Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.25. 12:52:34

Nero. írta:Arra gondoltam ezzel, hogy egyesek (nso fórum foleg) k.anyázva kérik tole számon hogy miért ide igazolt, és miért nem oda (azt se tudjuk hogy egyáltalán igazak voltak e ezek a pletykák). Ahogy te, én, úgy ő is szabadon dönti el hogy hol keresse meg a kenyérre valót, szép dolog eljutni bizonyos nagycsapatokba, de a legfontosabb dolog a mai világba hogy anyagilag bebiztosítsd magadat és a családodat.
Persze vannak fröcsögők, de elkerülhetetlen, hogy h bénázik, akkor ez előjöjjön. De zola-val értek egyet, igenis vállalja a döntéseit. Ha közszereplő, és Magyarország legnagyobb focistája, akkor valamennyire tisztában lehet a tetteinek a következményeivel. Bár debreceni ismerősöktől hallottam, hogy nem egy agysebész.

Az anyagi biztonsága nem hiszem, hogy veszélyben lett volna.
Nem hiszem, hogy pl. Szalai annyival többet keresett volna nála, Ő mégis felépített egy rendes bizniszt. Vagy a legegyszerűbb: éttermet nyitna, az úgyis divat a focisták között.
Nem tudom, hogy befektette-e a pénzét, vagy mindet elcseszte Lamborghinik-re, de nem hiszem, hogy az éhhalál fenyegette volna.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2018.08.25. 12:48:55

recrea írta:Ezerszer le lett írva, h Dzsudzsák senkinek sem kellett, a PSV pedig pénzt akart belőle csinálni. Főleg azért nem, mert nem volt elég védekezésben. Tehát ingyen lehet elvitte volna és Verona, de pénzért egyedül oda tudták eladni, ahova ment. Rohadtul nem ő valaszotta, egyszerűen patt helyzetben volt. Oda ment, ahova megvették. A menedzsere, meg ő is lenyilatkozta párszor.

Ez a pénzt valaszotta duma egy bullshit, marhára nem ő döntött.
Azért ez nem úgy működik, mint az NBA, hogy oda mész, ahova cserélnek.

Oda megy, ahova aláírja a szerződést, hogyne lenne választási lehetősége. Persze, biztos volt hitegetés, meg kamuzás, hogy majd jön a csapat köré, stb., és biztos az ügynököknek is érdeke volt minél zsírosabb szerződést aláírni, de ne állítsuk már be úgy, hogy ő az áldozat ebben az esetben.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.08.25. 12:28:29

Az oroszok után pedig Dárdai vitte volna a Hertha-ba, le is nyilatkozta Pali, hogy nem tudtak megegyezni a fizetésben, így ment az arabokhoz.
Amúgy felesleges erről beszélni is, megértem ha oda megy, vagy ha ide. Csak ha már a pénzt választotta, ne akarjon már Magyarország megmentője lenni és siránkozni, hogy jajj mindent megtett, mert ez nem igaz. Azt pedig viselje el, hogy learabozzák és lepénzéhesezik és ne sírjon emiatt a kamerába, mert a valóság ez lett.
Nem kell ő már a válogatottba, max úgy, mint Gera, segítőnek.

Amúgy a következőn már kerettag lesz és csk ismét, szépen leigazolja majd a Videoton, biztos vagyok benne.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.25. 11:55:08

Ezerszer le lett írva, h Dzsudzsák senkinek sem kellett, a PSV pedig pénzt akart belőle csinálni. Főleg azért nem, mert nem volt elég védekezésben. Tehát ingyen lehet elvitte volna és Verona, de pénzért egyedül oda tudták eladni, ahova ment. Rohadtul nem ő valaszotta, egyszerűen patt helyzetben volt. Oda ment, ahova megvették. A menedzsere, meg ő is lenyilatkozta párszor.

Ez a pénzt valaszotta duma egy bullshit, marhára nem ő döntött.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.25. 09:11:46

csababarca írta:Mivel írtam azt le? hogy nagyságrendileg van valamennyivel több pénze?
Lehetett volna emellett sportszakmailag is egy értékelhető karrierje, mint Gerának pl, aki nem hiszem hogy éhezik.
Kommentelők írtak ilyeneket, sőt még ezen a fórumon is volt aki azt írta, hogy jól döntött hogy a pénzt választotta. de visszakeresem ha akarod.
Aki azt írja, hogy jól döntött, az olyan igazi "magyar". Mi sokmindent másképp látunk. Ez akkor tűnik fel leginkább, ha olyan közegbe kerülünk, ahol nincs simli, összekacsintás, hanem minden egyértelműen fehér vagy fekete. Dzsudzsák egy nulla már régóta az én szememben, semmi keresnivalója a válogatott környékén...
Egyébként Gera megérdemli a tiszteletet, egyetértek a fentiekkel...
Juji ha hazajön, 45 milka lesz a fizuja köbö, és az itthoni tesztet más futotta meg helyette, annyira nics kondi...vicc...
Az info nem írott sajtóból van, de számomra hiteles embertől származik...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.08.25. 08:44:08

visca el barca írta:egyébként zsuzsinál az is benne van a pakliban, hogy psv-ből se akarta anno semmi komolyabb csapat elvinni ezért ment mahacskalába ahol azért akkor elég komoly pénz volt meg elég komoly csapatot akartak építeni. csak hát bedőlt a projekt zsuzsi meg a pad alá csúszott és onnan már nem biztos hogy volt visszaút.
Meg talál az is, hogy mindig jókor jött pár nagy szabadrúgásgólja, és el lehetett adni, mint a legjobb magyar játékos, holott, azért nincs benne annyi, mint várnak tőle.

Egyébként ezt a magyar focit el kell engedni, arra vagyunk jók, hogy kis csapatokat megverjünk, de hogy egy épkézláb komplett csapat ellen, igazán jót meccseljünk, arra nagyon nem. Max egy nekünk jó eredményt sikerül összehozni néha-néha.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.24. 21:17:37

egyébként zsuzsinál az is benne van a pakliban, hogy psv-ből se akarta anno semmi komolyabb csapat elvinni ezért ment mahacskalába ahol azért akkor elég komoly pénz volt meg elég komoly csapatot akartak építeni. csak hát bedőlt a projekt zsuzsi meg a pad alá csúszott és onnan már nem biztos hogy volt visszaút.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.24. 20:06:47

Arra gondoltam ezzel, hogy egyesek (nso fórum foleg) k.anyázva kérik tole számon hogy miért ide igazolt, és miért nem oda (azt se tudjuk hogy egyáltalán igazak voltak e ezek a pletykák). Ahogy te, én, úgy ő is szabadon dönti el hogy hol keresse meg a kenyérre valót, szép dolog eljutni bizonyos nagycsapatokba, de a legfontosabb dolog a mai világba hogy anyagilag bebiztosítsd magadat és a családodat.

Ha arról lett volna szó hogy pl. az Arsenalba kapott volna kettot, a Moszkvába hármat, akkor én is azt tanácsolnám (nem az én dolgom) hogy az előbbit válassza, de mivel nekünk halvány gőzünk nincs errol a történetről így kár az ő pénzén vitatkoznunk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.08.24. 20:04:54

Ahogy én látom Dzsudzsákot az elmúlt évekből. 30 éve követem az arab focit napi rendszerességgel :D

Dzsudzsák lassú, nem tud cselezni, képtelen a védekezésre, hatalmas magyar viszonylatban a presztízse.
Pozitív: jól ad be (ez is pozitív, Dani Alves-ünk pl nem tudott :D)

Ez nálam nagyon kevés. És az nem Dzsudzsákra nézve pozitív, hogy egy bal szélsőt sem tudok mondani, hanem a magyar klubokra. Ha jobboson tolja, ott ezerszer jobb Varga.
Nálam ez lenne a kp: Varga, Nagy, Kleisi, Kiskokó meg Zsótér (aki most sajna nem lett behívva). Persze ez támadó foci. + ott van a debreceni Varga Kevin, igen ő is fiatal,de kit érdekel? Esetleg Holender. Bekell ezeket a kölyköket tenni, és évekre letojni az eredményeket,mint a belgák. Persze ez MO, egy új edzővel mi azonnal mindenkit megakarunk toszni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.08.24. 19:58:31

Mivel írtam azt le? hogy nagyságrendileg van valamennyivel több pénze?
Lehetett volna emellett sportszakmailag is egy értékelhető karrierje, mint Gerának pl, aki nem hiszem hogy éhezik.

kommentelők írtak ilyeneket, sőt még ezen a fórumon is volt aki azt írta, hogy jól döntött hogy a pénzt választotta. de visszakeresem ha akarod.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.24. 19:46:11

csababarca írta: én több helyen is olvastam már hogy okos volt, mert így meg tud élni stb...meg hasonló dumák.
Az lehet, hogy 1-2 újságíró "mosdatja" (mondjuk én nem olvastam ilyet se), de hogy személyesen nem hallottam senkit, aki dicsérte a döntéseit, az tuti.
Nero. írta:Plusz nálam mindenki azt csinál az életével amit akar.
Persze, hogy azt csinál, amit akar, nem értem mit akarsz ezzel.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.08.24. 19:43:58

karrierje során egyszer sem hozott sportszakmai döntést, csak anyagit. nyilván a magyarok szemében, akik tök pénzorientáltak, egy zseni a gyerek, mert milyen jól gondolkozott.
de ha huszad annyi akarat lett volna benne mint Céerben, vagy akárkiben, akkor lehet egy top bajnokság középcsapat szintjéig eljutott volna, nem bohóc csapatokban játszott volna csak és kizárólag. (kivéve psv)
jah, hogy akkor csak 100 milliárd helyett 94 milliárdja lenne. bocsánat. érthető tényleg.

emellett fociban is megrekedt a psv-s szinten, majd lezüllött onnan.. beadások... :lol:
De egyben le is írod, hogy neki lett igaza. Ha mindig a szakmát nézi és nem a pénzt, játszhatna egy olasz vagy német középcsapatban. Még 30 évesen is. A többi pedig mind megvan neki. A válogatottból is most marad ki először, de még visszakerülhet.
Az a fura, hogy jól csinálta, amit csinált. Ja és ezzel a teljesítménnyel, bent van a legjobb öt magyar játékos között, az a többi játékos teljesítményére nézve gáz.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.24. 19:42:34

Egyertelmű. Itt minden feszkót le tud vezetni a magyar. Csordaszellemben egyébként is könnyebb. Meg így nem is a komoly dolgokkal fogéaékozunk egy ideig.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.24. 19:40:46

Abban van valami, hogy nincs edzésben (bár jelenleg annyi kutyaütő van a válogatottba hogy egy strandpapucsos Dzsudzsák is odaférne a kispadra), de nekem az az érzésem (lehet hogy tévedek) hogy ez egy ilyen marketing döntés volt, mivel a szurkolok nagyrésze utálta ezért most ezzel jól bevágódik a kőkemény magyar szurkolóknál.

Mindegy, egyáltalán nem érdekel a magyar “foci”, sem klub sem válogatott szinten. A játékosokban nincs meg a tudás, a szurkolokban meg a józan ész.
Még pár hét és megkezdődik a szokásos hulyites, “most megcsináljuk, most sikerülni fog!”, aztán majd amikor jön az első pofon teszemazt Lettországtól vagy a Kazakoktól, akkor mindenki rázza az öklét és anyázik jobbra balra.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.08.24. 19:31:13

davi10 írta:
Én soha senkitől nem hallottam, hogy mekkora zeni.
Sőt lehet a pénzorientáltság és a jó magyar sárga irigység miatt mindenhol csak azt, hogy a k..va anyját, hogy mennyi pénze van.
én több helyen is olvastam már hogy okos volt, mert így meg tud élni stb...meg hasonló dumák.


Nero, nem az a lényeg, hogy top5-ös e, legyen az, de mi alapján hívod be? nincs klubja, nem edz normálisan, unfair lenne a többi magyar focistával szemben, akik mondjuk kerettagok, és eleve edzenek (magyar viszonlatban) rendesen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.24. 19:28:35

Szerintem is túlértékelt, szerintem is csak egy jó féléve volt a PSVbe, de ettől függetlenül a magyar foci és a magyar játékosok annyira szinten aluliak, hogy Balázs boven ott van az 5 legjobb magyar kozt. De akkor mondjatok 5 jatekost aki jobb nála.

Az is egyértelmű hogy pénzorientált, de az is biztos hogy nekünk fogalmuk sincs mi hogyan döntöttünk volna az ő helyében, mivel neki olyan összegek között kellett dönteni amihez nekünk soha közünk nem is lesz. Plusz nálam mindenki azt csinál az életével amit akar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2018.08.24. 19:31:13-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.24. 19:26:52

csababarca írta: nyilván a magyarok szemében, akik tök pénzorientáltak, egy zseni a gyerek, mert milyen jól gondolkozott.
Én soha senkitől nem hallottam, hogy mekkora zeni.
Sőt lehet a pénzorientáltság és a jó magyar sárga irigység miatt mindenhol csak azt, hogy a k..va anyját, hogy mennyi pénze van.

De szerintem is nevetséges, ahogy a PSV után elásta magát. Ballábasként simán többre vihette volna.

Nem is baj, hogy nem hívták be, klubja sincs. Erre is kíváncsi leszek, 1 éve a főnök "ráparancsolt, hogy jöjjön haza, most pedig nem lepődnék meg, ha a Vidi-be menne Európa Ligázni.

Viszont érdekes, hogy ki lesz a kapitány. Az összes "igazi" csk (Király, Gera, Juhász) már nincs itt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.24. 19:24:45

csababarca írta:emellett fociban is megrekedt a psv-s szinten, majd lezüllött onnan.. beadások... :lol:
zsuzsinak volt talán egy jó fél éve a psv-ben azóta abból él.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.08.24. 19:10:43

zola8787 írta:Dzsudzsák nincs a keretben! Annyira, de annyira örülök, jó kis fiatal csapatot szedett össze, egy kalappal.
Csodát nem várok, szerintem tök utolsók leszünk azon a kupán, de legalább nem ezt a majmot kell nézni, vagyis egy jó ideje nem nézek válogatott meccset, most várni fogom.
dettó, irritáló egy ember, aki karrierje során egyszer sem hozott sportszakmai döntést, csak anyagit. nyilván a magyarok szemében, akik tök pénzorientáltak, egy zseni a gyerek, mert milyen jól gondolkozott.
de ha huszad annyi akarat lett volna benne mint Céerben, vagy akárkiben, akkor lehet egy top bajnokság középcsapat szintjéig eljutott volna, nem bohóc csapatokban játszott volna csak és kizárólag. (kivéve psv)
jah, hogy akkor csak 100 milliárd helyett 94 milliárdja lenne. bocsánat. érthető tényleg.

emellett fociban is megrekedt a psv-s szinten, majd lezüllött onnan.. beadások... :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.08.24. 19:03:17

Mi alapján vam ott az 5 legjobb között? Hónapok óta nem játszik, mert nem adják meg neki a havi 50 milliót. Ja bocsi, csak 48.
Vicc az egész pali, a focihoz nem elég, hogy pályán kívül okoskodik. Ráadásul ezt az embert én az oszták meccsen kívül életemben nem láttam védekezni. Ez a magyar válogatott, itt ez kevés. Azért játszatni, mert képes beadni, könyörgöm.
Annó a Suárez féle Ajaxot alázta meg, hasonlítsuk össze azóta ki mit tett le.

Ráadásul annyira csapatjátékos meg blabla, hogy az andorrai meccs után Csányival jött haza a magángépével és nem a csapattársaival.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.08.24. 18:53:31

Dzsudzsák 10 meccsből 5 meccsen széthajtja magát, és nagyon hasznos játékosunk. A maradék 5 meccsen meg olyan, mint amikor Messi sétálgat és sz*rik az egészbe. A különbség, hogy legtöbbször Messi megteheti, míg Balázsunk nem.

Az én szememben ő sosem lesz kapitány. Sosem felejtem el, hogy a Feröer elleni borzalom után fülét-farkát behúzva szaladt be az öltözőbe, egyedül Kádár, Guzmics és Stieber jött oda a szurkolókhoz "elnézést kérni".

Akármennyire űzi-hajtja a srácokat NÉHA, sokszor lazsál és beleszürkül a mezőnybe. Elvárható lenne tőle, hogy csússzon-másszon a földön végig.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.24. 18:40:36

zola8787 írta:Dzsudzsák nincs a keretben! Annyira, de annyira örülök, jó kis fiatal csapatot szedett össze, egy kalappal.
Csodát nem várok, szerintem tök utolsók leszünk azon a kupán, de legalább nem ezt a majmot kell nézni, vagyis egy jó ideje nem nézek válogatott meccset, most várni fogom.
Dzsudzsák ott van az 5 legjobb magyar jatekos kozt minimum, ez a Rossi is egy bohóc amugy. De lényegtelen 11 Dzsudzsakkal se jutnánk ki vilagesemenyre ujra.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.08.24. 17:40:11

Dzsudzsák nincs a keretben! Annyira, de annyira örülök, jó kis fiatal csapatot szedett össze, egy kalappal.
Csodát nem várok, szerintem tök utolsók leszünk azon a kupán, de legalább nem ezt a majmot kell nézni, vagyis egy jó ideje nem nézek válogatott meccset, most várni fogom.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.18. 13:42:35

https://index.hu/video/2007/08/23/megsz ... ajnokokot/" target="_blank

Régóta kerestem mar ezt a klasszikust :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.06.19. 21:55:05

visca el barca írta:
davi10 írta:Közbe hivatalos, Leekens el, Rossi az új szövetségi kapitány!

Ez egy jó döntés, én nem is értettem honnan akasztották azt az öreget, akinek több munkahelye volt, mint ahány éve a pályán van.
tökmind1 ki az edző, nincs játékosanyag. ráadásul ha jól rémlik anno a kispesttel mikor bajnokok lettek, atombunker 5-4-1-et játszott, de majd vmi helyi picipest ultras kijavít ha tévedtem :D
Abban az évben aprított az Eppel - Lanzafame duó + a gyors fiatalok pl Zsótér, meg a rutinos rókák pl Lovric. Ennyi kellett a bajnoki címhez.

Jó edző Rossi, örülök a kinevezésnek, szépen át kell állni a védekezésre, nincs mese. Teljesen felesleges ezzel a kerettel bármi mást játszatnia. Nagyon remélem, hogy végre kihagyja Dzsudzsákot és nem az mlsz elnökség mondja meg, hogy kik is játszanak.

Remélem, hogy Nikolics nem fog visszakuncsorogni, vagy ha mégis, behívnám és végigpadozná a meccseket.
Válasz küldése