Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.08.15. 15:04:08

MatyiG írta:Csak szerintem fog nyerni ma az Atlético?
Szerintem is ,nem érzem a Realban,hogy idén ki fogja a gólokat hozni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.15. 14:36:24

Csak szerintem fog nyerni ma az Atlético?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.15. 14:18:18

Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.10. 14:49:09

de ezek a hülye nevek amit állandóan választ magának :lol: rutinkezelés :lol: istenem, valamelyik moderátor számolja, hogy hányszor lett már innen kitéve? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.10. 14:46:51

Rinku írta:
rutinkezeles írta:tömény fos
Neked nem rutin kezelés kell, hanem tartós napi 5x-i seggtisztítás, mint Buttersnek, amikor "szellemet" látott Cartman képében. :) Nyomorult gyökér. :D

Ne szídd már, csak beköszönt elismerni a klubot

(kicsit módosítva)
:mrgreen:
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.08.10. 14:40:10

rutinkezeles írta:tömény fos
Neked nem rutin kezelés kell, hanem tartós napi 5x-i seggtisztítás, mint Buttersnek, amikor "szellemet" látott Cartman képében. :) Nyomorult gyökér. :D
Football, bloody hell. /SAF/
rutinkezeles
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.08.10. 14:23:33

2018.08.10. 14:37:04

Sziasztok!

1 hsz erejéig jöttem csak, annyit szeretnék mondani, hogy a Barcát tartom a legjobb klubnak a világon.

Ennyit lettem volna, üdv nektek és további szép napot!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.10. 14:19:53

Halfkey írta:
Chino írta: Van különbség az olyan fiatalítás között, hogy volt/van egy 20/21 éves Dembélé, minthogy, ilyen Vinicius/Llorente/Theo/Ceballos-féle emberektől egyszerre várni, hogy padról beszállva vagy kezdőként segítsenek. A brazil tavaly még a Castillaból sem nagyon tudott kiemelkedni, most volt egy olyan előszezonja, ahol voltak bíztató momentumai és már egy Realban ő lenne az erősítés!? Ennyi erővel nálunk Puig már mehetne a kezdőbe.
Olyan csapatból mondjuk nem egyszerű kiemelkedni, amelynek nem vagy tagja :D

stimmt. :lol:

Mondjuk én Ceballosra leszek kíváncsi, Lop biztos tzolni fogja. Nagyon tehetséges, nem bántam volna, ha idejön, nagy kérdés lesz, hogy ki tud-e majd bontakozni. Ha igen, nagyot fog vele a Real és nem kell Modric helyére majd sztárigazolás.
Forca Barca!!!!
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2018.08.10. 14:12:31

Chino írta: Van különbség az olyan fiatalítás között, hogy volt/van egy 20/21 éves Dembélé, minthogy, ilyen Vinicius/Llorente/Theo/Ceballos-féle emberektől egyszerre várni, hogy padról beszállva vagy kezdőként segítsenek. A brazil tavaly még a Castillaból sem nagyon tudott kiemelkedni, most volt egy olyan előszezonja, ahol voltak bíztató momentumai és már egy Realban ő lenne az erősítés!? Ennyi erővel nálunk Puig már mehetne a kezdőbe.
Olyan csapatból mondjuk nem egyszerű kiemelkedni, amelynek nem vagy tagja :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.10. 13:11:48

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta:Amúgy 3-4 Atleticos év után mennyire necces a Realba igazolni, a legnagyobb riválishoz?

Nem fog ő is kapni ezért?
de

A szurkolókat arra kérik, mindenki fáradjon be a hozzá legközelebb eső IKEA-ba, és vásároljon néhány száz forintért egy plüsspatkányt, amelyet a pályára dobnak, amikor meglátják Real-mezben Courtois-t
Nem is csoda azok után hogy a 2014-es bajnoki ünnepléskor rendesen beszólt a Realnak, most meg már a címert csókolgatja. :lol:
Navas szerintem rendkívül alulértékelt, hányszor mentette meg már a hátsójukat BL-ben is hatalmas bravúrokkal, ehhez képest folyton azon voltak hogy a nyakára hozzanak egy másik kapust aki marketingben jobb lehet.


Thiagonak nagyon nem örülnék, azzal elég rendesen be lennénk oltva, hogy egy volt Barcást sikerülne megszerezniük.
Thiago részéről bizonyos részben megértem, elvégre miért ne mutatna be Bartoéknak(főleg Segurának) ha szerintük azért nem jöhet vissza mert egyszer már elment?!Másrészt ott van Lópete is, akivel jóban van.

Másodrészből pedig szerintem egy igazi Barcásnak, Barca nevelésnek kell lennie egy olyan tartása, hogy nem megy a legfőbb riválishoz, és ez fordítva is így van.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.10. 13:04:46

Cestus írta:Elképzelhető, hogy Thiago a Realba kerül Romero szerint. Mi lesz itt... :D :D
hajjaj egy hétig tolják majd itt egyesek a siratóst :D vigyék. túl nagy erősítés nem lesz, majd béllel jól ellesznek a betegszobán :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.10. 12:49:16

Elképzelhető, hogy Thiago a Realba kerül Romero szerint. Mi lesz itt... :D :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.08.10. 10:48:19

Megmondom lehet én vagyok a hülye de nem értem Realt.

Elmegy CR. Végül is logikus lépés CR, a Real és a Juve részéről is.

A Real fullra kihasználta a CR brandet, kb. kimaxolta és bőven kerestek rajta. Roncsi nem tudta kizsarolni már azt a pénzt amit akart, a Juve kifizette és 33 évesen meg mindig kulcsember lehet egy olyan csapatban ami a BL címre esélyes lehet. A Juve BL-t akar nyerni, másképpen mindig csak Európa egyik jó csapata lesznek, Roncsi meg most akárhogy nézzük nagyobb márka mint a Juve. Roncsiban még lehet 3 jó év, ezalatt örök olasz gólkirály lesz, ha pedig jól jön ki a lépés akkor leeshet a BL cím is. Másrészt a fiatal játékosoknak akármennyire is utálom az ő hozzáállása példa értékű lehet. Egy Dybala egy Douglas Costa óriásit fejlődhet vele, másrészt megmutatták a világnak bárkit meg tudnak venni. Oké ez eddig rendben van.

De a Real góljainak évente az egyharmadát Roncsi lőtte. Ez kb. 30 bajnoki meg vagy 10 BL gól. Azért ez nagyon combos statisztika. Akárhogy nézzük ez copy ugyanaz hogyha Messi kiesik nálunk nekünk is elszáll a góljaink egyharmada. Na ki fogja ezt ott megrúgni? Bale? Aki szerintem egy marha jó játékos. Angol ligába. Sose fogja érezni úgy ezeket lyukra futásokat berobbanásokat mint CR. Ő arra való megkapja szélen lendületből ráviszi a védőre átmegy rajta dirrr. Benzema? Aki 10 esetből 8x nettó emberhátrány és egy jó meccsre jön neki öt ahol semmit nem csinál?

Ez az Asensio, Mayoral, Vázquez, vonal ez mind szép és jó sőt Asensio szerintem kifejezetten irigylendő, ha pedig ez a Vinícius Júnior olyan lesz mint gondolom akkor hű, de CR-től még messze vannak. Ráadásul hasonló szituba vannak Modric esetében, mint mi Xavi, Iniesta vonalán voltunk. Ha kiesik senki nem tudja pótolni a keretből.

Nekik most rohadtul kéne egy irányító aki egy-két éven belül beáll Modric helyére, kéne egy csatár, mert kiesett évi 40-45 gól, meg szerintem egy belső védő mert ha Ramos vagy Varane megsérül ott sincs pótlás.

Ezzel szemben egy top ötös kapus mellé vesznek egy másik top kapust.

Nem mintha zavarna mert szerintem gyengülnek, de nem értem mit csinálnak.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.10. 09:44:22

MessiNeymarSuarez írta:Amúgy 3-4 Atleticos év után mennyire necces a Realba igazolni, a legnagyobb riválishoz?

Nem fog ő is kapni ezért?
de

A szurkolókat arra kérik, mindenki fáradjon be a hozzá legközelebb eső IKEA-ba, és vásároljon néhány száz forintért egy plüsspatkányt, amelyet a pályára dobnak, amikor meglátják Real-mezben Courtois-t
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.10. 09:20:39

miro. írta:
visca el barca írta:
a juveban majd scsesnyi a románál meg a svéd válogatott olsen.
Szerintem a Perin fog a Juvéban.

Kane - Érte bejelentkezett egyáltalán a Real? Szerintem illett volna oda, bár lehet neki is csábító volt, hogy tud a hazájába is jópénzért focizni.
Aahh, inkább akkor Lewandowski..De nálam Icardi lenne a top1.
Nekem Icardi egy kicsit túlfújt játékosnak tűnik. A tavalyi éve gólok tekintetében nagyon jó volt, de első számú gólfelelősként azért nem vágnám hanyatt magam tőle. Amellett nemzetközi szinten még semmit sem bizonyított, van pár EL meccse de kb. annyi, a válogatottban pedig még a padon se sűrűn van.
Szerintem Lewa jobb megoldás lenne, azt a szintet/gólátlagot ő is lehozná és rövidtávra is jobban kijönnétek belőle, mert nem hiszem, hogy évekig egy Benzema-Icardi duóval akarjátok megoldani a csatárkérdést, a lengyel pedig rutinos csereként 2-3 évig bőven jó lehet, kb. mint nálunk anno Larsson. Arról nem is beszélve, hogy kb feléért, de talán harmadannyiért is hozható lenne Lewa, mert az argentín baromira fel lett hypolva, 100-120 millió alatt biztosan nem engedik el, a Bayernnél meg nem is ragaszkodnak annyira hozzá, 30-40-ért sztem vihető. Ha jól tudom már lejárt a 100 millás kivásárlás.
Ilyen piaci kínálat mellett nem hiszem, hogy hosszútávra kellene beilleszkedni, az argentínt pedig nem valószínű, hogy 1-2 szezonra vennétek.
miro. írta:Vicc ez az átigazolási. Majd most feldobták még Marcelot is mint lehetséges távozót. Akarja a Juve. Nagy lenn egy Luka meg Marci dobbantás. Kellene még akkor két kapus..
Amúgy amennyire biztos voltam benne, hogy Modric marad, annál elképzelhetőbb már hogy tényleg lécel. Mindenre gondoltam volna csak erre nem. Az tűnik inkább aggasztónak, hogy a horvát még nem szólalt meg, pedig már nincs szabin, szóval lehet, hogy ő is gondolkozik a dolgon. Vagy volt valami érdemi hozzáfűznivalója ehhez? Annyira azért nem követem a Real dolgait. Ha mégis dobbantana, akkor még jobban foghatnák a fejüket Perezék, hogy elengedték Kovacicot. Mondjuk biztos megpróbálnának akkor egy bombaigazolást, de mi tudjuk legjobban, hogy nem egyszerű. Hasonlóó típusban talán leginkább Thiago elérhető, de őt meg a múltja miatt lenne nehéz. Ha pedig valami Pjanic/Verratti-félét vinnének komolyan zsebbe kéne nyúlni, és a fizetése se lenne kevés.
A Real azért van nehéz helyzetben mert elsősorban nekik kell játékos, így az eladó klubok diktálhatnak, inkább ők vannak előnyben.
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.09. 23:31:39

Semleges terepen tárgyalnak vagy Icardi ott nyaral? ...
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.08.09. 18:30:05

visca el barca írta:
a juveban majd scsesnyi a románál meg a svéd válogatott olsen.
Szerintem a Perin fog a Juvéban.

Kane - Érte bejelentkezett egyáltalán a Real? Szerintem illett volna oda, bár lehet neki is csábító volt, hogy tud a hazájába is jópénzért focizni.
Aahh, inkább akkor Lewandowski..De nálam Icardi lenne a top1.



Vicc ez az átigazolási. Majd most feldobták még Marcelot is mint lehetséges távozót. Akarja a Juve. Nagy lenn egy Luka meg Marci dobbantás. Kellene még akkor két kapus..

A Libertad Digital arról számol be, hogy a Real Madrid képviselői Rómában tartózkodnak, hogy Icardi átigazolásáról tárgyaljanak.

A Real Madrid régóta figyeli a 25 éves támadót, aki most kifejezetten Julen Lopetegui kérésére érkezne, mivel nem számol Raúl de Tomas-szal.

Az argentin kivásárlási ára 100 millió euró, ugyanakkor érkezésével kérdéses mi lesz Borja Mayoral sorsa.
Naaa talán... :!:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.09. 15:59:56

recrea írta:Off: Juvéban/Rómában pl ki fog védeni?
a juveban majd scsesnyi a románál meg a svéd válogatott olsen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.09. 15:42:38

Navas lépni fog, nem kérdés, túl jó kapus ő ahhoz, h a padon üljön szezonokon keresztül, mondhat bármit, fizuja se lehet horribilis, amit más ne fizetne ki.
Off: Juvéban/Rómában pl ki fog védeni?
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.08.09. 15:33:30

Roppant érdekes ez a nyár. Elmegy Cristiano. Nem gond,jön más a helyére és win-win helyzet. -> nem jön más.
Elmegy Kovacic,mert egy 33 éves Modriccsal nem akar megküzdeni. -> pussy
Jön Courtois. Nézzük úgy,hogy top5 kapus érkezett 35 millióból. Így jó vétel,hisz fele ilyen tudású játékosok keringenek a piacon dupla áron. Navas maradni akar és küzdeni. Egyfelől dicséretes, másfelől kialakítja a kapuskérdést. Úgy gondolom,be kellene látnia,hogy bármennyire is madridista,elég jó ő ahhoz,hogy egy Arsenal,Roma,Dortmund,stb csapat kezdő hálóőre legyen.
Az,hogy előre nem érkezett túlárazott játékos,azt meg tudom bocsájtani. Hisz akkor évekig betonozott helye lenne és az igazi erősítés lehetetlenné válna. Remélem,jövőre így megérkezik a csapat új sztárja ( nem Neymar).
A Real fő problémája,hogy nagyrészt Ronaldonak hála,nem volt kellő csapatjáték és letámadás. Ez most megváltozhat és meghozhatná akár azt a konzisztens,erős játékot,ami kiélezetté tenné a bajnokságot. Úgy látom az esélyeket,mint ti egy évvel ezelőtt. Bármit nyer a Real,már nem csalódás a szezon.
BL-Kupa: legjobb 4
Bajnokság top2.
Szuperkupa,klub vb győzelem. Ezzel elégedett lennék.
Avatar
rwin
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.07.17. 10:49:59

2018.08.09. 14:31:09

Nyiri81 írta:Egyébként még 1 hét van az átigazolásból és simán lehet hogy hoznak valami jó támdatót. De kérdés hogy kit.
A spanyoloknál csak 3 hét múlva zár az átigazolási szezon.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.08.09. 13:42:35

Perez azért nem fiatalít és izgul új igazolások terén, mert tudja hogy nem játékosokat kell venni hanem bírókat :D BL-ben főleg :D - Jó ez elég suttyó hozzáállás volt így elnézést kérek.

Egyébként még 1 hét van az átigazolásból és simán lehet hogy hoznak valami jó támdatót. De kérdés hogy kit.
Csak is Puyol
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.09. 12:36:04

MessiNeymarSuarez írta:Amúgy 3-4 Atleticos év után mennyire necces a Realba igazolni, a legnagyobb riválishoz?

Nem fog ő is kapni ezért?
Szerintem annyira nem fogja izgatni az Atléticosokat hosszútávon. Nem madridi spanyol, nem saját nevelés, nem klublegenda. Eleinte talán fog kapni, de aztán majd megunják az utálkozást a szurkolók.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.08.09. 12:11:36

teljesítménytől függ. amúgy nem Atmás volt csak kölcsönbe volt ott. engem pl nem érdekel de biztos van olyan fanatikus akinek csorog a nyála. Raúl is Atma nevelés volt nekem mégis all time kedvencem. szerintem ezek nem számítanak. ha mondjuk 10 év után menne a riválishoz az meredek de ez szerintem nem az. anno ha DDG összejön szerintem a kutyát nem érdekelte volna hogy volt az Atmában is
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.09. 11:59:10

Amúgy 3-4 Atleticos év után mennyire necces a Realba igazolni, a legnagyobb riválishoz?

Nem fog ő is kapni ezért?
Válasz küldése