Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2018.08.10. 10:54:48

zola8787 írta:Megpróbálom leírni röviden az én sztorimat:
Sajnálom nagyon. Mi azért beszéltünk erről- ugye én is hasonló cipőben jártam, de nem gondoltam volna, hogy ennyire nem sikerül kijönnöd ebből.

Azért remélem, hogy sikerül valahogy helyre jönnöd.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.08.10. 10:50:08

visca el barca írta:mennyi vidám ember van itt te jó ég :lol: tiszta suicide squad :lol:
Egy ilyen Barca BL- idény rengeteget segített... :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.10. 10:43:39

mennyi vidám ember van itt te jó ég :lol: tiszta suicide squad :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.08.10. 10:26:17

Ez már lassan tényleg Més Que un club lesz :lol:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.08.10. 10:24:47

visca el barca írta:
welcome to the club bro :mrgreen: nekem kétszer nem ment. én gyógyszerrel próbáltam de mind2x meghánytattam magam mert beszari voltam.
Üdv társak :D

Én csak egyszer próbáltam, de csak aludni akartam és jobb módszer nem vált be. fél órán belül a gyomrom kilökte magából és végigdolgoztam a napot fáradtan. ekkor jöttem rá, hogy túl drága a gyógyszer ahhoz, hogy kihányjam...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.08.10. 10:02:37

zola8787 írta:Ugye az emberi élet lényege, hogy találsz egy párt, akivel leéled az életed.
Nem írok az egészre, itt úgyse lehet nagy hatást elérni, annyit csak azokra a részekre, hogy remélem azért valahogy kilábalsz hamarosan. Azt sajnálom, hogy ennyire kevésre tartod magad, hogy egy olyan kapcsolat, ahol láthatóan nem volt meg a kölcsönös tisztelet, ennyire tönkrevert.

Viszont ezt a kiemelt részt én nem tudom megérteni. Hogy lenne már ennyi az emberi élet lényege? Járd be a világot utazómajommal óccsón, menj ki Barca meccsekre, építs iskolákat Afrikában, segíts állatmenhelyeken, annyi dolgot lehet csinálni komolyan. Lehet én nem vagyok eléggé emberközpontú, de a mai világba amikor a lehetőségek tárháza kb végtelen, ennyit várni az élettől csak. Hát én nem tudom. Nyilván nem ez fogja megváltoztatni az életszemléleted, de én ezt a beteges ragaszkodást a kapcsolatokhoz sose értettem. Nyilván jó ha van, én is szeretem, de amikor egyedül van az ember, akkor ugyanúgy lehet örömforrásokat találni, sokszor olyat is amit mással nem lehet.

Na mindegy, nyilván nem az én dolgom, meg nem egy eurobarca lelkisegély fogja helyrebillenteni az életed, csak nekem ez eléggé érthetetlen dolog. Ugyanolyan mint azok az emberek, akik kapcsolatról kapcsolatra ugrálnak. Nem is értem a motivációt se ebbe, nincs kialakult értékrendje saját magáról, nincs normális énképe, ezért kell neki egy visszaigazolás mástól, hogy ő biza értékes, és ezt egy kapcsolatban keresi? Vagy ennyire nem tud mit kezdeni magával az illető, hogy muszáj mással lennie? Komolyan nem értem ezt a felfogást - ez már nem Zolához tartozik mondjuk, csak eszembe jutott.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.10. 09:31:43

zola8787 írta:öngyilkosságot követtem el.
welcome to the club bro :mrgreen: nekem kétszer nem ment. én gyógyszerrel próbáltam de mind2x meghánytattam magam mert beszari voltam.

mi ilyenek vagyunk, el kell fogadni. nem lehet mindenki gátlástalan, érzelemmentes szexgép mint recrea :mrgreen: ezért nem is akarok párkapcsolatot erőltetni, ha lesz lesz, ha nem nem, nem fogom magam megint tönkretenni senki miatt. én az évek alatt megtanultam h egyedül is lehet (aránylag) boldogan élni. most is itt volt az az idióta nő, egy napig szorongtam miatta meg magam alatt voltam, aztán összekapartam magam és most megint nyomulok egy másik nőre.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.08.10. 09:12:11

Megpróbálom leírni röviden az én sztorimat:

Páran emlékeztek biztosan, hogy.2 éve dobott 6 év után barátnőm egy egy hónapos facebook beszélgetős srácért.
Hosszú sztori mi volt a 2 év alatt azóta, de nem láttuk egymást, nem kerestük egymást, viszont én látom őt instán meg facen is. Hogy már jóban van a komplett családdal, mindegy.

Nem tudom elfogadni, már ott járok, hogy csakis magamat okolom, bármi is történt. Ugye az emberi élet lényege, hogy találsz egy párt, akivel leéled az életed. Ugye én megtaláltam, viszont elengedtem. Ezek után tanácsotokra még pszichológust is kipróbáltam, kamu persze ez a szakma.

Szakítás után 1,5 hónap alatt majdneü 20 kilót fogytam, azóta feljött vagy 40, dagadt lettem. Kétszer kórházba is kerültem eleinte, nem csoda, nem ettem. Harmadszorra pajzsmirigyre műtöttek is, olyan szinte szétcsesztem magam. Előtte fociztam, orvost csak jogsi kiváltáskor láttam.

Kb 1 hónapja öngyilkosságot követtem el. Mivel akasztáshoz, vonatgázoláshoz én gyáva csicska vagyok (meg amekkora.makker nem halnék meg, csak nyomorékká válnék), pisztolyt nem tudtam megint szerezni (egyszer sikerült az elején, de.én.hülye eladtam), ezért maradtak a gyógyszerek. Nyugtató, altató, 4 adag lsd, kristály (honnanléte kérdéses), 2 doboz aspirin, alkohol és, hogy tutira menjek, előző nap elmentem véradásra, utána se nem ittam, se nem ettem. Nem otthon csináltam persze, elmentem egy hotelbe. Hogy mi történt? Reggel a takarító találz rám ájultan, összehányva, összeszarva magam. Kimostak, rendőr jött, kötelező pszichológushoz járás saját kontómra, apának is. Szerencsére anya nem is tudja, sikerült megbeszélni, hogy előtte titok maradjon.

Tanulság? Max annyi, hogy bármennyire is szép, kedves, okos, "nem olyan" lánnyal is jössz össze, nagy az esélye, hogy megun, hogy keres egy recrea féle fazont és átveri az agyadat, téged pedig a porba tipor. Senkihez se ragaszkodjatok olyan szinten, hogy az elvesztése elviselhetetlen legyen.

Mikor sírások közepette személyesen elváltak útjaink, exem vörös szemekkel mondta, hogy örökké emlékezni fog rám, meg blablabla. Aznap este már a srác ágyában volt, de nem akarta (hm), csak a gyerek szomorúan mondta, hogy nem érzi exem közeledlsét iránta. Így lefeküdt vele. Honnan tudom? Másnap rám irt és elmesélte.

Minden tisztelem a recrea féle emberekért, akik simán átgázolnak mindenen, érzelmek nélkül és ez nem szarkazmus. Mindent elcserélnék egy ilyen agyra!

Na ezért sem akartam menni az eurobarcás találkozóra, mert már nem önmagam vagyok, igaz pont ütközött egy barátom lagzijával is, ahol nagy örömömre én fogtam meg a feleség combkötöjét. Egész este: mikor lesz kislány, van már kiszemelt? Persze, hogy van, csak éppen most [auto_cenzúra] őt valaki, valahol.

Amúgy az internet ilyen téren az emberiség sötét bugyra, nem találkoztam exemmel lassan két éve, de látom neten, hogy boldog, hogy elvette a második családomat, én meg egyedül vagyok, mint egy idióta.

Többet nem írok ehhez, nem kell vigasztalni meg tanácsokat adni, max ha tudtok 150 alatt maroklőfegyvert :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.10. 09:02:03

visca el barca írta:
recrea írta:11 évvel fiatalabb barátnőmmel....Szerencsére én kb 35 perc alatt becsajozok
te egy pedofil szexmániás vagy :mrgreen: micsoda kombó. :mrgreen:
De te megnyugodhatsz, fiúkra nem lövök...

Egyébként kikérem magamnak, 18 elmúlt, mikor először együtt voltunk, igaz, 19 még nem volt :D
Amúgy van egy rossz hírem a fiataloknak: csak a test öregszik, a lélek nem :D

A másik igaz, olyan mint a rohadt drog, rákattansz és nem tudsz mit tenni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2018.08.10. 09:13:46-kor.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2018.08.10. 08:28:42

Én 22 vagyok, egyetemi éveim elején jöttem össze valakivel akivel több mint 3 évig voltunk együtt. Szép volt jó volt ő szakított, azóta recrea által vallott elvek alapján élek. Maximálisan alá tudom támasztani amit mond.

Az elérhetetlenség és a magabiztosság minden nőt vonz kb :D Ha nem velük foglalkozol non stop és érezteted, hogy nem csak Ő van illetve ha valamit olyat csinál ami nem tetszik és erre te tovább lépsz azt zabálják :D
Abi & Tito
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.10. 08:21:29

recrea írta:11 évvel fiatalabb barátnőmmel....Szerencsére én kb 35 perc alatt becsajozok
te egy pedofil szexmániás vagy :mrgreen: micsoda kombó. :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.10. 07:08:04

hajnesz írta:Szeretném, ha többen is válaszolnátok az előző témára, viszont kérdeznék én is valamit :)
Budapestiek, mit ajánlatok közös programnak barátnővel, egy keddi napon? :D
kb. 13-tól 17-ig érnénk rá, szóval sajnos egész délutános program nem játszik.
Nézegetem már pár napja a neten, de semmi értelmes dolgot nem találtam, ami nem 20k-ba kerül, és jól is éreznénk magunkat :D
Gyertek fel hozzám inni :D Amúgy vár, citadella, Margit-sziget, megtervezitek tömegközlekedéssel kb ennyi időbe belefér, autóval pláne. És eddig pénzbe nem kerül :)

Ha már én ugattam, akkor jó 3 év (2,5 év együttélés) után tavaly novemberben mentem szét az én kezdeményezésemre 11 évvel fiatalabb barátnőmmel, azóta se veled, se nélküled kapcsolat, kínlódás, összejártunk, most két hónapja már nem, neki is voltak fiúk, nekem pláne csajok. Kapcsolatot tartjuk, amit nem kéne, talán most szabadulni majd egymástól szeptemberben, én sem tudom elengedni, ő meg tönkre van verve lelkileg.


Szégyen, nem szêgyen, az első és egyetlen barátnőm volt, aki mellett nem dugtam félre, mondjuk a végén már nem rajtam múlt :) sajnálom, mert ő nekem a nagy szerelem, de nem megy együtt. Szerencsére én kb 35 perc alatt becsajozok, szóval ilyen gondjaim nincsenek, most éppen több is van.

Btw, csak jót és szépet tudok róla mondani, nem is mernék mást, tudja a nevemet és (lehet) olvassa a fórumot :D
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.08.10. 01:04:38

hajnesz írta:Szeretném, ha többen is válaszolnátok az előző témára, viszont kérdeznék én is valamit :)
Budapestiek, mit ajánlatok közös programnak barátnővel, egy keddi napon? :D
kb. 13-tól 17-ig érnénk rá, szóval sajnos egész délutános program nem játszik.
Nézegetem már pár napja a neten, de semmi értelmes dolgot nem találtam, ami nem 20k-ba kerül, és jól is éreznénk magunkat :D
Ha szeretitek a művészetet akkor érdemes a Frida Kahlo kiállítást megnézni a várban, utána kis séta-fagyizás/kávézás. A kilátás nem [auto_cenzúra], van fent starbucks is a halászbástyánál szóval olyan 5-10 k ból ki lehet hozni
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.08.10. 00:07:56

Szeretném, ha többen is válaszolnátok az előző témára, viszont kérdeznék én is valamit :)
Budapestiek, mit ajánlatok közös programnak barátnővel, egy keddi napon? :D
kb. 13-tól 17-ig érnénk rá, szóval sajnos egész délutános program nem játszik.
Nézegetem már pár napja a neten, de semmi értelmes dolgot nem találtam, ami nem 20k-ba kerül, és jól is éreznénk magunkat :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.09. 23:26:18

Harmadik évet kezdtük a barátnőmmel, ez már komolynak számit, kisgyerekes anyát húztam a kalapból, szóval előtte ment a pro kontra izomból. :D

Az előző komolyabb négy évig tartott, két évnél egy gyűrűzés, na az hülyeség volt. Beledobta a pofámba párszor :D

Rajtuk kivül meg mindenféle előfordult. Ők ketten az említésre méltóak.
Kép
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.08.09. 21:55:48

Oktoberben lesz egy tucat év a párommal, egy hónap híján annyi ideje is lakunk együtt...

De visszaolvasva, sokminden amit írtatok engem sem került el, csak az előző hölggyel jártam pórul, szóval még jó időben, és elég korán jött a gyomros...
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.08.09. 21:15:31

Tim írta:Olvasgatva az eddigi hozzászólásokat, kíváncsi lettem hogy ki az, aki jelenleg tartós kapcsolatban él? Természetesen mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem, nem is ítélkezni akarok, vagy ilyesmi.
A példa kedvéért a tartósnak nevezett kapcsolat legyen mondjuk 3 évnél hosszabb, barátnő, élettárs, feleség egyaránt szóba jöhet. Esetleges hölgy fórumozók esetén a felsoroltak férfi megfelelői számítanak.
Barátnőmmel jövő hónapban leszünk együtt 4. éve és 2. éve lakunk együtt. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.08.09. 21:06:31

Akkor kezdem èn. Barátnőmmel 3,5 éve vagyunk együtt, egyetemi évek alatt együtt laktunk, 3hónap múlva a tervek szerint ismét osszekoltozünk.
Kicsit előbb kezdtem a komolyodast,mint ahogy recrea ajánlja,viszont én úgy érzem hogy nekem ideje volt megkomolyodni :D
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2018.08.09. 20:57:20

Olvasgatva az eddigi hozzászólásokat, kíváncsi lettem hogy ki az, aki jelenleg tartós kapcsolatban él? Természetesen mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem, nem is ítélkezni akarok, vagy ilyesmi.
A példa kedvéért a tartósnak nevezett kapcsolat legyen mondjuk 3 évnél hosszabb, barátnő, élettárs, feleség egyaránt szóba jöhet. Esetleges hölgy fórumozók esetén a felsoroltak férfi megfelelői számítanak.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.08.09. 18:32:56

Ha itt valaki 25 év alatt van, fogadjon meg egy tanácsot, később meg fogja köszönni: felejtse el a párkapcsolatot! Megtiltom neki! :D
Osztom,adom,hirdetem.
Mehet aláírásba? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.09. 14:20:28

hajnesz írta:VEB: Gondolkodtam a storydon, az jutott eszembe, hogy lehet megijesztetted. Ritka az, aki jó néven veszi, ha pár hét után már a gyürün gondolkozol.
attól messze voltam :D lehet túlságosan nyomultam, de ha vki bejön akkor nem óvatoskodok, hanem éreztetem vele.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.08.09. 13:28:08

recrea írta:Én eleve ott kezdeném, h megtiltanám és büntetném 25 év alatt a párkapcsolatot, 30 év alatt a házasságot :D igenis ki kell próbálni 10-20-30 fiút, lányt meg pláne, randizni, ismerkedni, szexelni, bulizni, baromságokat csinálni, a másik nem testét megismerni.

Emberek fiatalon ragadnak benne kapcsolatokban, több ismerősöm 25-30 év körül jött rá, h mi a (jó) szex, mert addig benne ült egy pocsék kapcsolatban, amiről azt se tudta, h az. Valaki meg soha életében...nők ezrei életükben nem élveznek el, mert végülis “jó a Józsival, mert legalább nem csal meg, meg úgyse találok mást itt a faluban”, aztán lehet az első ember a sarkon nagyobb szexuális élményt jelentene neki.

Azt bírom még, mikor tizen-, huszonévesek emberek szabályozzák, korlátozzák egymást és megsértődik a lány, mert az óriásplakáton a szerelme exének a nevét látja, és mi az, h szembe jön vele az ő neve. Bohózat. És igen, ehhez az kell, h először saját magát, aztán a másik nemet ismerje meg az ember, és ez bizony csak úgy megy, ha lefekszik x emberrel. De nem úgy, ahogy a mai fiatalok, h 12 évesen elkezdjük, mert az meg 20 éves korára kiég, olyan lesz a szex számukra, minth nekem az esti fürdés, egy kötelező rutin. Arról meg senki nem szól nekik, h hahó, fiam, ne 2 perc alatt verd ki, mert a leghosszabb szexuális élményed az 5 perc lesz, aztán majd annyira elmegy a kedved az egésztől, h 25 éves korodra fel sem áll a farkad a frusztráció miatt.

30 éves férfiaknak fogalmuk nincs, h kell egy nőhöz érni, érthetetlen számukra, ha egy nőt nem az izgat fel, ha rögtön bevered neki, közben meg gyűlnek a huszonéves lelkisérült emberek. Elnézést, de nem kell messze menni, 3-4 sztorit csak itt lehet olvasni a fórumon, amikor egy huszonéves ember azt írja itt nekem, h x éve nincs kedve a nőkhöz. Tessék?! Ezt bmeg meg se kell magyarázni, h mennyire szomorú.

Én későn érő típus voltam, mert belementem x éves kapcsolatba és a kutya nem mondta el, h kell a nőkkel bánni, és az bizony apám feladata lett volna, most meg csodálkozik, h 34 évesen még a nőket hajtom és nem tudok megállapodni, holott már bőven túl vagyok kb mindenen, ami két nem között lehet, beleértve a mennyiséget is.

Ha itt valaki 25 év alatt van, fogadjon meg egy tanácsot, később meg fogja köszönni: felejtse el a párkapcsolatot! Megtiltom neki! :D
Jó, az biztos, hogy itt a fórumon sokan tényleg feleslegesen pazarolnak el éveket egy lány miatt, viszont valószinüleg Te vagy a lónak a túloldala. :mrgreen:
Amúgy teljesen adom az irásod, kiegésziteném annyival, hogy a nők férfiakra vágynak, nem kis érzelgős picsogógépekre, akiknek lelki világuk van. Egy házban bőven elég ha 1 ember picsog mindenen.

VEB: Gondolkodtam a storydon, az jutott eszembe, hogy lehet megijesztetted. Ritka az, aki jó néven veszi, ha pár hét után már a gyürün gondolkozol.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.09. 13:13:18

Én eleve ott kezdeném, h megtiltanám és büntetném 25 év alatt a párkapcsolatot, 30 év alatt a házasságot :D igenis ki kell próbálni 10-20-30 fiút, lányt meg pláne, randizni, ismerkedni, szexelni, bulizni, baromságokat csinálni, a másik nem testét megismerni.

Emberek fiatalon ragadnak benne kapcsolatokban, több ismerősöm 25-30 év körül jött rá, h mi a (jó) szex, mert addig benne ült egy pocsék kapcsolatban, amiről azt se tudta, h az. Valaki meg soha életében...nők ezrei életükben nem élveznek el, mert végülis “jó a Józsival, mert legalább nem csal meg, meg úgyse találok mást itt a faluban”, aztán lehet az első ember a sarkon nagyobb szexuális élményt jelentene neki.

Azt bírom még, mikor tizen-, huszonévesek emberek szabályozzák, korlátozzák egymást és megsértődik a lány, mert az óriásplakáton a szerelme exének a nevét látja, és mi az, h szembe jön vele az ő neve. Bohózat. És igen, ehhez az kell, h először saját magát, aztán a másik nemet ismerje meg az ember, és ez bizony csak úgy megy, ha lefekszik x emberrel. De nem úgy, ahogy a mai fiatalok, h 12 évesen elkezdjük, mert az meg 20 éves korára kiég, olyan lesz a szex számukra, minth nekem az esti fürdés, egy kötelező rutin. Arról meg senki nem szól nekik, h hahó, fiam, ne 2 perc alatt verd ki, mert a leghosszabb szexuális élményed az 5 perc lesz, aztán majd annyira elmegy a kedved az egésztől, h 25 éves korodra fel sem áll a farkad a frusztráció miatt.

30 éves férfiaknak fogalmuk nincs, h kell egy nőhöz érni, érthetetlen számukra, ha egy nőt nem az izgat fel, ha rögtön bevered neki, közben meg gyűlnek a huszonéves lelkisérült emberek. Elnézést, de nem kell messze menni, 3-4 sztorit csak itt lehet olvasni a fórumon, amikor egy huszonéves ember azt írja itt nekem, h x éve nincs kedve a nőkhöz. Tessék?! Ezt bmeg meg se kell magyarázni, h mennyire szomorú.

Jah, a kommunikációról már ne is beszéljünk, ott kéne kezdeni, h “szívem, nekem ez, ez meg ez jó a szexben”. Mikor szeretnéd a csajod arcára verni, de 5 éve nem mered neki elmondani :D

Én későn érő típus voltam, mert belementem x éves kapcsolatba és a kutya nem mondta el, h kell a nőkkel bánni, és az bizony apám feladata lett volna, most meg csodálkozik, h 34 évesen még a nőket hajtom és nem tudok megállapodni, holott már bőven túl vagyok kb mindenen, ami két nem között lehet, beleértve a mennyiséget is.

Ha itt valaki 25 év alatt van, fogadjon meg egy tanácsot, később meg fogja köszönni: felejtse el a párkapcsolatot! Megtiltom neki! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2018.08.09. 13:29:28-kor.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.08.09. 12:25:51

Sajnálom VEB, ami veled történt. Furcsa női szokások vannak ez tény. Lehet most Ő is bepánikolt és fogalma sincs, hogy mit akar. Aztán lehet majd egy hónap múlva Ő keres téged, ott pedig csak rajtad áll, hogy mi lesz. Próbáld valamivel eltölteni az időt szerintem. Majdnem 2 éve én is írtam ide, amikor első barátnőmmel két év után külön váltunk. Na onnan az a folytatás, hogy rá pár hónapra újra összejöttünk. (lehet hülye vagyok ez miatt, de egy cseppet sem bánom) Most a közel múltban váltak végleg szét az útjaink. Ő kezdeményezte, mondván, hogy szerinte kihűlt már az egész. Aztán később elmondta, hogy dumálgat egyik fiú ismerősével kb 2-3 hete. Azt mondja, hogy nincs semmi, meg nem is lesz, de azért ismerem az ilyet. 4 év ismerettség után nagyon fáj nekem is ez az egész. Vele csináltam a programjaim 80 százalékát, benne bíztam meg maximálisan, Ő ismert engem a legjobban. És most el kell engedni. Nagyon nehéz lesz, és egyelőre teljesen kilátástalan számomra. Semmi jövőképem jelenleg, pedig még elég fiatal vagyok. Idővel gondolom jobb lesz, de jelenleg csak ürességet érzek magamban.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.08.07. 11:04:37

visca el barca írta:
balinteer írta:A háttérből szurkoltam VEB-nek, kar, hogy nem jött össze
köszi :mrgreen: ne sajnald majd lesz másik. ha meg nem, maradok továbbra is egyedül, 7 éve nyomom szingliként még 1-2-t kibírok :D
Nem akarlak beérni, de én 3 és fél évnél tartok komoly kapcsolat nélkül...
Válasz küldése