Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.07. 11:00:16

balinteer írta:A háttérből szurkoltam VEB-nek, kar, hogy nem jött össze
köszi :mrgreen: ne sajnald majd lesz másik. ha meg nem, maradok továbbra is egyedül, 7 éve nyomom szingliként még 1-2-t kibírok :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2018.08.06. 21:57:42

A háttérből szurkoltam VEB-nek, kar, hogy nem jött össze, de nagyon jo volt itt olvasgatni a tapasztalatokat, véleményeket. Bar en meg fiatalabb vagyok, de hányok azoktól a lányoktol akik követik korunk legnagyobb ökörségét, "nem írnak vissza". Amióta divatba jött az online kommunikáció ezt nem tudom hova tenni. Persze par nap utan en is szívesen törlöm beléjük a labam, de nem tudom miért nehéz ket szót írni mondjuk egy sima kérdésre.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2018.08.06. 19:23:46

VEB-nek "speciálba":

https://www.youtube.com/watch?v=nQ-2H8JGDOk

Túl leszel ezen is, meg még lesz is ilyen, de előbb utóbb megtalálod az igazit.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.06. 17:54:47

recrea írta:Erre pedig az a válasz, h az emberek alapvetően nem tudnak szemtől szembe “nem”-et mondani a másik félnek, inkább a könyebb elhajlás felé mennek, kerülik a konfliktushelyzetet. Másrészt szakítani azok szoktak, akik előtte jártak is.
hát, én csak magamból indulok ki, én mindig megmondtam szemtől szemben az illetőnek, hogy vége és hogy miért. lehet naiv vagyok és azt hiszem mindenki ilyen...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.06. 17:45:40

visca el barca írta:
recrea írta:Te ne ítélkezz felettem, meg ne engem ossz vagy rám legyél megsértődve
dehogy osztalak, csak nem értem ebben a fajta szakításban mi az élvezet az adott fél részéről...
Erre pedig az a válasz, h az emberek alapvetően nem tudnak szemtől szembe “nem”-et mondani a másik félnek, inkább a könyebb elhajlás felé mennek, kerülik a konfliktushelyzetet.

Másrészt szakítani azok szoktak, akik előtte jártak is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.06. 17:34:52

recrea írta:Te ne ítélkezz felettem, meg ne engem ossz vagy rám legyél megsértődve
dehogy osztalak, csak nem értem ebben a fajta szakításban mi az élvezet az adott fél részéről...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.06. 16:34:59

visca el barca írta:
recrea írta:tűnt már el hirtelen nő
les*arom, tűnjön el, csak ne ilyen gerinctelen módon h letilt faceről, sms-re, hívásra meg nem válaszol. lehet h ez nálad menő, meg te is ezt csinálod, sztem meg egy s*ar alak az ilyen aki annyira nem képes hogy 5 mp alatt bepötyögjön vmit fészen h figy ezért meg azért nem kellesz és ne zaklassál hello. durva nagy elvárás ám ez...
Te ne ítélkezz felettem, meg ne engem ossz vagy rám legyél megsértődve, mert te beszerelmesedve elszúrtad a csajt, világosan leírtam, h kell ezekkel (elnézést, velük) bánni, csesztél rá. Ha meg nem ír vissza, akkor essen le neked, h nem akar tőled semmit, hiába hívod meg írsz neki SMS-t, átmész zaklatóba. És az ciki.

Én is beszélgettem eggyel pár hetet, facen, telefonon is órákat...egyik napról a másikra nem válaszolt teljesen indokolatlanul, írtam valami vicceset meg egy kérdőjelet, h akkor mi a malac farka van, azóta semmi. Másik ugyanez. De nem hívom, nem írok SMS-t, nem írok többet facen, ha véletlen majd ír (mert szoktak ám), akkor majd leírom neki, h ez a hajó elhagyta már a kikötőt.

Az vesse rá a másikra a követ, aki makulátlan, ne gyertek itt nekem ezekkel az álszent dumákkal, én egyenes ember vagyok, vannak itt páran a fórumon, akik ezt tudják, de nem élek álomvilágban.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.08.06. 15:43:23

visca el barca írta:
sztem meg egy s*ar alak az ilyen aki annyira nem képes hogy 5 mp alatt bepötyögjön vmit fészen h figy ezért meg azért nem kellesz és ne zaklassál hello.

+1

Az a baj, ez manapság tényleg durva elvárás.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.06. 15:38:55

recrea írta:tűnt már el hirtelen nő
les*arom, tűnjön el, csak ne ilyen gerinctelen módon h letilt faceről, sms-re, hívásra meg nem válaszol. lehet h ez nálad menő, meg te is ezt csinálod, sztem meg egy s*ar alak az ilyen aki annyira nem képes hogy 5 mp alatt bepötyögjön vmit fészen h figy ezért meg azért nem kellesz és ne zaklassál hello. durva nagy elvárás ám ez...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.06. 14:10:30

Olyan álszenten írtok, mintha férfi ember még sosem szabott volna át nőt :D felszíni ismeretség után mindenki életéből (főleg mióta online világ van) tűnt már el hirtelen nő, én is tűntem már el, mert egyszerűbb volt és/vagy akadt jobb, nem kell ezen fennakadni...én meg senkit nem fogok “zaklatni”, értem a nemet.

Túlpörögted veb, várható volt. Nem ismerem a sztorit, de azért nem véletlen szoktak valakit letiltani faceről.

Fecooo, olvasva a sztoridat, erősen elgondolkodom róla, h ki a hülye a történetben :D :mrgreen:
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.08.06. 13:43:09

Rengeteg ilyen sztorit tudnék én is mesélni.
Életem szerelme 3 és fél éve dobott ki a - volt - legjobb barátom miatt. Azóta nem volt egy kapcsolatom sem, egyszerűen nem bírok ránézni egy nőre sem, mert mindegyiktől a gyomorgörcs keringet, hogy vajon mikor b*sz át.

Próbálkoztam pedig, kétszer is lehetett volna valami, de:

1) az első kihasznált és mindig csak akkor keresett, amikor kellett neki valami, amikor én közeledtem akkor mindig :
-dolga volt
-dolgozik (nem dolgozott)
-már megbeszélte barátnőjével
-fáradt
-stb..

2) a második pedig most történt a napokban. kb 6 éve nagyon egy hullámhosszon voltunk egy lánnyal, és én szakítottam meg a kapcsolatot, mert elköltöztem messzire stb stb.. és valahogy kihalt a kapcsolat. nagyon szerettünk együtt lenni, beszélgetni minden, aztán a napokban gondoltam felélesztem a kapcsolatot. Nagyon örült látszólag, hogy felkerestem, elmondta, mennyire szeretett velem beszélgetni, egy csomót írt, majd megkérdeztem milyen napja volt, megnézte és nem válaszolt. :lol:

Ennek 4 napja, ezen már csak nevetni tudok.
Vagy én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy tényleg minden nő ilyen gerinctelen?
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.06. 12:58:54

MessiNeymarSuarez írta:1., Addig is megoldás: Csinálsz egy másik profilt, és azon úgy elküldöd a büdös 3.14-csába hogy azt is megbánja hogy világra jött :lol:

2., Az viszont tényleg szomorú, hogy manapság sokan nem ismerik azt hogy illik egyenesnek, és kicsit gerincesnek lenni,
1. én nem ilyen vagyok.

2. soha nem értettem az ilyen embereket... mind, nem is fogom, meg nem is akarom..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.08.06. 12:34:24

visca el barca írta:
de érted... legalább annyi tartás lenne benne, h írna egy üzenetet messengeren/küldene egy smst/fehívna, hogy figyelj, meggondoltam magam, egyedül akarok lenni, vagy túl csóró vagy hozzám, vagy találtam magamnak mást... de nem b+, letilt facebookról meg a telefont kinyomja. hetekig nyaltam a seggét és ennyit érdemlek... :(
Annyi, de annyi sztorit tudnék mesélni...

Nah jó egyet:

tavaly januárban összejöttem egy csajjal, hirtelen találkoztunk egy héten belül 5x. Utána el kellett mennie egy hónapra Pestre tanfolyamra és alig találkoztunk, de beszéltünk mindennap. január végén volt a születésnapja, megkapta a nagy meglepit, pincér hozta ki a rózsát, pezsgőt (én retardált marha...), jól esett neki, minden hepi...
letelt az 1 hónap, találkoztunk valentin napon is... gyanús volt, hogy vmivel visszafogottabb, előadta, hogy hirtelen kéne neki 15 rugó, nem tudja honnan szerezzen. Én vadbarom felajánlottam neki, ő kis noszogatásra, de elfogadta...
Nem kerestem a következő napon, vártam, hogy hívjon. Két nappal később írt fácsén, hogy elmúlt a varázs, már érezte korábban, hogy nem az igazi a dolog, de még nem akart szólni. Többé nem vette fel a telefont... (de azért elfogadta a pénzt, mikor már tudta, hogy szakítani akar...)
Pár hónappal később megtudtam, hogy összejött egy volt alkesszal (tudom, hogy az, ismertem a srácot...) eltelt egy év, megint szülinapja volt, én nem írtam neki, de ő igen: "köszönöm a tavalyi szülinapomat!" Nem reagáltam erre, gondoltam magamban wtf volt ez az üzi...
Két hónappal később rám írt, hogy haragszom-e még rá.. mondom nem, de mit számít neki, hisz úgyse találkozunk többet... "gondolom, nem jöhet szóba nálad semmi". Mondtam neki, hogy nem lett nekem teljesen közömbös. "újra belém tudnál szeretni? Lehetne tiszta lappal kezdenünk?" Mondtam, hogy nincs kizárva...
Beszélgettünk egy kicsit, elköszöntem tőle telón. Két nappal később írt üzit, hogy jobb lesz, ha ott folytatjuk, ahol abbamaradt, külön utakon... =D> =D>

Nem töröltem az ismerősök közül, most a napokban rakott fel képet az új pasijával, aztán megjelent az idővonalon egy bejegyzés: "kapcsolatban május 22 óta" (láthatóságnál a fogaskerékkel... :D alig átlátszó, hogy tiltásban tartott, hogy ne láthassam, hogy bepasizott...)

Szánalmas a csaj, de én is, hogy hittem neki... most is írt a születésnapomra, de arra nem méltattam, hogy megköszönjem neki...

A lényeg: a nők egyformák...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.06. 12:22:08

Veidt_madridista írta:https://www.youtube.com/watch?v=qpy03ddniMI 0:43
az öreg tudja :)
https://youtu.be/ckWh1bCwzTc?t=4m1s" target="_blank
:D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.06. 12:21:32

visca el barca írta:
de érted... legalább annyi tartás lenne benne, h írna egy üzenetet messengeren/küldene egy smst/fehívna, hogy figyelj, meggondoltam magam, egyedül akarok lenni, vagy túl csóró vagy hozzám, vagy találtam magamnak mást... de nem b+, letilt facebookról meg a telefont kinyomja. hetekig nyaltam a seggét és ennyit érdemlek... :(
Sajnos ez ilyen...Sajnálom.
Van egy kiváló írás a jelenségről, majd előásom és belinkelem ha megtalálom, elég sok igazság van benne, még akkor is ha néha túlzásba is megy.

Addig is megoldás: Csinálsz egy másik profilt, és azon úgy elküldöd a büdös 3.14-csába hogy azt is megbánja hogy világra jött :lol:

Hogy ez miért jó?
1. tied az utolsó szó, ahelyett hogy ő nyeregben érzi magát hogy letiltott, majd megkapja neki a szöveget ami jár
2. ki tudod zárni azt hogy esetleg nem ő tiltott le, hanem egy vicces kedvében lévő ismerőse.(akadt már nálam is nem egyszer, amikor már majdnem fejszével indultam az illetőhöz, aztán kiderült hogy egy vicces kedvében lévő kretén barátnője/haverja gondolta hogy letilt a profiljából az illető tudta nélkül, mert miértne..)

Az viszont tényleg szomorú, hogy manapság sokan nem ismerik azt hogy illik egyenesnek, és kicsit gerincesnek lenni, az ember loholhat utánuk aztán azt kapja hogy egyszer csak vissza sem írnak, vagy letiltanak, és nézhet az ember hogy most mi van.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2018.08.06. 12:23:23-kor.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.08.06. 12:18:28

Veidt_madridista írta:https://www.youtube.com/watch?v=qpy03ddniMI 0:43
az öreg tudja :)
Ahányszor újra nézem annyiszor kell nevetnem rajta :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.06. 12:11:22

hajnesz írta:Sajnos recreànak lett igaza. Ott cseszted el, hogy azt hitted ő más.
hát pedig abszolut nem ilyennek tűnt, nem véletlenül nyomultam rá
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.08.06. 12:06:35

https://www.youtube.com/watch?v=qpy03ddniMI" target="_blank 0:43
az öreg tudja :)
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.08.06. 11:59:35

Sajnos recreànak lett igaza. Ott cseszted el, hogy azt hitted ő más.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.06. 11:53:28

Fecooo írta:
visca el barca írta:igen, nekem is az volt a cél, hogy ne lássam tovább az üzeneteket, de unokahugom megoldotta

retkes *****.
látom nem sokáig bírtad... én se hiszem, hogy huzamosabb ideig bírni fogom a várakozást...
de érted... legalább annyi tartás lenne benne, h írna egy üzenetet messengeren/küldene egy smst/fehívna, hogy figyelj, meggondoltam magam, egyedül akarok lenni, vagy túl csóró vagy hozzám, vagy találtam magamnak mást... de nem b+, letilt facebookról meg a telefont kinyomja. hetekig nyaltam a seggét és ennyit érdemlek... :(
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.06. 11:41:08

visca el barca írta:gyerekek...

facebookon le tud úgy tiltani vki h üzenetet se tudjak neki küldeni? írnék valakinek, erre a rendszer kiírja, hogy "ő jelenleg nem elérhető".
Igen, le lehet valakit teljesen tiltani(nem látod se a profilját, se semmit mintha nem létezne), és le lehet tiltani úgy, hogy lásson az illető, ha ismerősök vagytok akkor azok is maradtok de írni ne tudjon.
Ez a leghányadékabb megoldás amúgy. "Ne merészelj írni, letiltom az üzicskét hogy ne tudj írni, de azért lájkolgass, meghagylak ismerősnek hogy szórd a lájkcsikat nekem hogy híresnek tűnjek" [-X
Na meg maga a Face is hülyének néz, legalább írná azt hogy" ez a gerinctelen genyó letiltott mert hang megmondani az igazságot", és nem azt hogy "jajj nagyon sajnáljuk de nem elérhető"

Az üzenetek megmaradnak(ha csak nem törlöd te magad őket), csak az üzenetekbe be kell menni külön és visszagörgetni.
Kedvencem hogy ha valaki letilt, még vagy 2 napig azt mutatja a Chat hogy fent van az illető és online, mintha le se tiltott volna... :roll:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.08.06. 11:31:21

visca el barca írta:igen, nekem is az volt a cél, hogy ne lássam tovább az üzeneteket, de unokahugom megoldotta

retkes *****.
látom nem sokáig bírtad... én se hiszem, hogy huzamosabb ideig bírni fogom a várakozást...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.06. 11:25:55

igen, nekem is az volt a cél, hogy ne lássam tovább az üzeneteket, de unokahugom megoldotta

retkes *****.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.08.06. 09:44:10

Azt màr nem tudom.
Ha jól emlékszem nekem az összes előző üzenet elveszett a csajjal, úgy nézett ki az egész,mintha sose beszéltünk volna + ugye ráírni sem tudsz :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.06. 09:35:25

hajnesz írta:Igen,le lehet úgy is tiltani embert....
és utána azt a chat panelt ki lehet törölni valahogy? mert magán a chat ablakon hiába nyomok rá a beállításokra (az a kis fogaskerék) nem jelenik meg a szokásos menüsor h törlés, szin modositasa stb
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése