h jól érzi magát velem, de inkább olyan barát feeling egyelőre ami nekem marha kevés, mert nagyon durván odavagyok érte.

any useful ideas? :roll:
2 lehetőséged van szerintem:
1. elmondod,hogy mi a szitu.VAGY bejön neki,örvendés (valószínű nem,mert akkor ő is teperne). VAGY nem jön be és bukó a barátság.
2. nem mondod el,hanem beletörődsz,hogy ez van. VAGY maradtok így,elmentek néha ide-oda. VAGY kikopik az életedből,szépen fokozatosan elfelejtitek egymást.

Tapasztalataim szerint egy nő valamilyen módon mindig kimutatja,ha akar valamit. Legtöbbször pont azzal,ami nálad nincs meg,kezdeményez. Tudom,negatív voltam és elég bántóan egyenes,de az én tapasztalataim ezt mutatják.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.08.02. 16:12:17

Akkor érthető,hogy nem siet,neki első a gyerek,azt is néznie kell,hogy Ő-mármint a gyerek- elfogad-e. Mert,ha nem akkor hiába van rád állva,mint tyúk a langyos takonyra akkor se fog veled semmi komolyba kezdeni.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.02. 16:07:56

Nero. írta:Ez a csaj valszeg csak egy kis tarsasgot akar, de sose band, en tovabbra is tartom hogy az agglegeny eletnel jobb nincs. 8) Persze neha hianyzik az a fajta "szeretet" amit a kapcsolat ad, de sok a stressz meg a balhe, plusz teljesen lefarsulsz a barataidtol, nem mehetsz el bulizni annyit es nem is csajozhatsz, raadasul egy nore meg egy kapcsolatra kolteni kell.
Akkor nem volt jó kapcsolatod... :roll:

Nem veszekszünk, bármikor elmehet a barátaimmal, adott esetbe velem jön. A kapcsolatra költesz, de ha egy ideje együtt vagytok, a 21. században már ő is költ rád, szóval ebből sincsen probléma. Teljesen közös kasszán vagyunk.

Jah nem csajozhatok, de egy percig nem bánod a dolgot, ha jó a kapcsolat.
igen, ez már megtörtént, de azt mondja idő kell neki, mert ő sem tudja mit akar. de amugy látni is rajta, hogy tényleg nem tudja. csak a kérdés, hogy ilyenkor mennyi időt illik adni, mert nem akarok fülig bezeúgni és esetleg hónapokig húzni ezt az egészet, hogy utána essek pofára és csak jobban fájjon
Van hogy kialakul, én is ebben vagyok, mi szerintem jó a fél évet bohóckodtunk így, de ott én voltam a ludas... :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.02. 16:03:06

Cseri írta:Célszerű rákérdezni,mint örlődni. Elmondod,hogy úgy érzed barát státuszban vagy és ez neked nem gyere be,jól érzed-e? De lehet,h csak idő kell neki.
igen, ez már megtörtént, de azt mondja idő kell neki, mert ő sem tudja mit akar. de amugy látni is rajta, hogy tényleg nem tudja. csak a kérdés, hogy ilyenkor mennyi időt illik adni, mert nem akarok fülig bezeúgni és esetleg hónapokig húzni ezt az egészet, hogy utána essek pofára és csak jobban fájjon
Nero. írta:Hat akkor szerintem nem akar semmit.
akkor a mi a sz.rnak kábít? ez vmi hobbi a nőknél? amúgy megjegyzem, hogy nem egy 20 éves csitriről beszélgetünk aki unatkozik, hanem egy 30+-os, gyerekes anyukáról. az meg, hogy "lefarsulok" a barátaimról nem izgat mert nincsenek :D a bulik elhagyása úgyszintén nem izgat, lévé már kinőttem belőlük. "családot" keresek, ezért nem is zavar, hogy van gyereke.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.02. 15:53:26

igen próbáltam már, de nem jártam sikerrel.
Hat akkor szerintem nem akar semmit. Amugy nem ugy kerdeztem, en se vagyok annyira bator amikor le kell kapni valakit, de 2-3 tali utan mar adja magat a helyzet.

Ez a csaj valszeg csak egy kis tarsasgot akar, de sose band, en tovabbra is tartom hogy az agglegeny eletnel jobb nincs. 8) Persze neha hianyzik az a fajta "szeretet" amit a kapcsolat ad, de sok a stressz meg a balhe, plusz teljesen lefarsulsz a barataidtol, nem mehetsz el bulizni annyit es nem is csajozhatsz, raadasul egy nore meg egy kapcsolatra kolteni kell.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.08.02. 15:48:28

Célszerű rákérdezni,mint örlődni. Elmondod,hogy úgy érzed barát státuszban vagy és ez neked nem gyere be,jól érzed-e? De lehet,h csak idő kell neki.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.02. 15:46:59

Nero. írta:Na ne mond hogy ennyi ido alatt meg egyszer se probaltad meg lesmarolni legalabb? :D
látom sikerült megragadni a lényeget. de ha neked ez a fontos részlet, igen próbáltam már, de nem jártam sikerrel. ha orrvérzési smárolnánk valószinuleg "csillogna a szeme" és nem kérnék tőletek tanácsot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.02. 15:45:44

visca el barca írta:szerelemdoktor rovat! :mrgreen:

hetek óta találkozgatok egy csajjal. tök jól megvagyunk, jókat dumálgatunk meg minden. mondjuk általában én hívom mindig, meg én írok rá, de mindig válaszol, meg mindig eljön velem szinte mindenhova. szó szerint ki van nyalva a feneke, de vhogy az istennek nem bírom elérni, hogy meglássam a szemében a csillogást. szerintetek mi a retkes p.csát lehetne még tenni? látom rajta h jól érzi magát velem, de inkább olyan barát feeling egyelőre ami nekem marha kevés, mert nagyon durván odavagyok érte.

any useful ideas? :roll:
Na ne mond hogy ennyi ido alatt meg egyszer se probaltad meg lesmarolni legalabb? :D

A nok bolondok amugy, nekik az jon be ha valaki azt jatsza hogy nem erdekli.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2018.08.02. 15:47:13-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.02. 15:02:07

szerelemdoktor rovat! :mrgreen:

hetek óta találkozgatok egy csajjal. tök jól megvagyunk, jókat dumálgatunk meg minden. mondjuk általában én hívom mindig, meg én írok rá, de mindig válaszol, meg mindig eljön velem szinte mindenhova. szó szerint ki van nyalva a feneke, de vhogy az istennek nem bírom elérni, hogy meglássam a szemében a csillogást. szerintetek mi a retkes p.csát lehetne még tenni? látom rajta h jól érzi magát velem, de inkább olyan barát feeling egyelőre ami nekem marha kevés, mert nagyon durván odavagyok érte.

any useful ideas? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2018.07.30. 22:45:45

Van esetleg itt valaki, aki foglalt nyaralást a Ryanair roomson keresztül? Egyáltalán ha itt foglalok, akkor ez ugyanolyan mint a Wizztours, tehát repjegy+szállás benne van az árban? Köszi előre is!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.29. 00:56:04

Én mondjuk elvből nem szerencsejátékozok, szóval velem nem történhet meg.

Ha viszont úgy jutnék ekkora összeghez, hogy az jogilag és erkölcsileg is rendben van, akkor megvalósítanám - vagy legalábbis megpróbálnám - az egyik nagy álmomat, egy önfentartó (ha nem is teljesen, de közel) farmot lértehozni. Ennek több oka is van, egyrészt eléggé megundorodtam a társadalomból, ezért szívem szerint minél jobban elvonulnék belőle, de erre egyelőre nincs lehetőségem. Másrészt a bolti élelmiszerkben egyáltalán nem bízok, de jelenleg nincs más választásom, mint azt enni. A harmadik az állatok védelme. Persze ezek is le lennének vágva és el lennének fogyasztva, de addig egészen más életet élhetnének, mint a nagyüzemben elképesztően borzalmas körülmények között tartottak. Ha működne a dolog, természetesen jótékonykodnék is, a megtermelt élelmiszerből adnék a rászorulóknak.

Van egy kis kertünk, és ennek ilyenkor nyáron érzem a pozitív hatását, az itt megtermelt zöldség-gyümölcs lényegesen jobb, mint a bolti, és nemcsak ízben, sokkal energikusabbnak, vitálisabbnak érzem magam. Rében mamámnál állataink is voltak, de miután meghalt, el lett adva a ház, most már nem lenne hely nekik. A piacokon pedig tapasztalataim szerint sok a csaló, lehet, hogy BP-n nem, mert ott szigorúbban ellenőrzik, de kisebb városokban általában ugyanaz a silány minőség található meg, mint a boltokban, csak még jóval drágább is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.27. 17:35:30

Augusztus 11-től indul a Spíler 2.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.07.27. 12:40:47

visca el barca írta:én tuti meghülyülnék ennyi pénztől :D
Ugyanez...kb. 5 évet adnék magamnak, megenne az élet, így se vagyok semmi, de kimaxolnám a hedonizmus fogalmát.

Én két dolgot vennék magamhoz, a bankkártyát meg az útlevelet, fognám a családomat, a barátaimat és azok családját és mindig más választ, h hova menjünk, mindezt addig, amíg meg nem unjuk.

Aztán nyitnék egy pubot vagy éttermet valahol, de lehet h többet is a világban, mindezt hobbiból csak. A maradékot olyan vállalkozásokba tenném, aminek a hozadékából megélek.
Válasz küldése