Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.28. 09:47:39

Cestus írta:A RAC1 szerint utoljára harcba szállunk Rabiot-ért. Pep Segura és Abidal kihasználta a médiacsendet, és titokban folytatta a tárgyalásokat a PSG-vel. 40 milliót adnának érte.
Ennek mennyi a valóságtartalma? :shock:
Akkor Cou nem középpályán nyomná, Rafi meg el...?
Denis, Arthur..?
mondjuk Denis már most sincs rózsás helyzetben...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.28. 08:33:11

randomguy írta:Alena felőlem végleg is mehet, az a gyerek semmiben nem emelmedik ki, gondolok itt passzjátékra, gyorsaságra, technikára. Néhanapján lőtt egy-két gólt és ennyi. 4-5 év múlva egy Parejo szintet elérhet, de az ide nem kell. Maradjon inkább Rafinha.

Csak egy kérdés, nem kell támadásnak venni. Mennyit láttad Alenat játszani? Azon a két-három meccsen 19 évesen, amiből egyet játszott végig?
Az a néha napján lőtt egy gólt, pedig kkp-ként házi gólkirály lett.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.28. 06:58:57

A RAC1 szerint utoljára harcba szállunk Rabiot-ért. Pep Segura és Abidal kihasználta a médiacsendet, és titokban folytatta a tárgyalásokat a PSG-vel. 40 milliót adnának érte.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.08.28. 05:53:20

Mintha Valverdenek alapvetően más lenne a véleménye Alenáról. Csak az óvatoskodása miatt nem játszatta tavaly, mert a B csapatkapitánya volt. Most meg a túra előtt megsérült. De minthogy nem érkezik csodafocista a középpályára, Rafinha meg a végtelenbe nyúló habozásával végképp kiírta magát a komolyan vehető játékosok közül, nagyonis meg van a szerepe Alenanak.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.08.28. 02:40:11

Alena felőlem végleg is mehet, az a gyerek semmiben nem emelmedik ki, gondolok itt passzjátékra, gyorsaságra, technikára. Néhanapján lőtt egy-két gólt és ennyi. 4-5 év múlva egy Parejo szintet elérhet, de az ide nem kell. Maradjon inkább Rafinha.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.27. 21:26:56

Igen, a Samper-Alená kettős is mehetne kölcsönbe, mert semmit nem fognak játszani. Rafinha ha távozik, akkor maradhat Alená, 400 percnél ebben az esetben azért többet is kaphatna szerintem.

Én egy csere balhátvédet hoznék az utolsó napokban, mert így, hogy Miranda marad a B-keret tagja, Verma lesz majd Alba cseréje, ha meccs közben megsérül, vagy történik valami, ami nem olyan biztató. Kurzawa/Toni Lato kalibernek örülnék.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.08.27. 21:22:07

MatyiG írta:Már meg is érkezett Németországba, holnap hivatalos is lehet.
Örömteli hír lenne, remélem megkapná ott a lehetőséget is és a németek jövőre meg is vennék. Mindenki így járna a legjobban. Már csak a Samper-Alena duótól kellene megválni, mert ők valószínűleg egy percet sem kapnának a szezonban, így mindketten jobban járnának ha lelépnének. Főleg Samper, bár sajnos most sérült. Alena talán 300-400 percet kapna, ha Rafinha-t is elpasszolnánk.

Munír visszahozatala pedig egy pillanatig sem az utánpótlásnak szólt, hanem annak, hogy Paco játszani is akart már, nem csak a padon ülni, igazolni pedig nem tudtunk olyan csatárt aki az edzőnek kellett volna így Munír ha nincs ló, jó a szamár is alapon marad. Remélem élni tud majd a hirtelen jött lehetőséggel.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.27. 21:10:48

Már meg is érkezett Németországba, holnap hivatalos is lehet.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.08.27. 19:56:23

A RAC 1 szerint, Paco engedélyt kapott a Klub-tól, hogy orvosira menjen a Dortmundhoz. A Mundo még azt is hozzá teszi, hogy 2,5 millió+bónuszokért vennék kölcsön, illetve 20-25 millióért opciós jogot is szereznek.

Szintén a RAC 1 szerint, Rafinha iránt a Betis mellett a Benfica is érdeklődik, és elvileg ajánlatot is tettek. Gondolom ez az üzlet nagyban függhet attól is, hogy a portugálok bejutnak-e a BL be, vagy sem.
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2018.08.27. 07:10:33

Off: Az NB3-ról csak annyit, hogy lassan ha egy csapat meg akarja nyerni az aktuális megye 1-et oda legalább fél profi csapat kell. (Bács -megye 1 az elmúlt két év bajnoka teljesen profi csapat volt Kecskemét, Tiszakécske heti 5 edzés fizetett játékosok stb.)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.08.27. 05:14:50

Azoknak lett igazuk, akik szerint idén nyáron csak a kispadunkat cseréltük jobbra. Inin kívül itt maradt a tavalyi gálakezdő, változatlanul ők játszanak - és ugyanazt. Az újak közül senki se kihagyhatatlan, miatta nem alakult át a felállás. Legfeljebb Coutinho és Dembele lett csendben tavalyi. És az idei B ugyanúgy nem jelent nyomást az A-ra, mint a tavalyi. Ha nem jön komoly sérülés, ez így is marad.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.24. 18:45:52

Off: Miért is az NB3 mit jelent? Hogy a (tobbseguk túlsúlyos) haverok másnaposan össze járnak focizni egy kicsit heti 2-3 edzéssel valami dagonyán, ha meg nem jönnek össze a dolgok akkor alpári módon viselkednek a csori játékvezetővel? Aki ezt a Ligát elérte az jobban átlátja az európai csúcsfocit? :D

Amugy a klasszis nálam is azt jelenti, hogy aki valamelyik top csapatban rendszeresen játszik és annak húzó embere, mind Thiago, mind Veratti megfelel ennek a kritériumnak.
Egyébként utolag vicces belegondolni hogy tavaly mennyit rinyáltunk az olaszért, azt hittük valami megváltó lenne (én is).
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.08.24. 17:49:21

Na vicceljünk már:) Ebben a csapatban mindenki klasszis még a mezmosogató öreg néni is:)
Lehet nem mernék vele leállni dekázni:)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.24. 15:05:51

recrea írta:
Nem rántottam kardot, de sztem itt néhány embernek fogalma nincs, mit jelent addig eljutni, ahol ők vannak. Mindegy, én kiszálltam, ezen nem veszünk össze, sztem aki a top bajnokság top csapataiba játszik, az klasszis.
Ja nincs hari, de ezzel már körbeírtad, hogy te mit értesz ezalatt. És teljesen elfogadható! Ez inkább tűnik már definisztikai vitának, sem mint futball szakértésnek.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.24. 14:57:29

Varatrix írta:
recrea írta:Sztem meg rohadtul klasszis mind a kettő...egyesek olyan magas lóról beszélnek itt játékosokról, közben meg egyeneset nem tudnak rúgni a labdába.
Értem tehát mindenki aki nem focizott legalább mb3 szinten (mondjuk) az inkább fogja be... jó fórumozást a megmaradt három emberrel.

Jelen esetben nem hiszem, hogy mi ülnénk magas lovon. :roll:
nagyon magas szinten vannak
Ez már közeledik az igazsághoz. De a klasszis egy más szint. Vagy csak definiáld mit értesz ez alatt, mielőtt kardot rántasz.

Szerintem Busquets klasszis. Iniesta Világklasszis. Messi meg egy UFO... Thiago meg nagyon magas szinten van.
Kétlem, h valaki azért nem klasszis, mert egy spanyol válogatottba, ahol 8 klasszis középpályás van, nem fér be a kezdőbe.
Olyan további klasszis játékosok melett mint: Lucas Vazquez, Asensio, Saúl?
Nem, nem érted :)

Nem rántottam kardot, de sztem itt néhány embernek fogalma nincs, mit jelent addig eljutni, ahol ők vannak. Mindegy, én kiszálltam, ezen nem veszünk össze, sztem aki a top bajnokság top csapataiba játszik, az klasszis.

Sztem Busi magasan világklasszis :D de akkor lehet én értékelem túl ezeket a játékosokat :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.24. 14:40:13

recrea írta:Sztem meg rohadtul klasszis mind a kettő...egyesek olyan magas lóról beszélnek itt játékosokról, közben meg egyeneset nem tudnak rúgni a labdába.
Értem tehát mindenki aki nem focizott legalább mb3 szinten (mondjuk) az inkább fogja be... jó fórumozást a megmaradt három emberrel.

Jelen esetben nem hiszem, hogy mi ülnénk magas lovon. :roll:
nagyon magas szinten vannak
Ez már közeledik az igazsághoz. De a klasszis egy más szint. Vagy csak definiáld mit értesz ez alatt, mielőtt kardot rántasz.

Szerintem Busquets klasszis. Iniesta Világklasszis. Messi meg egy UFO... Thiago meg nagyon magas szinten van.
Kétlem, h valaki azért nem klasszis, mert egy spanyol válogatottba, ahol 8 klasszis középpályás van, nem fér be a kezdőbe.
Olyan további klasszis játékosok melett mint: Lucas Vazquez, Asensio, Saúl?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.24. 14:28:29

Sztem meg rohadtul klasszis mind a kettő...egyesek olyan magas lóról beszélnek itt játékosokról, közben meg egyeneset nem tudnak rúgni a labdába.

Engem pont nem érdekel Thiago sem Veratti, mindig azt írtam, h nem kellenek, ettől függetlenül nagyon magas szinten vannak.

Kétlem, h valaki azért nem klasszis, mert egy spanyol válogatottba, ahol 8 klasszis középpályás van, nem fér be a kezdőbe. Hovatovább, láttuk, h milyen szép és eredményes focit játszott a VB-n a válogatott a “klasszisaival” :D
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.08.24. 13:57:30

recrea írta:Tehát Veratti és Thiago nem klasszis?! :D

Nem akartam ilyen korán inni, de bontok egy sört.
Attól függ ki ,hogy értelmezi a klasszist ,nálam az egy nagyon szűk réteg és egyik se fér be oda ,"csak" top játékosok nálam.Akiket a mostaniak közül odasorolnék egyébként Modric,De Bruyne többek közt ,na ezen a szinten egyik sincs a fent említett kettőből.
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.08.24. 13:36:07

Varatrix írta:
recrea írta:Tehát Veratti és Thiago nem klasszis?! :D

Nem akartam ilyen korán inni, de bontok egy sört.
Thiago sem a klubban, sem a válogatottban nem alap ember, mitől klasszis?

Lerágott csont már ez a Thiago vita, de őszintén érdekel, hogy akkor mitől klasszis egy klasszis?

Hogy lennének már klasszisok:)))))))))))

Attól klasszis: ránézel és örülsz ha látod focizni mert minden megmozdulása a fiatal korodra emlékeztet?:)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.24. 13:23:14

recrea írta:Tehát Veratti és Thiago nem klasszis?! :D

Nem akartam ilyen korán inni, de bontok egy sört.
Thiago sem a klubban, sem a válogatottban nem alap ember, mitől klasszis?

Lerágott csont már ez a Thiago vita, de őszintén érdekel, hogy akkor mitől klasszis egy klasszis?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.24. 13:11:32

Tehát Veratti és Thiago nem klasszis?! :D

Nem akartam ilyen korán inni, de bontok egy sört.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.24. 13:04:33

MatyiG írta:
Verratti, hagyjuk már, engedjük, el, fel van fújva, nem akkora nagy játékos,
Ilyen érvekkel nehéz vitatkozni. :D Most divat lett szidni Thiagót és Verrattit, mert nem tudtuk elhozni őket az utóbbi 1-2 évben, pedig akkor meg örült volna nekik mindenki. :D

Rakitic nem fog nagy búcsút kapni szerintem. Egy az, hogy nem spanyol, nem katalán, nem saját nevelés, nincs olyan nagyon régen sem a klubnál, szerintem őt évtizedek múltán sosem fogják úgy emlegetni, mint klubikon.
Nem divat, csak pár éve fiatalon úgy látszott, nagy játékos lehet belőlük, mert nagyon ügyesek, de megrekedtek ezen az ügyes fiatal szinten. Klasszisok semmiképp nem lettek. Thiago valszeg csere lenne, de arra meg itt van egy stílusában hasonló igéretes fiatal: Artur.

Rakitic kaphat búcsút, ha itt marad sokáig és szezon végén megy el, kupákat szerezve. Masch azért más tészta. Nem is számítottak már rá és év közben lépett...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.08.24. 12:55:28

Fecooo írta: ez még mindig nem mutatja a te forrásod, csak a forrásod forrását...
Abban a hitben voltam, hogy az érdeklődők úgyis rendszeresen nézik a https://bleacherreport.com/fc-barcelona" target="_blank -t
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.08.24. 11:18:03

Busquets, Xavi, Iniesta. Ez a sor volt a kp, nem volt türelmes, nem volt egy Sergi Roberto.

Igaz én nem nézek München meg Párizs meccseket, de amiket láttam bl-ben tőlük, Verratti meg Thiago egy fostalicska volt nagycsapatok ellen.

Rakéta pedig istenkirályvilágcsászár.
Én sem szoktam nézni, de néha azért csak a szem elé kerül a pali..:) Óriási esze van a focihoz, élmény nézni ahogy mozog stb.
Igen értelek, nem volt türelmes, de hát egy Barcában türelmesnek lenni.. nem egyszerű feladat:)

RAKÉTA PEDIG ISTENKIRÁLYVILÁGCSÁSZÁR... Na ezt én sem tudtam volna szebben megfogalmazni!
Jah bocs most hogy így gondolkodom:))))))))))
Anno a (császárunk mondta)" Mégis csak a Mi Kölykünk"
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.08.24. 11:12:59

Samper írta:...
ez még mindig nem mutatja a te forrásod, csak a forrásod forrását...
Válasz küldése