Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.09.01. 22:13:10

Hány büntetőt kap a Real a szezonban? 20 fölött vagy alatt? :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.08.30. 20:47:05

A Realnál valami biztosan van a levegőbe, Zidane csak úgy lelépett, illetve a tavalyi évük se volt azért rendben. Már karácsonyra hatalmas hátrányuk volt, a BL-t ugye behúzták, de ott is simán kieshettek volna a PSG ellen.
Az hogy Bale meg Benzema oldaná meg elől a dolgokat, mikor évekig Ronaldo volt a sztár szintén furcsa. Ha van csapat, amelyik a nagy igazolásairól híres, akkor az a Real. Neymart illett volna megvenni, de annyira kevés pletyka ment róla, hogy lehet meg se próbálták.

Szóval én nem hiszek, a Ronaldo nélküli Madridban, bár tény valahogy eltűntek a nagy nevek a foci világából, de őt ott illet volna pótolni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.30. 19:41:32

miro. írta:
palesz77 írta:Hátha valakinek új lenne az infó, ahogy láttam még nem volt róla szó a fórumon. A Madrid visszavásárolta Marianot a Lyonból.
De jo nekunk...
Jobb mint a semmi. A nagy nevek most nem mozdíthatóak, vagy maximum nevetséges áron.

Miert nem Bale rúgja a tiziket? Szerintem ez is segítene abban, hogy előlépjen vezérré.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.08.30. 15:54:33

palesz77 írta:Hátha valakinek új lenne az infó, ahogy láttam még nem volt róla szó a fórumon. A Madrid visszavásárolta Marianot a Lyonból.
De jo nekunk...
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.30. 15:51:01

palesz77 írta:Hátha valakinek új lenne az infó, ahogy láttam még nem volt róla szó a fórumon. A Madrid visszavásárolta Marianot a Lyonból.
Volt rá amúgy opció, vagy csak elsődleges visszavásárlási jog? Mert úgy tudom végleg eladták és a későbbi értékesítésből kaptak volna csak százalékot. Vagy ezt a Sevillán keresztüli üzletelésből tudták kivitelezni, mert ha a pletykáknak hinni lehet a Sevilla 40 millió körül kínált.

Amúgy kíváncsi vagyok a gyerekre, a Lyonban elég jól termelt, de a francia bajnokságban centerként nem ájulok el. Az El-ben már pl. nem ezt az arcát mutatta és nem egy 20-22 éves tehetségről beszélünk. 24 éves koráig még a Castillában vitézkedett.
Mindenesetre Mayoralnál mindenképp jobb és befejező emberből kifogytak, esetleg, ha nagyon kijön neki a lépés és egy jó adag szerencséje lesz talán egy Morata szintet majd elérhet, de szerintem inkább oltottak egy kis tüzet, aztán jövőre majd robban a bomba és majd padot melegít.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.08.30. 14:47:42

Hátha valakinek új lenne az infó, ahogy láttam még nem volt róla szó a fórumon. A Madrid visszavásárolta Marianot a Lyonból.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.20. 15:27:02

Sinya22 írta:
Cestus írta:Valaki nézte a tegnapi Real meccset? Szerintem jó focit toltak Lopeteguivel, azzal együtt is, hogy a Getafe gyengusz volt mellé (minket bezzeg kibuszoztak a Camp Nouban :D). A ligában jók lehetnek ezzel a tiki-takával, szerintem idén a tavalyinál jóval izgalmasabb bajnoki versenyfutás lehet (ezt a szuperkupás vereségük előtt is így gondoltam már), főleg, ha még az Atléticora is gondolunk. A legfőbb esélyesek mi vagyunk szerintem attól még, a keretünk jelenleg jobb, mint a két madridi csapaté, egy Messivel mindenképp, de valamivel nélküle is előttük vagyunk ebből a szempontból.
A bajnokságban nem lesz gondjuk szerintem,kötve hiszem hogy lesz még egyszer akkora előnyünk mint tavaly. A védelem gyengesége,és az a Ronaldo faktor(bármikor jött egy dupla a semmiből) majd a kiélezett bl meccseken fog kijönni,amiket a portugál eldöntött az utóbbi években. Én valahogy egyik fiatalban sem látom,hogy villanni tud az ilyen meccseken,max ha Bale maga mögött hagyja a sérüléseit,akkor egyértelműen tőle kell tartani. Fontos meccseken mindig döntő faktor,amikor játszik.
Arról nem is beszélve, hogy Ronaldo kiválásával még kevesebb terület jut Bale-éknek, mert Ronaldo nem köt le 3 embert.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.08.20. 15:13:23

Cestus írta:Valaki nézte a tegnapi Real meccset? Szerintem jó focit toltak Lopeteguivel, azzal együtt is, hogy a Getafe gyengusz volt mellé (minket bezzeg kibuszoztak a Camp Nouban :D). A ligában jók lehetnek ezzel a tiki-takával, szerintem idén a tavalyinál jóval izgalmasabb bajnoki versenyfutás lehet (ezt a szuperkupás vereségük előtt is így gondoltam már), főleg, ha még az Atléticora is gondolunk. A legfőbb esélyesek mi vagyunk szerintem attól még, a keretünk jelenleg jobb, mint a két madridi csapaté, egy Messivel mindenképp, de valamivel nélküle is előttük vagyunk ebből a szempontból.
A bajnokságban nem lesz gondjuk szerintem,kötve hiszem hogy lesz még egyszer akkora előnyünk mint tavaly. A védelem gyengesége,és az a Ronaldo faktor(bármikor jött egy dupla a semmiből) majd a kiélezett bl meccseken fog kijönni,amiket a portugál eldöntött az utóbbi években. Én valahogy egyik fiatalban sem látom,hogy villanni tud az ilyen meccseken,max ha Bale maga mögött hagyja a sérüléseit,akkor egyértelműen tőle kell tartani. Fontos meccseken mindig döntő faktor,amikor játszik.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.20. 14:43:52

Valaki nézte a tegnapi Real meccset? Szerintem jó focit toltak Lopeteguivel, azzal együtt is, hogy a Getafe gyengusz volt mellé (minket bezzeg kibuszoztak a Camp Nouban :D). A ligában jók lehetnek ezzel a tiki-takával, szerintem idén a tavalyinál jóval izgalmasabb bajnoki versenyfutás lehet (ezt a szuperkupás vereségük előtt is így gondoltam már), főleg, ha még az Atléticora is gondolunk. A legfőbb esélyesek mi vagyunk szerintem attól még, a keretünk jelenleg jobb, mint a két madridi csapaté, egy Messivel mindenképp, de valamivel nélküle is előttük vagyunk ebből a szempontból.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
tibcsaninja
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.05.26. 07:59:17
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.08.16. 19:00:23

Tivadar6 írta:Ha komolyan Iscotól várják a megváltást, akkor szerintem nagy bajban vannak.

Egyátalán nem értem ezt a hypeot körülötte, mintha megragadt volna egy szinten , és ennyi....
Isco játéka egyre kevésbé tetszik nekem is. Én Asensiotól meg Ceballostól várnám nagyon a kiugrást ebben az idényben, de tegnap nem játszott jól a szélső sem. Sokakkal szemben nagyon zavar a tegnapi vereség, de a szezontól még így is sokat várok, leginkább jó játékot. Aztán ki tudja, mi lesz.
---------------------Casillas----------------------------
Cafu-------Maldini-------Ramos-----Roberto Carlos
---------------------Makelele--------------------------
-----Zidane-----------Kaka------------ C. Ronaldo
----------------Ronaldo--------Van Basten----------
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.08.16. 17:02:08

Ha komolyan Iscotól várják a megváltást, akkor szerintem nagy bajban vannak.

Egyátalán nem értem ezt a hypeot körülötte, mintha megragadt volna egy szinten , és ennyi....
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.16. 14:41:19

Fecooo írta:Persze, vigyék csak a klasszikust, végülis az európai emberek kapják be, a helyi bérletesek kapják be, nehogymár helyben nézhessék meg az év legfontosabb rangadóit... Egyébként meg így a hazai pályát vmelyik csapat bebukja ekkor...
Nah meg keljünk fel hajnalban, hogy nézhessük a meccset...grat
Naigen, facsarják csak ki mégjobban a játékosokat azzal hogy elutaztatják fordulók között a világ másik végére, remélhetőleg mindezt tavasszal [-X #-o

Inkább a bíráskodás színvonalának növelésére kellene a hangsúlyt fektetni, hogy ne ilyen komplexusos barmok vezessék a meccset és trollkodják szét.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.08.16. 12:58:24

TripleH írta:
D.i.N.h.O írta:A 16 éves, viráglelkű, barcafóbiás flori lecsapott! Na őt tényleg megnyomorította a Pep-korszak..

Viccen kívül, most ennek a real bukásnak annyira nem tudok örülni. Mondjuk az nagyon jó hogy kaptak 4-et és a túlhypolt Casemiro-Varane páros laassan a helyére kerül.
De ha most Madridban összedobják a lóvét Hazardra meg egy értelmesebb cserecsatárra az a bajnokság szempontjából nem biztos hogy jó nekünk.
Pont, hogy Casemiro lehozatala után vállt a védelmük nullává, itt jön képbe, hogy épp Casemiro hiánya miatt volt a Brazil védelem instabil a belgák ellen.
Nekem úgy tűnt h már elôtte is átmentek a real kp-n a matracok. De most én un block beszéltem, semmi egyebet nem tud Case mint rombolni-blokkolni mégis a madridisták tömegei hiszik őt a legjobb vkp-nak. Max a legszerencsésebb, hogy nem szórják ki minden 3.meccsén..:D
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2018.08.16. 12:53:49

D.i.N.h.O írta:A 16 éves, viráglelkű, barcafóbiás flori lecsapott! Na őt tényleg megnyomorította a Pep-korszak..

Viccen kívül, most ennek a real bukásnak annyira nem tudok örülni. Mondjuk az nagyon jó hogy kaptak 4-et és a túlhypolt Casemiro-Varane páros laassan a helyére kerül.
De ha most Madridban összedobják a lóvét Hazardra meg egy értelmesebb cserecsatárra az a bajnokság szempontjából nem biztos hogy jó nekünk.
Pont, hogy Casemiro lehozatala után vállt a védelmük nullává, itt jön képbe, hogy épp Casemiro hiánya miatt volt a Brazil védelem instabil a belgák ellen.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.08.16. 12:37:40

A 16 éves, viráglelkű, barcafóbiás flori lecsapott! Na őt tényleg megnyomorította a Pep-korszak..

Viccen kívül, most ennek a real bukásnak annyira nem tudok örülni. Mondjuk az [auto_cenzúra] hogy kaptak 4-et és a túlhypolt Casemiro-Varane páros laassan a helyére kerül.
De ha most Madridban összedobják a lóvét Hazardra meg egy értelmesebb cserecsatárra az a bajnokság szempontjából nem biztos hogy jó nekünk.
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.16. 12:26:38

davi10 írta:
mess2009 írta:itt van amikor mi rúgtunk nekik 4-et 0 ellenében :D
https://www.youtube.com/watch?v=KY2uGNF ... r_embedded" target="_blank
Miről beszélsz?
Ez Így történt, kikaptunk 7-0ra :D :D

Amúgy szerintem jelen pillanatban tényleg az Atleti fő riválisunk (mind a bajnokságban, mind a BL-ben), de azért nem kell lesajnálni a Realt. Jól mondja divadka, mi is hasonló helyzetben voltunk tavaly.

Nehezebb bajnokságra számítok, szerintem mi is többet fogunk bukni (bár ezt rendes rotációval kiküszöbölhetné Valverde), az Atleti pedig nem fog még ennyire se lemaradni, mint tavaly.
Igaz, a 0-4-es kamu, a 7-0 az igazi csak nem ismerjük be :mrgreen:
Ki gondolta volna amúgy egy ilyen clasico után hogy 3 év múlva a mérleg 3/3 BL trófa lesz a Realnál.

Amúgy igen, egyenlőre Lopeteguin azt érzem hogy kényszeresen azt akarja nyomatni mint a spanyol válogatottnál.
Tegnapi meccsen is mondták hogy 2 olyan gólt kaptak amit ha nem akarnak hátul Guardiola-Barcásan kihozni, hanem elrúgni, akkor nem is lett volna gól.

Zidane és Ronaldo kiesése nagy érvágás lehet nekik. Nem volt taktikai zseni Zidane, de nagyon fel tudta tüzelni őket, és magabiztosságot adott a csapatnak, elég nagy respectje volt korábbi Real legendaként, ezeket nem biztos hogy Lopetegui tudja majd.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.16. 11:36:26

mess2009 írta:itt van amikor mi rúgtunk nekik 4-et 0 ellenében :D
https://www.youtube.com/watch?v=KY2uGNF ... r_embedded" target="_blank
Miről beszélsz?
Ez Így történt, kikaptunk 7-0ra :D :D

Amúgy szerintem jelen pillanatban tényleg az Atleti fő riválisunk (mind a bajnokságban, mind a BL-ben), de azért nem kell lesajnálni a Realt. Jól mondja divadka, mi is hasonló helyzetben voltunk tavaly.

Nehezebb bajnokságra számítok, szerintem mi is többet fogunk bukni (bár ezt rendes rotációval kiküszöbölhetné Valverde), az Atleti pedig nem fog még ennyire se lemaradni, mint tavaly.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2018.08.16. 11:31:01

Támadásban szerintem egész korrekt volt a Real tegnap, ha nem lettek volna az egyéni hibák, akkor hozható meccs lett volna bőven. Az Atlético védekezése viszont helyenként nálam eléggé szellős volt, de nyilván ilyen téren javulni fognak, plusz jól igazoltak, még kellemetlenebb ellenfelek lesznek, mint tavaly.

R. Madridtól pedig azt várom, hogy max. a kupát behúzza. Bajnokságban szerintem 2-3 helyen fognak befutni, BL-ben meg egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy nyernek, azok után, hogy Ronaldo és Zidane lelépett.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.16. 11:00:42

mess2009 írta:itt van amikor mi rúgtunk nekik 4-et 0 ellenében :D
https://www.youtube.com/watch?v=KY2uGNF ... r_embedded" target="_blank
Emlékszem hogy örültek hogy Messi nélkül lép pályára a Barca, aztán szép verés lett Messi nélkül is belőle :mrgreen:

Egyszerűen zseniális volt az a gyorspasszos, pálya közepét gyorsan kijátszó direkt foci, kontrákkal, leshatáron táncoló játékosok hirtelen kiugratásával.Tanítanivaló, be is rakták az oktató DVD-t a Bernabeuban.
Ilyenben láttam a Messi utáni Barca jövőjét, Neymarral az élen.

Szerintem Valverdének is hasonló játékot kellene nyomatnia, a játékosanyag megvan hozzá, ne a csúcs tiki-takát hajkurássza, mert abból egy béna lötyögés lesz, mint a spanyol válogatottban, láthattuk mekkora eredménnyel.
Viszont ilyen játékkal sikerülhetne bárkit megvernünk.
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2018.08.16. 10:47:05

Stalkyard írta:Dzsi91, 100% :D :D :D
:D jó, kicsit egyszerűbb volt kitalálni mint gondoltam
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.08.16. 10:43:46

itt van amikor mi rúgtunk nekik 4-et 0 ellenében :D
https://www.youtube.com/watch?v=KY2uGNF ... r_embedded" target="_blank
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.08.16. 10:42:23

Dzsi91, 100% :D :D :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2018.08.16. 10:37:08

Jaj Istenem :D köszönöm... sírósra nevettem magam a komment végére :D

Amúgy van egy ezresem rá, hogy ez melyik arc odaátról, az ottani "normális" hangvételű kommentjeiből is sugárzik az alulneveltség és intelligencia hiánya :D Tippeket várom PM-ben!
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2018.08.16. 10:34:04

LG azt hol olvastad, hogy a BL győztese az Európa legjobb csapata?
Csak mert elég sokszor erre utalsz a legutóbbi hozzászólásban.
Ez kb. olyan akkor, minthogy a Miss World a legszebb csaj a földön...

Az én olvasatomban, a BL győztese az adott kiirásban az a csapat, amelyik a döntőt megnyerte.
Nem az, aki a legjobb, aki a legjobban, legszebben játszott, nem a fizikailag, taktikailag legerősebb.
Amit te mondasz, az eléggé fekete-fehér elképzelése a világnak.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.08.16. 10:27:47

Nem írom le őket, sose teszem. De remelem a bajnokságban a papírformát hozzák (2-3. hely), a BL-ben meg remelem hogy Zidane elvitte az összes mákot Madridból, es az ellenfeleknek is sikerül megtalálni a tökeiket mikor veluk kerülnek össze.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése