Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2019.01.08. 14:11:32

Mindenek előtt a viagogo-tól óva intenék mindenkit.
1: https://index.hu/kultur/2018/09/10/viag ... ynepperek/" target="_blank

2: https://blog.tixa.hu/a-nagy-viagogo-svindli/" target="_blank

3: https://www.youtube.com/watch?v=WWlnL8drSdw" target="_blank

4: https://www.youtube.com/watch?v=41rBTc_TEd0" target="_blank
davidinho írta: oké hogy irtál egy regényt de hiába ha csak egy jegyforrást tüntetsz fel ahol jelenleg nem lehet kapni.Azt hiszed nem néztem utána.
Ahogy írtam is:

"a meccs előtt 1-2 hónappal még alig van szabad hely a stadionban, majd 1 héttel előtte hirtelen több ezer, kis meccseknél 10-20 ezer jegy is elérhető."

És igen, csak egy jegyforrást tüntetek fel, mert ez a hivatalos és a legolcsóbb. Én nem fogok kétszer, háromszor annyit fizetni egy jegyért, ha meccs előtt 1-2 nappal meg tudom venni hivatalosan. De ha valaki igen, akkor persze vegye tárgytalannak az írásomat és vegyen annyiért, amennyiért a pénztárcája és a kedve engedi.
davidinho írta: Még te is leirtad hogy BL mérkőzésre hivatalos úton nem lehet jegyet szerezni.Ezért kérdem mégis mit csináljak.
"Ahogy az elején is említettem, csak a nagyobb meccsekre problémás a jegyvásárlás. Egyes esetekben szinte lehetetlen.

Mit értünk nagyobb meccsek alatt:

-Bajnokok Ligája kieséses szakaszában az európai top klubok elleni rangadók."


Európai top klubok alatt az angol ötöst, Inter, Juve, Milan, Bayern és PSG-t értettem. A Lyon azért egyáltalán nem számít top klubnak.
davidinho írta: Szerinted a hivatalos oldalon fogják árulni a jegyeket?.
Egészen biztos vagyok benne, főleg látva azt, hogy egyre gyengébbek az átlag nézőszámok és a jegyárak viszont erősen emelkednek.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.01.08. 12:30:13

diagonal írta: Meg úgy általában, megér egy napot Montserrat?
Meg, abszolút, de sajnos az árakra nem emlékszem... :roll:
Tériszonyos vagyok, így a libegő nálam nem játszott, de elvileg a program szempontjából azzal érdemes.
Ha konkrét kajálda, tapas bár tanács van ami nagyon bejött az is jöhet :D
https://www.tripadvisor.co.hu/Restauran ... lonia.html" target="_blank

Beleszerettem ebbe a helybe, őszintén, és rendíthetetlenül!
Picit félreesőbb a drága környéktől, de azért nem is külváros. Nagyon jó áron van:
(ha nem étlapról rendelsz) két típusú tapas az egyik 1 euro (sima pálcika) a másik 1,80 (piros pálcika). A pincér csak az italt veszi fel, amúgy fogod magad leveszel egy tányért, és megpakolod, ami csak megtetszik, akárhányszor újra mehetsz természetesen. Aztán a benne lévő pálcikákat, kirakod egy kis tárolóba, és azt számolják le, hogy mennyi volt a kajád, amikor fizetnél. Nyilván csak ottani viszonylatban mondható olcsónak, de zseniális volt. És a nyugtatás végett azért eleget voltam a városban, hogy legyen összehasonlítási alapom. EZT BÁTRAN AJÁNLOM ha szereted a tapast.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.01.08. 12:22:53

Varatrix írta:
diagonal írta:Lehetne még jegyforrást feltüntetni, pl. viagogo.com, lehet ott próbálkozni, megbízható, de az egy viszonteladó oldal, ergo ráteszi a saját hasznát. Szóval fölösleges ott venni ha meg tudod venni az fcbarcelona.com-on is...
Túlzásnak érzem megbízhatónak nevezni egy olyan oldalt, amivel szemben folyamatos nyomozások vannak.

Nem mondom, hogy nem kapod meg onnan a jegyedet,mert amúgy igen, de alsó hangon 200% a jegy ára, amit rengeteg más valóban megbízható oldalon is meg tudsz szerezni. Egy olyan oldal amire ha rákeresel, csak a botrányairól, és a negatív élménybeszámolókról fogsz olvasni.

Én nem csúsztam rá, de volt ismerősöm, aki igen. Egy igazán nagy baj van vele, hogy rengeteg rejtett költség van, amit már csak akkor veszel észre, amikor megkapod az SMS-t a bankodtól. Aztán persze jogilag védve vannak, mert ott volt leírva, csak úgy elrejtve, hogy a jó isten se találja meg.

Persze mondhatja, valaki, hogy neki megér ennyit, és különben is ő megtalált minden infót.... Lehet, mindenesetre nem nehéz etikusabban működő, olcsóbb helyet találni.

Bárki aki onnan rendelne, előbb olvasgasson kicsit erről a "megbízható" oldalról...
Ez így van, hát ezért mondom én is hogy ne onnan ha nem muszáj, de ha már a kérdező nagyon akart más forrást akkor viagogo az ilyen. Van még pár hasonszőrű. Én soha nem vettem viagogón semmit, barátok már többször is, működni működött.
Az az igazság hogy így is éppen elég drága egy meccsjegy jelenleg, sajnos nem csak a Nou Campba hanem lassan mindenhol a nagyobb bajnokságokban, szóval nem hiányzik még "bevonni" egy közvetítőt is. fcbarcelona.com-on megvehető gyakorlatilag minden meccsre a jegy, a clasicót most hagyjuk, úgysem arról van jelenleg szó ( de tavaly pont oda is megvehető volt ).
Egyébként sajnos nem csak Barca meccsre drága a jegy egy jobb helyre, drága a PL-re is, és ettől az idénytől pokoli drága lett a San Siróba vagy Juve hazaira is meccsre menni ahogy konstatáltam nemrég, ami eddig nem volt így, de most így van, brutál árak vannak egy Inter vagy Milan hazaira ha komolyabb ellenfél jön.
Az Arsenalt szokták felhozni példaként mint elrettentést, hogy oda nagyon drága, én oda "szoktam" menni, hát lassan még az olcsóbb lesz mint fentiek.
Ami még fura, hogy pont fentiek esetében a szurkolás maga, tehát a hangulat annyira nincs meg ( jó, a milánói városi rangadón azért megvan ), Arsenal az tiszta színház feeling, sajnos a Nou Camp is nagyjából.
PL-ben pl. egy Fulham - Watfordnak sokkal jobb atmoszférája van ( saját tapasztalat ) mint egy Arsenal hazainak vagy éppen a Nou Campban egy Barca - Leganes-nak. Csak ott nem látsz Messit, hát ez bizony tény :D 8)
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.01.08. 12:08:32

Na akkor hadd kérdezzek már én is valamit, olyat amit itt úgysem kérdez senki mert itt mindenki a meccsjegyen forog úgyis, hogy az hogy lesz ( valahol érthető is ).
Szóval én is megyek megint, a Valencia elleni meccsre február elején, de nem ez a kérdés hanem lesz 3 napom és végre beiktatnám a montserrati kolostort is ami eddig kimaradt.
Valaki járt ott? Ha igen melyik típusú jegyet javasolja, konkrétan a libegőt vagy a fogaskerekűt fel-le, mert választható és nem is kombinálható, vagy egyik vagy másik.
Meg úgy általában, megér egy napot Montserrat?
Esetleg ha valakinek van off the beaten track típusú ötlete, tehát ami nem Ramblas, Boqueria piac, Sagrada, Güell Park, Montjuic stb. mert ezeket mindet láttam már, volt amit többször is, szóval az ne tartsa magában.
Ha konkrét kajálda, tapas bár tanács van ami nagyon bejött az is jöhet :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.01.08. 12:02:53

diagonal írta:Lehetne még jegyforrást feltüntetni, pl. viagogo.com, lehet ott próbálkozni, megbízható, de az egy viszonteladó oldal, ergo ráteszi a saját hasznát. Szóval fölösleges ott venni ha meg tudod venni az fcbarcelona.com-on is...
Túlzásnak érzem megbízhatónak nevezni egy olyan oldalt, amivel szemben folyamatos nyomozások vannak.

Nem mondom, hogy nem kapod meg onnan a jegyedet,mert amúgy igen, de alsó hangon 200% a jegy ára, amit rengeteg más valóban megbízható oldalon is meg tudsz szerezni. Egy olyan oldal amire ha rákeresel, csak a botrányairól, és a negatív élménybeszámolókról fogsz olvasni.

Én nem csúsztam rá, de volt ismerősöm, aki igen. Egy igazán nagy baj van vele, hogy rengeteg rejtett költség van, amit már csak akkor veszel észre, amikor megkapod az SMS-t a bankodtól. Aztán persze jogilag védve vannak, mert ott volt leírva, csak úgy elrejtve, hogy a jó isten se találja meg.

Persze mondhatja, valaki, hogy neki megér ennyit, és különben is ő megtalált minden infót.... Lehet, mindenesetre nem nehéz etikusabban működő, olcsóbb helyet találni.

Bárki aki onnan rendelne, előbb olvasgasson kicsit erről a "megbízható" oldalról...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.01.08. 11:32:27

davidinho írta:Hello
oké hogy irtál egy regényt de hiába ha csak egy jegyforrást tüntetsz fel ahol jelenleg nem lehet kapni.Azt hiszed nem néztem utána.Még te is leirtad hogy BL mérkőzésre hivatalos úton nem lehet jegyet szerezni.Ezért kérdem mégis mit csináljak.
Szerinted a hivatalos oldalon fogják árulni a jegyeket?
Lehet BL meccsre hivatalos úton szerezni, ne hülyéskedj már. Idén még a clasicóra is volt simán Barca hivatalos oldalon, meg is lepődtem rajta, mert korábbi években azért ez ritkán volt így.
Tényleg minden le van írva amúgy sokszorosan sok helyen erről a "meccsremenetel" dolgoról a Nou Campba.
Lehetne még jegyforrást feltüntetni, pl. viagogo.com, lehet ott próbálkozni, megbízható, de az egy viszonteladó oldal, ergo ráteszi a saját hasznát. Szóval fölösleges ott venni ha meg tudod venni az fcbarcelona.com-on is, márpedig látatlanban mondom, hogy 100% lesz jegy a Lyon elleni meccsre 2-5 nappal meccs előtt. Ha esetleg mégsem ( amin meglepődnék ) akkor meg tényleg ott van a viagogo még vagy meccs előtt a nepperek a stadion körül, bár utóbbit csak végszükség esetén ajánlanám.
Be fogsz jutni erre a meccsre hidd el ha akarsz, ez nem egy BL döntő vagy a clasico azért, ráadásul nem is egy nagyon neves ellenfél.
Avatar
davidinho
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.03.05. 21:41:17
Tartózkodási hely: Barcelona

2018.12.31. 16:32:23

Mihu írta:Olvasva ezt a sok kommentet, hogy "hol vegyek jegyet", "nincs jegy, jaj istenem mi lesz velem", "hol tudok jegyet venni, ahol nem 4x annyi, mint hivatalosan".....szóval olvasva ezeket már bánom azt a sok időt, amit itt a topicban is jómagam, illetve társszerzőként ezzel : https://www.eurobarca.hu/irany-barcelona/" target="_blank és önállóként ezzel az írással töltöttem: https://totelcamp.blog.hu/2016/01/12/hu ... an_kiskate" target="_blank

Én amikor először meccsre mentem, azzal kezdtem, hogy az utolsó részletnek is utána néztem, hogy ne kelljen 100-al többet adni egy meccsért, ha nem muszáj.

Én elhiszem, hogy meccsre menni nagy izgalom meg para. De pont ezért vegyétek már a fáradtságot, hogy először utána néztek a dolgoknak magatoktól, mert baromi unalmas hetente/havonta ugyan azokat olvasni ebben a topicban (lásd első mondat).

Vagyunk itt páran a topicban, akik foglalkoznak azzal, hogy segítsünk azoknak, akik először mennének meccsre, de én pl. már nem is tudom mikor írtam ide utoljára, mert egyszerűen meguntam hetente leírni ugyan azt. Majd ennek hatására megírtam azt az írást, amiben tényleg sok idő és meló volt, mondom hátha most már könnyebb lesz emberkéknek meccsre jutni, emberi áron. Majd a szerkesztők ezt felhasználva és kiegészítve kitettek ide az Eurobarcára is egy ilyen írást, jól látható helyen. Erre még mindig ugyan ott tartunk, ahol korábban....
Hello
oké hogy irtál egy regényt de hiába ha csak egy jegyforrást tüntetsz fel ahol jelenleg nem lehet kapni.Azt hiszed nem néztem utána.Még te is leirtad hogy BL mérkőzésre hivatalos úton nem lehet jegyet szerezni.Ezért kérdem mégis mit csináljak.
Szerinted a hivatalos oldalon fogják árulni a jegyeket?
"Olyan nekem a futball,mint valami vallás.Imádom és istenként tisztelem a labdát" (Pelé)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.22. 11:29:10

Egyetértek, ki is tettem szavazásba, hátha segít... :)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2018.12.22. 11:05:45

Olvasva ezt a sok kommentet, hogy "hol vegyek jegyet", "nincs jegy, jaj istenem mi lesz velem", "hol tudok jegyet venni, ahol nem 4x annyi, mint hivatalosan".....szóval olvasva ezeket már bánom azt a sok időt, amit itt a topicban is jómagam, illetve társszerzőként ezzel : https://www.eurobarca.hu/irany-barcelona/" target="_blank és önállóként ezzel az írással töltöttem: https://totelcamp.blog.hu/2016/01/12/hu ... an_kiskate" target="_blank

Én amikor először meccsre mentem, azzal kezdtem, hogy az utolsó részletnek is utána néztem, hogy ne kelljen 100-al többet adni egy meccsért, ha nem muszáj.

Én elhiszem, hogy meccsre menni nagy izgalom meg para. De pont ezért vegyétek már a fáradtságot, hogy először utána néztek a dolgoknak magatoktól, mert baromi unalmas hetente/havonta ugyan azokat olvasni ebben a topicban (lásd első mondat).

Vagyunk itt páran a topicban, akik foglalkoznak azzal, hogy segítsünk azoknak, akik először mennének meccsre, de én pl. már nem is tudom mikor írtam ide utoljára, mert egyszerűen meguntam hetente leírni ugyan azt. Majd ennek hatására megírtam azt az írást, amiben tényleg sok idő és meló volt, mondom hátha most már könnyebb lesz emberkéknek meccsre jutni, emberi áron. Majd a szerkesztők ezt felhasználva és kiegészítve kitettek ide az Eurobarcára is egy ilyen írást, jól látható helyen. Erre még mindig ugyan ott tartunk, ahol korábban....
Kép
Avatar
davidinho
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.03.05. 21:41:17
Tartózkodási hely: Barcelona

2018.12.21. 22:11:09

sziasztok
kérnék egy kis segitséget!
A Barca-Lyon meccsre szeretnénk jegyeket venni de annyi internetes oldal van hogy nem tudok választani és nem tudom melyik megbizható.
Az aki már volt barcelonaban és tudott jegyeket beszerezni az megosztaná velem az infot?
előre is köszönöm a válaszokat
"Olyan nekem a futball,mint valami vallás.Imádom és istenként tisztelem a labdát" (Pelé)
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2018.11.21. 21:37:14

Én mindenképpen a 240 utáni, vagy a 350 utáni szektorokat ajánlom a kapu mögött. Ott van az igazi szurkolás, grada animacion, és a kilátás is jó. A 238-as meg tulajdonképpen arany középút.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2018.11.21. 11:34:24

Sziasztok!

Végül Januárban megyünk ki Barcelonába. Vagy az Eibar, vagy a Leganés lesz a választott meccs. Kapu mögötti helyekre szeretnénk 3 jegyet venni. A hivatalos oldalon gondolom könnyedén beszerezhetőek a jegyek, vagy kell valami külön engedély?

El Prat reptérre érkezik majd a gép, elég közel a stadionhoz szerencsére :)

Kapu mögött melyik szektor ajánlott? Emlékeim szerint valamelyik része fedett, valamelyik pedig pont nem.

Köszönöm!

SZERK:

Januárban mennek a Király kupa meccsek, azokra is lehet jegyet venni majd a hivatalos oldalon?

Bocsánat a tudatlanságomért, új nekem ez a dolog :)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2018.11.10. 12:20:31

Van 6 db eladó jegyem a Villareal elleni meccsre a 204es szektorba, eredeti áron, a VIP szektor mellett, külön-külön is eladók.
Kép
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.10.24. 17:48:43

Tegnap megnyitották a hivatalos oldalon a jegyvásárlást, és kényelmesen lehet venni normál piaci áron jegyet a classicóra ,ami nekem őszintén szólva elég meglepő.200-500eur -ig vannak a jegyek.Hát mit ne mondjak , megkérik az árát.Ahhoz képest,hogy egy Inter - Milanra 10.000huf -ért bejutok ez elég meredek.De lehet venni.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.10.03. 00:32:25

Barracuda831 írta:
lics írta:Valaki aztírta itt valamikor, hogy helyszínen relatíve normál áron van, persze ez függ attól, hogy maradt jegy vagy sem. 150ezret én se adok egy jegyér még a 80 nagyon max 100ba belementem volna, de inkább abból la 150ből rákoncentráltunk a Tottenham ellenire decemberbe.
Elképzelhető ,hogy tudsz jegyet szerezni a meccs napján valahogy , sőt még azt is el tudom képzelni hogy üzértől viszonylag korrekt áron ,de ez lutri.Készülsz, várod ,kimész és mégsincs jegy az nagyon kovász.Jegy nélkül bele se kezdenék.

Bár ha nekem azon múlna egy classico ,hogy nem egymás mellett ülök a brigádommal háááát nem nagyon érdekelne :)
Mind1 mimár letettünk róla, de legalább a repjegyeket nem nehéz eladogatni, majd decemberbe érkezem Camp Nou
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.10.02. 22:18:36

lics írta:Valaki aztírta itt valamikor, hogy helyszínen relatíve normál áron van, persze ez függ attól, hogy maradt jegy vagy sem. 150ezret én se adok egy jegyér még a 80 nagyon max 100ba belementem volna, de inkább abból la 150ből rákoncentráltunk a Tottenham ellenire decemberbe.
Elképzelhető ,hogy tudsz jegyet szerezni a meccs napján valahogy , sőt még azt is el tudom képzelni hogy üzértől viszonylag korrekt áron ,de ez lutri.Készülsz, várod ,kimész és mégsincs jegy az nagyon kovász.Jegy nélkül bele se kezdenék.

Bár ha nekem azon múlna egy classico ,hogy nem egymás mellett ülök a brigádommal háááát nem nagyon érdekelne :)
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.10.02. 21:55:28

Valaki aztírta itt valamikor, hogy helyszínen relatíve normál áron van, persze ez függ attól, hogy maradt jegy vagy sem. 150ezret én se adok egy jegyér még a 80 nagyon max 100ba belementem volna, de inkább abból la 150ből rákoncentráltunk a Tottenham ellenire decemberbe.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.10.02. 21:08:58

Össze-vissza ülnek sokszor, simán le lehet ülni. Másrészről tudnátok akár egy egymás mögé is ülni vagy kisebb csoportokban. Én nem értelek titeket, de ti tudjátok. :D
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.10.02. 21:07:52

lics írta:
Barracuda831 írta:
lics írta:Van 7 repülőjegyem Barcelonaba, mi nem megyünk, mert sajnos 7 jegyet a meccsre nem tudtunk foglalni egymás mellé. A repjegyek október 25 6:15 az indulás, október 30 9:40 az érkezés, el classico lesz azthiszem október 28 arra szerettünk volna menni. Ha esetleg valakit érdekelne ebből pár jegy az írjon egy privátot és megbeszéljük. A mostani árhoz képest kedvezőbben adom persze. Vagy ha esetleg ismerősötöket vagy valakit érdekelne megköszönném. Vagy esetleg ötlet, hogy még hol próbáljam meg eladni.
Hali,

Ha jól értem eljutottak a jegyfoglalásig csak nem kaptatok egymás mellé 7 jegyet? Melyik oldalon próbáltátok írd már le légyszíves.

Egyébként a tökutolsó laliga csapat ellen sem fogtok tudni 7-et egymás mellé venni.
Viagogon néztük, utána néztem a hivatalos oldalon ott meg még nem tudtam 1-2hete, penyan keresztül csak 3 év múlva tudok. Semmi megoldás nem volt. Tavaly Roma Barcara tudtunk. Már megbeszéltük nem megyünk.
Hát így jegy nélkül ez elég bátor próbálkozás volt, voltam már néhány meccsen de a madridot még nem sikerült bejátszanom pont a jegyvásárlás nehézsége miatt, pedig körbejártam rendesen.Utazási irodák 1000eur-t adják.Mondtam menjetek a p.ába.Beszéltem velük ,mondom tudom mennyi a hivatalos arra rádobok jegyenként 25.000-et de elhajtottak.Szóval ha bárkinek van bármilyen ötlete ,hogy hogy lehet viszonylag normál áron jegyet venni a classicóra , ne tartsa magában. :)
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.10.02. 21:05:18

geridoss írta:
Barracuda831 írta:

Egyébként a tökutolsó laliga csapat ellen sem fogtok tudni 7-et egymás mellé venni.
Én nem mertem kipróbálni, de tényleg úgy van, hogy Classicot kivéve sosincs telt ház. A bérletesek talán meccs előtt 2-3 nappal mondhatják le a meccset, így az ő jegyük felszabadul, előtte tényleg esélytelen, hogy egymás mellé annyi jegy legyen, vagy legalábbis nagyon kicsi az esély, vagy nagyon magasan.

Átlagban szerintem olyan 75 ezren vannak meccsen, pláne mostanában, mikor erősen pang a lelátó sokszor (99ezer helyhez képest persze).

De persze Classico az más.

Azt tiszta,hogy messze nincs teltház (főleg idén) de akárhányszor nézem a hivatalos oldalon a székeket nekem soha nem dob be 7-et egymás mellé.Jegyet bármelyik meccsre lehet intézni kivéve a real-t , bár idén megnézem ,hogy hivatalosan tudok-e.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.10.02. 16:56:42

Barracuda831 írta:
lics írta:Van 7 repülőjegyem Barcelonaba, mi nem megyünk, mert sajnos 7 jegyet a meccsre nem tudtunk foglalni egymás mellé. A repjegyek október 25 6:15 az indulás, október 30 9:40 az érkezés, el classico lesz azthiszem október 28 arra szerettünk volna menni. Ha esetleg valakit érdekelne ebből pár jegy az írjon egy privátot és megbeszéljük. A mostani árhoz képest kedvezőbben adom persze. Vagy ha esetleg ismerősötöket vagy valakit érdekelne megköszönném. Vagy esetleg ötlet, hogy még hol próbáljam meg eladni.
Hali,

Ha jól értem eljutottak a jegyfoglalásig csak nem kaptatok egymás mellé 7 jegyet? Melyik oldalon próbáltátok írd már le légyszíves.

Egyébként a tökutolsó laliga csapat ellen sem fogtok tudni 7-et egymás mellé venni.
Viagogon néztük, utána néztem a hivatalos oldalon ott meg még nem tudtam 1-2hete, penyan keresztül csak 3 év múlva tudok. Semmi megoldás nem volt. Tavaly Roma Barcara tudtunk. Már megbeszéltük nem megyünk.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.10.02. 14:09:19

Barracuda831 írta:

Egyébként a tökutolsó laliga csapat ellen sem fogtok tudni 7-et egymás mellé venni.
Én nem mertem kipróbálni, de tényleg úgy van, hogy Classicot kivéve sosincs telt ház. A bérletesek talán meccs előtt 2-3 nappal mondhatják le a meccset, így az ő jegyük felszabadul, előtte tényleg esélytelen, hogy egymás mellé annyi jegy legyen, vagy legalábbis nagyon kicsi az esély, vagy nagyon magasan.

Átlagban szerintem olyan 75 ezren vannak meccsen, pláne mostanában, mikor erősen pang a lelátó sokszor (99ezer helyhez képest persze).

De persze Classico az más.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.10.02. 13:40:48

lics írta:Van 7 repülőjegyem Barcelonaba, mi nem megyünk, mert sajnos 7 jegyet a meccsre nem tudtunk foglalni egymás mellé. A repjegyek október 25 6:15 az indulás, október 30 9:40 az érkezés, el classico lesz azthiszem október 28 arra szerettünk volna menni. Ha esetleg valakit érdekelne ebből pár jegy az írjon egy privátot és megbeszéljük. A mostani árhoz képest kedvezőbben adom persze. Vagy ha esetleg ismerősötöket vagy valakit érdekelne megköszönném. Vagy esetleg ötlet, hogy még hol próbáljam meg eladni.
Hali,

Ha jól értem eljutottak a jegyfoglalásig csak nem kaptatok egymás mellé 7 jegyet? Melyik oldalon próbáltátok írd már le légyszíves.

Egyébként a tökutolsó laliga csapat ellen sem fogtok tudni 7-et egymás mellé venni.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.10.02. 00:32:49

Megyünk decemberbe a Tottenham ellenire. Meg majd tavasszal is vagy bl legjobb 8 vagy bajnoki. De nagyon kiváncsi lettem volna egy El Classicora élőbe, de mind1 ez így jött ki. Majd talán jövőre :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.10.01. 17:11:59

Egy környékbeli kocsmában kivetítőn lehet nagyobb élmény nézni a meccset, mint a stadionban néhány helyen. :D

Én semmiképp sem mondanám le, maga a város is lenyűgöző. Sok szép hely van, amit érdemes megnézni, és meccs nélkül is egy tartalmas és életre szóló élmény Barcelona. Stadiontúra pedig némileg kárpótol a meccs miatt.

A kocsmás dolgod meg komolyan gondoltam. Én a Roma elleni 6-1-en voltam kint, de a kb 1500 Roma szurkoló elnyomta a 72ezer "katalán" szurkoló hangját. Kb a meccs nagy részében csendben ültek, majd góloknál kis ováció meg néha egy-két MESSI MESSI és ennyi volt a nagy szurkolás. Engem meglepett, a magyar válogatott meccseken B középben nagyobb a szurkolás, mint ott.

Persze akkor is más testközelből látni ezeket a játékosokat, értem én.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Válasz küldése