Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.18. 21:35:11

Szerintem többet játszik Bolognában, bár nem követem. Én összességében azt látom, mintha lenne stílusa a válogatottnak.

Ez a nlgy három három is, amit ma játszunk. Nem ütköző emberek, mégis oda tudunk érni, tudunk zavart kelteni a letámadással. És ismét bátran, önbizalommal telve játszunk.

Nem akarom, hogy elvigyen a hurrá optimizmus, de élvezem nézni őket. És nekem ez a lényeg.
Kép
Avatar
Balazsis
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2018.03.04. 11:51:48
Tartózkodási hely: Hódmezőlázárhely

2018.11.18. 21:32:01

Ezzel a Nagy Ádi gyerekkel nem tudom mit csináltak de brutál
Rengeteget változott egy bő év alatt magához képest
It's nice to be important but it's more important to be nice! -Scooter
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.15. 21:32:26

Ez eddig szép, bár az észteknek nem igazán van középpályájuk. Kalmár nagyon jól, bátran szervez. Nagyék is jók.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.10.16. 18:21:48

Petr írta:
zola8787 írta:Miért a foci? Mert a világ leghíresebb sportja és a magyar nép többsége megszavazta, hogy kevés még a beleölt pénz, ez tény.
Miért nem másba? A többu sport a kutyát sem érdekli. Durva kijelentés, hogy így van.
Miért kéne bármelyik sportba beleölni a pénzt?
Ez.

Foleg Magyarorszagon, ahol van ezer masik problema. Mert azt megertem hogy Katar vesz maganak mindent, de mi nem Katar vagyunk.

Elosszor hozzuk rendbe a korhazakat peldaul, aztan majd lehet "beleolni a penzt" a sportokba.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.10.16. 15:13:15

Petr írta:
zola8787 írta:Miért a foci? Mert a világ leghíresebb sportja és a magyar nép többsége megszavazta, hogy kevés még a beleölt pénz, ez tény.
Miért nem másba? A többu sport a kutyát sem érdekli. Durva kijelentés, hogy így van.
Miért kéne bármelyik sportba beleölni a pénzt?
Mert olyan kormány diktál Magyarországon, de értelek, ahogy most csinálják, annak semmi értelme.

Én sem látom pozitívan a helyzetet, csak annyira, hogy végre nem a csókosok játszanak, gondolok is az ex csk-ra, Elekre, Priskinre. Végre jönnek a fiatalok: kiskokó, Varga Roland és a többiek. Végre megszakadnak a pályán a focisták, ami magyar szinten szomorú, de kiemelni érdemes.
Nagyon sajnálom, hogy nincs most egy csúcséveiben járó Gera és Juhász + , hogy Dzsudzsi nem a karriert választotta, velük eskü bizakodnék. Így pedig annyira, hogy próbáljanak mindenkit megszorongatni és legalább koszolják be magukat.
Most annyit kérek és remélem megadják a diktátoraink, hogy ne akarjunk 2 év alatt világbajnokok lenni, amíg Rossi itt akar lenni, addig támogassák.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.10.16. 13:48:19

zola8787 írta:Miért a foci? Mert a világ leghíresebb sportja és a magyar nép többsége megszavazta, hogy kevés még a beleölt pénz, ez tény.
Miért nem másba? A többu sport a kutyát sem érdekli. Durva kijelentés, hogy így van.
Miért kéne bármelyik sportba beleölni a pénzt?
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.10.16. 13:44:52

Nem értek itt pár embert.

Miért a foci? Mert a világ leghíresebb sportja és a magyar nép többsége megszavazta, hogy kevés még a beleölt pénz, ez tény.
Miért nem másba? A többu sport a kutyát sem érdekli. Durva kijelentés, hogy így van.

Azt pedig, hogy azonnal győzelmeket akarnak egy olyan csapattól, akik andorrától és kazahsztántól is kiszoptak és a bajnokság előtt kap egy új edzőt, most mégis mit akartok? Ne csak az eredményeket nézzétek, hanem, hogy ilyen kis időn belül mekkora változás lett itt. Aki ezt nem osztja, az tuti nem nézi a meccseket csak eredményeket. Évek óta nem láttam ilyen akarást és ilyen fiatal keretet, mint most. Még Dárdainál sem.
Rossi-nak nagyon remélem, hogy adnak vagy 5 évet, ha ő nem, akkor senki sem tudja a magyarokat középszint fölé emelni. Nem a nagyok közé, olyan sosem lesz.
Tegnapi meccs mi volt? Kádár hibázott nem is egyszer, ennyin ment el. Ez van. Plusz nincs a nyomorék Dzsudzsák, aki 8 km-t sem futna szélsőként.
Nem kell itt nagy dolgokra gondolni és elvárni, akit érdekel nézze és izguljon, aki meg századszor írja le, hogy többet nem néz válogatott meccset, az ne írja le 2 hónap múlva ismét.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.10.16. 13:05:42

Petr írta:Miert kene barmilyen sportba ekkora mennyisegu penzt tolni? Oldja meg a piac. Ja, hogy az nincs, mert senkit sem erdekel? Akkor nincs letjogosultsaga.

Azert, hogy valami lelegeztetogepen legyen tartva, nem kell penzt kapnia. Az pedig egy mas kerdes, hogy valojaban miert tartjak fent.
Maximálisan egyet értek! Kell a foci a magyaroknak, de a beleölt milliárdok sem eredményesebbé, sem jobbá, sem népszerűbbé nem tették a sportot, ez a szint megvolt már előtte is. Az EB kifutott eredmény volt, nem egy folyamat eredménye, ezt bizonyítja, hogy előtte és utána sem mutattunk fel semmit, és még annyit hozzátenném, hogy 24 csapatos EB-re korábban is kijuthattunk volna, emlékszem olyanra, hogy megszorongattuk az akkor még jóval erősebb svédeket a 2000-es évek elején/közepén.
Szóval a jelenlegi formában kb. egy szerencsekútba is dobhatnánk a pénzt, kb. ugyanannyi haszna lenne a magyar labdarúgás számára. Inkább olcsóbb, de praktikusabb megoldásokat kéne keresni a focink felhozására.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.10.16. 11:42:04

Miert kene barmilyen sportba ekkora mennyisegu penzt tolni? Oldja meg a piac. Ja, hogy az nincs, mert senkit sem erdekel? Akkor nincs letjogosultsaga.

Azert, hogy valami lelegeztetogepen legyen tartva, nem kell penzt kapnia. Az pedig egy mas kerdes, hogy valojaban miert tartjak fent.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.10.16. 08:39:32

Nero. írta: De miért pont a fociba rakjunk még több lóvét és energiát?
Mert sajnos fájó ezt kimondani, de még így is ez az a sport ami a legtöbb pénzt forgatja. Nézők, reklámok stb (most a válogatott meccsekről beszélek)

Lévén, hogy győri vagyok, az utóbbi évek női kézliabdáját végiguralták a lányok, és ez gyönyörű, ahogy a Veszprém tettei is. Mind-mind szép, és amikor itt van élesben a meccs, akár a tv előtt is, de ordít az ember a lányoknak/fiúknak.

De nézd meg, vegyük csak a kézilabdát (holott persze ott az úszás, vizilabda, jégkorong, birkózás stb) hány embert vonz igazán a pálya mellé és a tv elé egy átlag válogatott meccs, vagy akár bajnoki? 1-2000 férőhelyes sportcsarnokok, és azok is akkor amikor Final Fouroznak a csapataink.
Ehhez képest még ennyi csalódás után is többször annyi embert vonz a foci. Most ez nagyon lesarkitott pelda meg gondolom nem en talaltam fel a spanyol viaszt vele. De nem igazán tudok más indokot. Elég megnézni, hogy mi történt a Vb alatt Budapesten, az maga volt az álom, ahogy a körúton vonultak az emberek “az éjjel soha nem érhet véget”-re, függetlenül attól, hogy reggel munka, suli stb. Pedig ez “csak” egy csoportból továbbjutás volt, nem bronzért mentünk mint kéziben szoktunk..
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.10.16. 01:05:02

honsapeter írta:Nem tudom ez talán nagyon drasztikus terv, de én most befejezném és évekig nem vennék részt semmilyen európai és világversenyen! Ami pénz van azt kő keményen beleölném a pici gyerekekbe. Sportsulikat létrehozni, nem foci akadémiát mert ott már tényleges a dolog hanem egy megelőző dolgot, hagy döntse el mit is akar ha tehetséges...
Minden iskolában magyar honban egy hozzáértő focistát aki ajánlani tud vagy egy kiválasztót fél évente vagy nem tudom, de minden kormányzati pénzt amit eddig stadionokra azt felváltanám erre!
Módszeresen felépíteném ami belefér , közben persze edzőket képeznék....5-10 év múlva brutális csapatunk lehetne!
De miért pont a fociba rakjunk még több lóvét és energiát?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.10.16. 00:08:49

Nem tudom ez talán nagyon drasztikus terv, de én most befejezném és évekig nem vennék részt semmilyen európai és világversenyen! Ami pénz van azt kő keményen beleölném a pici gyerekekbe. Sportsulikat létrehozni, nem foci akadémiát mert ott már tényleges a dolog hanem egy megelőző dolgot, hagy döntse el mit is akar ha tehetséges...
Minden iskolában magyar honban egy hozzáértő focistát aki ajánlani tud vagy egy kiválasztót fél évente vagy nem tudom, de minden kormányzati pénzt amit eddig stadionokra azt felváltanám erre!
Módszeresen felépíteném ami belefér , közben persze edzőket képeznék....5-10 év múlva brutális csapatunk lehetne!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.10.15. 22:55:06

Örülök azért, hogy nem kaptunk ki, meg hogy már nem kell az aputestű Dzsudzsit bámulni. 3-2-nél kikapcsoltam, azt hittem, annyi is lett a vége.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.10.15. 22:47:41

Ez a szint gyerekek. Nem kell magas elvárásokkal nekifutni egyik selejtezőnek sem, mert jelenleg ennyit tud ez a generáció. Az, hogy kinek vagy minek a hibába, teljesen lényegtelen, hogy mennyi pénz ömlik bele feleslegesen, most az is. Ennyit tud a magyar válogatott.

És igen, én örülök minden gólnak, és tisztába vagyok vele, hogy egy Észtország is kihívás manapság. Jobb lett volna ma nyerni, nyerhettünk is volna, ahogy az észtek is. Ennyi van ebben a csapatban.

Így is lőttünk 3 gólt, az esetek nagy többségében az a csapat, amelyik 3 gólt szerez, megnyeri a meccset. Most nem ez történt. Pátkain (talán) megpattanó lövés, ott tehetetlen volt Gulácsi, és óriási balszerencse.

A küzdéssel és az akarással ma nem volt baj szerintem, a szerencsével álltunk hadilábon. A végén egy 11-es szerintem elmaradt, valamint ugye a megpattanó beadás. Ez így sok ennek a csapatnak. Akárki ellen.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.10.15. 22:43:45

geridoss írta:Ha ezt ide tudod károgni, akkor azt se lett volna nehéz, hogy közben fordítottunk Nagy Dominik és Szalai góljaival.
És ez akkora bravúr az Észtek ellen?

Ők sem foci nemzet, és mi se vagyunk azok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.10.15. 22:26:14

Nagy fordítás volt...

Ez volt az utolsó válogatott meccs, amit megnéztem. Elég volt.
Ez már szánalmas. Ezekbe öli a szotyikirály a milliárdokat. Most is ott pöffeszkedik?
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.10.15. 22:08:42

Ha ezt ide tudod károgni, akkor azt se lett volna nehéz, hogy közben fordítottunk Nagy Dominik és Szalai góljaival.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.10.15. 21:08:00

Na, csak van még lejjebb...
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2018.10.12. 21:40:59

A "norvég bombázó" minden jó megmozdulására jut legalább öt rossz.
Orbánnal nagyot nyert a magyar válogatott.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.10.12. 20:13:36

Végre egy játékos, aki top bajnokság top csapatában játszik hétről hétre. Az utánpótlás akadémiák működnek! ;)
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.10.12. 19:53:10

Nero. írta:
Köpködtünk itt a franciákra, mi meg be könyörögtünk a válogatottba egy olyan gyereket aki egy kukkot nem tud magyarul. Van ennél lejjebb?
A srácban van magyar vér, még ha keveredett is, de van. Keresztfiam idén ment Írországban első osztályba, szülei 100 %-ig magyarok, úgy mentek ki oda, a kissrác töri a magyart és perfekt ír akcentusú angol. Ettől függetlenül még magyar.

Az más dolog, hogy eddig 99 %, hogy a német meghívóra várt, nem jött így szólt, hogy egy kis összeg fejében tolná, na bumm. Ott van Dárdai esete, lehet nem magyar válogatott lesz a srácokból. Azt azért még tegyük hozzá, hogy valószínűleg pluszt fog hozni a csapatnak, Lang meg ilyenek helyett élmény lesz őt nézni (aztán majd most vét egy nagy hibát és mehet a köpködés).
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2018.10.12. 15:45:49

Szóval akkor ma este összeállhat az Orbán - Kádár belső védő duó.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.10.08. 22:37:46

https://m.youtube.com/watch?v=J4VofLOLH ... ontinue=14" target="_blank

Köpködtünk itt a franciákra, mi meg be könyörögtünk a válogatottba egy olyan gyereket aki egy kukkot nem tud magyarul. Van ennél lejjebb?
Van, mint amikor a Sport TVbe tolmácson keresztül füzögettük azt a 35 éves brazil csókát a Fradiból, aki amúgy csak levezetni jött ide egy-két évre de szénné alázta a bajnokságot :D

Nincs és nem is lesz magyar futball, már az alapvető mentalitással óriási gondok vannak.

Nem vagyok ez a patrióta típus, de a válogatottnak pont az a lényege, hogy valóban ugyanolyan nemzetű játékosok alkossák a csapatot.
Ezért nem sírtam soha hogy Messi miert nem a spanyol válogatottat választotta. Argentín és kész, neki ott a helye.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.10.01. 14:45:55

zola8787 írta:A lipcsei csk magyar válogatott lett. Csöppet gáz, hogy várt 26 évet a német meghívóért, nem jött erre lesz magyar.
Viszont összeállhat a Kádár - Orbán duó XD
Összeáll, ami összetartozik :D Gyurcsó kéne még oda és teljes lenne a dili.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.10.01. 13:18:30

A lipcsei csk magyar válogatott lett. Csöppet gáz, hogy várt 26 évet a német meghívóért, nem jött erre lesz magyar.
Viszont összeállhat a Kádár - Orbán duó XD
Válasz küldése