Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.09.27. 14:30:31

Nem mintha bármin is változtatna, de az első góljuk les volt. :D 16 cm-vel belógott a játékos válla. link
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.09.27. 14:05:17

Szívemből szóltál!
Teljesen igazad van.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.27. 13:39:08

drobika írta:Az a baj,hogy nem köré építettük a csapatot,hanem rá. egyedül. Ha ő nem volna 8-10 helyen tanyáznának.
Pontosan. Pár éve volt Messi, és a többi klasszis. Messi befolyásolta a mérkőzéseket, támadásépítést, de mellette ott voltak Xaviék is, akiket nem kell kifejteni mit tudtak, Messi egy volt a sok hatalmas zseni közül, ráadásul kapu előtt kapta a rengeteg jobbnál jobb gólpassz értékű labdát, most meg van Messi, akin a támadások 90%-a fut, és van a csapat többi része, akik már lassan Messi nélkül nem tudnak egy rendes támadást felépíteni, így ha Messinek rossz napja van, vagy kiveszi az ellenfél, akkor teljesen kiveszik a csapatból a kreativitás, gólhelyzetbe is alig kerülnek, cserébe bármikor bekaphatnak 1-2 gólt kontrából.

Valahogy úgy kéne felépíteni a csapatot, hogy a támadórészleg üzemeljen Messi nélkül is, és ő is "csak" egy láncszeme legyen, de mellette mások is villogjanak, ha neki nem megy épp.
Ezért volt jó pl Neymar, ha Messinek épp nem ment, akkor helyzeteket teremtett, folyton megjátszható pozícióban volt, veszélyes volt a kapura(kivéve az utolsó évét), és a hátára tudta a csapatot venni.
Volt a híres MSN, de mögötte egy nagyon jól megszervezett, jól működő középpálya is.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.09.27. 13:15:44

Az a baj,hogy nem köré építettük a csapatot,hanem rá. egyedül. Ha ő nem volna 8-10 helyen tanyáznának.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.09.27. 12:56:58

kanty írta: Messi sem lesz már fiatalabb.
Ha 2015-ben azt mondja valaki, hogy az akkor 27 éves Messi pályafutása úgy fog véget érni, hogy nem vagyunk képesek köré építeni egy csapatot, ami legalább a legjobb 4 közé bejut a BL-ben, pofánröhögöm. Most már nem tartom elképzelhetetlennek ezt sem...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.09.27. 11:11:43

Igen, az egyetlen pozitív érv az lenne, hogy komoly terhelést kapnak, ami majd később jól jön. De az arcokból és a nyilatkozatokból nekem egyelőre nem ez jön le.
Világi birkák lettünk, az a római bukás nem kisiklás volt, eddig úgy néz ki, hanem a csapat gyengeségét mutatta ami elő fog még fordulni többször is.
imike
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.12.04. 12:16:50

2018.09.27. 11:07:59

A teljesítmény elfogadhatatlan. nyugdíjas orvosként, egykori focistaként véleményem szerint két dolog lehet. Vagy túledzették a játékosokat, vagy túl sok volt a szabadnap. Én az utóbbira gondolok.Ez a védekezés amit hetek óta bemutatnak egyszerűen elfogadhatatlan. Azokkal értek egyet akik szerint a kis sergo nem jobb hátvéd, Pique fejben nincs a pályán, Umtiti idegbeteg, vermalen lassúsága már régóta tudott. Mintha elveszett volna belőlük a tüz.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.09.27. 10:26:26

Persze, nem 1-1 vereség miatt akadunk ki, tudjuk, hogy nem vagyunk verhetetlenek. A játék képe, ahogy mutatunk a pályán, az a lényeg. Ha nyerünk is látni a gondokat és ez aggasztó nagyon.
Néha tényleg olyan, mintha beletörődnének a meccs sorsába.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2018.09.27. 09:27:26

Azzal nem lenne különösebb gondom, hogy kikaptunk, benne van, még ha a tökutolsóról is van szó. Az viszont eléggé aggasztó, hogy hogyan reagáltunk arra, hogy hátrányba kerültünk. Gyakorlatilag sikerült egy bő 35 percet egyetlen helyzettel lehozni, kilátástalan játékkal.
Valverde soha nem volt a kedvencem, és egyre inkább úgy érzem, hogy ő kevés ide. Ok, jöhettek most azzal, hogy de tavaly. Tavaly is ez volt, játékban messze nem ott voltunk, ahol kellett volna, csak akkor többször fordítottunk, néhányszor mákunk volt, miközben a Madrid rosszul kezdett. Egyszerűen számomra Ernő bá nem eléggé karakteres, nem eléggé tökös. És ok, hogy még csak szeptember vége, de játékban kilométerekre vagyunk attól, ahogy ez a csapat ki kellene nézzen. Úgy érzem, hogy vele csak pörgetjük az órát, ami eléggé öngól figyelembe véve, hogy Messi sem lesz már fiatalabb.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.09.27. 09:18:03

Bizony a Reál veresége nem ugyanaz. 3 ponttal mennek előttünk minimum, de lehet hogy öttel.Nem is ez a baj.Egyetártek azzal a hozzászólással,hogy az úgynevezett gálacsapatból elég egy embert kivenni,és vége a dalnak. Valljuk már be, ez tény! Az új embereknek helyet kell keresni,és játszatni őket, ha beférnek a csapatba.De akkor is az a véleményem, hogy a legerősebb csapatot kell kiküldeni a pályára.Akkor van harc a csapatba kerülésért.
A védelem és a középpályás védekezésünk eddig katasztrófa 10 !!!! csapat kapott kevesebb gólt a mi 7 bekapottunktól :) Ez vicc.
Sergi Roberto pedig nem hátvéd,nem tűnik ez fel nekik??? Semedo-nak kell ott játszani, ha már más nincs.Albát pedig kihagyni, az jelen pillanatban azt jelenti, hogy a bal oldali szélső támadójátékunkról lemondunk, mert Messi,Dembele,és Alba ott hozza össze a dolgokat.Én nem értem, hogy mi folyik itt. Motiváció hiány?
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.09.27. 09:04:39

Az mondjuk nem nyugtat hogy a Real kikapott, mert míg Ők e Sevillától mi a Leganestől. Rohadtul nem ugyanaz. :?
Csak is Puyol
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.09.27. 08:48:59

lesliejr12 írta:A 2. félidő volt kuka. Az elsőben még tartottuk magunkat. De az eddigi meccseken is 20-25 perceket fociztunk és kész, leül a csapat. Abban a kis időben viszont jól mutat a csapat a pályán, de egyszer csak hopp, eltűnik és átmegyünk dedóba. Busquetsék ennyi labdát életükben nem adtak rossz helyre.
A Huesca ellen is szép volt az a 8-2, de ha az a meccs 4-4 v 5-5 se szólhatunk és a PSV is csak magának köszönheti, hogy nem talált be ellenünk és nem lett szorosabb v izgalmasabb.
Én eddig csendben voltam, vártam pár meccset, hogy lássuk mi megy....hát a nagy semmi. Dembélé bekezd, majd az uccsó két meccsre szétesik teéjesen.
Valverde képtelen szinten tartani őket és motiválni. Ott guggol a pálya szélén és csak néz. Átragadt a csapatra a stílusa teljesen.
Az ilyen bohóc Piquét meg már rég ke kellett volna cserélnünk egy normálisabb belső védőre, de hát neki bérelt helye és szava van, ez nyilvánvaló. Twitterezzen csak, meg pofázzon egész meccsen, szünetekben meg a bíróknak. Egy pojáca lett, aki inkább szerepel mint jól játszik. Ekkora marha ember és azt sem tudja merre van a labda íveléseknél. Umtitivel együtt. A francia a fizu emelés meg a vb cím óta csak árnyéka önmagának.
A 2. kapott gólunkat kéne vetíteni nekik. Szélen megiramodnak, Roberto kb 3 mp késéssel kezd el visszafutni az emberével, persze 5 lépés hátrányban van, Piqué meg ahelyett, hogy szépen kipasszolná a támadó által rosszul átvett lasztit, fejvesztve csúszik és odarúgja az ellenfélnek, aki mögött Roberto csak bambul méterekre...amatőrök...
Oszmán gyengébb formáját én egyelőre betudnám a társak gyengeségének, mert tegnap Coutinhoval totálisan kioltották egymást, Alba hiányzott onnan, mert Verma hiába stabil védő, ő nem való WB-nek... a csapat kohéziója nincs meg, mert az alapcsapat annyira tudja, mit hogyan kell csinálnia, így elég egy helyen megbontani és mintha azt se tudnák, hol vannak... persze nem mentem fel őket, mert fel kéne pofozni mindet egytől egyig...
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.09.27. 08:38:37

A 2. félidő volt kuka. Az elsőben még tartottuk magunkat. De az eddigi meccseken is 20-25 perceket fociztunk és kész, leül a csapat. Abban a kis időben viszont jól mutat a csapat a pályán, de egyszer csak hopp, eltűnik és átmegyünk dedóba. Busquetsék ennyi labdát életükben nem adtak rossz helyre.
A Huesca ellen is szép volt az a 8-2, de ha az a meccs 4-4 v 5-5 se szólhatunk és a PSV is csak magának köszönheti, hogy nem talált be ellenünk és nem lett szorosabb v izgalmasabb.
Én eddig csendben voltam, vártam pár meccset, hogy lássuk mi megy....hát a nagy semmi. Dembélé bekezd, majd az uccsó két meccsre szétesik teéjesen.
Valverde képtelen szinten tartani őket és motiválni. Ott guggol a pálya szélén és csak néz. Átragadt a csapatra a stílusa teljesen.
Az ilyen bohóc Piquét meg már rég ke kellett volna cserélnünk egy normálisabb belső védőre, de hát neki bérelt helye és szava van, ez nyilvánvaló. Twitterezzen csak, meg pofázzon egész meccsen, szünetekben meg a bíróknak. Egy pojáca lett, aki inkább szerepel mint jól játszik. Ekkora marha ember és azt sem tudja merre van a labda íveléseknél. Umtitivel együtt. A francia a fizu emelés meg a vb cím óta csak árnyéka önmagának.
A 2. kapott gólunkat kéne vetíteni nekik. Szélen megiramodnak, Roberto kb 3 mp késéssel kezd el visszafutni az emberével, persze 5 lépés hátrányban van, Piqué meg ahelyett, hogy szépen kipasszolná a támadó által rosszul átvett lasztit, fejvesztve csúszik és odarúgja az ellenfélnek, aki mögött Roberto csak bambul méterekre...amatőrök...
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.09.27. 08:21:48

Ha játék filozófiát akarunk váltani, akkor ahhoz másik játékosok és másik edző kell. Erre nyilvánvalóan nincs lehetőség. Lehet, hogy Piqué és Umtiti is formán kívül van, Busquets is fáradt csigaként mozog, de nincs helyettük más.
A csatársorba is csak a meglévő emberekből válogathat Valverde, és valljuk be nem nagy a választék. A legnagyobb baj, hogy Messi is beleszürkült a társaságba, éles meccs helyzetekben tőle sem láthatunk semmi maradandót, képtelen összefogni és vezényelni a csapatot.
Kettő egy után volt talán a leg kiábrándítóbb a játék, ahogy teljesen szétesett a csapatjáték, és látszott, hogy a leghalványabb esély sincs arra, hogy akár csak kiegyenlítsünk.
Ha Valverde fel tudja rázni a társaságot, akkor még nincs nagy baj. De ha marad ez az apátia, akkor nem sok izgulni valónk lesz az idei szezonban.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.09.27. 08:11:01

E.Valverde szerint ilyen előfordulhat.Szerintem meg nem. Az lehet, hogy ki-kikapunk néha, de nem igy. Ez jó nevekből álló csapat Messivel az élen. Jó lenne egy kimutatás játékosonként-ki mennyit futott és milyen gyorsan. Nem küzdenek, és ez a mentalitás nem jó. Az eredmény 1-2 oda, és hátul adogatnak, ahelyett, hogy meghajtanák az ellenfelet. Mint amikor 5-0 ide, ugy sétálgattak. Felfoghatatlan. Nem tagadom, én örülten Valvardének amikor kinevezték, de ugy látom, hogy nem tud rendet tenni. Elképzelés nuku egyetlen csapatrészünk sem jó, még közepes szinten sem. Én azt gondolom gyors válltozás kellene-más edző. Ennél rosszabbak nem lehetünk.
Azzal együtt ugy gondolom a nyári igazolások javitottak a csapaton.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.09.27. 07:57:56

Egyetértek veled. Váltani kell.Néha Coutinho felismeri,hogy lőni kell,és Messi is.Jól is jöttek ezek.. Az a filozófia érvényesült eddig,hogy ha nálunk a labda nincs az ellenfélnél.Persze, de ha nem nálunk van és simán vernek bennünket a középpályán és a védelem területén agresszív játékkal, akkor végünk.
Márpedig ez történik,és a nemzetközi téren még jobban ki fog jönni.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.09.27. 07:51:10

Nincs mit szépíteni, az eddig lezajlott meccsekből azt látni, hogy sehol sem tartunk. A védelmünk, Roberto, Piqué és Umtiti meg kész katasztrófa. Rengeteg párharcot vesztenek, íveléseknél mindegyik rosszul helyezkedik.
Eddig sem értettem miért istenítik Rakiticet, Busquetssel együtt nem szabadna a pályán lennie. Vagy az egyik vagy a másik. A két lassított felvétel középen. Mindenki átrohan rajtunk.
Coutinho meg nem Iniesta, pont Dembi helyén lenne jó, de akkor a támadó 3asból vkinek padoznia kéne.
Valverde szerkezetileg nem tudja összerakni a csapatot. Jó kis nevek vannak fent, csak semmire nem megyünk velük.
Az ellenfeleink meg gyorsított felvételek hozzánk képest és ugyanúgy szét tudunk hullani mint tavasszal Romában. Egy Leganes meg Girona ellen, vezetésnél. Vicc!!
Egyelőre ne is álmodjon senki BL-ről. Ha így megyünk Londonba a Spurs ellen, megesznek minket vacsorára.
A sok szabálytalanság meg piros is azt mutatja, hogy nagyon nem vagyunk képben. Futni se akarunk csak passzolgatunk, eladjuk és már 1-1eznek a két belső védőnkkel.
Roberto meg még hányszor fog ívelésnél befutni Piqué mellé?? Ott állnak egymáson 3an Umtitivel, a hosszún meg üresen van mindig valaki. Ovis hibák és mindegyik csapat ezt erőlteti már ellenünk.
Sokat mondó volt Pellegrini meccs előtti nyilatkozata. Ki kell majd használnunk azokat a lehetőségeket, amik a Barca hibázásából adódnak.
Valverde is látja gondolom, csak nem javulunk semmit.
Ez így nem lesz oké. Persze mondogathatjuk, hogy majd tavaszra kell összeállnunk csak ez nem törvényszerű és nincs kőbe vésve sehol, hogy így is lesz.
...Malcom beállt és kb labdába se tudott érni, mert mindenki leszegett fejjel bambult meg erőlködött...katasztrófa egy utolsó helyezett ellen...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.09.27. 07:34:31

azt kellene elfelejteni, hogy:----kontrolláltuk a meccset.... ez egy nagy tévedés ugyanis. a komoly helyzetek nélküli labdatartás - szép példáját kaptuk- semmit nem jelent csak önámítás.ahogy, Samper? írta: ez a játékfilozófia halott!
nekem persze nem csak ez a bajom, barca szurkolóként(!) nem is tetszik ez a játék és végig bosszankodom a meccseink nagy részét. ezért írtam az előző meccshez is hogy Busquets és Artúr együtt?! szörnyű! a két passzgép amiből mostanság egy is sok.
csak hogy pontos legyek az a játékkép, hogy az egész csapat az ellenfél térfelén alibi tologatással altatja önmagát aztán minden előrevágott labdánál -eleve - vesztes pozícióba kerül nos az halott ügy. egyedül Messi képes tértölelő hosszabb átadásokra, de ez is már ki ismert figura, főleg Albával.
a másik nagyobb baj (következmény) alig van aki képes kellő sebességen végig futni egy meccset, a zöme pedig nem is akar helyette van a sok passz az kényelmes és még azt lehet mondani hogy jó vagyok!? sokat passzoltam.
szerintem is elég nagy itt a baj ki út persze van csak meg kellene találni de gyorsan.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2018.09.27. 07:33:29

Nekem még a Barca APP is kiakadt ettől a meccstől. A Leganés góljairól egyszerűen nem küldött értesítést, helyette lefagyott. Közben a streamem is pont megszakadt. Persze akkor is láttam a neten az eredményt, de azt hittem valami elcseszett tippmix. :shock:
Azt tudom, hogy a spanyol bajnokságban néha a tök utolsó elveri a listavezető címvédőt, de azért ez egy kicsit túlzás volt fiúk. #-o Hogy lesz ebből bajnokság???
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.27. 07:26:05

Hol?
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.09.27. 07:04:54

Ja,és elfelejtettem Sergi Robertót.tegnap említettem, hogy nem való jobbhátvédnek,mert ott gyenge.Minden csapat észrevette már...Erre volt aki azt mondta,ne várjak Dani Alves szintű játékost...Márpedig aki BL-t és bajnokságot akar nyerni, annak bizony kell egy jó jobbhátvéd...
Tegnap simán belőtték mögé a labdát,majd a játékos beadta,és a szintén több méterrel lemaradó Vermalen csak nézhette,hogyan fejelnek a kapuba. Stegen helyébe mindkét védőt felpofoztam volna...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.27. 07:02:12

Más oldalról is nézhetjük a dolgokat. Jobb ősszel brillírozni, aztán tavasszal kihullani a BL-ből nulla játékkal egy holtfáradt csapattal?
Annak idején 2015 őszén mindenki elküldte volna Luchot, végül tavasszal mindent megnyert és szenzációs volt a csapat. Következő évben ősszel brutál erős volt a csapat, tavasszal meg kb az vert meg aki akart. Valverdével ugyanez volt tavaly. Rájött sztem, hogy tavaszra kell csúcsra járatni a gépet, akkor osztják a kupákat! Szeptember van még csak... Hiába verünk mindenkit bucira ősszel, arra nem osztanak kupákat, aranylabdát, stb...
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.09.27. 07:00:52

Üdv!
Tegnap írtam itt,hogy nem kellene egyetlen csapatot sem lebecsülni. Nincs már kis csapat,meg regeneráló kirándulás.Valverde ezzel az eszetlen rotálással nem tud egységes ütős csapatot felállítani.Persze az összeállítása ezt tükrözi.Girona ellen a középpálya és Alba,most megint Alba,és Suarez.

Mindig a legerősebb csapatot kell kiküldeni,és abba kell beverekednie magát az új szerzeményeknek. A rotáció a kezdőben halott! Meg kell érteni. Második félidőben lehet cserélni, ha meg nem tetszik, akkor tessék a kezdőbe bekerülni a teljesítménnyel. Egyértelműen Valverde a hibás ezekért a pontokért.Azt is írtam és nem azért mert annyira okos lennék, hanem mert tisztán látható volt,hogy tavaly is sokszor csak a szerencsével,Messivel tudtuk hozni a meccseket.
Éppen ezért nem is értem a Messivel kapcsolatos kritikákat! Emberek tegnap is lőtt egy szép kapufát,adott jó passzokat,mit vártok tőle megváltást? Elmondom, hogy 31 éves múlt.Nem fog mindig a csúcs és újabb csúcsokon játszani már sokáig!!! Nagy szerencsénkre még így van,és minden meccsen csak ámulok ezen. DE! Eljön az idő,amikor nem fog 50 gólt rúgni egy szezonban! Akkor ő lesz a hibás,és nem az,aki nem gondoskodik a pótlásról,legalább részben,mert őt teljesen pótolni lehetetlen.
Nyugodtan vehetjük úgy,hogy a Reál legalább 3,de inkább 5 ponttal vezet előttünk.ALeganest elveri,és lehet a Gironát is...
Valverde meg nyújtsa be a lemondását,mert nem való ide.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.09.27. 06:03:43

Samper írta:Két, eddig senki által vitatni nem mert alapunkra szükséges rákérdezni: a "játékfilozófiánkra" és néhány érinthetetlen játékosunk mai alkalmasságára. Ha ez nem történik meg, nem hogy BL-re, de bajnoki címre se számíthatunk a belátható jövőben. Ha ez nem történik meg, akkor értelmetlen a vezetőség vagy az edző felelősségéről beszélni.
Kivételesen nagyon egyetértek veled mindkét megállapításban. Azt hozzátenném, hogy ettől függetlenül Valverde ténykedését már nyáron meg kellett volna köszönni. Nekem például a Roma elleni meccs óta szálka a szememben. A korlátai ott teljesen kijöttek. Gálázhat néha felőlem a csapat, de alapvetően ez a "labdatoszogatós" néhai tiki-taka játékot már nem csak a világ semleges szurkolói unják, hanem azok is, akik a Barcának szorítanak évek óta.
Arról meg nem is beszélve, hogy a nagy sztárjaink csak a holt szezonban aktívak, amikor fizetésemelésről esik szó, más esetben, amikor a pályán meg kellene halni állva, inkább az egykedvűség és beletörődés ami jellemzi őket.
Hosszú még a szezon, de szerintem a BL-t nyugodtan elfelejthetjük. Ez a védekezés, beleértve a védelmen kívül a középpályát semmire nem elég. Keretet cserélni nem lehet, Valverde fejéből isteni szikra kipattanni nem fog, csak az edzőváltás dobhat a csapaton. ...talán.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.09.27. 05:20:47

Két, eddig senki által vitatni nem mert alapunkra szükséges rákérdezni: a "játékfilozófiánkra" és néhány érinthetetlen játékosunk mai alkalmasságára. Ha ez nem történik meg, nem hogy BL-re, de bajnoki címre se számíthatunk a belátható jövőben. Ha ez nem történik meg, akkor értelmetlen a vezetőség vagy az edző felelősségéről beszélni.
Válasz küldése