Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.08.17. 00:39:46

MessiNeymarSuarez írta:
Cestus írta:A RAC1 szerint még egy játékos érkezhet a nyáron.

Jó lenne, ha ez a valaki egy cserecsatár lenne Suárez mögé, én egy Vidal-szerű igazolást preferálnék ebben az esetben is, egy tapasztaltabb játékost. A kezdőbe prime életkorú centert ezen a nyáron úgy sem tudunk már hozni, jelenleg nem nagyon van elérhető játékos ebben a kategóriában.
Lewandowski :mrgreen: Lehet hogy összekapná magát akkor Suarez...

Tényleg jó lenne egy jó cserecsatár, pedig kedvelem Suarezt, de amiket művel nálam minimum 5 meccs padozással kezdene a ligában(mint anno Piqué 2014 őszén), hátha észhez kap.
Egy cserecsatárt adnék, de inkább egy fiatalt aki 1-2 év múlva kiszorítja Suarezt, addig meg padozzon és kapjon meccsenként 20 percet .
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.17. 00:15:40

Cestus írta:A RAC1 szerint még egy játékos érkezhet a nyáron.

Jó lenne, ha ez a valaki egy cserecsatár lenne Suárez mögé, én egy Vidal-szerű igazolást preferálnék ebben az esetben is, egy tapasztaltabb játékost. A kezdőbe prime életkorú centert ezen a nyáron úgy sem tudunk már hozni, jelenleg nem nagyon van elérhető játékos ebben a kategóriában.
Lewandowski :mrgreen: Lehet hogy összekapná magát akkor Suarez...

Tényleg jó lenne egy jó cserecsatár, pedig kedvelem Suarezt, de amiket művel nálam minimum 5 meccs padozással kezdene a ligában(mint anno Piqué 2014 őszén), hátha észhez kap.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.17. 00:11:11

A RAC1 szerint még egy játékos érkezhet a nyáron.

Jó lenne, ha ez a valaki egy cserecsatár lenne Suárez mögé, én egy Vidal-szerű igazolást preferálnék ebben az esetben is, egy tapasztaltabb játékost. A kezdőbe prime életkorú centert ezen a nyáron úgy sem tudunk már hozni, jelenleg nem nagyon van elérhető játékos ebben a kategóriában.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.16. 21:08:55

Marlon :arrow: Sassuolo, 6 millió most, visszavásárlási opció, 50% osztalék a jövőbeli eladásából, vagy plusz 6 millió, ha 50 meccset játszik.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.15. 14:51:45

MatyiG írta:A hivatalos oldalon már megkapták a mezszámot az újonnan érkezők, nem tudom, volt-e már. Arthur 8, Malcom 14, Lenglet 15, Vidal 22. Alená, Samper és Marlon van mezszám nélkül, de szerintem ők nem is lesznek már itt szeptembertől.
Mirandát sem írják még az első kerethez, kíváncsi leszek, hogy hozunk-e valakit Alba mögé. Nemrég volt szó Kurzawáról, 25 milla körül hozható lenne szerintem, 2 éven belül lejár a szerződése, különben még a végén pluszban zárjuk az átigazolási időszakot. :D

Azt mondod intézzünk Kurzawának is egy szerződéshosszabbítást?! :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.15. 14:38:58

A hivatalos oldalon már megkapták a mezszámot az újonnan érkezők, nem tudom, volt-e már. Arthur 8, Malcom 14, Lenglet 15, Vidal 22. Alená, Samper és Marlon van mezszám nélkül, de szerintem ők nem is lesznek már itt szeptembertől.
Mirandát sem írják még az első kerethez, kíváncsi leszek, hogy hozunk-e valakit Alba mögé. Nemrég volt szó Kurzawáról, 25 milla körül hozható lenne szerintem, 2 éven belül lejár a szerződése, különben még a végén pluszban zárjuk az átigazolási időszakot. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.15. 10:58:17

davi10 írta:
lics írta:Középpályára ha jól néztem akkor van: Arthur, Busquets, Coutinho, Malcom, Puig, Rafinha, Rakitic, Roberto, Denis, Vidal
+ Alena, Samper és ha Malcom-ot ideszámítjuk, akkor Dembele-t is ide kéne.

Denis felőlem mehetne isten hírével.
Rafinha egész jól hozta le az USA-túrát, de tényleg túl sokan vagyunk kp-ra.
Roberto talán marad a szélen Semedo val cserélgetve, úgyhogy fog Ő játszani.
Alena mehetne kölcsönbe, mert itt úgyse fog sokat játszani, nem is mutatott annyit, hogy ezt sajnáljuk.
Samper-rel meg ki tudja mi lesz...
Puig hozott egy korrekt pár meccset, aki párszor látta korábban, annyira nem csodálkozhat szerintem.
Alena pedig anno 18-19 évesen megmutatta magát és azonnal meg kellett hosszabbítani a szerződést mert a Milan és a City bejelentkezett érte.
És mégis miből lehetett leszűrni a kiemelt részt? Azon a jóindulattal is két és fél meccs alatt. Kíváncsi lennék, hogy mondjuk anno Xavi 19-20 évesen 200 perc alatt nyújtott-e többet. Rohadt nagy pechje volt, hogy épp most sérült meg, amikor kaphatott volna lehetőséget. Közel sem vagyok biztos, hogy ez lenne az általános vélemény. Aki látta az előző szezonban huzamosabban játszani szerintem kicsit máshogy gondolná. voltawk gyengébb meccsei, de annyi biztos, hogy húzóembere volt a csapatnak, talán ő lefginkább. Persze könnyen lehet, hogy én vagyok elfogult vele szemben, annak a véleményét szívesen meghallgatnám, aki többször látta játszani. Palesz?
Ennek ellenére tényleg felesleges maradnia, még akkor is ha Dembélét többet használjuk szélsőként. Malcomról nem tudok érdemben nyilatkozni, hogy mennyire tud kp-n játszani, bár Alena inkább amolyan SR-R!akitic-Xavi stílusban érzi jól magát, szóval az, hogy ott van Cou-Dembélé-Malcom (Vidalról még nem nagyon tudni mit is akar pontosan Valverde tőle) nem releváns. Ennek ellenére én sem tartanám meg, de a kölcsön is inkább úgy lehetne szeremncsésebb, hogy visszavásárlási opciót tenni rá, mert odaadni valakinek egy évre nem a legszerencsésebb. Nem biztos, hogy fogják annyit játszatni, hogy fejlődjön, ha egy év múlva úgyis búcsút mondanak neki.

Rakitic szerintem(!) jövőre pár zacskó szotyiért dobbant, legjobb esetben is kapunk érte egy korrekt összeget, Főleg, ha jön De Jong. Illetve Arthur is nagy kérdés még. A büfé meccseken elég jó volt, de hogy komolyabban is megugorja a lécet már nem olyan biztos.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.08.15. 08:03:24

Samper írta:Klasszisjátékosra vagy klasszisígéretre mindig mindenhol szükség van. Remélem, szezon végére több játékosunkat fogjuk klasszisnak tartani, mint ma tennénk.
Arthurban lehet bízni,ha bírni fogja a nyomást és a perceket is megkapja akkor ő mindenképpen klasszis lehet. Fiatalokat nem ismerem,de azt a fél órát amit Puig-ből láttam,pont elég volt ahhoz,hogy megszeressem :D Igaz idén még nem sok lehetőséget fog kapni,de a kupában remélem kap szerepet.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.08.15. 05:21:52

Klasszisjátékosra vagy klasszisígéretre mindig mindenhol szükség van. Remélem, szezon végére több játékosunkat fogjuk klasszisnak tartani, mint ma tennénk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.14. 23:14:12

lics írta:Középpályára ha jól néztem akkor van: Arthur, Busquets, Coutinho, Malcom, Puig, Rafinha, Rakitic, Roberto, Denis, Vidal
+ Alena, Samper és ha Malcom-ot ideszámítjuk, akkor Dembele-t is ide kéne.

Denis felőlem mehetne isten hírével.
Rafinha egész jól hozta le az USA-túrát, de tényleg túl sokan vagyunk kp-ra.
Roberto talán marad a szélen Semedo val cserélgetve, úgyhogy fog Ő játszani.
Alena mehetne kölcsönbe, mert itt úgyse fog sokat játszani, nem is mutatott annyit, hogy ezt sajnáljuk.
Samper-rel meg ki tudja mi lesz...

Suarez innen fog nyugdíjba menni, amíg Messi is itt van, pedig nem ártana összekapnia magát.
A Munir - Paco duóból szerintem az egyik lépni fog, én Paco-ra tippelnék.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.08.14. 21:21:32

Kiket akarunk még elengedni a nyáron? Suarez, Paco, Munir mind 3 marad vagy egy csatáron túladnánk még? Én Suarez vagy Munir közül az egyiket eladnám. Ezen kívül tulajdonképpen maximum Vermalent adnám el, ha valaki adna érte 10 milliót, 4.számú védőnek nem lehetne jó valamelyik kis B-s kölyök? Középpályára ha jól néztem akkor van: Arthur, Busquets, Coutinho, Malcom, Puig, Rafinha, Rakitic, Roberto, Denis, Vidal talán ők azok akikre számít is Valverde, meg max még 1-2 B-st kipróbál. Ez olyan 8-12játékos ebből fixen 9 A-s nem sok ez egy kicsit? Marlon elvileg tutira megy azt tudom, azért is nem írtam. Kinácsi leszek kiket engedünk-adunk el. De szerintem még lehetne összesen 2-4 játékost, de lehet csak én gondolom így. Valverde gondolom amúgyis csak 17-18 játekost játszat az évben. Nem nagyon szeretett rotálni tavaly. Mondjuk Rakiticert elvileg lenne jelentkező, bár nem örlülnék ha ő menne.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.14. 20:00:50

Kis Mundo-áradat:


Palencia kölcsönbe megy a Bordeaux-ba, vásárlási opciót nincs.

Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem nagyon láttam játszani a srácot, mindenesetre jobb a Ligue 1, mint a B-csapattal a harmadosztály.

Januárban rámegyünk Pogba-ra, ha addig nem tudjuk elhozni. Pogba nincs jóban Mourinho-val, és szeretne jönni.
Nem örülnék, ha jönne. Túlárazott bohóc, és így is 200-an vagyunk a középpályára.

Marlon 12 milláért (elvileg ennyi a kivásárlásija) megy a Sassuolo-ba.
Sokszor írtam, hogy mennyire örültem volna, ha marad, vagy ha csak kölcsönbe megy. Nem tudom, hogy lesz-e rajta visszavásárlási, de remélem igen, és amint kap papírokat, hozzuk vissza!
Elvileg órákon belül hivatalos lehet. Sajnálom, de sok sikert neki!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.14. 13:21:30

Volt róla szó, de csak még a nyár elején, nem akarták elengedni, meg szerintem 60-80 millába fájna körülbelül. Aztán jött ugye Lenglet és nem volt több hír róla.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.14. 13:19:04

Petr írta:
MatyiG írta:Kíváncsi leszek, hozunk-e még valakit. Ha nem, jövőre szerintem hozunk egy csatárt drágán Suárez helyére, plusz a De Jong-De Ligt kettősre is jó esély van.
Ha Batshuayi a Valenciában is teljesít, szó nélkül hoznám.

De Jongot nem látom, hova férne el az egyébként is tömött középpályán, de De Ligt leigazolásának örülnék. Benne látom a Piqué-utódot.

Ennél a két igazolásnál én nem is igényelnék többet. Legfeljebb egy csere balhátvédet, ha idén az ifisták felsülnek.
De Ligt-ről volt egyáltalán szó, akár kacsa szinten is? Nekem spec. az egyik álmom lenne, de nem hallottam, hogy megpróbálnánk rárepülni. Az Ajax viszont talán a két legnagyobb tehetségét párban szerintem tuti nem engedné el.
Forca Barca!!!!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.13. 23:10:33

Cestus írta:Ha Puig kezd, kötelező is lesz mellé egy. :D
Bízom benne és pont ezért nem szeretném De Jongot. :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.13. 22:59:24

Petr írta:bár azért egy fizikálisabb játékost még el tudok képzelni egyébként is a középpályára, ha Vidal és Rakitic kiment.
Ha Puig kezd, kötelező is lesz mellé egy. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.13. 22:21:27

MatyiG írta:Tegyük fel, hogy két év múlva a középpályán a mostaniak közül már csak Busi és Arthur lesz itt, feljön Puig és jön De Jong, szép álmok. :D
Igazából ha meglepően jól fejlődnek és itt lesz Coutinho is harmadiknak, én aláírom. :D 4231-be meg elég lenne, bár azért egy fizikálisabb játékost még el tudok képzelni egyébként is a középpályára, ha Vidal és Rakitic kiment.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.13. 22:07:03

Petr írta:Nálam Coutinho is középpályás, de nyilván nem arra a szerepkörre érkezne. Nem is olyan titkon nagyon bízom Puig-ban és én úgy érzem, hogy elvenné előle a biztos lehetőséget. Félek, hogy kölcsönbe kerül és úgy jár, mint Samper.

De Jong két év múlva lehet igazán tényező, én kölcsönadnám 1 évre az Ajaxnak, ahogy írod. Utána viszont inkább adnék esélyt a saját nevelésnek, ami már aktuális lesz.
Tegyük fel, hogy két év múlva a középpályán a mostaniak közül már csak Busi és Arthur lesz itt, feljön Puig és jön De Jong, szép álmok. :D
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.13. 21:59:44

Nálam Coutinho is középpályás, de nyilván nem arra a szerepkörre érkezne. Nem is olyan titkon nagyon bízom Puig-ban és én úgy érzem, hogy elvenné előle a biztos lehetőséget. Félek, hogy kölcsönbe kerül és úgy jár, mint Samper.

De Jong két év múlva lehet igazán tényező, én kölcsönadnám 1 évre az Ajaxnak, ahogy írod. Utána viszont inkább adnék esélyt a saját nevelésnek, ami már aktuális lesz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.13. 21:52:00

Most ugye van a középpályára Busi, Samper, Rakitic, Vidal, Arthur, Rafinha, Denis, Alená, ha 4231-es felállást nézek. Közülük szerintem aki biztos, hogy jövőre is biztos, hogy itt lesz, az Busi és Arthur. Samper gondolom kölcsönben fog játszani élete végéig, a Rakitic-Vidal kettősből egyik sem lesz már itt több, mint két szezont, Rafinha és Denis nem sok sót fog megenni. Alená pedig nagy kérdőjel, de sanszos, hogy kölcsönbe adjuk őt is.

De Jong pedig három poszton is tud játszani. Piqué, Busi és Rakitic helyén is. Én szinte biztos vagyok benne, hogy jövőre le fogjuk igazolni, maximum az lehet még, hogy egy évre még ott marad az Ajaxban, majd kiderül.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.13. 21:44:13

MatyiG írta:Kíváncsi leszek, hozunk-e még valakit. Ha nem, jövőre szerintem hozunk egy csatárt drágán Suárez helyére, plusz a De Jong-De Ligt kettősre is jó esély van.
Ha Batshuayi a Valenciában is teljesít, szó nélkül hoznám.

De Jongot nem látom, hova férne el az egyébként is tömött középpályán, de De Ligt leigazolásának örülnék. Benne látom a Piqué-utódot.

Ennél a két igazolásnál én nem is igényelnék többet. Legfeljebb egy csere balhátvédet, ha idén az ifisták felsülnek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.13. 21:41:28

Petr írta:
MatyiG írta:-51,7 millió euró, ha Waguét, Arnáizt és Paulinhót nem számoljuk.
Akkor valaki nagyot hazudott twitteren. :D

szerk.: Gondolom beleszámolta a fenti hármat. Úgy tényleg majdnem nulla.
Ja, Wagué és Arnáiz is 5 milla volt, Paulinho pedig 50 milla lesz jövőre, ha minden igaz, szóval úgy tényleg közel egál.

Kíváncsi leszek, hozunk-e még valakit. Ha nem, jövőre szerintem hozunk egy csatárt drágán Suárez helyére, plusz a De Jong-De Ligt kettősre is jó esély van.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.13. 21:37:54

MatyiG írta:-51,7 millió euró, ha Waguét, Arnáizt és Paulinhót nem számoljuk.
Akkor valaki nagyot hazudott twitteren. :D

szerk.: Gondolom beleszámolta a fenti hármat. Úgy tényleg majdnem nulla.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.13. 21:24:31

-51,7 millió euró, ha Waguét, Arnáizt és Paulinhót nem számoljuk.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.13. 21:15:06

D.i.N.h.O írta:alakul ez,nekem tetszik az idei uborkaszezon. Hogy állunk jelenleg ha a nyári +/- mérleget nézzük?
Majdnem nullában.
Válasz küldése