Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.08.09. 15:30:22

lics írta:
Varatrix írta:A mundo szerint gomes, és Mina is már orvosin van evertonéknál... [-o<
Az új 2.kedvenc csapatom. Hozzáteszem, nagyon kiváncsi leszek Gomesre ott mit produkál.
Kajak tennék nekik egy ajánlatot, hogy 30-35 millió font (attól függően ki és mennyire van beszívva itt, a fórumon) és vihetik Gomest, Pacot és három kamion Estrella Dammet. Szerintem még ki is fizetnék...
Football, bloody hell. /SAF/
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.08.09. 15:15:21

Varatrix írta:A mundo szerint gomes, és Mina is már orvosin van evertonéknál... [-o<
Az új 2.kedvenc csapatom. Hozzáteszem, nagyon kiváncsi leszek Gomesre ott mit produkál.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.09. 15:10:50

A mundo szerint gomes, és Mina is már orvosin van evertonéknál... [-o<
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.08.09. 14:20:35

Chino írta:...
Tudomásul kell venni akire a PSG ráteszi a kezét annak vége.Ha kell nekik örökre ott marad.Senki nem tud tőlük igazolni.Nemcsak mi senki!

Verratti, Raibot.

Ezzel szemben bármikor képpessek a Világ pénzét kitenni egy olyan játékosért akit akarnak és az ilyen zsoldos mentalítású Neymarokar bármikor elcsábítják évi 30 millió eurós fizukkal még Európa top 3 csapatából is.

Remélem az életbe nem lesz belölük amúgy semmi és a sejkek egyszer megunják a reallife FMet mert amúgy szerintem ez a focinak marhára nem tesz jót.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.09. 14:04:31

Feast4 írta: Azt is vedd bele, hogy idejött lesérült hónapokra. Nem is volt játékos a posztján, felállást váltottunk, mire visszajött nem volt helye a csapatban, ráadásul megint rásérült, a játékot se tudta megszokni, meccshiányos volt mire elkezdett menni neki vége a szezonnak. Csoda, hogy a VB-re vitték.

Mindenki azon pörög, hogy Mbappét kellett volna megvenni.

Azért azt is vegyétek bele, hogy marha nagy Real fun szóval ez nehéz lett volna, másrészt egy olyan bajnokságban királykodik, ami azért a 4 topligánál jóval gyengébb. A VB-je patent volt és óriási tehetség (játékos most már szerintem) , de nem tudhatjuk, nem e ez történt volna vele is itt.

Ha visszaemlékeztek Neymar első szezonja is eléggé döcögött...

Viszont, ez a Mina, Gomes probléma de jó lenne ha megoldódna ma... :shock:
Ráadásul Mbappé is inkább középen érzi jól magát, de inkább az ára a probléma. Még a Real sem tudta megvenni, akiknek pedig úgy kéne mint egy falat kenyérés pénzük is van, akkor mi hogy tudtuk volna megszerezni a PSG-től.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.08.09. 13:51:13

hajnesz írta:
Stalkyard írta: Szerencsére nem te hozod ezeket a döntéseket. :D
Akárki is hozza a döntéseket, Dembelének fel kell gyürnie a nadrág szárát, ha komolyan gondolja, hogy itt kezdő lesz :D Tavaly, egy bőven gyengébb keretben nem volt standard, idén ezerszer nehezebb dolga lesz, s nem csak Malcom miatt :D
Viszont, alig várom már a szezonkezdetet, már kezd hiányozni a nagy sirás Dembouz-Samper-Rafinha-Munir kvartett után :mrgreen: A nagy baj az, hogy benne van az is a pakliban, hogy annyit fognak játszani, mint én :lol: :lol:

Azt is vedd bele, hogy idejött lesérült hónapokra. Nem is volt játékos a posztján, felállást váltottunk, mire visszajött nem volt helye a csapatban, ráadásul megint rásérült, a játékot se tudta megszokni, meccshiányos volt mire elkezdett menni neki vége a szezonnak. Csoda, hogy a VB-re vitték.

Mindenki azon pörög, hogy Mbappét kellett volna megvenni.

Azért azt is vegyétek bele, hogy marha nagy Real fun szóval ez nehéz lett volna, másrészt egy olyan bajnokságban királykodik, ami azért a 4 topligánál jóval gyengébb. A VB-je patent volt és óriási tehetség (játékos most már szerintem) , de nem tudhatjuk, nem e ez történt volna vele is itt.

Ha visszaemlékeztek Neymar első szezonja is eléggé döcögött...

Viszont, ez a Mina, Gomes probléma de jó lenne ha megoldódna ma... :shock:
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.09. 13:19:10

Hát az tuti, hogy az Everton lesz a katalánok második kedvenc csapata, ha elviszik három létszámon felüli játékosunkat is 1-2 hét alatt. :D

Nekem tetszik ez a rövidebb PL-transzferablak, szerintem nekünk ez előnyös. Az angol csapatoknak kevesebb idejük lesz erősíteni, emiatt több lesz a pánikigazolás és a B/C opció, akik gyakran a mi nem kívánatos játékosaink lesznek. Emellett pedig mi is hamarabb tovább tudjuk azokat a játékosokat adni, akikre nem számítunk a nyári összetartások alatt.

Ugyanakkor persze nekünk is (még inkább) nehezebb lesz a PL-ből igazolni.

Pacot elvileg a Watford vinné 2 évre kölcsönbe kötelező vásárlási opcióval a végén (Sport), állítólag Deulofeu is felhívta, hogy győzködje. Marlonnal nem tudom, mit akarunk. Negyedik számú középhátvédnek oké lenne, de mivel nem EU-s, luxus lenne egy helyet rá pazarolni. Pláne hogy Bartoék jó szokásukhoz híven úgy is kergetni fognak valami brazil csodagyereket/öregfiút a jövőben, akinek kelleni fog a nem EU-s hely. Úgyhogy ha számítunk rá, egy helyen kellene tartani pár évig, hogy EU-s állampolgárságot szerezhessen. De ez úgy nem fog sikerülni, ha évente más országba küldjük. Ha meg nem számolunk vele, el kellene adni, valahova csak befér azért, annyira nem rossz játékos.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.08.09. 13:16:21

Minát ma el kell passzolni, mert csak Anglia lehet neki opció szerintem. Bízom benne, hogy Gomest is kölcsönveszi ma valaki. Pacot is el tudnám képzelni Angliában, de nem akarok telhetetlen lenni...

Mináért 30 felett kell kérni egy ilyen vb után
Gomes mivel sért, mehet kölcsönbe, csak állják a fizuját
Marlont én csak kölcsönbe adnám, mert jövőre jó lehetne 4. számú védőnek a távozó Verma helyére.
Ha ezek a transzferek ma megköttetnek, akkor bontok egy pezsgőt estére... :-)

Utána még spanyolba, olaszba el lehet adogatni a Denis/Rafinha egyikét, Pacot, meg kölcsönbe a fiatalokat.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.08.09. 13:15:55

Ha már Barcelonában vannak Segurát is elvihetik. :mrgreen:
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.09. 13:06:03

Cestus írta:Romero szerint Evertonék megint Barcelonában vannak, ezúttal Minát vinnék el. Még Gomest is elviszik kölcsönben talán. Nem nézek PL-t, de ha valaha is fogok, tuti az Everonnak fogok szurkolni innentől, ha megveszik őket is. :D
Kedvezményes packokat is tudunk ajánlani:
Mina+Gomes és megfejeljük 30 milláért egy Munir Alena Samper trióval.
És írunk egy szerződést miszerint az Everton a Barca angol fiók csapata.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.08.09. 13:01:30

Cestus írta:Romero szerint Evertonék megint Barcelonában vannak, ezúttal Minát vinnék el. Még Gomest is elviszik kölcsönben talán. Nem nézek PL-t, de ha valaha is fogok, tuti az Everonnak fogok szurkolni innentől, ha megveszik őket is. :D
Istenem,add hogy elvigyék őket.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.08.09. 12:58:09

Szerk: Cestus pont beelőzött. :D Bárcsak összejönne.
A Mundo szerint, Mina és Gomes épp az orvosin esnek át, amíg mi az Evertonnal egyezkedünk a sorsukról.

Ha ők ketten, meg Marlon is menne a Newcastlebe, már csak Samper, Alena, Paco/Munir, Rafinha/Denis sor maradna akiket még el kéne lőni? De az is lehet kifelejtettem valakiket.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.09. 12:55:09

Romero szerint Evertonék megint Barcelonában vannak, ezúttal Minát vinnék el. Még Gomest is elviszik kölcsönben talán. Nem nézek PL-t, de ha valaha is fogok, tuti az Everonnak fogok szurkolni innentől, ha megveszik őket is. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.08.09. 12:19:13

hajnesz írta:
Stalkyard írta: Szerencsére nem te hozod ezeket a döntéseket. :D
Akárki is hozza a döntéseket, Dembelének fel kell gyürnie a nadrág szárát, ha komolyan gondolja, hogy itt kezdő lesz :D Tavaly, egy bőven gyengébb keretben nem volt standard, idén ezerszer nehezebb dolga lesz, s nem csak Malcom miatt :D
Viszont, alig várom már a szezonkezdetet, már kezd hiányozni a nagy sirás Dembouz-Samper-Rafinha-Munir kvartett után :mrgreen: A nagy baj az, hogy benne van az is a pakliban, hogy annyit fognak játszani, mint én :lol: :lol:
Mondjuk az nekem nem sírás, amikor valaki nehezményezi hogy egy 140 millióért vett fiatal tehetség a lehetőséget sem kapja meg a bizonyításra, es Andre Gomesek játszanak a helyen. De nem vártam mást, ilyen intelligens véleményalkotások jellemzik a fórumot. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2018.08.09. 11:37:04

Igen, szerintem is azt lenne már jó látni, hogy szabadulunk a ballasztól.
Csak azt tudnám ez miért érdekel mindannyiunkat, holott nem mi álljuk a fizujukat...
Egy ekkora kerettel nem gondolnám, hogy hatékonyan lehet dolgozni. Lassan csak középpályásokból ki lehet állítani egy egész csapatot...
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.08.09. 11:01:38

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ne írjuk már le a francia tálentumot.
Idén meglátjuk mit mutat, de az az érzésem, hogy elcsendesíti majd a kétkedőket.
Vannak hiányosságai, de melyik 20 évesnek nincsenek. Ellenben a játéka nagyon kiszámíthatatlan az ellenfél számára. Nem bicikli cselekkel bohóckodik, aztán hátra passzolja, hanem célratörően játszik a kapu felé.
Kimmich remek igazolás lenne, de már hová őt is...felesleges. Előbb lássuk mit mutat Semedo és Wagué. Azoknak adjunk bizalmat akik itt vannak, ezért hoztuk őket.

Ma jöhetnének a hírek, hogy Paco, Marlon (csak kölcsön), Gomes repülni Anglia...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.09. 10:20:02

hajnesz írta:
Stalkyard írta: Szerencsére nem te hozod ezeket a döntéseket. :D
Akárki is hozza a döntéseket, Dembelének fel kell gyürnie a nadrág szárát, ha komolyan gondolja, hogy itt kezdő lesz :D Tavaly, egy bőven gyengébb keretben nem volt standard, idén ezerszer nehezebb dolga lesz, s nem csak Malcom miatt :D
Viszont, alig várom már a szezonkezdetet, már kezd hiányozni a nagy sirás Dembouz-Samper-Rafinha-Munir kvartett után :mrgreen: A nagy baj az, hogy benne van az is a pakliban, hogy annyit fognak játszani, mint én :lol: :lol:
Én nem akarom védeni Dembélét, de másik oldalról is meg lehet közelíteni a dolgot. Semmi alapozása nem volt, úgy esett ide, hogy gyakorlatilag már megkezdődött a bajnokság, aztán egy komoly sérülése lett ami kb. a fél szezonját betette. És ne felejtsük el, hogy 20 éves volt. Teljesen új közeg, új foci, új társak és ami talán a legnagyobb nehézség, hogy Bartoék ilyen áron tudták elhozni, ami olyan terhet rakott a vállára, hogy egy idősebb játékosnak is nagyon nehéz elviselni. Rekordigazolásként mindenki egyből csodát várt egy 20 éves kölyöktől, aki úgy jött, hogy azt se tudta merre van a stadion.
Kíváncsi lennék ha mondjuk 70-80 millióért érkezett volna akkor is ilyen elvárások lennének vele szemben, pedig erről ő tehet legkevésbé, sőt mindent megpróbált, hogy a Dortmund elengedje.
Ráadásul Valverde focija sem igazán kedvezett neki. Nem biztos, de minden esély megvan rá, hogy Neymar szerepére szánták, ami igazán fekszik neki, pés ha van benne igazság a sérülése miatt Valverde változtatott, amibe nem könnyű integrálni egy stílusú játékost.
Nem lehet mindenki Messi, hogy 20 évesen már stabil kezdőként minimum top 3-as (sőt) játékos legyen. Először a rá rakott 105+45 milliós teherrel kell megküzdenie, ami ilyen korban cefett nehéz. Ráadásul egy ilyen szisztémában, ahol kifejezetten posztja sincs, pedig nagyon mobilis játékos még nehezebb. Arról nem beszélve, hogy jelenleg még két ilyen profilú játékos van.
Ha Malcom például megközelíti az ő teljesítményét biztos mindenki a brazilt követelné a kezdőbe. Miért? Mert harmad/negyedannyiba került és nem sztárolták fel. Amúgy meg nem hozott le azért olyan rossz szezont, mint amit sokan predesztinálnak neki. Max. az árához képest, arról meg ő tehet legkevésbé.

Kimmichel kapcsolatban pedig baromi szívesen láttam volna itt, de most már felesleges, pedig posztján sztem jelenleg az egyik legjobb játékos.
Forca Barca!!!!
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2018.08.09. 10:12:36

MessiNeymarSuarez írta:
Res írta:Ennek lehet alapja, kedves jólinformáltak?
https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... igazolasa/
Különös, de a német válogatott vergődése közepette azt találtam gondolni, hogy pont ez a fickó kellene nekünk...
Ez eléggé ütne, de szerintem nincs valóságalapja. Most vettük meg Waguét, és ez szembe menne azzal az igazolással.
Igaz, bár én néha már kezdem azt gondolni, hogy itt az átigazolásokban egyáltalán semmi logika sincs. :mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.09. 09:44:20

Res írta:Ennek lehet alapja, kedves jólinformáltak?
https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... igazolasa/
Különös, de a német válogatott vergődése közepette azt találtam gondolni, hogy pont ez a fickó kellene nekünk...
Ez eléggé ütne, de szerintem nincs valóságalapja. Most vettük meg Waguét, és ez szembe menne azzal az igazolással.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2018.08.09. 09:09:46

Ennek lehet alapja, kedves jólinformáltak?
https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... igazolasa/
Különös, de a német válogatott vergődése közepette azt találtam gondolni, hogy pont ez a fickó kellene nekünk...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.08.09. 04:34:24

Remélem, senki nem marad Arda - Douglas alapon: nem játszom, de kapom a jó fizetésemet.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.08.09. 00:41:49

Stalkyard írta: Szerencsére nem te hozod ezeket a döntéseket. :D
Akárki is hozza a döntéseket, Dembelének fel kell gyürnie a nadrág szárát, ha komolyan gondolja, hogy itt kezdő lesz :D Tavaly, egy bőven gyengébb keretben nem volt standard, idén ezerszer nehezebb dolga lesz, s nem csak Malcom miatt :D
Viszont, alig várom már a szezonkezdetet, már kezd hiányozni a nagy sirás Dembouz-Samper-Rafinha-Munir kvartett után :mrgreen: A nagy baj az, hogy benne van az is a pakliban, hogy annyit fognak játszani, mint én :lol: :lol:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.08. 23:38:19

Holnap zár a PL transzferablaka, így remélhetőleg izgalmas napnak nézünk elébe, már ami az eladásokat illeti.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.08.08. 23:03:55

Yokozuna írta:
djtrack írta:épp ez az h Dembele kellene neki cserébe Pogbaért.

több mint 2 sornyi középpályásunk van ezeket kellene elszórni mert 29fős a keret most!!!
Pogba csak hasonló melléfogás lenne, ugyanúgy nem illik ide, nincs kialakult játéka, nem tudja a passzjátékot, bizonytalan a kapu előtti döntésekben.
Ha Dembelé kell valakinek, gyorsan odaadnám.
Szerencsére nem te hozod ezeket a döntéseket. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.08.08. 22:26:34

djtrack írta:épp ez az h Dembele kellene neki cserébe Pogbaért.

több mint 2 sornyi középpályásunk van ezeket kellene elszórni mert 29fős a keret most!!!
Pogba csak hasonló melléfogás lenne, ugyanúgy nem illik ide, nincs kialakult játéka, nem tudja a passzjátékot, bizonytalan a kapu előtti döntésekben.
Ha Dembelé kell valakinek, gyorsan odaadnám.
Válasz küldése