Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.10.31. 22:28:09

Én az átigazolása előtti hercehurca miatt haragszom rá. Instagramon mentek a "gondolkozós" képek, közben meg nem szólt egy szót sem. Ha már nem nyilatkozott semmit, a közösségi oldalain sem kellett volna kétértelmű képeket feltenni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.10.31. 21:40:18

Azt nem mondtam, hogy szentté kell avatni, neki is megvannak a hibái mint a legtöbb embernek, de ténylegesen sokat ad vissza a világnak (mondjuk ez igaz a legtöbb jól kereső sportolóra). A fekete pénzek pontos részleteit nem tudjuk, de az ilyen üzletekhez két fél kell (a “més que un club” is partner volt benne)

Soha nem értettem hogy Barcások miért haragszanak rá. A triplázásba vastagon benne volt, meg amúgy általában mindig jól játszott, a tavaszi BL meccseket meg különösen meghúzta (khmmm...)

Elment, soha nem mondta hogy innen fog visszavonulni, nem itt nevelkedett, nem katalán, nem Barca-szurkolo, soha nem volt rajta a karszalag. Ezzel a PSGvel meg ugyanannyi esélye van BLt nyerni mint velünk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.10.31. 21:12:01

Nero. írta:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3640261940

Hát igen, lehet sok mindent mondani a gyerekre, de lehet hogy ténylegesen tobbet tesz bizonyos problémák megoldásán, mint összesen azok az emberek akik a számitógép mögül válogatott szidalmazásokban részesítik.

Ténylegesen=Nem csak dumál meg sajnálog valamiről, hanem ad pár milliárd forintot.
Avassunk szentté. =D> #-o
Gyakorlatilag végigkísérték a pénzügyi simliskedések az eddigi pályafutásán, az átigzolása mai napig szégyenfolt a klub történelmében, a mai napig nem tudjuk, mennyi csúszópénzt kaptak a faterjával együtt. Adót is csaltak nem keveset. Az nem probléma? Akik számítógép mögüll válogatott szidalmazásokban részesítik, valószínűleg az utolsó fillérig tisztességesen befizették az adójukat, az ilyenek meg sok-sok eurómilliót csalnak el, aztán hasra kéne esni, ha vmi aprópénzt odadobnak vkinek belőle.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.10.31. 20:04:05

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3640261940" target="_blank

Hát igen, lehet sok mindent mondani a gyerekre, de lehet hogy ténylegesen tobbet tesz bizonyos problémák megoldásán, mint összesen azok az emberek akik a számitógép mögül válogatott szidalmazásokban részesítik.

Ténylegesen=Nem csak dumál meg sajnálog valamiről, hanem ad pár milliárd forintot.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.10.21. 15:08:40

Az instáján fake news-nak minősített közben mindent, ami a spanyol/katalán médiából áradt az elmúlt pár napban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.10.21. 14:53:35

miro. írta:
Nero. írta: Világszinten. Emberileg hate him or love him, de a képességeit nem lehet nem észrevenni.
Képességét nem is,abban tényleg top 3.
Amúgy a pályán mutatott teljesítménye egyáltalán nem az. Köze sincs a top 3-hoz.
Egyetértek. Jelenleg én pl. Griezmannt és Hazardot is elé helyezném. A belga szerintem most lépett elő igazi világklasszissá, én a Real helyében vittem volna nyáron, kerül amibe kerül. A francia pedig a kicsik ellen nem parádézik úgy, mint a brazil, de 16-ban a BL-ben és a EB-n, idén pedig az EL-ben és a VB-n azért eléggé odatette magát.

Aztán arról is lehetne vitatkozni, hogy pl. egy Modricsot, Ramost elé helyezzünk-e. Én igent mondanék.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.10.20. 11:06:21

Nero. írta: Világszinten. Emberileg hate him or love him, de a képességeit nem lehet nem észrevenni.
Képességét nem is,abban tényleg top 3.
Amúgy a pályán mutatott teljesítménye egyáltalán nem az. Köze sincs a top 3-hoz.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.10.20. 10:55:59

miro. írta:
Neymar top 3as jatekos szoval kár vele egykaliberű játékost keresni. Szerintem se rossz a francia foci. A klubok nem rosszak európai szinten, a válogatott meg No.1 jelenleg.
TOP 3? Hol? Csak a francia bajnokságra gondolsz?
Világszinten. Emberileg hate him or love him, de a képességeit nem lehet nem észrevenni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2018.10.20. 10:20:13

Én nem bánnám ha visszajönne, nélküle eléggé impotens a támadójátékunk, ha nincs Messi meg vagyunk lőve... :?

Bár ahogy lelépett tavaly kizártnak tartom hogy visszajönne/visszavennék.

Ha lelép Párizsból akkor akkor szerintem Anglia lehet a cél, a MU- nál simán el tudnék képzelni egy Neymar -Pogba cserét.

Madridba meg tuti nem megy főleg ha tényleg olyan nagy spanok Messiékkel...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.10.20. 09:38:11

Neymar top 3as jatekos szoval kár vele egykaliberű játékost keresni. Szerintem se rossz a francia foci. A klubok nem rosszak európai szinten, a válogatott meg No.1 jelenleg.
TOP 3? Hol? Csak a francia bajnokságra gondolsz?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2018.10.20. 08:46:50

Nero. írta:
kanty írta:
csababarca írta:Azért a francia ligát sem kell lebecsülni, ha így enne hogy harmatgyenge ahogy mondjátok, akkor minden csatár nyomhatna ilyen számokat. Mégis csak Neymarnak sikerül, meg másik 1-2 embernek.
Ki az, aki tehetségben Neymar szintjén van abban a ligában? Mbappén kívül.
Neymar top 3as jatekos szoval kár vele egykaliberű játékost keresni. Szerintem se rossz a francia foci. A klubok nem rosszak európai szinten, a válogatott meg No.1 jelenleg.

Nem a legerősebb bajnokság nyilván, de túlzottan levan fitymálva a Ligue 1.
A francia foci és a francia bajnokság két teljesen más téma, ilyen szempontból a válogatottat ide behozni nem érzem legitnek. A Ligue 1 meg nyilván nem rossz, csak teljesen más szint mint a spanyol, angol, olasz, német.
Egy kaliberű játékosra meg azért kérdeztem rá, mert akkor fair más Ligue 1-es játékossal összehasonlítani, ha az adott játékos tehetségben, tudásban vele egy szinten van.

Neymar valóban óriási tehetség, azzal sem vitatkozom, hogy top3 jelenleg, de a jelleme miatt ő képtelen egy csapatnak vezére lenni. Ha csak a futballra koncentrálna, arra, hogy az aktuális csapata a legjobb legyen, akkor minden klubnak óriási erősítés. Párizsban viszont közel sem ilyen a hozzáállása. Nyilván a bajnokságot még így is röhögve behúzzák, a brazil meg elszórakozik, viszont a BL-ben - ami a PSGnél a mérce kell legyen - eddig nem tudta azt hozni, ami miatt megvették.

Én még mindig azt látom vele kapcsolatosan, hogy nyáron a Realhoz megy.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.10.19. 23:23:23

kanty írta:
csababarca írta:Azért a francia ligát sem kell lebecsülni, ha így enne hogy harmatgyenge ahogy mondjátok, akkor minden csatár nyomhatna ilyen számokat. Mégis csak Neymarnak sikerül, meg másik 1-2 embernek.
Ki az, aki tehetségben Neymar szintjén van abban a ligában? Mbappén kívül.
Neymar top 3as jatekos szoval kár vele egykaliberű játékost keresni. Szerintem se rossz a francia foci. A klubok nem rosszak európai szinten, a válogatott meg No.1 jelenleg.

Nem a legerősebb bajnokság nyilván, de túlzottan levan fitymálva a Ligue 1.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2018.10.19. 21:57:07

csababarca írta:Azért a francia ligát sem kell lebecsülni, ha így enne hogy harmatgyenge ahogy mondjátok, akkor minden csatár nyomhatna ilyen számokat. Mégis csak Neymarnak sikerül, meg másik 1-2 embernek.
Ki az, aki tehetségben Neymar szintjén van abban a ligában? Mbappén kívül.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.10.19. 18:30:38

Véleményem szerint ez Neymar részéről csak egy pávatánc. Nem fog ő idejönni, Madrid játékos lesz, ez csak egy etetés: "én visszajöttem volna, de nem kellettem".

Imádtam a játékát, sokkal jobb játékos, mint Dembelé valaha is lesz, de nem kell olyan ember, aki ilyen körülmények között ment el.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.10.19. 16:37:22

Én most komolyan nem értem itt egyeseket.
Ezt kb. ahhoz tudnám hasonlitani, mint mikor összeszedsz egy jó nőt, aki bár megcsalt, de visszafogadod mert félsz, hogy több ilyen jó nőd nem fog lenni.
Végre elment, kevesebb a cirkusz a meccseken. Az arca meg nem lett kisebb egy kicsivel sem.
Itt van Dembélé, Coutinho, majd az egyik felnő a feladathoz, nem kell nekünk a brazil. Vagy ha nem közülük kerül ki, akkor keressük a következőt, azzal ne álljunk már szóba, aki egyszer rendesen kitolt az egész klubbal.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.10.19. 16:03:25

MatyiG írta: Védekezőhöz komoly? :D
nem, de most egy támadóról beszélgettünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.10.19. 15:36:43

komolytalan EV taktikájaa támadó focihoz.
Védekezőhöz komoly? :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.10.19. 15:27:26

Azért a francia ligát sem kell lebecsülni, ha így enne hogy harmatgyenge ahogy mondjátok, akkor minden csatár nyomhatna ilyen számokat. Mégis csak Neymarnak sikerül, meg másik 1-2 embernek.

Ettől függetlenül amíg EV az edző nem hoznám vissza, felesleges. Mint ahogy felesleges Dembele vagy Coutinho is ide most, annyira komolytalan EV taktikájaa támadó focihoz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.10.19. 15:13:38

geridoss írta:Simán visszahoznám, akár Dembelé + egy kis lóvé fejében is. Bár semmi bajom a kis franciával, kedvelem, de zongorázni lehet a két játékos közti különbséget.

Lehet, hogy Dembelé is lesz ilyen szinten 5 év múlva, de nálam egyértelműen a brazil felé billen a mérleg nyelve.
Ebben a játékrendszerben Neymar sem hiszem, hogy nagyon villogna, először azt kellene tudni, hogy jövőre Valverde/új edző, hogyan is képzeli el a csapatot/taktikát. A jobboson láttuk hogy meghal, a széleket nem használjuk és míg Messi ilyen szabad szerepkörben játszik nem nagyon látom, hol profitálnánk a brazilból.
Főleg, hogy most költöttünk rekord összegeket. Ha ez a záradék ebben a formában nem igaz (nekem speciel vannak kétségeim) akkor esélytelen. A PSG pont nekünk fogja áron alul eladni, mikor Perez olyan szerelmes belé, hogy leszurkolná a 100 milliókat érte.
Az meg nem hiszem, hogy olyan egyszerű lenne, hogy odaadom Dembélét meg egy 100-ast.
Szóval sem gazdaságilag sem csaperősítésben nem iondokolt. Arra meg speciel nem térek ki, hogy milyen lenne a viselkedése, mert csak remélhetjük, hogy Messi mellett visszavenne, de erre sincs garancia.
Remélem okosabb a vezetőség és tényleg ilyen De Ligt-De Jong vonalban gondolkodnak.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.10.19. 14:51:47

Hozzuk vissza egy Suárez cserével + a helyére még CR-t fél milliárdért, Dembelé meg mehet le a B-be.

Komoly lenne olyan aki visszahozná? Értem én, hogy nagy spíler a brazil, de minden más miatt arcon köpné magát a csapat ha 1 forintot is kiadnának érte. Az tuti, hogy a mostani Barcelona-t nem szeretném meg ha mostanában lennék klub kereső 10 éves kisgyerek.
Més que blabla, pf.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.10.19. 14:19:31

crixus írta:Ezt a kis brazil taknyot remélem nem hozzuk vissza. Ahogyan távozott és ahogy azóta viselkedett a PSG-ben kritikán aluli és a teljesítménye sem olyan amire azt mondanám, hogy mindenképp kell a csapatba.
Brazil takony? :lol:
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.10.19. 11:06:36

Simán visszahoznám, akár Dembelé + egy kis lóvé fejében is. Bár semmi bajom a kis franciával, kedvelem, de zongorázni lehet a két játékos közti különbséget.

Lehet, hogy Dembelé is lesz ilyen szinten 5 év múlva, de nálam egyértelműen a brazil felé billen a mérleg nyelve.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.10.19. 10:33:05

visca el barca írta:
crixus írta:a teljesítménye sem olyan amire azt mondanám, hogy mindenképp kell a csapatba.
azért ennyire ne legyél már komolytalan...
Franc tudja, egy tétmeccsük volt a Liverpool ellen, ahol teljesen flopp volt... :roll:

Nála csak BL-t tartom mérvadónak! Marhára nem érdekes szerintem, hogyan tömi ki a francia kis csapatokat. És amennyiben más komoly La Liga játékosokat is elővesznek azért, mert csak a liga kis csapatai ellen képesek gólt lőni, és egy Atma, Real, Sevilla ellen nem , akkor itt sem ütőkártya a sörmeccsen lőtt góljai száma.

Nyilván azért így is a kevés világklasszis egyike, ez kétségtelen. Továbbá morálisan is el kellene fogadnunk, ha valóban igaz, hogy a csapattársak, és a klub megbocsájt neki.

Ugyanakkor, mint ember reménykedem, hogy nem jön vissza. Ahogy a művelt magyar mondja: "Egye meg amit főzött! "

Ha vissza is jönne, el tudnám ismerni a teljesítményét, de a szeretet szerintem sok szurkolóban meghalt...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.10.19. 10:15:59

crixus írta:a teljesítménye sem olyan amire azt mondanám, hogy mindenképp kell a csapatba.
:lol:

idén 11 meccs 11 gól, 4 assist, tavaly 30 meccsen 28 gól 16 assist

azért ennyire ne legyél már komolytalan...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2018.10.19. 09:39:14

Talán akkora impulzus lenne nyáron Neymar, új edzővel hogy tripláznánk, tuti nagyot játszana. Messinek talán Neymaron kívűl Alves lenne még aki vissza hozná az étvágyát. Igaz most nagy az étvágya látszik de szerintem nincs társa hozzá idén. Jöjjön csak Neymar, persze bőven 220 alatti összeggel + valami jellel hogy iszonyat szégyenli magát és építhet rá a klub :oops:
Válasz küldése