Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.22. 23:39:39

Mondjuk hasonló témákat boncolgat a Black Mirror sorozat, ha nézi valaki.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.22. 23:29:40

MQuCsabi írta:Én lehet maradi vagyok, de szomorú, hogy ez témát tud adni hosszú órákig, napokig az embereknek.hogy akár egy kattintást is megér az embereknek.
Alapból a szenny nem érdekel, meg viszonylag elég fiatalon el tudtam fogadni hogy az emberek jelentős százaléka hülye és hülyén viselkedik, de ez már az a kategória ami nekem is sok és nem fér bele a fejembe hogy mi lehet az agyába annak aki ilyet tesz. Erre még a pia vagy a narkó se mentség.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2018.08.23. 00:03:25-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.08.22. 22:46:56

MQuCsabi írta:Én lehet maradi vagyok, de szomorú, hogy ez témát tud adni hosszú órákig, napokig az embereknek.hogy akár egy kattintást is megér az embereknek.
Ami meghökkentő és kiveri a biztosítékot az embereknél az mindig is érdekelte őket ,nem új keletű dolog ez csak régen nem volt net amire kattintottak volna ,szerintem az lenne a fura ,ha erre senki nem kapná fel a fejét ,hogy ez mégis mi a...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.22. 22:03:57

Én lehet maradi vagyok, de szomorú, hogy ez témát tud adni hosszú órákig, napokig az embereknek.hogy akár egy kattintást is megér az embereknek.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.08.22. 20:50:15

Hát, végülis minden korszaknak megvoltak a híres "rémei". Hasfelmetsző, itthon a Martfűi rém. Most egy újabb legenda született, 20-30 év múlva már ebből készül majd film.. :lol:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.22. 17:52:30

visca el barca írta:ez az ország vazz :lol: főleg pest, ezért utálom én :D ennyi hülye sztem a világon nincs mint ebben az országban :lol:
Èn Londonban éltem egy darabig azért ott sincs hiány a “furcsa emberekből”, de Pest is komoly főleg a Liget körüli rész.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.22. 17:45:26

ez az ország vazz :lol: főleg pest, ezért utálom én :D ennyi hülye sztem a világon nincs mint ebben az országban :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.22. 17:27:45

Nem tudom, hogy lehet ezen meglepődni. A haverjaim beraktak 1-2 facebook csoportba, amikhez képest ez egy gyenge délutáni matiné.
Hogy mást ne mondjak, a mentősök/rendőrök között is van jónéhány beteg arc, aki ha kiér a terepre, az első dolga, hogy elküldi a "haveroknak".

A videó meg elég beteg, nem tudom mi járt a srác fejébe, az utcán, ráadásul egy hajléktalant... Nem hiszem, hogy annyira el lett volna dugva az a kamera.

Amúgy nevetséges meg minden, de ha ilyenkor mondjuk az a pali pert indít a gyerek ellen nemi erőszak miatt, akkor simán legombolhat egy vagyont erről a perverz hülyéről.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1033
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.08.22. 17:01:06

Nero. írta:https://zoom.hu/hir/2018/08/22/szajjat- ... tom-video/

Milyen emberek vannak jesszus :lol:
De legalább ennyire érthetetlen, hogy egy térfigyelő kamera felvétele hogy a búsba kerül egy hírportálhoz. Én ezt nem viccből mondom, szerintem ijesztő, hogy sose lehetek biztos benne, hogy nem látom-e majd viszont saját magam valamelyik videómegosztón, ahogy önfeledten az orromat túrom, vagy eltaknyolok a járdán.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.22. 16:49:20

https://zoom.hu/hir/2018/08/22/szajjat- ... tom-video/" target="_blank

Milyen emberek vannak jesszus :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.08.19. 23:00:07

Egyébként én azt gondolom magamról, hogy ha nagyon népszerű akarnék lenni (sőt, lehet még pénzt is keresnék vele), akkor tudnék én is csinálni olyan bohóckodós vieókat, amit kajálnának az igénytelenek. Vagy írhatnék egy népszerű könyvet, vagy vmi közhelyparádét, vagy vmi nagyon polgárpukkasztót. De politizálhatnék is, szerintem manapság egy demagóg politikával nagyon könnyen népszerű lehet vki. Pl. Magyarországon egy párt, amely túllicitálja a Fideszt migráns- és EU-ellenességben, a kereszténység és a hagyományos családmodell tolásában (mondom ezt keresztényként és a hagyomány családmodell híveként, épp ezért fájó, hogy arcátlanul kiforgatják ezeket), gyorsan nagy támogatottságra tehetne szert, és idővel akár a Fideszt is veszélyeztethetné, de legalábbis nagyobb esélye lehetne ellene, mint a jelenlegi ellenzék közül bárkinek.

De ha bármelyiket megtenném, úgy érezném, hogy eladtam a lelkem, ezért nem fogom sohasem.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.19. 22:32:33

UFCt annyiba megvédeném, hogy úgy tűnik Cormiernek Miocic vagy Gustafsson ellen kell majd címet védenie (Lesnar úgyse tudna átmenni az USADA teszteken), McGregor pedig elsőre bevállalja Khabibot azért ahhoz kell bátorság mert azért elég valószínű hogy a dagesztáni elveri mint jég a határt.
De igen a Miocic elleni bunyo utan Lesnár mutatványa több mint gáz volt, szerintem utólag Dana is realizálta hogy ez így nem oké, bár végsősoron üzlet és a legtöbb nézőt ez a meccs hozná abba a súlycsoportban.

A box valóban tönkre lett téve a pénzéhes és korrupt promoterek által.

Sajnos ma már szinte mindenben mindenhol az az első szempont, hogy ki mennyire tudja megtömni a zsebét.

Zola: Erre van igény, a Győzike shownak 10szer nagyobb nézettsége volt mint mondjuk valamelyik vetélkedőnek vagy kulturális programnak. Én oszinten mondom hogy már régóta nem nézek TVt (csak foci, Forma-1, filmek) és teljesen jól vagyok egyáltalán nem hiányzik ez a sok baromság. Még híradót se nézek (nem azért mert nem erdekel hogy mivan körülöttem a nagyvilágban), hanem azért mert politikailag független csatorna nem igazan létezik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.08.19. 22:31:45

Logan Paul:

https://www.youtube.com/watch?v=z3gbAut2reI

https://www.youtube.com/watch?v=lSmkGmmy33g

KSI: 2:26-tól

https://www.youtube.com/watch?v=67E_uUhFsgw

Nem követem őket, de ezeken a videókon századjára is sírok :lol:

Amúgy lehet őket szidni, de abból élnek, hogy hülyéskednek, meg játszanak, meg videóznak. Tök ingyen, szponzorok segítségével bejárják a világot (gondolok itt Logan-re). Nem mondom, hogy cserélnék velük, de milliomosok a vicceskedés miatt, megérdemlik.

Dancsó is Magyarországon hogy futott be? Eleinte jöttek a minőségi videók, retro, magyar film kritikák, megállt egy ponton. Aztán jöttek az idiótábbnál idiótább videói, kimondottan a fiataloknak, aztán pár héten belül magyarként átlépi az 1 millió feliratkozást.

Néha jók ezek kikapcsolódásként, mikor bedobsz egy Zsozéatya videót, párszáz agysejted elpusztul, te meg röhögsz.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2018.08.19. 22:34:12-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.08.19. 22:22:46

Azért ez sokat elmond a mai állapotokról a nagyvilágban, hogy ez a 2 kisgyerek akiknek közünk nincs a boxhoz, több pénzt fognak keresni egy meccsel mint a profi ökölvívók 95%a életük során.
Nem tudom kik ezek, szóval ez nem is érdekelne, azért vagyok inkább szomorú, mert a profi box és az MMA is egyre inkább cirkusz irányba megy el, egyre kevésbé is követem éppen ezért ezeket a sportokat, pl. a világ szégyene, hogy Brock Lesnar, aki legutóbbi meccse után megbukott a cuccteszten, egyből címmérkőzéssel fog visszatérni, amit szépen WWE-sen tálaltak fel. McGregorra inkább már nem is írnék semmit.

De a fociról is lehetne beszélni... katari VB télen, spanyol bajnoki a tengerentúlon? Álljon meg a menet, álljon meg a menet! [-X


De valóban, az egész emberiség egyre inkább megy el az igénytelenség irányába. Van esetleg jó búvár közöttünk? Mert vkinek meg kéne keresnie a lécet...
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.19. 21:38:59

MQuCsabi írta:És ők kicsodák amúgy?
Szerintem mindketten legfeljebb jóindulattal nevezhetők majomnak. Az utóbbi 1-2 évben már leálltak a minőségi tartalomgyártással, legalábbis ami eljutott hozzám is. Igazi YouTube celebek, akik amikor kellett jó helyen voltak és hiánypótló dolgot állítottak elő, most pedig abból élnek és viszi őket a tizenéves réteg, akik kajálják a folyamatos kiabálást és túlreagálást. Már nem is törekednek a fejlődésre. Vagy csak az én gyomrom nem veszi be. :D

KSI régen nagy fifás volt, bár nekem túl sok a stílusa. Logan meg... én nem is tudom, azt minek lehet nevezni. :D

Ezen a vonalon egyedül ChrisMD videóit tudom megnézni és élvezni, ha a népszerűséget és körülbelüli kategóriát vesszük alapul. Bár az ő önéletrajzi könyve is egy vicc lehet...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.19. 21:34:09

És ők kicsodák amúgy?
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.19. 21:32:50

A Manchester Aréna van nekik lefoglalva, otthonról PPV (csak a legnagyobb sztárok ((Mayweather, Pacquiao, McGregor stb.))) nyomják PayPerViewba) és garantált visszavágó tavasszal Amerikába.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.19. 21:16:23

Nettó szégyenérzetem volt az odamondós résznél. :D Köszi az infót. Valahol szomorúnak tartom, hogy erre ennyi vevő van, de hát ez van.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2018.08.19. 21:01:40

Nero. írta:Most jutott el hozzám ez a KSI vs Paul Logan cirkusz (nem vagyok egy nagy YouTuber plusz a trendi dolgokat se követem). Azért ez sokat elmond a mai állapotokról a nagyvilágban, hogy ez a 2 kisgyerek akiknek közünk nincs a boxhoz, több pénzt fognak keresni egy meccsel mint a profi ökölvívók 95%a életük során.
KSI-t nézek néha, megragadt még nálam, mert néha tud nagyon poén lenni az emberünk meg régen még sokat fifázott is :D
Igazából volt már egy ilyen Joe Weller ellen, aztán mivel annak sikere lett rögtön lett egy következő is szervezve.
Komoly pénzt fog nekik hozni az tuti.
Logan Paul is halottat mutogatott az erdőben Japánban, azt neki is kellett gyors valami ami eltereli a témát, KSInak meg szintén nem árt, mert nem videózik már annyit (sajna).


Boxolnak egymás ellen 1 héten belül, rendes csarnokban, rakat néző, telt ház előtt.
Komoly felhajtás lesz.


Ha tudsz angolul itt egy jó kis összefoglaló videó az egészről.
https://www.youtube.com/watch?v=gA0bi-bFEYs" target="_blank
madridista
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.19. 20:54:51

Nero. írta:Most jutott el hozzám ez a KSI vs Paul Logan cirkusz (nem vagyok egy nagy YouTuber plusz a trendi dolgokat se követem). Azért ez sokat elmond a mai állapotokról a nagyvilágban, hogy ez a 2 kisgyerek akiknek közünk nincs a boxhoz, több pénzt fognak keresni egy meccsel mint a profi ökölvívók 95%a életük során.
Felvilágosítasz? Tudom, kikről van szó és mit csinálnak (inkább mit nem...), de nem vagyok képben. :oops:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.19. 20:49:34

Most jutott el hozzám ez a KSI vs Paul Logan cirkusz (nem vagyok egy nagy YouTuber plusz a trendi dolgokat se követem). Azért ez sokat elmond a mai állapotokról a nagyvilágban, hogy ez a 2 kisgyerek akiknek közünk nincs a boxhoz, több pénzt fognak keresni egy meccsel mint a profi ökölvívók 95%a életük során.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.17. 22:50:02

Nero. írta:Ja és egy tanács: Ha csak nem a molettek jönnek ne, akkor olyan csajnak ne is válaszolj akinek kizárólag csak az arcáról van fent kép mert az 100% hogy dagadt mint a bűn :D
na ezt csak megerősíteni tudom. de az a vicc, hogy még az is dagadt, akinek amugy az arca "sovány"
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.17. 20:58:45

Ja és egy tanács: Ha csak nem a molettek jönnek ne, akkor olyan csajnak ne is válaszolj akinek kizárólag csak az arcáról van fent kép mert az 100% hogy dagadt mint a bűn :D

Ez az egyik baj ezekkel a netes cuccokkal, ma már mindenki tudja hogyan kell képet szerkeszteni.

Elütni az időt nemrossz, meg minnél több horog van a vízben annál nagyobb az esély, de szerintem a nők nagyrésze inkább a tökösebb palikat szereti akik élesbe lemerik szólítani őket. Ha nem vagy bunkó nem fognak megharapni. 10/2-3 hajlandó folytatni a 2 perces csevelyt egy ital/kávé mellett az már jónak számít szerintem (most erre rákontráznak a falu bikái hogy ők mindenkit megcsinálnak akit akarnak), aki meg leoffol az valószínűleg ugyse bunkó stílusba fogja tenni, nem gáz, muszáj próbálkozni. Messinek se sikerül gólt szerezni minden kísérletből :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2018.08.17. 18:44:22

Ha társkereső, akkor nekem az Okcupid jött be a legjobban, ott egész értelmes embereket lehet megismerni (bár annak is van elég sok fizetős verziója, de az ingyenes is jól használható, és azzal is lehet szűrni egy pár dologra). Van rengeteg kérdés is, amire válaszolhatsz, és azt is megadhatod, hogy a párodtól milyen választ várnál arra a kérdésre :) Ezek alapján valamilyen algoritmus azt is kiszámolja, hogy mennyire illesz össze az adott lánnyal (0-100%-os skálán)

Az egyetlen hátránya talán az, hogy tinderhez és badoo-hoz képest elég kevés magyar használja
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.17. 17:46:03

MQuCsabi írta:Probáld a,fullokat huzogatni. Nem véletlen vannak fent ;)

Lehet meglepödsz, törödésre vágyik mind :P
:D

igen, biztos a fulloknál van esélyem :D amugy már ezt is lelimitálták, 12 óránként csak 50-et lehet húzogatni jobbra. szóval reggel meg este tudom csak nyomni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése