Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.09.02. 12:50:32

TripleH írta:
recrea írta: :D mert mennyit lőtt tavaly ez a vak? :D
5-t a bajnokikon katt
Az jó kevés, mondjuk évek óta CR alá dolgozott, egyáltalán nem olyan béna, mint amilyennek be lett állítva. Nem kevés gólt köszönhet neki a portugál, sztem el is vett a karrierjéből vastagon.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2018.09.02. 12:41:46

recrea írta: :D mert mennyit lőtt tavaly ez a vak? :D
5-t a bajnokikon katt
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.09.02. 12:37:22

MatyiG írta:
recrea írta:Arról nem beszélve, h elment CR, sztem Benzema háromszor annyi gólt fog lőni.
Akkor már csak 11 gólt kell lőnie a következő 35 bajnokin. :mrgreen:
:D mert mennyit lőtt tavaly ez a vak? :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.09.02. 12:27:57

recrea írta:Arról nem beszélve, h elment CR, sztem Benzema háromszor annyi gólt fog lőni.
Akkor már csak 11 gólt kell lőnie a következő 35 bajnokin. :mrgreen:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.09.02. 11:38:10

Arról nem beszélve, h elment CR, sztem Benzema háromszor annyi gólt fog lőni.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.09.02. 09:31:50

mess2009 írta:még az elején vagyunk....de, igazolódni látszik amit az előszezon alapján mondtam: annyi meccset nem fog elszórni a Real mint tavaly. a Bale- Benzema duó ha más leosztásban de meglövi majd a zselésnek adott (korábbi) gólokat és ami tény az tény, alig van gyenge pontja ennek a gárdának.
ami viszont nekünk jól jöhet úgy látom, hogy kevesebb kontra nagyobb mezőnymunka jellemzi őket.... a többi majd az első klasszikuson kiderül.
Mivel a tévé nem adja a meccseket, csak az eredményeket látom. De nagyon korai még bármit is mondani, pozitívum, hogy jönnek a meccsek, viszont
- még Bale nem sérült le
- még nem kapott ki a Real
- még nem balhézott össze a két kapus

A Bl-be is egész jó csoportba kerültek ott nem nagyon lesz gond. De azért csak várjuk meg a szeptembert.

Nálunk még a Bl ben is lehetnek gondok, bár az Intert valahogy csak lenyomjuk a továbbjutáshoz. Bajnokság, pedig az újak
közül kell valaki aki mutat is valamit, hogy ne legyen gond.
Hány büntetőt kap a Real a szezonban? 20 fölött vagy alatt?
jóval 20 fölött, olyan 35-40 között fognak kapni.

Vigyázni kell ezekkel az év eleji statisztikákkal, mert nagyon becsapós képet mutathatnak. :!:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.09.02. 08:01:56

még az elején vagyunk....de, igazolódni látszik amit az előszezon alapján mondtam: annyi meccset nem fog elszórni a Real mint tavaly. a Bale- Benzema duó ha más leosztásban de meglövi majd a zselésnek adott (korábbi) gólokat és ami tény az tény, alig van gyenge pontja ennek a gárdának.
ami viszont nekünk jól jöhet úgy látom, hogy kevesebb kontra nagyobb mezőnymunka jellemzi őket.... a többi majd az első klasszikuson kiderül.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.09.01. 23:33:56

Var ide, tizik oda, remélem végre újra egy izgalmas bajnokságban lesz részünk. sok év után először viszont nekünk sokkal rövidebb a padunk, ez azért beárazhat minket...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.09.01. 23:21:42

Inkább hányat nem kapott meg a VAR előtt... :)
Hagyjuk már. :D Ugyanannyi kamut meg megkaptatok.

Persze tudom, most már a VAR miatt visszakerülünk a helyünkre. Ez nem neked szól.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.09.01. 23:15:24

ultrasur írta:Inkább hányat nem kapott meg a VAR előtt... :).
Hányat kaptatok a var-nak köszönhetően? Sztem ezeket befújták volna tavaly is, var nélkül.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.09.01. 23:04:26

MatyiG írta:Hány büntetőt kap a Real a szezonban? 20 fölött vagy alatt? :D
Inkább hányat nem kapott meg a VAR előtt... :)

Tavaly már egyébként összeszedtünk volna 2-4 minusz pontot. Ha nem jön sérülés, akkor a bajnokságban végig nagyon stabilak lehetünk és meg is nyerhetjük. A BL-hez kéne egy arc, aki megbontja a védelmet és pluszt ad a támadásokban....
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.09.01. 22:13:10

Hány büntetőt kap a Real a szezonban? 20 fölött vagy alatt? :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.08.30. 20:47:05

A Realnál valami biztosan van a levegőbe, Zidane csak úgy lelépett, illetve a tavalyi évük se volt azért rendben. Már karácsonyra hatalmas hátrányuk volt, a BL-t ugye behúzták, de ott is simán kieshettek volna a PSG ellen.
Az hogy Bale meg Benzema oldaná meg elől a dolgokat, mikor évekig Ronaldo volt a sztár szintén furcsa. Ha van csapat, amelyik a nagy igazolásairól híres, akkor az a Real. Neymart illett volna megvenni, de annyira kevés pletyka ment róla, hogy lehet meg se próbálták.

Szóval én nem hiszek, a Ronaldo nélküli Madridban, bár tény valahogy eltűntek a nagy nevek a foci világából, de őt ott illet volna pótolni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.30. 19:41:32

miro. írta:
palesz77 írta:Hátha valakinek új lenne az infó, ahogy láttam még nem volt róla szó a fórumon. A Madrid visszavásárolta Marianot a Lyonból.
De jo nekunk...
Jobb mint a semmi. A nagy nevek most nem mozdíthatóak, vagy maximum nevetséges áron.

Miert nem Bale rúgja a tiziket? Szerintem ez is segítene abban, hogy előlépjen vezérré.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.08.30. 15:54:33

palesz77 írta:Hátha valakinek új lenne az infó, ahogy láttam még nem volt róla szó a fórumon. A Madrid visszavásárolta Marianot a Lyonból.
De jo nekunk...
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.30. 15:51:01

palesz77 írta:Hátha valakinek új lenne az infó, ahogy láttam még nem volt róla szó a fórumon. A Madrid visszavásárolta Marianot a Lyonból.
Volt rá amúgy opció, vagy csak elsődleges visszavásárlási jog? Mert úgy tudom végleg eladták és a későbbi értékesítésből kaptak volna csak százalékot. Vagy ezt a Sevillán keresztüli üzletelésből tudták kivitelezni, mert ha a pletykáknak hinni lehet a Sevilla 40 millió körül kínált.

Amúgy kíváncsi vagyok a gyerekre, a Lyonban elég jól termelt, de a francia bajnokságban centerként nem ájulok el. Az El-ben már pl. nem ezt az arcát mutatta és nem egy 20-22 éves tehetségről beszélünk. 24 éves koráig még a Castillában vitézkedett.
Mindenesetre Mayoralnál mindenképp jobb és befejező emberből kifogytak, esetleg, ha nagyon kijön neki a lépés és egy jó adag szerencséje lesz talán egy Morata szintet majd elérhet, de szerintem inkább oltottak egy kis tüzet, aztán jövőre majd robban a bomba és majd padot melegít.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.08.30. 14:47:42

Hátha valakinek új lenne az infó, ahogy láttam még nem volt róla szó a fórumon. A Madrid visszavásárolta Marianot a Lyonból.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.20. 15:27:02

Sinya22 írta:
Cestus írta:Valaki nézte a tegnapi Real meccset? Szerintem jó focit toltak Lopeteguivel, azzal együtt is, hogy a Getafe gyengusz volt mellé (minket bezzeg kibuszoztak a Camp Nouban :D). A ligában jók lehetnek ezzel a tiki-takával, szerintem idén a tavalyinál jóval izgalmasabb bajnoki versenyfutás lehet (ezt a szuperkupás vereségük előtt is így gondoltam már), főleg, ha még az Atléticora is gondolunk. A legfőbb esélyesek mi vagyunk szerintem attól még, a keretünk jelenleg jobb, mint a két madridi csapaté, egy Messivel mindenképp, de valamivel nélküle is előttük vagyunk ebből a szempontból.
A bajnokságban nem lesz gondjuk szerintem,kötve hiszem hogy lesz még egyszer akkora előnyünk mint tavaly. A védelem gyengesége,és az a Ronaldo faktor(bármikor jött egy dupla a semmiből) majd a kiélezett bl meccseken fog kijönni,amiket a portugál eldöntött az utóbbi években. Én valahogy egyik fiatalban sem látom,hogy villanni tud az ilyen meccseken,max ha Bale maga mögött hagyja a sérüléseit,akkor egyértelműen tőle kell tartani. Fontos meccseken mindig döntő faktor,amikor játszik.
Arról nem is beszélve, hogy Ronaldo kiválásával még kevesebb terület jut Bale-éknek, mert Ronaldo nem köt le 3 embert.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.08.20. 15:13:23

Cestus írta:Valaki nézte a tegnapi Real meccset? Szerintem jó focit toltak Lopeteguivel, azzal együtt is, hogy a Getafe gyengusz volt mellé (minket bezzeg kibuszoztak a Camp Nouban :D). A ligában jók lehetnek ezzel a tiki-takával, szerintem idén a tavalyinál jóval izgalmasabb bajnoki versenyfutás lehet (ezt a szuperkupás vereségük előtt is így gondoltam már), főleg, ha még az Atléticora is gondolunk. A legfőbb esélyesek mi vagyunk szerintem attól még, a keretünk jelenleg jobb, mint a két madridi csapaté, egy Messivel mindenképp, de valamivel nélküle is előttük vagyunk ebből a szempontból.
A bajnokságban nem lesz gondjuk szerintem,kötve hiszem hogy lesz még egyszer akkora előnyünk mint tavaly. A védelem gyengesége,és az a Ronaldo faktor(bármikor jött egy dupla a semmiből) majd a kiélezett bl meccseken fog kijönni,amiket a portugál eldöntött az utóbbi években. Én valahogy egyik fiatalban sem látom,hogy villanni tud az ilyen meccseken,max ha Bale maga mögött hagyja a sérüléseit,akkor egyértelműen tőle kell tartani. Fontos meccseken mindig döntő faktor,amikor játszik.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.20. 14:43:52

Valaki nézte a tegnapi Real meccset? Szerintem jó focit toltak Lopeteguivel, azzal együtt is, hogy a Getafe gyengusz volt mellé (minket bezzeg kibuszoztak a Camp Nouban :D). A ligában jók lehetnek ezzel a tiki-takával, szerintem idén a tavalyinál jóval izgalmasabb bajnoki versenyfutás lehet (ezt a szuperkupás vereségük előtt is így gondoltam már), főleg, ha még az Atléticora is gondolunk. A legfőbb esélyesek mi vagyunk szerintem attól még, a keretünk jelenleg jobb, mint a két madridi csapaté, egy Messivel mindenképp, de valamivel nélküle is előttük vagyunk ebből a szempontból.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
tibcsaninja
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.05.26. 07:59:17
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.08.16. 19:00:23

Tivadar6 írta:Ha komolyan Iscotól várják a megváltást, akkor szerintem nagy bajban vannak.

Egyátalán nem értem ezt a hypeot körülötte, mintha megragadt volna egy szinten , és ennyi....
Isco játéka egyre kevésbé tetszik nekem is. Én Asensiotól meg Ceballostól várnám nagyon a kiugrást ebben az idényben, de tegnap nem játszott jól a szélső sem. Sokakkal szemben nagyon zavar a tegnapi vereség, de a szezontól még így is sokat várok, leginkább jó játékot. Aztán ki tudja, mi lesz.
---------------------Casillas----------------------------
Cafu-------Maldini-------Ramos-----Roberto Carlos
---------------------Makelele--------------------------
-----Zidane-----------Kaka------------ C. Ronaldo
----------------Ronaldo--------Van Basten----------
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.08.16. 17:02:08

Ha komolyan Iscotól várják a megváltást, akkor szerintem nagy bajban vannak.

Egyátalán nem értem ezt a hypeot körülötte, mintha megragadt volna egy szinten , és ennyi....
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.16. 14:41:19

Fecooo írta:Persze, vigyék csak a klasszikust, végülis az európai emberek kapják be, a helyi bérletesek kapják be, nehogymár helyben nézhessék meg az év legfontosabb rangadóit... Egyébként meg így a hazai pályát vmelyik csapat bebukja ekkor...
Nah meg keljünk fel hajnalban, hogy nézhessük a meccset...grat
Naigen, facsarják csak ki mégjobban a játékosokat azzal hogy elutaztatják fordulók között a világ másik végére, remélhetőleg mindezt tavasszal [-X #-o

Inkább a bíráskodás színvonalának növelésére kellene a hangsúlyt fektetni, hogy ne ilyen komplexusos barmok vezessék a meccset és trollkodják szét.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.08.16. 12:58:24

TripleH írta:
D.i.N.h.O írta:A 16 éves, viráglelkű, barcafóbiás flori lecsapott! Na őt tényleg megnyomorította a Pep-korszak..

Viccen kívül, most ennek a real bukásnak annyira nem tudok örülni. Mondjuk az nagyon jó hogy kaptak 4-et és a túlhypolt Casemiro-Varane páros laassan a helyére kerül.
De ha most Madridban összedobják a lóvét Hazardra meg egy értelmesebb cserecsatárra az a bajnokság szempontjából nem biztos hogy jó nekünk.
Pont, hogy Casemiro lehozatala után vállt a védelmük nullává, itt jön képbe, hogy épp Casemiro hiánya miatt volt a Brazil védelem instabil a belgák ellen.
Nekem úgy tűnt h már elôtte is átmentek a real kp-n a matracok. De most én un block beszéltem, semmi egyebet nem tud Case mint rombolni-blokkolni mégis a madridisták tömegei hiszik őt a legjobb vkp-nak. Max a legszerencsésebb, hogy nem szórják ki minden 3.meccsén..:D
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2018.08.16. 12:53:49

D.i.N.h.O írta:A 16 éves, viráglelkű, barcafóbiás flori lecsapott! Na őt tényleg megnyomorította a Pep-korszak..

Viccen kívül, most ennek a real bukásnak annyira nem tudok örülni. Mondjuk az nagyon jó hogy kaptak 4-et és a túlhypolt Casemiro-Varane páros laassan a helyére kerül.
De ha most Madridban összedobják a lóvét Hazardra meg egy értelmesebb cserecsatárra az a bajnokság szempontjából nem biztos hogy jó nekünk.
Pont, hogy Casemiro lehozatala után vállt a védelmük nullává, itt jön képbe, hogy épp Casemiro hiánya miatt volt a Brazil védelem instabil a belgák ellen.
Válasz küldése